Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bieg Tropem Wilczym BTW - Bełchatów - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1 JĘDRZEJCZAK Wiktor 1985 OPEN M Roździn Confirmed
2 ŁASKI Konrad 1986 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
3 JASIŃSKI Piotr 1985 OPEN M Bełchatów Confirmed
4 WRÓBLEWSKI Adam 2002 OPEN M Bełchatów Katekarin Confirmed
5 MULARCZYK Piotr 1982 OPEN M Kleszczów Confirmed
6 BARTOSIK-WOLNIAK Sylwia 1983 OPEN K Bełchatów Confirmed
7 LISZEWSKA Katarzyna 1982 OPEN K Bełchatów Suwalska Emigracja Confirmed
8 PERLIŃSKI Jurek 1986 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
9 SIEWIERSKI Miroslaw 1956 OPEN M Piotrkow Trybunalski MIREWA TEAM Confirmed
10 ZAREMBA Mateusz 1992 OPEN M Bełchatów Drużyna pierścienia Confirmed
11 KRAJDA Mateusz 1992 OPEN M Zelów Bieging team Zelów Confirmed
12 WIECZOREK Agnieszka 1981 OPEN K Widawa Confirmed
13 TOMASZEWSKI Tomasz 1991 OPEN M Łódź Confirmed
14 BIELECKI Emil 1979 OPEN M Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, Confirmed
15 MICHALOWSKI Jakub 1985 OPEN M Belchatów Rugby Club Belchatow Confirmed
16 SZPERNA Ewelina 1981 OPEN K Bełchatów Happy Run Confirmed
17 WIECZOREK Artur 1971 OPEN M Widawa Confirmed
18 DURKA Jacek 1991 OPEN M Łódź Confirmed
19 BARCZAK Tomasz 1977 OPEN M Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
20 ROŻENTALSKI Piotr 1978 OPEN M Bełchatów Confirmed
21 POLEK Jacek 1975 OPEN M Bełchatów Confirmed
22 PISAREK Sławomir 1967 OPEN M Kurnos Pierwszy Confirmed
23 PALUSZEK Iwona 1973 OPEN K Bełchatów Confirmed
24 KOŁATEK Iwona 1978 OPEN K Bełchatów Confirmed
25 KRAWCZYK Kacper 1998 OPEN M Bełchatów Miejskie Centrum Sport Bełchatów Confirmed
26 WARACH Daniel 1979 OPEN M Bełchatów Warach Rowery Confirmed
27 PLESZEWSKI Rafał 1978 OPEN M Bełchatów Warach rowery Confirmed
28 SAKTURA Kamil 1994 OPEN M BEŁCHATÓW AKTYWNY BEŁCHATÓW Confirmed
29 PIZON Paweł 1986 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
30 MAREK Jasiński 1976 OPEN M Bełchatów Klub Sportowy GROCHOLICE Bełchatów Confirmed
31 WIKTOR-PAPUGA Małgorzata 1984 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
32 GOCAŁEK Anna 1978 OPEN K Szczerców Confirmed
33 ZYRKA Katarzyna 1976 OPEN K Bełchatów Turbo Team Confirmed
34 OLSZEWSKI Eryk 2002 OPEN M Bełchatów Confirmed
35 KUCHARSKI Karol 1978 OPEN M Szczerców Confirmed
36 JĘDRZEJCZYK Małgorzata 1961 OPEN K Bełchatów Confirmed
37 TOMESZ Robert 1992 OPEN M Kleszczów SemperActive Confirmed
38 GIEŁZAK Karol 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
39 MILCZAK Marta 1982 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
40 ŚLĘZAK Ewelina 1990 OPEN K Widawa BBL Zduńska Wola Confirmed
41 CHODAK Damian 1989 OPEN M Bełchatów Brak Confirmed
42 BRAUN Magdalena 1989 OPEN K Bełchatów Confirmed
43 OLCZYK Agnieszka 1979 OPEN K Bełchatów Confirmed
44 KULA Ewa 1984 OPEN K Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
45 MŁUDZIK Marcin 1979 OPEN M Bełchatów WARACH ROWERY Confirmed
46 RZEŹNIK Marcin 1986 OPEN M Bełchatów Confirmed
47 KULA Paweł 1983 OPEN M Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
48 GRODZKI Michał 1993 OPEN M Bełchatów Confirmed
49 PRZYPIS Kamila 1984 OPEN K Bełchatów Semper Active Confirmed
50 KWIATKOWSKI Paweł 1974 OPEN M Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
51 ŁOBA Bartosz 1987 OPEN M Bełchatów Confirmed
52 STĘPIEŃ Rafał 1984 OPEN M Bełchatów Warach - rowery Confirmed
53 GAWŁOWSKA Teresa 1961 OPEN K Bełchatów Confirmed
54 ORZECHOWSKA Paulina 1993 OPEN K Bełchatów Confirmed
55 BŁASZCZYK Dorota 1991 OPEN K Korczew Confirmed
56 PERYGA Paweł 1983 OPEN M Bełchatów DRUZYNA PIERŚCIENIA Confirmed
57 ANTOS Tomasz 1979 OPEN M Bełchatów WARACH-ROWERY Confirmed
58 WOŹNIAK Robert 1993 OPEN M Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
59 STAŃCZYK Paulina 1986 OPEN K Bełchatów Confirmed
60 FREUS Witold 1971 OPEN M Bełchatów brak Confirmed
61 PELIAN Mariusz 1986 OPEN M Bełchatów BIEGING TEAM ZELÓW Confirmed
62 MOTYL Rafał 1985 OPEN M Bełchatów Confirmed
63 RAKOCZY Anna 1977 OPEN K Bełchatów Confirmed
64 ANDRZEJCZYK Michał 1990 OPEN M Bełchatów Confirmed
65 FRUKACZ Krzysztof 1990 OPEN M Kleszczów Semper Active Confirmed
66 ROŚNIAK Marcin 1994 OPEN M Bełchatów Confirmed
67 LISZEWSKI Adam 1979 OPEN M Bełchatów Suwalska Emigracja Confirmed
68 GAWROŃSKI Kamil 1993 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
69 SICIŃSKI Paweł 1979 OPEN M Bełchatów Confirmed
70 LENART Sylwia 1982 OPEN K Bełchatów Confirmed
71 SIEMIŃSKI Łukasz 1992 OPEN M Radomsko Semper Active Confirmed
72 SZAFRAŃSKI Arkadiusz 1973 OPEN M Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
73 BIAŁEK Wojciech 1963 OPEN M Bełchatów semper active Confirmed
74 NOWAK Krzysztof 1984 OPEN M Bełchatów Warach-Rowery Confirmed
75 TROJANOWSKI Łukasz 1985 OPEN M Rusiec Brak Confirmed
76 PARADECKI Sylwester 1971 OPEN M Bełchatów Confirmed
77 WÓJCIAK Jacek 1973 OPEN M Bełchatów Confirmed
78 RAJKOWSKI Andrzej 1974 OPEN M Piotrków trybunalski Confirmed
79 KRAWCZYK Aleksandra 1983 OPEN K Bełchatów Semper Active Confirmed
80 BIAŁEK Tomasz 1993 OPEN M Bełchatów Semper active Confirmed
81 KAŁUŻA Edyta 1988 OPEN K Bełchatów Warach rowery Confirmed
82 ŁOŃSKI Tomasz 1989 OPEN M Bełchatów Warach - Rowery Confirmed
83 DUDZIC Joanna 1980 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
84 MARCZAK Krzysztof 1958 OPEN M Bełchatów NWPL/NW Bełchatów Confirmed
85 KUŁAK Piotr 1989 OPEN M Kamieńsk Passion Life Joy Confirmed
86 DĘBICKA Anna 1986 OPEN K Bełchatów Confirmed
87 ŁAWSKI Łukasz 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
88 KOŁODZIEJCZYK Jakub 1985 OPEN M Bełchatów Confirmed
89 MAZUR Agnieszka 1990 OPEN K Bełchatów Confirmed
90 SZTAJNERT Justyna 1981 OPEN K Bełchatów Confirmed
91 JAGIEŁŁO Joanna 1980 OPEN K Milejów Confirmed
92 GALEWSKI Michał 1988 OPEN M Bełchatów SEMPER ACTIVE Confirmed
93 HETMAN Maciej 1984 OPEN M Kleszczów Confirmed
94 DOLIŃSKI Konrad 1994 OPEN M Bełchatów Confirmed
95 JAGIEŁŁO Konrad 1980 OPEN M Milejów Confirmed
96 BADOWSKI Krzysztof 1969 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
97 BANASIAK Damian 1986 OPEN M Bełchatów EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ Confirmed
98 BOROWIECKA Anna 1984 OPEN K Bełchatów Confirmed
99 HENDRYKOWSKI Krzysztof 1963 OPEN M Bełchatów Confirmed
100 SAKOWICZ Paulina 1988 OPEN K Piotrków Trybunalski Semper Active Confirmed
101 GAWŁOWSKA Elżbieta 1991 OPEN K Bełchatów Confirmed
102 SZCZEPANIAK Agnieszka 1984 OPEN K Kleszczów EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ Confirmed
103 JANAS Karolina 1987 OPEN K Bełchatów Confirmed
104 STASIAK Magdalena 1979 OPEN K Bełchatów Confirmed
105 RAJKOWSKI Sławomir 1983 OPEN M Bełchatów FUDU&CO Sport Team Confirmed
106 JAGUSIAK Ewelina 1987 OPEN K Bełchatów Confirmed
107 DOLATA Łukasz 1987 OPEN M Bełchatów Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie Confirmed
108 BOROWIECKI Cezary 1984 OPEN M Bełchatów Confirmed
109 TELĄŻKA Jarosław 1981 OPEN M Bełchatów Iron Fighters Confirmed
110 OSTOJSKA Katarzyna 1993 OPEN K Zelów Bieging team Zelów Confirmed
111 ROST Piotr 1982 OPEN M Bełchatów Zzprc Kwb Bełchatów Confirmed
112 KOŁTONIK Emilia 1990 OPEN K Rozprza Confirmed
113 HENDRYKOWSKA Bożena 1968 OPEN K Bełchatów Confirmed
114 FURCZYNSKA Grazyna 1964 OPEN K Bełchatów Confirmed
115 PTAK Monika 1981 OPEN K Piotrków Trybunalski Confirmed
116 BROŻYNA Kasia 1991 OPEN K Rusiec Confirmed
117 TYLUŚ Paulina 1998 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
118 KAŹMIERCZAK Patryk 1995 OPEN M Bełchatów Confirmed
119 NOWAK Wojciech 1986 OPEN M BEŁCHATÓW brak Confirmed
120 ŚMIGIELSKA Kinga 1992 OPEN K Drużbice Confirmed
121 KŁOS Ewelina 1986 OPEN K Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
122 GAJDA Sławomir 1978 OPEN M Wadlew OSP WADLEW Confirmed
123 PYTEL Radosław 1981 OPEN M Bełchatów Confirmed
124 KŁOS Filip 1986 OPEN M Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
125 OWCZAREK Iga 1994 OPEN K Bełchatów Semper Active Confirmed
126 KRATA Adam 1989 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
127 GĄSIOROWSKI Dariusz 1986 OPEN M Bełchatów Rajsport Active Confirmed
128 CHUDZIK-WARZECHA Justyna 1990 OPEN K Zelów Confirmed
129 ŚWIATŁOWSKA Beata 1994 OPEN K Pabianice Confirmed
130 SUKIENNIK Łukasz 1991 OPEN M Bełchatów Confirmed
131 GORZELAK Kamil 1990 OPEN M Bełchatów Confirmed
132 SIERSZYŃSKI Karol 1983 OPEN M Bełchatów Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Confirmed
133 FILIPEK Adrian 1991 OPEN M Bełchatów Confirmed
134 GAJDA Iwona 1981 OPEN K Dłutów Confirmed
135 ZIMOWSKI Robert 1964 OPEN M bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Confirmed
136 DUDA Aleksandra 1986 OPEN K BEŁCHATÓW Confirmed
137 KAMIŃSKA Paulina 1982 OPEN K Bełchatów Confirmed
138 GŁODEK Marcin 1977 OPEN M Łask Bieging team Zelów Confirmed
139 KUCHARSKI Damian 1983 OPEN M Bełchatów Turbo Team Confirmed
140 GWADERA Adrian 2000 OPEN M Bełchatów Confirmed
141 PYTEL Karolina 1988 OPEN K Bełchatów Confirmed
142 ORZECHOWSKI Michał 1999 OPEN M Bełchatów Confirmed
143 PYTEL Leszek 1983 OPEN M Bełchatów Confirmed
144 REJMONCZYK Wojtek 1990 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
145 WÓJCIAK Jakub 2002 OPEN M Bełchatów Confirmed
146 KRÓL Dorota 1982 OPEN K Bełchatów SemperActive Confirmed
147 SZYMCZYK Marcin 1979 OPEN M Bełchatów Miejskie Centrum Sportu Bełchatów Confirmed
148 ANDRZEJEWSKI Marek 1985 OPEN M BEŁCHATÓW Confirmed
149 BEDNARCZYK Karina 1985 OPEN K Bełchatów NW PL/NW Bełchatów Confirmed
150 KOŁATEK Tomek 1964 OPEN M Bełchatów Confirmed
151 ANTOSIAK Anna 1980 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
152 PYTEL Jerzy 1964 OPEN M Bełchatów Warach rowery Confirmed
153 DANIEL Piotr 1979 OPEN M Anastazow Anastazów Confirmed
154 DRĄŻEK Michał 1993 OPEN M Bełchatów Decathlon CAR Łódź Confirmed
155 KĘSY Sylwester 1986 OPEN M ŁÓDŹ Confirmed
156 KNOL Zbigniew 1972 OPEN M Bełchatów Confirmed
157 CIEŚLIK Michał 1983 OPEN M Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
158 HAŁADAJ Kamil 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
159 BOGACKI Adam 1977 OPEN M Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
160 KRÓL Robert 1973 OPEN M Bełchatów Confirmed
161 CIEŚLAK Justyna 1994 OPEN K Buczek Confirmed
162 BRAUN Paweł 1990 OPEN M Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
163 JAGUSIAK Zbigniew 1980 OPEN M Bełchatów Confirmed
164 KOŁATEK Paulina 1991 OPEN K Bełchatów Brak Confirmed
165 KWIECIŃSKA Klaudia 1989 OPEN K Bełchatów Confirmed
166 PIOTROWSKA Angelika 1990 OPEN K Bełchatów Confirmed
167 DOMINA Emilia 1984 OPEN K Bełchatów Confirmed
168 KŁUCJASZ Katarzyna 1988 OPEN K Bełchatów Confirmed
169 BARASIŃSKI Tomasz 1975 OPEN M Bełchatów KB SPARTAKUS Confirmed
170 SONCIŃSKI Tomasz 1981 OPEN M Bełchatów Confirmed
171 DĄBROWSKI Przemysław 1962 OPEN M Bełchatów Passion Life Joy Confirmed
172 SUJECKA Urszula 1971 OPEN K BEŁCHATÓW KB Spartakus Bełchatów Confirmed
173 TYLUŚ Klaudia 1996 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
174 MALISZAK Tomek 1985 OPEN M Rusiec Confirmed
175 DRĄŻEK Monika 1996 OPEN K Bełchatów Confirmed
176 HAŁADAJ Wojciech 1997 OPEN M Bełchatów Confirmed
177 KARBOWIAK Michał 1979 OPEN M Wolbórz Confirmed
178 KROMER Grzegorz 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
179 KARLIŃSKA Karolina 1990 OPEN K Piotrków Trybunalski Confirmed
180 STĘPIEŃ Dominik 1991 OPEN M Bełchatów Confirmed
181 BANASZCZYK Mariusz 1979 OPEN M Kaszewice EDC Expert Confirmed
182 STASIAK Olga 1984 OPEN K Bełchatów Happy Run :D Confirmed
183 BOGACKA Aleksandra 1979 OPEN K Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
184 STANIEC Jarosław 1978 OPEN M Bełchatów Confirmed
185 MUSIAŁ Paweł 1985 OPEN M Bełchatów Confirmed
186 RYŻYKOWSKI Ariel 1981 OPEN M Kluki EDC Expert Confirmed
187 HAŁACZKIEWICZ Sylwia 1982 OPEN K Bełchatów Confirmed
188 SEWERYNEK Mariusz 1979 OPEN M Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
189 KEMPA Ewelina 1990 OPEN K Bełchatów ASICS Frontrunner Poland Confirmed
190 KAŁUŻA Radosław 1988 OPEN M Bełchatów Warach- Rowery Confirmed
191 BEDNARZ Agnieszka 1978 OPEN K Bełchatów Confirmed
192 GAPANOWICZ Łukasz 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
193 BOROWIEC Łukasz 1981 OPEN M Bełchatów Confirmed
194 MATYŚKIEWICZ Paweł 1983 OPEN M Bełchatów Confirmed
195 POLAK Marcin 1983 OPEN M Bełchatów Confirmed
196 MŁYNARCZYK Magdalena 1992 OPEN K Widawa Confirmed
197 MIKOŁAJEWSKI Michał 1992 OPEN M Bełchatów Confirmed
198 STOJEK Marek 1987 OPEN M Bełchatów Confirmed
200 PRAŁAT Dawid 1978 OPEN M Zelów Confirmed