Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowski Bieg Nocny BBN - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1 KOPYSTYŃSKI Kazimierz 1950 OPEN M Bełchatów Confirmed
2 DOBROWOLSKA Anastazja 1985 OPEN K Bełchatów Semper Active Confirmed
3 MILEWICZ-SUKIENNIK Magdalena 1981 OPEN K Bełchatów Confirmed
4 SZULBORSKI Dariusz 1979 OPEN M Bełchatów Confirmed
5 MIELCZAREK Marcin 1986 OPEN M Bełchatów MaJaWoDa+ Confirmed
6 RZEŹNIK Marcin 1986 OPEN M Bełchatów Confirmed
7 PELIAN Sylwia 1975 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
8 WOJAKOWSKA Anna 1990 OPEN K podwódka no-name Confirmed
9 ROST Piotr 1982 OPEN M Bełchatów Zzprc Kwb Bełchatów Confirmed
10 KRETEK Wojciech 1984 OPEN M Bełchatów MaJaWoDa+ Confirmed
11 KOŁATEK Paulina 1991 OPEN K Bełchatów Confirmed
12 GRABOWIECKI Bartosz 2002 OPEN M Grabica Confirmed
13 TYLUŚ Klaudia 1996 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
14 WUJEK Magdalena 1983 OPEN K Bełchatów Confirmed
15 BARASIŃSKI Konrad 1984 OPEN M Bełchatów Confirmed
16 BRYŁA Grzegorz 1978 OPEN M Częstochowa Confirmed
17 WOJEWODA-POKORA Lena 1982 OPEN K Sulmierzyce Confirmed
18 ARAŚKIEWICZ Stanisław 1959 OPEN M Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
19 PACZUSZKA Paulina 1991 OPEN K Łódź Confirmed
20 SUJECKA Urszula 1971 OPEN K BEŁCHATÓW KB Spartakus Bełchatów Confirmed
21 PALUSZEK Iwona 1973 OPEN K Bełchatów Confirmed
22 FRONC Maciej 1988 OPEN M Łódź Confirmed
23 DEMBSKA Aleksandra 1991 OPEN K Bełchatów Happy Run Confirmed
24 WITKOWSKI Michał 1989 OPEN M ŁÓDŹ AKADEMIABIEGACZA.PL S. L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ Confirmed
25 MILEWSKI Michał 1989 OPEN M Częstochowa Życie Częstochowy Team Confirmed
26 GRYŚ Piotr 1980 OPEN M Białebłoto-Stara Wieś Confirmed
27 CYZMAN Bartosz 2003 OPEN M Bełchatów Confirmed
28 KAŁUŻA Radosław 1988 OPEN M Bełchatów Warach- Rowery Confirmed
29 DRĄŻEK Michał 1993 OPEN M Bełchatów Decathlon CAR Łódź Confirmed
30 SZYMCZYK Marcin 1979 OPEN M Bełchatów Miejskie Centrum Sportu Bełchatów Confirmed
31 SZMIDT-PAWŁOWSKA Anna 1977 OPEN K Pabianice Confirmed
32 MAJCHEREK Marcin 1994 OPEN M Krzętów PressGlass Biegamy i Wspieramy Confirmed
33 MATUSZCZYY Wojciech 1970 OPEN M Praszka Niezrzeszony Confirmed
34 CHOJECKA Weronika 1984 OPEN K Błaszki Sieradzbiega Confirmed
35 JUREK Marcin 1985 OPEN M Łódź Kajima Confirmed
36 ŁUKASZEWSKA Joanna 1977 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
37 MORDALSKI Ireneusz 1970 OPEN M Trębaczew Klub biegacza warta Confirmed
38 SZMIDEL Zdzisław 1963 OPEN M Tomaszów Mazowiecki Time4Running Confirmed
39 BOJARCZUK Waldemar 1956 OPEN M Tomaszów Mazowiecki Time4Running/Wanda Panfil Team Confirmed
40 ROSZKOWSKI Tomasz 1986 OPEN M Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów Confirmed
41 PRUS Lena 1989 OPEN K SULMIERZYCE Confirmed
42 STĘPIEŃ Dominik 1991 OPEN M Bełchatów Confirmed
43 WYSOCKI Piotr 1975 OPEN M częstochowa Confirmed
44 WYSOCKA Joanna 1991 OPEN K Częstochowa Confirmed
45 KOWALCZUK Tomasz 1989 OPEN M Bełchatów IRON FIGHTERS Confirmed
46 WYSOCKI Wojciech 1960 OPEN M Częstochowa Confirmed
47 WIERUSZYŃSKI Rafał 1984 OPEN M Bełchatów Confirmed
48 KOCEMBA Paweł 1992 OPEN M Opole Confirmed
49 RABENDA Rafał 1989 OPEN M Rusiec Confirmed
50 ŚLĘZAK Ewelina 1990 OPEN K Widawa BBL Zduńska Wola Confirmed
51 GUDAJCZYK Dariusz 1968 OPEN M Zelów Confirmed
52 SUJKA Grażyna 1964 OPEN K Wieluń Wieluń Biega Confirmed
53 GROCHOLSKI Michał 1976 OPEN M BEŁCHATÓW KNAUF Confirmed
54 STELMACH-JACH Renata 1977 OPEN K Pabianice O co biega Confirmed
55 MASELLA Aleksandra 1984 OPEN K Pabianice Confirmed
56 TRZCIŃSKI Ireneusz 1966 OPEN M Bełchatów BCTP Confirmed
57 SOWIŃSKI Mariusz 1978 OPEN M Łask Confirmed
58 MOKRZYŃSKI Artur 1984 OPEN M Bełchatow Confirmed
59 DABKOWSKI Daniel 1985 OPEN M Bełchatów Brak Confirmed
60 JĘDRZEJEWSKA Sylwia 1990 OPEN K WIDAWA LBC WIDAWA Confirmed
61 KRZYKOWSKI Michał 1985 OPEN M Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
62 KAŁKOWSKA Monika 1993 OPEN K Zelów Confirmed
63 BREWIŃSKI Sylwester 1976 OPEN M Władysławow Bielawski Confirmed
64 KRÓLIKIEWICZ Dagmara 1976 OPEN K Piotrków Trybunalski Brak Confirmed
65 MICHALSKI Bartosz 1975 OPEN M Częstochowa Hart Running Team Confirmed
66 MAJCHROWSKI Robert 1976 OPEN M Wielun Wieluń Biega Confirmed
67 JENDRYS Rafał 1985 OPEN M Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
68 MAJCHEREK Bartosz 1994 OPEN M Krzętów Press Glass Biegamy i Wspieramy Confirmed
69 GROBELNY Rafał 1984 OPEN M Czarnożyły Wieluń Biega Confirmed
70 FRICKERT Karol 1991 OPEN M Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
71 ADAMCZYK Jakub 1993 OPEN M Bełchatów Confirmed
72 PRZEBIERAŁA Arek 1978 OPEN M WIELUŃ WIELUŃ BIEGA Confirmed
73 PILARSKI Kordian 1991 OPEN M Wieluń Wieluń Biega Confirmed
74 PIETRZAK Anna 1972 OPEN K Aleksandrów Łódzki Confirmed
75 DĄBKOWSKA Monika 1987 OPEN K Zelów Brak Confirmed
76 PAPUGA Krzysztof 1981 OPEN M Zelów OSK TYLKO WIDZEW ODDZIAŁ ZELÓW Confirmed
77 KELLER Daniel 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
78 MICHALCZYK Radosław 1980 OPEN M BEŁCHATÓW Confirmed
79 MICHALCZYK Jolanta 1992 OPEN K Łękińsko Confirmed
80 KOŁTONIK Emilia 1990 OPEN K Rozprza Confirmed
81 MARTYNIAK Marcina 1980 OPEN M Bełchatów Confirmed
82 KOTALA Ewa 1977 OPEN K WIELUN wielun biega Confirmed
83 SKUPIŃSKI Grzegorz 1990 OPEN M Krzywanice Confirmed
84 KOTARSKA Angelika 1990 OPEN K Brzeg KS FLORIAN ZAJACZKI DRUGIE Confirmed
85 KARLIŃSKA Karolina 1990 OPEN K Piotrków Trybunalski Confirmed
86 GAGATEK-WOZNIAK Anna 1979 OPEN K WIELUN Wieluń Biega Confirmed
87 SZCZESNY Damian 1986 OPEN M Wieluń Wieluń Biega Confirmed
88 FIDYK Piotr 1983 OPEN M Bełchatów Amator Confirmed
89 NOWICKI Tomasz 1985 OPEN M Bełchatów Confirmed
90 KWIATKOWSKI Szymon 1974 OPEN M Pabianice Confirmed
91 BYJOCH Katarzyna 1977 OPEN K Pabianice Confirmed
92 MICHALCZYK Marta 1989 OPEN K Kleszczòw Confirmed
93 PANCERSKI Bartłomiej 1992 OPEN M Zgierz Confirmed
94 FELISIAK Marcin 1977 OPEN M Bełchatów Confirmed
95 KOLODZIEJCZYK Tomek 1990 OPEN M Zduńska Wola RajSport Active Confirmed
96 POLAK Marek 1976 OPEN K Bechatów Confirmed
97 JAKUBIAK Konrad 1976 OPEN M Milejów no-name Confirmed
98 WOJTOWICZ Rafał 1973 OPEN M Łódź no name Confirmed
99 ROZPARA Mariusz 1981 OPEN M Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
100 STASZEWSKI Marek 1979 OPEN M Kluki NO-NAME Confirmed
101 LIPIŃSKI Rafał 1990 OPEN M Brzeg Elita Confirmed
102 PIWOWARSKI Tymoteusz 2002 OPEN M Bełchatów Confirmed
103 PIWOWARSKI Jacek 1971 OPEN M Bełchatów Knauf Confirmed
104 MAJCZYK Adrian 1992 OPEN M Bełchatów Confirmed
105 KOŃ Piotr 1978 OPEN M Przedbórz Alpin Sport Hoka One One Team Confirmed
106 FRĄCZKOWSKI Arkadiusz 1972 OPEN M Bełchatów Confirmed
107 GAZZELLONE Marco 1987 OPEN M Bełchatów Aquarius Bełchatów Confirmed
108 TROJANOWSKI Łukasz 1985 OPEN M Rusiec Brak Confirmed
109 BAGIŃSKI Patryk 1994 OPEN M Bełchatów Confirmed
110 BROŻYNA Kasia 1991 OPEN K Rusiec Confirmed
111 ADRJAN Dariusz 1960 OPEN M Wola Krzysztoporska Biegnące Wieprze Confirmed
112 KLUF Zdzisław 1957 OPEN M Bełchatów Amator Confirmed
113 MISZTELA Michał 1986 OPEN M Rozprza Rozprza Confirmed
114 LICHODZIEJEWSKI Mariusz 1990 OPEN M Chabielice kolonia SPARTAKUS Confirmed
115 OZGA Dawid 1993 OPEN M Bełchatów Confirmed
116 KRZACZYŃSKA Karolina 1998 OPEN K Piotrków Trybunalski Confirmed
117 BALIŃSKI Mariusz 1979 OPEN M Bełchatów no name Confirmed
118 KIERZEK Ewa 1977 OPEN K Łódź #happyrunners Confirmed
119 BLUSZCZ Katarzyna 1988 OPEN K Bełchatów Confirmed
120 JURCZYK Ewa 1978 OPEN K Gomunice Aktywni Kamieńsk Confirmed
121 ROŚNIAK Marcin 1994 OPEN M Bełchatów Confirmed
122 JAGIEŁŁO Tomasz 1985 OPEN M WOLA KRZYSZTOPORSKA 32 BLT Confirmed
123 MAREK Jasiński 1976 OPEN M Bełchatów Klub Sportowy GROCHOLICE Bełchatów Confirmed
124 GAWŁOWSKA Teresa 1961 OPEN K Bełchatów Confirmed
125 GAWŁOWSKA Elżbieta 1991 OPEN K Bełchatów Confirmed
126 JĘDRZEJCZAK Wiktor 1985 OPEN M Roździn Confirmed
127 SZYKTANC Ewelina 1983 OPEN K Pabianice TEAM-SC/ Wataha Confirmed
128 DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 1977 OPEN K Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
129 KULIŃSKI Grzegorz 1991 OPEN M Bełchatów Confirmed
130 GEMBORYS Magdalena 1982 OPEN K Bełchatów Confirmed
131 ŁOŃSKI Tomasz 1989 OPEN M Bełchatów Warach - Rowery Confirmed
132 WOJTASZEK Marcin 1979 OPEN M Bełchatów Amator Confirmed
133 MILER Tomasz 1984 OPEN M Bełchatów Confirmed
134 BOŻEK Łukasz 1984 OPEN M Wrocław AXIOM GLOBAL Confirmed
135 KLEPACZ Rafał 1977 OPEN M Piotrków Trybunalski Confirmed
136 GEMBORYS Jan 1960 OPEN M Bełchatów Medno Confirmed
137 KONIARSKI Sebastian 1981 OPEN M Kleszczów Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów Confirmed
138 KRUSZYŃSKI Andrzej 1959 OPEN M Bełchatów 1959 Confirmed
139 SOWAŁA Kamil 1982 OPEN M Brzyków Confirmed
140 ROBAK Tomasz 1990 OPEN M Blok Dobryszyce Confirmed
141 ZIMOWSKI Robert 1964 OPEN M bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Confirmed
142 HAŁADAJ Wojciech 1997 OPEN M Bełchatów Confirmed
143 HAŁADAJ Kamil 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
144 DANIELSMI Łukass 1996 OPEN M Kamieńsk ŚWIT Kamieńsk Confirmed
145 JANOWSKA Marta 1985 OPEN K Piotrków Tryb Confirmed
146 KRAKOWIAK Grzegorz 1956 OPEN M gdansk bez klubu Confirmed
147 MRZYGŁÓD Michał 1987 OPEN M Bełchatów Confirmed
148 JAROCH Michał 1973 OPEN M Marki Markowi Biegacze Confirmed
149 KARBARZ Bartłomiej 1978 OPEN M Radomsko Confirmed
150 KISIELEWSKA Katarzyna 1979 OPEN K Łask Confirmed
151 JANECKA Artur 1984 OPEN M Łask Bieging Team Zelów Confirmed
152 DANIŁOWICZ Dariusz 1973 OPEN M Bełchatów Confirmed
153 PODWYSOCKI Łukasz 1978 OPEN M Lgota Wielka Confirmed
154 WALCZAK Łukasz 1991 OPEN M Drużbice Semperactive Confirmed
155 GIEŁZAK Karol 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
156 DOBROSZEK Przemysław 1984 OPEN M Bełchatów Confirmed
157 WIKTOR-PAPUGA Małgorzata 1984 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
158 KĘSY Sylwester 1986 OPEN M ŁÓDŹ Confirmed
159 KIERZKOWSKI Marek 1976 OPEN M Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
160 KIERZKOWSKA Małgorzata 1979 OPEN K Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
161 MATUSZCZYK Marek 1972 OPEN M Radomsko KBKS Radomsko Confirmed
162 JĘDRASIAK-MATUSZCZYK Dorota 1973 OPEN K Radomsko KBKS Radomsko Confirmed
163 BIEGAŃSKI Michał 1981 OPEN M Bełchatów Confirmed
164 BOROWIEC Łukasz 1981 OPEN M BEŁCHATÓW SEMPERACTIVE Confirmed
165 PASZKOWSKA Aleksandra 1998 OPEN K Zelów ReebokRunCrew LDZ Confirmed
166 STAWOWCZYK Waldemar 1978 OPEN M Kluki Waldemar Stawowczyk Team Confirmed
167 TYLUŚ Paulina 1998 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
168 CHODOROWICZ Mariusz 1992 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
169 NOWAK Krzysztof 1984 OPEN M Bełchatów MCS Bełchatów Confirmed
170 KABZIŃSKI Jakub 1994 OPEN M Belachtow Confirmed
171 ŁUKASZEWSKI Marek 1976 OPEN M Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
172 TOMCZYK Wojciech 1989 OPEN M BRZEG Confirmed
173 MAŚLAK Marcin 1976 OPEN M Sieradz Sieradzbiega Confirmed
174 LEPKA Arkadiusz 1991 OPEN M Kleszczów Iron Fighters Confirmed
175 WSZELAKI Dominik 1987 OPEN M Kraków Confirmed
176 HOFFMANN Robert 1973 OPEN M Bełchatów Semperactiv Confirmed
177 MOTYL Rafał 1985 OPEN M Bełchatów Confirmed
178 FREUS Witold 1971 OPEN M Bełchatów brak Confirmed
179 SIDORCZUK Katarzyna 1978 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
180 SZAFRANSKA-URBAN Kalina 1981 OPEN K BEŁCHATÓW URBAN TEAM Confirmed
181 MILCZAK Marta 1982 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
182 PAŁUBSKI Arkadiusz 1978 OPEN M Bełchatów SEMPER ACTIVE Confirmed
183 CIEŚLIK Piotr 1976 OPEN M Bełchatów Jupiter Elektrownia Bełchatów Confirmed
184 SAKTURA Kamil 1994 OPEN M BEŁCHATÓW Confirmed
185 KAŁUŻA Milena 1985 OPEN K Bełchatów KB SPARTAKUS Bełchatów Confirmed
186 KOZUBSKA Marzena 1974 OPEN K Bełchatów Juvena Bełchatów Confirmed
187 SZAFRAŃSKA Eliza 1987 OPEN K Sulmierzyce Confirmed
188 KOWALSKA Aleksandra 1999 OPEN K Wola Krzysztoporska Confirmed
189 OWCZAREK Iga 1994 OPEN K Bełchatów Semper Active Confirmed
190 STOJEK Marek 1987 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
191 MACHOŃ Marian 1953 OPEN M Piotrków Trybunalski WKB META LUBLINIEC Confirmed
192 SZAFRAŃSKA Katarzyna 1985 OPEN K Kleszczów Confirmed
193 KRAWCZYK Aleksandra 1983 OPEN K Bełchatów Semper Active Confirmed
194 DĄBROWSKI Przemysław 1962 OPEN M Bełchatów Confirmed
195 STRZAŁKOWSKI Antoni 1992 OPEN M Sieradz Semper Active Confirmed
196 MATYSZEWSKI Maciej 1992 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
197 SIEMIŃSKI Łukasz 1992 OPEN M Radomsko Semper Active Confirmed
198 MICHALCZUK Zenon 1957 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
199 ZYRKA Katarzyna 1976 OPEN K Bełchatów Turbo Team Confirmed
200 FRUKACZ Krzysztof 1990 OPEN M Kleszczów Semper Active Confirmed
201 ROJEWSKI Damian 1984 OPEN M Bełchatów WARACH-ROWERY Confirmed
202 POLAK Marcin 1983 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
203 TOMESZ Robert 1992 OPEN M Kleszczów SemperActive Confirmed
204 BIAŁEK Tomasz 1993 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
205 PARADECKI Sylwester 1971 OPEN M Bełchatów Confirmed
206 SAKOWICZ Paulina 1988 OPEN K Piotrków Trybunalski Semper Active Confirmed
207 PYTEL Radosław 1981 OPEN M Bełchatów Confirmed
208 KUCHARSKI Karol 1978 OPEN M Szczerców Confirmed
209 STANIEC Jarosław 1978 OPEN M BEŁCHATÓW Confirmed
210 RADZISZEWSKA Iwona 1980 OPEN K Piotrków Trybunalski Confirmed
211 PIEKIELNA Marzena 1992 OPEN K Bolesławiec BBKTS Confirmed
212 KRATA Adam 1989 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
213 REDKIEWICZ Zbigniew 1984 OPEN M Sieradz SP Lututów Confirmed
214 OJRZYŃSKI Mateusz 1998 OPEN M Górki RUNdomsko Confirmed
215 OJRZYŃSKI Cezary 1971 OPEN M Górki RUNdomsko Confirmed
216 DOMURAD Sebastian 1975 OPEN M Bełchatów Confirmed
217 SONCIŃSKI Tomasz 1981 OPEN M Bełchatów Confirmed
218 BRYŁA Elżbieta 1979 OPEN K Wieluń Wieluń Biega Confirmed
219 OLCZYK Agnieszka 1979 OPEN K Bełchatów Confirmed
220 BEDNARZ Agnieszka 1978 OPEN K Bełchatów Confirmed
221 WSZELAKI Damian 1985 OPEN M Zelów K.B. Spartakus Bełchatów Confirmed
222 BALCERZAK Martyna 1994 OPEN K Zduńska Wola Akademia Biegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Confirmed
223 DRĄŻEK Paweł 1968 OPEN M Bełchatów PGE Elektrownia Bełchatów Confirmed
224 KOWALSKA Anna 1976 OPEN K KAMIEŃSK AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
225 WALASZCZYK Marcin 1987 OPEN M Bełchatów Iron Fighters Confirmed
226 SZYMANSKI Szymon 1998 OPEN M Zawady Confirmed
227 LEWIŃSKI Maciej 1971 OPEN M Czastary Gks Czastary Confirmed
228 KARKUS Damian 1976 OPEN M Bełchatów brak Confirmed
229 KRUK Damian 1998 OPEN M Bełchatów Confirmed
230 ŁAWSKA Sylwia 1990 OPEN K Bełchatów Confirmed
231 BOJARSKI Łukasz 1980 OPEN M Gidle Rozbiegajmy Radomsko Confirmed
232 BARASIŃSKI Tomasz 1975 OPEN M Bełchatów KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW Confirmed
233 ŁAWSKI Łukasz 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
234 SZTAJNERT Justyna 1981 OPEN K Bełchatów Confirmed
235 HAŁACZKIEWICZ Sylwia 1982 OPEN K Bełchatów Confirmed
236 CINKOWSKI Michał 1982 OPEN M Moszczenica Qindito Confirmed
237 ORZECHOWSKA Paulina 1993 OPEN K Bełchatów Confirmed
238 GAWROŃSKI Kamil 1993 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
239 KURPESA Maciej 1987 OPEN M Bełchatów inne Confirmed
240 PIETRZAK Marcin 1981 OPEN M Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
241 SKALIK Damian 1986 OPEN M Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
242 BRAUN Paweł 1990 OPEN M Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
243 MASŁOWSKI Marcin 1988 OPEN M Szczerców KB Spartakus Bełchatów Confirmed
244 JĘDRZEJCZAK Rafał 1979 OPEN M Gomunice Confirmed
245 CZARNY Paweł 1970 OPEN M Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
246 PELIAN Mariusz 1986 OPEN M Zelów BIEGING TEAM ZELÓW Confirmed
247 PERLIŃSKI Jurek 1986 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
248 WOŹNIAK Robert 1993 OPEN M Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
249 KILANOWSKA Agnieszka 1981 OPEN K Radomsko Rozbiegajmy Radomsko Confirmed
250 PALUSZEK Paweł 1980 OPEN M Bełchatów Confirmed
251 DANIEL Piotr 1979 OPEN M Anastazow Anastazów Confirmed
252 BAK Michał 1989 OPEN M Lututów Confirmed
253 JAROSZEK Anna 1988 OPEN K Piotrków Trybunalski Confirmed
254 KAŹMIERCZAK Monika 1985 OPEN K Bełchatów Confirmed
255 CZŁONKA Michał 1987 OPEN M Bełchatów Confirmed
256 PISAREK Sławomir 1967 OPEN M Kurnos Pierwszy Confirmed
257 ANTOSIAK Anna 1980 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
258 STANKIEWICZ Natalia 2003 OPEN K Bełchatów Confirmed
259 DUDZIC Joanna 1980 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
260 KULA Ewa 1984 OPEN K Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
261 FIRAZA Marek 1973 OPEN M Łódź Confirmed
262 SIEWIERSKI Miroslaw 1956 OPEN M Piotrkow Trybunalski MIREWA TEAM Confirmed
263 OWCZAREK Tomasz 1985 OPEN M BEŁCHATÓW .. Confirmed
264 DANIELSKI Przemysław 1994 OPEN M Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
265 KRASOŃ Edyta 1993 OPEN K Gorzkowice PLJ Confirmed
266 TLAŁKA Leszek 1959 OPEN M Bełchatów Niezrzeszony Confirmed
267 KULA Paweł 1983 OPEN M Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
268 ROMAS Kamil 1998 OPEN M Bełchatów Rajsport Active Confirmed
269 KRĘCIJASZ Iwona 1986 OPEN K Łódź Confirmed
270 KRUK Małgorzata 1975 OPEN K Bełchatów Confirmed
271 KRÓL Robert 1973 OPEN M Bełchatów Confirmed
272 TLAŁKA Krystyna 1959 OPEN K Bełchatów KWB Bełchatów Confirmed
273 SZCZEPOCKA Aneta 1980 OPEN K Gomunice Aktywni Kamieńsk Confirmed
274 KWIECIŃSKA Klaudia 1989 OPEN K Bełchatów Confirmed
275 BARTOS Sławomir 1988 OPEN M Bełchatów Confirmed
276 JANUS Marcin 1990 OPEN M Wieluń WIELUŃ BIEGA Confirmed
277 ZIMNY Sylwester 1970 OPEN M Rusiec Confirmed
278 KEMPA Ewelina 1990 OPEN K Bełchatów ASICS Frontrunner Poland Confirmed
279 NOWACKA Małgorzata 1972 OPEN K Bełchatów Confirmed
280 GĄSIOROWSKI Dariusz 1986 OPEN M Bełchatów Rajsport Active Confirmed
281 SNOCHOWSKI Leszek 1958 OPEN M Lgota Wielka LESZEK TEAM Confirmed
282 WOŁOSZCZUK Tomek 1980 OPEN M BRZEG Confirmed
283 WYCHOWAŁEK Jan 1990 OPEN M Piotrków Trybunalski AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Confirmed
284 CHODAKIEWICZ Dawid 1988 OPEN M Złoczew Confirmed
285 KROMER Grzegorz 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
286 PYTEL Jerzy 1964 OPEN M Bełchatów Warach rowery Confirmed
287 RAJKOWSKI Andrzej 1974 OPEN M Piotrków trybunalski Confirmed
288 PIOTROWSKA Angelika 1990 OPEN K Bełchatów Confirmed
289 GRODZKI Michał 1993 OPEN M Bełchatów Confirmed
290 MAJCHRZAK Klaudia 1998 OPEN K Bełchatów Confirmed
291 CIEŚLAK Justyna 1994 OPEN K Buczek Confirmed
292 BADOWSKI Krzysztof 1969 OPEN M Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
293 DOMINA Emilia 1984 OPEN K Bełchatów Confirmed
294 GAJDA Sławomir 1978 OPEN M Wadlew OSP WADLEW Confirmed
295 SICIŃSKI Paweł 1979 OPEN M Bełchatów Confirmed
296 POLEK Jacek 1975 OPEN M Bełchatów Confirmed
297 MALISZAK Tomek 1985 OPEN M Rusiec Confirmed
298 GAJDA Iwona 1981 OPEN K Dłutów Confirmed
299 RAJKOWSKI Sławomir 1983 OPEN M Bełchatów FUDU&CO Sport Team Confirmed
300 FIRAZA Tomasz 1982 OPEN M Łódź Confirmed
301 SKÓRA Renata 1983 OPEN K Bełchatów Confirmed
302 BĄKOWICZ Kamil 1986 OPEN M Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
303 OSTROWSKI Tomasz 1987 OPEN M Bełchatów Confirmed
304 KUŁAK Piotr 1989 OPEN M Kamieńsk PASSION LIFE JOY Confirmed
305 ROZPARA Agnieszka 1980 OPEN K Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
306 BIAŁEK Wojciech 1963 OPEN M Kurnos Pierwszy semper active Confirmed
307 BIELECKI Emil 1979 OPEN M Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, Confirmed
308 HETMAN Maciej 1984 OPEN M Kleszczów Confirmed
309 SMĘDZIK Katarzyna 1993 OPEN K Dąbrówka Confirmed
310 WIECZOREK Artur 1971 OPEN M Widawa Confirmed
311 BEDNARCZYK Karina 1985 OPEN K Bełchatów NW PL/NW Bełchatów Confirmed
312 BARCZAK Tomasz 1977 OPEN M Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
313 ZIĘBACZEWSKI Arkadiusz 1982 OPEN M Bełchatów Confirmed
314 KOŁATEK Iwona 1978 OPEN K Bełchatów Confirmed
315 ANDRZEJEWSKI Marek 1985 OPEN M BEŁCHATÓW Confirmed
316 GAPANOWICZ Łukasz 1989 OPEN M Bełchatów POW BANDA Confirmed
317 RAKOWSKI Kamil 1988 OPEN M Bełchatów Confirmed
318 MARCZAK Paulina 1992 OPEN K Zelów Confirmed
319 STROJNY Joanna 1984 OPEN K Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
320 JAGUSIAK Zbigniew 1980 OPEN M Bełchatów Confirmed
321 MAZUR Agnieszka 1990 OPEN K Bełchatów Confirmed
322 SZAFRAŃSKI Arkadiusz 1973 OPEN M Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
323 MARCZAK Krzysztof 1958 OPEN M Bełchatów NWPL/NW Bełchatów Confirmed
324 WÓJCIAK Jacek 1973 OPEN M Bełchatów Confirmed
325 STAŃCZYK Paulina 1986 OPEN K Bełchatów Confirmed
326 JASZCZUK Robert 1976 OPEN M Bełchatów Confirmed
327 STASIAK Magdalena 1979 OPEN K Bełchatów Confirmed
328 MAJEWSKI Adam 1984 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
329 KOWALSKI Rafał 1982 OPEN M Bełchatów RCB Confirmed
330 ZATOŃ Kamil 1989 OPEN M Radomsko Passion Life Joy Confirmed
331 KAŹMIERCZAK Patryk 1995 OPEN M Bełchatów Confirmed
332 BARCZAK Tomasz 1977 OPEN K Milejów Confirmed
333 DUDA Aleksandra 1986 OPEN K BEŁCHATÓW Confirmed
334 OLSZEWSKI Eryk 2002 OPEN M Bełchatów Confirmed
335 GALEWSKI Michał 1988 OPEN M Bełchatów SEMPER ACTIVE Confirmed
336 JANUS Jacek 1975 OPEN M Bełchatów Klub Hokeja Podwodnego Aquarius Confirmed
337 KŁUCJASZ Katarzyna 1988 OPEN K Bełchatów Confirmed
338 SZCZEPANIAK Agnieszka 1984 OPEN K Kleszczów Epicom - zaczynamy biegać Confirmed
339 WITKOWSKA Marta 1991 OPEN K Bełchatów Confirmed
340 GŁODEK Marcin 1977 OPEN M Łask Bieging Team Zelów Confirmed
341 PIZON Paweł 1986 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
342 MATYŚKIEWICZ Paweł 1983 OPEN M Bełchatów Semperactiv Confirmed
343 CIEŚLIK Agnieszka 1975 OPEN K Bełchatów Biegaj z Juveną Confirmed
344 DAWID Małgorzata 1981 OPEN K Osjaków Confirmed
345 LENART Sylwia 1982 OPEN K Bełchatów Confirmed
346 MULARCZYK Piotr 1982 OPEN M Kleszczów Confirmed
347 CIAPA Marcin 1990 OPEN M Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE Confirmed
348 ORZECHOWSKI Michał 1999 OPEN M Bełchatów Confirmed
349 PRZYPIS Kamila 1984 OPEN K Bełchatów Confirmed
350 WÓJCIAK Jakub 2002 OPEN M Bełchatów Confirmed
351 SZPERNA Ewelina 1981 OPEN K Bełchatów Happy Run Confirmed
352 SIERSZYŃSKI Karol 1983 OPEN M Bełchatów Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Confirmed
353 DOLIŃSKI Konrad 1994 OPEN M Bełchatów Confirmed
354 SZAFRAŃSKI Krzysztof 1978 OPEN M Bełchatów Confirmed
355 CZUPRYŃSKA Anna 1979 OPEN K Bełchatów Warach Rowery Confirmed
356 BEDNAREK Jakub 1981 OPEN M Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
357 ANKLEWICZ Magdalena 1997 OPEN K Wrocław Confirmed
358 LANGE Genowefa 1972 OPEN K Bełchatów JUVENA Bełchatów Confirmed
359 MUSIAŁ Rafał 1992 OPEN M Kluki PMF Confirmed
360 CIEŚLIK Konrad 1969 OPEN M Bełchatów Biegaj z Juveną Confirmed
361 PERYGA Paweł 1983 OPEN M Bełchatów DRUZYNA PIERŚCIENIA Confirmed
362 LESIAK Kamil 1981 OPEN M Warszawa Team ZabieganeDni Confirmed
363 SOBCZAK Sebastian 1981 OPEN M Bełchatów sebabiega.pl Confirmed
364 KOŁATEK Tomek 1964 OPEN M Bełchatów Confirmed
365 KOTARSKI Marcin 1984 OPEN M Krzepice KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
366 BERĘC Piotr 1971 OPEN M Bełchatów Confirmed
367 MŁUDZIK Marcin 1979 OPEN M Bełchatów WARACH ROWERY Confirmed
368 KUCHARSKI Damian 1983 OPEN M Bełchatów Turbo Team Confirmed
369 HENDRYKOWSKI Krzysztof 1963 OPEN M Bełchatów Warach Rowery Confirmed
370 JAGIEŁŁO Konrad 1980 OPEN M Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
371 STASIAK Olga 1984 OPEN K Bełchatów Happy Run :D Confirmed
372 ROŻENTALSKI Piotr 1978 OPEN M Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
373 KRAJDA Mateusz 1992 OPEN M Zelów Bieging team Zelów Confirmed
374 KWIATKOWSKI Paweł 1974 OPEN M Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
375 SZAFRAŃSKI Jacek 1975 OPEN M Bełchatów Knauf Confirmed
376 KNOL Zbigniew 1972 OPEN M Bełchatów Confirmed
377 STRUZIK Małgorzata 1992 OPEN K Łask Bieging Team Zelów Confirmed
378 KŁOS Ewelina 1986 OPEN K Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
379 ANTOS Tomasz 1979 OPEN M Bełchatów WARACH-ROWERY Confirmed
380 DAWID Artur 1979 OPEN M Osjaków Confirmed
381 CHODAK Damian 1989 OPEN M Bełchatów POW Banda. Confirmed
382 GOCAŁEK Anna 1978 OPEN K Szczerców Confirmed
383 BOGACKI Adam 1977 OPEN M Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
384 STRUZIK Adam 1991 OPEN M Łask Bieging Team Zelów Confirmed
385 JAGODZIŃSKI Dariusz 1967 OPEN M Piotrków Tryb Piotrków Biega Confirmed
386 ŻAK Marcin 1981 OPEN M Bełchatów Confirmed
387 BANASIAK Damian 1986 OPEN M Bełchatów Epicom - zaczynamy biegać Confirmed
388 SEWERYNEK Mariusz 1979 OPEN M Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
389 JAGUSIAK Ewelina 1987 OPEN K Bełchatów Confirmed
390 JAGIEŁŁO Joanna 1980 OPEN K Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
391 MICHALOWSKI Jakub 1985 OPEN M Belchatów Rugby Club Belchatow Confirmed
392 SUKIENNIK Łukasz 1991 OPEN M Bełchatów Confirmed
393 CIEŚLIK Michał 1983 OPEN M Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
394 DRĄŻEK Monika 1996 OPEN K Bełchatów Confirmed
395 MUSIAŁ Paweł 1985 OPEN M Bełchatów Confirmed
396 PYTEL Leszek 1983 OPEN M Bełchatów Confirmed
397 FILIPEK Adrian 1991 OPEN M Bełchatów Confirmed
398 KARBOWIAK Michał 1979 OPEN M Wolbórz Confirmed
399 KŁOS Filip 1986 OPEN M Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
400 ZAREMBA Mateusz 1992 OPEN M Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
401 KACZMAREK Mateusz 1989 OPEN M Bełchatów Confirmed
402 PLESZEWSKI Rafał 1978 OPEN M Bełchatów Warach rowery Confirmed
403 WARACH Daniel 1979 OPEN M Bełchatów Warach Rowery Confirmed
404 NOWAK Krzysztof 1984 OPEN M Bełchatów MCS Bełchatów Confirmed
405 ZIELIŃSKA Dorota 1984 OPEN K Bełchatów Confirmed
406 WĘGLEWSKI Marcin 1978 OPEN M Bełchatów Confirmed