Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Energy KidsRun Ustka - bieg na 500 m - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
200 Tomasz Olejniczak 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
201 Karolina Robak 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
202 Kacper Krzysztoszek 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
203 Kacper Kodłubański 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
204 Oliwier Sieciński 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
205 Natalia Kunda 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
206 Anna Ćwigoń-Szymczak 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
207 Maksymilian Syska-Godlewski 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
208 Igor Milewski 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
209 Dawid Sawicki 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
210 Miłosz Januszkiewicz 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
211 Hubert Lemański 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
212 Nella Dziuba 2009 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
213 Maja Kondratowicz 2009 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
214 Julia Kosik 2009 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
215 Zuzanna Lewandowska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
216 Nadia Taraska 2009 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
217 Natalia Nikodemska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
218 Seweryn Smołuch 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
219 Alan Szulc 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
220 Aleksander Sitnik 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
221 Daniel Kazimierski 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
222 Margareta Grzelak 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
223 Nina Bednarczyk 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
224 Aleksander Skomorowski 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
225 Julia Szmit 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
226 Małgorzata Wieczorek 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
227 Gabriela Woźniak 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
228 Emilia Hamera 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
229 Maria Luniak 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
230 Aleksandra Klimek 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
231 Alicja Grabowska 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
232 Hanna Wieczorek 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
233 Konrad Zarębski 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
234 Magdalena Jezierska 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
235 Hubert Nowak 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
236 Michał Piechowiak 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
237 Lena Ksel 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
238 Radosław Dubiela 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
239 Weronika Grzelak 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
240 Zuzanna Szczypińska 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
241 Joanna Wilczyńska 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
242 Karol Ignaciuk 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
243 Kuba Olejniczak 2012 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
244 Filip Kowalski 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
245 Paweł Nikodemski 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
246 Szymon Witkowski 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
247 Antoni Szymczak 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
248 Zuzanna Atalska 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
249 Kinga Zarzycka 2012 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
250 Hanna Kierzkowska 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
251 Jan Król 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
252 Alicja Zawierowska 2012 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
253 Mikołaj Sawczuk 2011 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
254 Dominika Silina 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
255 Oliwia Hryniewicz 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
256 Klaudia Dzedzej 2011 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
257 Julia Siwiec 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
258 Kacper Kamieniecki 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
259 Zuzanna Drzazgowska 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
260 Aleks Semeniuk 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
261 Seweryn Gzik 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
262 Zuzanna Chyrzyńska 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
263 Patryk Szcześniak 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
264 Matylda Sobków 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
265 Julia Sobków 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
266 Wojciech Żal 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
267 Michał Żal 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
268 Marcelina Drabik 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
269 Alan Szczucki 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
270 Lena Drapała 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
271 Sebastian Lisiński 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
272 Maja Szabat 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
273 Aleksander Babiarz 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
274 Natasza Jakubowska 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
275 Stanisław Król 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
276 Łukasz Lickiewicz 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
277 Agata Jaśkiel 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
278 Nikola Nowak 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
279 Kalina Mike 2010 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
280 Igor Lewandowski 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
281 Mateusz Graczyk 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
282 Hubert Zamościk 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
283 Filip Mardas 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
284 Nadia Stolarska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
285 Nikola Makowska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
286 Hanna Żyłka 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
287 Jakub Firkowski 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
288 Victoria Wierzbicka 2009 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
289 Patryk Świca 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
290 Roksana Helińska 2009 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
291 Alicja Skorobohaty 2009 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
292 Witold Konieczny 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
293 Paulina Bąbelek 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
294 Tomasz Pertkiewicz 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
295 Tomasz Goliszek 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
296 Kacper Siwiec 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
297 Emilia Kamieniecka 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
298 Wiktoria Mańska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
299 Adam Piczak 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
300 Paulina Jędrysiak 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
301 Julia Kordulewska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
302 Krystian Wolarz 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
303 Noemi Kadraś 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
304 Oliwia Czarnowska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
305 Laura Kowalczyk 2009 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
306 Jakub Pertkiewicz 2009 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
307 Maja Szumowska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
308 Olaf Graczyk 2010 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
309 Alicja Mirańska 2008 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
310 Anna Mirańska 0200 D2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
311 Jan Wiśniowski 2008 C2 Ustka SP 1 Ustka Confirmed
312 Leon Pawlak 2012 C2 Gdynia Confirmed
313 Dawid Płotka 2008 C2 Koszaslin Confirmed
314 Jagoda Chyba 2011 D2 Słupsk SP nr 5 Słupsk Confirmed
315 Marcel Szulc 2008 C2 Koszalin Mój Tri Świat Confirmed
316 Antoni Jędrzejak 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
317 Marek Mączyńsk 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
318 Wojciech Zawada 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
319 Maja Szechrenowicz 2012 D2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
320 Jan Mordacz 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
321 Piotr Rutkowski 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
322 Julia Kubiaczyk 2012 D2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
323 Kaja Narożna 2012 D2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
324 Filip Rękas 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
325 Aleksander Adamski 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
326 Marcek Szewczyk 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
327 Gracjan Goliszek 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
328 Pola Chabowska 2012 D2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
329 Dorian Kamel 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
330 Kacper Górecki 2012 C2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
331 Julia Bykowska 2012 D2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
332 Agnieszka Dębska 2012 D2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
333 Julia Łukasiewicz 2012 D2 Ustka MP 1 Ustka Confirmed
334 Karol Zalewski 2010 C2 Ustka Niepubliczna Szkoła Adventure Confirmed
335 Ignacy Miśkowiak 2010 C2 Ustka Niepubliczna Szkoła Adventure Confirmed
336 Amelia Jagła 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
337 Klaudia Kazimierczak 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
338 Zuzanna Kowalczyk 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
339 Natalia Damps 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
340 Jakub Wszółkowski 2008 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
341 Aleksandra Szcześniak 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
342 Zuzanna Szanter 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
343 Zuzanna Strzoda 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
344 Stanisław Puda 2008 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
345 Jagoda Pilarczyk 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
346 Eliza Sztafij 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
347 Julia Rodziewicz 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
348 Kamil Bernatek 2012 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
349 Mateusz Maziarz 2011 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
350 Hanna Polakowska 2011 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
351 Aleksander Belina 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
352 Dawid Bobko 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
353 Jakub Dymnicki 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
354 Julia Gębusia 2010 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
355 Szymon Gliński 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
356 Hanna Kraśnik 2010 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
357 Igor Krupa 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
358 Hanna Krygiel 2010 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
359 Oskar Krawczyk 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
360 Marcel Osobliwy 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
361 Maria Pytlak 2010 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
362 Zuzanna Pietroń 2010 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
363 Adrian Bernatajtys 2009 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
364 Klaudia Chramiec 2009 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
365 Wiktoria Jakubek 2009 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
366 Patryk Korzeniowski 2009 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
367 Kinga Kozina 2009 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
368 Dawid Tomczak 2009 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
369 Wiktor Wojcieszek 2009 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
370 Kordian Szewczyk 2008 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
371 Maja Szydloch 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
372 Lena Lipińska 2011 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
373 Jakub Górski 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
374 Filip Pietroń 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
375 Jakub Rutkowski 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
376 Maja Sobisz 2010 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
377 Aleks Koniak 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
378 Tymon Sztafij 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
379 Mikołaj Wierzbicki 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
380 Jakub Wysoczański 2010 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
381 Zuzanna Adamczewska 2009 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
382 Filip Klag 2009 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
383 Vanessa Milewska 2009 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
384 Mikołaj Nałęcz 2009 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
385 Hubert Szarek 2009 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
386 Michał Wasylew 2009 C2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
387 Aleksandra Woźniak 2009 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
388 Nadia Borkowska 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
389 Weronika Buta 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
390 Oliwia Duszyńska 2008 D2 Ustka SP 2 Ustka Confirmed
391 Bartosz Siwek 2012 C2 Ustka MP 2 Delfinek Confirmed
392 Miłosz Grzelak 2012 C2 Ustka MP 2 Delfinek Confirmed
393 Kaja Żelazek 2012 D2 Ustka MP 2 Delfinek Confirmed
394 Paulina Michałowska 2008 D2 Ustka SP 3 Confirmed
395 Oliwia Szatyńska 2008 D2 Ustka SP 3 Confirmed
396 Aleksandra Wielgosz 2008 D2 Ustka SP 3 Confirmed
397 Kacper Kinski 2008 C2 Ustka SP 3 Confirmed
398 Miłosz Banach 2009 C2 Ustka SP 3 Confirmed
399 Julian Rymarz 2008 C2 Ustka SP 3 Confirmed
400 Cezary Bednarski 2009 C2 Ustka SP 3 Confirmed
401 Maria Fornalczyk 2008 D2 Ustka SP 3 Confirmed
402 Nikodem Piszko 2009 C2 Ustka SP 3 Confirmed
403 Kondrad Tonajewski 2009 C2 Ustka SP 3 Confirmed
404 Ignacy Barcicki 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
405 Oliwier Czeszyk 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
406 Aleksander Bednarski 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
407 Wiktoria Kamel 2011 D2 Ustka SP 3 Confirmed
408 Pola Krasińska 2011 D2 Ustka SP 3 Confirmed
409 Alicja Wardzińska 2011 D2 Ustka SP 3 Confirmed
410 Piotr Koza 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
411 Norbert Szumski 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
412 Wojciech Zdunek 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
413 Julia Jarkiewicz 2010 D2 Ustka SP 3 Confirmed
414 Oliwia Osińska 2010 D2 Ustka SP 3 Confirmed
415 Jakub Balik 2010 C2 Ustka SP 3 Confirmed
416 Błażej Barcicki 2010 C2 Ustka SP 3 Confirmed
417 Maja Gralewicz 2010 D2 Ustka SP 3 Confirmed
418 Filip Każmierski 2010 C2 Ustka SP 3 Confirmed
419 Stefania Doucet 2010 D2 Ustka SP 3 Confirmed
420 Tatiana Gromek 2008 D2 Ustka SP 3 Confirmed
421 Jagoda Kalina 2010 D2 Ustka SP 3 Confirmed
422 Kamila Ciszkowska 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
423 Laura Fidos 2010 D2 Ustka SP 3 Confirmed
424 Stanisław Gałczyński 2010 C2 Ustka SP 3 Confirmed
425 Antoni Laskowski 2010 C2 Ustka SP 3 Confirmed
426 Oliwia Turzyniecka 2010 D2 Ustka SP 3 Confirmed
427 Marcin Doucet 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
428 Ludwik Doucet 2008 C2 Ustka SP 3 Confirmed
429 Joanna Zwolińska 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
430 Nelly Zarzycka 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
431 Maja Wiencek 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
432 Zuzanna Wiencek 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
433 Iga Kosieradzka 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
434 Gabriela Kosieradzka 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
435 Gabriela Dąbkowska 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
436 Ewa Łapińska 2008 D2 Ustka SP 3 Confirmed
437 Krystian Grzegorczyk 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
438 Judyta Korsak 2011 D2 Ustka SP 3 Confirmed
439 Marcel Wiśniewski 2008 C2 Ustka SP 3 Confirmed
440 Malwina Bikowska 2009 D2 Ustka SP 3 Confirmed
441 Toni Drojman 2010 C2 Ustka SP 3 Confirmed
442 Michalina Banach 2010 D2 Ustka SP 3 Confirmed
443 Dawid Witkowski 2010 C2 Ustka SP 3 Confirmed
444 Karol Pryca 2011 C2 Ustka SP 3 Confirmed
445 Karol Koryczan 2012 C2 Ustka MP 3 Confirmed
446 Sara Abramczyk 2012 D2 Ustka MP 3 Confirmed
447 Alekdandeer Chiloński 2012 C2 Ustka MP 3 Confirmed
448 Hubert Lewandowski 2012 C2 Ustka MP 3 Confirmed
449 Helena Kaczorowska 2012 D2 Ustka MP 3 Confirmed
450 Wiktoria de Lubicz-Szeliska 2008 D2 Ustka SP 3 Confirmed
451 Piotr Jażdżyk 2012 C2 Ustka NP „Na Wydmie” Confirmed
452 Adrian Kukliński 2012 C2 Ustka NP „Na Wydmie” Confirmed
453 Antonina Ustowska 2008 D2 Borkowo USTeam Confirmed
454 Nella Dziuba 2009 D2 Ustka sp1 Confirmed
455 Maja Dubiela 2011 D2 Ustka SP nr 1 Confirmed
456 Szymon Korbecki 2009 C2 Ustka SP nr 1 Confirmed
457 Liliana Kapusz 2008 D2 Ustka SP nr 1 Confirmed
458 Martyna Basińska 2010 D2 Ustka USB Ustka Confirmed
459 Kacper Liszka 2010 C2 Myślachowice Confirmed
460 Bogusz Ustowski 2010 C2 Borkowo USTeam Confirmed
461 Eliza Stefańska 2011 D2 Darżyno Szkoła Podstawowa w Potęgowie Confirmed
462 Ksawery Stefański 2009 C2 Darżyno Szkoła Podstawowa w Potęgowie Confirmed
463 Oliwier Kaczmarek 2012 C2 Ustka Confirmed
464 Ola Wiśniowska 2009 D2 Wodnica SP 2 Confirmed
465 Mikołaj Żyłka 2012 C2 Ustka Przedszkole nr 3 Confirmed