Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka B15 - Bieg Główny - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
ADAMCZYK Dorota 1988 K30 Skronina Wanda Panfil Team Not confirmed
ADAMSKI Marcin 1981 M30 Zgierz Confirmed
ADAMUS Dariusz 1982 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
ANDRZEJCZAK Artur 1988 M30 Bielawy Tempio-piatkowski klub biegacza Confirmed
ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Pabianice Gillette Run Confirmed
ANKLEWICZ Magdalena 1997 K20 Wrocław Confirmed
ANTCZAK Szymon 1988 M30 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
ANTOSIAK Anna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
ARABAS Krzysztof 1952 M60 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
ARAŚKIEWICZ Stanisław 1959 M60 Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
AUGUSTOWSKA Monika 1981 K30 Łódź Confirmed
AUGUSTYNIAK Natalia 1996 K20 Bełchatów Confirmed
AUGUSTYNIAK Rafał 1994 M20 Łódź Confirmed
BACIA Dawid 1989 M30 Łask Następny Krok Confirmed
BADOWSKI Krzysztof 1969 M50 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
BAGIŃSKI Ryszard 1971 M40 Sulejów Tri Aktywny Piotrków Confirmed
BALWIERZ Adam 1978 M40 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
BANASIAK Damian 1986 M30 Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
BANASIK Paweł 1963 M50 Radom Enduhub.com Confirmed
BANASZCZAK Karina 1991 K20 Koluszki Confirmed
BANASZCZYK Mariusz 1979 M40 Kaszewice edc.team Confirmed
BANASZKIEWICZ Magdalena 1988 K30 Bełchatów Confirmed
BAŃKA Jan 1946 M70 Częstochowa niezrzeszony Confirmed
BARAN Zenon 1960 M50 Warszawa RĄCZE RACICZKI Confirmed
BARASIŃSKI Konrad 1984 M30 Bełchatów Confirmed
BARASIŃSKI Tomasz 1975 M40 Bełchatów KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW Confirmed
BARCZAK Katarzyna 1977 K40 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
BARCZAK Tomasz 1977 M40 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
BARTOS Arkadiusz 1984 M30 Bełchatów OSD Familia Confirmed
BARTOS Sławomir 1988 M30 Bełchatów OSD FAMILIA Confirmed
BARZYK Mateusz 1977 M40 Piotrkow Trybunalski Confirmed
BĄKOWICZ Kamil 1986 M30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
BEDNARKIEWICZ Dariusz 1980 M30 Szczerców Brak Confirmed
BEDNARSKI Marcin 1990 M20 Łódź Confirmed
BEDNARZ Agnieszka 1978 K40 Bełchatów Confirmed
BERESKA Artur 1981 M30 Piotrków Trybunalski Ja sam Confirmed
BERĘC Piotr 1971 M40 Bełchatów Confirmed
BIAŁEK Tomasz 1993 M20 Bełchatów Semper Active Confirmed
BIAŁEK Wojciech 1963 M50 Kurnos Pierwszy Semper active Confirmed
BIEGAŃSKA Malwina 1972 K40 Bełchatów Confirmed
BIEGAŃSKI Michał 1981 M30 Bełchatów Confirmed
BIELAS Tomasz 1980 M30 KOSAKOWO Confirmed
BIELECKI Emil 1979 M40 Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, Confirmed
BIERNACKI Jarosław 1961 M50 Huta Dłutowska Confirmed
BIŃKOWSKA-BOCIAN Iwona 1979 K40 Bełchatów Confirmed
BISKUPSKI Michał 1976 M40 Pabianice Confirmed
BISTUŁA Artur 1997 M20 Pabianice O CO BIEGA PABIANICE Confirmed
BLADA Łukasz 1981 M30 Warszawa Confirmed
BŁASZCZYK Anna 1978 K40 Częstochowa Czewarun TIM Confirmed
BŁASZCZYK Marian 1955 M60 BEŁCHATÓW SPARTAKUS BEŁCHATÓW Confirmed
BŁASZCZYK Mariusz 1986 M30 Zgierz SNG Wild Ducks Confirmed
BOGACKI Adam 1977 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
BOGUS Agnieszka 1969 K50 Burzenin Confirmed
BORAS Jan 1986 M30 Piotrków Trybunalski DECATHLON LOGISTIC Confirmed
BOROWIECKI Cezary 1984 M30 Bełchatów Confirmed
BRAUN Paweł 1990 M20 Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
BROŻYNA Kasia 1991 K20 Rusiec Frygaci Confirmed
BRYKOWSKA Adrianna 1986 K30 Pabianice Confirmed
BRYŁA Elżbieta 1979 K40 Wieluń Wieluń Biega Confirmed
BRZEZIŃSKI Krzysztof 1974 M40 Łask Confirmed
BRZOSTEK Edward 1962 M50 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
BUCZYŃSKI Piotr 1989 M30 Zelów Confirmed
BUDNA-SZYMCZAK Anita 1980 K30 Zduńska Wola Confirmed
BUJKO Wojciech 1982 M30 Częstochowa Confirmed
BUKOWSKA Marta 1992 K20 Tomaszów Mazowiecki Confirmed
BYJOCH Katarzyna 1977 K40 Pabianice Confirmed
CANDER Katarzyna 1982 K30 Moszczenica Tri Aktywny Piotrków Confirmed
CECHOWSKI Piotr 1980 M30 burzenin Moja droga do Ironman Not confirmed
CHAŁUBIŃSKI Sławomir 1972 M40 Łask UMKS Korab Łask Confirmed
CHOJNACKA Jola 1989 K30 Łódź Confirmed
CHRUŚCIEL Piotr 1979 M40 łódź Confirmed
CIESIELSKI Rafał 1983 M30 Rozprza Confirmed
CIEŚLIK Agnieszka 1975 K40 Bełchatów Juvena Bełchatów Confirmed
CIEŚLIK Jacek 1975 M40 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
CIEŚLIK Konrad 1969 M50 Bełchatów Biegaj z Juveną Confirmed
CIEŚLIK Michał 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
CIMOCH Sylwia 1984 K30 Bełchatów Confirmed
CISZEWSKA Karolina 1982 K30 Bełchatów Turbo Team Confirmed
CUDAK Andrzej 1973 M40 Gidle Rozbiegajmy Radomsko RR Confirmed
CUPIAŁ Mariusz 1980 M30 Myszków Confirmed
CUPIAŁ Zenon 1951 M60 Myszków Confirmed
CUŻYTEK Łukasz 1984 M30 Bełchatów Confirmed
CYGORA Jacek 1987 M30 Bełchatów T _ _ _ _ _RZ Confirmed
CZECH Dorota 1974 K40 Pabianice Confirmed
CZŁONKA Anna 1992 K20 Drużbice Confirmed
CZUBIŃSKI Marek 1953 M60 Łódź Confirmed
DANIEL Piotr 1979 M40 Bełchatów Anastazów Confirmed
DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 1977 K40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
DANIŁOWICZ Dariusz 1973 M40 Bełchatów Confirmed
DĄBROWSKI Marcin 1986 M30 Jachranka Bez faulu Confirmed
DĄBROWSKI Przemysław 1962 M50 Bełchatów Passion Life Joy Confirmed
DEC Radosław 1979 M40 Bełchatów Not confirmed
DELIPACY Karol 1991 M20 Wolbórz Piotrkowska Grupa Rowerowa Confirmed
DOBRAKOWSKA Monika 1992 K20 Sulejów Confirmed
DOLIŃSKI Konrad 1994 M20 Bełchatów Confirmed
DOMAŃSKI Damian 1986 M30 Kutno Confirmed
DOMINA Emilia 1984 K30 Bełchatów Confirmed
DOMURAD Sebastian 1975 M40 Bełchatów Confirmed
DORUCH Marta 1982 K30 Pabianice Confirmed
DRĄŻEK Michał 1993 M20 Bełchatów Confirmed
DRĄŻEK Monika 1996 K20 Bełchatów Confirmed
DRĄŻEK Paweł 1968 M50 Bełchatów PGE Elektrownia Bełchatów Confirmed
DRÓŻDŻ Adam 1977 M40 Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team Confirmed
DUDA Aleksandra 1986 K30 BEŁCHATÓW Confirmed
DUDAS Wiesław 1963 M50 ŁÓDZ ATLAS RUNNING TEAM Confirmed
DUDZIC Joanna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
DUDZIŃSKI Piotr 1987 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
DYBAŁA Marcin 1977 M40 Wygoda Endorfina Confirmed
DYGUDA Dariusz 1985 M30 Piotrków Trybunalski Ninjago Confirmed
DZIĄBOR Andrzej 1974 M40 Będzin #byledomety Not confirmed
DZIEKOŃSKI Tadeusz 1950 M60 Białystok JUVENIA BIALYSTOK Confirmed
FELISIAK Marcin 1977 M40 Bełchatów Confirmed
FERENSZTAJN Krzysztof 1989 M30 Opoczno Confirmed
FIDYK Piotr 1983 M30 Bełchatów Semper Active Confirmed
FIGURA Łukasz 1983 M30 Wrocław Wroclaw Triathlon Team Nokia Confirmed
FIKS Zbigniew 1949 M70 Andrespol Razem Trenujemy Sport Confirmed
FILIPEK Adrian 1991 M20 Bełchatów Confirmed
FLIS Marek 1980 M30 Konstantynów łódzki Confirmed
FOGIEL Dominika 1984 K30 Łask Confirmed
FORMAŃSKI Tadeusz 1948 M70 Łódź niezrzeszony Confirmed
FRANKOWSKI Maciej 1978 M40 Konstantynów Łódzki Beauty Sport Confirmed
FRĄCZYK Szymon 1990 M20 Łódź Razem Trenujemy Sport Confirmed
FREUS Witold 1971 M40 Bełchatów brak Confirmed
FURMAN Tomasz 1971 M40 Warszawa Klub Matiego Jeżowe Confirmed
GADZINOWSKI Ignacy 1950 M60 Radom Not confirmed
GAJDA Iwona 1981 K30 Dłutów Confirmed
GAJDA Sławomir 1978 M40 Wadlew OSP WADLEW Confirmed
GALEWSKI Michał 1988 M30 Bełchatów SEMPER ACTIVE Confirmed
GAWŁOWSKA Elżbieta 1991 K20 Bełchatów Confirmed
GAWŁOWSKA Teresa 1961 K50 Bełchatów Confirmed
GAWOR Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Confirmed
GAZZELLONE Marco 1987 M30 Bełchatów Aquarius Bełchatów Confirmed
GĄSIOROWSKI Dariusz 1986 M30 Bełchatów Rajsport Active Confirmed
GEMBORYS Jan 1960 M50 Bełchatów Medno Confirmed
GIERAS Mariusz 1969 M50 Bełchatów PGE Energetic Running Confirmed
GIL Artur 1972 M40 Dłutów Confirmed
GIL Wojciech 1971 M40 Warszawa Warszawa Confirmed
GŁĄB Szymon 1978 M40 Łódź 1978 Confirmed
GŁODEK Marcin 1977 M40 Łask Bieging Team Zelów Confirmed
GŁOWACKI Krzysztof 1978 M40 Strzelce Wielkie Confirmed
GŁOWACKI Rafał 1981 M30 Strzelce Wielkie Confirmed
GŁOWIŃSKI Damian 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
GOCAŁEK Anna 1978 K40 Szczerców Confirmed
GOLDMAN Łukasz 1978 M40 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
GONCIARZ Marta 1977 K40 Łódź RetkiniaRun Confirmed
GONTARZ Lars 1978 M40 Bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Confirmed
GOS Mateusz 2002 M16 Warka KS START PUŁASKI WARKA Confirmed
GOŹDZIK-ZARĘBA Aneta 1980 K30 Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT Confirmed
GÓRALCZYK Piotr 1973 M40 Łódź Confirmed
GÓŻAŃSKI Jarosław 1968 M50 ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Confirmed
GRENDA Wojciech 1978 M40 Łódź Confirmed
GROBELNY Marcin 1980 M30 Pabianice Confirmed
GROCHOLSKI Michał 1976 M40 BEŁCHATÓW KNAUF Confirmed
GRODZKI Michał 1993 M20 Bełchatów Frygaci Confirmed
GRUDZIEN Dominik 1980 M30 Łódź Confirmed
GRUNTKOWSKI Artur 1969 M50 Antoniew Confirmed
GRYŚ Piotr 1980 M30 Białebłoto-Stara Wieś Confirmed
GRZEGORCZYK Piotr 1944 M70 Łódź Confirmed
HAŁACZKIEWICZ Sylwia 1982 K30 Bełchatów Confirmed
HAŁADAJ Kamil 1989 M30 Bełchatów Confirmed
HAŁKA Jan 1972 M40 Wrocław JACHU Confirmed
HAŁKA Małgorzata 1974 K40 Wrocław JACHU Confirmed
HENDRYKOWSKI Krzysztof 1963 M50 Bełchatów Warach Rowery Confirmed
HERKT Grzegorz 1973 M40 Łódź HerktTeam Confirmed
HETMAN Maciej 1984 M30 Kleszczów Confirmed
HOFFMANN Robert 1973 M40 Bełchatów Semper Active Confirmed
JAGIELSKA Ewa 1982 K30 Wyszków LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA Not confirmed
JAGIELUK Jacek 1982 M30 Łowicz #HappyRunners Łowicz Confirmed
JAGIEŁŁO Joanna 1980 K30 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
JAGIEŁŁO Konrad 1980 M30 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
JAGIEŁŁO Witold 1974 M40 Szadek Tempio Piątkowski Klub Biegacza Confirmed
JAGUSIAK Maciej 1981 M30 Pabianice Pan Jagoda Confirmed
JAGUSIAK Zbigniew 1980 M30 Bełchatów Confirmed
JAKUBOWSKI Maciej 1986 M30 Gomunice Passion Life Joy Confirmed
JANECKA Artur 1984 M30 Łask Active Run Łask Confirmed
JANIAK Radosław 1969 M50 Łódź Biegacz Nowosolna Confirmed
JANIK Tomasz 1970 M40 Kluki Confirmed
JANISZEWSKI Sylweriusz 1976 M40 łódź Confirmed
JANUS Jacek 1975 M40 Bełchatów Confirmed
JANUS Marcin 1990 M20 Wieluń WIELUŃ BIEGA Confirmed
JANUS Michał 1984 M30 Dąbrowa Górnicza Confirmed
JANUSZ Tadeusz 1957 M60 Piotrków Trybunalski Piotrkowski klub biegacza Endorfina Confirmed
JAROS Michał 1983 M30 Łódź TomTom Runners Confirmed
JAROSZ Michał 1977 M40 ŁÓDŹ Confirmed
JASION Robert 1991 M20 Łódź Only You Confirmed
JASIULAK Maciej 1983 M30 Bełchatów Confirmed
JASTRZĄBEK Agnieszka 1984 K30 Łódź EVErRUN Confirmed
JAŹWIEC Adam 1990 M20 Lodz Confirmed
JESKE Dominik 1981 M30 RADOMSKO RUNdomsko Confirmed
JEŻ Arkadiusz 1980 M30 Rozprza Grupa Jeż Confirmed
JEŻ Kamil 1983 M30 Warszawa KS Saska Warszawa Confirmed
JĘDRZEJCZAK Wiktor 1985 M30 Roździn Confirmed
JĘDRZEJCZYK Dariusz 1966 M50 Wola Krzysztoporska Confirmed
JUSTYNA Andrzej 1969 M50 moszczenica Confirmed
KABAŁA Konrad 1968 M50 Łódź Beauty Sport Confirmed
KACPERSKI Ryszard 1976 M40 Buczek Confirmed
KACZMAREK Marcin 1981 M30 Bełchatów Niezrzeszony Not confirmed
KACZMAREK Mateusz 1989 M30 Roździn PGE Energetic Running Confirmed
KACZMAREK Monika 1989 K30 ŁÓDŹ ASICS FrontRunner Poland Confirmed
KACZYŃSKA Monika 1984 K30 Łódź Razem Trenujemy Sport Confirmed
KALINOWSKI Cezary 1984 M30 Łódź Confirmed
KALISTA Jacek 1979 M40 Łódź mBank Confirmed
KALITA Marek 1970 M40 Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Not confirmed
KAŁUŻA Radek 1988 M30 Belchatow Warach Rowery Confirmed
KAŁUŻNY Rafał 1986 M30 Łódź Retkinia Run Confirmed
KAMINSKI Marek 1964 M50 Szczerców LUKS SZCZERCÓW Confirmed
KAMIŃSKA Maria 1993 K20 Szczerców Bez Faulu Confirmed
KAMIŃSKA Paulina 1982 K30 Bełchatów Confirmed
KAMIŃSKA Róża 1988 K30 Zgierz Tempio - Piątkowsku Klub Biegacza Confirmed
KARASIŃSKI Piotr 1967 M50 łódź Confirmed
KARASIŃSKI Robert 1967 M50 Piotrków Tryb MZK PIOTRKÓW TRYB Confirmed
KARBOWIAK Michał 1979 M40 Wolbórz WLB Confirmed
KARDAS Marta 1980 K30 Łódź Confirmed
KARLIŃSKA Karolina 1990 K20 Piotrków Trybunalski Confirmed
KASPRZAK Adam 1990 M20 Pudliszki Biegam z pasją Confirmed
KAŹMIERCZAK Mateusz 2002 M16 Łodź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
KAŹMIERCZAK Patryk 1995 M20 Bełchatów Confirmed
KĄCKI Paweł 1975 M40 Warszawa Rącze Raciczki Confirmed
KEMPA Ewelina 1990 K20 Bełchatów ASICS Frontrunner Poland Confirmed
KĘDZIORA Marek 1976 M40 Bełchatów CeramikaKtosi.pl Confirmed
KĘPIŃSKI Dariusz 1975 M40 Zgierz Confirmed
KĘPIŃSKI Henryk 1953 M60 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
KĘSY Sylwester 1986 M30 ŁÓDŹ Confirmed
KIERZEK Ewa 1977 K40 Łódź #happyrunners Confirmed
KILANOWSKA Agnieszka 1981 K30 Radomsko Rozbiegajmy Radomsko Confirmed
KIMMER Jakub 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
KISIELEWSKA Katarzyna 1979 K40 Łask ActivRun Łask Confirmed
KLEKOWSKA Karolina 1999 K20 Torun Not confirmed
KLEPACZ Rafał 1977 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
KLIK Klaudia 1994 K20 Łódź Confirmed
KLIMCZAK Bronisław 1956 M60 Częstochowa Zabiegani-Częstochowa Not confirmed
KLIMCZYNSKA Anna 1981 K30 ŁOWICZ ANIA BIEGA Confirmed
KLIMEK Marta 1992 K20 Łódź Confirmed
KLUF Zdzisław 1957 M60 Bełchatów Amator Not confirmed
KLUSEK Anna 1989 K30 Łódź Confirmed
KŁOS Ewelina 1986 K30 Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
KŁOS Filip 1986 M30 Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
KŁUCJASZ Katarzyna 1988 K30 Bełchatów Confirmed
KŁYS Sebastian 1976 M40 Sieradz sieradzbiega.pl Confirmed
KŁYSZ Marek 1968 M50 ANDRESPOL RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
KMIEĆ Tomasz 1975 M40 Belchatow PGE Elektrownia Bełchatów Confirmed
KNOL Zbigniew 1972 M40 Bełchatów Confirmed
KOCIK Arkadiusz 1968 M50 Łódź Not confirmed
KOCZWARSKI Daniel 1986 M30 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" Confirmed
KOLASA Piotr 1987 M30 Łódź Confirmed
KOŁATEK Iwona 1978 K40 Bełchatów Confirmed
KOŁATEK Paulina 1991 K20 Bełchatów Confirmed
KOŁATEK Tomek 1964 M50 Bełchatów Confirmed
KOPACKA Kamilla 1980 K30 Łódź Confirmed
KOPER Piotr 1989 M30 Wrocław Serduszko Biega Confirmed
KOPERTOWSKI Michał 1984 M30 Łódź Confirmed
KOSZTOWNY Dawid 1976 M40 Łódź Confirmed
KOWAL Alicja 1967 K50 Łódż Gazelles Flying Team Confirmed
KOWAL Piotr 1968 M50 Łódż Gazelles Flying Team Confirmed
KOWALSKA Kasia 1974 K40 Warszawa TeamZabieganeDni, KB Orange Confirmed
KOZA Andrzej 1957 M60 Bełchatów Andrzej Koza Confirmed
KOZIELSKI Ryszard 1958 M60 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
KOZIK Małgorzata 1979 K40 Kamieńsk SemperActive/Aktywni Kamieńsk Confirmed
KOZIOROWSKI Adam 1972 M40 Pabianice HERKTTEAM Confirmed
KOZIRÓG Dagmara 1972 K40 Pabianice Confirmed
KOZUBEK Sebastian 1988 M30 Sieradz RAJSPORT ACTIVE Confirmed
KOZUBEK Seweryn 1996 M20 Sieradz Rajsport Active Confirmed
KRAJDA Mateusz 1992 M20 Zelów Bieging team Zelów Confirmed
KRAJEWSKA Natalia 1984 K30 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Confirmed
KRATA Adam 1989 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
KRAWCZYK Andrzej 1980 M30 Leszczyny Duże Confirmed
KRAWCZYK Jacek 1997 M20 Grabica Team Crisbike Confirmed
KRAWCZYK Piotr 1974 M40 PABIANICE Gillette RUN Confirmed
KROMER Grzegorz 1989 M30 Bełchatów Confirmed
KRÓL Dorota 1982 K30 Bełchatów Semper Active Confirmed
KRÓL Rafał 1982 M30 Rozprza Confirmed
KRÓL Robert 1973 M40 Bełchatów Confirmed
KRÓLIKOWSKI Michał 1980 M30 Łódź Confirmed
KRUSZYŃSKI Andrzej 1959 M60 Bełchatów niezrzeszony Confirmed
KRYSTEK Ewa 1969 K50 Szczerców Tona sprzętu zero talentu Confirmed
KRZYKOWSKI Michał 1985 M30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
KRZYSZTOF Czerski 1980 M30 Łódź EPOKA NORDICA ŁÓDŹ KOLASA POWER WALK Confirmed
KRZYSZTOF Kowalski 1988 M30 Bełchatów Passion Life Joy Confirmed
KUBIAK Dariusz 1983 M30 Łódź Piechotą po schodach Confirmed
KUBICKA Sylwia 1972 K40 kamieńsk Confirmed
KUCHARCZYK Benedykt 1958 M60 Boronów Jedność Boronów Confirmed
KUCHARSKI Damian 1983 M30 Bełchatów Turbo Team Confirmed
KUCZ Stefan 1956 M60 Strzebiń KB Strzelec Strzebiń Not confirmed
KUKIEŁKA Remigiusz 1954 M60 Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko Confirmed
KULA Ewa 1984 K30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
KULA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
KULESZA Paweł 1974 M40 Bełchatów KULESZKA Confirmed
KUŁAK Piotr 1989 M30 Kamieńsk PASSION LIFE JOY Confirmed
KUPIS Marian 1945 M70 Łódź KB Arturówek Not confirmed
KURZAWSKA Renata 1950 K60 Łódź KB GAPA Confirmed
KURZAWSKI Jerzy 1949 M70 Łódź KB GAPA Confirmed
KUSZYŃSKI Piotr 1985 M30 Biała Goń się! Running Team Confirmed
KUŚMIEREK Tomasz 1979 M40 Szczerców Confirmed
KWIATKOWSKI Arkadiusz 1974 M40 Pabianice MBANK Confirmed
KWIATKOWSKI Paweł 1974 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
KWIATKOWSKI Szymon 1974 M40 Pabianice Confirmed
LEMIESZEWSKA Izabela 1978 K40 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
LENART Sylwia 1982 K30 Bełchatów SL Confirmed
LEONARSKA Małgorzata 1987 K30 Warszawa Zdezorientowani Confirmed
LESIAK Andrzej 1954 M60 Łódź RYSIOTEAM Not confirmed
LESIAK Kamil 1981 M30 Warszawa Team ZabieganeDni Confirmed
LEWANDOWSKI Paweł 1988 M30 zduńska wola Confirmed
LEWIŃSKA Agata 2002 K16 Nowe Miasto nad Pilicą Biegiem przez Polskę Confirmed
LEWIŃSKI Krzysztof 1967 M50 Nowe Miasto nad Pilicą Biegiem przez Polskę Confirmed
LEWIŃSKI Łukasz 1979 M40 Zgierz Confirmed
LIGENZA Kamil 1990 M20 Zgierz Confirmed
LISKE Dorota 1973 K40 Łódź Confirmed
LOTKA Michał 1976 M40 Łódź Kita Team Confirmed
LUTO Andrzej 1971 M40 Opatów Confirmed
LUTO Bartosz 1998 M20 Opatów KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
LUTOMIRSKA Blanka 1979 K40 Łódź XXV LO Confirmed
ŁANDWIJT Marcin 1973 M40 Konstantynów Łódzki EVERRUN Confirmed
ŁASKI Łukasz 1988 M30 Warszawa Confirmed
ŁOBODA Jacek 1989 M30 Pabianice Confirmed
ŁOŃSKI Tomasz 1989 M30 Bełchatów Mcs Bełchatów Confirmed
ŁUKASIEWICZ Adam 1980 M30 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
MACHERA Rafał 1990 M20 Koniecpol TER-SPORT Confirmed
MACHOŃ Marian 1953 M60 Piotrków Trybunalski WKB META LUBLINIEC Confirmed
MACHTAŁOWICZ Beata 1984 K30 Łódź Confirmed
MACHTAŁOWICZ Szymon 1983 M30 Łódź Confirmed
MACIEJEWSKI Maciej 1989 M30 Belchatow Confirmed
MAĆKÓW Agnieszka 1973 K40 PAKOSŁAWICE Confirmed
MAJ Dariusz 1965 M50 łódź biegacz Nowosolna Confirmed
MAJCZAK Paweł 1972 M40 SIERADZ Confirmed
MAJEWSKI Adam 1984 M30 Bełchatów Semper Active Confirmed
MAJEWSKI Piotr 1977 M40 Łódź Retkinia Run Confirmed
MAKLES-KLUBA Magdalena 1982 K30 Bodzanowice ZRYW Parzymiechy Confirmed
MAKOWSKI Kazimierz 1952 M60 Ksawerów Not confirmed
MAKOWSKI Roman 1979 M40 pabianice korona pabianice Confirmed
MAKUCH Marcin 1979 M40 Opoczno Confirmed
MALISZAK Tomek 1985 M30 Rusiec Frygaci Confirmed
MALISZEWSKI Piotr 1971 M40 Łódź Confirmed
MAŁOLEPSZY Zdzisław 1970 M40 Łódź Confirmed
MARCZAK Krzysztof 1958 M60 Bełchatów NWPL/NW Bełchatów Confirmed
MARCZAK Marcin 1986 M30 Piotrków Piotrków Trybunalski Nie Confirmed
MARKIEWICZ Mariusz 1984 M30 częstochowa Confirmed
MARTYNIAK Marcina 1980 M30 Bełchatów Adamed Confirmed
MASŁOWSKI Marcin 1988 M30 Szczerców KB Spartakus Bełchatów Confirmed
MASTALERZ Bartłomiej 1991 M20 Dębowa Góra Confirmed
MASTALERZ Marek 1979 M40 Bełchatów Confirmed
MAŚLAK Marcin 1976 M40 Sieradz Sieradzbiega Confirmed
MATUSIAK Katarzyna 1986 K30 Wrocław Confirmed
MATUSIAK Szczepan 1975 M40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Confirmed
MATUSZCZYK Marek 1972 M40 Radomsko KBKS Radomsko Confirmed
MATYŚKIEWICZ Paweł 1983 M30 Bełchatów Semperactiv Confirmed
MAZUR Krzysztof 1992 M20 Częstochowa Confirmed
MEKSA Patrycja 1973 K40 Łódź Puls TRI Team Confirmed
METRYCKI Dariusz 1980 M30 ŁÓDŹ BIEGACZ NOWOSOLNA Confirmed
MĘCINA Marcin 1990 M20 Konstantynów Łódzki Nordea Runners Confirmed
MĘDREK Joanna 1967 K50 KOLUSZKI Pietrzyk Running Team Confirmed
MICHALAK Jacek 1981 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
MICHALCZUK Zenon 1957 M60 Bełchatów Semper Active Confirmed
MICHALCZYK Radosław 1980 M30 BEŁCHATÓW Confirmed
MICHALOWSKI Jakub 1985 M30 Belchatów Belchatow Confirmed
MICHALSKI Bartosz 1975 M40 Częstochowa Hart Running Team Confirmed
MICHALSKI Daniel 1990 M20 Pabianice UKS Azymut Pabianice Confirmed
MICHALSKI Marek 1987 M30 Radomsko Confirmed
MIKODA Stanisław 1978 M40 PRZEŁĘK brak Confirmed
MILCZAK Marta 1982 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
MIŁOSZ Magdalena 1977 K40 Sieradz Sieradzbiega.pl Confirmed
MŁOTKIEWICZ Wiktor 1998 M20 Warta Confirmed
MŁUDZIK Marcin 1979 M40 Bełchatów WARACH ROWERY Confirmed
MODRANKA Damian 1992 M20 Sieradz RAJSPORT ACTIVE Confirmed
MOSTOWA-MAŁECKA Anna 1962 K50 Łódź Confirmed
MOSTOWY Marian 1969 M50 Łódź Confirmed
MOTYL Rafał 1985 M30 Bełchatów Confirmed
MROCZEK Marta 1983 K30 Łódź Confirmed
MROCZKOWSKI Janusz 1951 M60 Łódż ReebokRunCrew LDZ Confirmed
MULARCZYK Piotr 1982 M30 Kleszczów Confirmed
MUSIAŁ Paweł 1985 M30 Bełchatów Confirmed
MUSIAŁ Rafał 1992 M20 Kluki PMF Confirmed
MYRGORODSKYI Viktor 1985 M30 Radomsko Confirmed
NARUSZEWICZ Anna 1985 K30 Łódź Confirmed
NIEWIADOMSKI Michał 1980 M30 Czaplinek Confirmed
NOGA Barbara 1994 K20 Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
NOWACKI Roman 1972 M40 Kutno Confirmed
NOWAK Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Warach-Rowery Confirmed
NOWAK Marcin 1976 M40 Lublin Epicom - zaczynamy biegać ! Confirmed
NOWAK Piotr 1970 M40 Pabianice Confirmed
NOWICKI Tomasz 1985 M30 Bełchatów Confirmed
NOWIK Tatiana 1979 K40 Łódź Nakręceni Bieganiem Confirmed
NOWOCIEN Maciej 1990 M20 mrągowo Cytrynki Confirmed
ODOLCZYK Joanna 1965 K50 Warszawa Rącze Raciczki Confirmed
OJRZYŃSKI Cezary 1971 M40 Górki RUNdomsko Confirmed
OLCZYK Agnieszka 1979 K40 Bełchatów Confirmed
OLCZYK Dorota 1982 K30 Konstantynów Łódzki GOŚka Confirmed
OLEKSIAK Kasia 1977 K40 Częstochowa Czewarun TiM Confirmed
OLESIAK Marta 1983 K30 Zduńska Wola Confirmed
OLSZEWSKI Eryk 2002 M16 Bełchatów Confirmed
OLSZEWSKI Marcin 1982 M30 Zbójno Confirmed
OPALA Krzysztof 1982 M30 Piotrków Trybunalski Yerbomaniacy Confirmed
ORLIKOWSKI Łukasz 1997 M20 Bełchatów Klin Confirmed
ORZECHOWSKI Michał 1999 M20 Bełchatów Confirmed
OSIŃSKI Stanisław 1961 M50 Łódź E&S Confirmed
OWCZAREK Anna 1981 K30 Lodz Confirmed
OWCZAREK Iga 1994 K20 Bełchatów Semper Active Confirmed
OWCZAREK Jacek 1972 M40 Pabianice O co biega Pabianice Confirmed
OWCZAREK Tomasz 1985 M30 BEŁCHATÓW .. Confirmed
OZIEMBAŁA Radosław 1978 M40 Radomsko Confirmed
PABINIAK Andrzej 1975 M40 Złoczew Złoczew TEAM Confirmed
PABINIAK Aneta 1976 K40 Złoczew Złoczew TEAM Confirmed
PACUŁA Zbigniew 1961 M50 Piaseczno Confirmed
PALUSZEK Iwona 1973 K40 Bełchatów Confirmed
PALUSZEK Paweł 1980 M30 Bełchatów Confirmed
PAŁUBSKI Radosław 1977 M40 Bełchatów Not confirmed
PAPKA Danuta 1984 K30 Łódź Nakręceni Bieganiem Confirmed
PAPUGA Krzysztof 1981 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
PARADECKI Sylwester 1971 M40 Bełchatów Confirmed
PARADOWSKI Marcin 1982 M30 Bełchatów Confirmed
PARADOWSKI Norbert 1975 M40 Poznań Confirmed
PASIERB Waldemar 1975 M40 Tomaszów mazowiecki Exactly Team Confirmed
PASIKOWSKI Seweryn 1969 M50 Łask Confirmed
PASIŃSKA Anna 1975 K40 Pabianice Confirmed
PATEK Kasia 1993 K20 Piotrków Trybunalski Confirmed
PAW Marek 1970 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
PAWEŁCZAK Mateusz 1995 M20 Złochowice KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
PAWLIK Marta 1985 K30 Bełchatów HerktTeam Confirmed
PELIAN Sylwia 1975 K40 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
PELIKAN Andrzej 1966 M50 Kłobuck NGB Kłobuck Not confirmed
PERKA Agnieszka 1982 K30 Zgierz Confirmed
PERYGA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUZYNA PIERŚCIENIA Confirmed
PĘCINA Patryk 1984 M30 Kurnos Drugi Semper Active Confirmed
PIĄTKIEWICZ Piotr 1992 M20 Bełchatów Confirmed
PIECYK Łukasz 1996 M20 Bełchatów Confirmed
PIEROŃSKI Zbigniew 1959 M60 Strzelce Wielkie Dębowiec Biega Confirmed
PIERZYNKA Tomasz 1984 M30 Rusiec Confirmed
PIETRZAK Marcin 1981 M30 Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
PIETRZAK Piotr 1969 M50 Łódź Confirmed
PILECKA-WILMAŃSKA Sylwia 1978 K40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Confirmed
PILICHOWSKA Katarzyna 1980 K30 Warta Grupa Biegowa "ZdroWarcianka" Confirmed
PIOTROWSKI Krzysztof 1964 M50 sieradz Sieradzbiega.pl Confirmed
PIOTROWSKI Mariusz 1978 M40 Pabianice Confirmed
PIOTROWSKI Wojciech 1972 M40 Radomsko Confirmed
PIPIA Piotr 1991 M20 Sieradz Confirmed
PISZER Michał 1984 M30 Knurów brak Confirmed
PIWOWARSKI Jacek 1971 M40 Bełchatów Knauf Confirmed
PIWOWARSKI Tymoteusz 2002 M16 Bełchatów Confirmed
PLUTA Jacek 1967 M50 Rzerzęczyce Confirmed
PŁÓCIENNIK Monika 1975 K40 Łask Brak Confirmed
PODGRODZKI Grzegorz 1970 M40 ZDUŃSKA WOLA BBL Zduńska Wola Confirmed
PODSTAWKA Radek 1975 M40 Rydzynki Confirmed
POKORSKI Piotr 1973 M40 Szyszków Confirmed
POLEK Jacek 1975 M40 Bełchatów Confirmed
POLKOWSKI Piotr 1985 M30 Warszawa Rącze raciczki Not confirmed
POLUS Grzegorz 1972 M40 Zaborów Confirmed
POSTRACH Bogusław 1965 M50 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
PRAŁAT Dawid 1978 M40 Zelów PZU Sport Team Confirmed
PRZEMYSŁAW Zambrowicz 1983 M30 Piotrków Trybunalski Confirmed
PRZYBYLSKI Łukasz 1990 M20 Szadek Rajsport Activ Confirmed
PRZYBYLSKI Piotr 1977 M40 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Confirmed
PRZYGODZKI Tadeusz 1949 M70 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Confirmed
PRZYPIS Kamila 1984 K30 Bełchatów Confirmed
PRZYTARSKI Michał 1980 M30 Stryków Confirmed
PYTEL Jerzy 1964 M50 Bełchatów Warach rowery Confirmed
PYTEL Leszek 1983 M30 Bełchatów Confirmed
PYTEL Radosław 1981 M30 Bełchatów Confirmed
RABENDA Rafał 1989 M30 Rusiec Frygaci Confirmed
RADZIK Witold 1961 M50 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Confirmed
RAJCZYK Wlodzimierz 1959 M60 MYSZKÓW Leśne Ludki Żarki Letnisko Confirmed
RAJCZYK Wlodzimierz 1959 M60 MYSZKÓW LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO Confirmed
RAJEK Magdalena 1977 K40 Częstochowa Nordic Team Częstochowa Confirmed
RAJEWSKA Malwina 1988 K30 Brąszewice RAJSPORT ACTIVE Confirmed
RAJKOWSKI Andrzej 1974 M40 Piotrków trybunalski FUDU&CO Sport Team Confirmed
RAJKOWSKI Przemysław 1971 M40 Piotrków Trybunalski Fudu&Co Sport team Confirmed
RAJKOWSKI Sławomir 1983 M30 Bełchatów FUDU&CO Sport Team Confirmed
RAK-SLOMCZYNSKA Magdalena 1982 K30 Częstochowa Confirmed
RATAJCZAK Mateusz 1995 M20 Rawicz Confirmed
RATALEWSKI Slawomir 1967 M50 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Confirmed
REDA Sławomir 1958 M60 Warszawa KBP PASJA Warszawa Confirmed
RETKIEWICZ Dorota 1979 K40 Bełchatów COMKAS team Confirmed
RETKIEWICZ Mariusz 1978 M40 Bełchatów COMKAS team Confirmed
RETKIEWICZ Robert 1981 M30 Kleszczów Confirmed
RĘKOWICZ Paweł 1990 M20 Praszka Confirmed
ROBAK Tomasz 1990 M20 Blok Dobryszyce Confirmed
ROKITA Przemysław 1977 M40 piotrków trybunalski Confirmed
ROMAŃSKI Piotr 1977 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
ROMEK Andrzej 1968 M50 Sieradz Sieradzbiega.pl Confirmed
ROSIŃSKI Michał 1982 M30 Pabianice PARKRUN PABIANICE Confirmed
ROŚKOWSKI Tadeusz 1957 M60 Kleszczów Confirmed
ROŻENTALSKI Piotr 1978 M40 Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
RUTKOWSKI Jakub 1983 M30 Wolbórz Rutkowsky Team Confirmed
RUTKOWSKI Jakub 1970 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
RYBCZYŃSKI Gabriel 1982 M30 Konstantynów Łódzki Confirmed
RYCHLEWICZ Tomasz 1987 M30 Wrocław Explain Everything Confirmed
RYTEL Izabela 1975 K40 Piotrków Trybunalski Confirmed
RYŻYKOWSKI Ariel 1981 M30 Podwódka edc.team Confirmed
RZESZOWSKI Jakub 1991 M20 Bełchatów Confirmed
SADOWSKI Mariusz 1982 M30 Piotrków Trybunalski edc.team Confirmed
SAKOWICZ Paulina 1988 K30 Piotrków Trybunalski Semper Active Confirmed
SAKTURA Kamil 1994 M20 BEŁCHATÓW Confirmed
SEKIETA Dorota 1966 K50 Pabianice mBank Confirmed
SEKIETA Marek 1968 M50 Pabianice AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA Confirmed
SENDERECKI Radosław 1979 M40 Pabianice Confirmed
SEWERYNEK Mariusz 1979 M40 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
SEWERYNEK Michał 1978 M40 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
SICIŃSKI Paweł 1979 M40 Bełchatów Confirmed
SIDORCZUK Katarzyna 1978 K40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
SIEMIŃSKI Łukasz 1992 M20 Radomsko Semper Active Confirmed
SIEMIŃSKI Piotr 1989 M30 Łódź Confirmed
SIERSZYŃSKI Karol 1983 M30 Bełchatów Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Confirmed
SIESS Jarosław 1961 M50 Pabianice Confirmed
SIEWIERA Grzegorz 1974 M40 Praszka FILMAT Confirmed
SIEWIERSKI Miroslaw 1956 M60 Piotrkow Trybunalski MIREWA TEAM Confirmed
SIMIŃSKI Ryszard 1955 M60 Bełchatów Not confirmed
SKALSKI Zbigniew 1946 M70 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Not confirmed
SKATULNIK Sławek 1964 M50 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Confirmed
SKIBIŃSKA Katarzyna 1982 K30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
SKIBIŃSKI Michał 1986 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
SKIBIŃSKI Tomasz 1982 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
SKRZEK Stanisław 1957 M60 Łódź Confirmed
SŁOK Jarosław 1979 M40 Bełchatów Confirmed
SMODLIBOWSKI Tomasz 1939 M70 Bełchatów KB SPARTAKUS Confirmed
SMOLAREK Daniel 1991 M20 Brzeg Dolny Confirmed
SMOLAREK Monika 1991 K20 Brzeg Dolny Confirmed
SMUGA Łukasz 1985 M30 Bełchatów Szeregowy biegacz - moja droga do maratonu Confirmed
SOBCZAK Bartłomiej 1985 M30 Łódź Łódź Kocha Sport Confirmed
SOBCZAK Sebastian 1981 M30 Bełchatów sebabiega.pl Confirmed
SOBCZYK Grzesiu 1983 M30 Wieluń Wieluń Biega Confirmed
SOBCZYK Ryszard 1962 M50 Bełchatów KB Spartakus Confirmed
SOBCZYŃSKI Paweł 1971 M40 Łódź Rossbiegani Confirmed
SOBIESZEK Rafał 1977 M40 Łódź Confirmed
SOBOLEWSKI Tomasz 1976 M40 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
SOCHACKI Artur 1985 M30 Radomsko Confirmed
SOKOŁOWSKI Andrzej 1954 M60 Łódź Niezrzeszony Not confirmed
SOKÓŁ Michał 1986 M30 Głowno Not confirmed
SOLAREK Mariusz 1986 M30 Łódź Confirmed
SOŚNIERZ Tomasz 1987 M30 Łódź Confirmed
SOWAŁA Kamil 1982 M30 Brzyków RAJSPORT ACTIVE Confirmed
SOWAŁA Marek 1972 K40 Sieradz 1.dlot Confirmed
SOWA-OKRASA Sylwia 1977 K40 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Confirmed
SOWIŃSKI Mariusz 1978 M40 Łask Confirmed
SOWIŃSKI Sebastian 1978 M40 Zdzieszulice Górne Whirlpool Running Team Confirmed
SÓJKA Krzysztof 1977 M40 Niedyszyna Confirmed
SÓJKA Radosław 1981 M30 Bełchatów Confirmed
STACHERA Dawid 1986 M30 Widawa PSP Confirmed
STACHURSKA Monika 1970 K40 DRUŻBICE KOBYŁKI Confirmed
STACHURSKI Daniel 1970 M40 DRUŻBICE KOBYŁKI Confirmed
STANIEC Jarosław 1978 M40 BEŁCHATÓW Confirmed
STANKIEWICZ Mariusz 1980 M30 Radomsko Not confirmed
STAŃCZYK Paulina 1986 K30 Bełchatów Confirmed
STASIAK Magdalena 1979 K40 Bełchatów Confirmed
STASZCZYK Ireneusz 1961 M50 Radomsko Confirmed
STAWCZYK Szczepan 1958 M60 Radomsko Biegacze w Radomsku Confirmed
STAWOWCZYK Waldemar 1978 M40 Kluki Waldemar Stawowczyk Team Confirmed
STELMACH Paweł 1983 M30 Łódź Confirmed
STĘPIEŃ Dominik 1991 M20 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
STĘPIEŃ Grzegorz 1974 M40 Opoczno Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno Confirmed
STĘPIEŃ Justyna 1982 K30 Łódź Confirmed
STĘPIEŃ Mariusz 1979 M40 Poniatów Confirmed
STĘPNIAK Marlena 1989 K30 Błaszki RAJSPORT ACTIVE Confirmed
STOLECKA Beata 1980 K30 Bełchatów Confirmed
STOLECKI Piotr 1979 M40 Bełchatów Drużyna Szpiku Confirmed
STROJKOWSKI Mariusz 1974 M40 Bełchatów Tenis Bełchatów Confirmed
STROJNY Joanna 1984 K30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
STRUZIK Adam 1991 M20 Łask Bieging Team Zelów Confirmed
STRUZIK Małgorzata 1992 K20 Łask Bieging Team Zelów Confirmed
STRZECHOWSKI Dariusz 1981 M30 bedoń przykościelny RAJSPORT ACTIVE Confirmed
SUKIENNIK Łukasz 1991 M20 Bełchatów Confirmed
SWĘDRAK Zbigniew 1967 M50 Rusiec Confirmed
SYCHNIAK Maciej 1981 M30 Łódź Łódź Kocha Sport Confirmed
SYSIO Bolesław 2000 M16 Mauryców Confirmed
SZAFRANEK Paweł 1977 M40 PiotrkówTrybunalski Artom Team Confirmed
SZAFRAŃSKI Arkadiusz 1973 M40 Bełchatów Klub Biegaczy Spartakus Confirmed
SZAFRAŃSKI Jacek 1975 M40 Bełchatów Knauf Confirmed
SZAFRAŃSKI Krzysztof 1980 M30 Bełchatów crisbike Confirmed
SZAFRAŃSKI Krzysztof 1978 M40 Bełchatów Confirmed
SZAŁWIŃSKA Ewa 1966 K50 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
SZARF Tomasz 1986 M30 Rzgów Confirmed
SZATKOWSKI Dawid 1983 M30 Łódź Drużyna Szpiku Confirmed
SZCZEPANIAK Agnieszka 1984 K30 Kleszczów Epicom - zaczynamy biegać Confirmed
SZCZEPANIK Jarosław 1972 M40 Bełchatów Confirmed
SZCZĘSNY Wojciech 1962 M50 Kleszczów Pozytywnie zabiegani Confirmed
SZCZYPKA Sabina 1987 K30 Kraków Confirmed
SZEFER Piotr 1953 M60 Konstantynów Łódzki 1953 Confirmed
SZEWCZYK Jarosław 1974 M40 NOWY BEDOŃ Razem Trenujemy Sport Confirmed
SZEWCZYK Krzysztof 1973 M40 Częstochowa Czewarun TiM Confirmed
SZKURŁAT Adam 1986 M30 Łódź LW Running Team Not confirmed
SZMAŃSKI Piotr 1986 M30 Łódź Confirmed
SZMIDT-PAWŁOWSKA Anna 1977 K40 Pabianice Confirmed
SZMIGIELSKI Jarosław 1977 M40 Łódź Vexus Confirmed
SZPAK Marcin 1979 M40 Łódź Confirmed
SZULOWSKI Tomasz 1979 M40 TOMASZÓW MAZOWIECKI WANDA PANFIL TEAM Confirmed
SZYMAŃSKI Sławomir 1967 M50 Bełchatów TURBO TEAM Confirmed
SZYMCZAK Anna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
SZYMCZYK Bogdan 1956 M60 Kamieńsk amator Confirmed
SZYMCZYK Marcin 1979 M40 Bełchatów MCS Bełchatów Confirmed
ŚWIECA Michał 1990 M20 Bełchatów Team Crisbike Confirmed
ŚWIERCZYŃSKI Adam 1972 M40 zduńska wola Confirmed
ŚWIESZCZAK Bartłomiej 1980 M30 ŁASK ACTIV RUN ŁASK Confirmed
TĄDER Marcin 1992 M20 Żytno KS Victoria Żytno Confirmed
TOBOŁA Grzegorz 1975 M40 Pabianice O co biega Confirmed
TOKAJ Krzysztof 1983 M30 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
TOKARSKI Przemysław 1979 M40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
TOMESZ Robert 1992 M20 Kleszczów SemperActive Confirmed
TROJANOWSKI Łukasz 1985 M30 Rusiec Brak Not confirmed
TRZECIAK Mariusz 1981 M30 Janówka Lzs Justynów Confirmed
TURKIEWICZ Marta 1982 K30 Łódź Goń się! Confirmed
UCIEKLAK Waldemar 1962 M50 Częstochowa Pszczółkowski Team Confirmed
ULASZEWSKA Agnieszka 1979 K40 Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team Confirmed
URBAŃSKI Michał 1982 M30 Łódź Confirmed
WALAC Jacek 1983 M30 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Confirmed
WALASZCZYK Anna 1987 K30 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
WALASZCZYK Marcin 1987 M30 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
WALCZAK Łukasz 1991 M20 Drużbice Semperactive Confirmed
WALCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Żory Niewybiegani Confirmed
WALDON Robert 1970 M40 Radomsko Kolarsko Biegowy Radomsko Confirmed
WALENCIK Marek 1955 M60 Pionki Confirmed
WAWRZYNIAK Damian 1984 M30 Radomsko ROZBIEGAJMY RADOMSKO / AKTYWNI KAMIEŃSK Not confirmed
WĄGROWSKI Piotr 1990 M20 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
WEJNER Artur 1989 M30 Łódź Confirmed
WELM Grzegorz 1970 M40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
WERNER Tomasz 1991 M20 Bełchatów Semper Active Confirmed
WIDAWSKI Paweł 1983 M30 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec Not confirmed
WIECZOREK Anna 2000 K16 Pajęczno Klub Biegacza Warta Confirmed
WIELGUS Jarosław 1973 M40 Łódź Confirmed
WILKSNOPCZYK Aleksandra 1982 K30 Łódź Confirmed
WIONCZYK Piotr 1979 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
WITKOWSKI Łukasz 1982 M30 Pabianice Confirmed
WITKOWSKI Michał 1989 M30 ŁÓDŹ AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Confirmed
WLAŹLAK Wiesław 1958 M60 Strzelce Wielkie Confirmed
WŁODARCZYK Tomasz 1976 M40 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
WODECKI Tomasz 1994 M20 Radomsko Klub Biegaczy JYSK / Biegacze w Radomsku Confirmed
WOJCIECHOWSKI Michał 1982 M30 Wolbórz Rossbiegani Confirmed
WOJEWODA Marta 1985 K30 Łódź Confirmed
WOJEWODA-POKORA Lena 1982 K30 Sulmierzyce Confirmed
WOJNICKI Grzegorz 1973 M40 ROZPRZA PASSION LIFE JOY, PKB "Endorfina" Confirmed
WOJTCZAK Dominik 1988 M30 Łódź Morena Czołowa Confirmed
WORACH Tomasz 1980 M30 Zgierz Piątkowski Klub Biegacza TEMPIO Not confirmed
WOŹNIAK Asia 1984 K30 łódź Drużyna Szpiku Confirmed
WOŹNIAK Robert 1993 M20 Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
WÓJCIAK Jacek 1973 M40 Bełchatów Confirmed
WÓJCIAK Jakub 2002 M16 Bełchatów Confirmed
WÓJCIK Magdalena 2000 K16 Kleszczów Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów Confirmed
WRONA Michał 1980 M30 Wrocław Confirmed
WROTNIAK Sylwia 1976 K40 bełchatów Confirmed
WUJEK Magdalena 1983 K30 Bełchatów Confirmed
ZABŁOCKI Mateusz 1990 M20 Wieluń Confirmed
ZAJĄC Rafał 1978 M40 Łódź Ślęzak team Confirmed
ZAKRZEWSKI Andrzej 1959 M60 Tomaszów-Maz Wanda Panfil Team Confirmed
ZALASA Wojciech 1968 M50 Łódź Łódź Kocha Sport Confirmed
ZALEWSKI Piotr 1994 M20 Ozorków Confirmed
ZAREMBA Maciej 1981 M30 Ksawerów Confirmed
ZAREMBA Mateusz 1992 M20 Bełchatów Drużyna pierścienia Confirmed
ZATKE Dorota 1975 K40 Łódź Akademia Biegacza PL SL Salos -Wodna Not confirmed
ZATOŃ Kamil 1989 M30 Radomsko Passion Life Joy Confirmed
ZAWADZKI Andrzej 1977 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
ZAWADZKI Damian 1982 M30 Łowicz #HappyRunners Łowicz Confirmed
ZBIERAŃSKI Michał 1983 M30 Kraków Confirmed
ZBIES Lidia 1957 K60 Bełchatów Confirmed
ZDYBOWICZ Cezary 1994 M20 Bełchatów Confirmed
ZELCZAK Marcin 1983 M30 Pabianice Confirmed
ZGODA Tomasz 1971 M40 Warszawa 3:33 TEAM Confirmed
ZIELIŃSKI Adam 1978 M40 Łódź EVErRUN Confirmed
ZIELIŃSKI Filip 2001 M16 Karlin PT Bulls Confirmed
ZIELIŃSKI Maciej 1985 M30 Bełchatów Wesoły Leroy Confirmed
ZIELIŃSKI Tomasz 1974 M40 Karlin Tetrycy Schrodingera Confirmed
ZIEMNICA Arkadiusz 1974 M40 Kodrąb Rozbiegajmy Radomsko Confirmed
ZIENTALA Anna 1980 K30 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
ZIĘBA Andrzej 1968 M50 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
ZIĘBACZEWSKI Arkadiusz 1982 M30 Bełchatów Confirmed
ZIMNY Sylwester 1970 M40 Rusiec Confirmed
ZIMOWSKI Robert 1964 M50 bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Confirmed
ZIÓŁKOWSKA Kinga 1975 K40 Zduny #HappyRunners Łowicz Confirmed
ZIÓŁKOWSKI Marek 1984 M30 Łódź EVErRUN Confirmed
ZJAWIONA Agnieszka 1971 K40 Łódź EVErRUN Confirmed
ZYRKA Katarzyna 1976 K40 Bełchatów Turbo Team Confirmed
ŻAK Marcin 1981 M30 Bełchatów Confirmed
ŻYDCZYK Paweł 1989 M30 Radomsko Confirmed
ŻYŁA Adam 1975 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed