Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka B15 - Bieg Główny - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
ANDRZEJCZAK Artur 1988 M30 Bielawy Tempio-piatkowski klub biegacza Confirmed
ANDRZEJCZAK Rafał 1974 M40 Dziektarzew Not confirmed
ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Pabianice Gillette Run Confirmed
ANKLEWICZ Magdalena 1997 K20 Wrocław Confirmed
ANTOSIAK Anna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
ARAŚKIEWICZ Stanisław 1959 M60 Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
BADOWSKI Krzysztof 1969 M50 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
BAGIŃSKI Ryszard 1971 M40 Sulejów Tri Aktywny Piotrków Confirmed
BALIŃSKI Mariusz 1979 M40 Bełchatow no name Confirmed
BANASIAK Damian 1986 M30 Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
BANASZCZAK Karina 1991 K20 Koluszki Confirmed
BANASZCZYK Mariusz 1979 M40 Kaszewice edc.team Confirmed
BAŃKA Jan 1946 M70 Częstochowa niezrzeszony Confirmed
BARASIŃSKI Konrad 1984 M30 Bełchatów Confirmed
BARASIŃSKI Tomasz 1975 M40 Bełchatów KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW Confirmed
BARCZAK Katarzyna 1977 K40 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
BARCZAK Tomasz 1977 M40 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
BARTOS Arkadiusz 1984 M30 Bełchatów OSD Familia Confirmed
BARTOS Sławomir 1988 M30 Bełchatów OSD FAMILIA Confirmed
BARZYK Mateusz 1977 M40 Piotrkow Trybunalski Confirmed
BERĘC Piotr 1971 M40 Bełchatów Confirmed
BETKA Bartłomiej 1985 M30 Będzin Not confirmed
BIAŁEK Tomasz 1993 M20 Bełchatów Semper Active Confirmed
BIAŁEK Wojciech 1963 M50 Kurnos Pierwszy Semper active Confirmed
BIEGAŃSKI Michał 1981 M30 Bełchatów Confirmed
BIELECKI Emil 1979 M40 Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, Confirmed
BIŃKOWSKA-BOCIAN Iwona 1979 K40 Bełchatów Confirmed
BŁASZCZYK Marian 1955 M60 BEŁCHATÓW SPARTAKUS BEŁCHATÓW Confirmed
BŁASZCZYK Mariusz 1986 M30 Zgierz SNG Wild Ducks Confirmed
BOGACKI Adam 1977 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Not confirmed
BOROWIECKI Cezary 1984 M30 Bełchatów Confirmed
BRAUN Paweł 1990 M20 Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
BRYKOWSKA Adrianna 1986 K30 Pabianice Confirmed
BRYŁA Elżbieta 1979 K40 Wieluń Wieluń Biega Confirmed
BYJOCH Katarzyna 1977 K40 Pabianice Confirmed
CANDER Katarzyna 1982 K30 Moszczenica Tri Aktywny Piotrków Confirmed
CIECIURA Bartosz 1987 M30 Piotrków Trybunalski Not confirmed
CIEŚLIK Jacek 1975 M40 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
CIEŚLIK Michał 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
CISZEWSKA Karolina 1982 K30 Bełchatów Turbo Team Confirmed
CUDAK Andrzej 1973 M40 Gidle Rozbiegajmy Radomsko RR Confirmed
CUŻYTEK Łukasz 1984 M30 Bełchatów Confirmed
CZŁONKA Anna 1992 K20 Drużbice Confirmed
CZUBIŃSKI Marek 1953 M60 Łódź Confirmed
DANIEL Piotr 1979 M40 Bełchatów Anastazów Confirmed
DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 1977 K40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
DANIŁOWICZ Dariusz 1973 M40 Bełchatów Confirmed
DĄBROWSKI Przemysław 1962 M50 Bełchatów Passion Life Joy Confirmed
DOLIŃSKI Konrad 1994 M20 Bełchatów Confirmed
DOMINA Emilia 1984 K30 Bełchatów Confirmed
DOMURAD Sebastian 1975 M40 Bełchatów Confirmed
DRĄŻEK Michał 1993 M20 Bełchatów Confirmed
DRĄŻEK Monika 1996 K20 Bełchatów Confirmed
DUDZIC Joanna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
FELISIAK Marcin 1977 M40 Bełchatów Confirmed
FIDYK Piotr 1983 M30 Bełchatów SemperActiv Not confirmed
FIGURA Łukasz 1983 M30 Wrocław Wroclaw Triathlon Team Nokia Confirmed
FILIPEK Adrian 1991 M20 Bełchatów Confirmed
FRANKOWSKI Maciej 1978 M40 Konstantynów Łódzki Beauty Sport Confirmed
FRĄCZYK Szymon 1990 M20 Łódź Razem Trenujemy Sport Confirmed
GAJDA Iwona 1981 K30 Dłutów Confirmed
GAJDA Sławomir 1978 M40 Wadlew OSP WADLEW Confirmed
GAWŁOWSKA Magdalena 1993 K20 Nysa Not confirmed
GAWOR Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Confirmed
GAZZELLONE Marco 1987 M30 Bełchatów Aquarius Bełchatów Confirmed
GŁOWIŃSKI Damian 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
GOCAŁEK Anna 1978 K40 Szczerców Confirmed
GOŹDZIK-ZARĘBA Aneta 1980 K30 Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT Confirmed
GÓRALCZYK Piotr 1973 M40 Łódź Confirmed
GROBELNY Marcin 1980 M30 Pabianice Confirmed
GROCHOLSKI Michał 1976 M40 BEŁCHATÓW KNAUF Confirmed
GRODZKI Michał 1993 M20 Bełchatów Confirmed
GRUDZIEN Dominik 1980 M30 Łódź Confirmed
GRZEGORCZYK Piotr 1944 M70 Łódź Not confirmed
HAŁACZKIEWICZ Sylwia 1982 K30 Bełchatów Confirmed
HERKT Grzegorz 1973 M40 Łódź HerktTeam Confirmed
HETMAN Maciej 1984 M30 Kleszczów Confirmed
HOFFMANN Robert 1973 M40 Bełchatów Semper Active Confirmed
JAGIEŁŁO Joanna 1980 K30 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
JAGIEŁŁO Konrad 1980 M30 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
JAGUSIAK Zbigniew 1980 M30 Bełchatów Confirmed
JAKUBOWSKI Maciej 1986 M30 Gomunice Passion Life Joy Confirmed
JANIAK Radosław 1969 M50 Łódź Biegacz Nowosolna Confirmed
JAROSZ Michał 1977 M40 ŁÓDŹ Confirmed
JASIULAK Maciej 1983 M30 Bełchatów Confirmed
JEŻ Arkadiusz 1980 M30 Rozprza Grupa Jeż Confirmed
JĘDRZEJCZAK Wiktor 1985 M30 Roździn Confirmed
KABAŁA Konrad 1968 M50 Łódź Beauty Sport Confirmed
KACZMARZYK Katarzyna 1989 K30 Tomaszów Maz Wanda Panfil Team Not confirmed
KALINOWSKI Cezary 1984 M30 Łódź Confirmed
KALISTA Jacek 1979 M40 Łódź mBank Confirmed
KAŁUŻA Milena 1985 K30 Bełchatów KB SPARTAKUS Bełchatów Confirmed
KAŁUŻNY Rafał 1986 M30 Łódź Retkinia Run Confirmed
KAMIŃSKA Paulina 1982 K30 Bełchatów Confirmed
KARBOWIAK Michał 1979 M40 Wolbórz WLB Confirmed
KARDAS Marta 1980 K30 Łódź Confirmed
KARLIŃSKA Karolina 1990 K20 Piotrków Trybunalski Not confirmed
KASPRZAK Adam 1990 M20 Pudliszki Biegam z pasją Confirmed
KAŹMIERCZAK Patryk 1995 M20 Bełchatów Confirmed
KĄCKI Paweł 1975 M40 Warszawa Rącze Raciczki Confirmed
KELLER Izabela 1984 K30 Gwizdałki Wieluń Biega Not confirmed
KELLER Tomasz 1972 M40 Ostrówek Wieluń Biega Not confirmed
KEMPA Ewelina 1990 K20 Bełchatów ASICS Frontrunner Poland Confirmed
KIMMER Jakub 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
KLEPACZ Rafał 1977 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
KŁOS Ewelina 1986 K30 Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
KŁOS Filip 1986 M30 Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
KNOL Zbigniew 1972 M40 Bełchatów Confirmed
KOLASA Piotr 1987 M30 Łódź Confirmed
KOŁATEK Iwona 1978 K40 Bełchatów Confirmed
KOPERTOWSKI Michał 1984 M30 Łódź Confirmed
KOZIELSKI Ryszard 1958 M60 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
KOZIOROWSKI Adam 1972 M40 Pabianice HERKTTEAM Confirmed
KRAJEWSKA Natalia 1984 K30 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Confirmed
KRATA Adam 1989 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
KRAWCZYK Jacek 1997 M20 Grabica Team Crisbike Confirmed
KROMER Grzegorz 1989 M30 Bełchatów Confirmed
KRÓLIKOWSKI Michał 1980 M30 Łódź Confirmed
KRZYSZTOF Kowalski 1988 M30 Bełchatów Passion Life Joy Confirmed
KUCHARSKI Damian 1983 M30 Bełchatów Turbo Team Confirmed
KUKIEŁKA Remigiusz 1954 M60 Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko Confirmed
KULA Ewa 1984 K30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
KULA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
KUŁAK Piotr 1989 M30 Kamieńsk PASSION LIFE JOY Confirmed
KURZAWSKA Renata 1950 K60 Łódź KB GAPA Confirmed
KURZAWSKI Jerzy 1949 M70 Łódź KB GAPA Confirmed
KWIATKOWSKI Paweł 1974 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
KWIATKOWSKI Szymon 1974 M40 Pabianice Confirmed
LEONARSKA Małgorzata 1987 K30 Warszawa Zdezorientowani Confirmed
LESIAK Kamil 1981 M30 Warszawa Team ZabieganeDni Confirmed
LEWIŃSKI Łukasz 1979 M40 Zgierz Confirmed
LOTKA Michał 1976 M40 Łódź Kita Team Confirmed
MACHERA Rafał 1990 M20 Koniecpol TER-SPORT Confirmed
MACHOŃ Marian 1953 M60 Piotrków Trybunalski WKB META LUBLINIEC Confirmed
MAJEWSKI Adam 1984 M30 Bełchatów Semper Active Confirmed
MAKLES-KLUBA Magdalena 1982 K30 Bodzanowice ZRYW Parzymiechy Confirmed
MALISZAK Tomek 1985 M30 Rusiec Confirmed
MARCZAK Krzysztof 1958 M60 Bełchatów NWPL/NW Bełchatów Not confirmed
MARTYNIAK Marcina 1980 M30 Bełchatów Adamed Confirmed
MASŁOWSKI Marcin 1988 M30 Szczerców KB Spartakus Bełchatów Confirmed
MAŚLAK Marcin 1976 M40 Sieradz Sieradzbiega Confirmed
MATUSIAK Katarzyna 1986 K30 Wrocław Confirmed
MATUSIAK Szczepan 1975 M40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Confirmed
MATYŚKIEWICZ Paweł 1983 M30 Bełchatów Semperactiv Confirmed
MICHALCZUK Zenon 1957 M60 Bełchatów Semper Active Confirmed
MICHALOWSKI Jakub 1985 M30 Belchatów Belchatow Confirmed
MILCZAK Marta 1982 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
MŁUDZIK Marcin 1979 M40 Bełchatów WARACH ROWERY Confirmed
MODRANKA Damian 1992 M20 Sieradz RAJSPORT ACTIVE Confirmed
MROCZKOWSKI Janusz 1951 M60 Łódż ReebokRunCrew LDZ Confirmed
MRZYGŁÓD Michał 1987 M30 Bełchatów Not confirmed
MULARCZYK Piotr 1982 M30 Kleszczów Confirmed
MUSIAŁ Paweł 1985 M30 Bełchatów Confirmed
MUSIAŁ Rafał 1992 M20 Kluki PMF Confirmed
NARUSZEWICZ Anna 1985 K30 Łódź Confirmed
NOGA Barbara 1994 K20 Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
NOWAK Marcin 1976 M40 Lublin Epicom - zaczynamy biegać ! Confirmed
NOWICKI Tomasz 1985 M30 Bełchatów Confirmed
OLCZYK Agnieszka 1979 K40 Bełchatów Confirmed
OLSZEWSKI Eryk 2002 M16 Bełchatów Not confirmed
OPALA Krzysztof 1982 M30 Piotrków Trybunalski Yerbomaniacy Not confirmed
ORZECHOWSKI Michał 1999 M20 Bełchatów Confirmed
OSIŃSKI Stanisław 1961 M50 Łódź E&S Confirmed
OWCZAREK Iga 1994 K20 Bełchatów Semper Active Confirmed
OZIEMBAŁA Radosław 1978 M40 Radomsko Confirmed
PALUSZEK Paweł 1980 M30 Bełchatów Confirmed
PARADOWSKI Marcin 1982 M30 Bełchatów Confirmed
PASIERB Waldemar 1975 M40 Tomaszów mazowiecki Exactly Team Confirmed
PASIKOWSKI Seweryn 1969 M50 Łask Confirmed
PAWEŁCZAK Mateusz 1995 M20 Złochowice KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
PAWLIK Marta 1985 K30 Bełchatów HerktTeam Confirmed
PELIAN Sylwia 1975 K40 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
PĘCINA Patryk 1984 M30 Kurnos Drugi Semper Active Confirmed
PIĄTKIEWICZ Piotr 1992 M20 Bełchatów Confirmed
PIECYK Łukasz 1996 M20 Bełchatów Confirmed
PIOTROWSKI Mariusz 1978 M40 Pabianice Confirmed
PŁÓCIENNIK Monika 1975 K40 Łask Brak Confirmed
POLEK Jacek 1975 M40 Bełchatów Confirmed
PRAŁAT Dawid 1978 M40 Zelów PZU Sport Team Confirmed
PRZYBYLSKI Piotr 1977 M40 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Confirmed
PRZYPIS Kamila 1984 K30 Bełchatów Confirmed
PYTEL Jerzy 1964 M50 Bełchatów Warach rowery Confirmed
PYTEL Leszek 1983 M30 Bełchatów Confirmed
RABENDA Rafał 1989 M30 Rusiec Confirmed
RADZIK Witold 1961 M50 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Confirmed
RAJKOWSKI Andrzej 1974 M40 Piotrków trybunalski FUDU&CO Sport Team Confirmed
RAJKOWSKI Sławomir 1983 M30 Bełchatów FUDU&CO Sport Team Confirmed
RATAJCZAK Mateusz 1995 M20 Rawicz Confirmed
RETKIEWICZ Robert 1981 M30 Kleszczów Confirmed
ROKITA Przemysław 1977 M40 piotrków trybunalski Confirmed
ROŚKOWSKI Tadeusz 1957 M60 Kleszczów Confirmed
ROŻENTALSKI Piotr 1978 M40 Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
RUTKOWSKI Jakub 1970 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
RYCHLEWICZ Tomasz 1987 M30 Wrocław Explain Everything Confirmed
RYŻYKOWSKI Ariel 1981 M30 Podwódka edc.team Confirmed
SADOWSKI Mariusz 1982 M30 Piotrków Trybunalski edc.team Not confirmed
SAKOWICZ Paulina 1988 K30 Piotrków Trybunalski Semper Active Confirmed
SAKTURA Kamil 1994 M20 BEŁCHATÓW Confirmed
SEKIETA Marek 1968 M50 Pabianice AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA Confirmed
SENDERECKI Radosław 1979 M40 Pabianice Confirmed
SEWERYNEK Mariusz 1979 M40 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
SIDORCZUK Katarzyna 1978 K40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
SIERSZYŃSKI Karol 1983 M30 Bełchatów Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Confirmed
SKATULNIK Sławomir 1964 M50 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Confirmed
SKIBIŃSKA Katarzyna 1982 K30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
SKIBIŃSKI Michał 1986 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
SKIBIŃSKI Tomasz 1982 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
SOBCZYK Grzesiu 1983 M30 Wieluń Wieluń Biega Confirmed
SOCHACKI Artur 1985 M30 Radomsko Confirmed
SOŁTYSIAK Łukasz 1984 M30 Łódź Not confirmed
SOŚNIERZ Tomasz 1987 M30 Łódź Confirmed
SOWAŁA Kamil 1982 M30 Brzyków UKS "libero" Widawa Not confirmed
SOWIŃSKI Mariusz 1978 M40 Łask Confirmed
SOWIŃSKI Sebastian 1978 M40 Zdzieszulice Górne Whirlpool Running Team Confirmed
SÓJKA Radosław 1981 M30 Bełchatów Confirmed
STACHERA Dawid 1986 M30 Widawa PSP Confirmed
STACHURSKA Monika 1970 K40 DRUŻBICE KOBYŁKI Confirmed
STACHURSKI Daniel 1970 M40 DRUŻBICE KOBYŁKI Confirmed
STANIEC Jarosław 1978 M40 BEŁCHATÓW Confirmed
STASIAK Magdalena 1979 K40 Bełchatów Confirmed
STĘPIEŃ Dominik 1991 M20 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
STROJNY Joanna 1984 K30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
STRZECHOWSKI Dariusz 1981 M30 bedoń przykościelny RAJSPORT ACTIVE Confirmed
SUKIENNIK Łukasz 1991 M20 Bełchatów Confirmed
SZAFRANEK Paweł 1977 M40 PiotrkówTrybunalski Artom Team Confirmed
SZAFRAŃSKI Arkadiusz 1973 M40 Bełchatów Klub Biegaczy Spartakus Confirmed
SZAFRAŃSKI Jacek 1975 M40 Bełchatów Knauf Confirmed
SZAFRAŃSKI Krzysztof 1980 M30 Bełchatów crisbike Confirmed
SZAFRAŃSKI Krzysztof 1978 M40 Bełchatów Confirmed
SZCZEPANIAK Agnieszka 1984 K30 Kleszczów Epicom - zaczynamy biegać Confirmed
SZCZEPANIK Jarosław 1972 M40 Bełchatów Confirmed
SZEWCZYK Jarosław 1974 M40 NOWY BEDOŃ Razem Trenujemy Sport Confirmed
SZEWCZYK Krzysztof 1973 M40 Częstochowa Czewarun TiM Confirmed
SZULOWSKI Tomasz 1979 M40 TOMASZÓW MAZOWIECKI WANDA PANFIL TEAM Confirmed
SZYMAŃSKI Sławomir 1967 M50 Bełchatów TURBO TEAM Confirmed
SZYMCZYK Bogdan 1956 M60 Kamieńsk amator Not confirmed
ŚWIECA Michał 1990 M20 Bełchatów Team Crisbike Confirmed
TĄDER Marcin 1992 M20 Żytno KS Victoria Żytno Confirmed
TOBOŁA Grzegorz 1975 M40 Pabianice O co biega Confirmed
UCIEKLAK Waldemar 1962 M50 Częstochowa Pszczółkowski Team Confirmed
ULASZEWSKA Agnieszka 1979 K40 Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team Confirmed
WALCZAK Łukasz 1991 M20 Drużbice Semperactive Confirmed
WALCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Żory Niewybiegani Confirmed
WALDON Robert 1970 M40 Radomsko Kolarsko Biegowy Radomsko Confirmed
WELM Grzegorz 1970 M40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
WERNER Tomasz 1991 M20 Bełchatów Semper Active Confirmed
WIECZOREK Anna 2000 K16 Pomiary Klub Biegacza Warta Not confirmed
WIELGUS Jarosław 1973 M40 Łódź Confirmed
WIONCZYK Piotr 1979 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
WOJCIECHOWSKI Michał 1982 M30 Wolbórz Rossbiegani Confirmed
WOJEWODA Marta 1985 K30 Łódź Confirmed
WOJNICKI Grzegorz 1973 M40 ROZPRZA PASSION LIFE JOY, PKB "Endorfina" Confirmed
WOJTCZAK Dominik 1988 M30 Łódź Morena Czołowa Confirmed
WÓJCIAK Jacek 1973 M40 Bełchatów Confirmed
WÓJCIAK Jakub 2002 M16 Bełchatów Confirmed
WRONA Michał 1980 M30 Wrocław Confirmed
WUJEK Magdalena 1983 K30 Bełchatów Confirmed
ZALEWSKI Piotr 1994 M20 Ozorków Confirmed
ZAREMBA Mateusz 1992 M20 Bełchatów Drużyna pierścienia Confirmed
ZELCZAK Marcin 1983 M30 Pabianice Confirmed
ZIELIŃSKI Adam 1978 M40 Łódź EVErRUN Confirmed
ZJAWIONA Agnieszka 1971 K40 Łódź EVErRUN Confirmed
ŻAK Marcin 1981 M30 Bełchatów Confirmed
ŻYDCZYK Paweł 1989 M30 Łódź Confirmed
ŻYŁA Adam 1975 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed