Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka B15 - Bieg Główny - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
2 OCHAL Pawel 1981 M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL/ASICS FRONTRUNNER Confirmed
4 KACZMAREK Monika 1989 K30 ŁÓDŹ ASICS FrontRunner Poland Confirmed
7 KOWALCZYK Piotr 1995 M20 Szczerców Confirmed
8 RATALEWSKI Piotr 1992 M20 Piotrków Trybunalski Confirmed
9 KRATA Tomasz 1988 M30 Częstochowa KRATA Nieruchomości Confirmed
10 GUSZCZAR Marcin 1992 M20 Bełchatów Confirmed
11 JABŁOŃSKI Mateusz 1994 M20 Kruszyna Press Glass Biegamy i wspieramy Confirmed
12 STASIAK Małgorzata 1976 K40 Wrocław Velicante Sport Team Confirmed
13 MIELCZAREK Stanisław 1957 M60 Kalisz niezrzeszony Confirmed
14 PIORUN Paweł 1979 M40 Skierniewice Parkrun Skierniewice Confirmed
15 BARAN Paulina 1990 K20 Piaseczno Rącze Raciczki Confirmed
16 SAŁADAJCZYK Radosław 1977 M40 Pabianice AQ Wiring Systems Team Confirmed
17 ZIEMIAŃSKI Adam 1987 M30 Łódź SNG WILD DUCKS Confirmed
18 ŚWITAŁA Marcin 1979 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
19 KACZMAREK Emilia 1977 K40 Łódź Łódź Running Team Confirmed
20 RYCHLIŃSKA Małgorzata 1980 K30 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
21 MOTYLSKI Witold 1965 M50 Zduńska Wola Confirmed
22 MAKOWSKI Arkadiusz 1973 M40 Łódź Confirmed
23 RUTA Damian 1989 M30 Warszawa Niezrzeszony Confirmed
24 WOJTECKA Sylwia 1987 K30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
25 WOJTECKI Łukasz 1986 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
26 BEDNARCZYK Arkadiusz 1972 M40 Radomsko Brak Confirmed
27 STROŃSKI Artur 1978 M40 Łęczyca Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Confirmed
28 KORBELA Bartosz 1986 M30 Piotrków Trybunalski mBank Confirmed
29 GABRYELCZYK Dariusz 1977 M40 Wartkowice 1 dywizjon lotniczy Confirmed
30 TURLEJ Dariusz 1957 M60 Warszawa Kondycja Confirmed
31 STEFANEK Arkadiusz 1975 M40 Bełchatów Confirmed
32 RATALEWSKI Slawomir 1967 M50 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Confirmed
33 RZESZOWSKI Jakub 1991 M20 Bełchatów Confirmed
34 KUCZ Stefan 1956 M60 Strzebiń KB Strzelec Strzebiń Confirmed
35 ORLIKOWSKI Łukasz 1997 M20 Bełchatów Klin Confirmed
36 RAJEWSKA Malwina 1988 K30 Brąszewice RAJSPORT ACTIVE Confirmed
37 SOKOŁOWSKI Andrzej 1954 M60 Łódź Niezrzeszony Confirmed
38 ROMEK Andrzej 1968 M50 Sieradz Sieradzbiega.pl Confirmed
39 SOBCZAK Sebastian 1981 M30 Bełchatów sebabiega.pl Confirmed
40 GOS Mateusz 2002 M16 Warka KS START PUŁASKI WARKA Confirmed
41 POLKOWSKI Piotr 1985 M30 Warszawa Rącze raciczki Confirmed
42 ZIÓŁKOWSKI Marek 1984 M30 Łódź EVErRUN Confirmed
43 BEDNARKIEWICZ Dariusz 1980 M30 Szczerców Brak Confirmed
44 WROTNIAK Sylwia 1976 K40 bełchatów Confirmed
45 KOZA Andrzej 1957 M60 Bełchatów Andrzej Koza Confirmed
46 SZAŁWIŃSKA Ewa 1966 K50 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
47 STASZCZYK Ireneusz 1961 M50 Radomsko Confirmed
48 OWCZAREK Anna 1981 K30 Lodz Confirmed
49 KUPIS Marian 1945 M70 Łódź KB Arturówek Confirmed
50 ZIÓŁKOWSKA Kinga 1975 K40 Zduny #HappyRunners Łowicz Confirmed
51 KOZUBEK Seweryn 1996 M20 Sieradz Rajsport Active Confirmed
52 STĘPNIAK Marlena 1989 K30 Błaszki RAJSPORT ACTIVE Confirmed
53 KOZUBEK Sebastian 1988 M30 Sieradz RAJSPORT ACTIVE Confirmed
54 WOJEWODA-POKORA Lena 1982 K30 Sulmierzyce Confirmed
55 MACHTAŁOWICZ Beata 1984 K30 Łódź Confirmed
56 MACHTAŁOWICZ Szymon 1983 M30 Łódź Confirmed
57 SMODLIBOWSKI Tomasz 1939 M70 Bełchatów KB SPARTAKUS Confirmed
58 NOWOCIEN Maciej 1990 M20 mrągowo Cytrynki Confirmed
59 MAĆKÓW Agnieszka 1973 K40 PAKOSŁAWICE Confirmed
60 GIL Wojciech 1971 M40 Warszawa Warszawa Confirmed
61 ŁOŃSKI Tomasz 1989 M30 Bełchatów Warach Rowery Confirmed
62 KLIMCZAK Bronisław 1956 M60 Częstochowa Zabiegani-Częstochowa Confirmed
63 OLEKSIAK Kasia 1977 K40 Częstochowa Czewarun TiM Confirmed
64 MACIEJEWSKI Maciej 1989 M30 Belchatow Confirmed
65 ZAWADZKI Damian 1982 M30 Łowicz #HappyRunners Łowicz Confirmed
66 DZIEKOŃSKI Tadeusz 1950 M60 Białystok JUVENIA BIALYSTOK Confirmed
67 JAGIELUK Jacek 1982 M30 Łowicz #HappyRunners Łowicz Confirmed
68 GÓŻAŃSKI Jarosław 1968 M50 ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Confirmed
69 JĘDRZEJCZYK Dariusz 1966 M50 Wola Krzysztoporska Confirmed
70 ROSIŃSKI Michał 1982 M30 Pabianice PARKRUN PABIANICE Confirmed
71 SOCHACKI Artur 1985 M30 Radomsko Confirmed
72 STĘPIEŃ Justyna 1982 K30 Łódź Confirmed
73 KAŹMIERCZAK Patryk 1995 M20 Bełchatów Confirmed
74 LISKE Dorota 1973 K40 Łódź Confirmed
75 LESIAK Andrzej 1954 M60 Łódź RYSIOTEAM Confirmed
76 KOCZWARSKI Daniel 1986 M30 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" Confirmed
77 DEC Radosław 1979 M40 Bełchatów Confirmed
78 GONTARZ Lars 1978 M40 Bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Confirmed
79 GADZINOWSKI Ignacy 1950 M60 Radom Confirmed
80 MYRGORODSKYI Viktor 1985 M30 Radomsko Confirmed
81 NOWACKI Roman 1972 M40 Kutno Confirmed
82 BISKUPSKI Michał 1976 M40 Pabianice Confirmed
83 KOZIRÓG Dagmara 1972 K40 Pabianice Confirmed
84 CIESIELSKI Rafał 1983 M30 Rozprza Confirmed
85 KUBICKA Sylwia 1972 K40 kamieńsk Confirmed
86 MAKOWSKI Kazimierz 1952 M60 Ksawerów Confirmed
87 WALENCIK Marek 1955 M60 Pionki Confirmed
88 BIEGAŃSKA Malwina 1972 K40 Bełchatów Confirmed
89 HAŁADAJ Kamil 1989 M30 Bełchatów Confirmed
90 GRENDA Wojciech 1978 M40 Łódź Confirmed
91 NOWAK Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Warach-Rowery Confirmed
92 KRAWCZYK Piotr 1974 M40 PABIANICE Gillette RUN Confirmed
93 JANUS Michał 1984 M30 Dąbrowa Górnicza Confirmed
94 HAŁKA Jan 1972 M40 Wrocław JACHU Confirmed
95 HAŁKA Małgorzata 1974 K40 Wrocław JACHU Confirmed
96 SIMIŃSKI Ryszard 1955 M60 Bełchatów Confirmed
97 KUBIAK Dariusz 1983 M30 Łódź Piechotą po schodach Confirmed
98 BACIA Dawid 1989 M30 Łask Następny Krok Confirmed
99 LEMIESZEWSKA Izabela 1978 K40 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
100 STAWOWCZYK Waldemar 1978 M40 Kluki Waldemar Stawowczyk Team Confirmed
101 MIKODA Stanisław 1978 M40 PRZEŁĘK brak Confirmed
102 SOBIESZEK Rafał 1977 M40 Łódź Confirmed
103 PIEROŃSKI Zbigniew 1959 M60 Strzelce Wielkie Dębowiec Biega Confirmed
104 SÓJKA Krzysztof 1977 M40 Niedyszyna Confirmed
105 WAWRZYNIAK Damian 1984 M30 Radomsko ROZBIEGAJMY RADOMSKO / AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
106 KĘDZIORA Marek 1976 M40 Bełchatów CeramikaKtosi.pl Confirmed
107 PILICHOWSKA Katarzyna 1980 K30 Warta Grupa Biegowa "ZdroWarcianka" Confirmed
108 ZAREMBA Maciej 1981 M30 Ksawerów Confirmed
109 SOBCZAK Bartłomiej 1985 M30 Łódź Łódź Kocha Sport Confirmed
110 GRUNTKOWSKI Artur 1969 M50 Antoniew Confirmed
111 BISTUŁA Artur 1997 M20 Pabianice O CO BIEGA PABIANICE Confirmed
112 MŁOTKIEWICZ Wiktor 1998 M20 Warta Confirmed
113 MAKUCH Marcin 1979 M40 Opoczno Confirmed
114 SKALSKI Zbigniew 1946 M70 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
115 OWCZAREK Jacek 1972 M40 Pabianice O co biega Pabianice Confirmed
116 JASTRZĄBEK Agnieszka 1984 K30 Łódź EVErRUN Confirmed
117 FOGIEL Dominika 1984 K30 Łask Confirmed
118 ŁANDWIJT Marcin 1973 M40 Konstantynów Łódzki EVERRUN Confirmed
119 DORUCH Marta 1982 K30 Pabianice Confirmed
120 PODSTAWKA Radek 1975 M40 Rydzynki Confirmed
121 RAJEK Magdalena 1977 K40 Częstochowa Nordic Team Częstochowa Confirmed
122 KLUF Zdzisław 1957 M60 Bełchatów Amator Confirmed
123 KACZYŃSKA Monika 1984 K30 Łódź Razem Trenujemy Sport Confirmed
124 SWĘDRAK Zbigniew 1967 M50 Rusiec Confirmed
125 PABINIAK Aneta 1976 K40 Złoczew Złoczew TEAM Confirmed
126 PABINIAK Andrzej 1975 M40 Złoczew Złoczew TEAM Confirmed
127 LUTOMIRSKA Blanka 1979 K40 Łódź XXV LO Confirmed
128 ARABAS Krzysztof 1952 M60 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
129 DOBRAKOWSKA Monika 1992 K20 Sulejów Confirmed
130 POSTRACH Bogusław 1965 M50 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
131 BARAN Zenon 1960 M50 Warszawa RĄCZE RACICZKI Confirmed
132 JANUSZ Tadeusz 1957 M60 Piotrków Trybunalski Piotrkowski klub biegacza Endorfina Confirmed
133 KĘSY Sylwester 1986 M30 ŁÓDŹ Confirmed
134 PERYGA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUZYNA PIERŚCIENIA Confirmed
135 GAWŁOWSKA Teresa 1961 K50 Bełchatów Confirmed
136 KARLIŃSKA Karolina 1990 K20 Piotrków Trybunalski Confirmed
137 PRZYGODZKI Tadeusz 1949 M70 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Confirmed
138 MAZUR Krzysztof 1992 M20 Częstochowa Confirmed
139 SOBCZYK Ryszard 1962 M50 Bełchatów KB Spartakus Confirmed
140 KRZYSZTOF Czerski 1980 M30 Łódź EPOKA NORDICA ŁÓDŹ KOLASA POWER WALK Confirmed
141 SMUGA Łukasz 1985 M30 Bełchatów Szeregowy biegacz - moja droga do maratonu Confirmed
142 BŁASZCZYK Anna 1978 K40 Częstochowa Czewarun TIM Confirmed
143 STAWCZYK Szczepan 1958 M60 Radomsko Biegacze w Radomsku Confirmed
144 BRZEZIŃSKI Krzysztof 1974 M40 Łask Confirmed
145 SEWERYNEK Michał 1978 M40 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
146 BĄKOWICZ Kamil 1986 M30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
147 OJRZYŃSKI Cezary 1971 M40 Górki RUNdomsko Confirmed
148 STROJKOWSKI Mariusz 1974 M40 Bełchatów Tenis Bełchatów Confirmed
149 CIEŚLIK Agnieszka 1975 K40 Bełchatów Juvena Bełchatów Confirmed
150 METRYCKI Dariusz 1980 M30 ŁÓDŹ BIEGACZ NOWOSOLNA Confirmed
151 SZYMCZYK Marcin 1979 M40 Bełchatów MCS Bełchatów Confirmed
152 ZAKRZEWSKI Andrzej 1959 M60 Tomaszów-Maz Wanda Panfil Team Confirmed
153 BUCZYŃSKI Piotr 1989 M30 Zelów Confirmed
154 BANASZKIEWICZ Magdalena 1988 K30 Bełchatów Confirmed
155 MICHALCZYK Radosław 1980 M30 BEŁCHATÓW Confirmed
156 KOPACKA Kamilla 1980 K30 Łódź Confirmed
157 BUDNA-SZYMCZAK Anita 1980 K30 Zduńska Wola Confirmed
158 KAŹMIERCZAK Mateusz 2002 M16 Łodź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
159 BRZOSTEK Edward 1962 M50 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
160 JANUS Marcin 1990 M20 Wieluń WIELUŃ BIEGA Confirmed
161 PIWOWARSKI Tymoteusz 2002 M16 Bełchatów Confirmed
162 PIWOWARSKI Jacek 1971 M40 Bełchatów Knauf Confirmed
163 MICHALSKI Marek 1987 M30 Radomsko Confirmed
164 PIOTROWSKI Krzysztof 1964 M50 sieradz Sieradzbiega.pl Confirmed
165 PAPKA Danuta 1984 K30 Łódź Nakręceni Bieganiem Confirmed
166 MICHALSKI Bartosz 1975 M40 Częstochowa Hart Running Team Confirmed
167 AUGUSTYNIAK Rafał 1994 M20 Łódź Confirmed
168 PIPIA Piotr 1991 M20 Sieradz Confirmed
169 ZBIES Lidia 1957 K60 Bełchatów Confirmed
170 JESKE Dominik 1981 M30 RADOMSKO RUNdomsko Confirmed
171 WIECZOREK Anna 2000 K16 Pajęczno Klub Biegacza Warta Confirmed
172 BANASIK Paweł 1963 M50 Radom Enduhub.com Confirmed
173 PIETRZAK Marcin 1981 M30 Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
174 WŁODARCZYK Tomasz 1976 M40 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
175 PIOTROWSKI Wojciech 1972 M40 Radomsko Confirmed
176 LENART Sylwia 1982 K30 Bełchatów SL Confirmed
177 NOWIK Tatiana 1979 K40 Łódź Nakręceni Bieganiem Confirmed
178 SZPAK Marcin 1979 M40 Łódź Confirmed
179 FIKS Zbigniew 1949 M70 Andrespol Razem Trenujemy Sport Confirmed
180 ŁUKASIEWICZ Adam 1980 M30 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
181 ZGODA Tomasz 1971 M40 Warszawa 3:33 TEAM Confirmed
182 BALWIERZ Adam 1978 M40 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
183 SZEFER Piotr 1953 M60 Konstantynów Łódzki 1953 Confirmed
184 KOSZTOWNY Dawid 1976 M40 Łódź Confirmed
185 CUPIAŁ Mariusz 1980 M30 Myszków Confirmed
186 KLIMCZYNSKA Anna 1981 K30 ŁOWICZ ANIA BIEGA Confirmed
187 WĄGROWSKI Piotr 1990 M20 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
188 GOLDMAN Łukasz 1978 M40 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
189 PISZER Michał 1984 M30 Knurów brak Confirmed
190 JASION Robert 1991 M20 Łódź Only You Confirmed
191 GŁĄB Szymon 1978 M40 Łódź 1978 Confirmed
192 KAMINSKI Marek 1964 M50 Szczerców LUKS SZCZERCÓW Confirmed
193 LEWANDOWSKI Paweł 1988 M30 zduńska wola Confirmed
194 CIMOCH Sylwia 1984 K30 Bełchatów Confirmed
195 FURMAN Tomasz 1971 M40 Warszawa Klub Matiego Jeżowe Confirmed
196 MOTYL Rafał 1985 M30 Bełchatów Confirmed
197 RAJCZYK Wlodzimierz 1959 M60 MYSZKÓW LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO Confirmed
198 RAJCZYK Wlodzimierz 1959 M60 MYSZKÓW Leśne Ludki Żarki Letnisko Confirmed
199 KAŁUŻA Radek 1988 M30 Belchatow Warach Rowery Confirmed
200 MICHALSKI Daniel 1990 M20 Pabianice UKS Azymut Pabianice Confirmed
201 CUPIAŁ Zenon 1951 M60 Myszków Confirmed
202 GŁOWACKI Rafał 1981 M30 Strzelce Wielkie Confirmed
203 KMIEĆ Tomasz 1975 M40 Belchatow PGE Elektrownia Bełchatów Confirmed
204 RAK-SLOMCZYNSKA Magdalena 1982 K30 Częstochowa Confirmed
205 PAW Marek 1970 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
206 KACZMAREK Mateusz 1989 M30 Roździn PGE Energetic Running Confirmed
207 LEWIŃSKA Agata 2002 K16 Nowe Miasto nad Pilicą Biegiem przez Polskę Confirmed
208 MICHALAK Jacek 1981 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
209 SOLAREK Mariusz 1986 M30 Łódź Confirmed
210 MIŁOSZ Magdalena 1977 K40 Sieradz Sieradzbiega.pl Confirmed
211 KLIK Klaudia 1994 K20 Łódź Confirmed
212 SIEMIŃSKI Piotr 1989 M30 Łódź Confirmed
213 PARADECKI Sylwester 1971 M40 Bełchatów Confirmed
214 MĘCINA Marcin 1990 M20 Konstantynów Łódzki Nordea Runners Confirmed
215 KUCHARCZYK Benedykt 1958 M60 Boronów Jedność Boronów Confirmed
216 BROŻYNA Kasia 1991 K20 Rusiec Frygaci Confirmed
217 FIDYK Piotr 1983 M30 Bełchatów Semper Active Confirmed
218 OCHAL Olga 1985 K30 Bydgoszcz Prefbet Sniadowo Łomża/ Asics Frontrunner Confirmed
219 KRAWCZYK Andrzej 1980 M30 Leszczyny Duże Confirmed
220 NIEWIADOMSKI Michał 1980 M30 Czaplinek Confirmed
221 SZARF Tomasz 1986 M30 Rzgów Confirmed
222 POLUS Grzegorz 1972 M40 Zaborów Confirmed
223 GAWŁOWSKA Elżbieta 1991 K20 Bełchatów Confirmed
224 BEDNARZ Agnieszka 1978 K40 Bełchatów Confirmed
225 KUSZYŃSKI Piotr 1985 M30 Biała Goń się! Running Team Confirmed
226 BUJKO Wojciech 1982 M30 Częstochowa Confirmed
227 PERKA Agnieszka 1982 K30 Zgierz Confirmed
228 ZATOŃ Kamil 1989 M30 Radomsko Passion Life Joy Confirmed
229 KACPERSKI Ryszard 1976 M40 Buczek Confirmed
230 BOGACKI Adam 1977 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
231 GŁOWACKI Krzysztof 1978 M40 Strzelce Wielkie Confirmed
232 CYGORA Jacek 1987 M30 Bełchatów T _ _ _ _ _RZ Confirmed
233 SADOWSKI Mariusz 1982 M30 Piotrków Trybunalski edc.team Confirmed
234 PIETRZAK Piotr 1969 M50 Łódź Confirmed
235 KĘPIŃSKI Henryk 1953 M60 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
236 LIGENZA Kamil 1990 M20 Zgierz Confirmed
237 SOBCZYŃSKI Paweł 1971 M40 Łódź Rossbiegani Confirmed
238 BUKOWSKA Marta 1992 K20 Łódź Confirmed
239 SZYMCZAK Anna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
240 KOŁATEK Tomek 1964 M50 Bełchatów Confirmed
241 JEŻ Kamil 1983 M30 Warszawa KS Saska Warszawa Confirmed
242 MAŁOLEPSZY Zdzisław 1970 M40 Łódź Confirmed
243 PARADOWSKI Norbert 1975 M40 Poznań Confirmed
244 AUGUSTYNIAK Natalia 1996 K20 Bełchatów Confirmed
245 PLUTA Jacek 1967 M50 Rzerzęczyce Confirmed
246 GEMBORYS Jan 1960 M50 Bełchatów Medno Confirmed
247 GĄSIOROWSKI Dariusz 1986 M30 Bełchatów Rajsport Active Confirmed
248 ZALASA Wojciech 1968 M50 Łódź Łódź Kocha Sport Confirmed
249 KRÓL Rafał 1982 M30 Rozprza Confirmed
250 KOŁATEK Paulina 1991 K20 Bełchatów Confirmed
251 KRZYKOWSKI Michał 1985 M30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
252 RUTKOWSKI Jakub 1983 M30 Wolbórz Rutkowsky Team Confirmed
253 JUSTYNA Andrzej 1969 M50 moszczenica Confirmed
254 DOMAŃSKI Damian 1986 M30 Kutno Confirmed
255 OLCZYK Dorota 1982 K30 Konstantynów Łódzki GOŚka Confirmed
256 OLSZEWSKI Eryk 2002 M16 Bełchatów Confirmed
257 KRUSZYŃSKI Andrzej 1959 M60 Bełchatów niezrzeszony Confirmed
258 MARCZAK Marcin 1986 M30 Piotrków Piotrków Trybunalski Nie Confirmed
259 KRYSTEK Ewa 1969 K50 Szczerców Tona sprzętu zero talentu Confirmed
260 LUTO Bartosz 1998 M20 Opatów KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
261 LUTO Andrzej 1971 M40 Opatów Confirmed
262 ŚWIESZCZAK Bartłomiej 1980 M30 ŁASK ACTIV RUN ŁASK Confirmed
263 PYTEL Radosław 1981 M30 Bełchatów Confirmed
264 KIERZEK Ewa 1977 K40 Łódź #takijestplan Confirmed
265 ŁOBODA Jacek 1989 M30 Pabianice Confirmed
266 CHRUŚCIEL Piotr 1979 M40 łódź Confirmed
267 DUDZIŃSKI Piotr 1987 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
268 TURKIEWICZ Marta 1982 K30 Łódź Goń się! Confirmed
269 REDA Sławomir 1958 M60 Warszawa KBP PASJA Warszawa Confirmed
270 SYSIO Bolesław 2000 M16 Mauryców Confirmed
271 ADAMUS Dariusz 1982 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
272 MAKOWSKI Roman 1979 M40 pabianice korona pabianice Confirmed
273 KISIELEWSKA Katarzyna 1979 K40 Łask ActivRun Łask Confirmed
274 RĘKOWICZ Paweł 1990 M20 Praszka Confirmed
275 SZMIDT-PAWŁOWSKA Anna 1977 K40 Pabianice Confirmed
276 KAMIŃSKA Maria 1993 K20 Szczerców Bez Faulu Confirmed
277 DĄBROWSKI Marcin 1986 M30 Jachranka Bez faulu Confirmed
278 SIEWIERSKI Miroslaw 1956 M60 Piotrkow Trybunalski MIREWA TEAM Confirmed
279 BIELAS Tomasz 1980 M30 KOSAKOWO Confirmed
280 ZAWADZKI Andrzej 1977 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
281 MAJ Dariusz 1965 M50 łódź biegacz Nowosolna Confirmed
282 STAŃCZYK Paulina 1986 K30 Bełchatów Confirmed
283 GIL Artur 1972 M40 Dłutów Confirmed
284 DYBAŁA Marcin 1977 M40 Wygoda Endorfina Confirmed
285 PACUŁA Zbigniew 1961 M50 Piaseczno Confirmed
286 BORAS Jan 1986 M30 Piotrków Trybunalski DECATHLON LOGISTIC Confirmed
287 SKRZEK Stanisław 1957 M60 Łódź Confirmed
288 MALISZEWSKI Piotr 1971 M40 Łódź Confirmed
289 JANIK Tomasz 1970 M40 Kluki Confirmed
290 PRZYTARSKI Michał 1980 M30 Stryków ADA TEAM Confirmed
291 MEKSA Patrycja 1973 K40 Łódź Puls TRI Team Confirmed
292 FREUS Witold 1971 M40 Bełchatów brak Confirmed
293 DRÓŻDŻ Adam 1977 M40 Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team Confirmed
294 KLIMEK Marta 1992 K20 Łódź Confirmed
295 ŻYDCZYK Paweł 1989 M30 Radomsko Confirmed
296 KAMIŃSKA Róża 1988 K30 Zgierz Tempio - Piątkowsku Klub Biegacza Confirmed
297 MILCZAK Marta 1982 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
298 CHOJNACKA Jola 1989 K30 Łódź Confirmed
299 SZMIGIELSKI Jarosław 1977 M40 Łódź Vexus Confirmed
300 BOGUS Agnieszka 1969 K50 Burzenin Confirmed
301 PIERZYNKA Tomasz 1984 M30 Rusiec Confirmed
302 URBAŃSKI Michał 1982 M30 Łódź Whirlpool Running Team Confirmed
303 CHAŁUBIŃSKI Sławomir 1972 M40 Łask UMKS Korab Łask Confirmed
304 TOKAJ Krzysztof 1983 M30 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
305 MARKIEWICZ Mariusz 1984 M30 częstochowa Confirmed
306 SOBOLEWSKI Tomasz 1976 M40 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
307 MAJCZAK Paweł 1972 M40 SIERADZ Confirmed
308 WLAŹLAK Wiesław 1958 M60 Strzelce Wielkie Confirmed
309 MASTALERZ Marek 1979 M40 Bełchatów Confirmed
310 GŁODEK Marcin 1977 M40 Łask Bieging Team Zelów Confirmed
311 MASTALERZ Bartłomiej 1991 M20 Dębowa Góra Confirmed
312 DUDAS Wiesław 1963 M50 ŁÓDZ ATLAS RUNNING TEAM Confirmed
313 OLESIAK Marta 1983 K30 Zduńska Wola Confirmed
314 ADAMSKI Marcin 1981 M30 Zgierz Confirmed
315 SEKIETA Dorota 1966 K50 Pabianice mBank Confirmed
316 MROCZEK Marta 1983 K30 Łódź Confirmed
317 SOWAŁA Kamil 1982 M30 Brzyków RAJSPORT ACTIVE Confirmed
318 WOŹNIAK Robert 1993 M20 Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
319 KOPER Piotr 1989 M30 Wrocław Serduszko Biega Confirmed
320 WITKOWSKI Łukasz 1982 M30 Pabianice Confirmed
321 ZIĘBA Andrzej 1968 M50 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
322 HENDRYKOWSKI Krzysztof 1963 M50 Bełchatów Warach Rowery Confirmed
323 FLIS Marek 1980 M30 Konstantynów łódzki Confirmed
324 KŁYS Sebastian 1976 M40 Sieradz sieradzbiega.pl Confirmed
325 KRÓL Robert 1973 M40 Bełchatów Confirmed
326 ROMAŃSKI Piotr 1977 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
327 SYCHNIAK Maciej 1981 M30 Łódź Łódź Kocha Sport Confirmed
328 SUKIENNIK Łukasz 1991 M20 Bełchatów Confirmed
329 FERENSZTAJN Krzysztof 1989 M30 Opoczno Confirmed
330 ROBAK Tomasz 1990 M20 Blok Dobryszyce Confirmed
331 BERESKA Artur 1981 M30 Piotrków Trybunalski Ja sam Confirmed
332 PATEK Kasia 1993 K20 Piotrków Trybunalski Confirmed
333 SZCZĘSNY Wojciech 1962 M50 Kleszczów Pozytywnie zabiegani Confirmed
334 FORMAŃSKI Tadeusz 1948 M70 Łódź niezrzeszony Confirmed
335 WILKSNOPCZYK Aleksandra 1982 K30 Łódź Confirmed
336 PRZYPIS Kamila 1984 K30 Bełchatów Confirmed
337 ZYRKA Katarzyna 1976 K40 Bełchatów Turbo Team Confirmed
338 SICIŃSKI Paweł 1979 M40 Bełchatów Confirmed
339 ZIĘBACZEWSKI Arkadiusz 1982 M30 Bełchatów Confirmed
340 ZDYBOWICZ Cezary 1994 M20 Bełchatów Confirmed
341 SMOLAREK Daniel 1991 M20 Brzeg Dolny Confirmed
342 SMOLAREK Monika 1991 K20 Brzeg Dolny Confirmed
343 KĘPIŃSKI Dariusz 1975 M40 Zgierz Confirmed
344 ŁASKI Łukasz 1988 M30 Warszawa Confirmed
345 BIERNACKI Jarosław 1961 M50 Huta Dłutowska Confirmed
346 STRUZIK Adam 1991 M20 Łask Bieging Team Zelów Confirmed
347 STRUZIK Małgorzata 1992 K20 Łask Bieging Team Zelów Confirmed
348 JANUS Jacek 1975 M40 Bełchatów Confirmed
349 KILANOWSKA Agnieszka 1981 K30 Radomsko Rozbiegajmy Radomsko Confirmed
350 AUGUSTOWSKA Monika 1981 K30 Łódź Confirmed
351 MARCZAK Krzysztof 1958 M60 Bełchatów NWPL/NW Bełchatów Confirmed
352 OWCZAREK Tomasz 1985 M30 BEŁCHATÓW .. Confirmed
353 WALASZCZYK Anna 1987 K30 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
354 WALASZCZYK Marcin 1987 M30 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
355 GRYŚ Piotr 1980 M30 Białebłoto-Stara Wieś Confirmed
356 CIEŚLIK Konrad 1969 M50 Bełchatów Biegaj z Juveną Confirmed
357 PRZYBYLSKI Łukasz 1990 M20 Szadek Rajsport Activ Confirmed
358 ODOLCZYK Joanna 1965 K50 Warszawa Rącze Raciczki Confirmed
359 STĘPIEŃ Grzegorz 1974 M40 Opoczno Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno Confirmed
360 ZABŁOCKI Mateusz 1990 M20 Wieluń Confirmed
361 STOLECKI Piotr 1979 M40 Bełchatów Drużyna Szpiku Confirmed
362 PODGRODZKI Grzegorz 1970 M40 ZDUŃSKA WOLA BBL Zduńska Wola Confirmed
363 KULESZA Paweł 1974 M40 Bełchatów KULESZKA Confirmed
364 ZIENTALA Anna 1980 K30 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Confirmed
365 MATUSZCZYK Marek 1972 M40 Radomsko KBKS Radomsko Confirmed
366 RYTEL Izabela 1975 K40 Piotrków Trybunalski Confirmed
367 KŁUCJASZ Katarzyna 1988 K30 Bełchatów Confirmed
368 JAROS Michał 1983 M30 Łódź TomTom Runners Confirmed
369 TRZECIAK Mariusz 1981 M30 Janówka Lzs Justynów Confirmed
370 KŁYSZ Marek 1968 M50 ANDRESPOL RAZEM TRENUJEMY SPORT Confirmed
371 DYGUDA Dariusz 1985 M30 Piotrków Trybunalski Ninjago Confirmed
372 PRZEMYSŁAW Zambrowicz 1983 M30 Piotrków Trybunalski Confirmed
373 STOLECKA Beata 1980 K30 Bełchatów Confirmed
374 SZMAŃSKI Piotr 1986 M30 Łódź Confirmed
375 KLUSEK Anna 1989 K30 Łódź Confirmed
376 ZIELIŃSKI Maciej 1985 M30 Bełchatów Wesoły Leroy Confirmed
377 DUDA Aleksandra 1986 K30 BEŁCHATÓW Confirmed
378 RETKIEWICZ Mariusz 1978 M40 Bełchatów COMKAS team Confirmed
379 RETKIEWICZ Dorota 1979 K40 Bełchatów COMKAS team Confirmed
380 ANTCZAK Szymon 1988 M30 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
381 TOKARSKI Przemysław 1979 M40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
382 KAŁUŻNY Rafał 1986 M30 Łódź Retkinia Run Confirmed
383 GROCHOLSKI Michał 1976 M40 BEŁCHATÓW KNAUF Confirmed
384 NARUSZEWICZ Anna 1985 K30 Łódź Confirmed
385 KOPERTOWSKI Michał 1984 M30 Łódź Confirmed
386 BARCZAK Tomasz 1977 M40 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
387 BARCZAK Katarzyna 1977 K40 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
388 BIELECKI Emil 1979 M40 Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, Confirmed
389 SOWIŃSKI Sebastian 1978 M40 Zdzieszulice Górne Whirlpool Running Team Confirmed
390 KARDAS Marta 1980 K30 Łódź Confirmed
391 KALINOWSKI Cezary 1984 M30 Łódź Confirmed
392 BŁASZCZYK Mariusz 1986 M30 Zgierz SNG Wild Ducks Confirmed
393 BIAŁEK Krzysztof 1989 M30 Bełchatów Confirmed
394 SKRZYPIŃSKI Piotr 1987 M30 BEŁCHATÓW Confirmed
395 WOJCIECHOWSKA Dorota 1981 K30 Łódź Confirmed
396 GULDZIŃSKA Magdalena 1976 K40 łódż AQ Wiring Systems Team Confirmed
397 KOTALA Ewa 1977 K40 WIELUN Wieluń Biega Confirmed
398 PIETRZYK Krzysztof 1979 M40 Koluszki Pietrzyk Running Team Confirmed
399 WIEJACZKA Justyna 1996 K20 Kraków Frygaci Confirmed
400 PAC Pawel 1989 M30 Brzeg Confirmed
401 KOKOT Andrzej 1977 M40 Pabianice KLUB BIEGACZY JYSK Confirmed
402 KLECHA Gabriel 1966 M50 Starcza GKS Czarni Starcza Confirmed
403 BIEGAŃSKI Maciej 1969 M50 Radwanice Confirmed
404 PRZEBIERAŁA Arek 1978 M40 WIELUŃ WIELUŃ BIEGA Confirmed
405 SAJDUDA Łukasz 1986 M30 Bełchatów Confirmed
406 OJRZYŃSKI Mateusz 1998 M20 Gidle RUNdomsko Confirmed
407 STRAWA Jan 1983 M30 Warsaw Confirmed
408 KACPERSKI olaf 1973 M40 warszawa Confirmed
409 CICHAL Agata 1983 K30 Łowicz HappyRunners Confirmed
410 BAGNOWSKI Leszek 1983 M30 Bełchatów niezrzeszony Confirmed
411 HARTWIK Ewa 1972 K40 CZERNO Confirmed
412 GÓRAL Janusz 1961 M50 Łódź biegampolodzi.pl Confirmed
413 ZIELIŃSKI Sylwek 1983 M30 Łódż Confirmed
414 SVOBODA Mojmir 1966 M50 Pardubice Marathonium Klub Pardubice Confirmed
415 JURCZYK Lucyna 1964 K50 Bełchatów Confirmed
416 RADOMIAK Zofia 2004 K16 Wadlew UKS Czempion Bełchatów Confirmed
417 BALIŃSKI Mariusz 1979 M40 Bełchatów no name Confirmed
418 KOSOWSKI Janusz 1952 M60 OLSZTYN AKM OLSZTYN Confirmed
419 JANUS Jacek 1983 M30 Bełchatów PKB Endorfina Confirmed
420 MILLER Edyta 1972 K40 Konin Forma Fitness Klub /BBl Cz-wa Confirmed
421 JABŁOŃSKI Piotr 1975 M40 Kleszczów Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów Confirmed
422 ROSIŃSKA Janina 1936 K70 PABIANICE Confirmed
423 JAMROZY Anna 1982 K30 Bełchatów -- Confirmed
424 POTONIEC Martyna 1999 K20 Wrocław Confirmed
425 MEJOR Barbara 1999 K20 Wrocław Confirmed
426 MAJDECKI Paweł 1979 M40 Łask Active Run Łask Confirmed
427 WRĘCZYCKI Łukasz 1989 M30 Lubliniec 5 Pułk Chemiczny Confirmed
428 NOWAKOWSKI Czesław 1947 M70 Warszawa Klub Biegacza GOCH Confirmed
429 SZCZAWINSKI Robert 1974 M40 Łódź ACCENTURE RUNNERS CLUB Confirmed
430 KECSKES Aron 1982 M30 Csongrad Csongrád Városi Önkormányzat Confirmed
431 JUKL Lukas 1999 M20 Pardubice Marathonium Klub Pardubice Confirmed
432 HAVELKA Jan 1979 M40 Pardubice Marathonium Klub Pardubice Confirmed
433 KRAJTL Svatopluk 1949 M70 Pardubice Marathonium Klub Pardubice Confirmed
434 SIEWIERA Anna 1995 K20 Bełchatów Frygaci Confirmed
435 NOWAK-KABZIŃSKA Joanna 1982 K30 JAROSTY Confirmed
436 ROŻNOWSKI Dariusz 1970 M40 Warszawa KB Górowo Iławeckie Confirmed
437 RASZCZYNSKI Robert 1981 M30 Bełchatów Sidor Team Confirmed
438 TURLEJ Damian 2004 M16 Zelów Confirmed
439 KARKOSZKA Małgorzata 1980 K30 Radomsko KBKS Radomsko Confirmed
440 ŚLĘZAK Ewelina 1990 K20 Widawa BBL Zduńska Wola Confirmed
441 GRZELĄZKA Piotr 1980 M30 Zgierz Confirmed
442 KANTORSKI Adam 1973 M40 Rozprza Confirmed
443 KĘDZIA Kamil 1986 M30 Pszenno Ślęzak Team Confirmed
444 KOCHANOWSKA Anna 1980 K30 Częstochowa Czewarun TIM Confirmed
445 DRÓŻDŻ Tomasz 1984 M30 Miedźno Czewarun TIM Confirmed
446 DRYGAŁA Małgorzata 1980 K30 Pątnów Confirmed
447 SITEK Krzysztof 1972 M40 Huta Stara A Confirmed
448 KRAKOWIAK Adam 1980 M30 Niechcice Confirmed
449 STASZEWSKA Karolina 1988 K30 Zgierz Confirmed
450 RADZIEJOWSKI Bogusław 1960 M50 Częstochowa Nordic Team Częstochowa Confirmed
451 PRZYBYŁA Radosław 1975 M40 Łochyńsko Yerbomaniacy Confirmed
452 FIGLUS Jerzy 1953 M60 Bełchatów niezrzeszony Confirmed
453 ŁUBIŃSKI Krzysztof 1972 M40 Warszawa Confirmed
454 BINIECKA Sandra 1984 K30 Sulmierzyce Confirmed
455 BELZYT Edmund 1956 M60 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
456 KISIEL Tomasz 1968 M50 WRZOSOWA Cooper Standard Confirmed
457 PRZEGALIŃSKI Maciej 1974 M40 Łódź Beauty Sport Confirmed
458 FRACH Andrzej 1972 M40 Ozorków Confirmed
459 ANDRZEJCZAK Rafał 1974 M40 Dziektarzew Confirmed
460 OŚCIK Krzysztof 1985 M30 Wolbóz Zaraz Będzie Ciemno :) Confirmed
461 LISOWSKA Aleksandra 1990 K20 Olsztyn WOSIEK TEAM Confirmed
462 POTEMPA Wojciech 2002 M16 Boronów ZSBA w Tarnowskich Górach Confirmed
463 PAKUŁA-MILNER Lidia 1983 K30 Zgierz Confirmed
464 DWORNICKI Olek 1962 M50 Sieradz Confirmed
465 WERECKI Dariusz 1967 M50 Starcza GKS CZARNI STARCZA Confirmed
466 PUŁKOWNIK Maciej 1972 M40 Częstochowa Nice Jura Bike Częstochowa Confirmed
467 SZATANIAK Jarek 1973 M40 Łódź Confirmed
468 KRZYCZMANIK Przemysław 1983 M30 Starcza GKS CZARNI STARCZA Confirmed
469 POPIELARCZYK Monika 1978 K40 Łódź RYSIOTEAM Confirmed
470 WINTER Roman 1970 M40 Częstochowa Confirmed
471 BIGOS Grzegorz 1979 M40 Jaworzno GRAMMI Confirmed
472 MAJ Witold 1960 M50 Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy Confirmed
473 PIORUN Ewelina 1979 K40 Skierniewice Parkrun Skierniewice Confirmed
474 KAŹMIERCZAK Krzysztof 1973 M40 Łęczyca Confirmed
475 WARZYŃSKI Adrian 1990 M20 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
476 DĄBEK Ryszard 1951 M60 Pabianice Aflofarm Active Team Confirmed
477 WARACH Daniel 1979 M40 Bełchatów Warach Rowery Confirmed
478 STASIAK Olga 1984 K30 Bełchatów Happy Run :D Confirmed
479 CHABOWSKA Karolina 1984 K30 Kołobrzeg KB Wygan Confirmed
480 KORCZAK Krzysztof 1973 M40 Pabianice Confirmed
481 BARANOWSKI Bogumił 1960 M50 Łódź Confirmed
482 BUGAJSKI Jarosław 1982 M30 Bełchatów Confirmed
483 SZYMANEK Marcin 1990 M20 Bełchatów Vinotinto Confirmed
484 BRYKOWSKA Teresa 1964 K50 Pabianice Ada Team Confirmed
485 MEKLER Alina 1991 K20 Radomsko Frigo Radomsko Team Confirmed
486 KOWALCZYK Wojciech 1961 M50 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
487 KOPKA Elżbieta 1981 K30 Pabianice Korona Pabianice Confirmed
488 KUCHAREK Krystyna 1958 K60 Pabianice Korona pabianice Confirmed
489 MORAWSKA Anna 1953 K60 Warszawa Confirmed
490 KOPKA Piotr 1981 M30 Pabianice Korona pabianice Confirmed
491 SZAFER Sylwester 1977 M40 Florianów ZRYW Parzymiechy Confirmed
492 GORZYCKI Jarosław 1952 M60 Zgierz niezrzeszony Confirmed
493 BRYKOWSKA Paulina 1983 K30 Wrocław Ada Team Confirmed
494 KOZAK Marek 1975 M40 Radomsko RAP Radomsko Confirmed
495 SNOCHOWSKI Leszek 1958 M60 Lgota Wielka LESZEK TEAM Confirmed
496 TURLEJ Krystian 1981 M30 Zelów Confirmed
497 WSZELAKI Damian 1985 M30 Zelów K.B. Spartakus Bełchatów Confirmed
498 ŁAWNICZEK Marek 1964 M50 Bełchatów Confirmed
499 CIESLIK-WOLSKI Bartosz 1981 M30 Rąbień AB Confirmed
500 KORCZYŃSKI Stanisław 1953 M60 Koluszki Pietrzyk Runing Team Confirmed
501 BOŻEK Monika 1984 K30 Karwiany Confirmed
502 DOMINA Emilia 1984 K30 Bełchatów Confirmed
503 BANASZCZYK Mariusz 1979 M40 Kaszewice edc.team Confirmed
504 SZEWCZYK Krzysztof 1973 M40 Częstochowa Czewarun TiM Confirmed
505 SZYMCZYK Bogdan 1956 M60 Kamieńsk amator Confirmed
506 KASPRZAK Adam 1990 M20 Pudliszki Biegam z pasją Confirmed
507 SIERSZYŃSKI Karol 1983 M30 Bełchatów Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Confirmed
508 BARZYK Mateusz 1977 M40 Piotrkow Trybunalski Confirmed
509 OLCZYK Agnieszka 1979 K40 Bełchatów Confirmed
510 KUCHARSKI Damian 1983 M30 Bełchatów Turbo Team Confirmed
511 KULA Ewa 1984 K30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
512 KULA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
513 CIEŚLIK Michał 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Confirmed
514 ROKITA Przemysław 1977 M40 piotrków trybunalski Confirmed
515 ZIELIŃSKI Adam 1978 M40 Łódź EVErRUN Confirmed
516 WOJTCZAK Dominik 1988 M30 Łódź Morena Czołowa Confirmed
517 WALCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Żory Niewybiegani Confirmed
518 ZALEWSKI Piotr 1994 M20 Ozorków Confirmed
519 JANIAK Radosław 1969 M50 Łódź Biegacz Nowosolna Confirmed
520 RYŻYKOWSKI Ariel 1981 M30 Podwódka edc.team Confirmed
521 WOJEWODA Marta 1985 K30 Łódź Confirmed
522 DANIŁOWICZ Dariusz 1973 M40 Bełchatów Confirmed
523 KOŁATEK Iwona 1978 K40 Bełchatów Confirmed
524 WOJNICKI Grzegorz 1973 M40 ROZPRZA PASSION LIFE JOY, PKB "Endorfina" Confirmed
525 JAGIEŁŁO Konrad 1980 M30 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
526 JAGIEŁŁO Joanna 1980 K30 Milejów RUN TEAM MILEJÓW Confirmed
527 ZJAWIONA Agnieszka 1971 K40 Łódź EVErRUN Confirmed
528 PASIKOWSKI Seweryn 1969 M50 Łask Active Run Łask Confirmed
529 BADOWSKI Krzysztof 1969 M50 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
530 ROŻENTALSKI Piotr 1978 M40 Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
531 SZEWCZYK Jarosław 1974 M40 NOWY BEDOŃ Razem Trenujemy Sport Confirmed
532 PASIERB Waldemar 1975 M40 Tomaszów mazowiecki Exactly Team Confirmed
533 RETKIEWICZ Robert 1981 M30 Kleszczów Confirmed
534 KNOL Zbigniew 1972 M40 Bełchatów Confirmed
535 RATAJCZAK Mateusz 1995 M20 Rawicz Confirmed
536 BANASZCZAK Karina 1991 K20 Koluszki Confirmed
537 DRĄŻEK Michał 1993 M20 Bełchatów Confirmed
538 RADZIK Witold 1961 M50 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Confirmed
539 PRZYBYLSKI Piotr 1977 M40 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Confirmed
540 KEMPA Ewelina 1990 K20 Bełchatów ASICS Frontrunner Poland Confirmed
541 KUŁAK Piotr 1989 M30 Kamieńsk PASSION LIFE JOY Confirmed
542 GÓRALCZYK Piotr 1973 M40 Łódź Confirmed
543 WELM Grzegorz 1970 M40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
544 KAMIŃSKA Paulina 1982 K30 Bełchatów Confirmed
545 BOROWIECKI Cezary 1984 M30 Bełchatów Confirmed
546 PĘCINA Patryk 1984 M30 Kurnos Drugi Semper Active Confirmed
547 FRĄCZYK Szymon 1990 M20 Łódź Razem Trenujemy Sport Confirmed
548 GRZEGORCZYK Piotr 1944 M70 Łódź Confirmed
549 BERĘC Piotr 1971 M40 Bełchatów Confirmed
550 GOŹDZIK-ZARĘBA Aneta 1980 K30 Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT Confirmed
551 BYJOCH Katarzyna 1977 K40 Pabianice Confirmed
552 KWIATKOWSKI Szymon 1974 M40 Pabianice Confirmed
553 RYCHLEWICZ Tomasz 1987 M30 Wrocław Explain Everything Confirmed
554 PAWLIK Marta 1985 K30 Bełchatów HerktTeam Confirmed
555 PIECYK Łukasz 1996 M20 Bełchatów Confirmed
556 WIELGUS Jarosław 1973 M40 Łódź Confirmed
557 DĄBROWSKI Przemysław 1962 M50 Bełchatów Passion Life Joy Confirmed
558 GROBELNY Marcin 1980 M30 Pabianice Confirmed
559 STASIAK Magdalena 1979 K40 Bełchatów Confirmed
560 KURZAWSKI Jerzy 1949 M70 Łódź KB GAPA Confirmed
561 MUSIAŁ Rafał 1992 M20 Kluki PMF Confirmed
562 ANKLEWICZ Magdalena 1997 K20 Wrocław Confirmed
563 DRĄŻEK Monika 1996 K20 Bełchatów Confirmed
564 KRATA Adam 1989 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
565 DOMURAD Sebastian 1975 M40 Bełchatów Confirmed
566 MATYŚKIEWICZ Paweł 1983 M30 Bełchatów Semperactiv Confirmed
567 JAGUSIAK Zbigniew 1980 M30 Bełchatów Confirmed
568 BRAUN Paweł 1990 M20 Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
569 STROJNY Joanna 1984 K30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Confirmed
570 ŚWIECA Michał 1990 M20 Bełchatów Team Crisbike Confirmed
571 WIONCZYK Piotr 1979 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
572 BARASIŃSKI Konrad 1984 M30 Bełchatów Confirmed
573 SAKTURA Kamil 1994 M20 BEŁCHATÓW Confirmed
574 HERKT Grzegorz 1973 M40 Łódź HerktTeam Confirmed
575 RAJKOWSKI Sławomir 1983 M30 Bełchatów FUDU&CO Sport Team Confirmed
576 GRUDZIEN Dominik 1980 M30 Łódź Confirmed
577 HAŁACZKIEWICZ Sylwia 1982 K30 Bełchatów Confirmed
578 MATUSIAK Katarzyna 1986 K30 Wrocław Confirmed
579 KARBOWIAK Michał 1979 M40 Wolbórz WLB Confirmed
580 WALCZAK Łukasz 1991 M20 Drużbice Semperactive Confirmed
581 PIĄTKIEWICZ Piotr 1992 M20 Bełchatów Confirmed
582 OWCZAREK Iga 1994 K20 Bełchatów Semper Active Confirmed
583 SZYMCZAK Jacek 1975 M40 łódź Confirmed
584 JAROSZ Michał 1977 M40 ŁÓDŹ Confirmed
585 SAKOWICZ Paulina 1988 K30 Piotrków Trybunalski Semper Active Confirmed
586 FRANKOWSKI Maciej 1978 M40 Konstantynów Łódzki Beauty Sport Confirmed
587 BARASIŃSKI Tomasz 1975 M40 Bełchatów KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW Confirmed
588 WERNER Tomasz 1991 M20 Bełchatów Semper Active Confirmed
589 MAJEWSKI Adam 1984 M30 Bełchatów Semper Active Confirmed
590 MICHALOWSKI Jakub 1985 M30 Belchatów Belchatow Confirmed
591 MODRANKA Damian 1992 M20 Sieradz RAJSPORT ACTIVE Confirmed
592 KALISTA Jacek 1979 M40 Łódź mBank Confirmed
593 GOCAŁEK Anna 1978 K40 Szczerców Confirmed
594 ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Pabianice Gillette Run Confirmed
595 SZAFRAŃSKI Krzysztof 1978 M40 Bełchatów Confirmed
596 RAJKOWSKI Andrzej 1974 M40 Piotrków trybunalski FUDU&CO Sport Team Confirmed
597 ANTOSIAK Anna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
598 MULARCZYK Piotr 1982 M30 Kleszczów Confirmed
599 KABAŁA Konrad 1968 M50 Łódź Beauty Sport Confirmed
600 BANASIAK Damian 1986 M30 Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
601 RABENDA Rafał 1989 M30 Rusiec Frygaci Confirmed
602 GRODZKI Michał 1993 M20 Bełchatów Frygaci Confirmed
603 MALISZAK Tomek 1985 M30 Rusiec Frygaci Confirmed
604 HOFFMANN Robert 1973 M40 Bełchatów Semper Active Confirmed
605 JEŻ Arkadiusz 1980 M30 Rozprza Grupa Jeż Confirmed
606 PRAŁAT Dawid 1978 M40 Zelów PZU Sport Team Confirmed
607 GAWOR Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Confirmed
608 BIAŁEK Wojciech 1963 M50 Kurnos Pierwszy Semper active Confirmed
609 PYTEL Jerzy 1964 M50 Bełchatów Warach rowery Confirmed
610 STĘPIEŃ Dominik 1991 M20 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
611 SKIBIŃSKI Tomasz 1982 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
612 SKATULNIK Sławek 1964 M50 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Confirmed
613 SZAFRAŃSKI Arkadiusz 1973 M40 Bełchatów Klub Biegaczy Spartakus Confirmed
614 LOTKA Michał 1976 M40 Łódź Kita Team Confirmed
615 SKIBIŃSKI Michał 1986 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
616 POLEK Jacek 1975 M40 Bełchatów Confirmed
617 BIŃKOWSKA-BOCIAN Iwona 1979 K40 Bełchatów Confirmed
618 MAŚLAK Marcin 1976 M40 Sieradz Sieradzbiega Confirmed
619 MROCZKOWSKI Janusz 1951 M60 Łódż ReebokRunCrew LDZ Confirmed
620 LEONARSKA Małgorzata 1987 K30 Warszawa Zdezorientowani Confirmed
621 SZAFRAŃSKI Jacek 1975 M40 Bełchatów Knauf Confirmed
622 SKIBIŃSKA Katarzyna 1982 K30 Zapolice BBL Zduńska Wola Confirmed
623 NOWAK Marcin 1976 M40 Lublin Epicom - zaczynamy biegać ! Confirmed
624 BARTOS Arkadiusz 1984 M30 Bełchatów OSD Familia Confirmed
625 OSIŃSKI Stanisław 1961 M50 Łódź E&S Confirmed
626 MAKLES-KLUBA Magdalena 1982 K30 Bodzanowice ZRYW Parzymiechy Confirmed
627 GAZZELLONE Marco 1987 M30 Bełchatów Aquarius Bełchatów Confirmed
628 STACHERA Dawid 1986 M30 Widawa PSP Confirmed
629 KROMER Grzegorz 1989 M30 Bełchatów Confirmed
630 KIMMER Jakub 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
631 KĄCKI Paweł 1975 M40 Warszawa Rącze Raciczki Confirmed
632 RUTKOWSKI Jakub 1970 M40 Bełchatów PGE Energetic Running / KB Spartakus Bełchatów Confirmed
633 CZUBIŃSKI Marek 1953 M60 Łódź Confirmed
634 MACHOŃ Marian 1953 M60 Piotrków Trybunalski WKB META LUBLINIEC Confirmed
635 LESIAK Kamil 1981 M30 Warszawa Team ZabieganeDni Confirmed
636 MACHERA Rafał 1990 M20 Koniecpol TER-SPORT Confirmed
637 PAWEŁCZAK Mateusz 1995 M20 Złochowice KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
638 NOGA Barbara 1994 K20 Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie Confirmed
639 KWIATKOWSKI Paweł 1974 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Confirmed
640 STACHURSKA Monika 1970 K40 DRUŻBICE KOBYŁKI Confirmed
641 STACHURSKI Daniel 1970 M40 DRUŻBICE KOBYŁKI Confirmed
642 BŁASZCZYK Marian 1955 M60 BEŁCHATÓW SPARTAKUS BEŁCHATÓW Confirmed
643 BRYŁA Elżbieta 1979 K40 Wieluń Wieluń Biega Confirmed
644 BIAŁEK Tomasz 1993 M20 Bełchatów Semper Active Confirmed
645 BAGIŃSKI Ryszard 1971 M40 Sulejów Tri Aktywny Piotrków Confirmed
646 DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 1977 K40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
647 BIEGAŃSKI Michał 1981 M30 Bełchatów Confirmed
648 ZAREMBA Mateusz 1992 M20 Bełchatów Drużyna pierścienia Confirmed
649 ARAŚKIEWICZ Stanisław 1959 M60 Bełchatów Drużyna Pierścienia Confirmed
650 STANIEC Jarosław 1978 M40 BEŁCHATÓW Confirmed
651 KOZIELSKI Ryszard 1958 M60 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
652 DANIEL Piotr 1979 M40 Bełchatów Anastazów Confirmed
653 KURZAWSKA Renata 1950 K60 Łódź KB GAPA Confirmed
654 WRONA Michał 1980 M30 Wrocław Confirmed
655 CANDER Katarzyna 1982 K30 Moszczenica Tri Aktywny Piotrków Confirmed
656 WALDON Robert 1970 M40 Radomsko Kolarsko Biegowy Radomsko Confirmed
657 SZCZEPANIAK Agnieszka 1984 K30 Kleszczów Epicom - zaczynamy biegać Confirmed
658 KUKIEŁKA Remigiusz 1954 M60 Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko Confirmed
659 SZULOWSKI Tomasz 1979 M40 TOMASZÓW MAZOWIECKI WANDA PANFIL TEAM Confirmed
660 CISZEWSKA Karolina 1982 K30 Bełchatów Turbo Team Confirmed
661 SZYMAŃSKI Sławomir 1967 M50 Bełchatów TURBO TEAM Confirmed
662 CUDAK Andrzej 1973 M40 Gidle Rozbiegajmy Radomsko RR Confirmed
663 CIEŚLIK Jacek 1975 M40 Łódź ReebokRunCrew LDZ Confirmed
664 PIOTROWSKI Mariusz 1978 M40 Pabianice Confirmed
665 KŁOS Ewelina 1986 K30 Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
666 KŁOS Filip 1986 M30 Buczek Bieging Team Zelów Confirmed
667 ULASZEWSKA Agnieszka 1979 K40 Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team Confirmed
668 GŁOWIŃSKI Damian 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
669 TĄDER Marcin 1992 M20 Żytno KS Victoria Żytno Confirmed
670 HETMAN Maciej 1984 M30 Kleszczów Confirmed
671 MUSIAŁ Paweł 1985 M30 Bełchatów Confirmed
672 WUJEK Magdalena 1983 K30 Bełchatów Confirmed
673 SÓJKA Radosław 1981 M30 Bełchatów Confirmed
674 SZAFRANEK Paweł 1977 M40 PiotrkówTrybunalski Artom Team Confirmed
675 SOŚNIERZ Tomasz 1987 M30 Łódź Confirmed
676 PALUSZEK Paweł 1980 M30 Bełchatów Confirmed
677 MICHALCZUK Zenon 1957 M60 Bełchatów Semper Active Confirmed
678 KOZIOROWSKI Adam 1972 M40 Pabianice HERKTTEAM Confirmed
679 MASŁOWSKI Marcin 1988 M30 Szczerców KB Spartakus Bełchatów Confirmed
680 KRÓLIKOWSKI Michał 1980 M30 Łódź Confirmed
681 JĘDRZEJCZAK Wiktor 1985 M30 Roździn Confirmed
682 TOBOŁA Grzegorz 1975 M40 Pabianice O co biega Confirmed
683 KOLASA Piotr 1987 M30 Łódź Confirmed
684 SZAFRAŃSKI Krzysztof 1980 M30 Bełchatów crisbike Confirmed
685 SIDORCZUK Katarzyna 1978 K40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
686 KLEPACZ Rafał 1977 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
687 ANDRZEJCZAK Artur 1988 M30 Bielawy Tempio-piatkowski klub biegacza Confirmed
688 OZIEMBAŁA Radosław 1978 M40 Radomsko Confirmed
689 MATUSIAK Szczepan 1975 M40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Confirmed
690 KRAJEWSKA Natalia 1984 K30 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Confirmed
691 ZELCZAK Marcin 1983 M30 Pabianice Confirmed
692 CUŻYTEK Łukasz 1984 M30 Bełchatów Confirmed
693 SEWERYNEK Mariusz 1979 M40 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
694 JAKUBOWSKI Maciej 1986 M30 Gomunice Passion Life Joy Confirmed
695 PŁÓCIENNIK Monika 1975 K40 Łask Brak Confirmed
696 SZCZEPANIK Jarosław 1972 M40 Bełchatów Confirmed
697 GAJDA Sławomir 1978 M40 Wadlew OSP WADLEW Confirmed
698 GAJDA Iwona 1981 K30 Dłutów Confirmed
699 SENDERECKI Radosław 1979 M40 Pabianice Confirmed
700 WÓJCIAK Jakub 2002 M16 Bełchatów Confirmed
701 MARTYNIAK Marcina 1980 M30 Bełchatów Adamed Confirmed
702 PYTEL Leszek 1983 M30 Bełchatów Confirmed
703 DOLIŃSKI Konrad 1994 M20 Bełchatów Confirmed
704 JASIULAK Maciej 1983 M30 Bełchatów Confirmed
705 WÓJCIAK Jacek 1973 M40 Bełchatów Confirmed
706 ORZECHOWSKA Paulina 1993 K20 Bełchatów LZS Potękalice Confirmed
707 FILIPEK Adrian 1991 M20 Bełchatów Confirmed
708 CZŁONKA Anna 1992 K20 Drużbice Confirmed
709 SOBCZYK Grzesiu 1983 M30 Wieluń Wieluń Biega Confirmed
710 KRAWCZYK Jacek 1997 M20 Grabica Team Crisbike Confirmed
711 DUDZIC Joanna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
712 ŻAK Marcin 1981 M30 Bełchatów Confirmed
713 WITKOWSKI Michał 1989 M30 ŁÓDŹ AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Confirmed
714 ZIMOWSKI Robert 1964 M50 bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Confirmed
715 ZIEMNICA Arkadiusz 1974 M40 Kodrąb Rozbiegajmy Radomsko Confirmed
716 KARASIŃSKI Robert 1967 M50 Piotrków Tryb MZK PIOTRKÓW TRYB Confirmed
717 JAGIEŁŁO Witold 1974 M40 Szadek Tempio Piątkowski Klub Biegacza Confirmed
718 CZECH Dorota 1974 K40 Pabianice Confirmed
719 NOWAK Piotr 1970 M40 Pabianice Confirmed
720 DRĄŻEK Paweł 1968 M50 Bełchatów PGE Elektrownia Bełchatów Confirmed
721 KARASIŃSKI Piotr 1967 M50 łódź Confirmed
722 KOWALSKA Kasia 1974 K40 Warszawa TeamZabieganeDni, KB Orange Confirmed
723 SŁOK Jarosław 1979 M40 Bełchatów Confirmed
724 SIESS Jarosław 1961 M50 Pabianice Confirmed
725 POKORSKI Piotr 1973 M40 Szyszków Confirmed
726 SIEWIERA Grzegorz 1974 M40 Praszka FILMAT Confirmed
727 SZCZYPKA Sabina 1987 K30 Kraków Confirmed
728 ZBIERAŃSKI Michał 1983 M30 Kraków Confirmed
729 JANECKA Artur 1984 M30 Łask Active Run Łask Confirmed
730 PAPUGA Krzysztof 1981 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
731 LEWIŃSKI Krzysztof 1967 M50 Nowe Miasto nad Pilicą Biegiem przez Polskę Confirmed
732 MĘDREK Joanna 1967 K50 KOLUSZKI Pietrzyk Running Team Confirmed
733 PASIŃSKA Anna 1975 K40 Pabianice Confirmed
734 KWIATKOWSKI Arkadiusz 1974 M40 Pabianice MBANK Confirmed
735 MAJEWSKI Piotr 1977 M40 Łódź Retkinia Run Confirmed
736 GONCIARZ Marta 1977 K40 Łódź RetkiniaRun Confirmed
737 ŚWIERCZYŃSKI Adam 1972 M40 zduńska wola Confirmed
738 KRAJDA Mateusz 1992 M20 Zelów Bieging team Zelów Confirmed
739 ZIMNY Sylwester 1970 M40 Rusiec Confirmed
740 WEJNER Artur 1989 M30 Łódź Confirmed
741 MOSTOWA-MAŁECKA Anna 1962 K50 Łódź Confirmed
742 MOSTOWY Marian 1969 M50 Łódź Confirmed
743 PALUSZEK Iwona 1973 K40 Bełchatów Confirmed
744 SOWA-OKRASA Sylwia 1977 K40 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Confirmed
745 GIERAS Mariusz 1969 M50 Bełchatów PGE Energetic Running Confirmed
746 KOWAL Alicja 1967 K50 Łódż Gazelles Flying Team Confirmed
747 KOWAL Piotr 1968 M50 Łódż Gazelles Flying Team Confirmed
748 KOPERTOWSKI Łukasz 1982 M30 ŁÓDŹ DELL RUNNING TEAM Confirmed
749 RAJKOWSKI Przemysław 1971 M40 Piotrków Trybunalski Fudu&Co Sport team Confirmed
750 JASIŃSKI Piotr 1985 M30 Bełchatów Confirmed
751 BEDNARSKI Marcin 1990 M20 Łódź Confirmed
752 KRAMER Rafał 1967 M50 Radom Kochanowski Confirmed
753 KRÓL Dorota 1982 K30 Bełchatów Semper Active Confirmed
754 WALAC Jacek 1983 M30 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Confirmed
755 BLADA Łukasz 1981 M30 Warszawa Confirmed
756 OPALA Krzysztof 1982 M30 Piotrków Trybunalski Yerbomaniacy Confirmed
757 OLSZEWSKI Marcin 1982 M30 Zbójno Confirmed
758 ZIELIŃSKI Filip 2001 M16 Karlin PT Bulls Confirmed
759 ZIELIŃSKI Tomasz 1974 M40 Karlin Tetrycy Schrodingera Confirmed
760 WÓJCIK Magdalena 2000 K16 Kleszczów Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów Confirmed
761 STĘPIEŃ Mariusz 1979 M40 Poniatów Confirmed
762 RYBCZYŃSKI Gabriel 1982 M30 Konstantynów Łódzki Confirmed
763 JANISZEWSKI Sylweriusz 1976 M40 łódź Confirmed
764 DELIPACY Karol 1991 M20 Wolbórz Piotrkowska Grupa Rowerowa Confirmed
765 WOŹNIAK Asia 1984 K30 łódź Drużyna Szpiku Confirmed
766 SZATKOWSKI Dawid 1983 M30 Łódź Drużyna Szpiku Confirmed
767 PILECKA-WILMAŃSKA Sylwia 1978 K40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Confirmed
768 ZAJĄC Rafał 1978 M40 Łódź Ślęzak team Confirmed
769 SOWAŁA Marek 1972 K40 Sieradz 1.dlot Confirmed
770 STELMACH Paweł 1983 M30 Łódź Confirmed
771 KUŚMIEREK Tomasz 1979 M40 Szczerców Confirmed
772 JAŹWIEC Adam 1990 M20 Lodz Confirmed
773 BARTOS Sławomir 1988 M30 Bełchatów OSD FAMILIA Confirmed
774 UCIEKLAK Waldemar 1962 M50 Częstochowa Pszczółkowski Team Confirmed
775 ROŚKOWSKI Tadeusz 1957 M60 Kleszczów Confirmed
776 BAŃKA Jan 1946 M70 Częstochowa niezrzeszony Confirmed
777 NOWICKI Tomasz 1985 M30 Bełchatów Confirmed
778 STRZECHOWSKI Dariusz 1981 M30 bedoń przykościelny RAJSPORT ACTIVE Confirmed
779 SEKIETA Marek 1968 M50 Pabianice AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA Confirmed
780 KRZYSZTOF Kowalski 1988 M30 Bełchatów Passion Life Joy Confirmed
781 FELISIAK Marcin 1977 M40 Bełchatów Confirmed
782 WOJCIECHOWSKI Michał 1982 M30 Wolbórz Rossbiegani Confirmed
783 PARADOWSKI Marcin 1982 M30 Bełchatów Confirmed
784 SOWIŃSKI Mariusz 1978 M40 Łask Active Run Łask Confirmed
785 FIGURA Łukasz 1983 M30 Wrocław Wroclaw Triathlon Team Nokia Confirmed
786 LEWIŃSKI Łukasz 1979 M40 Zgierz Confirmed
787 PELIAN Sylwia 1975 K40 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
788 BUKALSKI Józef 1960 M50 Starokrzepice Zryw Parzymiechy Confirmed
789 BEDNARCZYK Karina 1985 K30 Bełchatów NW PL/NW Bełchatów Confirmed
790 KOPCIŃSKI Bartosz 1994 M20 Rędziny Confirmed
791 FELIŃSKI Jarosław 1963 M50 Łódź Confirmed
792 JAGIELSKA Ewa 1982 K30 Wyszków LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA Confirmed
793 WIELOCH Andrzej 1965 M50 Parzymiechy ZRYW PARZYMIECHY Confirmed
794 KUZYK Agnieszka 1976 K40 Raciszyn WKB Meta Lubliniec Confirmed
795 TRAWCZYNSKA- Agnieszka 1982 K30 Pajeczno Klub Biegacza Warta Confirmed
796 PAPIERAK Mateusz 1987 M30 Łódź Morena Czołowa Confirmed
797 GĘSIAK Arkadiusz 1984 M30 Wielun Wielun Biega Confirmed
798 PIELES Krzysztof 1961 M50 Belchatow JUPITER Elektrownia Bełchatów OLDBOY Confirmed
799 KOWALSKA Urszula 1975 K40 Radom Brak Confirmed
800 BAGNOWSKI Adam 1984 M30 Rozprza Brak Confirmed
801 RYCHLIŃSKI Artur 1980 M30 Zdunska Wola BBL Zdunska Wola Confirmed
802 WITKOWSKA Marta 1991 K20 Bełchatów brak Confirmed
803 PACZUSZKA Anna 1985 K30 Pajęczno Klub Biegacza Warta Confirmed
804 KAWKA Emil 1983 M30 Radomsko ULTRATRIK Radomsko Confirmed
805 WOLAK Jarosław 1969 M50 Łódź mBank Confirmed
806 KAWKA Rafał 1985 M30 Radomsko ULTRATRIK Radomsko Confirmed
807 WRZESIAK Marcin 1981 M30 Zelów Bieging Team Zelów Confirmed
808 MICHALSKI Mariusz 1980 M30 Łódź EVErRUN Confirmed
809 KOŁODZIEJCZYK Damian 1997 M20 Dąbrowa Górnicza Confirmed
810 WRÓBEL Małgorzata 1992 K20 Rawa Mazowiecka Confirmed
811 BOMAN Anna 1969 K50 Osjaków Confirmed
812 BOMAN Justyna 1990 K20 Osjaków Confirmed
813 PIECZORA Monika 1973 K40 Łódź Łódź Running Team Confirmed
814 ZAREMBA Piotr 1987 M30 Częstochowa BBL Częstochowa Confirmed
815 JANIK Krzysztof 1982 M30 Jastrzębie-Zdrój Kenyan Power Confirmed
816 SONCIŃSKI Tomasz 1981 M30 Bełchatów PGE Energetic Running Confirmed
817 DOBROWOLSKA Anastazja 1985 K30 Bełchatów Semper Active Confirmed
818 ZATKE Dorota 1975 K40 Łódź Akademia Biegacza PL SL Salos -Wodna Confirmed
819 PECYNA Dariusz 1968 M50 Łódź Confirmed
820 POMIANOWICZ-BARTKOWIAK Marcin 1978 M40 Suchy Las Semper Active Confirmed
821 GAŁĘZA Magdalena 1981 K30 Wieluń Confirmed
822 WONKO Ewa 1986 K30 Łódź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
823 WYPYCH Sebastian 1996 K20 Bełchatów Confirmed
824 ŁUKASIAK Klaudia 1997 K20 Chorki Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Confirmed
825 PIECZYKOLAN Kamil 1981 M30 Łódź Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia Confirmed
826 KOZIOROWICZ Ireneusz 1971 M40 Bełchatów No Pain, No Gain Confirmed
827 FELCZAK Magdalena 1988 K30 Bełchatów Confirmed
828 SPOCIŃSKI Witold 1973 M40 Drużbice Confirmed
829 PAŁUBSKI Radosław 1977 M40 Bełchatów Confirmed
830 PIETRACHO Tomasz 1980 M30 Bełchatów Confirmed
831 FOGIEL Aleksandra 1979 K40 Moszczenica Confirmed
832 SOBOL Józef 1959 M60 Wrocław brak Confirmed
833 WONKO Adam 1954 M60 TOMASZOW MAZOWIECKI Confirmed
834 ROGOŚ Monika 1987 K30 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM Confirmed
835 NAWROCKI Marek 1982 M30 Zelów Confirmed
836 JAROS Adam 1976 M40 Łódź Dragosfera Confirmed
837 WASILCZYK Tomasz 1991 M20 Ełk Confirmed
838 FELCZAK Romuald 1955 M60 Bełchatów Confirmed
839 PRZYBYSZ Rafał 1950 M60 Łódź Confirmed
840 WYCISZKIEWICZ Stanisław 1949 M70 Dłutów Confirmed
841 ZIELIŃSKI Kacper 1987 M30 Piotrków trybunalski Confirmed
842 PIELUŻEK Piotr 1972 M40 Łódź Beauty Sport Confirmed
843 OGŁOZA Kamil 1984 M30 SULEJÓW Confirmed
844 PÓŁGRABIA Krzysztof 1965 M50 Zduńska Wola Confirmed
845 PŁYWACZEWSKI Emilian 1983 M30 Sochaczew Confirmed
846 KRAKOWIAK Grzegorz 1956 M60 gdansk bez klubu Confirmed
847 GRĘDA Józef 1946 M70 SYCÓW Syców Confirmed
848 CZEKALSKI Jacek 1966 M50 Pabianice O co biega Confirmed
849 MOREK Krzysztof 1978 M40 Kępno KS LENIWIEC Confirmed
850 GASZCZAK Mariusz 1979 M40 Kępno KS LENIWIEC Confirmed
851 WIŚNIEWSKI Slawek 1984 M30 Kępno KS LENIWIEC Confirmed
852 FLORCZAK Mirosław 1974 M40 KĘPNO KS LENIWIEC Confirmed
853 LANGIER Joanna 1986 K30 Bełchatów Confirmed
854 KLEPCZAREK Czesław 1957 M60 Łódź Confirmed
855 WAWRZYNIAK Ilona 1983 K30 Łódź Clariant Confirmed
856 KALITA Marek 1970 M40 Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Confirmed
857 ROST Piotr 1982 M30 Bełchatów PGE KWB Bełchatów Confirmed
858 GOŁDA Karol 1987 M30 Włoszczowa Confirmed
859 GERASCH Piotr 1973 M40 CZĘSTOCHOWA CZĘSTO CHOWA Confirmed
860 ZIMOCH Przemysław 1979 M40 Kepno KS LENIWIEC Confirmed
861 KALITA Igor 2003 M16 Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Confirmed
862 KRUK Grzegorz 1969 M50 Czestochowa Press Glass Biegamy i Wspieramy Confirmed
863 KASTELNIK Paweł 1957 M60 lubin Confirmed
864 DRACH Bartłomiej 1986 M30 Bełchatów Biegacz Nowosolna Confirmed
865 KARPIŃSKI Włodzimierz 1972 M40 Bujny Endorfina Confirmed
866 WIKTOROWICZ Anna 1971 K40 Wola Krzysztoporska Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Confirmed
867 ZAKASZEWSKA Ewa 1973 K40 Zgierz Confirmed
868 GŁĄBICKI Dawid 1996 M20 Bełchatów Confirmed
869 SIANOS Katarzyna 1986 K30 Piotrków Trybunalski Triaktywni Piotrków Confirmed
870 NAWROT Michal 1990 M20 Bełchatów Confirmed
871 GRZEGORCZYK Natalia 1997 K20 Opoczno Wanda Panfil Team Confirmed
872 MAKULSKI Paweł 1980 M30 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA Confirmed
873 SZYMCZAK Łukasz 1980 M30 Zduńska Wola Confirmed
874 JURACHNO Edward 1960 M50 Bełchatów Confirmed
875 DETKO Artur 1983 M30 Bełchatów Belchatow Confirmed
876 GURAZDA Halina 1958 K60 Pabianice Confirmed