Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka B15 - Bieg na 5 km - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1500 MATYSZEWSKI Maciej 1992 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
1501 GUCIO Krzysztof 1986 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
1502 KOZŁOWSKI Paweł 1980 OPEN M Bełchatów SemperActive Confirmed
1503 KECSKES Nikoletta 1982 OPEN K Csongrad Csongrád Városi Önkormányzat Confirmed
1504 GEORGIADES Ildiko 1972 OPEN K Csongrad Csongrád Városi Önkormányzat Confirmed
1505 KĘSY Marcin 1985 OPEN M Poznań PRO366 Confirmed
1506 JAGUSIAK Maciej 1981 OPEN M Bełchatów Pan Jagoda Confirmed
1507 ORŁOWSKI Sebastian 1980 OPEN M Bełchatów Aspi24 Magaplex Team Bełchatów Confirmed
1508 DOBRYSIEWICZ Mariusz 1992 OPEN M Bełchatów Warach Rowery Confirmed
1509 OSTOJSKA Katarzyna 1993 OPEN K Zelów Confirmed
1510 MALECKA Agnieszka 1981 OPEN K Bełchatów Confirmed
1511 GÓRNY Adrianna 2009 OPEN K Bełchatów BKL Bełchatów Confirmed
1512 ŚWIERK Malwina 2008 OPEN K Bełchatòw BKL Bełchatów Confirmed
1513 JAKUBEK Monika 1977 OPEN K Pabianice Confirmed
1514 KOWALSKI Łukasz 1994 OPEN M Rozprza Confirmed
1515 GEMBORYS Magdalena 1982 OPEN K Bełchatów Confirmed
1516 WIERUSZYŃSKI Rafał 1984 OPEN M Bełchatów Confirmed
1517 PISAREK Sławomir 1967 OPEN M Bełchatów Confirmed
1518 JACHNIK Marta 1997 OPEN K Koło Confirmed
1519 WOJNICKA Joanna 1994 OPEN K Łódź Confirmed
1520 WOJNICKI Łukasz 1990 OPEN M Kutno Confirmed
1521 FIGURA Aleksandra 1985 OPEN K Wroclaw Confirmed
1522 FIGURA Łukasz 1983 OPEN M Wrocław Wroclaw Triathlon Team Nokia Confirmed
1523 TELĄŻKA Jarosław 1981 OPEN M Bełchatów Iron Fighters Confirmed
1524 ZELMOZER Anna 1987 OPEN K Zelów Confirmed
1525 ŻEGNAŁEK Magdalena 1983 OPEN K Łódź Confirmed
1526 PAWŁOWSKI Sebastian 1991 OPEN M Aleksandrów Łódzki Confirmed
1527 KOWALCZYK Marcin 1979 OPEN M Łódź Jagoda Team Confirmed
1528 KUROWSKI Tomasz 2007 OPEN M BEŁCHATÓW ---- Confirmed
1529 GÒRECKI Michał 1986 OPEN M Bełchatòw Confirmed
1530 NIZIOŁEK Agnieszka 1978 OPEN K Bełchatów Confirmed
1531 NIZIOŁEK Wiktor 2005 OPEN M Bełchatów Confirmed
1532 MIZERSKA-GRUCHOT Dorota 1977 OPEN K Bełchatów Confirmed
1533 GRUCHOT Marcin 1982 OPEN M Bełchatów Confirmed
1534 MIKOŁAJCZYK Dominika 1994 OPEN K Drużbice Confirmed
1535 MAJCHEREK Agnieszka 1977 OPEN K Bełchatów Confirmed
1536 KRUZ Izabella 1985 OPEN K Bełchatów GymCity Confirmed
1537 BOŃCZYK Małgorzata 1977 OPEN K Pabianice Confirmed
1538 WOLNA Martyna 2009 OPEN K Bełchatów BKL Bełchatów Confirmed
1539 MORAWIEC Alicja 2009 OPEN K Bełchatów BKL Bełchatów Confirmed
1540 DOBRZYŃSKI Marcin 1984 OPEN M Bełchatów Confirmed
1541 JUSZCZAK Elżbieta 1971 OPEN K Bełchatów Happy Run Confirmed
1542 SIEWIERSKA Urszula 1977 OPEN K Bełchatów Happy Run Confirmed
1543 CZUPRYŃSKA Anna 1979 OPEN K Bełchatów Warach Rowery Confirmed
1544 ADAMCZYK Tomasz 1967 OPEN M Częstochowa Zabiegani Częstochowa Confirmed
1545 DEC Franciszek 1957 OPEN M Belchatow Confirmed
1546 MATYSIAK Arleta 1981 OPEN K Sędziejowice RAJSPORT ACTIVE Confirmed
1547 CIEŚLA Robert 1991 OPEN M Bełchatów Confirmed
1548 KACZMAREK-FLIS Małgorzata 1979 OPEN K Konstantynów łódzki Confirmed
1549 NOWAK Dawid 1981 OPEN M Kiełczygłów Ruch Kluch Confirmed
1550 SŁABY Joanna 1972 OPEN K Bierna Adams Team Confirmed
1551 SŁABY Adam 1972 OPEN M Bierna Dla Żony Confirmed
1552 JACUNIAK Tomasz 1979 OPEN M Bełchatów Warach-Rowery Confirmed
1553 ZYSIEK Zuzanna 2000 OPEN K Łubnice Confirmed
1554 SMOLAREK Monika 1991 OPEN K Brzeg Dolny Confirmed
1555 MŁUDZIK Marcin 1979 OPEN M Bełchatów WARACH ROWERY Confirmed
1556 FURCZYNSKA Grazyna 1964 OPEN K Bełchatów Confirmed
1557 HERUDZIŃSKI Piotr 1960 OPEN M Kluki Confirmed
1558 SZYMKOWSKI Krzysztof 1974 OPEN M Czestochowa Confirmed
1559 BOROWIECKI Bruno 2009 OPEN M Bełchatów Confirmed
1560 BOROWIECKA Anna 1984 OPEN K Bełchatów Confirmed
1561 JĘDRASIAK-MATUSZCZYK Dorota 1973 OPEN K Radomsko KBKS Radomsko Confirmed
1562 SZAFRANEK Olaf 2009 OPEN M Piotrków Trybunalski Artom Team Confirmed
1563 KAFLAK Monika 1980 OPEN K Piotrków Trybunalski Confirmed
1564 SZAFRANEK Igor 2006 OPEN M Piotrków Trybunalski Artom Team Confirmed
1565 SOCHA-OLCZAK Karolina 1981 OPEN K PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Confirmed
1566 BRYLIŃSKI Piotr 1972 OPEN M Słupsk Confirmed
1567 MOTYL Anna 1968 OPEN K Bełchatów NWPL/NW Bełchatów Confirmed
1568 SIL Dariusz 1979 OPEN M CZĘSTOCHOWA Confirmed
1569 HETMAN-SIL Magdalena 1979 OPEN K CZĘSTOCHOWA Confirmed
1570 CIEŚLAK Justyna 1994 OPEN K Buczek Confirmed
1571 WELM Eryk 2004 OPEN M Częstochowa SP 26 Częstochowa Confirmed
1572 CHMIELARZ Beata 1989 OPEN K Łódź Confirmed
1573 MAZURKIEWICZ Dorota 1984 OPEN K Bełchatów Confirmed
1574 KARDA Katarzyna 1989 OPEN K Bełchatów Confirmed
1575 MUSIAŁ Karolina 1987 OPEN K Bełchatów Confirmed
1576 GADOMSKA Sandra 1993 OPEN K Bałchatów Confirmed
1577 CYZMAN Bartosz 2003 OPEN M Bełchatów Confirmed
1578 SZPERNA Ewelina 1981 OPEN K Bełchatów Happy Run Confirmed
1579 DEMBSKA Aleksandra 1991 OPEN K Bełchatów Happy Run Confirmed
1580 PAL Mateusz 1985 OPEN M Bełchatów RCU Bełchatów Confirmed
1581 BARTOSIK Sylwia 1983 OPEN K Bełchatów Biegam Wspieram Motywuje Confirmed
1582 RADOMSKA Ewelina 1991 OPEN K Bełchatów Amator Confirmed
1583 JOŃCZYK Julia 2006 OPEN K Bełchatów UKS Czempion Confirmed
1584 PYTEL Karolina 1988 OPEN K Bełchatów Confirmed
1585 TRZEWIKOWSKA Paulina 1983 OPEN K Łódź Confirmed
1586 TUREK Pawel 1972 OPEN M Piaseczno Princes Confirmed
1587 SUJKA Łukasz 1983 OPEN M Budy Dłutowskie O CO BIEGA Confirmed
1588 CZUBIŃSKI Marek 1953 OPEN M Łódź Confirmed
1589 LISZEWSKI Adam 1979 OPEN M Bełchatów Suwalska Emigracja Confirmed
1590 PTAK Dorota 1971 OPEN K Łódź Confirmed
1591 JUCHA Lidia 1972 OPEN K Łódź Confirmed
1592 DRÓŻDŻ Hubert 1978 OPEN M Radomsko RUNdomsko Confirmed
1593 WOŹNIAK Ewa 1987 OPEN K Bełchatów Confirmed
1594 MATUSZCZYK Łukasz 1984 OPEN M Łękińsko Aktywni Kamieńsk Confirmed
1595 BAUER Piotr 1989 OPEN M Łódź brak Confirmed
1596 GORZELAK Kamil 1990 OPEN M Bełchatów Confirmed
1597 OSIŃSKA Elżbieta 1964 OPEN K Łódź E&S Confirmed
1598 ROŚKOWSKI Tadeusz 1957 OPEN M Kleszczów Pozytywnie Zabiegani Kleszczów Confirmed
1599 RADOMSKA Agnieszka 1980 OPEN K Bełchatów Confirmed
1600 RADOMSKI Robert 1975 OPEN M Bełchatów Confirmed
1601 HETMAN Anna 1992 OPEN K Kleszczów Confirmed
1602 OWCZAREK Adrianna 1997 OPEN K Bełchatów Confirmed
1603 ŁAKOMA Ewa 1986 OPEN K Bełchatów Confirmed
1604 GRZEGOREK Monika 1980 OPEN K Śliwniki Confirmed
1605 LENART Patrycja 2006 OPEN K Bełchatów MUKS Bełchatów Confirmed
1606 DANIEL Adam 2006 OPEN M Bełchatów Anastazów Confirmed
1607 DANIEL Aneta 1982 OPEN K Belchatow Anastazów Confirmed
1608 FAMULSKI Maciej 1988 OPEN M Rozprza Confirmed
1609 BORCIUCH Justyna 1994 OPEN K Gorzkowice Epicom - Zaczynamy Biegać Confirmed
1610 KUŁAK Kasia 1989 OPEN K Bełchatów Epicom - zaczynamy biegać ! Confirmed
1611 PORZEŻYŃSKI Piotr 1971 OPEN M Bełchatów Confirmed
1612 ŁASKI Konrad 1986 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
1613 WRZESIAK Bartłomiej 1998 OPEN M Bełchatów KS Grocholice Bełchatów Confirmed
1614 WOJTASZCZYK Stanisław 1960 OPEN M PABIANICE Żytowice Confirmed
1615 CUŻYTEK Łukasz 1984 OPEN M Bełchatów Confirmed
1616 KRYGIER Olga 1981 OPEN K Bełchatów Confirmed
1617 KOWALSKA Marlena 1990 OPEN K Łódź Epoka Nordica Łódź Confirmed
1618 WOŹNIAK Lidia 1968 OPEN K Pabianice Confirmed
1619 GUDAJCZYK Dariusz 1968 OPEN M Zelów Confirmed
1620 KRZEMIŃSKA Marta 1999 OPEN K bełchatów Confirmed
1621 GALEWSKI Michał 1988 OPEN M Bełchatów SEMPER ACTIVE Confirmed
1622 PIZON Paweł 1986 OPEN M Bełchatów Semper Active Confirmed
1623 SIEMIŃSKI Łukasz 1992 OPEN M Radomsko Semper Active Confirmed
1624 TOMESZ Robert 1992 OPEN M Kleszczów SemperActive Confirmed
1625 KOZIK Małgorzata 1979 OPEN K Kamieńsk SemperActive/Aktywni Kamieńsk Confirmed
1626 MŁYNARCZYK Magdalena 1992 OPEN K Widawa Semper Active Confirmed
1627 PLESZEWSKI Rafał 1978 OPEN M Bełchatów Confirmed
1628 ZIEMBA Zbigniew 1976 OPEN M Piotrków Trybunalski Confirmed
1629 MRÓZ Mateusz 2006 OPEN M Katowice Go Frost / SP2 Katowice Confirmed
1630 MARKOWIAK Mateusz 2005 OPEN M Bełchatów UKS Czempion Confirmed