Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duo Cross Imielin 2019 - Półmaraton - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1 KUBICA Robert 1971 M3 Imielin Confirmed
2 KRYPCZYK Michał 1970 M3 Chorzów Confirmed
3 SADOWSKI Tomasz 1977 M3 Sosnowiec W Pogoni za Duchem Confirmed
4 KRYPCZYK Katarzyna 1972 K3 Chorzów Augusteam Confirmed
5 NOWAK Borys 1985 M2 Sosnowiec City Fitness/ No limit team Confirmed
6 ŻUCZEK Patryk 1982 K2 tychy RUNHOGS TYCHY Confirmed
7 LISOWSKI Adam 1982 M2 Mysłowice SOCIOS SILESIA Confirmed
8 KOCIELSKA Anna 1987 K2 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice Confirmed
9 LANY Grzegorz 1972 M3 Katowice Confirmed
10 DZIĄBOR Andrzej 1974 M3 Będzin #byledomety Confirmed
11 TYMIEC Przemysław 1981 M2 Katowice Zapiekato Team Confirmed
12 STOJANOWSKI Dawid 1979 M3 Tychy RUNHOGS Tychy Confirmed
13 WAWRZYCZEK Grzegorz 1968 M4 Zabrze Silesia Marathon Team/Running Team Zabrze Confirmed
14 KRÓL Żaneta 1981 K2 Świętochłowice Endurance Team Confirmed
15 RENCZ Małgorzata 1974 K3 Orzesze Confirmed
16 STEFANSKI Antoni 1965 M4 Lędziny Confirmed
17 KWASNIEWSKI Tadeusz 1987 M2 Ledziny Confirmed
18 HAŚNIK Daria 1985 K2 Bieruń Świerczyniec Running Confirmed
19 ROZMUS Marzena 1974 K3 BOJSZOWY NOWE ŚWIERCZYNIEC RUNNING Confirmed
20 KRYWULT Mirosław 1959 M5 Bielsko-Biała JKS SKS KOMOROWICE Confirmed
21 KULIŃSKA Bożena 1970 K3 lędziny Confirmed
22 KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 1973 K3 Czeladź #czeladzbiega Confirmed
23 STOLORZ Wojciech 1984 M2 Imielin Confirmed
24 GRZESICA Paweł 1978 M3 Lędziny Confirmed
25 SOJKA Marek 1988 M2 Brzeszcze Confirmed
26 JODŁOWIEC Czesław 1965 M4 Imielin Confirmed
27 JESIONEK Krzysztof 1981 M2 Imielin Confirmed
28 KOMOROWSKA Żaneta 1981 K2 Lędziny Confirmed
29 MICUDA Jan 1950 M5 MYSŁOWICE TRUCHTACZ MYSŁOWICE Confirmed
30 DYLKA Tomasz 1975 M3 Imielin Confirmed
31 SEWERYN Jacek 1978 M3 Mysłowice Confirmed
32 TATAREK-KONIK Agnieszka 1991 K1 Czeladz Confirmed
33 GOLONKA Marek 1970 M3 Mysłowice Confirmed
34 GAWLIK Adrian 1991 M1 Imielin Confirmed
35 SZELEST Barbara 1978 K3 Mysłowice Zapiekato Team Confirmed
36 HALI Małgorzata 1996 K1 Imielin Confirmed
37 KMIECIK Artur 1980 M2 Imielin Confirmed
38 KNOPIK Mariusz 1964 M4 Imielin Confirmed
39 STROJNY Andrzej 1965 M4 Chełm Śląski niezrzeszony Confirmed
40 KAMIŃSKI Sławomir 1982 M2 Katowice Astma ;) Confirmed
41 BULANDA Andrzej 1977 M3 Bieruń Confirmed
42 STODOLSKI Mateusz 1984 M2 Chełm Slaski Saint-Gobain SQUAD Confirmed
43 BŁASZCZYK Zbigniew 1959 M5 Częstochowa Niezrzeszony Confirmed
44 GABRIEL Michał 1997 M1 Imielin Confirmed
45 LORENZ Jerzy 1978 M3 Bieruń Confirmed
46 TARABURA Szymon 1981 M2 Katowice Confirmed
47 FLIŚ Łukasz 1991 M1 Pszczyna Fulfill Dreams Team Pszczyna Confirmed
48 SOBIERAJ Wojciech 1981 M2 Imielin Viasat Confirmed
49 SZYMSKI Marian 1951 M5 Imielin TRUCHTACZ-MYSŁOWICE Confirmed
50 PASTECKI Marcin 1983 M2 Katowice Confirmed
51 BIETA Tomasz 1981 M2 Imielin Confirmed
52 KRZYSZTOF Tekla 1984 M2 Lędziny Confirmed
53 MUSIOŁ Adam 1989 M2 Chełm Śląski Confirmed
54 PLICH Andrzej 1977 M3 Mysłowice Lece bo chce Confirmed
55 OLESZEK Magdalena 1985 K2 Czeladź #czeladzbiega Confirmed
56 SZEJA Przemek 1976 M3 Imielin IndianRunner Confirmed
57 GOLDA Krzysztof 1990 M1 Imielin Confirmed
58 ADAMUS-KOWALSKA Justyna 1979 K3 Imielin LKS Imielin Confirmed
59 RYSZKA Karol 1987 M2 Katowice CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Confirmed
60 NIEMCZYK Bogdan 1957 M5 MYSŁOWICE Confirmed
61 KOŚCIELNIK Krzysztof 1982 M2 Tychy Team papry Confirmed
62 WEISTAND Monika 1988 K2 mysłowice Confirmed
63 SÓWKA Grzegorz 1957 M5 Chorzów Stadion Śląski Confirmed
64 PANOCHA Daniel 1978 M3 Tarnów Confirmed
65 PIKUŁA Jacek 1981 M2 Bieruń BIEGNĘ BYLE DOBIEC Confirmed
66 KOMANDER Mariusz 1979 M3 Myslowice Confirmed
67 WALUDA Radosław 1986 M1 Dąbrowa Górnicza Confirmed
68 BALION Magdalena 1983 K2 Zakopane Confirmed
69 WYŁUPEK Tomasz 1976 M3 Mysłowice Pozytywnie Zakręceni Confirmed
70 KAWCZYŃSKI Radosław 1982 M2 Sosnowiec Team URODZENI BIEGACZE Confirmed
71 MILEWSKI Lukasz 1975 M3 Nowa Wieś Gluten Sruten Confirmed
72 ARMATYS Grzegorz 1969 M4 Dąbrowa Górnicza Orange Polska Confirmed
73 JASTRZĘBSKI Artur 1987 M2 Łazy Sky Runner Team Confirmed
74 ŻYCZYŃSKI Piotr 1963 M4 Sosnowiec Gluten Sruten Confirmed
75 GARNOWSKI Maciej 1985 M2 Siemianowice Śląskie Author Bicycles Confirmed
76 SIKORA Alicja 1952 K5 Bielsko Biala Team Sikora Confirmed
77 SIKORA Stefan 1949 M5 Bielsko Biala Team Sikora Confirmed
78 STOLORZ Arkadiusz 1985 M2 Mysłowice Confirmed
79 KRAWCZYK Karol 1986 M2 Jaworzno Confirmed
80 OŁOWNIA Łukasz 1980 M2 Trzebinia parkrun Chrzanów Confirmed
81 BIGOS Grzegorz 1979 M3 Jaworzno GRAMMI Confirmed
82 PASTUSZKA Roman 1976 M3 Imielin Confirmed
83 ZELECH Rafał 1980 M2 Chełmek Confirmed
84 ŻARŁOK Ireneusz 1976 M3 Katowice Confirmed
85 KURZELA Jakub 1986 M2 Świętochłowice Gibkie Szłapy Confirmed
86 RACZEK Wojciech 1976 M3 Chełmek Confirmed
87 MÓL Wioletta 1971 K3 Czeladź #czeladzbiega Confirmed
88 WIZNER Czesław 1954 M5 Mysłowice Mors Mysłowice Confirmed
89 ŻUBER Leszek 1967 M4 Katowice Confirmed
90 WAWRZUSISZYN Tadeusz 1982 M2 Oświęcim Confirmed
91 KRACLA Jan 1967 M4 Imielin Confirmed