Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Duo Cross Imielin 2019 - Nordic Walking 10 km - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1000 | MANDRELA Alicja | 1970 | K3 | Imielin | Zatwierdzony | |
1001 | DANEK Grażyna | 1978 | K3 | Mysłowice | Zatwierdzony | |
1002 | ŻUCZEK Barbara | 1982 | K2 | Tychy | RUNHOGS TYCHY | Zatwierdzony |
1003 | MADERA Dawid | 1980 | M2 | Katowice | Katowicki Nordic Walking | Zatwierdzony |
1004 | STEFANIAK Emilia | 1957 | K5 | Sosnowiec | Katowicki Nordic Walking | Zatwierdzony |
1005 | REDZIAK Iza | 1976 | K3 | Sosnowiec | Gitfit | Zatwierdzony |
1006 | SŁUPIANEK Paweł | 1979 | M3 | Katowice | Katowicki Nordic Walking | Zatwierdzony |
1007 | SŁUPIANEK Sonia | 1980 | K2 | Katowice | Katowicki Nordic Walking | Zatwierdzony |
1008 | HERMAN Anna | 1976 | K3 | Siemianowice Śląskie | Zatwierdzony | |
1009 | OTOWICZ Grażyna | 1970 | K3 | Imielin | Zatwierdzony | |
1010 | ŚWIERZY Anna | 1983 | K2 | Imielin | Zatwierdzony | |
1011 | GRATKA Mirosław | 1973 | M3 | Kojszówka | LUX TORPEDA Małopolska | Zatwierdzony |
1012 | ZINKA Monika | 1981 | K2 | Imielin | Zatwierdzony | |
1013 | PAŹDZIORA Mariusz | 1971 | M3 | WADOWICE | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | Zatwierdzony |
1014 | KAMIŃSKA Magdalena | 1983 | K2 | Imielin | Zatwierdzony | |
1015 | ROMAŃSKA Katarzyna | 1970 | K3 | Katowice | #Czeladzbiega | Zatwierdzony |
1016 | MAGDZIORZ Adriana | 1968 | K4 | Imielin | Zatwierdzony | |
1017 | WOJCIECH Dorota | 1988 | K2 | Góra | Zatwierdzony | |
1018 | FYDA Agnieszka | 1985 | K2 | Wola | Zatwierdzony | |
1019 | GRZEŚKO Joanna | 1983 | K2 | Brzeszcze | Zatwierdzony | |
1020 | PACYNA Danuta | 1968 | K4 | Katowice | Zatwierdzony | |
1021 | KULIK Krystyna | 1968 | K4 | Żory | Zatwierdzony | |
1022 | SZYMSKI Marek | 1987 | M2 | Imielin | Hop do przodu | Zatwierdzony |
1023 | MICHAŁOWSKA Joanna | 1974 | K3 | Żory | Zatwierdzony | |
1024 | GAZDA Dorota | 1960 | K4 | Katowice | Stadion Śląski | Zatwierdzony |
1025 | BROMBOSZCZ Barbara | 1981 | K2 | Chorzów | Zatwierdzony | |
1026 | WAROT Joanna | 1973 | K3 | Chorzów | Zatwierdzony | |
1027 | ZIELIŃSKA Urszula | 1968 | K4 | Katowice | Zatwierdzony | |
1028 | BOROŃ Tomek | 1978 | M3 | Tychy | RUNHOGS Tychy | Zatwierdzony |
1029 | MISZUTA Tomasz | 1972 | M3 | Chrzanów | Zatwierdzony | |
1030 | MISZUTA Agnieszka | 1973 | K3 | Chrzanów | Zatwierdzony | |
1031 | SATERNUS Iwona | 1976 | K3 | Katowice | Zatwierdzony | |
1032 | CEBULA Renata | 1971 | K3 | Imielin | Zatwierdzony |