Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Gniewino 2020 - dystans 1/8 IM - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
ANDRYSKOWSKI Dariusz 1964 M4 Władysławowo MAJSPORTS Confirmed
ANTCZAK Grzegorz 1973 M3 POZNAŃ Confirmed
BELTER Daniel 1996 M1 Wejherowo BIKE U UP Confirmed
BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M3 Olsztyn Drużyna Wilka Confirmed
BISKUPSKA Rita 1990 K2 Bydgoszcz Marcinek Triathlon Team Confirmed
BLUJ Roman 1960 M5 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
BOGULSKI Piotr 1988 M2 ZBLEWO TRI STG / KS SOKÓŁ ZBLEWO Confirmed
BOLLIN Michał 1977 M3 Tczew Waniewski Coaching/Biegajacy Tczew Not confirmed
BUJWID Joanna 1976 K3 GDYNIA Confirmed
BUKOWY Przemysław 1986 M2 Warszawa Confirmed
BURTOWY Piotr 1998 M1 Gdynia ADVA Confirmed
CŁAPA Joanna 1978 K3 Gdańsk MUKOWALECZNI Confirmed
CŁAPA Mateusz 2001 M1 Gdansk MUKOWALECZNI Confirmed
DAHM Łukasz 1992 M1 Toruń Confirmed
DANKOWSKI Marek 1971 M3 Gdańsk MAK Confirmed
DANKOWSKI Tomasz 1974 M3 Wiersdorf Confirmed
DRESPA Patryk 1990 M2 Gdynia Lili Team Confirmed
FARAN Agata 2003 K0 SULMIN Tri Talent Team Confirmed
FRUKACZ Kamil 1993 M1 Tczew SportLevel Tczew Confirmed
GACKA Katarzyna 1977 K3 Gdynia MEWA GDYNIA Confirmed
GIERCZAK Pawel 1981 M2 Słupsk Not confirmed
GŁODOWSKI Adam 1985 M2 Warszawa Żórawski Team Confirmed
GORSKI Jakub 1979 M3 Gdynia Vegan Atheist Confirmed
GÓRSKI Sławomir 1973 M3 Wejherowo AG TRI-Team Rumia Confirmed
GRABOWSKI Tomasz 1973 M3 Tczew EDORADCA TEAM Confirmed
GRZEMSKI Jakkub 1980 M3 Gdynia Confirmed
HERMANN Tomasz 1978 M3 Olsztyn www.olsztynbiznes.pl Confirmed
HINC Kamil 2001 M1 Starogard Gdański Confirmed
HOŁUBOWICZ Piotr 1987 M2 Golub-Dobrzyń Confirmed
HOŃKO Przemysław 1984 M2 Elbląg Pierwsza Liga TT Confirmed
JANYGA-KULIK Karolina 1976 K3 Gdynia BIKE U UP Confirmed
JASINOWICZ Aleksandra 1994 M1 Warszawa TriNEGU Confirmed
JEDRZEJEWSKA Paula 1990 K2 Gdynia Confirmed
KAMIŃSKA Daniela 1993 K1 Tczew SportLevel Tczew Confirmed
KAMIŃSKI Bartłomiej 1975 M3 GDAŃSK klub Not confirmed
KANIA Aleksandra 1983 K2 Gdynia Team Karaś Confirmed
KONWIŃSKI Łukasz 1988 M2 Gdynia Rehafun Confirmed
KOWALIKOWSKI Daniel 1990 M2 Chojnice Marcinek Triathlon Team Confirmed
KROPLEWSKI Maciej 1981 M2 Gdańsk Confirmed
KRYSIŃSKI Andrzej 1991 M1 Ostrołęka Confirmed
KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Confirmed
KUŚNIERZ Dariusz 1964 M4 BARTOSZYCE BKM "POLAR" Confirmed
KWIATKOWSKI Daniel 1989 M2 Szkocja Confirmed
KWIATKOWSKI Grzegorz 1975 M3 Gdańsk F3Team Gdańsk Confirmed
LASOTA Paweł 1982 M2 Gdańsk Confirmed
LEMKE Leszek 1977 M3 Gdynia Gdyński Triathlon Confirmed
LESZKOWICZ Kornel 1989 M2 Gdynia PBC BUDOWNICTWO Confirmed
LESZKOWICZ Krzysztof 1986 M2 POGÓRZE DOMAX Racing Team Confirmed
LIPIŃSKI Kamil 1992 M1 Mosty Confirmed
MALICKI Patryk 1990 M2 Dębogórze Confirmed
MALISZEWSKI Grzegorz 1989 M2 Gdańsk Confirmed
MARCZYNSKI Bartosz 1979 M3 Gdańsk Team VGL Confirmed
MĘCZYKOWSKI Szymon 2001 M1 Bytonia Confirmed
MICKIEWICZ-MAKUCH Marcin 1982 M2 Blizne Łaszczyńskiego Confirmed
MIKOŁAJCZAK Mateusz 1990 M2 Rumia Confirmed
MUDŹ Anna 1993 K1 Ustka Confirmed
MYŚLISZ Łukasz 1980 M3 Władysławowo Confirmed
NAGOW Michał 1974 M3 Bydgoszcz Confirmed
NIKODEMIAK Jarosław 1976 M3 Swarzędz KLAS Szpot SWARZĘDZ Confirmed
NOWAK Dawid 1981 M2 Kiełczygłów Ruch Kluch Confirmed
NOWAK Katarzyna 1985 K2 Gdynia Legalaid Confirmed
NOWAK Michał 1988 M2 Gdynia Legalaid Confirmed
NOWARA Janusz 1965 M4 Połczyno Confirmed
PALMOWSKI Maciej 1970 M4 Łódź Confirmed
PANKOWSKA Katarzyna 1983 K2 IŁAWA Kriss Coaching Confirmed
PARACKI Michał 1981 M2 Pruszcz Gdański Confirmed
PIEKUT Marcin 1974 M3 WEJHEROWO Wejherowska Akademia Biegania Confirmed
PIERNICKI Krzysztof 1980 M3 Karczemki Endure Team Not confirmed
PŁOTKA Emilia 1983 K2 Koszaslin Tri Fisch Team Confirmed
PŁOTKA Grzegorz 1982 M2 Koszalin Tri Fisch Team Confirmed
PRZEWODOWSKI Piotr 1976 M3 gdansk Lpp Team Confirmed
PULCZYŃSKI Robert 2003 M0 Starzyno Tri Sea Mewa Władysławowo Confirmed
RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Nordea Triathlon Team Confirmed
RATAJCZAK Konrad 1978 M3 Rumia Trochę już biegam ;) Not confirmed
RĄCZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Confirmed
ROSIŃSKI Marek 1969 M4 Brodnica MORS Brodnica Confirmed
RUSINEK Robert 1976 M3 Swarzędz MJDOP Confirmed
RYBICKI Artur 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
RYCEWICZ Wojciech 1984 M2 Gdańsk Mega Coffee Team Confirmed
SCHOK Łukasz 1994 M1 Gdynia F3TEAM Confirmed
SKROBACZ Przemysław 1988 M2 Reda Confirmed
SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Confirmed
SPRENGEL Grzegorz 1980 M3 Gdansk Lufthansa Systems Poland Active! / F3 Confirmed
SPRINGMAN Anna 1979 M2 LĘBORK 42.2 Confirmed
STRÓŻYK Leszek 1984 M2 Gdynia Confirmed
SUŁEK Łukasz 1983 M2 Rzepnica Confirmed
SUWIŃSKA Zuzanna 1993 K1 Gdańsk Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o. o. Confirmed
SZELĄG Michał 1982 M2 Zabrze Confirmed
SZOT Dawid 1992 M1 Sztum Artneo Team // Iron Triathlon Team Confirmed
SZUMLAS Anna 1981 K2 POŁCHOWO #SZUMITEAM Confirmed
SZYMONIK Filip 1994 M1 Stalowa Wola Endless Pain Confirmed
TUSZYŃSKA Katarzyna 1975 K3 Żukowo Confirmed
URBANOWICZ Krzysztof 1985 M2 Gdynia Mega Coffee Team Confirmed
WODZIŃSKA Sławomira 1980 K3 Gdańsk Confirmed
WOŹNIAK Tomasz 1976 M3 Gdańsk Tridea Confirmed
WROBEL Mateusz 1990 M2 Fabianki sparrow team Confirmed
WRÓBEL Darek 1976 M3 Gdańsk BRU Biuro Rachunkowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Wróbel Confirmed
ZAJK Michał 1990 M2 Reda Confirmed
ZAMARRIPA Karolina 2000 K1 Gdynia NeuroSana Confirmed
ZIÓŁKOWSKI Julian 1967 M4 Gdańsk Stowarzyszenie Wrotkarskie " Gdańskie Lwy" Not confirmed
ZŁOCH Aleksander 1996 M1 Gdynia Confirmed