Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
LOTTO Triathlon Energy Mrągowo 2020 - dystans 1/8 IM - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
800 | PIETRZAK Wojciech | 1979 | M3 | Toruń | Zatwierdzony | |
801 | GAWIN Krzysztof | 1992 | M1 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
802 | KIEŁKUCKA Magdalena | 1999 | K1 | TRABKI MAŁE | Norwood/Tomaszewicz Team | Zatwierdzony |
803 | SZULIST Kazimierz | 1980 | M3 | Bydgoszcz | CTS | Zatwierdzony |
804 | ZOPOTH-LIPIEJKO Joanna | 1977 | K3 | Toruń | Zatwierdzony | |
805 | PERCHALUK Joanna | 1985 | K2 | Jastrzębie Zdrój | Polarny Klub Sportowy Hornsund | Zatwierdzony |
806 | GUMKOWSKI Łukasz | 1990 | M2 | Ostrołęka | Zatwierdzony | |
807 | WALASIK Łukasz | 1987 | M2 | Łódź | Zatwierdzony | |
808 | ZDOBYLAK Krzysztof | 1979 | M3 | Lubawa | OrkaMasters Iława | Zatwierdzony |
809 | BIAŁY Aleksander | 1958 | M5 | Wrocław | TriathlonClubWrocław | Zatwierdzony |
810 | MARCINIAK Barbara | 1961 | K4 | Wrocław | TriathlonClubWrocław | Zatwierdzony |
811 | KUŁAK Piotr | 1972 | M3 | Biskupiec | Biskupiec Biega THE BEST | Zatwierdzony |
812 | FRUKACZ Kamil | 1993 | M1 | Tczew | SportLevel Tczew | Zatwierdzony |
813 | NORKOWSKI Tomasz | 1980 | M3 | Toruń | Traveland | Zatwierdzony |
814 | OLSZEWSKI Daniel | 1977 | M3 | Mrągowo | Urząd Miejski | Zatwierdzony |
815 | BOGUSIEWICZ Łukasz | 1990 | M2 | Poznań | Zatwierdzony | |
816 | STYPUŁKOWSKA Dominika | 1985 | K2 | Olsztyn | 3life team | Zatwierdzony |
817 | SERWA Tomasz | 1976 | M3 | Łęczna | Lubelska Grupa Triathlonu | Zatwierdzony |
818 | BOROWIEC Tomasz | 1980 | M3 | Mrągowo | Zatwierdzony | |
819 | PANIKOWSKI Tomasz | 1983 | M2 | Bartąg | OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | Zatwierdzony |
820 | ZAJK Michał | 1990 | M2 | Reda | Zatwierdzony | |
821 | HORODECKI Krzysztof | 1979 | M3 | Rzeszów | Trenigo | Zatwierdzony |
822 | KACZMARCZYK Krzysztof | 1988 | M2 | Mrągowo | KPP Mragowo | Zatwierdzony |
823 | RĄCZKOWSKI Dariusz | 1976 | M3 | Wejherowo | Zatwierdzony | |
824 | DURA Aleksandra | 1995 | K1 | Moszczenica | Zatwierdzony | |
825 | BOGDANIUK Maciej | 1992 | M1 | Bęsia | Sparta Biskupiec | Zatwierdzony |
826 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 1987 | M2 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
827 | KORDALA-KIDRYCKA Marzena | 1988 | K2 | Białystok | Zatwierdzony | |
828 | TRAWIŃSKI Remigiusz | 1958 | M5 | Racibórz | Zatwierdzony | |
829 | JARYST Paweł | 1971 | M3 | RYN | TRIHOLIC | Zatwierdzony |
830 | SZCZESNY Andrzej | 1954 | M5 | Sauensiek | Zatwierdzony | |
831 | GAWKOWSKI Robert | 1973 | M3 | Legionowo | DAX Rowery Legionowo | Zatwierdzony |
832 | ŁODKO Bartosz | 1982 | M2 | Białystok | Rosti Poland | Zatwierdzony |
833 | ORZOŁ Kamil | 1983 | M2 | Gdynia | Nordea Triathlon Team | Zatwierdzony |
834 | RUDNIK Karolina | 1997 | K1 | Ząbki | Nirwana | Zatwierdzony |
835 | SADOWSKI Tomek | 1997 | M1 | Podkowa Leśna | Nirwana | Zatwierdzony |
836 | JANUSZ Sonia | 1994 | K1 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
837 | BELCZEWSKA Monika | 1994 | K1 | Tczew | Gdańsk | Zatwierdzony |
838 | PAKIEŁA Aleksandra | 2003 | K0 | Elbląg | Zatwierdzony | |
839 | TUPALSKI Tomek | 1980 | M3 | Białystok | BROWAR WASZCZUKOWE | Zatwierdzony |
840 | OGRODNIK Michał | 1982 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
841 | ZIEMIŃSKA Magdalena | 1978 | K3 | Elbląg | ETT - Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
842 | DUDA Rafał | 1984 | M2 | Lublin | Lubelska Grupa Triathlonu | Zatwierdzony |
843 | DUDA Iwona | 1986 | K2 | Lublin | Lubelska Grupą Triathlonu | Zatwierdzony |
844 | MATUSZEWSKI Mariusz | 1974 | M3 | WARSZAWA | KALACH TEAM | Zatwierdzony |
845 | DUDANIEC Łukasz | 1994 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
846 | CŁAPA Joanna | 1978 | K3 | Gdańsk | MUKOWALECZNI | Zatwierdzony |
847 | CŁAPA Mateusz | 2001 | M1 | Gdansk | MUKOWALECZNI | Zatwierdzony |
848 | MATWIEJUK Agnieszka | 1989 | K2 | Kętrzyn | Crossboxfit Kętrzyn | Zatwierdzony |
849 | ALICKI Paweł | 1985 | M2 | Gdańsk | Szot Triathlon Team | Zatwierdzony |
850 | LEWOCHA Bartłomiej | 2002 | M1 | Aleksandrów Łódzki | HTF Ludwik Sikorski | Zatwierdzony |
851 | LEWOCHA Paweł | 1973 | M3 | Aleksandrów Łódzki | HTF Ludwik Sikorski | Zatwierdzony |
852 | JASINOWICZ Aleksandra | 1994 | M1 | Warszawa | TriNEGU | Zatwierdzony |
853 | ZAWIŚLAK Agata | 1995 | K1 | Kraków | Zatwierdzony | |
854 | KASPROWICZ Grażka | 1985 | K2 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
855 | HERMANN Tomasz | 1978 | M3 | Olsztyn | www.olsztynbiznes.pl | Zatwierdzony |
856 | PIĄTKOWSKA Marta | 1993 | K1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
857 | MULAK Filip | 1994 | M1 | Gdansk | Zatwierdzony | |
858 | GIEDZICZ-ZUBKIEWICZ Kamila | 1986 | K2 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
859 | PACIEJEWSKA Magda | 1983 | K2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
860 | JEMIELNIAK Agata | 1983 | K2 | Wroclaw | Zatwierdzony | |
861 | FYRSTENBERG Darek | 1979 | M3 | Warszawa | 4 Frytki | Zatwierdzony |
862 | ABRAMCZYK Rafał | 1979 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
863 | CHMIELEWSKI Andrzej | 1984 | M2 | Biskupiec | Zatwierdzony | |
864 | ŁYCZEK Marcin | 1978 | M3 | Kętrzyn | TRI Kętrzyn | Zatwierdzony |
865 | MUDŹ Anna | 1993 | K1 | Ustka | Zatwierdzony | |
866 | MATWIEJCZUK Eliza | 1983 | K2 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
867 | FRUKACZ Daniela | 1993 | K1 | Tczew | SportLevel Tczew | Zatwierdzony |
868 | OLEJNIK Tomasz | 1981 | M2 | Gliwice | Zatwierdzony | |
869 | PANKOWSKA Katarzyna | 1983 | K2 | IŁAWA | Kriss Coaching | Zatwierdzony |
870 | NABIAŁCZYK Sylwester | 1982 | M2 | Warszawa | KrissCoaching.pl Team | Zatwierdzony |
871 | ROSIŃSKI Marek | 1969 | M4 | Brodnica | MORS Brodnica | Zatwierdzony |
872 | WOJCIECHOWSKI Zbigniew | 1958 | M5 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
873 | KUŚNIERZ Dariusz | 1964 | M4 | BARTOSZYCE | BKM "POLAR" | Zatwierdzony |
874 | BRONAKOWSKI Andrzej | 1977 | M3 | Olsztyn | www.czasrelaksu.olsztyn.pl | Zatwierdzony |
875 | CHOMICKI Szymon | 1975 | M3 | Olsztyn | Kriss Coaching | Zatwierdzony |
876 | ABRAMCZYK Marcin | 1977 | M3 | Olsztyn | Yanushe Triathlon Team | Zatwierdzony |
877 | MARKOWSKI Rafał | 1973 | M3 | Mrągowo | MAZURY MTB | Zatwierdzony |
878 | SZYMANIEWSKI Paweł | 1973 | M3 | Mrągowo | 15GBZ | Zatwierdzony |
879 | WASZCZYK Marta | 1970 | K4 | Gdynia | ZiajaTeam | Zatwierdzony |
880 | STANISZEWSKI Dariusz | 1975 | M3 | Klepacze | Zatwierdzony | |
881 | BLUJ Roman | 1960 | M5 | Gdynia | VO2max MTB Tem | Zatwierdzony |
882 | WIECZOREK Marcin | 1972 | M3 | Toruń | Ziaja Team | Zatwierdzony |
883 | STANISZEWSKA Ewa | 1977 | K3 | Klepacze | Zatwierdzony | |
884 | KWIATKOWSKI Grzegorz | 1975 | M3 | Gdańsk | F3Team Gdańsk | Zatwierdzony |
885 | SOLEK Mieczysław | 1955 | M5 | Wejherowo | NYPEL Reda | Zatwierdzony |
886 | BRONAKOWSKI Piotr | 1979 | M3 | Olsztyn | personaltriathlon.pl/GVT | Zatwierdzony |
887 | GRABOWSKA Paulina | 1987 | K2 | Giżycko | Stayfit Giżycko | Zatwierdzony |
888 | BUTKIEWICZ Anna | 1989 | K2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
889 | PIASECKI Andrzej | 1953 | M5 | Mrągowo | Piasecki Concept | Zatwierdzony |
890 | SZATKOWSKI Arek | 1973 | M3 | SZPETAL GÓRNY | Monolith Global Sourcing | Zatwierdzony |
891 | KLUSZCZYŃSKI Mariusz | 1981 | M2 | Toruń | TORUŃ MULTISPORT TEAM | Zatwierdzony |
892 | JANYGA-KULIK Karolina | 1976 | K3 | Gdynia | BIKE U UP | Zatwierdzony |
893 | KULIK Kamil | 2003 | M0 | Gdynia | CTS Nanovo | Zatwierdzony |
894 | PLUCINSK Michal | 1981 | M2 | Torun | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
895 | PAC Arkadiusz | 1990 | M2 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
896 | CZAJA Jakub | 1980 | M3 | Gdańsk | CTS | Zatwierdzony |
897 | SZOT Dawid | 1992 | M1 | Sztum | TRI NEGU // MARCINEK IRON TEAM // ARTNEO | Zatwierdzony |
898 | STRZELECKA Aleksandra | 1990 | K2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
899 | GOŁEK-NARZECKI Jakub | 1980 | M3 | Człuchów | Zatwierdzony | |
900 | KUŁTONIAK Robert | 1973 | M3 | GDYNIA | MOWI | Zatwierdzony |
901 | BRZOZOWSKI Piotr | 1977 | M3 | Rokitki | Wataha Cioci Basi | Zatwierdzony |
902 | DOMIN Ewelina | 1990 | K2 | Piecki | Zatwierdzony | |
903 | TARASIEWICZ Ireneusz | 1959 | M5 | WÓJTOWO | Waniewski Coaching | Zatwierdzony |
904 | GÓRNIAK Joanna | 1974 | K3 | Styrzyniec | Zatwierdzony | |
905 | KOZIELSKI Michał | 1986 | M2 | Celestynów | CTS | Zatwierdzony |
906 | DUDA Aleksandra | 1999 | K1 | Gdańsk | Politechnika Gdańska | Zatwierdzony |
907 | BOLLIN Michał | 1977 | M3 | Tczew | Waniewski Coaching/Biegajacy Tczew | Zatwierdzony |
908 | LESZCZYŃSKI Radosław | 1980 | M3 | Mrągowo | Zatwierdzony | |
909 | KOPER Piotr | 1973 | M3 | Olsztyn | brak | Zatwierdzony |
910 | GALIŃSKI Tomasz | 1972 | M3 | Rotmanka | CTS | Zatwierdzony |
911 | MAJCHER Natalia | 1985 | K2 | Mrągowo | Zatwierdzony | |
912 | RUDZIŃSKI Andrzej | 1974 | M3 | Jonkowo | OSP Jonkowo - Młynago | Zatwierdzony |
913 | KUFEL Szymon | 1990 | M2 | Świekatowo | Endure Team | Zatwierdzony |
914 | HORSZCZARUK Jacek | 1967 | M4 | Warszawa | Jożin z Bażin | Zatwierdzony |
915 | WANIEWSKI Marcin | 1976 | M3 | Malbork | Waniewski Coaching | Zatwierdzony |
916 | WANIEWSKI Łukasz | 2007 | M0 | Malbork | Waniewski Coaching | Zatwierdzony |
917 | KRUPINSKI Krzysztof | 1996 | M1 | Józefów | Zatwierdzony | |
918 | PŁATEK Marcin | 1976 | M3 | Ełk | Elkapitano | Zatwierdzony |
919 | ZALAS Jerzy | 1971 | M3 | Nowe Gulczewo | Zatwierdzony | |
920 | KACZYNSKI Daniel | 2082 | M0 | ZAMBRÓW | Zatwierdzony | |
921 | WIECH Roman | 1970 | M4 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
922 | JASINSKAS Arturas | 1969 | M4 | Lublin | Lubelska Grupa Triathlonu | Zatwierdzony |
923 | MAKSYMIUK Marta | 1988 | K2 | Elbląg | ETT- Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
924 | BOGDAŃSKI Krzysztof | 1967 | M4 | Giżycko | Zatwierdzony | |
925 | PROKOPCZUK Dariusz | 1986 | M2 | Olsztyn | Szwagry Team | Zatwierdzony |
926 | BURANDT Magdalena | 1980 | K3 | Olsztyn | Najmowicz triatlon | Zatwierdzony |
927 | BIESIEKIERSKI Krzysztof | 1973 | M3 | Olsztyn | Drużyna Wilka | Zatwierdzony |
928 | GOŁĘBICKI Lech | 1965 | M4 | Mrągowo | Zatwierdzony |