Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 10 km - I bieg - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1 SUCHOWIECKI Wojciech 1978 M40 Stawiguda Klub Sportowy Niemaniemogę Confirmed
2 KOWALIK Mieczysław 1961 M50 Dobrzewino Kowaliki Confirmed
3 SCHMIDT Agnieszka 1985 K30 Puck Confirmed
4 KONIECZNY Jacek 1983 M30 Gdańsk Confirmed
5 BAR Julita 1986 K30 Gdynia JAtrenuje Confirmed
6 RYTLEWSKI Tomasz 1984 M30 Gdańsk Confirmed
7 MUSIAŁ Adam 1971 M40 trąbki wielkie TRĄBKI WIELKIE Confirmed
8 NADROWSKI Kamil 1985 M30 Bełchatów Confirmed
9 GAZARKIEWICZ Antoni 1952 M60 GDAŃSK BHMW_GDYNIA Confirmed
10 ORŁOWSKI Piotr 1985 M30 Gdynia Confirmed
11 BIANKOWSKI Piotr 1975 M40 Rumia BiankowskiTeam Confirmed
12 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl Confirmed
13 RUTKOWSKI Paweł 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
14 BENDIG Michał 1993 M18 Starogard Gdański BiankowskiTeam Confirmed
15 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
16 KADZIEWICZ Kamilla 1980 K40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
17 SOKÓŁ Adam 1976 M40 Rzeszów PersonalTriathlon.pl Confirmed
18 URBAŃCZYK Marcin 1980 M40 Nowy Dwór Mazowiecki personaltriathlon.pl Confirmed
19 SCHLUETER Bernard 1979 M40 Jaroty PersonalTriathlon.pl Confirmed
20 PAC Arkadiusz 1990 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
21 DAGIEL Jacek 1984 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
22 SZABLIŃSKA Joanna 1989 K30 Ostróda PersonalTriathlon.pl Confirmed
23 BARTKOWSKI Marek 1972 M40 Warszawa EndureTeam Confirmed
24 ZWOLINSKA Beata 1967 K50 Gdynia BiankowskiTeam Confirmed
25 BAKUNIAK Hanna 1996 K18 Bydgoszcz Biankowski Team Confirmed
26 BRONAKOWSKA Dorota 1982 K30 Olsztyn PersonalTriathlon Confirmed
27 PRUSZAK Filip 1991 M18 Czersk Confirmed
28 KACPRZAK Michał 1985 M30 Warszawa Confirmed
29 GALIŃSKI Tomasz 1972 M40 Rotmanka Confirmed
30 LEPA-ROMAN Magdalena 1978 K40 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
31 OTTA Paweł 1991 M18 Dzierżążno Confirmed
32 GAJEWSKI Rafał 1991 M18 Gdańsk AZS UG / Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Confirmed
33 TUSZYŃSKI Jarosław 1981 M30 Gdańsk Confirmed
34 KOTLICKA Kamila 1980 K40 Gdańsk TriMama Team Confirmed
35 OSIECKI Adam 1975 M40 Gdańsk Confirmed
36 DARGACZ Katarzyna 1988 K30 Wiślina Confirmed
37 LEWANCZYK-NOWAK Małgosia 1983 K30 Gdańsk Trimama Team Confirmed
38 MACHERA Rafał 1990 M30 Koniecpol Confirmed
39 ROMAN Krzysztof 1977 M40 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
40 ŁUBIŃSKI Krzysztof 1972 M40 Warszawa Confirmed
41 KOWALIK Magda 1990 K30 Dobrzewino Kowaliki Confirmed
42 BŁOŃSKI Roman 1992 M18 Gdynia Confirmed
43 KŁUBA Sławomir 1990 M30 Susz Tri NEGU Confirmed
44 ADACH Kazimierz 1957 M60 Ustka SKB CZARNI Confirmed
45 SZCZODROWSKA Wioletta 1975 K40 Gdansk TriMama Team Confirmed
46 KOŚCIESZA Robert 1972 M40 Olsztyn Tri NEGU Confirmed
47 STEMPIŃSKI Paweł 1977 M40 Olsztyn TriNEGU Confirmed
48 KONTAKIEWICZ Daniel 1977 M40 Olsztyn Tri NEGU Confirmed
49 PAŁYSA Marek 1974 M40 Dawidy Bankowe 607389191 Confirmed
50 JEGLIŃSKI Łukasz 1988 M30 Mławka Twister Team Confirmed
51 DĄBROWSKI Tomasz 1972 M40 Warszawa TwisterTeam Confirmed
52 FIREK Adrian 1985 M30 Bielsko-Biała Hit the trail Tomasz Klisz Confirmed
53 KAMINSKI Tomasz 1982 M30 Kowalewo Pomorskie KS PERUN Confirmed
54 GĄSIOR Patryk 1994 M18 WARSZAWA #gasiorteam Confirmed
55 GUGULSKI Antoni 1962 M50 Warszawa Confirmed
56 JAKIMIUK Daniel 1993 M18 Szklarska Poręba Twister Team/ Natural EPO Confirmed
57 GRZEGORCZYK Mateusz 1991 M18 Wrocław Zakochaj się w bieganiu Confirmed
58 GNIOT Jacek 1971 M40 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Confirmed
59 DĄBROWSKI Dariusz 1974 M40 Piaseczno ILABO RACING TEAM Powered by CTS Confirmed
60 BESZŁEJ Maciej 1984 M30 Wrocław Confirmed
61 GRYZEL Adam 1982 M30 Kiełpin KalachTeam Confirmed
62 CHMIELEWSKI Rafał 1974 M40 Grudziądz TRIDivision Triathlon Team Confirmed
63 ANDRZEJEWSKI Marcin 1985 M30 Bydgoszcz 8brem Confirmed
64 AMBROZIAK Artur 1988 M30 Brwinów Confirmed
65 BIOLIK Wojciech 1989 M30 Tychy BiolikTeam Confirmed
66 EPELBAUM Dariusz 1977 M40 Warszawa CTS Confirmed
67 BURSKI Paweł 1969 M50 Łódź Confirmed
68 KAMIŃSKI Jan 1987 M30 Warszawa Team Karaś Confirmed
69 CICHURA Arkadiusz 1982 M30 Raciborowice Confirmed
70 CHAMERA Paweł 1996 M18 Kielce Confirmed
71 GIBIEC Wiktoria 1997 K18 Cieszyn Siostry Gibiec / I-sport Confirmed
72 GIBIEC Kinga 1994 K18 Cieszyn Siostry gibiec Confirmed
73 JĄCZYK Magdalena 1980 K40 Parkoszowice Triathlon X-Team Confirmed
74 GLINKA Michal 1976 M40 Praszka No Name Praszka Confirmed
75 GRZYBOWSKI Arkadiusz 1987 M30 Baden-Baden RSV Tria Bühlertal Confirmed
76 CIEMIELEWSKI Piotr 1985 M30 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
77 DOBRZYŃSKI Przemysław 1978 M40 Gostynin Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" Confirmed
78 FABISZEWSKI Rafał 1983 M30 Warszawa Kaziki Confirmed
79 BIJOŚ Mirosław 1980 M40 Głogów Małopolski Dawaj Misiek Confirmed
80 FABISZEWSKI Marcin 1983 M30 Warszawa Triwawa Confirmed
81 KONIECZNY Marcel 1996 M18 Jeziora Wielkie Confirmed
82 KAŁUŻA Radek 1988 M30 Belchatow Warach Rowery Confirmed
83 CHMURA Maciej 1986 M30 Wrocław Kaziki / Chmura Coaching Confirmed
84 BRZOSTOWICZ Ewelina 1977 K40 Tomaszów Mazowiecki WANDA PANFIL TEAM Confirmed
85 GÓRSKI Łukasz 1982 M30 Kamień Confirmed
86 FIJAŁKOWSKI Arkadiusz 1981 M30 Uszczyn Tri Aktywny Piotrków Confirmed
87 JASEK Adrian 1982 M30 Sulejów TEAM ŹRÓDLANA Confirmed
88 GRYŚ Piotr 1980 M40 Białebłoto-Stara Wieś Confirmed
89 JANICKA-JAWOR Joanna 1978 K40 Mysłowice emjot tri team Confirmed
90 CYBULSKI Konrad 1973 M40 Kutno AMZ-KUTNO Confirmed
91 HALSKA Ania 1984 K30 Cieszyn Endure Team Confirmed
92 KALASZCZYNSKI Łukasz 1984 M30 Płock KM SPORT PRO TEAM Confirmed
93 GALL Rafał 1975 M40 Warszawa RAMASPORT.PL Confirmed
94 CIESIELSKI Maciej 1987 M30 Łódź MBC Team Confirmed
95 IDZIKOWSKI Maciej 1990 M30 Wrocław Confirmed
96 JANKOWIAK Marcin 1984 M30 Zielona Góra aleTEMPO Confirmed
97 KARWACKI Bartłomiej 1991 M18 Łódź Sam Confirmed
98 IGNASIAK Jakub 1986 M30 Gliwice 2Tm 4,7 Confirmed
99 BAGIŃSKI Ryszard 1971 M40 Sulejów Tri Aktywny Piotrków Confirmed
100 IZART Bartosz 1986 M30 Częstochowa Confirmed
101 BARZYK Mateusz 1977 M40 Piotrkow Trybunalski Confirmed
102 ŁOŚ Adam 1985 M30 Mareza KTS IRONMAN Confirmed
103 DUCHNOWSKI Radosław 1975 M40 Gorzów Wielkopolski MKS Puszkin Confirmed
104 JANCZYK Rafal 1980 M40 Łódź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
105 MADEJSKI Sylwester 1972 M40 Czechowice-Dziedzice Rapid Confirmed
106 KOCIK Arkadiusz 1968 M50 Łódź Confirmed
107 KUŚMIERZ Grzegorz 1979 M40 Kraków Eskadra Kraków Confirmed
108 MASTALERZ Tomasz 1976 M40 Kielce Confirmed
109 MAŁKIŃSKI Józef 1957 M60 BYDGOSZCZ Confirmed
110 ROSA Grzegorz 1980 M40 Luzino Omega Fitness&Gym Luzino Confirmed
111 KĘPA Tomasz 1976 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
112 NOWAK Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Warach-Rowery Confirmed
113 MICHALSKA Marta 1991 K18 Bełchatów --- Confirmed
114 KĘPA Aleksandra 1984 K30 Piotrków Trybunalski Confirmed
115 PAGÓRSKI Jakub 1996 M18 Mława Akademia Marynarki Wojennej Confirmed
116 MIELNIK Krzysztof 1987 M30 Namysłów DC Triathlon Team Confirmed
117 KRASNODĘBSKI Sebastian 1982 M30 Grudziądz TRI DIVISION Confirmed
118 CIEMIELEWSKA Katarzyna 1990 K30 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
119 MALINOWSKI Marcin 1975 M40 Tuszynek Majoracki Confirmed
120 MASŁOWSKI Marcin 1979 M40 Łódź Confirmed
121 MAJCHRZAK Marcin 1974 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
122 KĘPIŃSKI Henryk 1953 M60 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
123 NIEWIADOMSKI Damian 1975 M40 Tarnowskie Góry Trizarza Confirmed
124 KIMMER Jakub 1988 M30 Zelów TTPSC Confirmed
125 KŁOS Jan 1981 M30 Oława #teamkalach Confirmed
126 KONARSKA Edyta 1974 K40 Oława Confirmed
127 OLSZEWSKI Aleksander 1986 M30 Wrocław TRINERGY Team Confirmed
128 KONIOR Wojciech 1975 M40 Bulowice Beskid Tri Confirmed
129 MIKOŁAJCZYK Mateusz 1981 M30 Łódź Confirmed
130 KĘDZIERSKI Szymon 1984 M30 Kwidzyn Confirmed
131 LESIAK Tomasz 1981 M30 Bełchatów Confirmed
132 MINKINA Maciej 1987 M30 Wrocław Confirmed
133 LACHOWICZ Piotr 1978 M40 Warszawa (F)Laszki Team Confirmed
134 MATYSIAK Robert 1976 M40 Mazańcowice Power of Science Confirmed
135 KURAJ Robert 1993 M18 Bielsko-Biała UNLIMITED KRAKÓW Confirmed
136 NAFALSKI Rajmund 1974 M40 Warszawa TEAMKARAŚ Confirmed
137 KOWALCZYK Piotr 1981 M30 Warszawa Kaziki/Triwawa Confirmed
138 KOŁODZIEJSKI Ariel 1985 M30 Ożarów Mazowiecki TeamKaraś / KPMG Triathlon Team Confirmed
139 NIZIO Adam 1995 M18 Białystok Roadbike.pl Confirmed
140 KNAPIK Mariusz 1977 M40 Częstochowa SPORTOWA CZĘSTOCHOWA Confirmed
141 PACHLA Adam 1979 M40 Warszawa TRIWAWA Confirmed
142 PADUSZYŃSKI Piotr 1972 M40 Warszawa edustacyjka.pl triathlon team Confirmed
143 MILER-WALCZAK Monika 1976 K40 Międzyrzecze Dolne I-SPORT Confirmed
144 KOWALCZYK Jarosław 1978 M40 Opole GT KONA Confirmed
145 LISOWSKI Kamil 1983 M30 Dobroszyce Confirmed
146 MŁODZIKOWSKI Paweł 1987 M30 Adamów KB V-MAX Adamów Confirmed
147 LUPA Marcin 1980 M40 Wrocław GVT Confirmed
148 NOWAK Artur 1973 M40 Józefów Tri Level Nieporęt Confirmed
149 MIEDZIAK Sebastian 1983 M30 Rogalinek LS Plus Recykling Team/ Be3 Cityzen Poznań Confirmed
150 RETKIEWICZ Robert 1981 M30 Kleszczów Confirmed
151 MIKA Tomasz 1979 M40 Warszawa LABOSPORT Team Confirmed
152 KOKOT Michał 1986 M30 Oleśnica Dobra Energia Confirmed
153 OWORUSZKO Jarosław 1971 M40 Warszawa CTS Confirmed
154 OWCZAREK Jacek 1972 M40 Pabianice O co biega Pabianice Confirmed
155 KOLAŃSKI Mateusz 1989 M30 Warszawa Oranżada Hellena/Kaziki Confirmed
156 WĄSOWSKI Szymon 1983 M30 Warszawa Confirmed
157 PŁÓCIENNIK Dominik 1992 M18 Lutomiersk Confirmed
158 WYRBA Dawid 1989 M30 Cyprzanów CTS Confirmed
159 RETKIEWICZ Mariusz 1978 M40 Bełchatów #teamCOMKAS Confirmed
160 SŁABY Tomasz 1972 M40 Gorzow Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Confirmed
161 STOLECKI Piotr 1979 M40 Bełchatów Drużyna Szpiku/SP w Kurnosie Drugim Confirmed
162 ZAJĄC Piotr 1984 M30 Warszawa Cyklon Confirmed
163 WILMONT Krzysztof 1987 M30 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed
164 TOKARSKI Przemysław 1979 M40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
165 SKROK Krzysztof 1970 M50 Płock Rykowisko Confirmed
166 POLAKIEWICZ Dariusz 1980 M40 Trzyciąż Confirmed
167 ZOBER Marek 1985 M30 Ruda Śląska Chop Ze Żelaza Tri Team Confirmed
168 WOŁOŚ Ewelina 1987 K30 Warszawa TRIWAWA Confirmed
169 TRZASKA Paweł 1985 M30 Andrychów Confirmed
170 STAWOWCZYK Waldemar 1978 M40 Kluki KB SPARTAKUS Confirmed
171 SZKLARCZYK Michał 1990 M30 Warszawa Confirmed
172 PAWLIN Mateusz 1991 M18 Warszawa TRIZARZA Confirmed
173 STOLARSKI Stolarski 1976 M40 Kraków WM Triself Confirmed
174 SZKLARCZYK Artur 1984 M30 Warszawa BikeSalon Team Confirmed
175 WIERUSZYŃSKI Rafał 1984 M30 Bełchatów Confirmed
176 SALINSKI Michal 1983 M30 kwidzyn TRAKTOR TEAM Confirmed
177 PALCZEWSKI Marcin 1975 M40 Warszawa m.inżynieria Confirmed
178 PODZIEWSKI Arkadiusz 1972 M40 WARSZAWA Trinergy Confirmed
179 SYGUŁA Joanna 1980 K40 Warszawa CocoBongoPinkTeam Confirmed
180 SPUŁTOWSKA Joanna 1972 K40 Łódź VEOLIA Confirmed
181 SOJKOWSKI Piotr 1982 M30 Warszawa Tri NEGU Confirmed
182 WASILEWSKI Krzysztof 1988 M30 Piotrków Trybunalski Confirmed
183 WASILEWSKI Piotr 1978 M40 Głosków Neon Confirmed
184 PIREK Mariusz 1985 M30 Warszawa Trinergy Team Confirmed
185 SOSNOWSKI Jaroslaw 1980 M40 Płock PTT DELTA / Kalach Team Confirmed
186 WILKOWIECKI Robert 1994 M18 Wysoka GVT BMC Confirmed
187 PODEDWORNY Wiktor 1984 M30 Poznań IM Inspiration Team Karaś Confirmed
188 ZIEMIAKOWSKI Sławomir 1971 M40 Łódź VEOLIA Confirmed
189 TYLUTKI Kamil 1981 M30 Warszawa MBC Team Confirmed
190 WOJCIESZKO Piotr 1981 M30 Wroclaw GVT Confirmed
191 RZYTKI Piotr 1981 M30 Lisiowolka KB V-Max Confirmed
192 PAWLOWSKI Radoslaw 1976 M40 Warsaw Trinergy Confirmed
193 ZAHRI Kamil 1988 M30 Gdynia Endure Team Confirmed
194 RYBARCZYK Jacek 1971 M40 Warszawa KS Start Pułaski Warka Confirmed
195 ZESZUTEK Natalia 1985 K30 Gdynia Complexsports/TRI Ladies Confirmed
196 POLKOWSKA Monika 1978 K40 Skórzewo CTS Confirmed
197 RUZIK Rafał 1979 M40 Warszawa RURA TEAM / Tripower.pl Confirmed
198 SOBOLEWSKI Jakub 1977 M40 Warszawa Bractwo Biegowe BGK/Ironman Inspiration Confirmed
199 SZYMKOWIAK Norbert 1994 M18 Poniec Confirmed
200 WIŚNIEWSKI Adam 1991 M18 Łódź Confirmed
201 PYKA Marek 1977 M40 Siemianowice Śląskie Confirmed
202 SOCHA Tomasz 1968 M50 Warszawa Trinergy Confirmed
203 SIEKIERSKI Mateusz 1993 M18 Goldap Confirmed
204 SOWA Andrzej 1972 M40 Chorzów Confirmed
205 SKIBA Mariusz 1985 M30 Kościno KS Ironman Szczecin Confirmed
206 SZYDŁOWSKI Paweł 1980 M40 Kraków Confirmed
207 WOJCIECHOWSKI Norbert 1980 M40 Gniezno Altom Gniezno Confirmed
208 WROŃSKA Agnieszka 1979 K40 Warszawa (F)Laszki Team Confirmed
209 SOBCZAK Paweł 1952 M60 Warszawa Confirmed
210 ZBIERAŃSKI Michał 1983 M30 Kraków Confirmed
211 SŁOMKA Mateusz 1989 M30 Tomaszów Mazowiecki Confirmed
212 SOBCZAK Dominik 1978 M40 Hoeilaart Confirmed