Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 10 km - II bieg - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
2 BARTKOWSKI Marek 1972 M40 Warszawa EndureTeam Confirmed
3 DAGIEL Jacek 1984 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
4 RUTKOWSKI Paweł 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
5 BENDIG Michał 1993 M18 Starogard Gdański BiankowskiTeam Confirmed
6 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl Confirmed
7 ORŁOWSKI Piotr 1985 M30 Gdynia Confirmed
8 NADROWSKI Kamil 1985 M30 Bełchatów Confirmed
9 KADZIEWICZ Kamilla 1980 K40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
10 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
11 SCHLUETER Bernard 1979 M40 Jaroty PersonalTriathlon.pl Confirmed
12 PAC Arkadiusz 1990 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
13 URBAŃCZYK Marcin 1980 M40 Leoncin personaltriathlon.pl Confirmed
14 SZABLIŃSKA Joanna 1989 K30 Ostróda PersonalTriathlon.pl Confirmed
15 SOKÓŁ Adam 1976 M40 Rzeszów PersonalTriathlon.pl Confirmed
16 BRONAKOWSKA Dorota 1982 K30 Olsztyn PersonalTriathlon Confirmed
17 SYREWICZ Małgorzata 1978 K40 GDAŃSK TriMama Team Confirmed
18 SZYPSZAK Barbara 1982 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
19 RYTLEWSKI Tomasz 1984 M30 Gdańsk Confirmed
20 DARGACZ Katarzyna 1988 K30 Wiślina Confirmed
21 ROMAN Krzysztof 1977 M40 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
22 LEPA-ROMAN Magdalena 1978 K40 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
23 MUSIAŁ Adam 1971 M40 trąbki wielkie Trąbki Wielkie Confirmed
24 MACHERA Rafał 1990 M30 Koniecpol Confirmed
25 SZCZODROWSKA Wioletta 1975 K40 Gdansk TriMama Team Confirmed
26 KOWALIK Mieczysław 1961 M50 Dobrzewino Kowaliki Confirmed
27 KŁUBA Sławomir 1990 M30 Susz Tri NEGU Confirmed
28 KOTLICKA Kamila 1980 K40 Gdańsk TriMama Team Confirmed
29 SCHMIDT Agnieszka 1985 K30 Puck Confirmed
30 OSIECKI Adam 1975 M40 Gdańsk Confirmed
31 TUSZYŃSKI Jarosław 1981 M30 Gdańsk Confirmed
32 ŁUBIŃSKI Krzysztof 1972 M40 Warszawa Confirmed
33 ADACH Kazimierz 1957 M60 Ustka SKB CZARNI Confirmed
34 SZYMAŃSKI Ariel 1990 M30 Brusy MartitaRun Confirmed
35 GAJEWSKI Rafał 1991 M18 Gdańsk AZS UG / Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Confirmed
36 KONIECZNY Jacek 1983 M30 Gdańsk Confirmed
37 KACPRZAK Michał 1985 M30 Warszawa Confirmed
38 SWARYCZEWSKI Tomasz 1978 M40 Olsztyn Tri Negu Confirmed
39 GRECZYŁO Adam 1992 M40 Miszewko Triathlon Energy Confirmed
40 GALL Rafał 1975 M40 Warszawa RAMASPORT.PL Confirmed
41 JANICKA-JAWOR Joanna 1978 K40 Mysłowice emjot tri team Confirmed
42 FIJAŁKOWSKI Arkadiusz 1981 M30 Uszczyn Tri Aktywny Piotrków Confirmed
43 GÓRSKI Łukasz 1982 M30 Kamień Confirmed
44 BRZOSTOWICZ Ewelina 1977 K40 Tomaszów Mazowiecki WANDA PANFIL TEAM Confirmed
45 CHMURA Maciej 1986 M30 Wrocław Kaziki / Chmura Coaching Confirmed
46 FABISZEWSKI Marcin 1983 M30 Warszawa Triwawa Confirmed
47 BIJOŚ Mirosław 1980 M40 Głogów Małopolski Dawaj Misiek Confirmed
48 FABISZEWSKI Rafał 1983 M30 Warszawa Kaziki Confirmed
49 DOBRZYŃSKI Przemysław 1978 M40 Gostynin Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" Confirmed
50 CIEMIELEWSKI Piotr 1985 M30 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
51 GLINKA Michal 1976 M40 Praszka No Name Praszka Confirmed
52 GIBIEC Kinga 1994 K18 Cieszyn Siostry gibiec Confirmed
53 GIBIEC Wiktoria 1997 K18 Cieszyn Siostry Gibiec / I-sport Confirmed
54 CHAMERA Paweł 1996 M18 Kielce Confirmed
55 CICHURA Arkadiusz 1982 M30 Raciborowice Confirmed
56 BURSKI Paweł 1969 M50 Łódź Confirmed
57 EPELBAUM Dariusz 1977 M40 Warszawa CTS Confirmed
58 BIOLIK Wojciech 1989 M30 Tychy BiolikTeam Confirmed
59 AMBROZIAK Artur 1988 M30 Brwinów Confirmed
60 ANDRZEJEWSKI Marcin 1985 M30 Bydgoszcz 8brem Confirmed
61 BESZŁEJ Maciej 1984 M30 Wrocław Confirmed
62 CHMIELEWSKI Rafał 1974 M40 Grudziądz TRIDivision Triathlon Team Confirmed
63 CYBULSKI Konrad 1973 M40 Kutno AMZ-KUTNO Confirmed
64 BAGIŃSKI Ryszard 1971 M40 Sulejów Tri Aktywny Piotrków Confirmed
65 GNIOT Jacek 1971 M40 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Confirmed
66 BARZYK Mateusz 1977 M40 Piotrkow Trybunalski Confirmed
67 DUCHNOWSKI Radosław 1975 M40 Gorzów Wielkopolski MKS Puszkin Confirmed
68 DĄBROWSKI Tomasz 1972 M40 Warszawa TwisterTeam Confirmed
69 FIREK Adrian 1985 M30 Bielsko-Biała Hit the trail Tomasz Klisz Confirmed
70 DĄBROWSKI Dariusz 1974 M40 Piaseczno ILABO RACING TEAM Powered by CTS Confirmed
71 GĄSIOR Patryk 1994 M18 WARSZAWA #gasiorteam Confirmed
72 GRYŚ Piotr 1980 M40 Białebłoto-Stara Wieś Confirmed
73 GRYZEL Adam 1982 M30 Kiełpin KalachTeam Confirmed
74 CIESIELSKI Maciej 1987 M30 Łódź MBC Team Confirmed
75 JANCZYK Rafal 1980 M40 Łódź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
76 JEGLIŃSKI Łukasz 1988 M30 Mławka Twister Team Confirmed
77 KOKOT Michał 1986 M30 Oleśnica Dobra Energia Confirmed
78 JAKIMIUK Daniel 1993 M18 Szklarska Poręba Twister Team/ Natural EPO Confirmed
79 KOLAŃSKI Mateusz 1989 M30 Warszawa Oranżada Hellena/Kaziki Confirmed
80 GUGULSKI Antoni 1962 M50 Warszawa Confirmed
81 MADEJSKI Sylwester 1972 M40 Czechowice-Dziedzice Rapid Confirmed
82 KOCIK Arkadiusz 1968 M50 Łódź Confirmed
83 KOWALCZYK Jarosław 1978 M40 Opole GT KONA Confirmed
84 ŁOŚ Adam 1985 M30 Mareza KTS IRONMAN Confirmed
85 IZART Bartosz 1986 M30 Częstochowa Confirmed
86 KNAPIK Mariusz 1977 M40 Częstochowa SPORTOWA CZĘSTOCHOWA Confirmed
87 KĘDZIERSKI Szymon 1984 M30 Kwidzyn Confirmed
88 IGNASIAK Jakub 1986 M30 Gliwice 2Tm 4,7 Confirmed
89 KARWACKI Bartłomiej 1991 M18 Łódź Sam Confirmed
90 JANKOWIAK Marcin 1984 M30 Zielona Góra aleTEMPO Confirmed
91 IDZIKOWSKI Maciej 1990 M30 Wrocław Confirmed
92 KUŚMIERZ Grzegorz 1979 M40 Kraków Eskadra Kraków Confirmed
93 GRZEGORCZYK Mateusz 1991 M18 Wrocław Zakochaj się w bieganiu Confirmed
94 KALASZCZYNSKI Łukasz 1984 M30 Płock KM SPORT PRO TEAM Confirmed
95 HALSKA Ania 1984 K30 Cieszyn Endure Team Confirmed
96 JASEK Adrian 1982 M30 Sulejów TEAM ŹRÓDLANA Confirmed
97 KĘPA Tomasz 1976 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
98 KĘPA Aleksandra 1984 K30 Piotrków Trybunalski Confirmed
99 KAŁUŻA Radek 1988 M30 Belchatow Warach Rowery Confirmed
100 KONIECZNY Marcel 1996 M18 Jeziora Wielkie Confirmed
101 KRASNODĘBSKI Sebastian 1982 M30 Grudziądz TRI DIVISION Confirmed
102 MALINOWSKI Marcin 1975 M40 Tuszynek Majoracki Confirmed
103 GRZYBOWSKI Arkadiusz 1987 M30 Baden-Baden RSV Tria Bühlertal Confirmed
104 MAJCHRZAK Marcin 1974 M40 Piotrków Trybunalski Confirmed
105 KĘPIŃSKI Henryk 1953 M60 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
106 JĄCZYK Magdalena 1980 K40 Parkoszowice Triathlon X-Team Confirmed
107 KIMMER Jakub 1988 M30 Zelów TTPSC Confirmed
108 KŁOS Jan 1981 M30 Oława #teamkalach Confirmed
109 KONARSKA Edyta 1974 K40 Oława Confirmed
110 KONIOR Wojciech 1975 M40 Bulowice Beskid Tri Confirmed
111 LESIAK Tomasz 1981 M30 Bełchatów Confirmed
112 MINKINA Maciej 1987 M30 Wrocław Confirmed
113 LACHOWICZ Piotr 1978 M40 Warszawa (F)Laszki Team Confirmed
114 KAMIŃSKI Jan 1987 M30 Warszawa Team Karaś Confirmed
115 KURAJ Robert 1993 M18 Bielsko-Biała UNLIMITED KRAKÓW Confirmed
116 KOŁODZIEJSKI Ariel 1985 M30 Ożarów Mazowiecki TeamKaraś / KPMG Triathlon Team Confirmed
117 KAMINSKI Tomasz 1982 M30 Kowalewo Pomorskie KS PERUN Confirmed
118 LISOWSKI Kamil 1983 M30 Dobroszyce Confirmed
119 KOWALCZYK Piotr 1981 M30 Warszawa Kaziki/Triwawa Confirmed
120 LUPA Marcin 1980 M40 Wrocław GVT Confirmed
121 RUZIK Rafał 1979 M40 Warszawa RURA TEAM / Tripower.pl Confirmed
122 NOWAK Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Warach-Rowery Confirmed
123 MAŁKIŃSKI Józef 1957 M60 BYDGOSZCZ Confirmed
124 MASTALERZ Tomasz 1976 M40 Kielce Confirmed
125 SPUŁTOWSKA Joanna 1972 K40 Łódź VEOLIA Confirmed
126 PACHLA Adam 1979 M40 Warszawa TRIWAWA Confirmed
127 PADUSZYŃSKI Piotr 1972 M40 Warszawa edustacyjka.pl triathlon team Confirmed
128 MILER-WALCZAK Monika 1976 K40 Międzyrzecze Dolne I-SPORT Confirmed
129 MŁODZIKOWSKI Paweł 1987 M30 Adamów KB V-MAX Adamów Confirmed
130 SOSNOWSKI Jaroslaw 1980 M40 Płock PTT DELTA / Kalach Team Confirmed
131 NOWAK Artur 1973 M40 Józefów Tri Level Nieporęt Confirmed
132 MIEDZIAK Sebastian 1983 M30 Rogalinek LS Plus Recykling Team/ Be3 Cityzen Poznań Confirmed
133 PAGÓRSKI Jakub 1996 M18 Mława Akademia Marynarki Wojennej Confirmed
134 MIKA Tomasz 1979 M40 Warszawa LABOSPORT Team Confirmed
135 OWORUSZKO Jarosław 1971 M40 Warszawa CTS Confirmed
136 ZOBER Marek 1985 M30 Ruda Śląska Chop Ze Żelaza Tri Team Confirmed
137 OWCZAREK Jacek 1972 M40 Pabianice O co biega Pabianice Confirmed
138 MIELNIK Krzysztof 1987 M30 Namysłów DC Triathlon Team Confirmed
139 CIEMIELEWSKA Katarzyna 1990 K30 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
140 MASŁOWSKI Marcin 1979 M40 Łódź Confirmed
141 ZIEMIAKOWSKI Sławomir 1971 M40 Łódź VEOLIA Confirmed
142 NIEWIADOMSKI Damian 1975 M40 Tarnowskie Góry Trizarza Confirmed
143 ZESZUTEK Natalia 1985 K30 Gdynia Complexsports/TRI Ladies Confirmed
144 OLSZEWSKI Aleksander 1986 M30 Wrocław TRINERGY Team Confirmed
145 MICHALSKA Marta 1991 K18 Bełchatów --- Confirmed
146 MIKOŁAJCZYK Mateusz 1981 M30 Łódź Confirmed
147 NIZIO Adam 1995 M18 Białystok Roadbike.pl Confirmed
148 MATYSIAK Robert 1976 M40 Mazańcowice Power of Science Confirmed
149 SOBCZAK Paweł 1952 M60 Warszawa Confirmed
150 NAFALSKI Rajmund 1974 M40 Warszawa TEAMKARAŚ Confirmed
151 ZBIERAŃSKI Michał 1983 M30 Kraków Confirmed
152 TURCZYNSKI Lukasz 1985 M30 Piaseczno K.S. Niemaniemoge Confirmed
153 PŁÓCIENNIK Dominik 1992 M18 Lutomiersk Confirmed
154 RETKIEWICZ Mariusz 1978 M40 Bełchatów #teamCOMKAS Confirmed
155 SŁABY Tomasz 1972 M40 Gorzow Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Confirmed
156 STOLECKI Piotr 1979 M40 Bełchatów Drużyna Szpiku/SP w Kurnosie Drugim Confirmed
157 TOKARSKI Przemysław 1979 M40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
158 SKROK Krzysztof 1970 M50 Płock Rykowisko Confirmed
159 POLAKIEWICZ Dariusz 1980 M40 Trzyciąż Confirmed
160 WOŁOŚ Ewelina 1987 K30 Warszawa TRIWAWA Confirmed
161 TRZASKA Paweł 1985 M30 Andrychów Confirmed
162 STAWOWCZYK Waldemar 1978 M40 Kluki KB SPARTAKUS Confirmed
163 SZKLARCZYK Michał 1990 M30 Warszawa Confirmed
164 PAWLIN Mateusz 1991 M18 Warszawa TRIZARZA Confirmed
165 STOLARSKI Stolarski 1976 M40 Kraków WM Triself Confirmed
166 SZKLARCZYK Artur 1984 M30 Warszawa BikeSalon Team Confirmed
167 ROSA Grzegorz 1980 M40 Luzino Omega Fitness&Gym Luzino Confirmed
168 WIERUSZYŃSKI Rafał 1984 M30 Bełchatów Confirmed
169 SALINSKI Michal 1983 M30 kwidzyn TRAKTOR TEAM Confirmed
170 PALCZEWSKI Marcin 1975 M40 Warszawa m.inżynieria Confirmed
171 PODZIEWSKI Arkadiusz 1972 M40 WARSZAWA Trinergy Confirmed
172 POLKOWSKA Monika 1978 K40 Skórzewo CTS Confirmed
173 SYGUŁA Joanna 1980 K40 Warszawa CocoBongoPinkTeam Confirmed
174 RETKIEWICZ Robert 1981 M30 Kleszczów Confirmed
175 SOJKOWSKI Piotr 1982 M30 Warszawa Tri NEGU Confirmed
176 WASILEWSKI Krzysztof 1988 M30 Piotrków Trybunalski Confirmed
177 WASILEWSKI Piotr 1978 M40 Głosków Neon Confirmed
178 PIREK Mariusz 1985 M30 Warszawa Trinergy Team Confirmed
179 WILKOWIECKI Robert 1994 M18 Wysoka GVT BMC Confirmed
180 PODEDWORNY Wiktor 1984 M30 Poznań IM Inspiration Team Karaś Confirmed
181 TYLUTKI Kamil 1981 M30 Warszawa MBC Team Confirmed
182 WOJCIESZKO Piotr 1981 M30 Wroclaw GVT Confirmed
183 RZYTKI Piotr 1981 M30 Lisiowolka KB V-Max Confirmed
184 SOBOLEWSKI Jakub 1977 M40 Warszawa Bractwo Biegowe BGK/Ironman Inspiration Confirmed
185 PAWLOWSKI Radoslaw 1976 M40 Warsaw Trinergy Confirmed
186 SZYMKOWIAK Norbert 1994 M18 Poniec Confirmed
187 ZAHRI Kamil 1988 M30 Gdynia Endure Team Confirmed
188 RYBARCZYK Jacek 1971 M40 Warszawa KS Start Pułaski Warka Confirmed
189 WĄSOWSKI Szymon 1983 M30 Warszawa Confirmed
190 WIŚNIEWSKI Adam 1991 M18 Łódź Confirmed
191 PYKA Marek 1977 M40 Siemianowice Śląskie Confirmed
192 SOCHA Tomasz 1968 M50 Warszawa Trinergy Confirmed
193 SIEKIERSKI Mateusz 1993 M18 Goldap Confirmed
194 SOWA Andrzej 1972 M40 Chorzów Confirmed
195 SKIBA Mariusz 1985 M30 Kościno KS Ironman Szczecin Confirmed
196 SZYDŁOWSKI Paweł 1980 M40 Kraków Confirmed
197 WOJCIECHOWSKI Norbert 1980 M40 Gniezno Altom Gniezno Confirmed
198 WROŃSKA Agnieszka 1979 K40 Warszawa (F)Laszki Team Confirmed
199 WYRBA Dawid 1989 M30 Cyprzanów CTS Confirmed
200 SŁOMKA Mateusz 1989 M30 Tomaszów Mazowiecki Confirmed
201 SOBCZAK Dominik 1978 M40 Hoeilaart Confirmed
202 WILMONT Krzysztof 1987 M30 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed