Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 10 km - III bieg - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
2 ORŁOWSKI Piotr 1985 M30 Gdynia Confirmed
3 NADROWSKI Kamil 1985 M30 Bełchatów Confirmed
4 SZABLIŃSKA Joanna 1989 K30 Ostróda PersonalTriathlon.pl Confirmed
5 URBAŃCZYK Marcin 1980 M40 Leoncin personaltriathlon.pl Confirmed
6 DAGIEL Jacek 1984 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
7 RUTKOWSKI Paweł 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
8 SOKÓŁ Adam 1976 M40 Rzeszów PersonalTriathlon.pl Confirmed
9 SCHLUETER Bernard 1979 M40 Jaroty PersonalTriathlon.pl Confirmed
10 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
11 KADZIEWICZ Kamilla 1980 K40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
12 BENDIG Michał 1993 M18 Starogard Gdański BiankowskiTeam Confirmed
13 PAC Arkadiusz 1990 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
14 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl Confirmed
15 SZYPSZAK Barbara 1982 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
16 BARTKOWSKI Marek 1972 M40 Warszawa EndureTeam Confirmed
17 BRONAKOWSKA Dorota 1982 K30 Olsztyn PersonalTriathlon Confirmed
18 BŁASZCZUK Maja 1982 K30 Gdynia TriMama Team Confirmed
19 MUCHA Paulina 1986 K30 Pogórze TriMama Team Confirmed
20 MUSIAŁ Adam 1971 M40 trąbki wielkie Trąbki Wielkie Confirmed
21 MACHERA Rafał 1990 M30 Koniecpol Confirmed
22 RYTLEWSKI Tomasz 1984 M30 Gdańsk Confirmed
23 SZCZODROWSKA Wioletta 1975 K40 Gdansk TriMama Team Confirmed
24 KŁUBA Sławomir 1990 M30 Susz Tri NEGU Confirmed
25 SCHMIDT Agnieszka 1985 K30 Puck Confirmed
26 TUSZYŃSKI Jarosław 1981 M30 Gdańsk Confirmed
27 KOTLICKA Kamila 1980 K40 Gdańsk TriMama Team Confirmed
28 LEPA-ROMAN Magdalena 1978 K40 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
29 ROMAN Krzysztof 1977 M40 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
30 KAŹMIERSKI Grzegorz 1967 M50 Pszczolki Niezrzeszony Confirmed
31 KOWALIK Mieczysław 1961 M50 Dobrzewino Kowaliki Confirmed
32 PĘŚKO Michał 1976 M40 Gdańsk Confirmed
33 DARGACZ Katarzyna 1988 K30 Wiślina Confirmed
34 KONIECZNY Jacek 1983 M30 Gdańsk Confirmed
35 KACPRZAK Michał 1985 M30 Warszawa Confirmed
36 OTTA Paweł 1991 M18 Dzierżążno Confirmed
37 ŁUBIŃSKI Krzysztof 1972 M40 Warszawa Confirmed
38 OSIECKI Adam 1975 M40 Gdańsk Confirmed
39 ADACH Kazimierz 1957 M60 Ustka SKB CZARNI Confirmed
40 BŁAŻOWSKI Paweł 1975 M40 Jaslo Confirmed
41 CZECH Mariusz 1981 M30 Gdynia AG TRI-Team Rumia Confirmed
42 BEDNAREK Patrycja 1984 K30 Bydgoszcz TRISPACE/TREK Confirmed
43 GÓRNIAK Joanna 1974 K40 Styrzyniec Confirmed
44 DZIANKOWSKA Oliwia 1999 K18 Wąbrzeźńo Confirmed
45 HUZARSKI Kamil 1990 M30 Toruń Confirmed
46 DOBOSIK Damian 1988 M30 Elbląg 3athlete Confirmed
47 KONDRACIUK Dariusz 1975 M40 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
48 GRAJNERT Tomek 1982 M30 Warszawa JTHM Racing Team Confirmed
49 DYLĘGOWSKI Krzysztof 1984 M30 Warszawa Kuźnia Triathlonu Confirmed
50 CIEŚLUK Dawid 1990 M30 Gdańsk Confirmed
51 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M40 Gdynia Complexsports Confirmed
52 CZAUS Adam 1984 M30 Gdynia Turbinki.com.pl Confirmed
53 GLONEK Dariusz 1970 M50 Włocławek Włocławek Triathlon Team Confirmed
54 GNIOT Jacek 1971 M40 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Confirmed
55 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K30 Straszyn CTS Confirmed
56 BISKUPSKI Cezary 1987 M30 Bydgoszcz TRISPACE/TREK Confirmed
57 CIESIELSKI Maciej 1987 M30 Łódź MBC Team Confirmed
58 BOGALECKI Marek 1957 M60 Starogard Gdański SAFE Sport Team Confirmed
59 JARUSZEWSKI Krzysztof 1976 M40 Chełmno Jaruszki Team Confirmed
60 BOGUS Karol 1982 M30 Marki K&V Confirmed
61 GRZEBYTA Mateusz 1987 M30 Kartuzy MTB START KARTUZY Confirmed
62 BEDNAREK Zbigniew 1982 M30 Kwidzyn Confirmed
63 BAUMGART Michał 1983 M30 Straszyn LOTOS Running Team Confirmed
64 JURECKA Ewa 1965 K50 JABLONOWO POMORSKIE Confirmed
65 GÓRSKI Bartosz 1983 M30 bydgoszcz Toruń Multisport Team Confirmed
66 CICHOWSKI Janusz 1985 M30 ELBLĄG ETT Elbląg Triathlon Team Confirmed
67 KAŁASKA Krzysztof 1979 M40 Chełmża CHETOR TEAM Confirmed
68 JASIULEWICZ Izabela 1983 K30 ELBLĄG ETT- Elbląg Triathlon Team Confirmed
69 ARENTEWICZ Grzegorz 1981 M30 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
70 BICZKOWSKI Kajetan 1991 M18 Poznań ALE Team Confirmed
71 BOBEK Michał 1986 M30 Gdynia GRUBE TRUSKAWY Confirmed
72 CNOTA Janusz 1955 M60 Gdynia AG Tri-Team Rumia Confirmed
73 MAZUR Paweł 1989 M30 Grudziądz TRS Susz/Najmowicz Triathlon Confirmed
74 CZAPIEWSKI Wojciech 1982 M30 Czarlin BST - Banach Sports Team Confirmed
75 KĘDZIERSKI Szymon 1984 M30 Kwidzyn Confirmed
76 KOWALSKA Monika 1992 K18 Unisław No Limit Fitness Confirmed
77 JAGIEŁKA Mateusz 1993 M18 Leszno Jerzyk team Confirmed
78 KOLANKOWSKI Waldemar 1968 M50 Toruń Confirmed
79 LIZAK Włodzimierz 1963 M50 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
80 PILACHOWSKI Lech 1952 M60 Gdynia Confirmed
81 KOPYTOWSKA Anna 1987 K30 Warszawa Confirmed
82 JAGIEŁKA Krzysztof 1968 M50 Leszno ksiegowoscleszno.pl Confirmed
83 KRÓL Sebastian 1986 M30 Gdynia Grube Truskawy Confirmed
84 KRAMARCZYK Krzysztof 1962 M50 Torun cup-kram Confirmed
85 KRAKOWSKI Jan 1994 M18 Gdynia Invictus 3City/CStore Confirmed
86 MARKUSZEWSKI Maksymilian 1994 M18 Gdynia Confirmed
87 KMENT Rafal 1979 M40 Gdansk Team Kment Confirmed
88 LASKOWSKI Radosław 1974 M40 Gdynia KS Pidrina Gdynia Confirmed
89 LACH Karol 1998 M18 Pewel Ślemieńska Triathlon Konsulting Confirmed
90 NOWAK Maciej 1989 M30 Juszkowo Sztywniutko Confirmed
91 NAPORA Zbigniew 1985 M30 Łubianka Sztywniutko Confirmed
92 KLUCZYK Artur 1994 M18 Elbląg Tomaszewicz Team Confirmed
93 ORŁOWSKI Piotr 1978 M40 Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL Confirmed
94 PIEPER Daniel 1983 M30 Wejherowo Confirmed
95 LICZNERSKI Piotr 1986 M30 Gdańsk Thyssenkrupp Running Team Confirmed
96 KOWALSKA Michalina 1997 K18 Świecie Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie Confirmed
97 KRASNODĘBSKI Sebastian 1982 M30 Grudziądz TRI DIVISION Confirmed
98 ŁOŚ Adam 1985 M30 Mareza KTS IRONMAN Confirmed
99 NOWAK Marcin 1979 M40 Kalisz Confirmed
100 LIPIŃSKI Kamil 1992 M18 Mosty Confirmed
101 PIEKARSKI Marek 1971 M40 Bydgoszcz Fides-Travel Bydgoszcz Confirmed
102 JARMOSZEWICZ Łukasz 1973 M40 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
103 PLUTA Gniewomir 1981 M30 Bydgoszcz UKS TRS SUSZ Confirmed
104 JACZYNSKI Adam 1987 M30 Gdynia Tomaszewicz Team Confirmed
105 Anonymous 1977 M40 Płock Confirmed
106 MARCINIAK Witold 1977 M40 Włocławek WTT - Włocławek Triathlon Team Confirmed
107 MAŁKIŃSKI Józef 1957 M60 BYDGOSZCZ Confirmed
108 KLEJNA Waldemar 1994 M18 Lubawa Orka Masters Iława Confirmed
109 STĘPIEŃ Adam 1990 M30 Chorzów LABOSPORT Confirmed
110 WACŁAWSKI Krzysztof 1965 M50 Iława OrkaMasters Iława Confirmed
111 ZIMNY Maciej 1991 M18 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team Confirmed
112 TOMASZEWSKI Michał 1984 M30 Gdańsk Confirmed
113 SOSNOWSKI Lukasz 1985 M30 Więcbork Endure Team Confirmed
114 SIEDLECKI Artur 1974 M40 Gdynia Morsy Gdyńskie Confirmed
115 TYDDA Karol 1980 M40 Naklo Confirmed
116 WRÓBLEWSKI Sławomir 1971 M40 Unisław SKINLINE Confirmed
117 WRÓBLEWSKA Joanna 1971 K40 Unisław SKINLINE Confirmed
118 SIKORA Martyn 1990 M30 Gdańsk Grube Truskawy Confirmed
119 WOJNAR Robert 1976 M40 Toruń PACIFIC NESTLE TORUŃ Confirmed
120 ZESZUTEK Natalia 1985 K30 Gdynia Complexsports/TRI Ladies Confirmed
121 STRZELECKI Piotr 1979 M40 CHEŁMŻA Triathlon Team Ciesielski Confirmed
122 WIECZERNIAK Grzegorz 1997 M18 Kąpino Confirmed
123 PRUCHNIEWSKI Sławomir 1979 M40 Warszawa Asseco Active Team Confirmed
124 TRUSKOLAWSKA Ola 1976 K40 Gdynia trideateam Confirmed
125 TELSZEWSKI Maciej 1978 M40 Mała Piaśnica Wagabunda Mała Piaśnica Confirmed
126 STĘPIEŃ Maciej 1972 M40 Bojano Akademia Triathlonu Confirmed
127 ZIEGERT Karol 1985 M30 Gdańsk Confirmed
128 TOMASZEWSKI Maciej 1987 M30 Gdynia Reprezentuję Siebie Confirmed
129 SIKORA Dariusz 1972 M40 Nowy Dwór Gdański ETT Elbląg Triathlon Team Confirmed
130 PYSZKA-BAZAN Alicja 1993 K18 Tychy Confirmed
131 STOLARSKI Stolarski 1976 M40 Kraków WM Triself Confirmed
132 SZKLARCZYK Artur 1984 M30 Warszawa BikeSalon Team Confirmed
133 SALINSKI Michal 1983 M30 kwidzyn TRAKTOR TEAM Confirmed
134 RUTKOWSKI Adam 1994 M18 Wielka Nieszawka Olender Confirmed
135 POPEK Maciej 1977 M40 WŁOCŁAWEK WTT - Włocławek Triathlon Team Confirmed
136 POHL-DUCZMAL Elzbieta 1973 K40 Puck complexsports Confirmed
137 PRUCHNICKI Rafał 1980 M40 Toruń Pruchnikone TriLife Confirmed
138 RYBICKI Artur 1984 M30 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
139 RÓŻALSKA Aleksandra 1978 K40 Elbląg ETT-Elbląg Triathlon Team Confirmed
140 TOMASZEWICZ Damian 1993 M18 Elbląg Tomaszewicz Team Confirmed
141 WINTOCH Marcin 1975 M40 Toruń Confirmed