Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 10 km - IV bieg - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
2 ORŁOWSKI Piotr 1985 M30 Gdynia Confirmed
3 NADROWSKI Kamil 1985 M30 Bełchatów Confirmed
4 SZABLIŃSKA Joanna 1989 K30 Ostróda PersonalTriathlon.pl Confirmed
5 URBAŃCZYK Marcin 1980 M40 Leoncin personaltriathlon.pl Confirmed
6 DAGIEL Jacek 1984 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
7 RUTKOWSKI Paweł 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
8 SOKÓŁ Adam 1976 M40 Rzeszów PersonalTriathlon.pl Confirmed
9 SCHLUETER Bernard 1979 M40 Jaroty PersonalTriathlon.pl Confirmed
10 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
11 BENDIG Michał 1993 M18 Starogard Gdański BiankowskiTeam Confirmed
12 PAC Arkadiusz 1990 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
13 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl Confirmed
14 SZYPSZAK Barbara 1982 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
15 BŁASZCZUK Maja 1982 K30 Gdynia TriMama Team Confirmed
16 BRONAKOWSKA Dorota 1982 K30 Olsztyn PersonalTriathlon Confirmed
17 SYREWICZ Małgorzata 1978 K40 GDAŃSK TriMama Team Confirmed
18 MUCHA Paulina 1986 K30 Pogórze TriMama Team Confirmed
19 MACHERA Rafał 1990 M30 Koniecpol Confirmed
20 MUSIAŁ Adam 1971 M40 trąbki wielkie TRĄBKI WIELKIE Confirmed
21 SZCZODROWSKA Wioletta 1975 K40 Gdansk TriMama Team Confirmed
22 KŁUBA Sławomir 1990 M30 Susz Tri NEGU Confirmed
23 KONIECZNY Jacek 1983 M30 Gdańsk Confirmed
24 KOWALIK Mieczysław 1961 M50 Dobrzewino Kowaliki Confirmed
25 OSIECKI Adam 1975 M40 Gdańsk Confirmed
26 KOTLICKA Kamila 1980 K40 Gdańsk TriMama Team Confirmed
27 SCHMIDT Agnieszka 1985 K30 Puck Confirmed
28 TUSZYŃSKI Jarosław 1981 M30 Gdańsk Confirmed
29 LEPA-ROMAN Magdalena 1978 K40 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
30 ROMAN Krzysztof 1977 M40 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
31 RYTLEWSKI Tomasz 1984 M30 Gdańsk Confirmed
32 KACPRZAK Michał 1985 M30 Warszawa Confirmed
33 ŁUBIŃSKI Krzysztof 1972 M40 Warszawa Confirmed
34 DARGACZ Katarzyna 1988 K30 Wiślina Confirmed