Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - I bieg - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
5000 | ORŁOWSKA Agata | 1982 | K30 | Gdynia | szorstkiesuki | Zatwierdzony |
5001 | KAROLAK Tomasz | 1971 | M40 | Miszewko | Triathlon Energy | Zatwierdzony |
5002 | GRECZYŁO Ewa | 1974 | K40 | Miszewko | Triathlon Energy | Zatwierdzony |
5003 | PERCHALUK Joanna | 1985 | K30 | Longyearbyen | Polarny Klub Sportowy Hornsund | Zatwierdzony |
5004 | SUCHOWIECKI Wojciech | 1978 | M40 | Stawiguda | Klub Sportowy Niemaniemogę | Zatwierdzony |
5005 | PACANEK Malwina | 1987 | K30 | Sztum | Zatwierdzony | |
5006 | BUDZIAREK Adam | 1976 | M40 | Gdańsk | #BBKTS | Zatwierdzony |
5007 | DZIEWIATOWSKA Joanna | 1974 | K40 | Tuchom | Kujawscy runners | Zatwierdzony |
5008 | SADOWSKA Ewa | 1983 | K30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
5009 | RUSAK Łukasz | 1980 | M40 | Gdynia | CzemuNie_run-passion.pl | Zatwierdzony |
5010 | BRONAKOWSKI Piotr | 1979 | M40 | Olsztyn | personaltriathlon.pl | Zatwierdzony |
5011 | RUTKOWSKI Paweł | 1979 | M40 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
5012 | SZYMAŃSKI Łukasz | 1979 | M40 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
5013 | KADZIEWICZ Kamilla | 1980 | K40 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
5014 | SOKÓŁ Adam | 1976 | M40 | Rzeszów | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
5015 | KRÓL Elżbieta | 1971 | K40 | Lębork | SOR Lębork | Zatwierdzony |
5016 | PAC Arkadiusz | 1990 | M30 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
5017 | SCHLUETER Bernard | 1979 | M40 | Jaroty | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
5018 | DAGIEL Jacek | 1984 | M30 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
5019 | SZABLIŃSKA Joanna | 1989 | K30 | Ostróda | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
5020 | BARTKOWSKI Marek | 1972 | M40 | Warszawa | EndureTeam | Zatwierdzony |
5021 | BRYLOWSKA Grazyna | 1979 | K40 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
5022 | FARAN Grzegorz | 1972 | M40 | SULMIN | GTSulmin | Zatwierdzony |
5023 | BRONAKOWSKA Dorota | 1982 | K30 | Olsztyn | PersonalTriathlon | Zatwierdzony |
5024 | SALEWSKI Jan | 1980 | M40 | Gdynia | Good-Time Pomiar Czasu | Zatwierdzony |
5025 | KURPIEWSKA Paulina | 1992 | K18 | Kosakowo-Pogórze | Zatwierdzony | |
5026 | MIKOŁAJCZYK Marcelina | 1984 | K30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
5027 | MARCINIAK Maciej | 1985 | M30 | Stare Bielice | KS Pogoń Połczyn Zdrój | Zatwierdzony |
5028 | KACPRZAK Michał | 1985 | M30 | Warszawa | Zatwierdzony | |
5029 | GALIŃSKI Tomasz | 1972 | M40 | Rotmanka | Zatwierdzony | |
5030 | IGRAS Szymon | 1993 | M18 | Olsztyn | ArtneoTeam | Zatwierdzony |
5031 | ASZKIEŁOWICZ Paweł | 1984 | M30 | Bartąg | ArtneoTeam | Zatwierdzony |
5032 | KALITA Katarzyna | 1982 | K30 | Cieplewo | TriMama Team | Zatwierdzony |
5033 | ŁATAS Paweł | 1990 | M30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
5034 | MUCHA Paulina | 1986 | K30 | Pogórze | TriMama Team | Zatwierdzony |
5035 | LIS Edyta | 1978 | K40 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
5036 | BŁASZCZUK Maja | 1982 | K30 | Gdynia | TriMama Team | Zatwierdzony |
5037 | DROZDOWSKI Patryk | 1979 | M40 | Olsztyn | ArtneoTeam | Zatwierdzony |
5038 | WODYNSKA-STOSIK Natalia | 1981 | K30 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
5039 | SZYPSZAK Barbara | 1982 | K30 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
5040 | SYREWICZ Małgorzata | 1978 | K40 | GDAŃSK | TriMama Team | Zatwierdzony |
5041 | ŚWITALSKI Paweł | 1985 | M30 | Gdynia | Zatwierdzony | |
5042 | STOSIK Tadeusz | 1953 | M60 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
5043 | SUŁEK Kamila | 1981 | K30 | Słupsk | 6WOG | Zatwierdzony |
5044 | JARMOŁOWICZ Beata | 1970 | K50 | Gdansk | CTS | Zatwierdzony |
5045 | KAŹMIERCZAK Anna | 1995 | K18 | Olsztyn | ArtneoTeam | Zatwierdzony |
5046 | KACZKOWSKA Katarzyna | 1981 | K30 | Straszyn | CTS | Zatwierdzony |
5047 | CIECHANOWSKI Szymon | 1977 | M40 | Gdańsk | CTS | Zatwierdzony |
5048 | RUTKOWSKI Piotr | 1971 | M40 | Pruszcz Gdański | #BartekZdrowiej | Zatwierdzony |
5049 | GRODZKI Marek | 1975 | M40 | Gdańsk | CTS | Zatwierdzony |
5050 | OLSZEWSKI Daniel | 1977 | M40 | Mrągowo | Zatwierdzony | |
5051 | BLUJ Roman | 1960 | M60 | Gdynia | VO2max MTB Tem | Zatwierdzony |
5052 | SKWIOT Agnieszka | 1981 | K30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
5053 | BIALY Sebastian | 1973 | M40 | Warszawa | AIRBIKE.PL | Zatwierdzony |
5054 | STRZYŻEWSKI Maciej | 1993 | M18 | Oborniki Śląskie | BNW Bo Nie Wypada | Zatwierdzony |
5055 | ZUCHORA Łukasz | 1984 | M30 | Grudziądz | Zatwierdzony | |
5056 | PSIUK Ewa | 1992 | K18 | Warszawa | Zatwierdzony | |
5057 | KŁUBA Sławomir | 1990 | M30 | Susz | Tri NEGU | Zatwierdzony |
5058 | GAWIN Krzysztof | 1992 | M18 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
5059 | JACYKOWSKI Zbigniew | 1961 | M50 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
5060 | ADACH Kazimierz | 1957 | M60 | Ustka | SKB CZARNI | Zatwierdzony |
5061 | BUŚKO Mateusz | 2006 | M18 | Charbrowo | szpital Lębork | Zatwierdzony |
5062 | BUŚKO Paweł | 1970 | M50 | Charbrowo | szpital Lębork | Zatwierdzony |
5063 | BUŚKO Zosia | 1999 | K18 | Charbrowo | szpital Lębork | Zatwierdzony |
5064 | JASINOWICZ Aleksandra | 1994 | K18 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
5065 | SWARYCZEWSKI Tomasz | 1978 | M40 | Olsztyn | Tri Negu | Zatwierdzony |
5066 | BORYSEWICZ Karolina | 1988 | K30 | Gdańsk | TriMama budzi gdańsk | Zatwierdzony |
5067 | BAZYLUK Magdalena | 1987 | K30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
5068 | FRANKOWSKA Agnieszka | 1985 | K30 | Kętrzyn | Drużyna ML | Zatwierdzony |
5069 | PAŁYSA Marek | 1974 | M40 | Dawidy Bankowe | Tri NEGU | Zatwierdzony |
5070 | ZASTAWNIAK Kacper | 1981 | M30 | Wrocław | TriNEGU | Zatwierdzony |
5071 | NIEWIŃSKA Aleksandra | 1933 | K70 | GIżycko | Zatwierdzony | |
5072 | ANTCZAK Grzegorz | 1973 | M40 | POZNAŃ | run4fun | Zatwierdzony |
5073 | ANTCZAK Marek | 1977 | M40 | Warszawa | Razem Trenujemy Sport | Zatwierdzony |
5074 | ADAMUSIAK Dawid | 1982 | M30 | Allschwil | BULLET TEAM | Zatwierdzony |
5075 | ADAMCZYK Jakub | 1993 | M18 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
5076 | ZAJĄC Konrad | 1987 | M30 | Warszawa | MChmielnicki Kancelaria TriGroup | Zatwierdzony |
5077 | ŻÓŁTASZEK Daniel | 1979 | M40 | Wrocław | Wrocław | Zatwierdzony |
5078 | BARTYZEL Krzysztof | 1974 | M40 | Bełchtów | Zatwierdzony | |
5079 | BAREWSKI Bogdan | 1954 | M60 | Warszawa | Zatwierdzony | |
5080 | WICHER Rafał | 1991 | M18 | Łódź | Zatwierdzony | |
5081 | BARDZEL Justyna | 1983 | K30 | Łódź | i-Sport | Zatwierdzony |
5082 | KLĘKA Marcin | 1977 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
5083 | BEDNARSKI Dominik | 1990 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
5084 | BARDZKI Sylwester | 1979 | M40 | Kielce | Zatwierdzony | |
5085 | CZAPLA Łukasz | 1981 | M30 | Tychy | TRIceratops | Zatwierdzony |
5086 | CABAJ Martyna | 1995 | K18 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
5087 | JAŁMUŻNA Łukasz | 1979 | M40 | Żyrardów | Nie ma, że boli! | Zatwierdzony |
5088 | HORSTEN Dorian | 2001 | M18 | Gdansk | Tri Talent Team Gdańsk | Zatwierdzony |
5089 | CIS Adam | 1978 | M40 | Sosnowiec | Zatwierdzony | |
5090 | DZIEDZIC Paweł | 1980 | M40 | Poznań | Rankor Athletics | Zatwierdzony |
5091 | GARWOLSKA Ewa | 1982 | K30 | Mińsk Mazowiecki | Zatwierdzony | |
5092 | BIELEC Adam | 1989 | M30 | Skępe | Maratończyk | Zatwierdzony |
5093 | BŁACH Wojciech | 1988 | M30 | Sosnowiec | www.mizopol.pl | Zatwierdzony |
5094 | BERĘC Piotr | 1971 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
5095 | WANIEWSKI Marcin | 1976 | M40 | Malbork | Waniewski Coaching | Zatwierdzony |
5096 | FOLGA Marek | 1975 | M40 | Wrocław | GVT | Zatwierdzony |
5097 | KRYCH Robert | 1970 | M50 | Rąbień | Zatwierdzony | |
5098 | JACKOWSKI Grzegorz | 1956 | M60 | Bełchatów | Towarzystwo Sportu i Rekreacji JUPITER przy Elektrowni Bełchatów | Zatwierdzony |
5099 | BLUJ Roman | 1960 | M60 | Gdynia | VO2max MTB Tem | Zatwierdzony |
5100 | BEYER-WRÓBLEWSKA Monika | 1975 | K40 | Gdynia | MEWA Gdynia | Zatwierdzony |
5101 | KUKIEŁKA Jarosław | 1982 | M30 | Piotrków Trybunalski | EPTM | Zatwierdzony |
5102 | KULKA Sergiusz | 1980 | M40 | Lesznowola | TriNEGU | Zatwierdzony |
5103 | HOŁDA Piotr | 1977 | M40 | Wysoka | goralka.com.pl | Zatwierdzony |
5104 | BONIECKI Piotr | 1977 | M40 | PIASECZNO | MEANDER TRIAMO | Zatwierdzony |
5105 | BOGALECKI Marek | 1957 | M60 | Starogard Gdański | SAFE Sport Team | Zatwierdzony |
5106 | DUK Damian | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
5107 | DUK Janusz | 1966 | M50 | lodz | LABOSPORT TEAM | Zatwierdzony |
5108 | KACPRZAK Adam | 1989 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
5109 | GRABARSKI Paweł | 1982 | M30 | Zgorzała | Banda Tri G | Zatwierdzony |
5110 | OŁDAKOWSKI Maciej | 1987 | M30 | Biała Parcela | Zatwierdzony | |
5111 | FISZER Jan | 1082 | M70 | Szklarska Poręba | Natural EPO | Zatwierdzony |
5112 | DRESPA Patryk | 1990 | M30 | Gdynia | Lili Team | Zatwierdzony |
5113 | KABZIŃSKA Izabela | 1982 | K30 | Raków Duży | Tri Aktywny Piotrków | Zatwierdzony |
5114 | KASPRZYK Kamil | 1980 | M40 | Kielce | Hit i Magia | Zatwierdzony |
5115 | GROCHOWSKI Paweł | 1987 | M30 | warszawa | MBC | Zatwierdzony |
5116 | GÒRECKI Michał | 1986 | M30 | Bełchatòw | Zatwierdzony | |
5117 | RYBACZEK Cezary | 1973 | M40 | Tomaszów Mazowiecki | EPTM | Zatwierdzony |
5118 | FIJAŁKOWSKI Tomasz | 1980 | M40 | Strzelce Opolskie | Gmina Strzelce Opolskie | Zatwierdzony |
5119 | KACPRZAK Tadeusz | 1955 | M60 | Konstantynów Łódzki | Zatwierdzony | |
5120 | LEWANDOWSKI Wojciech | 1975 | M40 | Tokary | Zatwierdzony | |
5121 | GAWŁOWSKA Elżbieta | 1991 | K18 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
5122 | JASINOWICZ Aleksandra | 1994 | K18 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
5123 | HERMANN Tomasz | 1978 | M40 | Olsztyn | www.olsztynbiznes.pl | Zatwierdzony |
5124 | JASION Robert | 1991 | M18 | Łódź | Only You | Zatwierdzony |
5125 | KARKUS Damian | 1976 | M40 | Bełchatów | brak | Zatwierdzony |
5126 | GAWIN Krzysztof | 1992 | M18 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
5127 | JUSTYNIAK Maciej | 1986 | M30 | Warszawa | Trizarza | Zatwierdzony |
5128 | GRYWALSKI Paweł | 1985 | M30 | Wrocław | Zatwierdzony | |
5129 | CZARNUCH Daniel | 1979 | M40 | Mierzyce | Zatwierdzony | |
5130 | CIEŚLA Robert | 1991 | M18 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
5131 | KONDAS Dariusz | 1983 | M30 | Warszawa | Triathlon Club Ochota | Zatwierdzony |
5132 | JEŻ Arkadiusz | 1980 | M40 | Rozprza | Grupa Jeż | Zatwierdzony |
5133 | HOLNICKA Agata | 1974 | K40 | Warszawa | Zatwierdzony | |
5134 | JAŁMUŻNA Marcin | 1985 | M30 | Żyrardów | Nie ma, że boli! | Zatwierdzony |
5135 | LISOWSKI Karol | 2004 | M18 | Głuchołazy | Zatwierdzony | |
5136 | GMIŃSKI Kamil | 1980 | M40 | Kozienice | WKZ Kozienice | Zatwierdzony |
5137 | KAŹMIERCZAK Marcin | 1974 | M40 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | Zatwierdzony |
5138 | KAMINSKI Jarek | 1984 | M30 | Warszawa | Triathlon Club Ochota | Zatwierdzony |
5139 | GAWLIK Pawel | 1987 | M30 | Wrocław | Zatwierdzony | |
5140 | MARZEC Łukasz | 1980 | M40 | Dąbrowa Górnicza | Triathlon X-Team | Zatwierdzony |
5141 | KAŹMIERCZAK Mateusz | 2002 | M18 | Łodź | HTF Ludwik Sikorski | Zatwierdzony |
5142 | KNAP Przemyslaw | 1971 | M40 | Czeladź | KW Kraków | Zatwierdzony |
5143 | NEHRING-GUGULSKA Magdalena | 1966 | K50 | Warszawa | Zatwierdzony | |
5144 | KLOSEK Dominik | 1980 | M40 | Gdynia | Endure Team | Zatwierdzony |
5145 | KONCKA-OLEJNIK Agnieszka | 1975 | K40 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | TriAktywny Piotrków | Zatwierdzony |
5146 | MATUSZEWSKI Mariusz | 1974 | M40 | WARSZAWA | KALACH TEAM | Zatwierdzony |
5147 | KOMANDER Ewa | 1985 | K30 | Kedzierzyn-Kozle | Zatwierdzony | |
5148 | OKRĄGŁY Emil | 1982 | M30 | Warszawa | TRIZARZA TEAM | Zatwierdzony |
5149 | KORNES Janusz | 1970 | M50 | Sosnowiec | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | Zatwierdzony |
5150 | MŁODZIKOWSKA Weronika | 1986 | K30 | Adamów | KB V-Max Adamów | Zatwierdzony |
5151 | KLĘKA Beata | 1974 | K40 | BEŁCHATÓW | Zatwierdzony | |
5152 | KOSMOWSKI Michal | 1980 | M40 | Kraków | dotsport/trinergy | Zatwierdzony |
5153 | MARZEC Michal | 1980 | M40 | SIEMIANOWICE ŚL | BRAK | Zatwierdzony |
5154 | KOŁODZIEJCZYK Tomasz | 1971 | M40 | Warszawa | Zatwierdzony | |
5155 | MUDŹ Anna | 1993 | K18 | Przewłoka | Zatwierdzony | |
5156 | NIKODEMIAK Jarosław | 1976 | M40 | Swarzędz | KLAS Szpot SWARZĘDZ | Zatwierdzony |
5157 | KIERZKOWSKA Małgorzata | 1979 | K40 | Kamieńsk | AKTYWNI KAMIEŃSK | Zatwierdzony |
5158 | MIASOJEDOW Bożena | 1954 | K60 | Warszawa | AKS POLONIA WARSZAWA | Zatwierdzony |
5159 | NOWAK Dawid | 1981 | M30 | Kiełczygłów | Ruch Kluch | Zatwierdzony |
5160 | KRYSIŃSKI Andrzej | 1991 | M18 | Ostrołęka | Zatwierdzony | |
5161 | KULIŃSKI Piotr | 1990 | M30 | Bełchatów | Iron Fighters | Zatwierdzony |
5162 | NAWRACAJ Michał | 1986 | M30 | Jawor | GVT | Zatwierdzony |
5163 | KRAWCZYK Natalia | 1988 | K30 | kalisz | Kaliski Klub Sportowy | Zatwierdzony |
5164 | LASKA Paweł | 1987 | M30 | Czerwionka-Leszczyny | Zatwierdzony | |
5165 | MOJŻESZ Piotr | 1995 | M18 | Bielsko - Biała | Unlimited Kraków | Zatwierdzony |
5166 | KLUSZCZYŃSKI Mariusz | 1981 | M30 | Toruń | TORUŃ MULTISPORT TEAM | Zatwierdzony |
5167 | KOPEĆ Jarek | 1969 | M50 | Łódź | Celironman | Zatwierdzony |
5168 | MAZURKIEWICZ Darek | 1978 | M40 | Smolec | goralka.com.pl | Zatwierdzony |
5169 | MATEWSKI Damian | 1975 | M40 | konstancin jeziorna | damian@delfin | Zatwierdzony |
5170 | KONSTAŃCZUK Adam | 1974 | M40 | Bełchatów | Warach Rowery | Zatwierdzony |
5171 | ŁĄCZYŃSKI Cezary | 1989 | M30 | Pomiechówek | Zatwierdzony | |
5172 | KUCMIERZ Marta | 1985 | K30 | Malinowice | Triathlon X-Team | Zatwierdzony |
5173 | NOWAK Cezary | 1980 | M40 | Kielce | Zatwierdzony | |
5174 | PIECH Michał | 1998 | M18 | Pabianice | Zatwierdzony | |
5175 | ORŁOWSKI Jakub | 1992 | M18 | Warszawa | Sponsoruje mnie Żona | Zatwierdzony |
5176 | PYSZKA-BAZAN Alicja | 1993 | K18 | Tychy | Zatwierdzony | |
5177 | ORLINSKI Filip | 1991 | M18 | Warszawa | Zatwierdzony | |
5178 | SZCZEPANIK Renata | 1979 | K40 | KRAKÓW | B3T | Zatwierdzony |
5179 | PIOTROWSKI Andrzej | 1972 | M40 | Warszawa | Ortoreh tri team | Zatwierdzony |
5180 | SAWICKI Arkadiusz | 1982 | M30 | Wroclaw | Scorpion | Zatwierdzony |
5181 | RÓG Grzegorz | 1977 | M40 | Tychy | KARNIJ SIĘ | Zatwierdzony |
5182 | SAWICKI Rafał | 1980 | M40 | Wrocław | GVT | Zatwierdzony |
5183 | POMORSKI Rafał | 1983 | M30 | Warszawa | TriFamily, #TeamKalach | Zatwierdzony |
5184 | OWCZAREK Paweł | 1971 | M40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
5185 | OLACZEK Łukasz | 1979 | M40 | Mrozów | Tata startuje // TRI AMO | Zatwierdzony |
5186 | OWCZAREK Wiktoria | 2004 | K18 | Pabianice | Zatwierdzony | |
5187 | PAJĄK Piotr | 2004 | M18 | Busko-Zdrój | Zatwierdzony | |
5188 | PAŁYSA Marek | 1974 | M40 | Dawidy Bankowe | TriNEGU | Zatwierdzony |
5189 | PLUCINSK Michal | 1981 | M30 | Torun | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
5190 | SIANOS Katarzyna | 1986 | K30 | Piotrków Trybunalski | Triaktywni Piotrków | Zatwierdzony |
5191 | PĘKOWSKI Bartosz | 1983 | M30 | Łęczyca | Zatwierdzony | |
5192 | SOBCZAK Michael | 1988 | M30 | Essen | RWO Endurance Team | Zatwierdzony |
5193 | SIEKAN Grzegorz | 1983 | M30 | Lędziny | Polpharma TriTeam | Zatwierdzony |
5194 | REMBOWSKI Michał | 1975 | M40 | Konstancin-Jeziorna | UB 40 | Zatwierdzony |
5195 | OSUCH Sebastian | 1988 | M30 | Katowice | Zatwierdzony | |
5196 | RESZKA Łukasz | 1981 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
5197 | OLESINSKI Artur | 1980 | M40 | Warszawa | kondycja | Zatwierdzony |
5198 | SIWIRSKI Robert | 1975 | M40 | Warszawa | WMT / WTT | Zatwierdzony |
5199 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
5200 | PAWELCZYK Marcin | 1992 | M18 | Gdynia | Zatwierdzony | |
5201 | PALMOWSKI Łukasz | 1976 | M40 | Rozalin | Ławeczka Team | Zatwierdzony |
5202 | Anonimowy | 1976 | M40 | Skórzewo | Zatwierdzony | |
5203 | POMORSKA Joanna | 1981 | K30 | Warszawa | Trifamily | Zatwierdzony |
5204 | RYBICKI Artur | 1998 | M18 | RADZANÓW | TWISTER TEAM | Zatwierdzony |
5205 | POLKOWSKI Marcin | 1976 | M40 | Skórzewo | CTS | Zatwierdzony |
5206 | SUFRANOWICZ Tomasz | 2001 | M18 | Dąbrowa Górnicza | Triathlon Dąbrowa Górnicza | Zatwierdzony |
5207 | ŚLEDZIŃSKI Leszek | 1987 | M30 | Warszawa | Prawie.PRO | Zatwierdzony |
5208 | STANISZEWSKI Dariusz | 1975 | M40 | Klepacze | Zatwierdzony | |
5209 | SZCZYPKA Sabina | 1987 | K30 | Kraków | Zatwierdzony | |
5210 | WALASIK Łukasz | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
5211 | WALCZAK Grzegorz | 1988 | M30 | Ruda Śląska | www.mizopol.pl | Zatwierdzony |
5212 | TARNECKI Łukasz | 1981 | M30 | DŁUTÓW | Zatwierdzony | |
5213 | SOBCZYK Sergiusz | 1991 | M18 | Warszawa | TRINERGY | Zatwierdzony |
5214 | WALCZAK Łukasz | 1991 | M18 | Bełchatow | Semper Active | Zatwierdzony |
5215 | STEFANEK Bartłomiej | 1982 | M30 | Kamieńsk | Zatwierdzony | |
5216 | WALASZCZYK Marcin | 1987 | M30 | Bełchatów | Iron Fighters | Zatwierdzony |
5217 | STOSZ Bartosz | 1977 | M40 | Chorzów | Zatwierdzony | |
5218 | WALCZYK Łukasz | 1982 | M30 | Wrocław | GVT | Zatwierdzony |
5219 | STĄPOR Dariusz | 1997 | M18 | Kraków | Zatwierdzony | |
5220 | STEFAŃSKI Wojciech | 1997 | M18 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | Zatwierdzony |
5221 | STAŃCZYK Paulina | 1986 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
5222 | SOBOTA Krzysztof | 1987 | M30 | Jabłonna | Bravehearts Legionowo | Zatwierdzony |
5223 | SZMAJDUCH Mariusz | 1986 | M30 | Mysłowice | Zatwierdzony | |
5224 | SZYMAŃSKA Karolina | 1980 | K40 | Warszawa | Zatwierdzony | |
5225 | TARGONI Paweł | 1976 | M40 | Frydek | Trinergy | Zatwierdzony |
5226 | STĘPIEŃ Adam | 1990 | M30 | Chorzów | LABOSPORT | Zatwierdzony |