Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - I bieg - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
5000 ORŁOWSKA Agata 1982 K30 Gdynia szorstkiesuki Confirmed
5001 GRECZYŁO Adam 1992 M40 Miszewko Triathlon Energy Confirmed
5002 GRECZYŁO Ewa 1974 K40 Miszewko Triathlon Energy Confirmed
5003 PERCHALUK Joanna 1985 K30 Longyearbyen Polarny Klub Sportowy Hornsund Confirmed
5004 SUCHOWIECKI Wojciech 1978 M40 Stawiguda Klub Sportowy Niemaniemogę Confirmed
5005 PACANEK Malwina 1987 K30 Sztum Confirmed
5006 BUDZIAREK Adam 1976 M40 Gdańsk #BBKTS Confirmed
5007 DZIEWIATOWSKA Joanna 1974 K40 Tuchom Kujawscy runners Confirmed
5008 SADOWSKA Ewa 1983 K30 Gdańsk Confirmed
5009 RUSAK Łukasz 1980 M40 Gdynia CzemuNie_run-passion.pl Confirmed
5010 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl Confirmed
5011 RUTKOWSKI Paweł 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
5012 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
5013 KADZIEWICZ Kamilla 1980 K40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
5014 SOKÓŁ Adam 1976 M40 Rzeszów PersonalTriathlon.pl Confirmed
5015 KRÓL Elżbieta 1971 K40 Lębork SOR Lębork Confirmed
5016 PAC Arkadiusz 1990 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
5017 SCHLUETER Bernard 1979 M40 Jaroty PersonalTriathlon.pl Confirmed
5018 DAGIEL Jacek 1984 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
5019 SZABLIŃSKA Joanna 1989 K30 Ostróda PersonalTriathlon.pl Confirmed
5020 BARTKOWSKI Marek 1972 M40 Warszawa EndureTeam Confirmed
5021 BRYLOWSKA Grazyna 1979 K40 Gdańsk Confirmed
5022 FARAN Grzegorz 1972 M40 SULMIN GTSulmin Confirmed
5023 BRONAKOWSKA Dorota 1982 K30 Olsztyn PersonalTriathlon Confirmed
5024 SALEWSKI Jan 1980 M40 Gdynia Good-Time Pomiar Czasu Confirmed
5025 KURPIEWSKA Paulina 1992 K18 Kosakowo-Pogórze Confirmed
5026 MIKOŁAJCZYK Marcelina 1984 K30 Gdańsk Confirmed
5027 MARCINIAK Maciej 1985 M30 Stare Bielice KS Pogoń Połczyn Zdrój Confirmed
5028 KACPRZAK Michał 1985 M30 Warszawa Confirmed
5029 GALIŃSKI Tomasz 1972 M40 Rotmanka Confirmed
5030 IGRAS Szymon 1993 M18 Olsztyn ArtneoTeam Confirmed
5031 ASZKIEŁOWICZ Paweł 1984 M30 Bartąg ArtneoTeam Confirmed
5032 KALITA Katarzyna 1982 K30 Cieplewo TriMama Team Confirmed
5033 ŁATAS Paweł 1990 M30 Gdańsk Confirmed
5034 MUCHA Paulina 1986 K30 Pogórze TriMama Team Confirmed
5035 LIS Edyta 1978 K40 Gdańsk TriMama Team Confirmed
5036 BŁASZCZUK Maja 1982 K30 Gdynia TriMama Team Confirmed
5037 DROZDOWSKI Patryk 1979 M40 Olsztyn ArtneoTeam Confirmed
5038 WODYNSKA-STOSIK Natalia 1981 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
5039 SZYPSZAK Barbara 1982 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
5040 SYREWICZ Małgorzata 1978 K40 GDAŃSK TriMama Team Confirmed
5041 ŚWITALSKI Paweł 1985 M30 Gdynia Confirmed
5042 STOSIK Tadeusz 1953 M60 Gdańsk TriMama Team Confirmed
5043 SUŁEK Kamila 1981 K30 Słupsk 6WOG Confirmed
5044 JARMOŁOWICZ Beata 1970 K50 Gdansk CTS Confirmed
5045 KAŹMIERCZAK Anna 1995 K18 Olsztyn ArtneoTeam Confirmed
5046 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K30 Straszyn CTS Confirmed
5047 CIECHANOWSKI Szymon 1977 M40 Gdańsk CTS Confirmed
5048 RUTKOWSKI Piotr 1971 M40 Pruszcz Gdański #BartekZdrowiej Confirmed
5049 GRODZKI Marek 1975 M40 Gdańsk CTS Confirmed
5050 OLSZEWSKI Daniel 1977 M40 Mrągowo Confirmed
5051 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
5052 SKWIOT Agnieszka 1981 K30 Gdańsk Confirmed
5053 BIALY Sebastian 1973 M40 Warszawa AIRBIKE.PL Confirmed
5054 STRZYŻEWSKI Maciej 1993 M18 Oborniki Śląskie BNW Bo Nie Wypada Confirmed
5055 ZUCHORA Łukasz 1984 M30 Grudziądz Confirmed
5056 PSIUK Ewa 1992 K18 Warszawa Confirmed
5057 KŁUBA Sławomir 1990 M30 Susz Tri NEGU Confirmed
5058 GAWIN Krzysztof 1992 M18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
5059 JACYKOWSKI Zbigniew 1961 M50 Gdańsk TriMama Team Confirmed
5060 ADACH Kazimierz 1957 M60 Ustka SKB CZARNI Confirmed
5061 BUŚKO Mateusz 2006 M18 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
5062 BUŚKO Paweł 1970 M50 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
5063 BUŚKO Zosia 1999 K18 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
5064 JASINOWICZ Aleksandra 1994 K18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
5065 SWARYCZEWSKI Tomasz 1978 M40 Olsztyn Tri Negu Confirmed
5066 BORYSEWICZ Karolina 1988 K30 Gdańsk TriMama budzi gdańsk Confirmed
5067 BAZYLUK Magdalena 1987 K30 Gdańsk Confirmed
5068 FRANKOWSKA Agnieszka 1985 K30 Kętrzyn Drużyna ML Confirmed
5069 PAŁYSA Marek 1974 M40 Dawidy Bankowe Tri NEGU Confirmed
5070 ZASTAWNIAK Kacper 1981 M30 Wrocław TriNEGU Confirmed
5071 NIEWIŃSKA Aleksandra 1933 K70 GIżycko Confirmed
5072 ANTCZAK Grzegorz 1973 M40 POZNAŃ run4fun Confirmed
5073 ANTCZAK Marek 1977 M40 Warszawa Razem Trenujemy Sport Confirmed
5074 ADAMUSIAK Dawid 1982 M30 Allschwil BULLET TEAM Confirmed
5075 ADAMCZYK Jakub 1993 M18 Bełchatów Confirmed
5076 ZAJĄC Konrad 1987 M30 Warszawa MChmielnicki Kancelaria TriGroup Confirmed
5077 ŻÓŁTASZEK Daniel 1979 M40 Wrocław Wrocław Confirmed
5078 BARTYZEL Krzysztof 1974 M40 Bełchtów Confirmed
5079 BAREWSKI Bogdan 1954 M60 Warszawa Confirmed
5080 WICHER Rafał 1991 M18 Łódź Confirmed
5081 BARDZEL Justyna 1983 K30 Łódź i-Sport Confirmed
5082 KLĘKA Marcin 1977 M40 Bełchatów Confirmed
5083 BEDNARSKI Dominik 1990 M30 Łódź Confirmed
5084 BARDZKI Sylwester 1979 M40 Kielce Confirmed
5085 CZAPLA Łukasz 1981 M30 Tychy TRIceratops Confirmed
5086 CABAJ Martyna 1995 K18 Bydgoszcz Confirmed
5087 JAŁMUŻNA Łukasz 1979 M40 Żyrardów Nie ma, że boli! Confirmed
5088 HORSTEN Dorian 2001 M18 Gdansk Tri Talent Team Gdańsk Confirmed
5089 CIS Adam 1978 M40 Sosnowiec Confirmed
5090 DZIEDZIC Paweł 1980 M40 Poznań Rankor Athletics Confirmed
5091 GARWOLSKA Ewa 1982 K30 Mińsk Mazowiecki Confirmed
5092 BIELEC Adam 1989 M30 Skępe Maratończyk Confirmed
5093 BŁACH Wojciech 1988 M30 Sosnowiec www.mizopol.pl Confirmed
5094 BERĘC Piotr 1971 M40 Bełchatów Confirmed
5095 WANIEWSKI Marcin 1976 M40 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
5096 FOLGA Marek 1975 M40 Wrocław GVT Confirmed
5097 KRYCH Robert 1970 M50 Rąbień Confirmed
5098 JACKOWSKI Grzegorz 1956 M60 Bełchatów Towarzystwo Sportu i Rekreacji JUPITER przy Elektrowni Bełchatów Confirmed
5099 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
5100 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1975 K40 Gdynia MEWA Gdynia Confirmed
5101 KUKIEŁKA Jarosław 1982 M30 Piotrków Trybunalski EPTM Confirmed
5102 KULKA Sergiusz 1980 M40 Lesznowola TriNEGU Confirmed
5103 HOŁDA Piotr 1977 M40 Wysoka goralka.com.pl Confirmed
5104 BONIECKI Piotr 1977 M40 PIASECZNO MEANDER TRIAMO Confirmed
5105 BOGALECKI Marek 1957 M60 Starogard Gdański SAFE Sport Team Confirmed
5106 DUK Damian 1987 M30 Łódź Confirmed
5107 DUK Janusz 1966 M50 lodz LABOSPORT TEAM Confirmed
5108 KACPRZAK Adam 1989 M30 Łódź Confirmed
5109 GRABARSKI Paweł 1982 M30 Zgorzała Banda Tri G Confirmed
5110 OŁDAKOWSKI Maciej 1987 M30 Biała Parcela Confirmed
5111 FISZER Jan 1082 M70 Szklarska Poręba Natural EPO Confirmed
5112 DRESPA Patryk 1990 M30 Gdynia Lili Team Confirmed
5113 KABZIŃSKA Izabela 1982 K30 Raków Duży Tri Aktywny Piotrków Confirmed
5114 KASPRZYK Kamil 1980 M40 Kielce Hit i Magia Confirmed
5115 GROCHOWSKI Paweł 1987 M30 warszawa MBC Confirmed
5116 GÒRECKI Michał 1986 M30 Bełchatòw Confirmed
5117 RYBACZEK Cezary 1973 M40 Tomaszów Mazowiecki EPTM Confirmed
5118 FIJAŁKOWSKI Tomasz 1980 M40 Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie Confirmed
5119 KACPRZAK Tadeusz 1955 M60 Konstantynów Łódzki Confirmed
5120 LEWANDOWSKI Wojciech 1975 M40 Tokary Confirmed
5121 GAWŁOWSKA Elżbieta 1991 K18 Bełchatów Confirmed
5122 JASINOWICZ Aleksandra 1994 K18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
5123 HERMANN Tomasz 1978 M40 Olsztyn www.olsztynbiznes.pl Confirmed
5124 JASION Robert 1991 M18 Łódź Only You Confirmed
5125 KARKUS Damian 1976 M40 Bełchatów brak Confirmed
5126 GAWIN Krzysztof 1992 M18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
5127 JUSTYNIAK Maciej 1986 M30 Warszawa Trizarza Confirmed
5128 GRYWALSKI Paweł 1985 M30 Wrocław Confirmed
5129 CZARNUCH Daniel 1979 M40 Mierzyce Confirmed
5130 CIEŚLA Robert 1991 M18 Bełchatów Confirmed
5131 KONDAS Dariusz 1983 M30 Warszawa Triathlon Club Ochota Confirmed
5132 JEŻ Arkadiusz 1980 M40 Rozprza Grupa Jeż Confirmed
5133 HOLNICKA Agata 1974 K40 Warszawa Confirmed
5134 JAŁMUŻNA Marcin 1985 M30 Żyrardów Nie ma, że boli! Confirmed
5135 LISOWSKI Karol 2004 M18 Głuchołazy Confirmed
5136 GMIŃSKI Kamil 1980 M40 Kozienice WKZ Kozienice Confirmed
5137 KAŹMIERCZAK Marcin 1974 M40 Łódź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
5138 KAMINSKI Jarek 1984 M30 Warszawa Triathlon Club Ochota Confirmed
5139 GAWLIK Pawel 1987 M30 Wrocław Confirmed
5140 MARZEC Łukasz 1980 M40 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team Confirmed
5141 KAŹMIERCZAK Mateusz 2002 M18 Łodź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
5142 KNAP Przemyslaw 1971 M40 Czeladź KW Kraków Confirmed
5143 NEHRING-GUGULSKA Magdalena 1966 K50 Warszawa Confirmed
5144 KLOSEK Dominik 1980 M40 Gdynia Endure Team Confirmed
5145 KONCKA-OLEJNIK Agnieszka 1975 K40 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI TriAktywny Piotrków Confirmed
5146 MATUSZEWSKI Mariusz 1974 M40 WARSZAWA KALACH TEAM Confirmed
5147 KOMANDER Ewa 1985 K30 Kedzierzyn-Kozle Confirmed
5148 OKRĄGŁY Emil 1982 M30 Warszawa TRIZARZA TEAM Confirmed
5149 KORNES Janusz 1970 M50 Sosnowiec TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA Confirmed
5150 MŁODZIKOWSKA Weronika 1986 K30 Adamów KB V-Max Adamów Confirmed
5151 KLĘKA Beata 1974 K40 BEŁCHATÓW Confirmed
5152 KOSMOWSKI Michal 1980 M40 Kraków dotsport/trinergy Confirmed
5153 MARZEC Michal 1980 M40 SIEMIANOWICE ŚL BRAK Confirmed
5154 KOŁODZIEJCZYK Tomasz 1971 M40 Warszawa Confirmed
5155 MUDŹ Anna 1993 K18 Przewłoka Confirmed
5156 NIKODEMIAK Jarosław 1976 M40 Swarzędz KLAS Szpot SWARZĘDZ Confirmed
5157 KIERZKOWSKA Małgorzata 1979 K40 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
5158 MIASOJEDOW Bożena 1954 K60 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Confirmed
5159 NOWAK Dawid 1981 M30 Kiełczygłów Ruch Kluch Confirmed
5160 KRYSIŃSKI Andrzej 1991 M18 Ostrołęka Confirmed
5161 KULIŃSKI Piotr 1990 M30 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
5162 NAWRACAJ Michał 1986 M30 Jawor GVT Confirmed
5163 KRAWCZYK Natalia 1988 K30 kalisz Kaliski Klub Sportowy Confirmed
5164 LASKA Paweł 1987 M30 Czerwionka-Leszczyny Confirmed
5165 MOJŻESZ Piotr 1995 M18 Bielsko - Biała Unlimited Kraków Confirmed
5166 KLUSZCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Toruń TORUŃ MULTISPORT TEAM Confirmed
5167 KOPEĆ Jarek 1969 M50 Łódź Celironman Confirmed
5168 MAZURKIEWICZ Darek 1978 M40 Smolec goralka.com.pl Confirmed
5169 MATEWSKI Damian 1975 M40 konstancin jeziorna damian@delfin Confirmed
5170 KONSTAŃCZUK Adam 1974 M40 Bełchatów Warach Rowery Confirmed
5171 ŁĄCZYŃSKI Cezary 1989 M30 Pomiechówek Confirmed
5172 KUCMIERZ Marta 1985 K30 Malinowice Triathlon X-Team Confirmed
5173 NOWAK Cezary 1980 M40 Kielce Confirmed
5174 PIECH Michał 1998 M18 Pabianice Confirmed
5175 ORŁOWSKI Jakub 1992 M18 Warszawa Sponsoruje mnie Żona Confirmed
5176 PYSZKA-BAZAN Alicja 1993 K18 Tychy Confirmed
5177 ORLINSKI Filip 1991 M18 Warszawa Confirmed
5178 SZCZEPANIK Renata 1979 K40 KRAKÓW B3T Confirmed
5179 PIOTROWSKI Andrzej 1972 M40 Warszawa Ortoreh tri team Confirmed
5180 SAWICKI Arkadiusz 1982 M30 Wroclaw Scorpion Confirmed
5181 RÓG Grzegorz 1977 M40 Tychy KARNIJ SIĘ Confirmed
5182 SAWICKI Rafał 1980 M40 Wrocław GVT Confirmed
5183 POMORSKI Rafał 1983 M30 Warszawa TriFamily, #TeamKalach Confirmed
5184 OWCZAREK Paweł 1971 M40 Pabianice Confirmed
5185 OLACZEK Łukasz 1979 M40 Mrozów Tata startuje // TRI AMO Confirmed
5186 OWCZAREK Wiktoria 2004 K18 Pabianice Confirmed
5187 PAJĄK Piotr 2004 M18 Busko-Zdrój Confirmed
5188 PAŁYSA Marek 1974 M40 Dawidy Bankowe TriNEGU Confirmed
5189 PLUCINSK Michal 1981 M30 Torun Toruń Multisport Team Confirmed
5190 SIANOS Katarzyna 1986 K30 Piotrków Trybunalski Triaktywni Piotrków Confirmed
5191 PĘKOWSKI Bartosz 1983 M30 Łęczyca Confirmed
5192 SOBCZAK Michael 1988 M30 Essen RWO Endurance Team Confirmed
5193 SIEKAN Grzegorz 1983 M30 Lędziny Polpharma TriTeam Confirmed
5194 REMBOWSKI Michał 1975 M40 Konstancin-Jeziorna UB 40 Confirmed
5195 OSUCH Sebastian 1988 M30 Katowice Confirmed
5196 RESZKA Łukasz 1981 M30 Łódź Confirmed
5197 OLESINSKI Artur 1980 M40 Warszawa kondycja Confirmed
5198 SIWIRSKI Robert 1975 M40 Warszawa WMT / WTT Confirmed
5199 ŚWIERCZYŃSKI Michał 1987 M30 Łódź Confirmed
5200 PAWELCZYK Marcin 1992 M18 Gdynia Confirmed
5201 PALMOWSKI Łukasz 1976 M40 Rozalin Ławeczka Team Confirmed
5202 Anonymous 1976 M40 Skórzewo Confirmed
5203 POMORSKA Joanna 1981 K30 Warszawa Trifamily Confirmed
5204 RYBICKI Artur 1998 M18 RADZANÓW TWISTER TEAM Confirmed
5205 POLKOWSKI Marcin 1976 M40 Skórzewo CTS Confirmed
5206 SUFRANOWICZ Tomasz 2001 M18 Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza Confirmed
5207 ŚLEDZIŃSKI Leszek 1987 M30 Warszawa Prawie.PRO Confirmed
5208 STANISZEWSKI Dariusz 1975 M40 Klepacze Confirmed
5209 SZCZYPKA Sabina 1987 K30 Kraków Confirmed
5210 WALASIK Łukasz 1987 M30 Łódź Confirmed
5211 WALCZAK Grzegorz 1988 M30 Ruda Śląska www.mizopol.pl Confirmed
5212 TARNECKI Łukasz 1981 M30 DŁUTÓW Confirmed
5213 SOBCZYK Sergiusz 1991 M18 Warszawa TRINERGY Confirmed
5214 WALCZAK Łukasz 1991 M18 Bełchatow Semper Active Confirmed
5215 STEFANEK Bartłomiej 1982 M30 Kamieńsk Confirmed
5216 WALASZCZYK Marcin 1987 M30 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
5217 STOSZ Bartosz 1977 M40 Chorzów Confirmed
5218 WALCZYK Łukasz 1982 M30 Wrocław GVT Confirmed
5219 STĄPOR Dariusz 1997 M18 Kraków Confirmed
5220 STEFAŃSKI Wojciech 1997 M18 Gniezno GTT DIAMENT GNIEZNO Confirmed
5221 STAŃCZYK Paulina 1986 K30 Bełchatów Confirmed
5222 SOBOTA Krzysztof 1987 M30 Jabłonna Bravehearts Legionowo Confirmed
5223 SZMAJDUCH Mariusz 1986 M30 Mysłowice Confirmed
5224 SZYMAŃSKA Karolina 1980 K40 Warszawa Confirmed
5225 TARGONI Paweł 1976 M40 Frydek Trinergy Confirmed
5226 STĘPIEŃ Adam 1990 M30 Chorzów LABOSPORT Confirmed