Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - II bieg - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1000 | RUTKOWSKI Paweł | 1979 | M40 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
1001 | BRONAKOWSKI Piotr | 1979 | M40 | Olsztyn | personaltriathlon.pl | Zatwierdzony |
1002 | RUSAK Łukasz | 1980 | M40 | Gdynia | CzemuNie_run-passion.pl | Zatwierdzony |
1003 | DZIEWIATOWSKA Joanna | 1974 | K40 | Tuchom | Kujawscy runners | Zatwierdzony |
1004 | GRECZYŁO Ewa | 1974 | K40 | Miszewko | Triathlon Energy | Zatwierdzony |
1005 | BUDZIAREK Adam | 1976 | M40 | Gdańsk | #BBKTS | Zatwierdzony |
1006 | KRÓL Elżbieta | 1971 | K40 | Lębork | SOR Lębork | Zatwierdzony |
1007 | BARTKOWSKI Marek | 1972 | M40 | Warszawa | EndureTeam | Zatwierdzony |
1008 | SZYMAŃSKI Łukasz | 1979 | M40 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
1009 | KADZIEWICZ Kamilla | 1980 | K40 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
1010 | SOKÓŁ Adam | 1976 | M40 | Rzeszów | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
1011 | SZABLIŃSKA Joanna | 1989 | K30 | Ostróda | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
1012 | DAGIEL Jacek | 1984 | M30 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
1013 | PAC Arkadiusz | 1990 | M30 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
1014 | SCHLUETER Bernard | 1979 | M40 | Jaroty | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
1015 | BRONAKOWSKA Dorota | 1982 | K30 | Olsztyn | PersonalTriathlon | Zatwierdzony |
1016 | MUCHA Paulina | 1986 | K30 | Pogórze | TriMama Team | Zatwierdzony |
1017 | BŁASZCZUK Maja | 1982 | K30 | Gdynia | TriMama Team | Zatwierdzony |
1018 | KALITA Katarzyna | 1982 | K30 | Cieplewo | TriMama Team | Zatwierdzony |
1019 | FARAN Grzegorz | 1972 | M40 | SULMIN | GTSulmin | Zatwierdzony |
1020 | KORPAL Anna | 1974 | K40 | Gdańsk | Trimama Team | Zatwierdzony |
1021 | STOSIK Tadeusz | 1953 | M60 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
1022 | LEWANCZYK-NOWAK Małgosia | 1983 | K30 | Gdańsk | Trimama Team | Zatwierdzony |
1023 | LIPKA Martyna | 1992 | K18 | Olsztyn | #ArtneoTeam | Zatwierdzony |
1024 | BLUJ Roman | 1960 | M60 | Gdynia | VO2max MTB Tem | Zatwierdzony |
1025 | JACYKOWSKI Zbigniew | 1961 | M50 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
1026 | BIALY Sebastian | 1973 | M40 | Warszawa | AIRBIKE.PL | Zatwierdzony |
1027 | STRZYŻEWSKI Maciej | 1993 | M18 | Oborniki Śląskie | BNW Bo Nie Wypada | Zatwierdzony |
1028 | BUŚKO Paweł | 1970 | M50 | Charbrowo | szpital Lębork | Zatwierdzony |
1029 | KŁUBA Sławomir | 1990 | M30 | Susz | Tri NEGU | Zatwierdzony |
1030 | GAWIN Krzysztof | 1992 | M18 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
1031 | ZUCHORA Łukasz | 1984 | M30 | Grudziądz | Zatwierdzony | |
1032 | KOZIBSKI Jakub | 2001 | M18 | Iława | TriNEGU | Zatwierdzony |
1033 | ZAJĄC Katarzyna | 1994 | K18 | Gdynia | Zatwierdzony | |
1034 | KURPIEWSKA Paulina | 1992 | K18 | Kosakowo-Pogórze | Zatwierdzony | |
1035 | PAŁYSA Marek | 1974 | M40 | Dawidy Bankowe | Tri NEGU | Zatwierdzony |
1036 | OLSZEWSKI Daniel | 1977 | M40 | Mrągowo | Zatwierdzony | |
1037 | MARCINIAK Maciej | 1985 | M30 | Stare Bielice | KS Pogoń Połczyn Zdrój | Zatwierdzony |
1038 | WODYNSKA-STOSIK Natalia | 1981 | K30 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
1039 | ŁATAS Paweł | 1990 | M30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
1040 | ŚWITALSKI Paweł | 1985 | M30 | Gdynia | Zatwierdzony | |
1041 | ORŁOWSKA Agata | 1982 | K30 | Gdynia | szorstkiesuki | Zatwierdzony |
1042 | KAROLAK Tomasz | 1971 | M40 | Miszewko | Triathlon Energy | Zatwierdzony |
1043 | BUŚKO Mateusz | 2006 | M18 | Charbrowo | szpital Lębork | Zatwierdzony |
1044 | BUŚKO Zosia | 1999 | K18 | Charbrowo | szpital Lębork | Zatwierdzony |
1045 | ADACH Kazimierz | 1957 | M60 | Ustka | SKB CZARNI | Zatwierdzony |
1046 | PSIUK Ewa | 1992 | K18 | Warszawa | Zatwierdzony | |
1047 | TOMASZEWSKI Mateusz | 1990 | M30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
1048 | BAZYLUK Magdalena | 1987 | K30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
1049 | SKWIOT Agnieszka | 1981 | K30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
1050 | WIŚNIEWSKI Kuba | 1977 | M40 | Warszawa | Bieganie.pl | Zatwierdzony |
1051 | SADOWSKA Ewa | 1983 | K30 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
1052 | SALEWSKI Jan | 1980 | M40 | Gdynia | Good-Time Pomiar Czasu | Zatwierdzony |
1053 | JASINOWICZ Aleksandra | 1994 | K18 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
1054 | BORYSEWICZ Karolina | 1988 | K30 | Gdańsk | TriMama Team | Zatwierdzony |
1055 | KACPRZAK Michał | 1985 | M30 | Warszawa | Zatwierdzony | |
1056 | KASPROWICZ Grażyna | 1985 | K30 | Warszawa | Tri negu | Zatwierdzony |
1057 | ADAMCZYK Jakub | 1993 | M18 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
1058 | CABAJ Martyna | 1995 | K18 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
1059 | ADAMUSIAK Dawid | 1982 | M30 | Allschwil | BULLET TEAM | Zatwierdzony |
1060 | KAŹMIERCZAK Marcin | 1974 | M40 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | Zatwierdzony |
1061 | JAŁMUŻNA Marcin | 1985 | M30 | Żyrardów | Nie ma, że boli! | Zatwierdzony |
1062 | ANTCZAK Grzegorz | 1973 | M40 | POZNAŃ | run4fun | Zatwierdzony |
1063 | JASINOWICZ Aleksandra | 1994 | K18 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
1064 | JEŻ Arkadiusz | 1980 | M40 | Rozprza | Grupa Jeż | Zatwierdzony |
1065 | FISZER Jan | 1082 | M70 | Szklarska Poręba | Natural EPO | Zatwierdzony |
1066 | BEYER-WRÓBLEWSKA Monika | 1975 | K40 | Gdynia | MEWA Gdynia | Zatwierdzony |
1067 | GAWŁOWSKA Elżbieta | 1991 | K18 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
1068 | JASION Robert | 1991 | M18 | Łódź | Only You | Zatwierdzony |
1069 | KRAWCZYK Natalia | 1988 | K30 | kalisz | Kaliski Klub Sportowy | Zatwierdzony |
1070 | KOSMOWSKI Michal | 1980 | M40 | Kraków | dotsport/trinergy | Zatwierdzony |
1071 | GÒRECKI Michał | 1986 | M30 | Bełchatòw | Zatwierdzony | |
1072 | KIERZKOWSKA Małgorzata | 1979 | K40 | Kamieńsk | AKTYWNI KAMIEŃSK | Zatwierdzony |
1073 | DZIEDZIC Paweł | 1980 | M40 | Poznań | Rankor Athletics | Zatwierdzony |
1074 | KOŁODZIEJCZYK Tomasz | 1971 | M40 | Warszawa | Zatwierdzony | |
1075 | BARDZKI Sylwester | 1979 | M40 | Kielce | Zatwierdzony | |
1076 | KUCMIERZ Marta | 1985 | K30 | Malinowice | Triathlon X-Team | Zatwierdzony |
1077 | HOLNICKA Agata | 1974 | K40 | Warszawa | Zatwierdzony | |
1078 | KAŹMIERCZAK Mateusz | 2002 | M18 | Łodź | HTF Ludwik Sikorski | Zatwierdzony |
1079 | KONSTAŃCZUK Adam | 1974 | M40 | Bełchatów | Warach Rowery | Zatwierdzony |
1080 | MATEWSKI Damian | 1975 | M40 | konstancin jeziorna | damian@delfin | Zatwierdzony |
1081 | BEDNARSKI Dominik | 1990 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
1082 | HOŁDA Piotr | 1977 | M40 | Wysoka | goralka.com.pl | Zatwierdzony |
1083 | HORSTEN Dorian | 2001 | M18 | Gdansk | Tri Talent Team Gdańsk | Zatwierdzony |
1084 | JAŁMUŻNA Łukasz | 1979 | M40 | Żyrardów | Nie ma, że boli! | Zatwierdzony |
1085 | GMIŃSKI Kamil | 1980 | M40 | Kozienice | WKZ Kozienice | Zatwierdzony |
1086 | KNAP Przemyslaw | 1971 | M40 | Czeladź | KW Kraków | Zatwierdzony |
1087 | BONIECKI Piotr | 1977 | M40 | PIASECZNO | MEANDER TRIAMO | Zatwierdzony |
1088 | BOGALECKI Marek | 1957 | M60 | Starogard Gdański | SAFE Sport Team | Zatwierdzony |
1089 | DUK Damian | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
1090 | DUK Janusz | 1966 | M50 | lodz | LABOSPORT TEAM | Zatwierdzony |
1091 | KOMANDER Ewa | 1985 | K30 | Kedzierzyn-Kozle | Zatwierdzony | |
1092 | CZAPLA Łukasz | 1981 | M30 | Tychy | TRIceratops | Zatwierdzony |
1093 | KORNES Janusz | 1970 | M50 | Sosnowiec | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | Zatwierdzony |
1094 | MŁODZIKOWSKA Weronika | 1986 | K30 | Adamów | KB V-Max Adamów | Zatwierdzony |
1095 | KLĘKA Beata | 1974 | K40 | BEŁCHATÓW | Zatwierdzony | |
1096 | KACPRZAK Adam | 1989 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
1097 | GRABARSKI Paweł | 1982 | M30 | Zgorzała | Banda Tri G | Zatwierdzony |
1098 | GARWOLSKA Ewa | 1982 | K30 | Mińsk Mazowiecki | Zatwierdzony | |
1099 | KAMINSKI Jarek | 1984 | M30 | Warszawa | Triathlon Club Ochota | Zatwierdzony |
1100 | GAWLIK Pawel | 1987 | M30 | Wrocław | Zatwierdzony | |
1101 | BARTYZEL Krzysztof | 1974 | M40 | Bełchtów | Zatwierdzony | |
1102 | KLUSZCZYŃSKI Mariusz | 1981 | M30 | Toruń | TORUŃ MULTISPORT TEAM | Zatwierdzony |
1103 | KLĘKA Marcin | 1977 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
1104 | KONDAS Dariusz | 1983 | M30 | Warszawa | Triathlon Club Ochota | Zatwierdzony |
1105 | BERĘC Piotr | 1971 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
1106 | CIEŚLA Robert | 1991 | M18 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
1107 | CZARNUCH Daniel | 1979 | M40 | Mierzyce | Zatwierdzony | |
1108 | BIELEC Adam | 1989 | M30 | Skępe | Maratończyk | Zatwierdzony |
1109 | KRYSIŃSKI Andrzej | 1991 | M18 | Ostrołęka | Zatwierdzony | |
1110 | GRYWALSKI Paweł | 1985 | M30 | Wrocław | Zatwierdzony | |
1111 | ŻÓŁTASZEK Daniel | 1979 | M40 | Wrocław | Wrocław | Zatwierdzony |
1112 | BŁACH Wojciech | 1988 | M30 | Sosnowiec | www.mizopol.pl | Zatwierdzony |
1113 | JUSTYNIAK Maciej | 1986 | M30 | Warszawa | Trizarza | Zatwierdzony |
1114 | RESZKA Łukasz | 1981 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
1115 | MUDŹ Anna | 1993 | K18 | Przewłoka | Zatwierdzony | |
1116 | FOLGA Marek | 1975 | M40 | Wrocław | GVT | Zatwierdzony |
1117 | GAWIN Krzysztof | 1992 | M18 | Warszawa | Tri NEGU | Zatwierdzony |
1118 | KARKUS Damian | 1976 | M40 | Bełchatów | brak | Zatwierdzony |
1119 | HERMANN Tomasz | 1978 | M40 | Olsztyn | www.olsztynbiznes.pl | Zatwierdzony |
1120 | KRYCH Robert | 1970 | M50 | Rąbień | Zatwierdzony | |
1121 | KACPRZAK Tadeusz | 1955 | M60 | Konstantynów Łódzki | Zatwierdzony | |
1122 | FIJAŁKOWSKI Tomasz | 1980 | M40 | Strzelce Opolskie | Gmina Strzelce Opolskie | Zatwierdzony |
1123 | BLUJ Roman | 1960 | M60 | Gdynia | VO2max MTB Tem | Zatwierdzony |
1124 | BARDZEL Justyna | 1983 | K30 | Łódź | i-Sport | Zatwierdzony |
1125 | JACKOWSKI Grzegorz | 1956 | M60 | Bełchatów | Towarzystwo Sportu i Rekreacji JUPITER przy Elektrowni Bełchatów | Zatwierdzony |
1126 | GROCHOWSKI Paweł | 1987 | M30 | warszawa | MBC | Zatwierdzony |
1127 | KASPRZYK Kamil | 1980 | M40 | Kielce | Hit i Magia | Zatwierdzony |
1128 | KONCKA-OLEJNIK Agnieszka | 1975 | K40 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | TriAktywny Piotrków | Zatwierdzony |
1129 | ANTCZAK Marek | 1977 | M40 | Warszawa | Razem Trenujemy Sport | Zatwierdzony |
1130 | BAREWSKI Bogdan | 1954 | M60 | Warszawa | Zatwierdzony | |
1131 | KABZIŃSKA Izabela | 1982 | K30 | Raków Duży | Tri Aktywny Piotrków | Zatwierdzony |
1132 | CIS Adam | 1978 | M40 | Sosnowiec | Zatwierdzony | |
1133 | DRESPA Patryk | 1990 | M30 | Gdynia | Lili Team | Zatwierdzony |
1134 | KLOSEK Dominik | 1980 | M40 | Gdynia | Endure Team | Zatwierdzony |
1135 | ORLINSKI Filip | 1991 | M18 | Warszawa | Zatwierdzony | |
1136 | PAJĄK Piotr | 2004 | M18 | Busko-Zdrój | Zatwierdzony | |
1137 | ORŁOWSKI Jakub | 1992 | M18 | Warszawa | Sponsoruje mnie Żona | Zatwierdzony |
1138 | OKRĄGŁY Emil | 1982 | M30 | Warszawa | TRIZARZA TEAM | Zatwierdzony |
1139 | PALMOWSKI Łukasz | 1976 | M40 | Rozalin | Ławeczka Team | Zatwierdzony |
1140 | OSUCH Sebastian | 1988 | M30 | Katowice | Zatwierdzony | |
1141 | LISOWSKI Karol | 2004 | M18 | Głuchołazy | Zatwierdzony | |
1142 | OŁDAKOWSKI Maciej | 1987 | M30 | Biała Parcela | Zatwierdzony | |
1143 | KOPEĆ Jarek | 1969 | M50 | Łódź | Celironman | Zatwierdzony |
1144 | MAZURKIEWICZ Darek | 1978 | M40 | Smolec | goralka.com.pl | Zatwierdzony |
1145 | PLUCINSK Michal | 1981 | M30 | Torun | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
1146 | NOWAK Cezary | 1980 | M40 | Kielce | Zatwierdzony | |
1147 | ŁĄCZYŃSKI Cezary | 1989 | M30 | Pomiechówek | Zatwierdzony | |
1148 | SOBOTA Krzysztof | 1987 | M30 | Jabłonna | Bravehearts Legionowo | Zatwierdzony |
1149 | MARZEC Łukasz | 1980 | M40 | Dąbrowa Górnicza | Triathlon X-Team | Zatwierdzony |
1150 | OWCZAREK Wiktoria | 2004 | K18 | Pabianice | Zatwierdzony | |
1151 | OLACZEK Łukasz | 1979 | M40 | Mrozów | Tata startuje // TRI AMO | Zatwierdzony |
1152 | OWCZAREK Paweł | 1971 | M40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
1153 | NEHRING-GUGULSKA Magdalena | 1966 | K50 | Warszawa | Zatwierdzony | |
1154 | MATUSZEWSKI Mariusz | 1974 | M40 | WARSZAWA | KALACH TEAM | Zatwierdzony |
1155 | PAWELCZYK Marcin | 1992 | M18 | Gdynia | Zatwierdzony | |
1156 | MARZEC Michal | 1980 | M40 | SIEMIANOWICE ŚL | BRAK | Zatwierdzony |
1157 | LEWANDOWSKI Wojciech | 1975 | M40 | Tokary | Zatwierdzony | |
1158 | OLESINSKI Artur | 1980 | M40 | Warszawa | kondycja | Zatwierdzony |
1159 | KUKIEŁKA Jarosław | 1982 | M30 | Piotrków Trybunalski | EPTM | Zatwierdzony |
1160 | NIKODEMIAK Jarosław | 1976 | M40 | Swarzędz | KLAS Szpot SWARZĘDZ | Zatwierdzony |
1161 | MIASOJEDOW Bożena | 1954 | K60 | Warszawa | AKS POLONIA WARSZAWA | Zatwierdzony |
1162 | NOWAK Dawid | 1981 | M30 | Kiełczygłów | Ruch Kluch | Zatwierdzony |
1163 | KULIŃSKI Piotr | 1990 | M30 | Bełchatów | Iron Fighters | Zatwierdzony |
1164 | KULKA Sergiusz | 1980 | M40 | Lesznowola | TriNEGU | Zatwierdzony |
1165 | PAŁYSA Marek | 1974 | M40 | Dawidy Bankowe | TriNEGU | Zatwierdzony |
1166 | NAWRACAJ Michał | 1986 | M30 | Jawor | GVT | Zatwierdzony |
1167 | LASKA Paweł | 1987 | M30 | Czerwionka-Leszczyny | Zatwierdzony | |
1168 | MOJŻESZ Piotr | 1995 | M18 | Bielsko - Biała | Unlimited Kraków | Zatwierdzony |
1169 | PĘKOWSKI Bartosz | 1983 | M30 | Łęczyca | Zatwierdzony | |
1170 | STAŃCZYK Paulina | 1986 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
1171 | SOBCZYK Sergiusz | 1991 | M18 | Warszawa | TRINERGY | Zatwierdzony |
1172 | SIEKAN Grzegorz | 1983 | M30 | Lędziny | Polpharma TriTeam | Zatwierdzony |
1173 | REMBOWSKI Michał | 1975 | M40 | Konstancin-Jeziorna | UB 40 | Zatwierdzony |
1174 | SIWIRSKI Robert | 1975 | M40 | Warszawa | WMT / WTT | Zatwierdzony |
1175 | RYBICKI Artur | 1998 | M18 | RADZANÓW | TWISTER TEAM | Zatwierdzony |
1176 | POLKOWSKI Marcin | 1976 | M40 | Skórzewo | CTS | Zatwierdzony |
1177 | POMORSKI Rafał | 1983 | M30 | Warszawa | TriFamily, #TeamKalach | Zatwierdzony |
1178 | SAWICKI Rafał | 1980 | M40 | Wrocław | GVT | Zatwierdzony |
1179 | RÓG Grzegorz | 1977 | M40 | Tychy | KARNIJ SIĘ | Zatwierdzony |
1180 | SAWICKI Arkadiusz | 1982 | M30 | Wroclaw | Scorpion | Zatwierdzony |
1181 | PIOTROWSKI Andrzej | 1972 | M40 | Warszawa | Ortoreh tri team | Zatwierdzony |
1182 | PYSZKA-BAZAN Alicja | 1993 | K18 | Tychy | Zatwierdzony | |
1183 | PIECH Michał | 1998 | M18 | Pabianice | Zatwierdzony | |
1184 | POMORSKA Joanna | 1981 | K30 | Warszawa | Trifamily | Zatwierdzony |
1185 | SOBCZAK Michael | 1988 | M30 | Essen | RWO Endurance Team | Zatwierdzony |
1186 | Anonimowy | 1976 | M40 | Skórzewo | Zatwierdzony | |
1187 | RYBACZEK Cezary | 1973 | M40 | Tomaszów Mazowiecki | EPTM | Zatwierdzony |
1188 | SIANOS Katarzyna | 1986 | K30 | Piotrków Trybunalski | Triaktywni Piotrków | Zatwierdzony |
1189 | STANISZEWSKI Dariusz | 1975 | M40 | Klepacze | Zatwierdzony | |
1190 | WICHER Rafał | 1991 | M18 | Łódź | Zatwierdzony | |
1191 | WALASIK Łukasz | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
1192 | WALASZCZYK Marcin | 1987 | M30 | Bełchatów | Iron Fighters | Zatwierdzony |
1193 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
1194 | STEFANEK Bartłomiej | 1982 | M30 | Kamieńsk | Zatwierdzony | |
1195 | WALCZAK Łukasz | 1991 | M18 | Bełchatow | Semper Active | Zatwierdzony |
1196 | WALCZAK Grzegorz | 1988 | M30 | Ruda Śląska | www.mizopol.pl | Zatwierdzony |
1197 | TARNECKI Łukasz | 1981 | M30 | DŁUTÓW | Zatwierdzony | |
1198 | SZMAJDUCH Mariusz | 1986 | M30 | Mysłowice | Zatwierdzony | |
1199 | STĘPIEŃ Adam | 1990 | M30 | Chorzów | LABOSPORT | Zatwierdzony |
1200 | SUFRANOWICZ Tomasz | 2001 | M18 | Dąbrowa Górnicza | Triathlon Dąbrowa Górnicza | Zatwierdzony |
1201 | TARGONI Paweł | 1976 | M40 | Frydek | Trinergy | Zatwierdzony |
1202 | ŚLEDZIŃSKI Leszek | 1987 | M30 | Warszawa | Prawie.PRO | Zatwierdzony |
1203 | WANIEWSKI Marcin | 1976 | M40 | Malbork | Waniewski Coaching | Zatwierdzony |
1204 | ZAJĄC Konrad | 1987 | M30 | Warszawa | MChmielnicki Kancelaria TriGroup | Zatwierdzony |
1205 | SZYMAŃSKA Karolina | 1980 | K40 | Warszawa | Zatwierdzony | |
1206 | STEFAŃSKI Wojciech | 1997 | M18 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | Zatwierdzony |
1207 | STĄPOR Dariusz | 1997 | M18 | Kraków | Zatwierdzony | |
1208 | WALCZYK Łukasz | 1982 | M30 | Wrocław | GVT | Zatwierdzony |
1209 | SZCZYPKA Sabina | 1987 | K30 | Kraków | Zatwierdzony | |
1210 | STOSZ Bartosz | 1977 | M40 | Chorzów | Zatwierdzony | |
1211 | SZCZEPANIK Renata | 1979 | K40 | KRAKÓW | B3T | Zatwierdzony |