Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - II bieg - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1000 RUTKOWSKI Paweł 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
1001 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl Confirmed
1002 RUSAK Łukasz 1980 M40 Gdynia CzemuNie_run-passion.pl Confirmed
1003 DZIEWIATOWSKA Joanna 1974 K40 Tuchom Kujawscy runners Confirmed
1004 GRECZYŁO Ewa 1974 K40 Miszewko Triathlon Energy Confirmed
1005 BUDZIAREK Adam 1976 M40 Gdańsk #BBKTS Confirmed
1006 KRÓL Elżbieta 1971 K40 Lębork SOR Lębork Confirmed
1007 BARTKOWSKI Marek 1972 M40 Warszawa EndureTeam Confirmed
1008 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
1009 KADZIEWICZ Kamilla 1980 K40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
1010 SOKÓŁ Adam 1976 M40 Rzeszów PersonalTriathlon.pl Confirmed
1011 SZABLIŃSKA Joanna 1989 K30 Ostróda PersonalTriathlon.pl Confirmed
1012 DAGIEL Jacek 1984 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
1013 PAC Arkadiusz 1990 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
1014 SCHLUETER Bernard 1979 M40 Jaroty PersonalTriathlon.pl Confirmed
1015 BRONAKOWSKA Dorota 1982 K30 Olsztyn PersonalTriathlon Confirmed
1016 MUCHA Paulina 1986 K30 Pogórze TriMama Team Confirmed
1017 BŁASZCZUK Maja 1982 K30 Gdynia TriMama Team Confirmed
1018 KALITA Katarzyna 1982 K30 Cieplewo TriMama Team Confirmed
1019 FARAN Grzegorz 1972 M40 SULMIN GTSulmin Confirmed
1020 KORPAL Anna 1974 K40 Gdańsk Trimama Team Confirmed
1021 STOSIK Tadeusz 1953 M60 Gdańsk TriMama Team Confirmed
1022 LEWANCZYK-NOWAK Małgosia 1983 K30 Gdańsk Trimama Team Confirmed
1023 LIPKA Martyna 1992 K18 Olsztyn #ArtneoTeam Confirmed
1024 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
1025 JACYKOWSKI Zbigniew 1961 M50 Gdańsk TriMama Team Confirmed
1026 BIALY Sebastian 1973 M40 Warszawa AIRBIKE.PL Confirmed
1027 STRZYŻEWSKI Maciej 1993 M18 Oborniki Śląskie BNW Bo Nie Wypada Confirmed
1028 BUŚKO Paweł 1970 M50 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
1029 KŁUBA Sławomir 1990 M30 Susz Tri NEGU Confirmed
1030 GAWIN Krzysztof 1992 M18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
1031 ZUCHORA Łukasz 1984 M30 Grudziądz Confirmed
1032 KOZIBSKI Jakub 2001 M18 Iława TriNEGU Confirmed
1033 ZAJĄC Katarzyna 1994 K18 Gdynia Confirmed
1034 KURPIEWSKA Paulina 1992 K18 Kosakowo-Pogórze Confirmed
1035 PAŁYSA Marek 1974 M40 Dawidy Bankowe Tri NEGU Confirmed
1036 OLSZEWSKI Daniel 1977 M40 Mrągowo Confirmed
1037 MARCINIAK Maciej 1985 M30 Stare Bielice KS Pogoń Połczyn Zdrój Confirmed
1038 WODYNSKA-STOSIK Natalia 1981 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
1039 ŁATAS Paweł 1990 M30 Gdańsk Confirmed
1040 ŚWITALSKI Paweł 1985 M30 Gdynia Confirmed
1041 ORŁOWSKA Agata 1982 K30 Gdynia szorstkiesuki Confirmed
1042 GRECZYŁO Adam 1992 M40 Miszewko Triathlon Energy Confirmed
1043 BUŚKO Mateusz 2006 M18 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
1044 BUŚKO Zosia 1999 K18 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
1045 ADACH Kazimierz 1957 M60 Ustka SKB CZARNI Confirmed
1046 PSIUK Ewa 1992 K18 Warszawa Confirmed
1047 TOMASZEWSKI Mateusz 1990 M30 Gdańsk Confirmed
1048 BAZYLUK Magdalena 1987 K30 Gdańsk Confirmed
1049 SKWIOT Agnieszka 1981 K30 Gdańsk Confirmed
1050 WIŚNIEWSKI Kuba 1977 M40 Warszawa Bieganie.pl Confirmed
1051 SADOWSKA Ewa 1983 K30 Gdańsk Confirmed
1052 SALEWSKI Jan 1980 M40 Gdynia Good-Time Pomiar Czasu Confirmed
1053 JASINOWICZ Aleksandra 1994 K18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
1054 BORYSEWICZ Karolina 1988 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
1055 KACPRZAK Michał 1985 M30 Warszawa Confirmed
1056 KASPROWICZ Grażyna 1985 K30 Warszawa Tri negu Confirmed
1057 ADAMCZYK Jakub 1993 M18 Bełchatów Confirmed
1058 CABAJ Martyna 1995 K18 Bydgoszcz Confirmed
1059 ADAMUSIAK Dawid 1982 M30 Allschwil BULLET TEAM Confirmed
1060 KAŹMIERCZAK Marcin 1974 M40 Łódź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
1061 JAŁMUŻNA Marcin 1985 M30 Żyrardów Nie ma, że boli! Confirmed
1062 ANTCZAK Grzegorz 1973 M40 POZNAŃ run4fun Confirmed
1063 JASINOWICZ Aleksandra 1994 K18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
1064 JEŻ Arkadiusz 1980 M40 Rozprza Grupa Jeż Confirmed
1065 FISZER Jan 1082 M70 Szklarska Poręba Natural EPO Confirmed
1066 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1975 K40 Gdynia MEWA Gdynia Confirmed
1067 GAWŁOWSKA Elżbieta 1991 K18 Bełchatów Confirmed
1068 JASION Robert 1991 M18 Łódź Only You Confirmed
1069 KRAWCZYK Natalia 1988 K30 kalisz Kaliski Klub Sportowy Confirmed
1070 KOSMOWSKI Michal 1980 M40 Kraków dotsport/trinergy Confirmed
1071 GÒRECKI Michał 1986 M30 Bełchatòw Confirmed
1072 KIERZKOWSKA Małgorzata 1979 K40 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Confirmed
1073 DZIEDZIC Paweł 1980 M40 Poznań Rankor Athletics Confirmed
1074 KOŁODZIEJCZYK Tomasz 1971 M40 Warszawa Confirmed
1075 BARDZKI Sylwester 1979 M40 Kielce Confirmed
1076 KUCMIERZ Marta 1985 K30 Malinowice Triathlon X-Team Confirmed
1077 HOLNICKA Agata 1974 K40 Warszawa Confirmed
1078 KAŹMIERCZAK Mateusz 2002 M18 Łodź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
1079 KONSTAŃCZUK Adam 1974 M40 Bełchatów Warach Rowery Confirmed
1080 MATEWSKI Damian 1975 M40 konstancin jeziorna damian@delfin Confirmed
1081 BEDNARSKI Dominik 1990 M30 Łódź Confirmed
1082 HOŁDA Piotr 1977 M40 Wysoka goralka.com.pl Confirmed
1083 HORSTEN Dorian 2001 M18 Gdansk Tri Talent Team Gdańsk Confirmed
1084 JAŁMUŻNA Łukasz 1979 M40 Żyrardów Nie ma, że boli! Confirmed
1085 GMIŃSKI Kamil 1980 M40 Kozienice WKZ Kozienice Confirmed
1086 KNAP Przemyslaw 1971 M40 Czeladź KW Kraków Confirmed
1087 BONIECKI Piotr 1977 M40 PIASECZNO MEANDER TRIAMO Confirmed
1088 BOGALECKI Marek 1957 M60 Starogard Gdański SAFE Sport Team Confirmed
1089 DUK Damian 1987 M30 Łódź Confirmed
1090 DUK Janusz 1966 M50 lodz LABOSPORT TEAM Confirmed
1091 KOMANDER Ewa 1985 K30 Kedzierzyn-Kozle Confirmed
1092 CZAPLA Łukasz 1981 M30 Tychy TRIceratops Confirmed
1093 KORNES Janusz 1970 M50 Sosnowiec TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA Confirmed
1094 MŁODZIKOWSKA Weronika 1986 K30 Adamów KB V-Max Adamów Confirmed
1095 KLĘKA Beata 1974 K40 BEŁCHATÓW Confirmed
1096 KACPRZAK Adam 1989 M30 Łódź Confirmed
1097 GRABARSKI Paweł 1982 M30 Zgorzała Banda Tri G Confirmed
1098 GARWOLSKA Ewa 1982 K30 Mińsk Mazowiecki Confirmed
1099 KAMINSKI Jarek 1984 M30 Warszawa Triathlon Club Ochota Confirmed
1100 GAWLIK Pawel 1987 M30 Wrocław Confirmed
1101 BARTYZEL Krzysztof 1974 M40 Bełchtów Confirmed
1102 KLUSZCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Toruń TORUŃ MULTISPORT TEAM Confirmed
1103 KLĘKA Marcin 1977 M40 Bełchatów Confirmed
1104 KONDAS Dariusz 1983 M30 Warszawa Triathlon Club Ochota Confirmed
1105 BERĘC Piotr 1971 M40 Bełchatów Confirmed
1106 CIEŚLA Robert 1991 M18 Bełchatów Confirmed
1107 CZARNUCH Daniel 1979 M40 Mierzyce Confirmed
1108 BIELEC Adam 1989 M30 Skępe Maratończyk Confirmed
1109 KRYSIŃSKI Andrzej 1991 M18 Ostrołęka Confirmed
1110 GRYWALSKI Paweł 1985 M30 Wrocław Confirmed
1111 ŻÓŁTASZEK Daniel 1979 M40 Wrocław Wrocław Confirmed
1112 BŁACH Wojciech 1988 M30 Sosnowiec www.mizopol.pl Confirmed
1113 JUSTYNIAK Maciej 1986 M30 Warszawa Trizarza Confirmed
1114 RESZKA Łukasz 1981 M30 Łódź Confirmed
1115 MUDŹ Anna 1993 K18 Przewłoka Confirmed
1116 FOLGA Marek 1975 M40 Wrocław GVT Confirmed
1117 GAWIN Krzysztof 1992 M18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
1118 KARKUS Damian 1976 M40 Bełchatów brak Confirmed
1119 HERMANN Tomasz 1978 M40 Olsztyn www.olsztynbiznes.pl Confirmed
1120 KRYCH Robert 1970 M50 Rąbień Confirmed
1121 KACPRZAK Tadeusz 1955 M60 Konstantynów Łódzki Confirmed
1122 FIJAŁKOWSKI Tomasz 1980 M40 Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie Confirmed
1123 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
1124 BARDZEL Justyna 1983 K30 Łódź i-Sport Confirmed
1125 JACKOWSKI Grzegorz 1956 M60 Bełchatów Towarzystwo Sportu i Rekreacji JUPITER przy Elektrowni Bełchatów Confirmed
1126 GROCHOWSKI Paweł 1987 M30 warszawa MBC Confirmed
1127 KASPRZYK Kamil 1980 M40 Kielce Hit i Magia Confirmed
1128 KONCKA-OLEJNIK Agnieszka 1975 K40 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI TriAktywny Piotrków Confirmed
1129 ANTCZAK Marek 1977 M40 Warszawa Razem Trenujemy Sport Confirmed
1130 BAREWSKI Bogdan 1954 M60 Warszawa Confirmed
1131 KABZIŃSKA Izabela 1982 K30 Raków Duży Tri Aktywny Piotrków Confirmed
1132 CIS Adam 1978 M40 Sosnowiec Confirmed
1133 DRESPA Patryk 1990 M30 Gdynia Lili Team Confirmed
1134 KLOSEK Dominik 1980 M40 Gdynia Endure Team Confirmed
1135 ORLINSKI Filip 1991 M18 Warszawa Confirmed
1136 PAJĄK Piotr 2004 M18 Busko-Zdrój Confirmed
1137 ORŁOWSKI Jakub 1992 M18 Warszawa Sponsoruje mnie Żona Confirmed
1138 OKRĄGŁY Emil 1982 M30 Warszawa TRIZARZA TEAM Confirmed
1139 PALMOWSKI Łukasz 1976 M40 Rozalin Ławeczka Team Confirmed
1140 OSUCH Sebastian 1988 M30 Katowice Confirmed
1141 LISOWSKI Karol 2004 M18 Głuchołazy Confirmed
1142 OŁDAKOWSKI Maciej 1987 M30 Biała Parcela Confirmed
1143 KOPEĆ Jarek 1969 M50 Łódź Celironman Confirmed
1144 MAZURKIEWICZ Darek 1978 M40 Smolec goralka.com.pl Confirmed
1145 PLUCINSK Michal 1981 M30 Torun Toruń Multisport Team Confirmed
1146 NOWAK Cezary 1980 M40 Kielce Confirmed
1147 ŁĄCZYŃSKI Cezary 1989 M30 Pomiechówek Confirmed
1148 SOBOTA Krzysztof 1987 M30 Jabłonna Bravehearts Legionowo Confirmed
1149 MARZEC Łukasz 1980 M40 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team Confirmed
1150 OWCZAREK Wiktoria 2004 K18 Pabianice Confirmed
1151 OLACZEK Łukasz 1979 M40 Mrozów Tata startuje // TRI AMO Confirmed
1152 OWCZAREK Paweł 1971 M40 Pabianice Confirmed
1153 NEHRING-GUGULSKA Magdalena 1966 K50 Warszawa Confirmed
1154 MATUSZEWSKI Mariusz 1974 M40 WARSZAWA KALACH TEAM Confirmed
1155 PAWELCZYK Marcin 1992 M18 Gdynia Confirmed
1156 MARZEC Michal 1980 M40 SIEMIANOWICE ŚL BRAK Confirmed
1157 LEWANDOWSKI Wojciech 1975 M40 Tokary Confirmed
1158 OLESINSKI Artur 1980 M40 Warszawa kondycja Confirmed
1159 KUKIEŁKA Jarosław 1982 M30 Piotrków Trybunalski EPTM Confirmed
1160 NIKODEMIAK Jarosław 1976 M40 Swarzędz KLAS Szpot SWARZĘDZ Confirmed
1161 MIASOJEDOW Bożena 1954 K60 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Confirmed
1162 NOWAK Dawid 1981 M30 Kiełczygłów Ruch Kluch Confirmed
1163 KULIŃSKI Piotr 1990 M30 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
1164 KULKA Sergiusz 1980 M40 Lesznowola TriNEGU Confirmed
1165 PAŁYSA Marek 1974 M40 Dawidy Bankowe TriNEGU Confirmed
1166 NAWRACAJ Michał 1986 M30 Jawor GVT Confirmed
1167 LASKA Paweł 1987 M30 Czerwionka-Leszczyny Confirmed
1168 MOJŻESZ Piotr 1995 M18 Bielsko - Biała Unlimited Kraków Confirmed
1169 PĘKOWSKI Bartosz 1983 M30 Łęczyca Confirmed
1170 STAŃCZYK Paulina 1986 K30 Bełchatów Confirmed
1171 SOBCZYK Sergiusz 1991 M18 Warszawa TRINERGY Confirmed
1172 SIEKAN Grzegorz 1983 M30 Lędziny Polpharma TriTeam Confirmed
1173 REMBOWSKI Michał 1975 M40 Konstancin-Jeziorna UB 40 Confirmed
1174 SIWIRSKI Robert 1975 M40 Warszawa WMT / WTT Confirmed
1175 RYBICKI Artur 1998 M18 RADZANÓW TWISTER TEAM Confirmed
1176 POLKOWSKI Marcin 1976 M40 Skórzewo CTS Confirmed
1177 POMORSKI Rafał 1983 M30 Warszawa TriFamily, #TeamKalach Confirmed
1178 SAWICKI Rafał 1980 M40 Wrocław GVT Confirmed
1179 RÓG Grzegorz 1977 M40 Tychy KARNIJ SIĘ Confirmed
1180 SAWICKI Arkadiusz 1982 M30 Wroclaw Scorpion Confirmed
1181 PIOTROWSKI Andrzej 1972 M40 Warszawa Ortoreh tri team Confirmed
1182 PYSZKA-BAZAN Alicja 1993 K18 Tychy Confirmed
1183 PIECH Michał 1998 M18 Pabianice Confirmed
1184 POMORSKA Joanna 1981 K30 Warszawa Trifamily Confirmed
1185 SOBCZAK Michael 1988 M30 Essen RWO Endurance Team Confirmed
1186 Anonymous 1976 M40 Skórzewo Confirmed
1187 RYBACZEK Cezary 1973 M40 Tomaszów Mazowiecki EPTM Confirmed
1188 SIANOS Katarzyna 1986 K30 Piotrków Trybunalski Triaktywni Piotrków Confirmed
1189 STANISZEWSKI Dariusz 1975 M40 Klepacze Confirmed
1190 WICHER Rafał 1991 M18 Łódź Confirmed
1191 WALASIK Łukasz 1987 M30 Łódź Confirmed
1192 WALASZCZYK Marcin 1987 M30 Bełchatów Iron Fighters Confirmed
1193 ŚWIERCZYŃSKI Michał 1987 M30 Łódź Confirmed
1194 STEFANEK Bartłomiej 1982 M30 Kamieńsk Confirmed
1195 WALCZAK Łukasz 1991 M18 Bełchatow Semper Active Confirmed
1196 WALCZAK Grzegorz 1988 M30 Ruda Śląska www.mizopol.pl Confirmed
1197 TARNECKI Łukasz 1981 M30 DŁUTÓW Confirmed
1198 SZMAJDUCH Mariusz 1986 M30 Mysłowice Confirmed
1199 STĘPIEŃ Adam 1990 M30 Chorzów LABOSPORT Confirmed
1200 SUFRANOWICZ Tomasz 2001 M18 Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza Confirmed
1201 TARGONI Paweł 1976 M40 Frydek Trinergy Confirmed
1202 ŚLEDZIŃSKI Leszek 1987 M30 Warszawa Prawie.PRO Confirmed
1203 WANIEWSKI Marcin 1976 M40 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
1204 ZAJĄC Konrad 1987 M30 Warszawa MChmielnicki Kancelaria TriGroup Confirmed
1205 SZYMAŃSKA Karolina 1980 K40 Warszawa Confirmed
1206 STEFAŃSKI Wojciech 1997 M18 Gniezno GTT DIAMENT GNIEZNO Confirmed
1207 STĄPOR Dariusz 1997 M18 Kraków Confirmed
1208 WALCZYK Łukasz 1982 M30 Wrocław GVT Confirmed
1209 SZCZYPKA Sabina 1987 K30 Kraków Confirmed
1210 STOSZ Bartosz 1977 M40 Chorzów Confirmed
1211 SZCZEPANIK Renata 1979 K40 KRAKÓW B3T Confirmed