Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - III bieg - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
2000 GRECZYŁO Ewa 1974 K40 Miszewko Triathlon Energy Confirmed
2001 DZIEWIATOWSKA Joanna 1974 K40 Tuchom Kujawscy runners Confirmed
2002 BUDZIAREK Adam 1976 M40 Gdańsk #BBKTS Confirmed
2003 PAC Arkadiusz 1990 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2004 SCHLUETER Bernard 1979 M40 Jaroty PersonalTriathlon.pl Confirmed
2005 KRÓL Elżbieta 1971 K40 Lębork SOR Lębork Confirmed
2006 KADZIEWICZ Kamilla 1980 K40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2007 SOKÓŁ Adam 1976 M40 Rzeszów PersonalTriathlon.pl Confirmed
2008 RUTKOWSKI Paweł 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2009 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl Confirmed
2010 RUSAK Łukasz 1980 M40 Gdynia CzemuNie_run-passion.pl Confirmed
2011 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2012 SZABLIŃSKA Joanna 1989 K30 Ostróda PersonalTriathlon.pl Confirmed
2013 DAGIEL Jacek 1984 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2014 FARAN Grzegorz 1972 M40 SULMIN GTSulmin Confirmed
2015 BARTKOWSKI Marek 1972 M40 Warszawa EndureTeam Confirmed
2016 BRONAKOWSKA Dorota 1982 K30 Olsztyn PersonalTriathlon Confirmed
2017 SYREWICZ Małgorzata 1978 K40 GDAŃSK TriMama Team Confirmed
2018 STOSIK Tadeusz 1953 M60 Gdańsk TriMama Team Confirmed
2019 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
2020 GAWIN Krzysztof 1992 M18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
2021 BIALY Sebastian 1973 M40 Warszawa AIRBIKE.PL Confirmed
2022 KŁUBA Sławomir 1990 M30 Susz Tri NEGU Confirmed
2023 JACYKOWSKI Zbigniew 1961 M50 Gdańsk TriMama Team Confirmed
2024 STRZYŻEWSKI Maciej 1993 M18 Oborniki Śląskie BNW Bo Nie Wypada Confirmed
2025 KALITA Katarzyna 1982 K30 Cieplewo TriMama Team Confirmed
2026 ŁATAS Paweł 1990 M30 Gdańsk Confirmed
2027 ŚWITALSKI Paweł 1985 M30 Gdynia Confirmed
2028 OLSZEWSKI Daniel 1977 M40 Mrągowo Confirmed
2029 BUŚKO Mateusz 2006 M18 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
2030 KURPIEWSKA Paulina 1992 K18 Kosakowo-Pogórze Confirmed
2031 BUŚKO Zosia 1999 K18 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
2032 JASINOWICZ Aleksandra 1994 K18 Warszawa Tri NEGU Confirmed
2033 KACPRZAK Michał 1985 M30 Warszawa Confirmed
2034 ORŁOWSKA Agata 1982 K30 Gdynia szorstkiesuki Confirmed
2035 GRECZYŁO Adam 1992 M40 Miszewko Triathlon Energy Confirmed
2036 SADOWSKA Ewa 1983 K30 Gdańsk Confirmed
2037 SKWIOT Agnieszka 1981 K30 Gdańsk Confirmed
2038 BAZYLUK Magdalena 1987 K30 Gdańsk Confirmed
2039 MARCINIAK Maciej 1985 M30 Stare Bielice KS Pogoń Połczyn Zdrój Confirmed
2040 PSIUK Ewa 1992 K18 Warszawa Confirmed
2041 BORYSEWICZ Karolina 1988 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
2042 WODYNSKA-STOSIK Natalia 1981 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
2043 ADACH Kazimierz 1957 M60 Ustka SKB CZARNI Confirmed
2044 BUŚKO Paweł 1970 M50 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
2045 HEYKA Piotr 1989 M30 Toruń Confirmed
2046 GRUBA Jacek 1960 M60 Brzoza Confirmed
2047 DĘBICKI Artur 1968 M50 Gdynia Confirmed
2048 DĄBROWSKA-SZWAJA Aleksandra 1973 K40 Chełmża Confirmed
2049 MUDŹ Anna 1993 K18 Ustka Confirmed
2050 RADZIŃSKA Joanna 1986 K30 Bydgoszcz TRISPACE/TREK Confirmed
2051 HERMANN Tomasz 1978 M40 Olsztyn www.olsztynbiznes.pl Confirmed
2052 MAJEWSKI Roman 1972 M40 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
2053 KLUSZCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Toruń TORUŃ MULTISPORT TEAM Confirmed
2054 KUCIABA Jacek 1972 M40 Jagatowo PG. AQUA Confirmed
2055 MAZURKIEWICZ Michał 1988 M30 Bydgoszcz Confirmed
2056 KURZAWSKI Miłosz 1990 M30 Gdańsk Autopay Team Confirmed
2057 BROŃCZYK Krzysztof 1991 M18 Cierpice Confirmed
2058 WEWIÓRSKI Paweł 1978 M40 Elbląg ETT Triathlon team Confirmed
2059 GŁODOWSKI Adam 1985 M30 Warszawa Żórawski Team Confirmed
2060 SZOT Dawid 1992 M18 Sztum TRI NEGU / MARCINEK IRON TEAM / ARTNEO Confirmed
2061 JASION Robert 1991 M18 Łódź Confirmed
2062 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
2063 BORUTA Przemysław 1987 M30 Gdynia Borucik Tri Team Confirmed
2064 DĄBROWSKI Szymon 1992 M18 Kolnik Confirmed
2065 BOJANOWSKI Daniel 1978 M40 Gdańsk BJORD Confirmed
2066 BUKOWSKA Marta 1992 K18 Łódź Confirmed
2067 KAMIŃSKA Agnieszka 1978 K40 Solec Kujawski Team Zoot Europe Confirmed
2068 MUSIAŁ Magdalena 1983 K30 Trąbki Małe Trąbki Arena Confirmed
2069 BISKUPSKA Rita 1990 K30 Bydgoszcz Iron Team Tomasz Marcinek Confirmed
2070 KOWALIKOWSKI Daniel 1990 M30 Chojnice Iron Team Tomasz Marcinek Confirmed
2071 KWIATKOWSKI Daniel 1989 M30 Szkocja Iron Team Tomasz Marcinek Confirmed
2072 PALMOWSKI Maciej 1970 M50 Łódź Confirmed
2073 RAGUZA Grzegorz 1978 M40 Gdynia SPORTEVO Confirmed
2074 KACPRZAK Adam 1989 M30 Łódź Confirmed
2075 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1975 K40 Gdynia MEWA Gdynia Confirmed
2076 INTEREWICZ Dorota 1968 K50 GDYNIA 1 Akademickie LO Gdynia Confirmed
2077 DZIĘGIELEWSKA Grażyna 1960 K60 Toruń Toruń Confirmed
2078 BAJKO Jerzy 1997 M18 Szczecin Confirmed
2079 LEMKE Leszek 1977 M40 Gdynia Gdyński Triathlon Confirmed
2080 RUSAK Łukasz 1980 M40 Gdynia CzemuNie Endure Team Confirmed
2081 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl/Klub Sportowy ANUNNAKI Confirmed
2082 BARTKIEWICZ Piotr 1974 M40 KOSZALIN Confirmed
2083 MARTYNOWICZ Michał 1972 M40 BRZOZA TRISPACE/TREK Confirmed
2084 NOWAK Michał 1988 M30 Gdynia Legalaid Confirmed
2085 BUCZMA Dorota 1973 K40 gdynia MEWA GDYNIA Confirmed
2086 KLEJNA Dawid 1990 M30 Lubawa Orka Masters Iława Confirmed
2087 OTŁOWSKI Grzegorz 1986 M30 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
2088 WOJTOWICZ Jarosław 1980 M40 Elbląg 000 Confirmed
2089 OSIECKI Ireneusz 1960 M60 Gdańsk CompleXsports Triathlon TEAM Confirmed
2090 LIPSKI Konrad 1995 M18 Gdynia Confirmed
2091 GRĄDZIEL Michał 1979 M40 Elbląg Confirmed
2092 CHMIELEWSKI Maciej 2005 M18 Grudziądz TRIDivision Triathlon Team Confirmed
2093 KOZŁOWSKI Kamil 1994 M18 Gdynia Confirmed
2094 MCFARLANE Oliwia 1982 K30 Tryszczyn Blue Sky Endurance Confirmed
2095 SCHOK Łukasz 1994 M18 Gdynia F3TEAM Confirmed
2096 NOWAK Dawid 1981 M30 Kiełczygłów OIL Łódź Confirmed
2097 SOBCZAK Marcin 1975 M40 Żołędowo TRISPACE/TREK Confirmed
2098 PODHORODECKI Arkadiusz 1967 M50 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
2099 CIEMIELEWSKA Katarzyna 1990 K30 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
2100 KUFEL Szymon 1990 M30 Świekatowo Endure Team Confirmed
2101 KOLANOWSKA Katarzyna 1968 K50 gdansk Complexsports Confirmed
2102 KAPSA Dawid 1978 M40 Bydgoszcz ONLY GLASS Confirmed
2103 KAMIŃSKI Mateusz 1984 M30 Toruń Confirmed
2104 JANKOWSKI Łukasz 1988 M30 Toruń Confirmed
2105 JACHOWICZ Dariusz 1962 M50 Gdynia sportevo Confirmed
2106 HORODECKI Krzysztof 1979 M40 Rzeszów Trenigo Confirmed
2107 GÒRECKI Michał 1986 M30 Bełchatòw Confirmed
2108 GŁOWACKI Karol 1987 M30 Toruń Black Horse Confirmed
2109 DOMAGALSKI Łukasz 1981 M30 Gdańsk Confirmed
2110 RUSAK Michal 1982 M30 gdynia OnTheWok Endure Team Confirmed
2111 BUCHERT Piotr 1979 M40 Gdynia Gdynia Mewa Confirmed
2112 BOLLIN Michał 1977 M40 Tczew Waniewski Coaching/Biegajacy Tczew Confirmed
2113 BOGULSKI Piotr 1988 M30 Zblewo TRI STG / KS SOKÓŁ ZBLEWO Confirmed
2114 BLEW Marcin 1991 M18 Straszyn Confirmed
2115 BELLWON Paweł 1987 M30 Gdynia TeamBablo Confirmed
2116 BARTCZAK Magda 1985 K30 Toruń ETT - Elbląg Triathlon Team / Toruń Multisport Team Confirmed
2117 BARCZEWSKI Marek 1989 M30 Toruń Romet Factory Team Confirmed
2118 BALCER Kacper 1988 M30 Bydgoszcz TriBal Confirmed
2119 ANTKIEWICZ Bartek 1976 M40 Unisław BJORD Confirmed
2120 PILSKI Wojciech 1973 M40 Gdańsk MAMiL Confirmed
2121 CHMIELEWSKI Tomasz 1965 M50 Bydgoszcz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Confirmed
2122 KOCZOROWSKA Kamila 1987 K30 Bydgoszcz KamKoc Confirmed
2123 JĘDYKIEWICZ Marta 1985 K30 Świecie Confirmed
2124 CIESIELSKI Maciej 1982 M30 Brześć Kujawski brak Confirmed
2125 MASIAK Piotr 1991 M18 Malbork MKS Triathlon Malbork Confirmed
2126 GRYLAK Piotr 1993 M18 Malbork MKS Triathlon Malbork Confirmed
2127 ŻYWUSZKO Wioletta 1976 K40 Elbląg ETT- Elbląg Triathlon Team Confirmed
2128 CZAJKOWSKA Magdalena 1982 K30 Gdynia BCT Team Gdynia Confirmed
2129 CZAJKOWSKI Paweł 1981 M30 Gdynia BCT TEAM Gdynia Confirmed
2130 KOSTERA Marcin 1976 M40 Kalisz Confirmed
2131 JANCZUK Dawid 2002 M18 Mała Nieszawka Triathlon Konsulting Confirmed
2132 RĄCZKOWSKI Dariusz 1976 M40 Wejherowo Confirmed
2133 KRYSIŃSKI Andrzej 1991 M18 Ostrołęka Confirmed
2134 KWIATKOWSKI Grzegorz 1975 M40 Gdańsk F3Team Gdańsk Confirmed
2135 JASKOWSKA-PAWSKA Danuta 1973 K40 Chełmża PAWSKI TEAM Confirmed
2136 MĄDZIELEWSKA Marlena 1977 K40 Chełmża Confirmed
2137 CIEŚLA Robert 1991 M18 Bełchatów Confirmed
2138 PERCHALUK Joanna 1985 K30 Jastrzębie Zdrój Polarny Klub Sportowy Hornsund Confirmed
2139 KREFT Krzysztof 1980 M40 Warszawa Confirmed
2140 ŁYSAKOWSKI Zbigniew 1985 M30 Toruń Confirmed
2141 PANKIWICZ Bartosz 1985 M30 karbowo Confirmed
2142 TYMIŃSKI Marcin 1984 M30 Stajenczynki Fit-Balance Confirmed
2143 ZIĘBA Adam 1973 M40 Bydgoszcz TRISPACE/TREK Confirmed
2144 ZUBOWICZ Maria 1981 K30 Poznań CHICAS / IRON TEAM Confirmed
2145 PLUCINSK Michal 1981 M30 Torun Toruń Multisport Team Confirmed
2146 RUDNIK Karolina 1997 K18 Ząbki Nirwana Confirmed
2147 SADOWSKI Tomek 1997 M18 Podkowa Leśna Nirwana Confirmed
2148 SADOWSKA Żaneta 1984 K30 Toruń Confirmed
2149 POŁEĆ Robert 1976 M40 Iława #8ranobasen IM Confirmed
2150 PANKOWSKA Katarzyna 1983 K30 IŁAWA Kriss Coaching Confirmed
2151 WOJCIESZAK Przemysław 1969 M50 Piła KP Piła Confirmed
2152 ROSIŃSKI Marek 1969 M50 Brodnica MORS Brodnica Confirmed
2153 ZIELIŃSKA Beata 1973 K40 Chełmża Confirmed
2154 WALASIK Łukasz 1987 M30 Łódź Only You Confirmed
2155 WRÓBLEWSKI Jarosław 1974 M40 Chełmża Confirmed
2156 SOLEK Mieczysław 1955 M60 Wejherowo NYPEL Reda Confirmed
2157 ZINIEWICZ Leon 2004 M18 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
2158 ZINIEWICZ Emil 2005 M18 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
2159 WOLAK Paweł 1987 M30 Toruń Klub Biegacza T2/4 Confirmed
2160 ZIĘTARSKI Krystian 1986 M30 Elgiszewo Confirmed
2161 STUSIO Damian 1978 M40 Gdańsk Confirmed
2162 SYRYCA Natalia 1987 K30 Gdynia TeamBablo Confirmed
2163 SKONIECZNY Sebastian 1979 M40 Toruń Torpedo Szczecinek Confirmed
2164 PAWŁOWSKI Marek 1971 M40 Grudziądz WZU Confirmed
2165 WASZCZYK Marta 1970 K50 Gdynia ZiajaTeam Confirmed
2166 SKORECKI Aleksander 1990 M30 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team Confirmed
2167 WOLSKI Tomasz 1990 M30 Osielsko Bydgoszcz Triathlon Team Confirmed
2168 WESOŁOWSKA Natalia 1992 K18 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
2169 WANIEWSKI Łukasz 2007 M18 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
2170 WIECZOREK Marcin 1972 M40 Toruń Ziaja Team Confirmed
2171 WAWRZYNIAK Michał 1979 M40 Solec Kujawski Team Zoot Europe Confirmed
2172 PIOTRKOWSKI Tomasz 1979 M40 Chełmża Inked Mike Workout Confirmed
2173 STEFAŃSKI Jan 1980 M40 gdynia Baltic stone Confirmed
2174 TALAGA Małgorzata 1981 K30 Gdańsk Confirmed
2175 TOPCZEWSKI Gracjan 1976 M40 Bydgoszcz TriSpace/Trek Confirmed
2176 STANISZEWSKI Krzysztof 1986 M30 Malbork SPORTEVO Confirmed
2177 SZCZEBIOT Karol 1981 M30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński Confirmed
2178 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M50 Bydgoszcz TRISPACE/TREK Confirmed
2179 URBANOWSKI Wlodzimierz 1976 M40 Toruń RETRO STORK TEAM Confirmed
2180 ZAMARRIPA Karolina 2000 K18 Gdynia CTS; NeuroSana Confirmed
2181 WITKOWSKI Maurycy 1998 M18 Kwidzyn Confirmed
2182 ZIEMIŃSKA Magdalena 1978 K40 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
2183 ZOPOTH-LIPIEJKO Joanna 1977 K40 Toruń Confirmed
2184 ŚLEDZIŃSKI Leszek 1987 M30 Warszawa Prawie.PRO Confirmed