Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - IV bieg - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
2000 GRECZYŁO Ewa 1974 K40 Miszewko Triathlon Energy Confirmed
2001 DZIEWIATOWSKA Joanna 1974 K40 Tuchom Kujawscy runners Confirmed
2002 BUDZIAREK Adam 1976 M40 Gdańsk #BBKTS Confirmed
2003 PAC Arkadiusz 1990 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2004 SCHLUETER Bernard 1979 M40 Jaroty PersonalTriathlon.pl Confirmed
2005 KRÓL Elżbieta 1971 K40 Lębork SOR Lębork Confirmed
2006 KADZIEWICZ Kamilla 1980 K40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2007 SOKÓŁ Adam 1976 M40 Rzeszów PersonalTriathlon.pl Confirmed
2008 RUTKOWSKI Paweł 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2009 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl Confirmed
2010 RUSAK Łukasz 1980 M40 Gdynia CzemuNie_run-passion.pl Confirmed
2011 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M40 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2012 SZABLIŃSKA Joanna 1989 K30 Ostróda PersonalTriathlon.pl Confirmed
2013 DAGIEL Jacek 1984 M30 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
2014 BRONAKOWSKA Dorota 1982 K30 Olsztyn PersonalTriathlon Confirmed
2015 FARAN Grzegorz 1972 M40 SULMIN GTSulmin Confirmed
2016 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
2017 STOSIK Tadeusz 1953 M60 Gdańsk TriMama Team Confirmed
2018 GAWIN Krzysztof 1992 M16 Warszawa Tri NEGU Confirmed
2019 BIALY Sebastian 1973 M40 Warszawa AIRBIKE.PL Confirmed
2020 KŁUBA Sławomir 1990 M30 Susz Tri NEGU Confirmed
2021 JACYKOWSKI Zbigniew 1961 M50 Gdańsk TriMama Team Confirmed
2022 ŁATAS Paweł 1990 M30 Gdańsk Confirmed
2023 JASINOWICZ Aleksandra 1994 K16 Warszawa Tri NEGU Confirmed
2024 KALITA Katarzyna 1982 K30 Cieplewo TriMama Team Confirmed
2025 KURPIEWSKA Paulina 1992 K16 Kosakowo-Pogórze Confirmed
2026 SKWIOT Agnieszka 1981 K30 Gdańsk Confirmed
2027 BŁASZCZUK Maja 1982 K30 Gdynia TriMama Team Confirmed
2028 OLSZEWSKI Daniel 1977 M40 Mrągowo Confirmed
2029 ŚWITALSKI Paweł 1985 M30 Gdynia Confirmed
2030 BUŚKO Zosia 1999 K16 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
2031 BUŚKO Mateusz 2006 M16 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
2032 ORŁOWSKA Agata 1982 K30 Gdynia szorstkiesuki Confirmed
2033 SADOWSKA Ewa 1983 K30 Gdańsk Confirmed
2034 BUŚKO Paweł 1970 M50 Charbrowo szpital Lębork Confirmed
2035 STRZYŻEWSKI Maciej 1993 M16 Oborniki Śląskie BNW Bo Nie Wypada Confirmed
2036 KACPRZAK Michał 1985 M30 Warszawa Confirmed
2037 MARCINIAK Maciej 1985 M30 Stare Bielice KS Pogoń Połczyn Zdrój Confirmed
2038 BORYSEWICZ Karolina 1988 K30 Gdańsk TriMama Team Confirmed
2039 ZŁOCH Aleksander 1996 M16 Gdynia Confirmed
2040 ZINIEWICZ Leon 2004 M16 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
2041 ZAWADZKI Krystian 1986 M30 Warszawa Confirmed
2042 ZAPOTOCZNY Robert 1963 M50 Zielona Góra Centrum Medycyny Sportowej Olimp Zielona Góra Confirmed
2043 WRZÓD Maciej 1980 M40 Kokoszkowy Leśne dziadki Confirmed
2044 ZWOLINSKA Beata 1967 K50 Gdynia BiankowskiTeam Confirmed
2045 BELTER Daniel 1996 M16 Wejherowo BIKE U UP Confirmed
2046 WASIEK Miroslaw 1967 M50 Gdynia AG TRI-Team Rumia Confirmed
2047 BASARA Iwona 1992 K16 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
2048 ZARĘBA Beata 1972 K40 Kaliska Niezrzeszona Confirmed
2049 ZAWISTOWSKI Michał 1978 M40 Sulmin Smaruj na trening team Confirmed
2050 WALASIK Łukasz 1987 M30 Łódź Confirmed
2051 ZELEWSKA Marta 1977 K40 gdynia MEWA Gdynia Confirmed
2052 ZINIEWICZ Emil 2005 M16 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
2053 WYSOCKI Piotr 1973 M40 Pelplin-Kulice Confirmed
2054 ZMUDZINSKI Tomek 1986 M30 Gdańsk Confirmed
2055 WANIEWSKI Łukasz 2007 M16 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
2056 WANIEWSKI Marcin 1976 M40 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
2057 ZASADA Grzegorz 1978 M40 Puck AG TRI-TEAM RUMIA Confirmed
2058 TRACZYK Pawel 1979 M40 susz tri team rumia Confirmed
2059 TUMIALIS Karol 1982 M30 Olsztyn MazurzyDwaj Confirmed
2060 ZIEMIŃSKA Magdalena 1978 K40 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
2061 BELCZEWSKA Monika 1994 K16 Tczew UKS Dwójka MorenaGdańsk Confirmed
2062 SZARMACH Krzysztof 1968 M50 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Confirmed
2063 SZMEJTER Paweł 1993 M16 Susz Confirmed
2064 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M40 Gdynia Complexsports Confirmed
2065 STRADOWSKI Bartłomiej 1974 M40 Gdynia MTM TEAM Confirmed
2066 SPIECZONEK Grzegorz 1988 M30 Gdynia Endure Team Confirmed
2067 SPRENGEL Grzegorz 1980 M40 Gdansk Lufthansa Systems Poland Active! / F3 Confirmed
2068 ŚWITOŃSKA Aleksandra 1971 K40 gdynia Confirmed
2069 SYLDATK Katarzyna 1979 K40 Tczew Confirmed
2070 TOMASZEWSKI Michał 1984 M30 Gdańsk Confirmed
2071 TALAGA Małgorzata 1981 K30 Gdańsk Confirmed
2072 SZUMLAS Anna 1981 K30 POŁCHOWO #SZUMITEAM Confirmed
2073 SOBEL Marcin 1986 M30 Kobiór Confirmed
2074 SKACZKOWSKA Barbara 1980 K40 Warszawa Confirmed
2075 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M40 Gdynia Dream Tri Team/OISW Gdańsk Confirmed
2076 SKONIECZNY Sebastian 1979 M40 Toruń Torpedo Szczecinek Confirmed
2077 SLISEWSKI Tomasz 1973 M40 Starogard Gdański POLPHARMA Confirmed
2078 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl/GVT Confirmed
2079 CHYBA Bartek 1976 M40 Słupsk Confirmed
2080 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
2081 BIALY Sebastian 1973 M40 Warszawa AIRBIKE.PL Confirmed
2082 BIGUS-WOJTANOWSKA Anna 1985 K30 Gdynia Confirmed
2083 BOGULSKI Piotr 1988 M30 ZBLEWO TRI STG / KS SOKÓŁ ZBLEWO Confirmed
2084 BOGALECKI Marek 1957 M60 Starogard Gdański SAFE Sport Team Confirmed
2085 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1975 K40 Gdynia MEWA Gdynia Confirmed
2086 CZAJA Leszek 1976 M40 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD Confirmed
2087 RUTKOWSKA Agnieszka 2001 K16 Słupsk TP Skalar Słupsk Confirmed
2088 DUDA Aleksandra 1999 K16 Gdańsk Politechnika Gdańska Confirmed
2089 CIEŚLUK Dawid 1990 M30 Gdańsk GRUBE TRUSKAWY Confirmed
2090 SEROKA Łukasz 1988 M30 Pelplin Tri-Team Rumia Confirmed
2091 SIEKIERZYŃSKI Rafał 1973 M40 Skarszewy PZU SPORT TEAM Confirmed
2092 SIEKIERZYŃSKA Dorota 1977 K40 Skarszewy SKL Fillippides Confirmed
2093 RAPACKI Szymon 1985 M30 Gdańsk Nordea Triathlon Team Confirmed
2094 RATAJ Jędrzej 1984 M30 Tczew Confirmed
2095 PTASZEK Tomasz 1983 M30 Gdynia SAILORS Confirmed
2096 RĄCZKOWSKI Dariusz 1976 M40 Wejherowo Confirmed
2097 PRABUCKI Robert 1983 M30 Owidz TRI Starogard Gdański Confirmed
2098 ROSIŃSKI Marek 1969 M50 Brodnica MORS Brodnica Confirmed
2099 PANKOWSKA Katarzyna 1983 K30 IŁAWA Kriss Coaching Confirmed
2100 PAWELCZYK Marcin 1992 M16 Gdynia Confirmed
2101 ORMIANIN Marcin 1989 M30 Tczew Apator Metrix S.A. Confirmed
2102 PIERNICKI Krzysztof 1980 M40 Karczemki Endure Team Confirmed
2103 OLSZTA Marek 1983 M30 Aleksandrów Łódzki POLPHARMA Confirmed
2104 PACHOLCZYK Krzysztof 1988 M30 Słupsk Nordex Polska Confirmed
2105 PIOTRZKOWSKI Grzegorz 1968 M50 Starogard Gdański PUMA Klub Fitness Confirmed
2106 PLUCINSK Michal 1981 M30 Torun Toruń Multisport Team Confirmed
2107 ORKWISZEWSKI Krzysztof 1984 M30 Gdynia Sailors Confirmed
2108 PRABUCKI Piotr 1975 M40 Starogard Gdański Filippides Starogard Gdański Confirmed
2109 NOWAK Michał 1988 M30 Gdynia Legalaid Confirmed
2110 MUSIAŁ Magdalena 1983 K30 Trąbki Małe Trąbki Arena Confirmed
2111 NAGELSKI Piotr 1987 M30 Gdańsk #TriParówy Confirmed
2112 MAZUR Michał 1970 M50 skarszewy Confirmed
2113 MAZERSKI Bartosz 1976 M40 Malbork LKS Zantyr Sztum Confirmed
2114 MEDERSKI Bartosz 1986 M30 Gdańsk Confirmed
2115 MATWIEJCZUK Eliza 1983 K30 Olsztyn Confirmed
2116 MĘCZYKOWSKI Szymon 2001 M16 Bytonia Confirmed
2117 MEISSNER Janusz 1961 M50 Kartuzy Confirmed
2118 ŁASKI Marek 1980 M40 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
2119 MALE Bartosz 1984 M30 Charzykowy Confirmed
2120 ŁAZARONEK Piotr 1983 M30 Sikorzyno OlimpSwim/Skawiński/Kropek Confirmed
2121 LUBISZEWSKA Karolina 1984 K30 Toruń Biegoholicy Confirmed
2122 ŁOPACIŃSKI Tomasz 1978 M40 Gdańsk SPORTEVO Confirmed
2123 MARSZALEC Paulina 1987 K30 Starogard Gdański POLPHARMA Confirmed
2124 MAMCARZ Jarosław 1967 M50 Tczew Tri Max Confirmed
2125 MALISZEWSKI Kuba 2006 M16 Straszyn Complexsport triathlon team Confirmed
2126 KWINTA Kamil 1998 M16 Kalisz Confirmed
2127 KWIATKOWSKI Grzegorz 1975 M40 Gdańsk F3Team Gdańsk Confirmed
2128 LEWANDROWSKA Magdalena 1977 K40 Rumia MEWA Gdynia Confirmed
2129 KREFT Jarosław 1968 M50 Sucumin Confirmed
2130 KORULCZYK Rafał 1981 M30 Bałtów TRI AMO Confirmed
2131 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M16 Gdynia Confirmed
2132 KUCIABA Jacek 1972 M40 Jagatowo PG. AQUA Confirmed
2133 KOSTERA Marcin 1976 M40 Kalisz Confirmed
2134 LIDKA Maciej 1987 M30 Starogard Gdański POLPHARMA Confirmed
2135 KRÓL Sebastian 1986 M30 Gdynia Grube Truskawy Confirmed
2136 KOZUCH Adam 1976 M40 Tuchom Confirmed
2137 LASKOWSKI Kamil 1992 M16 Tczew Fundacja Jeppesena Confirmed
2138 KWAŚNIEWSKI Mariusz 1991 M16 Skarszewy Confirmed
2139 JELONEK mieczysław 1961 M50 Starogard Gdanski TRI STAROGARD Confirmed
2140 KASPRZYK Paweł 1973 M40 Skarżysko-Kamienna Confirmed
2141 KLUSZCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Toruń TORUŃ MULTISPORT TEAM Confirmed
2142 KARABIN Paweł 1976 M40 Gdańsk Confirmed
2143 KOŁTONOWSKI Krzysztof 1975 M40 Gdynia Kolti Team Confirmed
2144 KLEJNA Waldemar 1994 M16 Lubawa Orka Masters Iława Confirmed
2145 JÓZEFOWICZ Michał 1991 M16 Toruń Confirmed
2146 KORDACKA Agnieszka 1982 K30 Warszawa POLPHARMA Confirmed
2147 JASTRZEBSKI Tomasz 1976 M40 Gdansk Confirmed
2148 KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M40 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
2149 KOCJAN Karol 1984 M30 Gdańsk Confirmed
2150 HORSZCZARUK Jacek 1967 M50 Warszawa Jożin z Bażin Confirmed
2151 HINC Michał 1993 M16 Starogard Gdański Confirmed
2152 GÓRSKI Roman 1981 M30 Gdańsk Smaruj na trening Confirmed
2153 GRODECKA Dorota 1980 K40 Łódź Drużyna Cyborga Confirmed
2154 GRZEBYTA Mateusz 1987 M30 Kartuzy MTB START KARTUZY Confirmed
2155 JANUSZ Sonia 1994 K16 Gdańsk Confirmed
2156 GŁĄB Andrzej 1970 M50 Malbork WANIEWSKI COAUCHING Confirmed
2157 HERMANN Tomasz 1978 M40 Olsztyn www.olsztynbiznes.pl Confirmed
2158 JASINOWICZ Aleksandra 1994 K16 Warszawa TriNEGU Confirmed
2159 GRYCNER Paweł 1984 M30 Starogard Gdański CTS Confirmed
2160 GRAJEK Wojciech 1989 M30 Gdynia Sailors / Bike U Up Confirmed
2161 GACKA Katarzyna 1977 K40 Gdynia MEWA GDYNIA Confirmed
2162 GACEK Katarzyna 1975 K40 Skarszewy Skarszewy Cycle Team Confirmed
2163 CZAJKOWSKI Paweł 1981 M30 Gdynia BCT TEAM Gdynia Confirmed
2164 FRUKACZ Daniela 1993 K16 Tczew SportLevel Tczew Confirmed
2165 FLISIKOWSKI Łukasz 1981 M30 Starogard Gdański Polpharma Confirmed
2166 FRUKACZ Kamil 1993 M16 Tczew SportLevel Tczew Confirmed
2167 GABRIEL Patryk 1977 M40 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Confirmed
2168 FROST Mateusz 1993 M16 Kokoszkowy Meble Frost Confirmed
2169 GABRIEL Łukasz 1980 M40 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Confirmed
2170 DĘBICKI Artur 1968 M50 Gdynia Confirmed
2171 DRESPA Patryk 1990 M30 Gdynia Lili Team Confirmed
2172 DOBOSZ Michał 1976 M40 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM Confirmed
2173 DUSIŃSKI Mateusz 1991 M16 Warszawa Confirmed
2174 DUNDA Daniel 1975 M40 Trzcińsk GK STG Confirmed
2175 DROZDOWSKI Daniel 1981 M30 Bydgoszcz POLPHARMA Confirmed
2176 FROST Sławomir 1966 M50 Kokoszkowy Meble Frost Confirmed
2177 DERWISZYNSKI Artur 1974 M40 warsaw deravishTT Confirmed
2178 CZERWIAK Robert 1973 M40 Starogard Gdański Tri Team Polpharma / TRI Starogard Gdański Confirmed
2179 DAHM Łukasz 1992 M16 Toruń Confirmed
2180 DEMSKI Paweł 1987 M30 Owidz Confirmed
2181 BOGALECKI Marek 1957 M60 Starogard Gdański SAFE Sport Team Confirmed
2182 BIALY Sebastian 1973 M40 Warszawa AIRBIKE.PL Confirmed
2183 BOGDAŃSKI Krzysztof 1967 M50 Giżycko Confirmed
2184 ALICKI Paweł 1985 M30 Gdańsk Szot Triathlon Team Confirmed
2185 BASARA Iwona 1992 K16 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
2186 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M40 Gdynia Dream Tri Team/OISW Gdańsk Confirmed
2187 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl/GVT Confirmed
2188 BIAŁY Aleksander 1958 M60 Wrocław TriathlonClubWrocław Confirmed
2189 BOGUSIEWICZ Łukasz 1990 M30 Poznań Confirmed
2190 BOROWIEC Tomasz 1980 M40 Mrągowo Confirmed
2191 BOGDANIUK Maciej 1992 M16 Bęsia Sparta Biskupiec Confirmed
2192 JARYST Paweł 1971 M40 RYN TRIHOLIC Confirmed
2193 BELCZEWSKA Monika 1994 K16 Tczew Gdańsk Confirmed
2194 PAKIEŁA Aleksandra 2003 K16 Elbląg Confirmed
2195 CŁAPA Joanna 1978 K40 Gdańsk MUKOWALECZNI Confirmed
2196 ABRAMCZYK Rafał 1979 M40 Warszawa Confirmed
2197 BRONAKOWSKI Andrzej 1977 M40 Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl Confirmed
2198 CHOMICKI Szymon 1975 M40 Olsztyn Kriss Coaching Confirmed
2199 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
2200 KUŁTONIAK Robert 1973 M40 GDYNIA MOWI Confirmed
2201 BRZOZOWSKI Piotr 1977 M40 Rokitki Wataha Cioci Basi Confirmed
2202 BOLLIN Michał 1977 M40 Tczew Waniewski Coaching/Biegajacy Tczew Confirmed
2203 BURANDT Magdalena 1980 K40 Olsztyn Najmowicz triatlon Confirmed
2204 BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M40 Olsztyn Drużyna Wilka Confirmed
2205 BELTER Daniel 1996 M16 Wejherowo BIKE U UP Confirmed
2206 DUSIŃSKI Mateusz 1991 M16 Warszawa Confirmed
2207 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1975 K40 Gdynia MEWA Gdynia Confirmed
2208 CZAJKOWSKI Paweł 1981 M30 Gdynia BCT TEAM Gdynia Confirmed
2209 DĘBICKI Artur 1968 M50 Gdynia Confirmed
2210 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
2211 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M40 Olsztyn personaltriathlon.pl/GVT Confirmed
2212 BELCZEWSKA Monika 1994 K16 Tczew UKS Dwójka MorenaGdańsk Confirmed
2213 HORSZCZARUK Jacek 1967 M50 Warszawa Jożin z Bażin Confirmed
2214 SKONIECZNY Sebastian 1979 M40 Toruń Torpedo Szczecinek Confirmed
2215 ZAWISTOWSKI Michał 1978 M40 Sulmin Smaruj na trening team Confirmed
2216 BOGULSKI Piotr 1988 M30 ZBLEWO TRI STG / KS SOKÓŁ ZBLEWO Confirmed
2217 DUNDA Daniel 1975 M40 Trzcińsk GK STG Confirmed
2218 ABRAMCZYK Marcin 1977 M40 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Confirmed
2219 BIGUS-WOJTANOWSKA Anna 1985 K30 Gdynia Confirmed
2220 DURA Aleksandra 1995 K16 Moszczenica Confirmed
2221 CŁAPA Mateusz 2001 M16 Gdansk MUKOWALECZNI Confirmed
2222 JANUSZ Sonia 1994 K16 Gdańsk Confirmed
2223 FRUKACZ Kamil 1993 M16 Tczew SportLevel Tczew Confirmed
2224 GACEK Katarzyna 1975 K40 Skarszewy Skarszewy Cycle Team Confirmed
2225 DOBOSZ Michał 1976 M40 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM Confirmed
2226 CHMIELEWSKI Andrzej 1984 M30 Biskupiec Confirmed
2227 CHYBA Bartek 1976 M40 Słupsk Confirmed
2228 HERMANN Tomasz 1978 M40 Olsztyn www.olsztynbiznes.pl Confirmed
2229 GRODECKA Dorota 1980 K40 Łódź Drużyna Cyborga Confirmed
2230 DERWISZYNSKI Artur 1974 M40 warsaw deravishTT Confirmed
2231 CIEŚLUK Dawid 1990 M30 Gdańsk GRUBE TRUSKAWY Confirmed
2232 CZAJA Leszek 1976 M40 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD Confirmed
2233 GABRIEL Patryk 1977 M40 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Confirmed
2234 DRESPA Patryk 1990 M30 Gdynia Lili Team Confirmed
2235 CZERWIAK Robert 1973 M40 Starogard Gdański Tri Team Polpharma / TRI Starogard Gdański Confirmed
2236 DROZDOWSKI Daniel 1981 M30 Bydgoszcz POLPHARMA Confirmed
2237 KACZYNSKI Daniel 2082 M16 ZAMBRÓW Confirmed
2238 DUDA Aleksandra 1999 K16 Gdańsk Politechnika Gdańska Confirmed
2239 DOMIN Ewelina 1990 K30 Piecki Confirmed
2240 DEMSKI Paweł 1987 M30 Owidz Confirmed
2241 CZAJA Jakub 1980 M40 Gdańsk CTS Confirmed
2242 BUTKIEWICZ Anna 1989 K30 Warszawa Confirmed
2243 GRABOWSKA Paulina 1987 K30 Giżycko Stayfit Giżycko Confirmed
2244 DAHM Łukasz 1992 M16 Toruń Confirmed
2245 HERMANN Tomasz 1978 M40 Olsztyn www.olsztynbiznes.pl Confirmed