Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn - dystans MINI - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
3 BADURA Patryk 1982 M30 Olsztyn Michelin Team Confirmed
10 MACIEJEWSKI Piotr 1974 M40 Węgorzewo EMTEBE Węgorzewo Confirmed
25 PAJURA Robert 1986 M30 Gdynia KG Confirmed
26 TYSZKIEWICZ Mariusz 1975 M40 Olsztyn Confirmed
27 POSTÓJ Andrzej 1958 M60 Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Confirmed
28 AITSIBAYH Abdallah 1990 M30 Olsztyn Michelin Team Confirmed
29 ZDUNEK Diana 1975 K40 Olsztyn Przem - Gri Confirmed
30 RYCHTA Paweł 1989 M30 Olsztyn Auto Idea MTB Team Confirmed
31 SMOŁUGA Bartosz 1978 M40 Ostróda MTB Ostróda Team Confirmed
32 CHOMAŃSKI Andrzej 1958 M60 Olsztyn Przem-Gri Confirmed
33 MAJEWSKI Marek 1956 M60 Prabuty BIKE CLUB PRABUTY Confirmed
34 JUCHIEWICZ Ireneusz 1975 M40 Braniewo Confirmed
35 CHOMICKA Maria 1987 K30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
36 RYPIŃSKI Maciej 1980 M40 Olsztyn Confirmed
38 BRUDEREK Daniel 1986 M30 Gdynia Confirmed
39 KOSIŃSKI Radosław 1978 M40 Nowa Wieś Projekt MTB Confirmed
40 KASICKI Marcin 1975 M40 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY Confirmed
41 PIWOWARCZYK Michał 1985 M30 Braniewo Confirmed
42 KIEBAŁO Roman 1980 M40 Olsztyn Confirmed
43 JAKOWICKI Piotr 1972 M40 Olsztyn Confirmed
44 JUDYCKI Marcin 1981 M30 Dywity Confirmed
45 NIESYTKO Patryk 1991 M18 Ligota Confirmed
46 KUPRIAN Szymon 1983 M30 Olsztyn Confirmed
47 BIALY Sebastian 1973 M40 Warszawa AIRBIKE.PL Confirmed
48 LASKOWSKI Marcin 1978 M40 Olsztyn Confirmed
49 JUDYCKI Maciej 1985 M30 Dywity KRAMER SA Confirmed
50 KOPEĆ Michał 1991 M18 Olsztyn Hotel Krasicki Mtb Olsztyn Team Confirmed
51 DOWIEDCZYK Tadeusz 1983 M30 Olsztyn INVESTA SP. Z O.O. Confirmed
52 DUDKIEWICZ Dorota 1985 K30 Warszawa LOTTO Bike Team Olsztyn Confirmed
53 ROSENAU Sebastian 1976 M40 Występ LZS SKRA Paterek IT-ROS TEAM Confirmed
54 OBORSKI Ryszard 1974 M40 Mrągowo Confirmed
55 SZYMATOWICZ Daniel 1990 M30 Warszawa Confirmed
56 KOCHAŃSKI Tomasz 1983 M30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
57 ROSIŃSKI Marek 1969 M50 Brodnica MORS Brodnica Confirmed
58 ŻÓŁTAŃSKI Jakub 1978 M40 Olsztyn Confirmed
59 BARAŃSKI Grzegorz 1968 M50 brodnica Kolarski Klub Sportowy "Masters Brodnica" Confirmed
60 TRZCIAŁKOWSKI Arkadiusz 1976 M40 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
61 SKWARSKI Witold 1959 M60 Dywity Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Confirmed
62 GIAK Marek 1986 M30 Olsztyn LOTTO Bike Team Olsztyn Confirmed
63 GUZEWICZ Artur 1984 M30 Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Confirmed
64 DEPTUŁA Jan 1971 M40 Olsztyn Confirmed
65 KAWSKI Bartłomiej 1972 M40 Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
66 KAPUŚCIŃSKI Krzysztof 1980 M40 Olsztyn KRAMER S.A. Confirmed
67 ZDZICHOWSKI Piotr 1963 M50 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
68 JABCZYŃSKI Grzegorz 1983 M30 Mrągowo Mrągowski Klub Morsów Confirmed
69 KOŁATKA Zbigniew 1967 M50 Iława Confirmed
70 ORŁOWSKI Jan 1953 M60 Dywity Confirmed
71 ADAMIUK Wiktor 1970 M50 Olsztyn Confirmed
72 KRZYSZTOŃ Tomasz 1976 M40 Olsztyn Confirmed
73 HORSZWALD Wiktor 1982 M30 Olsztyn MCP Bike Team Confirmed
74 GAWORECKI Fanciszek 1977 M40 Bartąg Confirmed
75 POCZOPKO Aurelia 1977 K40 Warkały Cryospace Olsztyn Confirmed
76 JAWORSKI Bartosz 1985 M30 Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
77 KOWALCZYK Wojciech 2000 M18 Susz MORE Cycling Team Confirmed
78 MALESZKA Grzegorz 1977 M40 Brąswałd CryoSpace Team Olsztyn Confirmed
79 PATERAK Anna 1973 K40 Warszawa LOTTO TEAM Confirmed
80 POGORZELSKI Zdzisław 1970 M50 Warszawa LOTTO TEAM Confirmed
81 PIASECKI Andrzej 1953 M60 Mrągowo Piasecki Concept Confirmed
82 SZATKOWSKI Marcin 1984 M30 Bartąg Confirmed
83 WAWRZYNIAK Sławomir 1963 M50 Olsztyn Confirmed
84 NIENADOWSKI Bartosz 1986 M30 Olsztyn R.AMBO DRUGA CREW Confirmed
85 KALINOWSKI Tomasz 1981 M30 Iława Sunday Gravel Travel Confirmed
86 KADZIEWICZ Rafał 1984 M30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
87 ŻEBROWSKI Robert 1976 M40 Ostróda Hotel Krasicki Mtb Olsztyn Team Confirmed
88 CHMIEL Radomir 1986 M30 Olsztyn Michelin Bloomnet Team Confirmed
89 BANUL Rafał 1977 M40 Olsztyn CryoSpace Olsztyn Confirmed
106 TOBAJ Dawid 2005 M18 Bartąg Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
107 WIATROWSKI Marek 1980 M40 Iława Wiatrak Bikes Mobilny Serwis Rowerowy Confirmed
108 ZAJĄC Adam 1985 M30 OLSZTYN Confirmed
109 MACKIEWICZ Rafał 1983 M30 Bartoszyce Bartoszycki Klub Kolarski RANT Confirmed
110 OSTROWSKA Anna 1961 K50 Chorzele T4Bteam Confirmed
111 JUSTYNOWICZ Arkadiusz 1985 M30 Bartoszyce RANT Bartoszyce Confirmed
112 ŁAWRYNOWICZ Ireneusz 1976 M40 Olsztyn Przem-Gri Confirmed
113 ŁABUĆ Norbert 1981 M30 Lidzbark Warmiński Confirmed
114 SADLAK Łukasz 1983 M30 Olsztyn Confirmed
115 WYSOKIŃSKI Marerk 1968 M50 Olsztyn Auto Idea MTB Team Confirmed
116 ŁABUĆ Krystian 1981 M30 Olsztyn Confirmed
117 GROCHOWSKI Piotr 1975 M40 Olsztyn Confirmed
118 OGOŃCZYK-MĄKOWSKI Filip 1998 M18 Płock Confirmed
119 GRUSZEWSKI Hadrian 2004 M18 Mława Confirmed
120 IWANIUCH Jarosław 1980 M40 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
121 KOZAK Przemysław 1980 M40 Olsztyn Confirmed
122 TRZASKOWSKI Albert 2005 M18 DOBRE MIASTO Confirmed
123 WEGIER Arkadiusz 1977 M40 Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz Confirmed
124 GOŁĘBIOWSKI Zenon 1956 M60 Pisz Olikom Confirmed
125 CHODAŃ Bartłomiej 1999 M18 Giżycko Szprycha Giżycko Confirmed
126 GRĘDZIŃSKI Bartosz 1989 M30 MŁAWA Kross Staff Team Confirmed
127 LUDWINIAK Krzysztof 1966 M50 Barczewo Confirmed
128 KRYSIEWICZ Eryk 2002 M18 Giżycko Szprycha Giżycko Confirmed
129 DUBROWSKI Jacek 1978 M40 Olsztyn Confirmed
130 HINZ Marcin 1991 M18 Dywity Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
131 RAWDANOWICZ Paweł 1976 M40 Ostróda MTB Ostróda Team Confirmed
132 JAROMIN Łukasz 2001 M18 OLSZTYN Confirmed
133 KACZERZEWSKI Marcin 1978 M40 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
134 JAROMIN Tomasz 1975 M40 Olsztyn Confirmed
135 TYMON Rafal 1988 M30 Olsztyn Szprycha Giżycko Confirmed
136 ŁAPIEJKO Kacper 2006 M18 dobre miasto Confirmed
137 CHYCZEWSKA Katarzyna 1985 K30 Gdynia ZdrowyRower Team Confirmed
138 MARCIAK Karol 1982 M30 Stawiguda Klub Sportowy Niemaniemogę Confirmed
139 TARKOWIAN Karol 1985 M30 Olsztyn Confirmed
140 JABŁOŃSKI Rafał 1984 M30 OLSZTYN ITS Confirmed
141 BOGUCKI Bartosz 1981 M30 Olsztyn Michelin Team Confirmed
142 ŚLEDZIK Daniel 1982 M30 Szczytno Nóżka Pracuje Szczytno Confirmed
143 KOWALSKI Maciej 1988 M30 Barczewo Confirmed
144 SOBOŃ Wiktor 1991 M18 Olsztyn MSR Olsztyn Confirmed
145 GAŁĘZA Marcin 1980 M40 Olsztyn Confirmed
146 MACKIEWICZ Małgorzata 1982 K30 Bartoszyce Rant Bartoszyce Confirmed
147 JANKOWSKI Wojciech 1991 M18 Olsztyn Confirmed
148 SZANTER Marcin 1974 M40 Olsztyn MOTOKLUB Olsztyn Confirmed
149 KOROL Maciej 1981 M30 Olsztyn AppOlsztyn Confirmed
512 RASZKIEWICZ Jacek 1969 M50 Ostróda Confirmed
536 WYŻLIC Michał 1981 M30 Lubawa Kolarski.eu Orbea Confirmed
537 BERNAT Marek 1962 M50 Olsztyn KKS Warmia Olsztyn Confirmed
538 HORBA Mateusz 1994 M18 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
539 GÓRZNY Michał 1990 M30 Olsztyn Confirmed
540 GONTARZ Grzegorz 1986 M30 Olsztyn Confirmed
541 ZUREL Waldemar 1958 M60 Rypin Cykliści Rypin Confirmed
542 ZUREL Michał 1979 M40 Rypin Cykliści Rypin Confirmed
543 WOROTNICKI Paweł 1990 M30 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
544 TUSIŃSKI Maciej 1988 M30 Warszawa Confirmed
545 SAŁUGA Adam 1988 M30 Giżycko Masters Giżycko Confirmed
594 OKTABA Paweł 1996 M18 Giżycko Masters Giżycko Confirmed
595 MALESZKA Mateusz 2004 M18 Dywity Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
KORC Artur 1973 M40 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team Not confirmed
KOWALSKI Krzysztof 1995 M18 Olsztynek Not confirmed
KUCHARSKI Marek 1975 M40 GOLUB-DOBRZYŃ KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ Not confirmed
LASKOWSKI Mariusz 2011 M18 Dywity Not confirmed
SZYMAŃSKI Jacek 1966 M50 Olsztyn Not confirmed
ZAREMBA Slawomir 1970 M50 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Not confirmed
ZARZYCKI Tomasz 1994 M18 Olsztyn MSR OLSZTYN Not confirmed