Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn - dystans MEGA - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1 WOŁOSIUK Jarosław 1989 M30 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Confirmed
2 BANACH Bartosz 1986 M30 Gdańsk BST -banach sport team Confirmed
4 POCZOPKO Andrzej 1978 M40 Olsztyn Cryospace Olsztyn Confirmed
5 MOKRZYCKI Zbigniew 1973 M40 Olsztyn Pneumatyka Olsztyn Confirmed
6 BADURA Mirosław 1955 M60 OLsztyn Confirmed
7 SUCHOWIECKI Wojciech 1978 M40 Stawiguda Klub Sportowy Niemaniemogę Confirmed
8 OLCHOWY Mariusz 1972 M40 Olsztyn LOTTO BIKE TEAM Confirmed
9 ŁUKASIEWICZ Tomasz 1975 M40 Olsztynek Adhd Confirmed
11 WOJTCZUK Wojciech 1983 M30 Węgorzewo EMTEBE Węgorzewo Confirmed
12 GOŁĘBIOWSKI Bartłomiej 1969 M50 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
13 SULOWSKI Dariusz 1970 M50 Toruń Confirmed
14 CZARNOWSKI Robert 1970 M50 Raszyn LOTTO Bike Team Olsztyn Confirmed
15 CIESLEWSKI Piotr 1982 M30 mlawa tri sebus Confirmed
16 KWIECIŃSKI Sebastian 1977 M40 Mława Sebuś Tri Team Confirmed
17 DUDKIEWICZ Daniel 1980 M40 Mroków LOTTO Bike Team Olsztyn Confirmed
18 ZIÓŁKOWSKA Dariusz 1980 M40 Zakroczym Timbud Team Confirmed
19 ZAWADZKI Adrian 1981 M30 Toruń Confirmed
20 KASPRZAK Radosław 1972 M40 Gdynia Confirmed
21 RADZKI Daniel 1980 M40 Olsztyn Michelin Team Confirmed
22 DOŁĘGA Mariusz 1984 M30 Olsztyn Vege Wojownik Confirmed
23 GORBACZ Łukasz 1976 M40 Kruklanki Szprycha Giżycko Confirmed
24 SOBIERAJSKI Piotr 1975 M40 Bartoszyce WTW-POLAND.COM Confirmed
37 BLUJ Roman 1960 M60 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
90 TOMASZKIEWICZ Mariusz 1985 M30 Olsztyn Confirmed
91 PIERZCHAŁA Robert 1976 M40 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
92 BUCZYŃSKI Adam 1976 M40 Dywity Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
93 BERNACKI Jacek 1969 M50 Połchowo KRS FORMOZA Confirmed
94 KAWUCHA Mirosław 1969 M50 GDYNIA KRS FORMOZA Confirmed
95 KOWALKOWSKI Paweł 1989 M30 Bartoszyce Piasecki Concept Confirmed
96 KOŚCIESZA Piotr 1986 M30 Olsztyn Tri NEGU Confirmed
97 SZMISZKE Robert 1972 M40 Prabuty Bike Club Prabuty Confirmed
98 TRYKACZ Marcin 1977 M40 WILKASY SZPRYCHA GIŻYCKO Confirmed
99 CIUNEL Paweł 1991 M18 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
100 RYNKIEWICZ Mariusz 1978 M40 Łyse KK24h Confirmed
101 MICHALCZYK Przemek 1981 M30 Mrągowo Confirmed
102 SKALSKI Tomasz 1973 M40 Piecki Confirmed
103 JAKUBOWSKI Dominik 2000 M18 Brodnica LKS MAZOWSZE TERESIN Confirmed
104 ANDRZEJCZYK Piotr 1992 M18 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
105 TUMANIEC Dariusz 1973 M40 Olsztyn CryoSpace Olsztyn Confirmed
150 PODPIRKO Andrzej 1972 M40 Olsztyn Warmia Aktywnie/Vinci Projekt Confirmed
151 PODPIRKO Patryk 1997 M18 Olsztyn Warmia Aktywnie/Vinci Projekt Confirmed
152 OŁDAKOWSKI Karol 1977 M40 Olsztyn Confirmed
153 WIŚNIEWSKI Dariusz 1965 M50 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
154 NOWOCIN Mariusz 1976 M40 Olsztyn Confirmed
155 SKOROBOGATY Rafał 1981 M30 Olsztyn centrum rowerowe Olsztyn Confirmed
156 NIEBRZYDOWSKI Marcin 1997 M18 Olsztyn Warmia aktywnie/Vinci projekt Confirmed
157 DOMEL Arkadiusz 1989 M30 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
158 ZIĘBA Bartosz 2001 M18 Nidzica Cryospace Olsztyn Confirmed
159 RASZKIEWICZ Marta 1986 K30 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
160 KINDRASZ Krzysztof 1981 M30 Giżycko szprycha giżycko Confirmed
412 BIAŁOBŁOCKI Marcin 1983 M30 Ruciane-Nida Confirmed
413 SYRWID Wojciech 1971 M40 Olsztyn Zatorze też może Confirmed
448 OLSZEWSKI Marek 1969 M50 Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Confirmed
449 KOWALKOWSKI Mariusz 1987 M30 Lubawa Piasecki Concept Confirmed