Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO MTB Energy Olsztyn - dystans MINI - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
39 SAWICKI Konstanty 2002 M18 Olsztyn MSR Olsztyn Confirmed
40 KROM Wojciech 1983 M30 Olsztyn Cryospace Olsztyn Confirmed
43 BANACH Andrzej 1989 M30 Olsztyn Są Wolniejsi Confirmed
44 CZUPRYN Tomasz 1990 M30 Olsztyn Confirmed
45 HEJDUK Jakub 1982 M30 Olsztyn Confirmed
46 JAWORSKI Bartosz 1985 M30 Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
47 KIEBAŁO Roman 1980 M40 Olsztyn Confirmed
48 LASKOWSKI Marcin 1978 M40 Olsztyn Confirmed
49 MARTYNIUK Paweł 1981 M40 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
53 ZARZYCKI Tomasz 1994 M18 Olsztyn MSR OLSZTYN Confirmed
57 ZERA Jacek 1977 M40 Kadzidło KURPIE KADZIDŁO Confirmed
59 WYŻLIC Michał 1981 M40 Lubawa Kolarski.eu Orbea Confirmed
66 WINIARZ Robert 1992 M18 Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM Confirmed
89 PALUCH Szymon 1989 M30 Olsztyn Confirmed
93 RYCHTA Paweł 1989 M30 Olsztyn Auto Idea Sport Team Confirmed
96 SYREWICZ Krzysztof 1969 M50 Lidzbark Warmiński Hotel Krasicki MTB Team Olsztyn Confirmed
97 SZYMATOWICZ Daniel 1990 M30 Warsaw Confirmed
98 WUTKOWSKI Dawid 1977 M40 Śliwice vutko.pl Confirmed
99 WYSOKIŃSKI Marerk 1968 M50 Olsztyn Auto Idea Sport Team Confirmed
100 MACKIEWICZ Rafał 1983 M30 Bartoszyce King Bike Serwis Rowerowy Bartoszyce Confirmed
101 OLSZEWSKI Marek 1969 M50 Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Confirmed
103 TRZCIAŁKOWSKI Arkadiusz 1976 M40 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
104 ALEKSANDROWICZ Dominik 1981 M40 Legajny Confirmed
108 SIEKACZ Marek 1978 M40 Różnowo Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team Confirmed
127 GONTARZ Grzegorz 1986 M30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
128 JUCHIEWICZ Ireneusz 1975 M40 Braniewo Confirmed
130 KOLKA Zbigniew 1961 M60 Grzybno Rowerowe Kaszuby Confirmed
131 KOWALSKI Maciej 1988 M30 Barczewo Confirmed
132 ŁACHACZ Robert 1979 M40 Szczytno Confirmed
133 PIWOWARCZYK Michał 1985 M30 Braniewo Confirmed
134 KOZAK Przemysław 1980 M40 Olsztyn LOTTO Bike Team Olsztyn Confirmed
135 PATERAK Anna 1973 K40 Warszawa LOTTO BIKE TEAM Confirmed
136 POGORZELSKI Zdzisław 1970 M50 Warszawa LOTTO BIKE TEAM Confirmed
137 GIAK Marek 1986 M30 Olsztyn LOTTO BIKE TEAM Confirmed
138 OSIECKI Daniel 1981 M40 Kętrzyn Piasecki Concept Confirmed
139 SIKORSKI Bartosz 1988 M30 Olsztyn Confirmed
140 GAWORECKI Fanciszek 1977 M40 Bartąg Confirmed
141 JAROCKI Tomasz 1979 M40 Sztutowo Pokręcone Sztutowo Confirmed
142 ŻÓŁTAŃSKI Jakub 1978 M40 Olsztyn Confirmed
143 ZIENTARA Łukasz 1987 M30 JAROTY Confirmed
144 ANTOCHOWSKI Jan 1953 M60 Ostróda Confirmed
145 MACIEJEWSKI Piotr 1974 M40 Węgorzewo GRW Węgorzewo Confirmed
146 BOROŃSKI Rafał 1988 M30 Ruciane-Nida Olikom Team Pisz Confirmed
147 JANKOWSKI Wojciech 1991 M30 Olsztyn Confirmed
148 KORALEWSKI Mariusz 1985 M30 Kwidzyn lukaszcycling.com Confirmed
149 ŁOSOWSKI Dawid 1978 M40 Giżycko TK Masters Giżycko Confirmed
161 NAPIÓRKOWSKI Karol 1983 M30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
172 CHOMAŃSKI Andrzej 1958 M60 Olsztyn Przem-Gri Confirmed
173 DEPTUŁA Jan 1971 M50 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
174 DZIADURA Krzysztof 1993 M18 Olsztyn BAUTECH-LUKMAR TEAM Confirmed
175 GRUDZINSKI Krzysztof 1981 M40 Bartąg Confirmed
176 KUJAWSKI Paweł 1986 M30 Nidzica Confirmed
177 LEONIK Mariusz 1982 M30 Olsztyn Confirmed
178 ŁAWRYNOWICZ Ireneusz 1976 M40 Olsztyn Przem-Gri Confirmed
179 TOBAJ Dawid 2005 M15 Bartąg Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Confirmed
180 CZARNOWSKI Robert 1970 M50 RASZYN LOTTO BIKE TEAM Confirmed
181 DUDKIEWICZ Daniel 1980 M40 Mroków LOTTO BIKE TEAM Confirmed
182 DUDKIEWICZ Dorota 1985 K30 Warszawa LOTTO BIKE TEAM Confirmed
183 JABCZYŃSKI Grzegorz 1983 M30 Mrągowo Mrągowski Klub Morsów Confirmed
184 KUPPER Łukasz 1980 M40 Stężyca Confirmed
185 OBORSKI Ryszard 1974 M40 Mrągowo Confirmed
186 SAWICKI Artur 1981 M40 Bartąg Confirmed
187 BOROWIEC Tomasz 1980 M40 Mrągowo Confirmed
188 ŁUKASIEWICZ Tomasz 1975 M40 Olsztynek ADHD Confirmed
189 LUDWINIAK Krzysztof 1966 M50 Barczewo Confirmed
190 SZKLARSKI Zdzisław 1979 M40 Kadzidło Kurpie Kadzidło Confirmed
191 DOWIEDCZYK Tadeusz 1983 M30 Olsztyn INVESTA SP. Z O.O. Confirmed
192 TOMASZKIEWICZ Mariusz 1985 M30 Olsztyn Confirmed
193 BUCZYNSKI Tomek 1981 M40 Kadzidło Kurpie Kadzidło Confirmed
194 JAROMIN Łukasz 2001 M18 OLSZTYN Confirmed
195 KOŁATKA Zbigniew 1967 M50 IŁAWA Confirmed
196 NARBUT Sebastian 1988 M30 Olsztyn Confirmed
197 ZAWIDOW Maciej 1981 M40 Pasłęk Confirmed
198 CHROSTEK Janusz 1977 M40 Kadzidło Kurpie Kadzidlo Confirmed
199 RAKOWSKI Krzysztof 1980 M40 Olsztyn Przem-gri Confirmed
200 TARKOWIAN Karol 1985 M30 Olsztyn Confirmed
201 PIASECKI Andrzej 1953 M60 Mrągowo Piasecki Concept Confirmed
202 PIETRZAK Marcin 1984 M30 Ostroda MTB team Ostroda Confirmed
203 KOROL Maciej 1981 M40 Olsztyn AppOlsztyn Confirmed
204 BIAŁKOWSKA Marta 1987 K30 Elbląg Confirmed
205 GURBA Krystian 1980 M40 Elbląg Confirmed
206 NOWAKOWSKI Adam 1989 M30 Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Confirmed
207 WŁODARCZYK Arkadiusz 1969 M50 Mrągowo MSR Confirmed
208 KOWALCZYK Wojciech 2000 M18 Susz SISU-OWB rowertour.com Confirmed
209 MORAWSKI Piotr 1981 M40 Olsztyn STRAVA MTB TEAM Confirmed
210 OWCZARCZYK Tomasz 1975 M40 Warszawa Confirmed
211 TRZASKOWSKI Albert 2005 M15 DOBRE MIASTO Confirmed
212 SAŁUGA Adam 1988 M30 Giżycko Masters Giżycko Confirmed
213 ANDRZEJCZYK Emilia 1982 K30 Olsztyn Confirmed
214 MALESZKA Mateusz 2004 M15 Dywity Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Confirmed
215 ADAMIUK Wiktor 1970 M50 Olsztyn STRAVA MTB TEAM Confirmed
216 KOPEĆ Michał 1991 M30 Olsztyn MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ Confirmed
217 SOBOŃ Wiktor 1991 M30 Olsztyn MSR Olsztyn Confirmed
218 GOŁĘBIOWSKI Zenon 1956 M60 Pisz Olikom Confirmed
219 WORACH Piotr 1976 M40 Warszawa LOTTO BIKE TEAM Confirmed
220 CHMIEL Radomir 1986 M30 Olsztyn Michelin Bloomnet Team Confirmed
221 MALINOWSKI Tomasz 1977 M40 Olsztyn Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team Confirmed
222 RYDECKI Karol 1960 M60 ELBLĄG Confirmed
223 NEUMANN Rafał 1980 M40 Jaroty MTB MIŁAKOWO Confirmed
224 JUSTYNOWICZ Arkadiusz 1985 M30 Bartoszyce King Bike serwis rowerowy Bartoszyce Confirmed
225 KIELCZYKOWSKI Pawel 1969 M50 Pruszków Confirmed
226 KRUSZYŃSKI Marcel 2003 M18 Lubawa Piasecki Concept Confirmed
227 MODRZEWSKI Bogumił 1970 M50 Prabuty BIKE CLUB PRABUTY Confirmed
228 SZEMPLIŃSKI Marek 1994 M18 Gdańsk Tenneco Race Team Confirmed
229 CHOMICKA Maria 1987 K30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn Confirmed
230 MATCZYŃSKI Grzegorz 2005 M15 Olsztyn Confirmed
231 DZIEDZIECH Wojciech 1976 M40 Olsztyn Confirmed
232 AITSIBAYH Abdallah 1990 M30 Olsztyn Michelin Team Confirmed
233 NOWALSKI Wojciech 1988 M30 Giżycko Szprycha Giżycko Confirmed
234 GESEK Robert 1975 M40 gdynia AnDziśSam Confirmed
235 WALENDZIEWSKI Robert 1982 M30 Kadzidło Kurpie Kadzidlo Confirmed
236 SADLAK Łukasz 1983 M30 Olsztyn Confirmed
237 MAŃKO Zbigmiew 1968 M50 Olsztyn Violanta Confirmed
238 ŚWIĄTEK Jaromir 1981 M40 Olsztyn Confirmed
239 KAWSKI Bartłomiej 1972 M40 Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Confirmed
240 KOTARSKI Jacek 1966 M50 Gdańsk Confirmed
241 KOCHANOWICZ Marcin 1986 M30 Bartąg Confirmed
242 MILEWSKI Krzysztof 1975 M40 ELBLĄG SPINBIKE PASŁĘK Confirmed
243 WOJTCZUK Wojciech 1983 M30 Węgorzewo GR Węgorzewo Confirmed
244 KUNA Paweł 1980 M40 Węgorzewo GR Węgorzewo Reprezent Confirmed
245 JAKUBOWSKI Piotr 1985 M30 Olsztyn STRAVA MTB Team Confirmed
246 JANK Kacper 2004 M15 Gdynia zkompasem.pl Confirmed
247 RAWDANOWICZ Paweł 1976 M40 Ostróda MTB Ostróda Team Confirmed
248 ŁAPIEJKO Kacper 2006 M15 dobre miasto Confirmed
249 LITWIN Krzysztof 1987 M30 Podwilk TC ORZEŁ SPYTKOWICE Confirmed
250 ZIÓŁKOWSKA Dariusz 1980 M40 Zakroczym Timbud Team Confirmed
252 KOŁATKA Anna 1999 K18 Iława 3s BIKE TEAM CIECHANÓW Confirmed
253 SZCZAPA Andrzej 1979 M40 Olsztyn Confirmed
255 GRĘDZIŃSKI Bartosz 1989 M30 MŁAWA Kross Staff Team Confirmed
260 ABRAMCZYK Jrosław 1978 M40 Stawiguda Confirmed
261 RUDZIŃSKI Paweł 1980 M40 MŁAWA MKK - Mława Confirmed
275 ZADROŻNY Tomasz 1981 M40 Szczytno Confirmed
291 SAŁUGA Ryszard 1960 M60 Giżycko MASTERS GIŻYCKO Confirmed
292 OLENDER Tomasz 1995 M18 Lubawa MoreCycling Koło-Koła Confirmed
293 GNIECH Monika 1976 K40 GDYNIA Zdrowy Rower Team Confirmed
294 DUBROWSKI Jacek 1978 M40 Olsztyn STRAVA MTB TEAM Confirmed
295 DEPTUŁA Katarzyna 1982 K30 Łyse Kurpie Kadzidło Confirmed
296 KOPCIEWSKI Tomasz 1970 M50 Mrągowo MSR Mrągowo Confirmed
297 KLEPANDO Filip 1984 M30 Olsztyn MSR Olsztyn Confirmed
299 MICHALIK Jarosław 1974 M40 Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM Confirmed
300 ŁUKASZKA Sławomir 1977 M40 Spytkowice TC ORZEŁ SPYTKOWICE Confirmed
301 PIOTROWSKI Tomasz 1974 M40 Olsztyn Cryospace Olsztyn Confirmed
302 RADZKI Daniel 1980 M40 Olsztyn Michelin Team Confirmed
303 LOEWNAU Eugeniusz 1964 M50 Olsztyn Confirmed
304 CHROSTEK Tomasz 1978 M40 Kadzidło Kurpie Kadzidło Confirmed
305 ZUREL Michał 1979 M40 Rypin Cykliści Rypin Confirmed
306 DAMIĘCKI Tomasz 1975 M40 Olsztyn Dachland centrum rowerowe Olsztyn Confirmed
307 GRUSZEWSKI Hadrian 2004 M15 Mława MKK Mława Confirmed
308 KUBACKI Igor 2005 M15 Galindia MLEKPOL TEAM Confirmed
310 SZMISZKE Robert 1972 M40 Prabuty Bike Club Prabuty Confirmed
311 WANAT Piotr 1993 M18 Olsztyn MSR Olsztyn Confirmed
312 OLPETER Adam 1969 M50 Kwidzyn AKJ KWIDZYN Confirmed