Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
LOTTO Triathlon Energy Starogard 2022 - dystans 1/4 IM - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
200 | SITKO Jacek | 1979 | M3 | Gdańsk | Smaruj na trening | Zatwierdzony |
201 | HOŁOWNIA Anna | 1990 | K2 | Gdańsk | SPORTEVO | Zatwierdzony |
202 | HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata | 1977 | K3 | Gdansk | CTS | Zatwierdzony |
203 | GRODZKI Marek | 1975 | M3 | Gdańsk | CTS | Zatwierdzony |
204 | MELLER Mariusz | 1974 | M3 | Starogard Gdański | Polpharma TRI Team | Zatwierdzony |
205 | JANICKI Mateusz | 1989 | M2 | Malbork | DCT Cycling Team | Zatwierdzony |
206 | GÓRNY Bartosz | 1988 | M2 | Bydgoszcz | TRISPACE/TREK | Zatwierdzony |
207 | GAŁKA Łukasz | 1991 | M2 | Gdańsk | IGK Triathletes/PKLA MASTERS | Zatwierdzony |
208 | KALINOWSKI Juliusz | 1982 | M3 | Lubichowo | Polpharma TRI Team | Zatwierdzony |
209 | DOBOSZ Michał | 1976 | M3 | Gdynia | CompleXsports Triathlon TEAM | Zatwierdzony |
210 | RICHERT Krzysztof | 1980 | M3 | Rebiechowo | IGK Triathletes | Zatwierdzony |
211 | DEBURGH Laurence | 1996 | M1 | Gdansk | IGK Triathletes | Zatwierdzony |
212 | GRABOWSKI Cezary | 1977 | M3 | Krasnosielc | Zatwierdzony | |
213 | SLISEWSKI Tomasz | 1973 | M3 | Starogard Gdański | POLPHARMA TRI TEAM | Zatwierdzony |
214 | MIGOWSKI Ireneusz | 1975 | M3 | Janowo | GK STG | Zatwierdzony |
215 | KACZKOWSKA Katarzyna | 1981 | K3 | Straszyn | CTS | Zatwierdzony |
216 | KARWATOWSKI Robert | 1976 | M3 | Brzeźno Wielkie | Polpharma TRI Team | Zatwierdzony |
217 | KORJAT Bartek | 1984 | M2 | Gdynia | TRICARGO | Zatwierdzony |
218 | NOWOSIELSKI Sławomir | 1976 | M3 | Rumia | Zatwierdzony | |
219 | MAKOWSKI Paweł | 1984 | M2 | Gdansk | Bogdziewicz Cumulus Team | Zatwierdzony |
220 | WOŹNIAK Jacek | 1980 | M3 | Gdańsk | CTS / Porta Drzwi | Zatwierdzony |
221 | ORMIANIN Marcin | 1989 | M2 | Tczew | Apator Metrix S.A. | Zatwierdzony |
222 | ZAKRZEWSKA Marlena | 1991 | K2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
223 | DANIELEWICZ Michał | 1994 | M1 | Straszyn | Dojebka Team | Zatwierdzony |
224 | SZAFRAN Bartosz | 1994 | M1 | Gdańsk | Bright Inventions | Zatwierdzony |
225 | RUMIŃSKA Katarzyna | 2000 | K1 | Malbork | STREFA RUCHU multisport | Zatwierdzony |
226 | WIŚNIEWSKI Piotr | 1996 | M1 | Inowrocław | Triathlon konsulting | Zatwierdzony |
227 | WILLICH Patryk | 1996 | M1 | Nowy Klincz | brak | Zatwierdzony |
228 | BUTOWSKA Katarzyna | 1982 | K3 | Starogard Gdański | Bez zbędnych pytań | Zatwierdzony |
229 | WĄSOWSKI Rafał | 1990 | M2 | Gdańsk | Bike U Up | Zatwierdzony |
230 | BISKUPSKI Mariusz | 1974 | M3 | susz | UKS TRS SUSZ | Zatwierdzony |
231 | SZAFRAŃSKI Marek | 1961 | M5 | Mosty | BBL Gdańsk | Zatwierdzony |
232 | GARBACIK Jacek | 1967 | M4 | Stalowa Wola | GB Sport Rzeszów | Zatwierdzony |
233 | WRÓBEL Darek | 1976 | M3 | Gdańsk | BRU Biuro Rachunkowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Wróbel | Zatwierdzony |
235 | RUTKOWSKI Paweł | 1979 | M3 | Bartąg | PersonalTriathlon | Zatwierdzony |
236 | NIEDZIELIN Krzysztof | 1959 | M5 | Szczecin | Swim2Tri | Zatwierdzony |
237 | SCHOK Łukasz | 1994 | M1 | Gdynia | Martini Lite | Zatwierdzony |
238 | GERULA Robert | 1969 | M4 | Warszawa | Endless Pain | Zatwierdzony |
239 | SZWARC Jakub | 1985 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
240 | NOWAK Michał | 1988 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
241 | PIOTROWSKI Andrzej | 1988 | M2 | Bytów | Zatwierdzony | |
242 | TOMCZYK Marcin | 1976 | M3 | Gdańsk | SPORTEVO | Zatwierdzony |
243 | BRUCHAJZER Kamil | 1987 | M2 | Łódź | Fujitsu Team Łódź | Zatwierdzony |
245 | WILIŃSKI Łukasz | 1982 | M3 | Mińsk Mazowiecki | ENIGMA | Zatwierdzony |
246 | DRZASTWA Stanisław | 2000 | M1 | Słupsk | RAK Team | Zatwierdzony |
247 | GIEDROJĆ Tomasz | 1985 | M2 | Kwidzyn | KTS IRONMAN | Zatwierdzony |
248 | RYBAK Eryk | 1990 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
249 | ANHALT Michał | 1976 | M3 | Łochowo | Zatwierdzony | |
250 | BAŁONIAK-SAŁUDA Kamil | 1987 | M2 | Gdańsk | #zaliniamety | Zatwierdzony |
251 | MACHNIO Adam | 1985 | M2 | Tczew | GK Gryf Tczew | Zatwierdzony |
252 | MUSIAŁ Magdalena | 1983 | K2 | Trąbki Małe | ANIA HALSKA COACHING | Zatwierdzony |
253 | PAŃCZYK Marta | 1979 | K3 | Warszawa | Team Kopeć | Zatwierdzony |
254 | DYLERT Arkadiusz | 1980 | M3 | MALBORK | Flex | Zatwierdzony |
255 | GELIŃSKI Karol | 1984 | M2 | Mosty | Zatwierdzony | |
256 | SEWERYN Remigiusz | 1985 | M2 | Gdańsk | Orka Gdynia | Zatwierdzony |
257 | PAŁKOWSKI Jan | 1984 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
258 | CIEPIELA Karol | 1986 | M2 | Borkowo | JRG 3 PSP Gdańsk | Zatwierdzony |
259 | STRYCHOWSKI Jakub | 1977 | M3 | Gdynia | Complexsports | Zatwierdzony |
260 | OLSZEWSKI Adam | 1971 | M4 | Gdynia | Zatwierdzony | |
261 | OLSZEWSKA Karina | 1977 | K3 | Gdynia | Zatwierdzony | |
262 | FARAN Grzegorz | 1972 | M4 | SULMIN | GTSulmin | Zatwierdzony |
263 | SOSNOWSKI Jarosław | 1972 | M4 | Tczew | ENDURE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW | Zatwierdzony |
264 | WSZEBOROWSKI Dariusz | 1967 | M4 | Ełk | SBR Team Ełk | Zatwierdzony |
265 | LASKOWSKI Kamil | 1992 | M2 | Tczew | Fundacja Jeppesena | Zatwierdzony |
266 | KULIK Grzegorz | 1985 | M2 | Malbork | BEZTLENOWI MALBORK / GK Malbork | Zatwierdzony |
267 | KLAWIKOWSKI Jakub | 1984 | M2 | Malbork | Beztlenowi Malbork | Zatwierdzony |
268 | MARKS Arkadiusz | 1992 | M2 | Zblewo | Zatwierdzony | |
269 | JELONEK mieczysław | 1961 | M5 | Starogard Gdanski | TRI STAROGARD | Zatwierdzony |
270 | KIEDROWSKI Grzegorz | 1982 | M3 | Skarszewy | Flex TRI Team/TRI STG | Zatwierdzony |
271 | WRÓBLEWSKI Sławomir | 1972 | M4 | Pelplin | MEWA Gdynia | Zatwierdzony |
272 | KAŁDOWSKI Łukasz | 1993 | M1 | Nowa Wieś | Karomet Team | Zatwierdzony |
273 | GRZEBYTA Mateusz | 1987 | M2 | Kartuzy | MTB START KARTUZY | Zatwierdzony |
274 | SZABLIŃSKA Joanna | 1989 | K2 | Olsztyn | PersonalTriathlon.pl | Zatwierdzony |
275 | SPALENIAK Tomasz | 1990 | M2 | Gdynia | Endure Team | Zatwierdzony |
276 | RULIŃSKI Przemysław | 1986 | M2 | Gniew | CTS | Zatwierdzony |
277 | JÓŹWIAK Łukasz | 1976 | M3 | Rumia | Endure Team | Zatwierdzony |
278 | WASIAK Tomasz | 1985 | M2 | Elblag | Waniewski Coaching | Zatwierdzony |
279 | LENZ Magdalena | 1988 | K2 | Starogard Gdański | TRI Starogard Gdański | Zatwierdzony |
280 | KRAWCZUK Piotr | 1982 | M3 | Toruń | Triathlon Konsulting | Zatwierdzony |
281 | WŁODARCZAK Witold | 1963 | M4 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
282 | GRAJNERT Tomek | 1982 | M3 | Warszawa | Szkoła Triathlonu | Zatwierdzony |
283 | BINDER Piotr | 1977 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
284 | PYTEL Mikołaj | 1981 | M3 | Warszawa | AirBike Team | Zatwierdzony |
285 | STOSIK Sławomir | 1972 | M4 | Skórcz | Zatwierdzony |