Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża 2018 - 1/2 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
2 NĘDZA Łukasz 1994 M1 Wąbrzeźno Zatwierdzony
3 KOT Remigiusz 1973 M3 Bielsko-Biała RM Tri Team Zatwierdzony
4 SIKORA Aleksandra 1981 K2 Warszawa Neon Team Zatwierdzony
5 JELONEK mieczysław 1961 M4 Starogard Gdanski TRI STAROGARD Zatwierdzony
6 MATEJCZUK Jarosław 1980 M2 Parzęczew Ks Alaska Zatwierdzony
7 DESSELBERGER Andrzej 1969 M3 Włocławek ENERGY TRI/LABOSPORT Zatwierdzony
8 SOBCZAK Marcin 1976 M3 Warszawa TriWawa Zatwierdzony
9 LIGENZA Kamil 1990 M1 Zgierz Zatwierdzony
10 ZAJĄC Arkadiusz 1974 M3 Skórcz TRI STG / IGLOTEX SKÓRCZ Zatwierdzony
11 RZEPNICKI Łukasz 1985 M2 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
12 KALISZ Andrzej 1964 M4 Chełmża MAK Triathlon Zatwierdzony
13 PAGÓRSKI Jakub 1996 M1 Mława Akademia Marynarki Wojennej Zatwierdzony
14 MAŻDZIARZ Michał 1980 M2 Warszawa NeonTeam Zatwierdzony
15 PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Zatwierdzony
16 PAJURA Robert 1986 M2 Gdynia Zatwierdzony
17 KRANICH Rafał 1978 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
18 ZIMNY Bartosz 1988 M2 Poznań Zatwierdzony
19 BIALY Sebastian 1973 M3 Warszawa Airbike.pl / PoliczmySie.pl Zatwierdzony
20 ZIĘBA Łukasz 1989 M1 Dzierzgoń DZIERZGOŃ TEAM Zatwierdzony
21 MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Zatwierdzony
22 RUTKOWSKI Paweł 1979 M2 Olsztyn Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl Zatwierdzony
23 SZYMCZAK Piotr 1976 M3 Zielonka Malina Zatwierdzony
24 CIESZYŃSKI Szymon 1998 M1 Toruń Zatwierdzony
25 SZWEDOWSKI Dawid 1988 M2 Nowa Wieś Rzeczna TRI STAROGARD GDAŃSKI Zatwierdzony
26 SZTENDEREWICZ Rafał 1977 M3 Włocławek SPORTEVO Zatwierdzony
27 NIENARTOWICZ Bartosz 1978 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
28 WOJCIECHOWSKI Tomasz 1971 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
29 GRZYBOWSKI Michał 1981 M2 Toruń TKT Zatwierdzony
30 KEARNEY Marek 1977 M3 Gdynia o'cearnaigh Zatwierdzony
31 KOWALSKI Łukasz 1985 M2 Chełmża Gmina Chełmża Zatwierdzony
32 RUTA Karolina 1982 K2 Swarzędz Motiv Home Team Zatwierdzony
33 KRAMARCZYK Krzysztof 1962 M4 Torun Zatwierdzony
34 OKUNIEWSKI Marcin 1980 M2 Gdańsk www.POMAGAMYNATALII.pl Zatwierdzony
35 OKUNIEWSKI Michał 1988 M2 Gdańsk Bu haha tri team Zatwierdzony
36 JACZEWSKI Robert 1989 M1 Warszawa Zatwierdzony
37 GRYZEL Adam 1982 M2 Kiełpin brak Zatwierdzony
38 MROCZEK Marcin 1977 M3 Opole Neon Team Zatwierdzony
39 BOROWSKI Artur 1977 M3 Toruń AktywnyKaszczorek Zatwierdzony
40 GAŁĄZKA Dariusz 1972 M3 CHEŁMŻA TTC Zatwierdzony
41 MALICKI Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
42 ROŻEJ Robert 1975 M3 Torun Dare2Tri Oroloko Team Zatwierdzony
43 RUCIŃSKI Marek 1968 M4 GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO Zatwierdzony
44 BLEW Marcin 1991 M1 Gdańsk Zatwierdzony
45 KRAKOWIAK Michal 1990 M1 Aleksandrów Łódzki Zatwierdzony
46 PAWELEC Marek 1979 M2 CHEŁMŻA TTC Zatwierdzony
47 IGIELSKI Armin 1975 M3 Grudziadz Tancia team Zatwierdzony
48 CHABASINSKI Grzegorz 1971 M3 Grudziadz Biegnij Tata Biegnij! Zatwierdzony
49 MARCINIAK Pawel 1981 M2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
50 KAMIŃSKI Jan 1987 M2 Warszawa Team Karaś Zatwierdzony
51 PEDRYCZ Hubert 1990 M1 Toruń Euro Trade Toruń Zatwierdzony