Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #6 - Mrągowo - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
1 MICHALIK Michał 1978 M3 Poznań Zatwierdzony
200 PODLASKI Paweł 1990 M1 Mikołajki Zatwierdzony
201 KLECKI Rafał 1974 M3 Tarnów Team99 Academy Zatwierdzony
202 FENGER Krzysztof 1993 M1 Gdynia Zatwierdzony
203 SZCZEPAŃSKI Marcin 1987 M2 Warszawa Zatwierdzony
204 REGLIŃSKA Agnieszka 1977 K3 Juszkowo Zatwierdzony
205 SOBAŃSKI Wojciech 1971 M3 Warszawa Zatwierdzony
206 ROMANOW Marcin 1977 M3 Olsztyn Zatwierdzony
207 GÓRALSKA Aleksandra 1977 K3 Pluski Labosport Team Zatwierdzony
208 KAPIARZ Julia 1998 K1 Klikuszowa Zatwierdzony
209 OPŁOTNY Andrzej 1974 M3 Wołomin TriMachine Zatwierdzony
210 HARTLIŃSKI Wojciech 1984 M2 Patryki Zatwierdzony
211 RUTKOWSKI Grzegorz 1983 M2 Olsztyn Libro Cycling Team Zatwierdzony
212 ZAPADKA Marcin 1983 M2 Jedwabno Zatwierdzony
213 CZARNECKI Rafał 1992 M1 Bronisławka Zatwierdzony
214 KUCAL Maciej 1984 M2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
216 LIPIŃSKI Marcin 1977 M3 Komorniki Zatwierdzony
217 JAKUBCZAK Andrzej 1979 M2 Robakowo Zatwierdzony
218 NAWROCKI Sergiusz 1967 M4 Pluski Zatwierdzony
219 TRZASKA Marek 1986 M2 Szczytno Zatwierdzony
220 RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
221 PERCHALUK Joanna 1985 K2 Jastrzębie Zdrój Zatwierdzony
222 ŁYCZEK Marcin 1978 M3 Kętrzyn TRI Kętrzyn Zatwierdzony
223 MAJCHER Natalia 1985 K2 Mrągowo Zatwierdzony
224 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
225 BEDNAREK Patrycja 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
226 SKATULNIK Sławomir 1964 M4 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Zatwierdzony
227 SIENKIEWICZ Wojciech 1959 M4 Olsztyn Zatwierdzony
228 ORŁOWSKI Piotr 1978 M3 Olsztyn TRI-Dunajek Zatwierdzony
229 DĘBKOWSKI Michał 1981 M2 ROKITNICA FC BINGO Zatwierdzony
230 MARCINIAK Izabela 1982 K2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
231 BOROWSKI Rafał 1979 M2 Warszawa MY RUN TO TRI Zatwierdzony
232 KUCZ Mateusz 1984 M2 Olsztyn Zatwierdzony
233 WIECH Roman 1970 M3 Olsztyn Zatwierdzony
234 MAJKOWSKI Łukasz 1984 M2 Olsztyn Majkowski Team Zatwierdzony
235 KRUPA Tomasz 1983 M2 Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Zatwierdzony
236 BARTOSZEWICZ Jerzy 1954 M5 Ostrołęka TRI UNLIMITED OSTROŁĘKA Zatwierdzony
237 BIEŁOUS Arkadiusz 1976 M3 Gdańsk ComplexSports Zatwierdzony
238 ZIELIŃSKA Anna 1979 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
239 CHODYNA Monika 1992 K1 Dywity 3life team Zatwierdzony
240 REKOWSKI Norbert 1983 M2 Legnica EuCOVIPCAR Zatwierdzony
241 ŁUCZAK Sebastian 1981 M2 Sochaczew TEAM99 Academy Zatwierdzony
242 KAMIŃSKI Dariusz 1979 M2 Olsztyn TEAM ELEKTRYK Zatwierdzony
243 DEJNAROWICZ Piotr 1979 M2 Pogórze biegamyrazem.pl Zatwierdzony
244 MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Zatwierdzony
245 KOŁOSOWSKI Kamil 1988 M2 Białystok Nadaktywni/Peleton.pl Zatwierdzony
246 JAKIMA Rafał 1980 M2 Warszawa Zatwierdzony
247 RĄCZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
248 SPYCHALSKI Piotr 1992 M1 GDANSK Zatwierdzony
249 ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony
250 KULKA Sergiusz 1980 M2 Lesznowola sk Zatwierdzony
251 WYPYCH Kamil 1983 M2 Olsztyn Zatwierdzony
252 DUSIŃSKI Mateusz 1991 M1 Warszawa Zatwierdzony
253 KRZEMIŃSKI Maciej 1980 M2 Grudziądz MSU S.A. Zatwierdzony
254 ROGULSKI Rafał 1974 M3 kętrzyn Kętrzyn Zatwierdzony
255 TYLUTKI Kamil 1981 M2 Warszawa MBC Team Zatwierdzony
256 BOŻĘCKI Marcin 1986 M2 Gdańsk Nordea/Triuniverse Zatwierdzony
257 DOMAGAŁA Marek 1977 M3 Gdańsk SMARUJ NA TRENING Zatwierdzony
258 BLEW Marcin 1991 M1 Gdańsk Zatwierdzony
259 OKOCZUK Jakub 1985 M2 Barczewo joko Zatwierdzony
260 LISTWOŃ Bartłomiej 1979 M2 Warszawa Zatwierdzony
261 GALICKI Waldemar 1960 M4 Mrągowo ANIOŁ TEAM Zatwierdzony
262 BEDNAREK Krzysztof 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
263 KOMOROWSKI Kamil 1986 M2 rokocin TRI STG Zatwierdzony
264 BARTOCHOWSKI Łukasz 1981 M2 Poznań Van Hooy Bike Manufaktur Zatwierdzony
265 GERULA Robert 1969 M3 Warszawa Zatwierdzony
266 JEDOWSKI Maciej 1981 M2 Susz Uks trs susz Zatwierdzony
267 JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia Von Igel Team NieMaNieMoge Zatwierdzony
268 FRUKACZ Kamil 1993 M1 Tczew Zatwierdzony
269 MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
271 ROGOWSKI Michał 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
272 ZARZYCKI Jakub 1976 M3 Olsztyn Zatwierdzony
273 PIOTROWICZ Ewa 1987 K2 Sopot Sportevo Zatwierdzony
274 KOPER Mateusz 1988 M2 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Zatwierdzony
275 KRYSPOWICKI Kamil 1985 M2 Olsztyn krisscoaching.pl Zatwierdzony
277 BULAS Tomasz 1993 M1 Kutno -- Zatwierdzony
278 JAWORSKI Piotr 1967 M4 Olsztyn Zatwierdzony
279 KLEJZEROWICZ Roman 1977 M3 Ełk SBR TEAM EŁK Zatwierdzony
280 RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
281 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
282 BESTECKI Tomasz 1987 M2 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Zatwierdzony
283 FOMICHEV Dmitrii 1962 M4 Gusev 111CLUB Zatwierdzony
284 SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
285 SADOWSKI Piotr 1983 M2 Gdańsk DISINN Club Zatwierdzony
286 NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
287 GUSAROV Valerii 1968 M4 Gusev 111 Club / Technopolis GS Zatwierdzony
288 RAFALAK Grzegorz 1980 M2 Kosakowo SAMSUNG Zatwierdzony
289 SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
290 LANGE Grzegorz 1978 M3 Gołdap KOLSPORT.PL Zatwierdzony
291 JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia 3athlete Zatwierdzony
292 JAWOROWSKA Anna 1978 K3 Gizycko Zatwierdzony
293 WAŃCZYK Jacek 1972 M3 Reda ComplexSports Zatwierdzony
294 PROKOPCZUK Dariusz 1986 M2 Olsztyn Najmowicz Triathlon Zatwierdzony
295 KAROLEWSKI Krzysztof 1982 M2 Olsztyn Kriss Coaching Zatwierdzony
296 CHLEBOWSKI Jan 1979 M2 Gdansk Zatwierdzony
297 BOGORODZ Mateusz 1986 M2 Mrągowo Zatwierdzony
298 WYSOTA Paweł 1986 M2 Ełk Zatwierdzony
299 MAZUROWSKI Tomasz 1972 M3 Dobre Miasto MazakTeam Zatwierdzony
300 MAZUR Piotr 1985 M2 Piaseczno brak Zatwierdzony
301 WIECH Ewa 1970 K3 Olsztyn Zatwierdzony
302 GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
303 RYNKO Pawel 1980 M2 Olsztyn Startuję bo nie lubię ;-) Zatwierdzony
304 GRYGORUK Tomasz 1988 M2 Hajnówka Hajnówka Biega Zatwierdzony
305 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
306 WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk GT RAT Zatwierdzony
307 WEJKUĆ Grzegorz 1978 M3 Mrągowo Zatwierdzony
308 KOWALCZYK Krzysztof 1988 M2 Góra Kalwaria Zatwierdzony
309 ADAMCZYK Jakub 1993 M1 Bełchatów Zatwierdzony
310 DEJNAROWICZ Paweł 1981 M2 Kętrzyn Zatwierdzony
311 BŁAŻYŃSKA-SPYCHALSKA Agata 1992 K1 GDANSK Zatwierdzony
312 SZYNKOWSKI Jerzy 1966 M4 mragowo Zatwierdzony
313 FABIANOWICZ Agnieszka 1983 K2 Sopot Autopay Zatwierdzony
314 KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
315 KOSTRZEWSKI Artur 1977 M3 Dobroń K.S. Celironman SA Zatwierdzony
316 PIEKARSKI Paweł 1990 M1 Bydgoszcz Zatwierdzony
317 BRÓZDA Katarzyna 1979 K2 Brodnica MKS HENRI LLOYD BRODNICA Zatwierdzony
318 MRÓZ Marek 1976 M3 Malbork Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c. Zatwierdzony
319 ZAWADZKI Mateusz 1995 M1 Toruń Zatwierdzony
320 BLEW Wojciech 1963 M4 Gdansk Zatwierdzony
321 DEPTUŁA Tomasz 1987 M2 Mrągowo Zatwierdzony
322 BARTKOWSKI Marek 1972 M3 Warszawa EndureTeam Zatwierdzony
323 PLICHTA Andrzej 1985 M2 Mragowo Team Bonanza Zatwierdzony
324 BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
325 NYKAZA Adam 1965 M4 Klikuszowa Amator Zatwierdzony
326 DZIDO Karol 1986 M2 Gdynia 3TEAM Zatwierdzony
327 GROCHOWSKI Slawek 1976 M3 Warszawa Zatwierdzony
328 NIEDŹWIECKI Piotr 1982 M2 Olsztyn BRAK Zatwierdzony
329 KOZIELSKI Michał 1986 M2 Celestynów CTS Zatwierdzony
330 CNOTA Janusz 1955 M5 Gdynia UKS Tri-Team Rumia Zatwierdzony
331 HERMANN Tomasz 1978 M3 Olsztyn BHP RODO THN Zatwierdzony
332 KALISZ Arkadiusz 1977 M3 Lidzbark Wrota Mazur Zatwierdzony
333 WÓJCIK Marcin 1987 M2 Bartoszyce Rant Bartoszyce Zatwierdzony
334 BYZDRA Krzysztof 1974 M3 Chwaszczyno BBL Gdańsk Zatwierdzony
335 RESPONDEK Wojciech 1973 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
336 KAMINSKI Wojciech 1977 M3 Olsztyn Zatwierdzony
337 CIBOROWSKI Sebastian 1970 M3 Pisz seba-sport Pisz Zatwierdzony
338 CIBOROWSKA Aneta 1977 K3 Pisz seba-sport Pisz Zatwierdzony
339 KMITA Krzysztof 1980 M2 Siemianice Zatwierdzony
340 BORKOWY Michał 1975 M3 Bojszowy Niezrzeszony Zatwierdzony
341 ŚCIANA Wojciech 1985 M2 Olsztyn Zatwierdzony
342 KAŁUŻNY Mikołaj 1977 M3 Tychy Zatwierdzony
343 SPALENIAK Tomasz 1990 M1 Dobrzewino Endure Team Zatwierdzony
344 POLAŃSKI Tomasz 1975 M3 Bydgoszcz B4 Sport Zatwierdzony
345 SZUL Daniel 1982 M2 Susz UKS TRS SUSZ KWP OLSZTYN Zatwierdzony
346 TOMASZEWSKI Marcin 1975 M3 Bydgoszcz MaoBrakowao Zatwierdzony
347 MAZUR Sławomir 1971 M3 Pruszcz Gdański Ziaja Team Zatwierdzony
348 WOŹNIAK Marek 1966 M4 Sopot Zatwierdzony
349 BECZEK Jarek 1983 M2 Warszawa NeON Team Zatwierdzony
350 KMIEĆ Karolina 1983 K2 Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
351 NIGOT Krzysztof 1973 M3 Warszawa CTS AirBike Zatwierdzony
352 BRODOWSKA Justyna 1981 K2 Warszawa TRINERGY Zatwierdzony
353 MARKOWSKI Marcin 1975 M3 Gdańsk Luz Grupa Mrągowo Zatwierdzony
354 MACIUSZONEK Jacek 1979 M2 Gdańsk Tri Kids Zatwierdzony