Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #6 - Mrągowo - 1/8 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
800 SZUBA Adam 1971 M3 Zalewo Zatwierdzony
801 ORBIK Joanna 1985 K2 Olsztyn JANUSZE I GRAŻYNY TRIATHLONU Zatwierdzony
802 GAWKOWSKI Robert 1973 M3 Legionowo GAWKOWSKI TEAM Zatwierdzony
803 KRZEMIŃSKI Adam 1977 M3 Kętrzyn TRI Kętrzyn Zatwierdzony
804 ZWIERZCHOWSKA Aleksandra 1997 K1 Mosty Zatwierdzony
805 KOZŁOWSKI Tomasz 1977 M3 Olsztyn Zatwierdzony
806 SZULC Jakub 2001 M0 Suwałki Szulc-Trading Zatwierdzony
807 SZCZEPAŃSKA Magdalena 1986 K2 Warszawa Zatwierdzony
808 PIECZARKA Dariusz 1972 M3 Olsztyn Zatwierdzony
809 KRÓL Maciej 1968 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
810 WOJCIECHOWSKI Zbigniew 1958 M5 Olsztyn Zatwierdzony
811 MUSZYNSKI Marceli 1994 M1 Warszawa Zatwierdzony
812 PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Zatwierdzony
813 SZYMCZYK Marcin 1979 M2 Bełchatów Miejskie Centrum Sportu Bełchatów Zatwierdzony
814 RĘCZKOWSKI Rafał 1985 M2 Brwinów Zatwierdzony
815 CZERWIŃSKA Paulina 1986 K2 Olsztyn JANUSZE I GRAŻYNY TRIATHLONU Zatwierdzony
816 KRUCZKOWSKI Piotr 1965 M4 BYDGOSZCZ FUJI KRYSPORT TEAM Zatwierdzony
817 KROEGER Rafael 1992 M1 Warszawa Zatwierdzony
818 KAC Marek 1974 M3 Reda Endure Team Zatwierdzony
819 ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz na czym stoisz! Zatwierdzony
820 GOLJASZ Cezary 1960 M4 Mława BREAK Zatwierdzony
821 LISOWSKI Przemek 1976 M3 Kieźliny CTMiR Spaszewski Zatwierdzony
822 NALEŻYTY Katarzyna 1991 K1 Gdynia TRI Ladies Zatwierdzony
823 SIENKIEWICZ Wiktor 1999 M1 Gdynia Sienkiewicz Zatwierdzony
824 KRAMARZ Agnieszka 1993 K1 Gdańsk Complexsports Zatwierdzony
825 CHOMICKI Szymon 1975 M3 Olsztyn Architectus.pl & Yanushe Triathlon Team Olsztyn Zatwierdzony
826 DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
827 MARIAŃSKA Amelia 2000 K1 Szczytno Zatwierdzony
828 LINKNER Damian 1987 M2 Olsztyn Janusze i Grażyny Triathlonu Zatwierdzony
829 JATCZAK Katarzyna 1972 K3 Gdynia ZIAJA TEAM Zatwierdzony
830 WASZCZYK Marta 1970 K3 Gdynia ZiajaTeam Zatwierdzony
831 SADOWSKA Monika 1984 K2 Gdańsk DISINN Zatwierdzony
832 KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia Miziar-Sport Zatwierdzony
833 LUBIŃSKI Kamil 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
834 ROSIŃSKI Marek 1969 M3 Brodnica MORS Brodnica Zatwierdzony
835 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta 1976 K3 gdynia sienkiewicz Zatwierdzony
836 SUGIER Dawid 1990 M1 Olsztyn Dziki z lasu Zatwierdzony
837 LISOWSKI Aleksy 2003 M0 Olsztyn Zatwierdzony
838 MARKOWSKI Rafał 1973 M3 Mrągowo MAZURY MTB TEAM Zatwierdzony
839 SZCZEPANIAK Bartosz 1989 M1 zgierz SZUKAM SPONSORA Zatwierdzony
840 CŁAPA Joanna 1978 K3 Gdańsk MUKOWALECZNI Zatwierdzony
841 CŁAPA Mateusz 2001 M0 Gdansk MUKOWALECZNI Zatwierdzony
842 KWIATKOWSKA Wiktoria 2001 K0 Gdańsk Klub Wodny "Gdańskie Lwy" Zatwierdzony
843 KREFT Katarzyna 1994 K1 Gdynia Zatwierdzony
844 WOŁYNIEC Emilia 1983 K2 Gołdap rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon Zatwierdzony
845 POPKO Janusz 1984 M2 Suwałki NAJMOWICZ TRIATHLON Zatwierdzony
846 KACPERSKI Mirosław 1961 M4 EŁK PARKRUN POLSKA Zatwierdzony
847 OLSZEWSKI Łukasz 1980 M2 Olsztyn Zatwierdzony
848 BRUSKI Dariusz 1963 M4 Gdańsk Autobus z napisem: koniec wyścigu. Zatwierdzony
849 PIECZKOWSKA Agnieszka 1978 K3 Dywity Pszczółkowski Team Zatwierdzony
850 PIETRUSZKA Magdalena 1983 K2 DZIAŁDOWO Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
851 ORZOŁ Elżbieta 1967 K4 Gdynia CompleXsports Tri Ladies Zatwierdzony
852 BEDNARCZYK Tomasz 1987 M2 Gdynia Zatwierdzony
853 ROGIŃSKI Łukasz 1999 M1 Mrągowo LalaTri Zatwierdzony
854 CHLEBOWSKI Jerzy 1960 M4 Warszawa Triclub Zatwierdzony
855 STUKAN Maciej 1985 M2 Sopot Zatwierdzony
856 KOTASIŃSKI Filip 1985 M2 Gdynia plywanietrojmiasto.pl Zatwierdzony
857 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA Milena 1989 K1 Gdynia plywanietrojmiasto.pl Zatwierdzony
858 SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
859 CZYŻ Krzysztof 1981 M2 Gdynia Brooklyn Pizza Zatwierdzony
860 BARTOSZEWICZ Łukasz 1981 M2 Ostrołęka Ostrołęka Zatwierdzony
861 GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Zatwierdzony
862 BRONAKOWSKI Andrzej 1977 M3 Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl Zatwierdzony
863 WÓJCIK Monika 1981 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
864 ŚLĄZAK Barbara 1993 K1 Chotomów Zatwierdzony
865 KURCIN Tomasz 1977 M3 Gdańsk CompleXsports Team Zatwierdzony
866 SKRODZKA Kasia 1985 K2 Milanówek Zatwierdzony
867 POHL DUCZMAL Elzbieta 1973 K3 Puck Stowarzyszenie More Active Zatwierdzony
868 SCHLUETER Bernard 1979 M2 Jaroty Zatwierdzony
869 SUCHOWIECKA Anna 1982 K2 Warszawa K.S. NIEMANIEMOGĘ Zatwierdzony
870 SZTENDEREWICZ Rafał 1977 M3 Włocławek SPORTEVO Zatwierdzony
871 KACPERSKI Mateusz 1986 M2 Ełk RGA Zatwierdzony
872 ŚWISTUŃ Anna 1967 K4 Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
873 KIRYLUK Piotr 1963 M4 Brodnica Zatwierdzony
874 ZDOBYLAK Krzysztof 1979 M2 Lubawa OrkaMasters Iława Zatwierdzony
875 GAWIN Krzysztof 1992 M1 Warszawa Tri NEGU Zatwierdzony
876 MENDEL Magdalena 1991 K1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
877 KOLASA Lukasz 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
878 TYLKOWSKI Marcin 1983 M2 Warszawa urwane śmigło Zatwierdzony
879 KUŁAK Piotr 1972 M3 Biskupiec Biskupiec Biega THE BEST Zatwierdzony
880 KASPROWICZ Wioletta 1991 K1 Działdowo Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
881 DZIENISZ Marta 1995 K1 kosakowo ASP GDAŃSK Zatwierdzony
882 SZARMACHER Artur 1986 M2 Działdowo SzarmacherTriathlonTeam Zatwierdzony
883 ANTOLAK Piotr 1975 M3 Warszawa YANUSHE TT WARSZAWA Zatwierdzony
884 HARTLIŃSKI Maciej 1980 M2 Olsztyn Zatwierdzony
885 TWOREK Maciej 1987 M2 Warszawa Zatwierdzony
886 BASZTA Paweł 1979 M2 Warszawa Zatwierdzony
887 ŚLESICKI Rafał 1986 M2 Gdańsk Ostre TEAM Zatwierdzony
888 GUZIŃSKI Andrzej 1964 M4 Gdańsk Skipol.pl TEAM Zatwierdzony
889 KUJAWA Paweł 1983 M2 Biskupiec Pszczółkowski team Zatwierdzony
890 OLENDER Paweł 1977 M3 Mrągowo- Warszawa Car 4 parts Mrągowo Zatwierdzony
891 MARCINIAK Pawel 1981 M2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
892 BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M3 Olsztyn Drużyna Wilka Zatwierdzony
893 STEPIEN Jarek 1966 M4 Tomaszowice Zatwierdzony
894 MARIAŃSKI Marek 1952 M5 Olsztyn Zatwierdzony
895 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
896 HERBER Arek 1971 M3 Pruszcz Gd KasiArki Zatwierdzony
897 HINZ Marcin 1984 M2 Rumia Endure Team Zatwierdzony
898 KICZOR Damian 1985 M2 OLSZTYN TRI NEGU Zatwierdzony
899 HOROSZKO Michał 1987 M2 Warszawa Zatwierdzony
900 STASIŃSKI Rafał 1976 M3 OLSZTYN Yanushe Triathlon Team Zatwierdzony
901 RESPONDEK Agnieszka 1972 K3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
902 ABRAMCZYK Marcin 1977 M3 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Zatwierdzony
903 BEJM Łukasz 1988 M2 Gdańsk Zatwierdzony
904 PICHAL Kacper 2000 M1 Szczytno Morsy Szczytno #Reset Zatwierdzony
905 ZAMOYSKI Piotr 1989 M1 Brwinów Zatwierdzony
906 ABRAMCZYK Rafał 1979 M2 Warszawa Yanushe TT Zatwierdzony
907 PŁUCIENNICZAK Diana 1986 K2 Bartąg PersonalTriathlon.pl Zatwierdzony
908 RUSOWICZ Grzegorz 1976 M3 Olsztyn Zatwierdzony
909 ZINIEWICZ Łukasz 1979 M2 Malbork Waniewski Coaching Zatwierdzony
910 UŹDZIŁO Emil 1985 M2 Warszawa Wyczesani Zatwierdzony
911 ŁASKI Marek 1980 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
912 STRZEŚNIEWSKI Marek 1957 M5 Piaseczno PGR Skajzgiry Zatwierdzony
913 UŹDZIŁO Przemysław 1980 M2 Olecko Wyczesani Zatwierdzony
914 ROGULSKI Arkadiusz 1985 M2 Warszawa ARdesign Zatwierdzony
915 ŁUGIEWICZ Przemysław 1980 M2 Gdańsk Smaruj na Trening Zatwierdzony
916 BORYNA Jarek 1965 M4 Gdańsk Zatwierdzony
917 RESPONDEK Agnieszka 1972 K3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
918 CZURYŁŁO Paweł 1988 M2 Gdańsk Stomil Olsztyn Zatwierdzony
919 WIECZOREK Marcin 1972 M3 Toruń Ziaja Team Zatwierdzony
920 BURANDT Magdalena 1980 K2 Olsztyn 3 life team Zatwierdzony
921 KIERUZEL Michał 1986 M2 Bełchatów Zatwierdzony
922 KOŚCIESZA Robert 1972 M3 Olsztyn Tri NEGU Zatwierdzony
923 DZIK Szymon 2000 M1 Ilawa SSP ORKA ILAWA Zatwierdzony
924 KUBIK Agnieszka 1986 K2 Gdańsk BCT Team Gdynia/ Tri Ladies Zatwierdzony
925 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
926 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
927 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M2 Olsztyn personaltriathlon.pl/KS ANUNNAKI Zatwierdzony
928 PIEŃKOS Rafał 1980 M2 Warszawa Zatwierdzony
929 ZWIERZ Ilona 1980 K2 Warszawa Zatwierdzony
930 KLINICKI Jacek 1970 M3 Stawiguda Zatwierdzony
931 ROMANOWSKI Radosław 1973 M3 Dobre Miasto KS JELONKI Dobre Miasto Zatwierdzony
932 KONIECZKA Ala 1972 K3 Gdynia Ziaja Team Zatwierdzony
933 BIANKOWSKI Piotr 1975 M3 Rumia PiotrBiankowski Winterswimming Zatwierdzony
934 ZWOLINSKA Beata 1967 K4 Gdynia BiankowskiTeam Zatwierdzony
935 KRAWCZYK Kacper 1998 M1 Bełchatów Miejskie Centrum Sport Bełchatów Zatwierdzony
936 KADZIEWICZ Kamilla 1980 K2 Olsztyn PersonalTriathlon Zatwierdzony
937 DĘBOWSKA Anna 1973 K3 Gdansk CompleXsport/TRI Ladies Zatwierdzony
938 MANISZEWSKI Zbigniew 1955 M5 Unisław TRISPACE Zatwierdzony
939 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
940 KOLANOWSKA Katarzyna 1968 K4 gdansk tree ladies Zatwierdzony
941 RUSAK Łukasz 1980 M2 Gdynia JaTrenuje CzemuNie Zatwierdzony
942 OPIELA Pawel 2001 M0 Miastko Kieds to bylo Zatwierdzony
943 SIÓDMIAK Igor 1998 M1 Szczecinek MKP SZCZECINEK/ Triathon Zatwierdzony
944 BORYS Antoni 2002 M0 Miastko mkp Szczecinek/ 7PRO- Siódmiak triathlon team Zatwierdzony
945 BURDA Kamil 1982 M2 Sorkwity OSP SORKWITY Zatwierdzony
946 BOGUSZ Justyna 1994 K1 Mrągowo KB Mrągowo Zatwierdzony
947 SITARZ Michał 1994 M1 Kluczbork Zatwierdzony
948 TUSIEWICZ Wioleta 1990 K1 Gdynia sks Groszek Zatwierdzony
949 SAWICKI Wiesław 1963 M4 Maków Mazowiecki -- Zatwierdzony
950 BORKOWY Michał 1975 M3 Bojszowy Niezrzeszony Zatwierdzony
951 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
952 LEW-MIRSKI Janusz 1975 M3 Warszawa AKS Polonia Warszawa Zatwierdzony
953 RESPONDEK Wojciech 1973 M3 Gdynia Complexsports Triathlon Team Zatwierdzony
954 GRECZYŁO Stasiu 2002 M0 Gdynia MEWA Gdynia Zatwierdzony
955 KULIŃSKI Piotr 1990 M1 Bełchatów Iron Fighters Zatwierdzony
956 GÓRALSKA Aleksandra 1977 K3 Pluski Labosport Team Zatwierdzony