Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Lotto Duathlon Energy #2 Ustka - dystans DŁUGI

2018-09-16
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M2 1 1 00:35:25 01:15:57 00:19:35 02:13:17 00:00:00
2 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team M1 1 2 00:37:17 01:17:24 00:19:56 02:16:27 00:03:10
3 GWARDJAK Szymon M1 2 3 00:35:06 01:21:06 00:18:51 02:17:35 00:04:18
4 WRONKA Cezary Bike U Up M2 2 4 00:36:30 01:20:40 00:20:10 02:19:16 00:05:59
5 PIEKARSKI Marek Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace M3 1 5 00:40:37 01:19:42 00:22:12 02:24:58 00:11:41
6 CICHOSZ Remigiusz M3 2 6 00:41:04 01:18:21 00:22:39 02:25:06 00:11:49
7 MAZUREK Arkadiusz OPEN BALANCE GIT ELBLĄG M4 1 7 00:00:00 00:00:00 00:00:00 02:27:05 00:13:48
8 ŻMUDA Tomasz CW FANZA Kołobrzeg M3 3 8 00:38:41 01:22:37 00:22:40 02:27:26 00:14:09
9 CHIRK Robert 1Liga Triteam M3 4 9 00:39:50 01:20:32 00:25:34 02:28:16 00:14:59
10 WILMONT Krzysztof Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce M2 3 10 00:40:35 01:24:00 00:22:43 02:29:27 00:16:10
11 ROZINSKI Przemek GK Gryf Tczew M2 4 11 00:42:08 01:20:33 00:24:54 02:30:14 00:16:57
12 WESOŁOWSKI Szymon xRunners M2 5 12 00:38:18 01:28:50 00:21:17 02:31:19 00:18:02
13 JURKIEWICZ Konrad Ring Raiders M1 3 13 00:42:32 01:22:48 00:22:54 02:31:22 00:18:05
14 KOWALIKOWSKI Daniel Velomania Bydgoszcz Team M1 4 14 00:45:25 01:19:42 00:23:57 02:31:25 00:18:08
15 PIETRASIK Przemysław M2 6 15 00:42:41 01:21:52 00:24:19 02:31:50 00:18:33
16 SULEJ Kamil Karpacz Sport M2 7 16 00:39:11 01:26:45 00:22:02 02:32:24 00:19:07
17 KOWALEWSKI Maciej Endure Team M3 5 17 00:41:04 01:23:34 00:26:07 02:32:52 00:19:35
18 WOLIŃSKI Andrzej M4 2 18 00:42:40 01:26:56 00:23:34 02:36:40 00:23:23
19 CHODOR Martyna TKKF Koszalin K2 1 1 00:45:18 01:24:33 00:23:53 02:36:49 00:23:32
20 SZPUNAR maciej Gdyńskie Morsy M3 6 19 00:43:27 01:26:57 00:21:43 02:36:51 00:23:34
21 MATULEWICZ Magdalena 3athlete K2 2 2 00:41:23 01:30:48 00:23:07 02:37:51 00:24:34
22 JUNGLING Mirosław Hubert Król TEAM M3 7 20 00:45:07 01:24:08 00:25:34 02:38:06 00:24:49
23 RYCHTER Wiesław BUCHALTER ELBLĄG M5 1 21 00:46:52 01:23:23 00:26:10 02:39:36 00:26:19
24 KMITA Krzysztof M2 8 22 00:42:42 01:28:58 00:24:45 02:39:57 00:26:40
25 SKWARCZAK-ZAWIEROWSKA Ewelina K2 3 3 00:46:15 01:23:49 00:27:13 02:40:04 00:26:47
26 KOMOROWSKA Katarzyna K2 4 4 00:41:51 01:33:10 00:23:17 02:41:43 00:28:26
27 BIESIEKIERSKI Krzysztof Drużyna Wilka M3 8 23 00:43:24 01:33:00 00:25:06 02:45:14 00:31:57
28 MICHALIK Michał Nowa Huta Team M1 5 24 00:45:07 01:31:18 00:25:43 02:46:15 00:32:58
29 FODER Krzysztof BUDIMEX M2 9 25 00:47:28 01:26:23 00:28:09 02:46:29 00:33:12
30 SATOŁA Grzegorz SN KLASYK M2 10 26 00:41:21 01:40:24 00:23:44 02:48:53 00:35:36
31 PAKULSKI Marcin www.autoserwiskoszalin.pl M3 9 27 00:42:08 01:39:41 00:23:29 02:49:22 00:36:05
32 KASPERSKI Artur Polonia Środa M2 11 28 00:45:40 01:37:46 00:26:23 02:52:07 00:38:50
33 ŻOŁNIERUK Mariusz M2 12 29 00:45:02 01:32:35 00:32:24 02:53:53 00:40:36
34 STAŚKIEWICZ Aleksandra K2 1 5 00:46:54 01:40:02 00:24:46 02:54:33 00:41:16
35 JAROSIEWICZ Małgorzata Aniołki Charliego K2 5 6 00:48:41 01:35:14 00:26:41 02:54:59 00:41:42
36 PAWLAK Dezyderia K2 6 7 00:49:25 01:36:19 00:26:49 02:55:27 00:42:10
37 CHYBA Bartek M3 10 30 00:49:46 01:34:24 00:29:11 02:56:11 00:42:54
38 FRASZCZYK Przemysław M2 13 31 00:43:20 01:41:52 00:28:25 02:57:36 00:44:19
39 WÓJCIK Damian Triathlon Darłowo M3 11 32 00:48:48 01:37:32 00:27:55 02:58:06 00:44:49
40 KOMOSSA Anna Aniołki Charliego K3 1 8 00:48:41 01:37:59 00:28:21 02:58:57 00:45:40
41 ZAWIEROWSKI Michał M2 14 33 00:48:29 01:27:32 00:40:16 02:59:42 00:46:25
42 KOPEĆ Kasia In Running Shoes K2 2 9 00:49:36 01:39:09 00:30:03 03:02:26 00:49:09
43 HAUPA Wojciech M3 12 34 00:50:00 01:41:04 00:29:29 03:04:05 00:50:48
44 MAJCHER Radosław M3 13 35 00:53:07 01:37:57 00:32:57 03:07:31 00:54:14
45 PRZYBYTEK Marcin M1 6 36 00:46:53 01:46:59 00:32:10 03:09:39 00:56:22
46 KWIATKOWSKI Krzysztof M2 15 37 00:53:08 01:37:31 00:33:49 03:09:47 00:56:30
47 STAŃCZYK Wojciech Dovista Active Team M4 3 38 00:51:23 01:45:31 00:30:19 03:10:17 00:57:00
48 ŁUNKIEWICZ Mateusz Ustecka Szkoła Biegania M1 7 39 00:47:29 01:56:03 00:32:54 03:19:49 01:06:32