Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Lotto Duathlon Energy #2 Ustka - dystans KRÓTKI

2018-09-16
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 DAMPC Karol Bike U Up M2 1 1 00:16:50 00:26:35 00:09:39 00:54:58 00:00:00
2 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia M2 2 2 00:18:48 00:24:33 00:10:50 00:56:05 00:01:07
3 ZAJK Radosław M2 3 3 00:17:39 00:27:19 00:09:21 00:56:37 00:01:39
4 GRONDZIEWSKI Dariusz GVT M2 4 4 00:19:01 00:25:41 00:10:08 00:57:09 00:02:11
5 ZAJK Michał M1 1 5 00:18:16 00:26:48 00:10:16 00:57:42 00:02:44
6 DOBOSIK Damian 3athlete M2 5 6 00:18:28 00:27:04 00:10:11 00:58:02 00:03:04
7 FOLTYNIEWICZ Maciej KS TRIATHLON SZCZECINEK M3 1 7 00:18:28 00:27:55 00:09:58 00:58:29 00:03:31
8 MŁYNARCZYK Zbigniew Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka M2 6 8 00:18:50 00:27:01 00:10:14 00:58:44 00:03:46
9 OSTROWSKI Łukasz Invictus 3City M1 2 9 00:18:55 00:27:05 00:10:13 00:58:45 00:03:47
10 BETHKE Slawek TriSpace M1 3 10 00:19:28 00:26:21 00:10:40 00:58:52 00:03:54
11 GÓRSKI Sławomir M3 2 11 00:19:46 00:28:11 00:10:36 01:01:02 00:06:04
12 PRZYBYLSKI Robert M3 3 12 00:20:03 00:28:07 00:10:56 01:01:08 00:06:10
13 SZCZEPANIAK Marcin GRAND LUBICZ TEAM M1 4 13 00:18:27 00:30:30 00:09:57 01:01:15 00:06:17
14 KASZYŃSKI Tomasz M3 4 14 00:20:36 00:27:28 00:11:17 01:01:53 00:06:55
15 OSTROWSKI Maciej Invictus 3City M1 5 15 00:19:30 00:29:28 00:10:52 01:02:20 00:07:22
16 LELUKIEWICZ Rafał Stopa Słupsk M2 7 16 00:21:10 00:26:04 00:12:08 01:02:30 00:07:32
17 SZYMCZAK Arkadiusz system11.pl M1 6 17 00:19:32 00:30:18 00:10:46 01:02:52 00:07:54
18 NOWACKI Rafał Tripaka Przechlewo M3 5 18 00:20:05 00:28:36 00:10:54 01:02:58 00:08:00
19 STĘPLIŃSKI Krzysztof CTS M2 8 19 00:21:08 00:27:29 00:11:35 01:03:06 00:08:08
20 RODZIŃSKI Damian STOPA SŁUPSK M3 6 20 00:20:19 00:27:57 00:11:48 01:04:00 00:09:02
21 BUDZIK Ireneusz Bozita Polska M3 7 21 00:21:41 00:28:07 00:11:37 01:04:03 00:09:05
22 SZULC Arkadiusz Rozbiegany Koszalin M3 8 22 00:20:37 00:30:58 00:10:51 01:04:39 00:09:41
23 KACZMAREK Sławomir M2 9 23 00:20:41 00:31:00 00:11:06 01:04:51 00:09:53
24 SOBOLEWSKI Mikołaj Szymanowski Triathlon Team M2 10 24 00:19:45 00:31:25 00:11:44 01:04:57 00:09:59
25 ARCIMOWICZ Piotr Aktywna Fabryka Triathlonu M1 7 25 00:23:01 00:26:26 00:12:53 01:05:24 00:10:26
26 DĘGA Ryszard Tupot Ustka M5 1 26 00:20:36 00:31:09 00:11:00 01:05:26 00:10:28
27 SZYMCZAK Krzysztof system11.pl M4 1 27 00:21:07 00:30:10 00:11:53 01:05:45 00:10:47
28 ŚWIDZIŃSKI Piotr M4 2 28 00:22:07 00:29:12 00:11:37 01:05:47 00:10:49
29 WIŚNIEWSKI Krzysztof Rozbiegani-Żychlin M3 9 29 00:21:55 00:29:06 00:11:38 01:06:05 00:11:07
30 WOŹNIAK Monika K2 1 1 00:21:56 00:29:29 00:12:12 01:06:37 00:11:39
31 BORACKI Marcin M2 11 30 00:21:43 00:30:30 00:11:50 01:06:41 00:11:43
32 FOLTYNIEWICZ Zofia KS Pentathlon Szczecinek K0 1 2 00:21:34 00:31:38 00:11:14 01:06:43 00:11:45
33 KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna LKS Jantar Ustka K3 1 3 00:21:25 00:31:58 00:11:21 01:07:01 00:12:03
34 MANUSZAK Przemo M2 12 31 00:22:34 00:30:09 00:12:10 01:07:25 00:12:27
35 GUZIŃSKI Andrzej Skipol.pl TEAM M4 3 32 00:22:49 00:28:21 00:12:16 01:07:28 00:12:30
36 JAROCKI Piotr M2 13 33 00:22:49 00:29:53 00:12:24 01:07:44 00:12:46
37 BOGUMIŁOW Marcin Night Runners Słupsk M2 14 34 00:20:45 00:32:43 00:11:59 01:07:47 00:12:49
38 BASIŃSKI Paweł USB Ustka M2 15 35 00:21:28 00:32:12 00:11:51 01:08:01 00:13:03
39 CIEPŁOWSKI Robert IPA Bydgoszcz M3 10 36 00:23:03 00:29:47 00:12:25 01:08:15 00:13:17
40 KOZUB Paweł ŁOSOŚ T.E.A.M. M1 8 37 00:22:06 00:32:08 00:11:57 01:08:27 00:13:29
41 KOBAKA Weronika Jeppesen Poland K2 2 4 00:22:33 00:31:27 00:11:23 01:08:28 00:13:30
42 KREFT Maria K2 1 5 00:23:38 00:28:57 00:13:33 01:08:52 00:13:54
43 RATAJ Jędrzej M2 16 38 00:23:10 00:29:28 00:12:57 01:09:04 00:14:06
44 KWAŚNIAK Zdzisław STOPA Słupsk M4 4 39 00:22:45 00:29:59 00:12:45 01:09:29 00:14:31
45 ŻYLICZ Paweł USB Ustka M1 9 40 00:21:23 00:34:05 00:12:04 01:09:43 00:14:45
46 KOZUB Tomasz Łosoś T.E.A.M. M2 17 41 00:23:31 00:31:00 00:13:43 01:11:40 00:16:42
47 SKOCZYŃSKA Renata USB Ustka K2 3 6 00:22:26 00:34:11 00:12:50 01:11:56 00:16:58
48 KOWALSKI Krzysztof HRmax Cross Team M4 5 42 00:23:27 00:31:23 00:13:40 01:12:17 00:17:19
49 NURKOWSKI Marcin USB UStka M3 11 43 00:23:18 00:32:30 00:13:31 01:13:06 00:18:08
50 TRUSIAK Mateusz M0 1 44 00:24:54 00:29:55 00:15:43 01:13:12 00:18:14
51 ŻUREK Mateusz M2 18 45 00:22:02 00:36:00 00:12:45 01:13:14 00:18:16
52 ANDRYSKOWSKI Marek Stowarzyszenie 42.2 Lębork M4 6 46 00:23:11 00:34:42 00:12:53 01:13:24 00:18:26
53 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team M5 2 47 00:25:03 00:30:44 00:13:32 01:13:30 00:18:32
54 CHODOR Izabela TKKF Koszalin K2 4 7 00:23:32 00:34:14 00:12:27 01:13:30 00:18:32
55 PELA Hanna USB Ustka K3 2 8 00:24:06 00:32:26 00:13:57 01:13:33 00:18:35
56 RYBAK Mariusz TriSpace M3 12 48 00:24:26 00:32:50 00:14:23 01:13:59 00:19:01
57 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda M5 3 49 00:27:30 00:29:39 00:13:49 01:15:08 00:20:10
58 JUNGLING Katarzyna Hubert Król TEAM K3 3 9 00:24:03 00:34:43 00:13:20 01:15:23 00:20:25
59 CZECH Roman GOCH BYTÓW M5 4 50 00:25:17 00:33:49 00:13:23 01:15:27 00:20:29
60 GORTAT Bogumił M2 19 51 00:21:20 00:38:06 00:12:16 01:15:31 00:20:33
61 ZARBOCK Krzysztof M4 7 52 00:26:00 00:32:00 00:14:38 01:15:34 00:20:36
62 RATAJ Jolanta K2 5 10 00:25:37 00:33:26 00:14:25 01:16:18 00:21:20
63 SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Anna ZAPP K2 6 11 00:25:47 00:32:07 00:15:15 01:17:15 00:22:17
64 ZARĘBSKI Maciej Apteka Centrum Leków M3 13 53 00:23:49 00:37:16 00:13:17 01:17:17 00:22:19
65 ASZKIŁOWICZ Marcin ZAPP Warzymice M3 14 54 00:25:27 00:30:57 00:15:07 01:17:23 00:22:25
66 CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata USB Ustka K2 7 12 00:24:55 00:36:16 00:13:56 01:17:28 00:22:30
67 MICHALAK Kamil M1 10 55 00:26:06 00:31:53 00:15:22 01:17:44 00:22:46
68 KRETKOWSKI Piotr M1 11 56 00:25:10 00:35:18 00:14:57 01:17:51 00:22:53
69 DADACZ Malwina ,,GRAND LUBICZ TEAM" K2 8 13 00:22:49 00:43:14 00:09:08 01:18:06 00:23:08
70 GRABOWICZ Jerzy TUPOT USTKA M5 5 57 00:25:05 00:34:28 00:15:38 01:18:51 00:23:53
71 KOZA Joanna Ustecka Szkoła Biegania K2 9 14 00:26:27 00:34:18 00:15:13 01:18:57 00:23:59
72 SIECIŃSKA Emila USB Ustka K2 10 15 00:24:06 00:37:51 00:14:03 01:19:08 00:24:10
73 STODOŁA Monika USB USTKA K2 11 16 00:26:27 00:36:30 00:15:20 01:21:12 00:26:14
74 KOPER Natalia K2 2 17 00:26:37 00:36:58 00:15:27 01:21:58 00:27:00
75 MARKOWSKA Małgorzata K2 12 18 00:26:25 00:39:01 00:14:28 01:22:17 00:27:19
76 BUDZIK Justyna Bozita Polska K3 4 19 00:26:57 00:39:11 00:15:18 01:24:33 00:29:35
77 WIŚNIEWSKA Katarzyna ROZBIEGANI-ŻYCHLIN K3 5 20 00:27:41 00:38:16 00:16:19 01:25:10 00:30:12
78 OSKROBA Aleksandra Ustka na fali K2 13 21 00:30:37 00:35:51 00:17:52 01:27:50 00:32:52
79 DYRMO Ania Brak K2 14 22 00:29:17 00:42:10 00:17:22 01:32:19 00:37:21
80 MARCZAK Małgorzata K4 1 23 00:29:55 00:40:44 00:19:55 01:34:07 00:39:09