Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Lotto Duathlon Energy #3 Gniewino 2018 - MP AGE GROUP

2018-09-30
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 PIETRUCZUK Christopher Mbc Team 1 M1 1 00:33:11 01:03:48 00:17:18 01:55:18 00:00:00
2 CZAPIŃSKI Michał EUROPELL - BIKE U UP 1 M2 2 00:33:12 01:03:37 00:17:00 01:55:18 00:00:00
3 WOJNAR Robert Nestle Fitness 1 M3 3 00:36:38 01:00:41 00:18:48 01:57:06 00:01:48
4 UHL Andrzej Dotfizjio 1 M2 4 00:35:41 01:02:33 00:18:26 01:57:58 00:02:40
5 BIEGAŁA Marek Bike U Up - Europell 2 M2 5 00:36:51 01:01:19 00:19:17 01:58:28 00:03:10
6 JAKIMIUK Daniel Twister Team/ Plan Perfecto 2 M1 6 00:35:12 01:03:58 00:18:27 01:58:45 00:03:27
7 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 3 M2 7 00:35:13 01:03:55 00:18:34 01:58:54 00:03:36
8 ZIĘBA Adam TRISPACE 1 M3 8 00:37:23 01:02:21 00:18:52 01:59:31 00:04:13
9 JURKIEWICZ Mariusz kobylarnia/bikeboys 2 M2 9 00:37:08 01:02:10 00:21:23 02:02:06 00:06:48
10 KUBIŃSKI Jakub Enea Bydgoszcz Triathlon Tem 4 M2 10 00:37:13 01:02:48 00:21:20 02:02:28 00:07:10
11 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team 3 M1 11 00:36:38 01:05:17 00:19:53 02:02:45 00:07:27
12 KLUSZCZYŃSKI Robert Toruń Multisport Team 2 M3 12 00:36:39 01:05:35 00:19:27 02:03:23 00:08:05
13 RABENDA Marcin Olaws złotoryja 3 M3 13 00:36:01 01:06:43 00:19:05 02:03:58 00:08:40
14 WIERZBICKI Michał Willow/Zgrupka 4 M1 14 00:38:36 01:04:33 00:20:19 02:04:39 00:09:21
15 KRZEMIŃSKI Jakub Bike u up - europell 1 M1 15 00:38:21 01:03:57 00:20:38 02:04:45 00:09:27
16 WRONKA Cezary Bike U Up 5 M2 16 00:36:13 01:08:24 00:19:21 02:05:02 00:09:44
17 DAMPC Karol Bike U Up - Europell 6 M2 17 00:35:55 01:08:45 00:20:09 02:05:58 00:10:40
18 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System 4 M3 18 00:40:17 01:02:01 00:22:03 02:06:06 00:10:48
19 SOBCZAK Marcin Sobczak Team 2 M3 19 00:37:57 01:05:26 00:21:08 02:06:25 00:11:07
20 GARDENER Jacek LKS Victoria Zabostów 1 M4 20 00:39:46 01:03:22 00:21:47 02:06:26 00:11:08
21 DZIK Szymon SSP ORKA ILAWA 1 M1 21 00:37:13 01:08:35 00:19:34 02:06:31 00:11:13
22 DOBOSIK Damian 3athlete 7 M2 22 00:37:23 00:00:00 00:00:00 02:07:43 00:12:25
23 RADCZUK Marcin ENDURE TEAM 3 M2 23 00:39:56 01:04:39 00:22:07 02:07:50 00:12:32
24 ZAJK Michał 5 M1 24 00:37:16 01:08:07 00:21:34 02:08:14 00:12:56
25 ZAJK Radosław 4 M2 25 00:35:41 01:11:53 00:19:13 02:08:49 00:13:31
26 URBAŃSKI Michał TRISPACE 2 M1 26 00:39:20 01:06:53 00:21:10 02:08:52 00:13:34
27 FOREMSKI Sławomir Toruński Klub Triathlonowy 2 M4 27 00:37:19 01:09:43 00:20:39 02:08:58 00:13:40
28 WANIWSKI Marcin Waniewski Coaching 5 M3 28 00:39:46 01:07:45 00:20:58 02:09:49 00:14:31
29 SZUREK Sławomir UKS "Piątka Plus" RYdułtowy 3 M3 29 00:38:12 01:10:01 00:20:35 02:10:04 00:14:46
30 SZAPIEL Andrzej SPRING/CTS/TRIATHLONTRÓJMIASTO 6 M1 30 00:39:19 01:08:59 00:20:36 02:11:10 00:15:52
31 GARBIEC Tomasz Varso Warszawa Targówek 6 M3 31 00:41:08 01:06:49 00:21:07 02:11:22 00:16:04
32 ŚLIWKA Piotr Sportevo 5 M2 32 00:38:43 01:11:08 00:20:56 02:12:25 00:17:07
33 CHMIELEWSKI Tomasz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 3 M4 33 00:39:47 01:09:20 00:22:12 02:12:41 00:17:23
34 SZARMACHER Sebastian Szarmacher 6 M2 34 00:38:39 01:11:38 00:20:28 02:12:43 00:17:25
35 KACZKOWSKA Katarzyna 1 K2 1 00:39:02 01:11:02 00:20:48 02:12:46 00:17:28
36 MAZUREK Arkadiusz OPEN BALANCE GIT ELBLĄG 4 M4 35 00:40:02 01:09:55 00:20:57 02:12:55 00:17:37
37 GOŹDZIEWICZ Paweł BIEGAMYRAZEM.PL 7 M3 36 00:41:05 01:08:10 00:22:13 02:13:20 00:18:02
38 WILMONT Krzysztof Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce 8 M2 37 00:39:20 01:10:58 00:22:15 02:13:51 00:18:33
39 POPŁAWSKI Jakub WETERYEK.PL / BIKE U UP 7 M1 38 00:40:43 01:10:11 00:21:15 02:14:04 00:18:46
40 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia 7 M2 39 00:39:59 01:09:23 00:23:23 02:14:23 00:19:05
41 BORKOWY Michał Niezrzeszony 8 M3 40 00:40:18 01:11:17 00:21:43 02:14:38 00:19:20
42 BIELSKI Adam Integracyjny Klub Sportowy ATAK Elbląg 5 M4 41 00:38:11 01:08:22 00:24:02 02:14:41 00:19:23
43 ROZINSKI Przemek GK Gryf Tczew 9 M2 42 00:41:11 01:08:36 00:23:22 02:14:52 00:19:34
44 STARZYŃSKI Paweł TRINERGY TEAM 1 M4 43 00:42:27 01:07:56 00:22:08 02:15:05 00:19:47
45 SKUPIEŃ Konrad konradskupien.pl 4 M3 44 00:40:49 01:11:05 00:22:02 02:15:19 00:20:01
46 WOŹNIAK Justyna Dotfizjo 1 K2 2 00:39:47 01:12:02 00:20:42 02:15:52 00:20:34
47 HALSKA Ania Endure Team 1 K2 3 00:38:43 01:14:51 00:21:09 02:17:19 00:22:01
48 KWIECIŃSKI Sebastian Przemysław Szymanowski Triathlon Team 9 M3 45 00:41:27 01:13:29 00:21:06 02:17:46 00:22:28
49 WESTFAL Jacek KS Ironman CS Polska 5 M3 46 00:41:01 01:13:12 00:22:03 02:18:10 00:22:52
50 KOWALSKA Angelika TRISPACE 2 K2 4 00:42:37 01:11:48 00:22:32 02:18:55 00:23:37
51 MISIASZEK Janusz Labosport Team 1 M5 47 00:42:55 01:12:12 00:22:28 02:19:09 00:23:51
52 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! 6 M4 48 00:43:49 01:11:55 00:22:07 02:19:52 00:24:34
53 MAMCARZ Jarosław TCSIR 7 M4 49 00:41:44 01:13:44 00:23:23 02:20:33 00:25:15
54 MULARCZYK Jacek Rowing Running Club 6 M3 50 00:44:17 01:11:17 00:23:39 02:21:03 00:25:45
55 MŁYNARCZYK Zbigniew Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka 10 M2 51 00:39:46 01:17:03 00:23:49 02:22:09 00:26:51
56 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS Czaja Training System 1 K3 5 00:44:04 01:15:02 00:23:22 02:24:11 00:28:53
57 LEWIŃSKI Andrzej biegamyrazem.pl / CTS 7 M3 52 00:41:10 01:18:27 00:22:38 02:24:44 00:29:26
58 GŁOĆKO Wojciech TygrysSwimBikeRun 10 M3 53 00:40:42 01:18:48 00:22:55 02:25:03 00:29:45
59 MATULEWICZ Magdalena 3athlete 2 K2 6 00:42:02 01:19:22 00:22:21 02:25:21 00:30:03
60 SZPUNAR maciej Gdyńskie Morsy 8 M3 54 00:44:30 01:15:02 00:21:47 02:25:27 00:30:09
61 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta BIKE U UP / PZU Sport Team 3 K2 7 00:43:47 01:17:31 00:22:47 02:25:43 00:30:25
62 RASZKOWSKI Piotr Suits Pro Team 11 M2 55 00:44:03 01:17:04 00:22:12 02:26:11 00:30:53
63 GROCKI Artur El-Akrywni 9 M3 56 00:42:14 01:18:35 00:23:29 02:27:17 00:31:59
64 CIOLCZYK Magda MBC team 3 K2 8 00:45:27 01:15:17 00:24:46 02:27:35 00:32:17
65 NALEŻYTY Katarzyna TRI Ladies TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2 K2 9 00:44:21 01:20:38 00:22:57 02:29:37 00:34:19
66 WOJCIECHOWSKI Piotr Drużyna Wilka 12 M2 57 00:44:13 01:19:44 00:22:59 02:29:42 00:34:24
67 PIEPER Daniel 8 M2 58 00:44:47 01:17:35 00:25:36 02:30:20 00:35:02
68 GOC Julia KTS IRONMAN 1 K2 10 00:44:42 01:20:51 00:23:45 02:30:24 00:35:06
69 GLAUBERT Weronika MKS Truso Elbląg 1 K2 11 00:44:59 01:21:10 00:23:33 02:30:53 00:35:35
70 KLEPACKI Tomasz KS Triathlon Rawa 2 M5 59 00:46:49 01:18:51 00:23:19 02:31:15 00:35:57
71 MASTALERZ Karol 13 M2 60 00:48:03 01:12:19 00:29:14 02:31:43 00:36:25
72 DUDZIŃSKA Maja TygrysSwimBikeRun 2 K3 12 00:42:08 01:23:50 00:22:47 02:31:45 00:36:27
73 KOWALSKI Maciej P&P VELO 14 M2 61 00:46:33 01:14:55 00:27:30 02:32:01 00:36:43
74 LOREK Kinga MKS TRUSO Elbląg 2 K2 13 00:44:43 01:21:03 00:27:14 02:34:06 00:38:48
75 BIESZKE Rafał Wymiatacze / Ultra dreptacz 9 M2 62 00:49:04 01:15:23 00:27:14 02:35:06 00:39:48
76 SAMSON Izabela JAtrenuje 4 K2 14 00:47:07 01:23:36 00:25:01 02:37:44 00:42:26
77 ROMAN Krzysztof Przecinak77 11 M3 63 00:45:49 01:22:14 00:26:53 02:38:09 00:42:51
78 CNOTA Janusz UKS Tri-Team Rumia 3 M5 64 00:49:19 01:19:30 00:26:41 02:38:16 00:42:58
79 ZALEWSKI Jarosław OPEN BALANCE TRIATHLON TEM 15 M2 65 00:48:34 01:21:49 00:24:39 02:38:23 00:43:05
80 ANDRUSZ Arkadiusz 12 M3 66 00:45:46 01:24:31 00:25:43 02:38:29 00:43:11
81 ZINKEL Jacek GKS Kaszubi Luzino 8 M4 67 00:42:57 01:31:06 00:23:13 02:40:05 00:44:47
82 BUDNIK Maciej 16 M2 68 00:48:39 01:21:22 00:29:56 02:41:29 00:46:11
83 ZELEWSKA Marta MEWA Gdynia 3 K3 15 00:49:00 01:24:47 00:25:56 02:42:08 00:46:50
84 SZYMAŃSI Łukasz Pandzina 17 M2 69 00:48:17 01:20:54 00:31:22 02:43:13 00:47:55
85 STAŃCZYK Wojciech Dovista Active Team 9 M4 70 00:49:27 01:27:59 00:26:03 02:45:36 00:50:18
86 GOSZ Marcin POGOŃ LĘBORK 10 M2 71 00:49:22 01:25:38 00:28:58 02:45:46 00:50:28
87 DOBRZYNSKI Maciej 18 M2 72 00:48:43 01:26:59 00:26:31 02:46:53 00:51:35
88 KOPEĆ Kasia In Running Shoes 3 K2 16 00:51:32 01:27:52 00:27:21 02:49:10 00:53:52
89 POLOCZEK Katarzyna 4 K2 17 00:49:52 01:29:11 00:27:02 02:49:17 00:53:59
90 BIERNACKI Jakub 10 M4 73 00:53:18 01:25:47 00:28:53 02:50:16 00:54:58
91 KRYSTEK Aleksandra 5 K2 18 00:53:04 01:26:04 00:28:47 02:50:16 00:54:58
92 TOŁWIŃSKA Agnieszka Open Balance Git Team 1 K3 19 00:47:55 01:33:21 00:26:14 02:50:58 00:55:40
93 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 4 M5 74 00:53:02 01:24:53 00:28:57 02:51:17 00:55:59
94 RAUT Wiesław Trispace 5 M5 75 00:53:05 01:29:14 00:29:07 02:54:28 00:59:10
95 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 6 M5 76 00:59:20 01:19:39 00:34:11 02:57:34 01:02:16
96 STANISZEWSKI Jacek ALGECO 2 M4 77 01:02:48 01:17:55 00:33:21 02:58:40 01:03:22
97 GLAUBERT Justyna Open Balance GIT Team 4 K3 20 00:49:28 01:40:28 00:27:31 03:00:35 01:05:17
98 WOJCIECHOWSKI Zbigniew 7 M5 78 00:51:21 01:38:14 00:34:04 03:06:22 01:11:04
99 BAKALARZ Jarosław 3 M4 79 00:56:22 01:25:52 00:43:22 03:09:39 01:14:21