Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Rumia - MP PRO

2018-05-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 STĘPNIAK Kacper UKS Tri-team Rumia OPEN M 1 1 00:15:14 00:31:33 00:07:41 00:55:55 00:00:00
2 ŁAWICKI Piotr MKS Polkowice M20 1 2 00:15:15 00:31:39 00:07:47 00:56:00 00:00:05
3 KRAWCZYK Jacek UKS TriTeam Rumia M20 2 3 00:15:37 00:32:19 00:08:02 00:57:16 00:01:21
4 WOŹNIAK Jakub Dotfizjo/Hurom OPEN M 2 4 00:15:14 00:32:40 00:08:24 00:57:40 00:01:45
5 KUBIAK Maciej Endure Team / Zoeller Tech OPEN M 3 5 00:15:14 00:32:41 00:08:31 00:57:44 00:01:49
6 BREMBOR Tomasz AZS AWF KATOWICE GVT BMC OPEN M 4 6 00:16:06 00:32:34 00:08:04 00:58:03 00:02:08
7 DAMENTKA Kamil UKS Tri-Team Rumia M20 3 7 00:15:48 00:32:50 00:08:13 00:58:15 00:02:20
8 SZYMANOWSKI Przemysław KS IDMAR/ SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE OPEN M 5 8 00:16:04 00:32:39 00:08:19 00:58:22 00:02:27
9 NAJMOWICZ Paweł Tri NEGU OPEN M 6 9 00:15:42 00:32:57 00:08:27 00:58:29 00:02:34
10 GORYŃSKI Dawid UKS TRS Susz M18 1 10 00:16:53 00:32:31 00:08:47 00:59:26 00:03:31
11 SIÓDMIAK Igor MKP SZCZECINEK M20 4 11 00:16:53 00:33:38 00:08:04 00:59:58 00:04:03
12 RESZKE Paweł UKS Tri-Team Rumia OPEN M 7 12 00:16:53 00:33:39 00:08:34 01:00:32 00:04:37
13 JARLIŃSKI Michał UKS Tri Team Rumia M18 2 13 00:16:54 00:33:41 00:08:34 01:00:35 00:04:40
14 DZIK Szymon SSP ORKA ILAWA M18 3 14 00:18:13 00:34:26 00:08:27 01:02:30 00:06:35
15 COMBIK Marcin Triathlon YMCA Kraków OPEN M 8 15 00:16:55 00:35:54 00:08:23 01:02:34 00:06:39
16 PALIŃSKI Maciej UKS-TRS Susz M18 4 16 00:18:00 00:34:39 00:08:53 01:03:12 00:07:17
17 ŁAGOWNIK Marta UKS Dwójka Morena Gdańsk/ Smaruj na Trening Team K20 1 1 00:18:08 00:35:27 00:08:46 01:03:45 00:07:50
18 SŁUPEK Roksana UKS Tri-Team Rumia K18 1 2 00:18:12 00:35:46 00:08:50 01:04:28 00:08:33
19 JĘDRZEJEWSKA Aleksandra AZS AWF KATOWICE GVT BMC OPEN K 1 3 00:18:25 00:35:38 00:08:59 01:04:38 00:08:43
20 WĄSIK Małgorzata Waniewski Coaching OPEN K 2 4 00:18:23 00:35:36 00:09:29 01:05:09 00:09:14
21 SIKORA Marta Triathlon YMCA Kraków K18 2 5 00:18:56 00:36:30 00:09:24 01:06:23 00:10:28
22 CIESLAK Agnieszka AZS AWF Katowice OPEN K 3 6 00:18:58 00:36:31 00:09:56 01:07:00 00:11:05
23 WIELIGÓRKA Oskar M18 5 17 00:18:23 00:37:55 00:09:09 01:07:01 00:11:06
24 ULATOWSKA Alicja WLKS KMICIC Częstochowa K20 2 7 00:19:24 00:36:14 00:09:52 01:07:18 00:11:23
25 PETTERS Klaudia TA Akwedukt Kielce K18 3 8 00:19:04 00:37:10 00:09:36 01:07:18 00:11:23
26 RUMIŃSKA Katarzyna SSP ORKA Iława K18 4 9 00:20:35 00:35:35 00:09:53 01:07:38 00:11:43
27 BUŻYCKA Maja SSP Orka Iława/Twister Team K18 5 10 00:19:40 00:36:30 00:09:52 01:07:45 00:11:50
28 LULIŃSKA Kamila UKS TRS Susz K20 3 11 00:19:26 00:36:51 00:10:02 01:07:56 00:12:01
29 DRZEWOSZEWSKI Kamil UKS TRS SUSZ M18 6 18 00:19:32 00:37:38 00:09:55 01:08:40 00:12:45
30 SKOLASIŃSKI Radek UKS TRS SUSZ M18 7 19 00:20:10 00:36:53 00:11:25 01:10:19 00:14:24
31 KWAŚKIEWICZ Oliwia AZS AWF Katowice K20 4 12 00:21:45 00:37:50 00:10:18 01:11:51 00:15:56
32 BOHATER Paulina SSP ORKA IŁAWA K18 6 13 00:20:22 00:39:47 00:11:43 01:13:35 00:17:40