Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

AquaDecathlon Rewa - 500 m / 2500 m

2018-08-25
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 ANDROSZ Krzysztof CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM M1 1 1 00:07:33 00:10:32 00:18:52 00:00:00
2 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia M2 1 2 00:07:59 00:11:02 00:19:38 00:00:46
3 LUBIŃSKI Kamil SP 40 - GDYNIA M1 2 3 00:07:29 00:11:42 00:19:50 00:00:58
4 WICENBACH Arkadiusz M2 2 4 00:11:24 00:10:13 00:22:13 00:03:21
5 JUZWUK Seweryn M1 3 5 00:08:39 00:12:33 00:22:32 00:03:40
6 GRECZYŁO Stasiu Complexsports M0 1 6 00:09:48 00:12:51 00:23:19 00:04:27
7 BAZAN Sylwia K2 1 1 00:09:35 00:11:59 00:23:32 00:04:40
8 MROCZEK Patryk M1 4 7 00:10:56 00:12:02 00:23:58 00:05:06
9 MATŁOKA Łukasz M1 5 8 00:08:00 00:16:49 00:25:52 00:07:00
10 MARSZAŁEK Tomasz M3 1 9 00:11:26 00:13:26 00:26:09 00:07:17
11 OSTROWSKA Katarzyna K2 1 2 00:10:47 00:13:54 00:26:10 00:07:18
12 KULAS Jakub Masakra Champions / WNS Global Services M2 3 10 00:12:11 00:13:19 00:27:45 00:08:53
13 BELOWSKI Jacek M1 6 11 00:12:52 00:13:50 00:28:04 00:09:12
14 BEJROWSKI Piotr SKRZAT TEAM 2018 M2 4 12 00:15:26 00:11:41 00:28:13 00:09:21
15 ZWIERZCHOWSKA Aleksandra K2 2 3 00:10:22 00:17:49 00:29:50 00:10:58
16 SIELSKA Natalia K2 3 4 00:12:24 00:15:59 00:30:01 00:11:09
17 JENDRZEJEWSKA Daria K2 4 5 00:12:46 00:15:16 00:30:21 00:11:29
18 WASZCZYK Marta ZiajaTeam K3 1 6 00:11:40 00:17:36 00:31:26 00:12:34
19 MANISZEWSKI Zbigniew TRISPACE M5 1 13 00:13:44 00:16:10 00:31:34 00:12:42
20 LEWANDROWSKA Magdalena K3 2 7 00:15:24 00:15:21 00:32:49 00:13:57
21 RZHEVKINA Anna Masakra Champions K2 5 8 00:12:11 00:18:48 00:33:03 00:14:11
22 NIEZGODA Olga DECATHLON RUMIA K2 2 9 00:13:27 00:18:31 00:33:59 00:15:07
23 JASTRZĘBOWSKA Natalia BigYellowFoot Adventure Team K2 3 10 00:12:42 00:19:18 00:34:14 00:15:22
24 KOTFIS Ryszard SP40-Gdynia M5 2 14 00:14:17 00:19:11 00:36:00 00:17:08
25 BŁASZCZUK Maja TriMama / Morsy Gdyńskie K2 4 11 00:13:44 00:20:36 00:36:41 00:17:49
26 DANOWSKA Monika WNS Global Services K2 6 12 00:16:16 00:19:43 00:39:02 00:20:10
27 GADOMSKA Malgorzata K2 7 13 00:14:58 00:21:31 00:39:52 00:21:00
28 PAŁASZ Edmund niepełnosprawny, 1 grupa, bieg o kulach M5 3 15 00:20:32 00:22:10 00:45:02 00:26:10