Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

AquaDecathlon Rewa 2018 - 1000 m / 5000 m

2018-08-25
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 KOSMALA Maciej Czaja Training System 1 M1 1 00:13:51 00:18:47 00:33:28 00:00:00
2 JUŚKIW Paweł 3athlete 1 M2 2 00:14:09 00:19:13 00:34:06 00:00:38
3 TEKIELI Dominik 1 M3 3 00:13:52 00:20:45 00:35:17 00:01:49
4 KUKULSKI Karol AMW Gdynia 2 M1 4 00:13:52 00:22:20 00:37:07 00:03:39
5 BAGROWSKI Karol Sport Zdrowie Kondycja 3 M1 5 00:13:37 00:23:04 00:37:41 00:04:13
6 MAMCARZ Jarosław WOPR / TCSIR 1 M4 6 00:16:22 00:21:31 00:38:45 00:05:17
7 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta PZU Sport Team/ BIKE U UP 1 K2 1 00:15:48 00:21:56 00:38:46 00:05:18
8 SUWARA Piotr 2 M2 7 00:15:46 00:21:30 00:38:56 00:05:28
9 SZABŁOWSKA Iwona Kujavia3Team 2 K2 2 00:16:58 00:20:50 00:39:03 00:05:35
10 ZAJK Michał 4 M1 8 00:18:24 00:19:49 00:39:38 00:06:10
11 FAJKS Adam Rada Gminy Kosakowo 2 M3 9 00:00:00 00:00:00 00:39:41 00:06:13
12 BRYL Jakub 5 M1 10 00:18:42 00:20:46 00:40:28 00:07:00
13 KULESZA Mariusz #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis 3 M3 11 00:00:00 00:00:00 00:40:47 00:07:19
14 MAZIARCZYK Marek SportEvo 4 M3 12 00:21:06 00:20:47 00:42:53 00:09:25
15 BARTNIK Łukasz Enzo Team Kołomański Rowery 5 M3 13 00:20:00 00:21:58 00:42:55 00:09:27
16 TUSK Paweł Akademia Marynarki Wojennej 6 M1 14 00:21:15 00:20:57 00:43:05 00:09:37
17 KOZAK Karol 3 M2 15 00:19:19 00:22:55 00:43:14 00:09:46
18 BELLWON Paweł TeamBablo 4 M2 16 00:20:57 00:22:01 00:44:01 00:10:33
19 AMBROZIAK Krzysztof Autopay Sports Team 5 M2 17 00:19:12 00:23:42 00:44:13 00:10:45
20 PIĘTA Sylwester Radio Gdańsk 6 M2 18 00:19:10 00:23:47 00:44:37 00:11:09
21 DOBOSZ Michal CompleXsports 6 M3 19 00:19:34 00:23:45 00:44:39 00:11:11
22 MASTALERZ Karol 7 M2 20 00:20:02 00:23:10 00:44:41 00:11:13
23 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 7 M3 21 00:20:09 00:23:57 00:45:11 00:11:43
24 LEWANDROWSKI Adam MEWA 8 M3 22 00:20:47 00:22:59 00:45:12 00:11:44
25 MACZYŃSKI Ryszard MS TRI TEAM 9 M3 23 00:21:27 00:23:09 00:45:44 00:12:16
26 KOWALSKA Iwona Tri-Team Rumia 3 K2 3 00:21:05 00:22:57 00:45:45 00:12:17
27 TOPOREK Joanna 1 K3 4 00:20:59 00:23:56 00:46:00 00:12:32
28 KLAROWSKI Wojciech 8 M2 24 00:19:49 00:24:46 00:46:05 00:12:37
29 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM 10 M3 25 00:21:28 00:23:54 00:46:56 00:13:28
30 PAWLAK Dezyderia CTS 4 K2 5 00:20:18 00:25:15 00:47:00 00:13:32
31 SYRYCA Natalia TeamBablo 5 K2 6 00:20:55 00:25:01 00:47:06 00:13:38
32 ZALEWSKI Łukasz Tripaka 7 M1 26 00:22:59 00:22:54 00:47:23 00:13:55
33 KOWALSKI Marcin UKS TRI TEAM RUMIA 9 M2 27 00:22:58 00:23:49 00:47:53 00:14:25
34 ANGIELCZYK Adam Gdańsk Południe na START 10 M2 28 00:24:46 00:21:46 00:47:59 00:14:31
35 MAGRIAN Krzysztof 11 M3 29 00:23:16 00:22:36 00:48:13 00:14:45
36 SZCZEPAŃSKI Marcin OSR Gdynia 11 M2 30 00:22:42 00:23:56 00:48:15 00:14:47
37 SPŁAWIŃSKI Paweł Tczew 12 M3 31 00:21:53 00:24:51 00:48:25 00:14:57
38 DĘBOWSKI Damian 12 M2 32 00:19:52 00:26:06 00:48:35 00:15:07
39 PAWELLA Anna GK STG 6 K2 7 00:23:52 00:23:13 00:48:41 00:15:13
40 MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia KU AZS Politechnika Gdańska/GRW 7 K2 8 00:18:20 00:29:32 00:48:58 00:15:30
41 ŻBIK Adrianna Tri NEGU/ sklepbiegacza.pl 1 K2 9 00:20:55 00:26:22 00:49:06 00:15:38
42 MIOTK Michał 13 M2 33 00:23:38 00:24:12 00:49:16 00:15:48
43 JENDRZEJEWSKI Paweł 14 M2 34 00:22:47 00:25:08 00:49:29 00:16:01
44 SŁOWY Laura 2 K2 10 00:25:18 00:23:07 00:49:47 00:16:19
45 KOBYLARCZYK Krzysztof Biegam z Kają 13 M3 35 00:23:21 00:24:25 00:49:51 00:16:23
46 BIELUCZYK Katarzyna Fizjosfera 8 K2 11 00:21:19 00:27:23 00:50:35 00:17:07
47 MARSZAŁEK Karina ENDURE Team 9 K2 12 00:19:55 00:29:13 00:50:45 00:17:17
48 DOROSZ Damian 8 M1 36 00:23:52 00:25:29 00:50:54 00:17:26
49 GERULA Robert 14 M3 37 00:25:20 00:24:19 00:51:33 00:18:05
50 ŁĄDKOWSKI Wojtek OKAS Gdynia 15 M3 38 00:23:37 00:26:26 00:52:27 00:18:59
51 KOPING Ewelina 3 K2 13 00:21:17 00:29:59 00:53:34 00:20:06
52 ŁUKOWICZ Tomasz parkrun Rumia 9 M1 39 00:25:51 00:27:01 00:55:28 00:22:00
53 JANKOWSKI Marcin OKAS GDYNIA 15 M2 40 00:28:07 00:25:57 00:55:29 00:22:01
54 ADAMEK Małgorzata 10 K2 14 00:26:28 00:28:42 00:57:41 00:24:13
55 TUSIEWICZ Wioleta sks Groszek 4 K2 15 00:29:59 00:28:17 00:59:47 00:26:19
56 ORŁOWSKI Piotr Elektroniczne Jednorożce 16 M2 41 00:40:17 00:29:49 01:12:19 00:38:51