Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka 2018 - Bieg główny - 15 km

2018-11-04
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 GARDZIELEWSKI Arkadiusz GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 1 M30 1 00:47:15 00:00:00
2 OCHAL Pawel Asics Frontrunner Poland 2 M30 2 00:47:46 00:00:31
3 DEMCZYSZAK Mateusz 10 BKPanc 3 M30 3 00:48:37 00:01:22
4 ELASRI Abderrahim 4 M30 4 00:48:40 00:01:25
5 STYPUŁKOWSKI Patryk LKS Koluszki 1 M20 5 00:49:52 00:02:37
6 OWCZAREK Tomasz .. 5 M30 6 00:50:07 00:02:52
7 DUDA Seweryn 16 batalion powietrznodesantowy 6 M30 7 00:50:16 00:03:01
8 GRAJCAR Łukasz CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 7 M30 8 00:50:49 00:03:34
9 WYCHOWAŁEK Jan AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź 2 M20 9 00:51:04 00:03:49
10 PAWEŁCZAK Mateusz KB Florian Zajączki Drugie 3 M20 10 00:51:59 00:04:44
11 STOBIECKI Marcin Ceri International Łódź 4 M20 11 00:52:23 00:05:08
12 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków 5 M20 12 00:52:45 00:05:30
13 NOWAK Rafał Częstochowa 1 M40 13 00:52:51 00:05:36
14 JASZCZAK Mateusz AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź 6 M20 14 00:53:05 00:05:50
15 KOKOT Daniel Rajsport Active 7 M20 15 00:53:22 00:06:07
16 MARCZEWSKI Adrian Biegający Grafik - Włoszczowa 8 M20 16 00:53:23 00:06:08
17 BEDNARZ Jakub TeamOchal 8 M30 17 00:53:24 00:06:09
18 KACZMAREK Monika ASICS FrontRunner Poland 1 K20 1 00:53:26 00:06:11
19 CICHOSZ Jarosław Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 9 M30 18 00:53:48 00:06:33
20 PISULSKI Adam 10BKPanc 10 M30 19 00:54:06 00:06:51
21 ROSZKOWSKI Tomasz Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów 11 M30 20 00:54:44 00:07:29
22 SONCIŃSKI Tomasz 12 M30 21 00:55:29 00:08:14
23 WALCZYŃSKI Mariusz Niewybiegani 13 M30 22 00:55:33 00:08:18
24 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie 9 M20 23 00:56:09 00:08:54
25 KCHYTIL Milan MARATHONIUM PARDUPICE 2 M40 24 00:56:26 00:09:11
26 RĘKOWICZ Paweł 10 M20 25 00:56:44 00:09:29
27 GIZA Karolina eskadra kraków 2 K20 2 00:56:49 00:09:34
28 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery 14 M30 26 00:57:11 00:09:56
29 PAŁUBSKI Arkadiusz 3 M40 27 00:57:18 00:10:03
30 DRĄŻEK Michał 11 M20 28 00:57:25 00:10:10
31 MORDALSKI Jacek Wieuluń Biega 1 M16 29 00:57:34 00:10:19
32 KLUZA Marcin 12 M20 30 00:57:37 00:10:22
33 LESIEŃ Adam MBANK 4 M40 31 00:57:38 00:10:23
34 KUCHARSKA Ewa CA Aktywni 1 K30 3 00:57:45 00:10:30
35 SZEWCZYK Jarosław Razem Trenujemy Sport 5 M40 32 00:57:53 00:10:38
36 OGÓREK Artur KB Spartakus Bełchatów 6 M40 33 00:58:04 00:10:49
37 MICHALSKI Daniel UKS Azymut Pabianice 13 M20 34 00:58:05 00:10:50
38 SNOCHOWSKI Rafał Retro Runners 15 M30 35 00:58:10 00:10:55
39 PAPIERAK Mateusz Morena Czołowa 16 M30 36 00:58:22 00:11:07
40 BALCERZAK Martyna Akademia Biegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź 3 K20 4 00:58:34 00:11:19
41 ŚLUSARSKI Rafał KS Pilica 7 M40 37 00:58:44 00:11:29
42 RUDNIK Tomasz PGE KWB TURÓW 8 M40 38 00:59:25 00:12:10
43 PERLIŃSKI Jurek Bieging Team Zelów 17 M30 39 00:59:27 00:12:12
44 DROBNY Bartosz Razem Trenujemy Sport 18 M30 40 00:59:30 00:12:15
45 KONWERSKI Maciej 19 M30 41 00:59:34 00:12:19
46 NOGA Barbara KB Florian Zajączki Drugie 4 K20 5 00:59:40 00:12:25
47 CZYRNIA Andrzej 20 M30 42 00:59:42 00:12:27
48 BUŁECZKA Paweł RAJSPORT ACTIVE 21 M30 43 00:59:44 00:12:29
49 KOTARSKI Marcin KB Florian Zajączki Drugie 22 M30 44 00:59:47 00:12:32
50 MATYJA Andrzej 9 M40 45 00:59:53 00:12:38
51 KOSECKI Konrad KB Geotermia Uniejów 10 M40 46 00:59:53 00:12:38
52 TROCIŃSKI Kacper RYSIOTEAM 2 M16 47 01:00:06 00:12:51
53 GRUDZIEN Dominik 23 M70 48 01:00:20 00:13:05
54 KILAN Przemysław KB Florian Zajączki Drugie 3 M16 49 01:00:24 00:13:09
55 CIEPŁUCHA Artur Sieradzbiega.pl 11 M40 50 01:00:27 00:13:12
56 GOZDERA Sławomir Trucht Skierniewice 1 M50 51 01:00:32 00:13:17
57 LOTKA Michał Kita Team 12 M40 52 01:00:38 00:13:23
58 MIERZYŃSKI Rafał Bieging Team Zelów 24 M30 53 01:00:57 00:13:42
59 KORBELA Bartosz mBank 25 M30 54 01:01:08 00:13:53
60 KŁYSZ Marek RAZEM TRENUJEMY SPORT 2 M50 55 01:01:09 00:13:54
61 MAJ Dariusz 3 M50 56 01:01:16 00:14:01
62 KĄCKI Paweł Rącze Raciczki 13 M40 57 01:01:18 00:14:03
63 BUKOWSKA Marta 5 K20 6 01:01:21 00:14:06
64 PRYMAS Michał SUUNTO TLW 26 M30 58 01:01:22 00:14:07
65 CZŁONKOWSKI Piotr Olimpijczyk Szczekociny 27 M30 59 01:01:26 00:14:11
66 JANECKA Artur Bieging Team Zelów 28 M30 60 01:01:28 00:14:13
67 MODLIŃSKI Marcin Klub Biegacza Warta 14 M40 61 01:01:32 00:14:17
68 SZEFER Maciej Victoria Żytno 29 M30 62 01:01:37 00:14:22
69 PIOTROWSKI Arkadiusz 30 M30 63 01:01:37 00:14:22
70 OJRZYŃSKI Zbigniew RUNdomsko 15 M40 64 01:01:39 00:14:24
71 SIERSZYŃSKI Karol Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina 31 M30 65 01:01:41 00:14:26
72 ERENBERG Rafał Fudu&Co. Sport Team 32 M30 66 01:01:46 00:14:31
73 ŁYSZKOWICZ Grzegorz KORONA PABIANICE 33 M30 67 01:01:48 00:14:33
74 KACPERSKI olaf 16 M40 68 01:01:49 00:14:34
75 RADUCKI Jacek 1971 17 M40 69 01:01:53 00:14:38
76 SKIBIŃSKI Michał BBL Zduńska Wola 34 M30 70 01:01:57 00:14:42
77 WOLNY Norbert wieluń biega 18 M40 71 01:02:00 00:14:45
78 SZCZEPAŃSKI Marcin EVErRUN 19 M40 72 01:02:03 00:14:48
79 GAJEWSKI Konrad Aktywni Kamieńsk 14 M20 73 01:02:07 00:14:52
80 CHABIERSKI Marcin KaliskiTreningNaSzosie 20 M40 74 01:02:16 00:15:01
81 KRAJDA Mateusz Bieging team Zelów 15 M20 75 01:02:23 00:15:08
82 OJRZYŃSKI Mateusz RUNdomsko 16 M20 76 01:02:33 00:15:18
83 KŁYS Sebastian sieradzbiega.pl 21 M40 77 01:02:36 00:15:21
84 RATAJCZYK Grzegorz Klub Biegaczy Spartakus 35 M30 78 01:02:36 00:15:21
85 STĘPIEŃ Grzegorz Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno 22 M40 79 01:02:37 00:15:22
86 GAJDA Sławomir OSP WADLEW 23 M40 80 01:02:38 00:15:23
87 SZUKALSKI Grzegorz WKB META Lubliniec 36 M30 81 01:02:49 00:15:34
88 GAPYS Dorota AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź 2 K30 7 01:02:49 00:15:34
89 GŁODEK Marcin Bieging team Zelów 24 M40 82 01:02:51 00:15:36
90 RYŻYKOWSKI Ariel EDC Expert 37 M30 83 01:02:57 00:15:42
91 STRZELECKI Jakub Rossbiegani 4 M50 84 01:02:58 00:15:43
92 STANIROWSKI Jarosław 25 M40 85 01:03:02 00:15:47
93 KIELNIEROWSKI Paweł O Co Biega 26 M40 86 01:03:13 00:15:58
94 KRUPIŃSKI Jakub PGE KWB Turów 38 M30 87 01:03:15 00:16:00
95 DRĄŻEK Paweł PGE Elektrownia Bełchatów 5 M50 88 01:03:16 00:16:01
96 TOMCZAK Błażej Warta Kołczyn 17 M20 89 01:03:19 00:16:04
97 BANASZCZYK Mariusz EDC Expert 39 M30 90 01:03:19 00:16:04
98 DUBEL Andrzej Parkrun Skierniwice 27 M40 91 01:03:22 00:16:07
99 ROMAŃSKI Piotr 28 M40 92 01:03:26 00:16:11
100 GROBELNY Rafał Wieluń Biega 40 M30 93 01:03:28 00:16:13
101 BARAN Bartłomiej HUROM 41 M30 94 01:03:32 00:16:17
102 BARAN Marek Pasat Końskie 29 M40 95 01:03:35 00:16:20
103 NOWAK Dawid Ruch Kluch 42 M30 96 01:03:35 00:16:20
104 KMIEĆ Tomasz PGE Elektrownia Bełchatów 30 M40 97 01:03:36 00:16:21
105 SÓJKA Krzysztof 31 M40 98 01:03:55 00:16:40
106 WASILCZYK Tomasz 18 M20 99 01:04:03 00:16:48
107 PSZCZÓŁKOWSKI Artur MaratonyPolskie PL.TEAM 32 M40 100 01:04:05 00:16:50
108 POLKOWSKI Piotr Butaliony 43 M30 101 01:04:05 00:16:50
109 TOBOŁA Grzegorz M A G Team 33 M40 102 01:04:21 00:17:06
110 KUCHARCZYK Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza 44 M30 103 01:04:25 00:17:10
111 KORKOSZ Andrzej Groty Team 34 M40 104 01:04:26 00:17:11
112 KACZMAREK Marcin Niezrzeszony 45 M30 105 01:04:28 00:17:13
113 WARZYŃSKI Adrian Bieging Team Zelów 19 M20 106 01:04:31 00:17:16
114 RYCHLIŃSKI Artur BBL Zdunska Wola 46 M30 107 01:04:33 00:17:18
115 SOŚNIERZ Tomasz 47 M30 108 01:04:35 00:17:20
116 SAK Tomasz PGE KWB TURÓW 35 M40 109 01:04:38 00:17:23
117 RUTKOWSKI Jakub KB Spartakus Bełchatów 36 M40 110 01:04:38 00:17:23
118 KRZYSZTOF Kowalski Aktywni Kamieńsk 48 M30 111 01:04:39 00:17:24
119 LUTO Andrzej 37 M40 112 01:04:43 00:17:28
120 CHYBOWSKI Jarek RETKINIA RUN 38 M40 113 01:04:44 00:17:29
121 DANIEL Piotr Anastazów 49 M30 114 01:04:52 00:17:37
122 NOWAK Monika Częstochowa 3 K30 8 01:04:54 00:17:39
123 JARZĄBEK Bartosz Turbo Team 50 M30 115 01:04:57 00:17:42
124 WIERUS Jerzy Niezrzeszony 6 M50 116 01:05:00 00:17:45
125 SADOWSKI Rafał KB Spartakus Bełchatów 51 M30 117 01:05:03 00:17:48
126 PARADOWSKI Norbert 39 M40 118 01:05:04 00:17:49
127 GROCHOLSKI Michał KNAUF 40 M40 119 01:05:05 00:17:50
128 PODSIADŁO Jarosław HARPAGAN SOSNOWIEC 7 M50 120 01:05:09 00:17:54
129 SITEK Krzysztof 41 M40 121 01:05:10 00:17:55
130 JANKO Anna HRmax Żory - Niewybiegani 6 K20 9 01:05:11 00:17:56
131 KRZYKOWSKI Michał K.B. Spartakus Bełchatów 52 M30 122 01:05:11 00:17:56
132 HAŁACZKIEWICZ Sylwia 4 K30 10 01:05:13 00:17:58
133 MIJAS Krzysztof Pasat Końskie 53 M30 123 01:05:16 00:18:01
134 STOLECKI Piotr Drużyna Szpiku 54 M30 124 01:05:19 00:18:04
135 BAWOR Robert ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 42 M40 125 01:05:20 00:18:05
136 KACZMAREK Mateusz 20 M20 126 01:05:23 00:18:08
137 ŚWIĄTEK Igor 4 M16 127 01:05:24 00:18:09
138 BANDEL Adam ReebokRunCrew LDZ 55 M30 128 01:05:27 00:18:12
139 STRZELCZAK Mariusz KB Florian Zajączki Drugie 43 M40 129 01:05:31 00:18:16
140 KOZŁOWSKI Przemek Vera Running Team 56 M30 130 01:05:37 00:18:22
141 MRUSZCZYK Jacek KLUB BIEGACZA WARTA 44 K40 131 01:05:39 00:18:24
142 KOWALCZYK Artur 57 M30 132 01:05:40 00:18:25
143 BIELECKI Emil PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, 58 M30 133 01:05:56 00:18:41
144 SOBCZYK Grzesiu Wieluń Biega 59 M30 134 01:06:01 00:18:46
145 WIELOCH Andrzej ZRYW PARZYMIECHY 8 M50 135 01:06:01 00:18:46
146 SKOBEL Tomasz Biegiem Radom! 45 M40 136 01:06:03 00:18:48
147 PODGRODZKI Grzegorz BBL ZDUŃSKA WOLA 46 M40 137 01:06:09 00:18:54
148 CHRZANOWSKI Krzysztof Bud-rem Koło 1 M60 138 01:06:11 00:18:56
149 ZIMOWSKI Robert PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW 9 M50 139 01:06:15 00:19:00
150 MATYSIAK Arleta 1979 5 K30 11 01:06:18 00:19:03
151 OLSZEWSKI Eryk 5 M16 140 01:06:20 00:19:05
152 ZAREMBA Mateusz Drużyna pierścienia 21 M20 141 01:06:21 00:19:06
153 GOLDMAN Łukasz BBL ZDUŃSKA WOLA 47 M40 142 01:06:23 00:19:08
154 BEDNAREK Piotr 22 M20 143 01:06:24 00:19:09
155 LESIAK Kamil Team ZabieganeDni 60 M30 144 01:06:24 00:19:09
156 KOŁATEK Tomek 10 M50 145 01:06:25 00:19:10
157 JABŁOŃSKI Piotr Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów 48 M40 146 01:06:29 00:19:14
158 SZEWCZYK Krzysztof Czewarun TiM 49 M40 147 01:06:30 00:19:15
159 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz 50 M40 148 01:06:30 00:19:15
160 KALISTA Jacek mBank 61 M30 149 01:06:36 00:19:21
161 JURACHNO Edward 11 M50 150 01:06:37 00:19:22
162 GAWROŃSKI Kamil Bieging Team Zelów 23 M20 151 01:06:37 00:19:22
163 GRZELEC Adam EkstremalniDecaRUN 51 M40 152 01:06:37 00:19:22
164 JEŻ Arkadiusz Grupa Jeż 62 M30 153 01:06:52 00:19:37
165 JAGIEŁŁO Konrad 63 M30 154 01:06:54 00:19:39
166 MOSTOWY Marian 52 M40 155 01:06:55 00:19:40
167 DĄBROWSKI Mariusz KS Victoria Żytno 64 M30 156 01:07:06 00:19:51
168 STASIAK Wojciech 24 M20 157 01:07:07 00:19:52
169 AUGUSTYNIAK Rafał 25 M20 158 01:07:07 00:19:52
170 FUKIET Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski 65 M30 159 01:07:08 00:19:53
171 SZAFRAŃSKI Jacek Knauf 53 M40 160 01:07:13 00:19:58
172 BRODA Urban Carefree Chelsea 66 M30 161 01:07:13 00:19:58
173 GWADERA Adrian 6 M16 162 01:07:16 00:20:01
174 DRÓŻDŻ Adam Wanda Panfil Team 54 M40 163 01:07:19 00:20:04
175 RATAJEK Dawid łódź kocha sport 67 M30 164 01:07:19 00:20:04
176 JANIAK Norbert 26 M20 165 01:07:20 00:20:05
177 KOŁATEK Paulina 7 K20 12 01:07:21 00:20:06
178 REDKIEWICZ Zbigniew SP Lututów 68 M30 166 01:07:22 00:20:07
179 JAGUSIAK Zbigniew PGO Biega 69 M30 167 01:07:23 00:20:08
180 MIELCZAREK Michał 27 M20 168 01:07:25 00:20:10
181 DRÓŻDŻ Tomasz Czewarun TIM 70 M30 169 01:07:31 00:20:16
182 ANTCZAK Szymon 25 batalion dowodzenia 71 M30 170 01:07:31 00:20:16
183 OZGA Rafał POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW 72 M30 171 01:07:31 00:20:16
184 KAŁUŻNY Rafał Retkinia Run 73 M30 172 01:07:38 00:20:23
185 MOTYL Rafał 74 M30 173 01:07:41 00:20:26
186 BARASIŃSKI Tomasz KB SPARTAKUS 55 M40 174 01:07:42 00:20:27
187 PIECHURA Mariusz 56 M40 175 01:07:44 00:20:29
188 NOWAK Marcin Epicom - zaczynamy biegać ! 57 M40 176 01:07:53 00:20:38
189 RYBAK Tadeusz Zabiegani Częstochowa 58 M40 177 01:07:54 00:20:39
190 STĘPIEŃ Robert 75 M30 178 01:07:58 00:20:43
191 ŻYDCZYK Paweł 28 M20 179 01:07:59 00:20:44
192 ROGULA Piotr 76 M30 180 01:07:59 00:20:44
193 KACZMAREK Łukasz DZIK KOMANDO 77 M30 181 01:08:08 00:20:53
194 SMUGA Łukasz 78 M30 182 01:08:16 00:21:01
195 DRÓŻDŻ Hubert Biegacze w Radomsku 59 M40 183 01:08:19 00:21:04
196 TAŃSKI Michał MIKLAN TEAM 79 M30 184 01:08:19 00:21:04
197 PRZEMYSŁAW Zambrowicz brak 80 M30 185 01:08:22 00:21:07
198 ANTCZAK Agnieszka Biegacz Nowosolna 1 K40 13 01:08:22 00:21:07
199 BŁASZCZYK Marian SPARTAKUS BEŁCHATÓW 2 M60 186 01:08:27 00:21:12
200 MALISZAK Tomek 81 M30 187 01:08:28 00:21:13
201 NOWAK Dariusz KLUB BIEGACZA WARTA 60 M40 188 01:08:30 00:21:15
202 ŁASKI Łukasz 82 M30 189 01:08:32 00:21:17
203 MASŁOWSKI Marcin 83 M30 190 01:08:35 00:21:20
204 STEFANIAK Grzegorz K.S. Triathlon Rawa 61 M40 191 01:08:38 00:21:23
205 SITEK Szymon Zabiegani Częstochowa 84 M30 192 01:08:40 00:21:25
206 FILIPCZUK Dariusz 12 M60 193 01:08:40 00:21:25
207 SKIBIŃSKI Tomasz KS Częstochówka 62 M40 194 01:08:41 00:21:26
208 SYKUŁA Zofia 6 K30 14 01:08:42 00:21:27
209 JAROSZ Michał 63 M40 195 01:08:46 00:21:31
210 TUREK Michał 29 M20 196 01:08:50 00:21:35
211 KUCHARCZYK Benedykt Jedność Boronów 3 M60 197 01:08:52 00:21:37
212 GRADOMSKI Dominik 85 M30 198 01:08:54 00:21:39
213 TĄDER Marcin KS Victoria Żytno 30 M20 199 01:08:55 00:21:40
214 ZIOŁA Tadeusz PGE KWB TURÓW 13 M50 200 01:08:56 00:21:41
215 WUJEK Magdalena 7 K30 15 01:08:56 00:21:41
216 KACZYŃSKA Monika Razem Trenujemy Sport 8 K30 16 01:08:57 00:21:42
217 MAZUR Krzysztof 31 M20 201 01:09:02 00:21:47
218 MATUSZCZYY Wojciech Niezrzeszony 64 M40 202 01:09:02 00:21:47
219 HOLWEK Krystian Artom Team 86 M30 203 01:09:05 00:21:50
220 MAJCZAK Paweł 65 M40 204 01:09:06 00:21:51
221 ZALASA Wojciech Łódź Kocha Sport 14 M50 205 01:09:07 00:21:52
222 KOWALCZYK Marek 1977 66 M40 206 01:09:09 00:21:54
223 STAŃCZYK Paulina 9 K30 17 01:09:10 00:21:55
224 GRABIASZ Radek KartonPolskaRunTeam 87 M30 207 01:09:12 00:21:57
225 FREUS Witold brak 67 M40 208 01:09:28 00:22:13
226 PLICH Anna 10 K30 18 01:09:28 00:22:13
227 JANIAK Radosław Biegacz Nowosolna 68 M40 209 01:09:29 00:22:14
228 SOWAŁA Kamil 88 M30 210 01:09:30 00:22:15
229 JESKE Dominik RUNdomsko 89 M30 211 01:09:33 00:22:18
230 DYBAŁA Marcin AŚPT 69 M40 212 01:09:33 00:22:18
231 MAJEWSKI Adam 90 M30 213 01:09:34 00:22:19
232 PAWLAK Mateusz 32 M20 214 01:09:39 00:22:24
233 BELZYT Edmund Zabiegani Częstochowa 4 M60 215 01:09:40 00:22:25
234 KARAŚ Witold RYSIOTEAM 15 M50 216 01:09:47 00:22:32
235 BEDNARSKI Marcin 33 M20 217 01:09:48 00:22:33
236 OPALA Krzysztof Endorfina 91 M30 218 01:09:52 00:22:37
237 PORAJ Paweł 34 M20 219 01:09:55 00:22:40
238 PISAREK Sławomir 16 M50 220 01:10:07 00:22:52
239 POKRZYWKA Piotr 92 M30 221 01:10:08 00:22:53
240 KOLASA Piotr 93 M30 222 01:10:12 00:22:57
241 WELM Grzegorz Zabiegani Częstochowa 70 M40 223 01:10:15 00:23:00
242 SOBOLEWSKI Tomasz 71 M40 224 01:10:23 00:23:08
243 PIOTROWSKI Mariusz 72 M40 225 01:10:23 00:23:08
244 RYCHLEWICZ Tomasz Explain Everything 94 M30 226 01:10:25 00:23:10
245 SZULBORSKI Dariusz 95 M30 227 01:10:29 00:23:14
246 MATYŚKIEWICZ Paweł 96 M30 228 01:10:30 00:23:15
247 ADAMSKI Marcin 97 M30 229 01:10:33 00:23:18
248 STACHURSKI Daniel KOBYŁKI 73 M40 230 01:10:35 00:23:20
249 DOLIŃSKI Konrad 35 M20 231 01:10:35 00:23:20
250 PRZYBYŁA Radosław 74 M40 232 01:10:35 00:23:20
251 GRZEGOREK Piotr 98 M30 233 01:10:36 00:23:21
252 WOJNICKI Grzegorz Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" 75 M40 234 01:10:37 00:23:22
253 BIENIEK Mateusz MiniRacingOnline PL 36 M20 235 01:10:38 00:23:23
254 MACHERA Rafał 37 M20 236 01:10:38 00:23:23
255 BISTUŁA Artur 38 M20 237 01:10:41 00:23:26
256 JASTRZĄBEK Agnieszka EVErRUN 11 K30 19 01:10:42 00:23:27
257 MACOCH Zbigniew Liswarta Krzepice 1 M70 238 01:10:43 00:23:28
258 JASTRZĄBEK Konrad EVErRUN 99 M30 239 01:10:43 00:23:28
259 OLSZOWIAK Mirosław Zabiegani Częstochowa 17 M50 240 01:10:44 00:23:29
260 SUKIENNIK Łukasz 39 M20 241 01:10:44 00:23:29
261 PIPIA Piotr 40 M20 242 01:10:46 00:23:31
262 MAJEWSKI Piotr Retkinia Run 76 M40 243 01:10:46 00:23:31
263 WOŁK Mariusz 1992 41 M20 244 01:10:46 00:23:31
264 PELIAN Mariusz BIEGING TEAM ZELÓW 100 M30 245 01:10:47 00:23:32
265 KRYSIAK Jarek KNAUF 77 M40 246 01:10:47 00:23:32
266 BRONOWSKI Seweryn Passion Life Joy 78 M40 247 01:10:50 00:23:35
267 PEPŁOŃSKI Mariusz Gillette RUN 101 M30 248 01:10:52 00:23:37
268 MIŁOSZ Magdalena Sieradzbiega.pl 2 K40 20 01:10:54 00:23:39
269 RADZIK Witold 18 M50 249 01:10:54 00:23:39
270 BROCKI Tomasz 102 M30 250 01:10:55 00:23:40
271 KNAPIK Artur Multitrening 79 M40 251 01:10:58 00:23:43
272 RETKIEWICZ Robert 103 M30 252 01:10:58 00:23:43
273 GRUSZCZYŃSKI Marcin 80 M40 253 01:10:58 00:23:43
274 DĘBSKI Szymon 104 M30 254 01:10:59 00:23:44
275 DAJCZ Jarosław Korona Pabianice 105 M30 255 01:11:04 00:23:49
276 MICHALAK Dariusz 19 M50 256 01:11:05 00:23:50
277 BIAŁECKI Zbyszek Łódź Running Team 81 M40 257 01:11:05 00:23:50
278 BARAN Zenon 20 M50 258 01:11:06 00:23:51
279 SZATKOWSKI Dawid Drużyna Szpiku 106 M30 259 01:11:08 00:23:53
280 DRĄŻEK Monika 8 K20 21 01:11:11 00:23:56
281 ŻYŁA Adam RAJSPORT ACTIVE 82 M40 260 01:11:21 00:24:06
282 MODRANKA Damian RAJSPORT ACTIVE 42 M20 261 01:11:21 00:24:06
283 SZCZEPANIAK Monika 12 K30 22 01:11:22 00:24:07
284 PRAŁAT Dawid PZU Sport Team 83 M40 262 01:11:24 00:24:09
285 BRYKOWSKA Adrianna 13 K30 23 01:11:36 00:24:21
286 ZIMNY Sylwester 84 M40 263 01:11:37 00:24:22
287 JASZCZUK Robert 85 M40 264 01:11:38 00:24:23
288 WÓJCIAK Jacek 86 M40 265 01:11:43 00:24:28
289 JANUS Marcin WIELUŃ BIEGA 43 M20 266 01:11:46 00:24:31
290 KNOL Zbigniew 87 M40 267 01:11:48 00:24:33
291 PIECYK Łukasz 44 M20 268 01:11:48 00:24:33
292 ŁOŃSKI Tomasz Warach - Rowery 45 M20 269 01:11:49 00:24:34
293 GEMBORYS Jan Medno 21 M50 270 01:11:51 00:24:36
294 SKIBIŃSKI Tomasz BBL Zduńska Wola 107 M30 271 01:11:51 00:24:36
295 ROKITA Przemysław 88 M40 272 01:11:52 00:24:37
296 BIERNACKI Jarosław 22 M50 273 01:11:55 00:24:40
297 ŻÓŁTEK Kacper 7 M16 274 01:11:55 00:24:40
298 GRYŚ Piotr 108 M30 275 01:11:56 00:24:41
299 GONTARZ Lars PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW 89 M40 276 01:11:58 00:24:43
300 KLEPCZAREK Czesław 5 M60 277 01:11:58 00:24:43
301 FELISIAK Marcin 90 M40 278 01:11:58 00:24:43
302 OLCZYK Agnieszka 14 K30 24 01:12:00 00:24:45
303 CZERWIŃSKI Michał Artom Team 109 M30 279 01:12:01 00:24:46
304 KOWALSKI Szymon CelIronman 91 M40 280 01:12:07 00:24:52
305 BOGUS Rafał Kalas Helman Sport Time 92 M40 281 01:12:08 00:24:53
306 KACZKOWSKA Aleksandra 15 K30 25 01:12:11 00:24:56
307 FIGLUS Jerzy niezrzeszony 6 M60 282 01:12:11 00:24:56
308 SKRZEK Stanisław 7 M60 283 01:12:12 00:24:57
309 GAŁKA Michał 46 M20 284 01:12:13 00:24:58
310 SOWIŃSKI Sebastian 93 M40 285 01:12:13 00:24:58
311 GŁOWACKI Krzysztof 94 M40 286 01:12:13 00:24:58
312 WARACH Daniel Warach Rowery 110 M30 287 01:12:14 00:24:59
313 ANDRZEJEWSKI Tomasz Gillette Run 23 M50 288 01:12:14 00:24:59
314 TOKARSKI Przemysław Tri Aktywny Piotrków 111 M30 289 01:12:15 00:25:00
315 BARCZAK Tomasz 95 M40 290 01:12:15 00:25:00
316 SZCZEGODZIŃSKI Bogdan Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA 96 M40 291 01:12:16 00:25:01
317 PRZYBYSZ Marcin TRI AKTYWNY PIOTRKOW 112 M30 292 01:12:22 00:25:07
318 PASIERB Waldemar 97 M40 293 01:12:24 00:25:09
319 PIECZĄTKIEWICZ Anna 16 K30 26 01:12:25 00:25:10
320 PAWLIK Marta HerktTeam 17 K30 27 01:12:25 00:25:10
321 SZAFRANEK Paweł Artom Team 98 M40 294 01:12:26 00:25:11
322 KARPIŃSKI Włodzimierz Endorfina 99 M40 295 01:12:26 00:25:11
323 NOWICZ Konrad 113 M30 296 01:12:28 00:25:13
324 ŚLIWKIEWICZ Tomasz 100 M40 297 01:12:34 00:25:19
325 SZAFRAŃSKI Krzysztof 101 M40 298 01:12:36 00:25:21
326 ZATKE Dorota AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 3 K40 28 01:12:37 00:25:22
327 MARCZAK Marcin 114 M30 299 01:12:37 00:25:22
328 BRZEZIŃSKI Krzysztof 102 M40 300 01:12:40 00:25:25
329 WYSOCKI Wojciech 24 M50 301 01:12:42 00:25:27
330 BOŻEK Łukasz 115 M30 302 01:12:42 00:25:27
331 WYSOCKI Zdzisław KB Spartakus 25 M50 303 01:12:42 00:25:27
332 SZEWCZYK Dominik 47 M20 304 01:12:44 00:25:29
333 BIAŁEK Tomasz 48 M20 305 01:12:47 00:25:32
334 GLONEK Sebastian Dzik Komando 49 M20 306 01:12:49 00:25:34
335 CZARNY Paweł KB Spartakus Bełchatów 103 M40 307 01:12:52 00:25:37
336 PRASAL Artur ReebokRunCrew LDZ 104 M40 308 01:12:54 00:25:39
337 POSTRACH Bogusław Zabiegani Częstochowa 26 M50 309 01:12:54 00:25:39
338 SAŁACIŃSKI Łukasz 50 M20 310 01:13:00 00:25:45
339 KAWKA Rafał TRI Kawka Radomsko 116 M30 311 01:13:00 00:25:45
340 KOWALSKA Kasia 4 K40 29 01:13:02 00:25:47
341 KORCZYŃSKI Stanisław RYSIOTEAM 8 M60 312 01:13:04 00:25:49
342 KOPCZYŃSKI Mateusz 51 M20 313 01:13:06 00:25:51
343 KOCIK Jarosław 117 M30 314 01:13:14 00:25:59
344 IGNACZAK Tomasz 27 M50 315 01:13:17 00:26:02
345 SZYMCZYK Bogdan amator 9 M60 316 01:13:18 00:26:03
346 TRZCINSKI Ireneusz 28 M50 317 01:13:20 00:26:05
347 LESZCZYŃSKI Artur TomTom Runners 118 M30 318 01:13:21 00:26:06
348 KUCZ Stefan KB Strzelec Strzebiń 10 M60 319 01:13:22 00:26:07
349 FIRYSIUK Tomasz 105 M40 320 01:13:31 00:26:16
350 ŁĄGWA Krzysztof 119 M30 321 01:13:36 00:26:21
351 TLAŁKA Leszek Niezrzeszony 29 M50 322 01:13:37 00:26:22
352 KOZA Andrzej 11 M60 323 01:13:43 00:26:28
353 MALICKI Grzegorz SCYZORYK 106 M40 324 01:13:45 00:26:30
354 BRYSZEWSKA Marta Zgierzołaki 5 K40 30 01:13:45 00:26:30
355 KOŁODZIEJCZYK Jakub 120 M30 325 01:13:47 00:26:32
356 PAKUŁA Tomasz Fitline 107 M40 326 01:13:47 00:26:32
357 SOWIŃSKI Mariusz 108 M40 327 01:13:50 00:26:35
358 WRÓBLEWSKI Sebastian Everrun 109 M40 328 01:13:52 00:26:37
359 DOMAŃSKI Damian 121 M30 329 01:13:52 00:26:37
360 WOJCIECHOWSKI Michał Rossbiegani 122 M30 330 01:13:55 00:26:40
361 ŚLOT Michał Polkrys Team 110 M40 331 01:13:55 00:26:40
362 SNOCHOWSKI Leszek LESZEK TEAM 12 M60 332 01:14:01 00:26:46
363 WLOCH Krzysztof Neapco 111 M40 333 01:14:02 00:26:47
364 SKATULNIK Sławek Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina 30 M50 334 01:14:10 00:26:55
365 BRONISZEWSKI Ryszard Passion Life Joy 13 M60 335 01:14:10 00:26:55
366 ROJEWSKI Damian WARACH-ROWERY 123 M30 336 01:14:11 00:26:56
367 PACZUSZKA Anna Klub Biegacza Warta 18 K30 31 01:14:18 00:27:03
368 CIBORSKI Jakub 112 M40 337 01:14:18 00:27:03
369 KARASIŃSKI Robert MZK PIOTRKÓW TRYB 31 M50 338 01:14:19 00:27:04
370 KULA Paweł DRUŻYNA PIERŚCIENIA 124 M30 339 01:14:20 00:27:05
371 WOJTASZEK Paweł 52 M20 340 01:14:20 00:27:05
372 NOWAK Wojciech 125 M30 341 01:14:21 00:27:06
373 DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia Tri Aktywny Piotrków 6 K40 32 01:14:23 00:27:08
374 JAGIEŁŁO Joanna 19 K30 33 01:14:24 00:27:09
375 STAWOWCZYK Waldemar Waldemar Stawowczyk Team 113 M40 342 01:14:37 00:27:22
376 SŁOK Jarosław 126 M30 343 01:14:37 00:27:22
377 ŁASKI Krzysztof Biegiem po Piwo 32 M50 344 01:14:40 00:27:25
378 NOWAK Filip 127 M30 345 01:14:43 00:27:28
379 BOROWICZ Monika Zabiegani Częstochowa 7 K40 34 01:14:45 00:27:30
380 PAŁASZ Dariusz Zabiegani Częstochowa 114 M40 346 01:14:46 00:27:31
381 PIETRZAK Marcin Drużyna Pierścienia 128 M30 347 01:14:53 00:27:38
382 PARADECKI Sylwester 115 M40 348 01:14:55 00:27:40
383 SENDERECKI Radosław 129 M30 349 01:14:56 00:27:41
384 KOPCIŃSKI Bartosz Gmina Rędziny Biega 53 M20 350 01:15:00 00:27:45
385 ROST Piotr Zzprc Kwb Bełchatów 130 M30 351 01:15:03 00:27:48
386 SZYMALA Tomasz 131 M30 352 01:15:13 00:27:58
387 MACIEJEWSKI Artur Zabiegani Częstochowa 33 M50 353 01:15:14 00:27:59
388 JESIOŁOWSKI Przemysław 132 M30 354 01:15:14 00:27:59
389 HENDRYKOWSKI Krzysztof 34 M50 355 01:15:14 00:27:59
390 STASIAK Piotr 133 M30 356 01:15:19 00:28:04
391 STRZELECKI Bartosz 116 M40 357 01:15:20 00:28:05
392 WOŹNIAK Robert Bieging Team Zelów 54 M20 358 01:15:21 00:28:06
393 STĘPIEŃ Rafał Warach - rowery 134 M30 359 01:15:22 00:28:07
394 CHRZANOWSKI Adam Bud-rem Koło 135 M30 360 01:15:25 00:28:10
395 SZYMCZAK Anna KB Spartakus Bełchatów 20 K30 35 01:15:26 00:28:11
396 KABAŁA Konrad Beauty Sport 35 M50 361 01:15:27 00:28:12
397 KISIEL Tomasz 36 M50 362 01:15:28 00:28:13
398 SOBCZYK Ryszard KB Spartakus 37 M50 363 01:15:29 00:28:14
399 WOJTKOWIAK Piotr Czewarun Tim 117 M40 364 01:15:30 00:28:15
400 WYSOCKI Piotr 118 M40 365 01:15:31 00:28:16
401 STRUZIK Adam Bieging Team Zelów 55 M20 366 01:15:33 00:28:18
402 PATORA Karolina 9 K20 36 01:15:34 00:28:19
403 PELIAN Adam 119 M40 367 01:15:36 00:28:21
404 PASIKOWSKI Seweryn 120 M40 368 01:15:37 00:28:22
405 MULARCZYK Piotr 136 M30 369 01:15:39 00:28:24
406 FELCENLOBEN Robert RAJSPORT ACTIVE 137 M30 370 01:15:49 00:28:34
407 JASIULAK Maciej 138 M30 371 01:15:51 00:28:36
408 OJRZYŃSKI Cezary RUNdomsko 121 M40 372 01:15:54 00:28:39
409 PRZEGALIŃSKI Maciej 122 M40 373 01:15:55 00:28:40
410 KULESZA Agnieszka Kuleszka 8 K20 37 01:15:56 00:28:41
411 KOWALCZYK Wojciech KB Spartakus Bełchatów 38 M50 374 01:15:58 00:28:43
412 LEWIŃSKI Krzysztof Biegiem przez Polskę 39 M50 375 01:15:58 00:28:43
413 LEWIŃSKA Agata Biegiem przez Polskę 1 K16 38 01:15:59 00:28:44
414 DWOJAK Katarzyna 9 K40 39 01:15:59 00:28:44
415 MATUSIAK Katarzyna 21 K30 40 01:16:02 00:28:47
416 ŁOBODA Jacek 56 M20 376 01:16:03 00:28:48
417 FOGIEL Dominika 22 K30 41 01:16:07 00:28:52
418 GRABOWSKI Andrzej Aktywni Kamieńsk 139 M30 377 01:16:08 00:28:53
419 WIJACIŃSKI Sylwester 140 M30 378 01:16:10 00:28:55
420 PRZYGODZKI Tadeusz Piotrkowski Klub Biegacza Endoefina 14 M60 379 01:16:10 00:28:55
421 MUSIAŁ Rafał PMF 57 M20 380 01:16:14 00:28:59
422 WITKOWSKI Marcin 141 M30 381 01:16:14 00:28:59
423 BEDNAREK Radosław Drużyna Pierścienia 58 M20 382 01:16:15 00:29:00
424 SUJECKA Urszula KB Spartakus Bełchatów 10 K40 42 01:16:15 00:29:00
425 KULESZA Paweł KULESZKA 123 M40 383 01:16:19 00:29:04
426 CZERWIŃSKI Tomasz 142 M30 384 01:16:28 00:29:13
427 WRZESIŃSKI Piotr GAPPAG Team 124 M40 385 01:16:29 00:29:14
428 PRZEBIERAŁA Arek WIELUŃ BIEGA 125 M40 386 01:16:33 00:29:18
429 JACUNIAK Tomasz Warach-Rowery 143 M30 387 01:16:34 00:29:19
430 KURZYDLAK Tomasz 126 K40 388 01:16:43 00:29:28
431 OSIŃSKI Stanisław E&S 40 M50 389 01:16:43 00:29:28
432 ARABAS Krzysztof 15 M60 390 01:16:45 00:29:30
433 MASŁOWSKI Marcin KB Spartakus Bełchatów 144 M30 391 01:16:47 00:29:32
434 JANISZEWSKI Sylweriusz 127 M40 392 01:16:50 00:29:35
435 SIKORA Rafał 128 M40 393 01:16:54 00:29:39
436 SAŁADAJCZYK Radosław AQ Wiring Systems Team 129 M40 394 01:16:58 00:29:43
437 NOWAK Dariusz 41 M50 395 01:16:59 00:29:44
438 WÓJCIK Małgorzata 23 K30 43 01:17:01 00:29:46
439 RASZCZYNSKI Robert Sidor Team 145 M30 396 01:17:05 00:29:50
440 TERKA Dominika 10 K20 44 01:17:09 00:29:54
441 SZAFRAŃSKI Krzysztof crisbike 146 M30 397 01:17:09 00:29:54
442 CUPIAŁ Zenon 16 M60 398 01:17:11 00:29:56
443 WŁODARSKI Tomasz 59 M20 399 01:17:12 00:29:57
444 SOLAREK Mariusz 147 M30 400 01:17:13 00:29:58
445 ŁĄGWA Iwona 24 K30 45 01:17:14 00:29:59
446 CIECHAŃSKI Adam RazemTrenujemySport 42 M50 401 01:17:27 00:30:12
447 SUJKA Wojciech Biegam Bo Lubie Tomaszów Mazowiecki 148 M30 402 01:17:32 00:30:17
448 MIKOŁAJCZYK Piotrek Quercus 130 M40 403 01:17:33 00:30:18
449 MOLSA Albert 149 M30 404 01:17:34 00:30:19
450 KOWALCZYK Marcin 150 M30 405 01:17:35 00:30:20
451 GŁĄBICKI Dawid 60 M20 406 01:17:36 00:30:21
452 KOZIRÓG Dagmara Korona Pabianice 11 K40 46 01:17:39 00:30:24
453 WAWRZYNIAK Damian Aktywni Kamieńsk 151 M30 407 01:17:42 00:30:27
454 WAWRZYNIAK Janusz Aktywni Kamieńsk 152 M30 408 01:17:42 00:30:27
455 KACZOROWSKA Anna Klub biegaczy Jysk 25 K30 47 01:17:45 00:30:30
456 SZCZĘSNY Wojciech Pozytywnie zabiegani 43 M50 409 01:17:51 00:30:36
457 KASIŃSKA Anna 26 K30 48 01:17:55 00:30:40
458 CIEŚLAK Justyna 11 K20 49 01:17:59 00:30:44
459 KWAŚNIEWSKI Piotr 61 M20 410 01:18:03 00:30:48
460 OCHOTA Jakub 62 M20 411 01:18:07 00:30:52
461 BOGUS Agnieszka 1969 12 K40 50 01:18:07 00:30:52
462 KOZIK Jarosław Aktywni Kamieńsk 131 M40 412 01:18:10 00:30:55
463 KORCZAK Krzysztof 132 M40 413 01:18:11 00:30:56
464 DUSZYŃSKI Jacek 133 M40 414 01:18:11 00:30:56
465 RETKIEWICZ Mariusz COMKAS team 134 M40 415 01:18:13 00:30:58
466 KACZMAREK Kamil 153 M30 416 01:18:20 00:31:05
467 BŁASZCZYK Anna Czewarun TIM 13 K40 51 01:18:21 00:31:06
468 STAWCZYK Szczepan Biegacze w Radomsku 17 M60 417 01:18:22 00:31:07
469 RYCHLIŃSKA Małgorzata BBL Zduńska Wola 27 K30 52 01:18:23 00:31:08
470 CUPIAŁ Mariusz 154 M30 418 01:18:27 00:31:12
471 GAWŁOWSKA Teresa 1 K50 53 01:18:33 00:31:18
472 URBANOWICZ Jakub Klub Stonoga 135 M40 419 01:18:33 00:31:18
473 ŚWITAŁA Marcin KB Spartakus Bełchatów 155 M30 420 01:18:33 00:31:18
474 BAK Michał 63 M20 421 01:18:33 00:31:18
475 KOCIK Arkadiusz 44 M50 422 01:18:33 00:31:18
476 PARADOWSKI Marcin 156 M30 423 01:18:38 00:31:23
477 MICHALSKI Bartosz 136 M40 424 01:18:41 00:31:26
478 MARCZAK Krzysztof NW Bełchatów 18 M60 425 01:18:43 00:31:28
479 BOROWIECKI Cezary 157 M30 426 01:18:44 00:31:29
480 FOGIEL Aleksandra PekaesTeam 28 K30 54 01:18:48 00:31:33
481 ZAWADA Benon ks victoria zytno 158 M30 427 01:18:52 00:31:37
482 KĘSY Sylwester 159 M30 428 01:18:55 00:31:40
483 ZALEGA Mateusz 160 M30 429 01:18:56 00:31:41
484 ADAMCZYK Wojciech West Coast Runners Cyprus 45 M50 430 01:18:58 00:31:43
485 ROSIŃSKI Michał PARKRUN PABIANICE 161 M30 431 01:18:58 00:31:43
486 WIONCZYK Piotr KB Spartakus Bełchatów 162 M30 432 01:19:00 00:31:45
487 MISZTELA Michał 163 M30 433 01:19:00 00:31:45
488 KIERZKOWSKI Marek AKTYWNI KAMIEŃSK 137 M40 434 01:19:05 00:31:50
489 JUSTYNA Andrzej 138 M40 435 01:19:07 00:31:52
490 KISIELEWSKA Katarzyna 29 K30 55 01:19:09 00:31:54
491 KWIATKOWSKI Szymon 139 M40 436 01:19:13 00:31:58
492 KIERZKOWSKA Małgorzata AKTYWNI KAMIEŃSK 30 K30 56 01:19:17 00:32:02
493 FILIPIAK Dariusz 140 M40 437 01:19:17 00:32:02
494 KALINOWSKA Anna Super TEAM 14 K40 57 01:19:18 00:32:03
495 KOTALA Ewa wielun biega 15 K40 58 01:19:21 00:32:06
496 SIWEK Paweł 141 M40 438 01:19:23 00:32:08
497 ZAWIERUCHA Łukasz brak 164 M30 439 01:19:25 00:32:10
498 KWIATKOWSKI Arkadiusz MBANK 142 M40 440 01:19:25 00:32:10
499 PELIAN Sylwia Bieging Team Zelów 16 K40 59 01:19:27 00:32:12
500 BERĘC Piotr 143 M40 441 01:19:28 00:32:13
501 PYTEL Radosław 165 M30 442 01:19:28 00:32:13
502 ZĄBKIEWICZ Anna Zabiegani Częstochowa 31 K30 60 01:19:29 00:32:14
503 SZMIDT-PAWŁOWSKA Anna 17 K40 61 01:19:30 00:32:15
504 KUCHARSKI Damian Turbo Team 166 M30 443 01:19:32 00:32:17
505 KARAŚ Aleksandra RYSIOTEAM 2 K50 62 01:19:36 00:32:21
506 KLUZA Karolina 12 K20 63 01:19:36 00:32:21
507 KUKULSKI Piotr O co biega 19 M60 444 01:19:37 00:32:22
508 KOPAŃSKI Tomasz 167 M30 445 01:19:37 00:32:22
509 BARCZAK Katarzyna 18 K40 64 01:19:42 00:32:27
510 KIEŁEK Przemysław 168 M30 446 01:19:42 00:32:27
511 BORKOWSKI Radosław 144 M40 447 01:19:43 00:32:28
512 SZYMCZYK Marcin Miejskie Centrum Sportu Bełchatów 169 M30 448 01:19:45 00:32:30
513 KUCHAREK Krystyna Korona pabianice 1 K60 65 01:19:46 00:32:31
514 SZPAK Marcin 170 M30 449 01:19:48 00:32:33
515 SIEWIERSKI Miroslaw MIREWA TEAM 20 M60 450 01:19:50 00:32:35
516 ROŻENTALSKI Piotr Drużyna Pierścienia 145 M40 451 01:19:50 00:32:35
517 PRZYBYLSKI Łukasz Rajsport Activ 64 M20 452 01:19:51 00:32:36
518 HOFFMANN Robert 146 M40 453 01:19:51 00:32:36
519 POLAK Marcin 171 M30 454 01:19:56 00:32:41
520 BĄCZEK Jarosław 46 M50 455 01:19:56 00:32:41
521 BRZOZOWSKI Radosław Radosław Brzozowski 172 M30 456 01:19:57 00:32:42
522 ODZIOBA Andrzej KORONA PABIANICE 47 M50 457 01:20:00 00:32:45
523 BECK Filip Aflofarm Running Team 173 M30 458 01:20:00 00:32:45
524 TLAŁKA Krystyna Niezrzeszony 3 K50 66 01:20:05 00:32:50
525 BEDNARZ Agnieszka 19 K40 67 01:20:05 00:32:50
526 GORCZYCA Kamila ZABIEGANI 32 K30 68 01:20:07 00:32:52
527 MILLER Edyta Forma Fitness Klub /BBl Cz-wa 20 K40 69 01:20:08 00:32:53
528 PLESZEWSKI Rafał Warach rowery 147 M40 459 01:20:10 00:32:55
529 SIDORCZUK Katarzyna KB Spartakus Bełchatów 21 K40 70 01:20:10 00:32:55
530 MŁUDZIK Marcin WARACH ROWERY 174 M30 460 01:20:10 00:32:55
531 NARUSZEWICZ Anna 33 K30 71 01:20:11 00:32:56
532 DĄBEK Ryszard aflofarm active team 21 M60 461 01:20:12 00:32:57
533 KOZIELSKI Ryszard ETERNE JUNA 22 M60 462 01:20:13 00:32:58
534 ADAMCZYK Dorota 34 K30 72 01:20:15 00:33:00
535 KRUK Damian 65 M20 463 01:20:16 00:33:01
536 TYLUŚ Klaudia Bieging Team Zelów 13 K20 73 01:20:17 00:33:02
537 KŁOS Ewelina Bieging Team Zelów 35 K30 74 01:20:17 00:33:02
538 FERENSZTAJN Krzysztof 66 M20 464 01:20:17 00:33:02
539 PIWOWARSKI Jacek Knauf 148 M40 465 01:20:19 00:33:04
540 KĘPIŃSKI Henryk KB Spartakus Bełchatów 23 M60 466 01:20:21 00:33:06
541 ADAM Remigiusz 149 M40 467 01:20:26 00:33:11
542 PŁACEK Dominik UMED IT 175 M30 468 01:20:28 00:33:13
543 RETKIEWICZ Dorota COMKAS team 36 K30 75 01:20:30 00:33:15
544 MAŁOLEPSZY Zdzisław 150 M40 469 01:20:32 00:33:17
545 KŁOS Filip Bieging Team Zelów 176 M30 470 01:20:34 00:33:19
546 SIMKOWSKI Slawek Epicom zaczynamy biegać 151 M40 471 01:20:35 00:33:20
547 PIELES Krzysztof JUPITER Elektrownia Bełchatów OLDBOY 48 M50 472 01:20:37 00:33:22
548 WIĘCKOWSKI Kamil 177 M30 473 01:20:41 00:33:26
549 NASARZEWSKA Joanna West Coast Runners Cyprus 22 K40 76 01:20:41 00:33:26
550 WOJEWODA Czesław 49 M50 474 01:20:44 00:33:29
551 RATAJCZYK Marcin 67 M20 475 01:20:44 00:33:29
552 KOPERTOWSKI Michał 178 M30 476 01:20:48 00:33:33
553 WŁODARCZYK Grzegorz 152 M40 477 01:20:57 00:33:42
554 KROMER Grzegorz 68 M20 478 01:20:58 00:33:43
555 GĄSIOROWSKI Dariusz 179 M30 479 01:21:00 00:33:45
556 BIELAS Tomasz 180 M30 480 01:21:03 00:33:48
557 SOŁTYSIAK Paweł KS POLONIA 153 M40 481 01:21:10 00:33:55
558 KARPIŃSKI Marcin 181 M30 482 01:21:12 00:33:57
559 KRAKOWIAK Grzegorz bez klubu 24 M60 483 01:21:16 00:34:01
560 ODOLCZYK Joanna Butaliony 4 K50 77 01:21:18 00:34:03
561 BRAUN Paweł Epicom - Zaczynamy Biegać 69 M20 484 01:21:20 00:34:05
562 ISKRA Arkadiusz 154 M40 485 01:21:25 00:34:10
563 SEWERYNEK Mariusz AKTYWNI KAMIEŃSK 182 M30 486 01:21:29 00:34:14
564 STROJNY Joanna Aktywni Kamieńsk 37 K30 78 01:21:30 00:34:15
565 WITCZAK Paweł Wieluń biega 155 M40 487 01:21:30 00:34:15
566 KARLIŃSKI Leszek 50 M50 488 01:21:35 00:34:20
567 FRAJ Krzysztof 51 M50 489 01:21:35 00:34:20
568 REDA Sławomir PASJA Warszawa 25 M60 490 01:21:35 00:34:20
569 ZABŁOCKI Mateusz 70 M20 491 01:21:43 00:34:28
570 PIECHURA Agnieszka 38 K30 79 01:21:51 00:34:36
571 PĘCIAK Agata Aflofarm Active Team 14 K20 80 01:21:55 00:34:40
572 KIWACKI Marcin 156 M40 492 01:21:56 00:34:41
573 ŚLĘZAK Ewelina BBL Zduńska Wola 15 K20 81 01:22:01 00:34:46
574 NIEZGODA Artur Łódź Kocha Sport 183 M30 493 01:22:11 00:34:56
575 ANTCZAK Iliana Ekstremalni DecRun 39 K30 82 01:22:13 00:34:58
576 SZYMAŃSKI Sławomir TURBO TEAM 52 M50 494 01:22:16 00:35:01
577 JANUS Jacek PKB Endorfina 184 M30 495 01:22:18 00:35:03
578 BUDNA-SZYMCZAK Anita 40 K30 83 01:22:25 00:35:10
579 SZAFRAŃSKA Marta 23 K40 84 01:22:27 00:35:12
580 WIECZOREK Anna Klub Biegacza Warta 2 K16 85 01:22:31 00:35:16
581 BZDĘGA Jan niezrzeszony 26 M60 496 01:22:37 00:35:22
582 PRZYPIS Kamila 41 K30 86 01:22:39 00:35:24
583 PILECKA-WILMAŃSKA Sylwia K.S. Celironman S.A. 24 K40 87 01:22:40 00:35:25
584 KRAJEWSKA Natalia K.S. Celironman S.A. 42 K30 88 01:22:41 00:35:26
585 KRYSTEK Ewa Tona sprzętu zero talentu 25 K40 89 01:22:44 00:35:29
586 LENART Sylwia 43 K30 90 01:22:46 00:35:31
587 GAJDA Michał KB WYSZKÓW 185 M30 497 01:22:52 00:35:37
588 DYBALSKI Mariusz 186 M30 498 01:22:52 00:35:37
589 BEDNAREK Patrycja 44 K30 91 01:22:54 00:35:39
590 KRAJEWSKA Monika Aflofarm Active Team 45 K30 92 01:22:56 00:35:41
591 LEONARSKA Małgorzata 46 K30 93 01:22:57 00:35:42
592 MAŚLANKA Joanna Turbo Team 47 K30 94 01:22:57 00:35:42
593 SZEWCZYK Tadeusz 2 M70 499 01:23:02 00:35:47
594 KOZIK Małgorzata Aktywni Kamieńsk / Sempertrans Bełchatów 48 K30 95 01:23:10 00:35:55
595 MĘDREK Joanna PIETRZYK RUNNING TEAM 5 K50 96 01:23:18 00:36:03
596 MAKOWSKI Kazimierz 27 M60 500 01:23:18 00:36:03
597 ŁAWNICZEK Marek 53 M50 501 01:23:20 00:36:05
598 KLAUZE Magdalena ReebokRunCrew LDZ 49 K30 97 01:23:27 00:36:12
599 KRASOŃ Rafał 187 M30 502 01:23:29 00:36:14
600 PIETRZAK Adam 188 M30 503 01:23:30 00:36:15
601 WITMAN Tomasz RYSIOTEAM 54 M50 504 01:23:39 00:36:24
602 STĘPNIAK Wojciech Zgierzbiega 157 M40 505 01:23:41 00:36:26
603 BOMAN Anna 26 K40 98 01:23:42 00:36:27
604 BOMAN Stanisław 55 M50 506 01:23:46 00:36:31
605 JABŁONKA Elżbieta KB Bełchatów 27 K40 99 01:23:51 00:36:36
606 KELLER Izabela Wieluń Biega 50 K30 100 01:23:54 00:36:39
607 KIEŁBASA Michał 158 M40 507 01:23:56 00:36:41
608 SZYMCZYK Marta 16 K20 101 01:23:56 00:36:41
609 WOJCIECHOWSKI Michał MIchał Wojciechowski 159 M40 508 01:24:02 00:36:47
610 KUBIAK Dariusz srtg łódź 189 M30 509 01:24:03 00:36:48
611 TERKA Piotr 190 M30 510 01:24:03 00:36:48
612 STACHERA Dawid PSP 191 M30 511 01:24:05 00:36:50
613 BAGNOWSKI Adam 504995109 192 M30 512 01:24:07 00:36:52
614 KOŁODZIEJCZYK Dorota 51 K30 102 01:24:09 00:36:54
615 KARLIKOWSKA-ANTOSIAK Małgorzata 52 K30 103 01:24:10 00:36:55
616 BOBROWSKA Anna 53 K30 104 01:24:11 00:36:56
617 ŁAJSZCZAK Wioleta K.S. Triathlon Rawa 54 K30 105 01:24:12 00:36:57
618 ZAREMBA Maciej 193 M30 513 01:24:15 00:37:00
619 SYSKA Wojciech 194 M30 514 01:24:19 00:37:04
620 FRANKENBERG Małgorzata Biegacz Nowosolna 2 K60 106 01:24:23 00:37:08
621 KOCHANOWSKA Anna Czewarun TIM 55 K30 107 01:24:24 00:37:09
622 KLUCH Łukasz 71 M20 515 01:24:27 00:37:12
623 LISKE Dorota 28 K40 108 01:24:31 00:37:16
624 GRANECKI Grzegorz 195 M30 516 01:24:33 00:37:18
625 REJZA Henryk 28 M60 517 01:24:33 00:37:18
626 KOZŁOWSKI Paweł ARGAL Łódź 160 M40 518 01:24:33 00:37:18
627 ZELCZAK Marcin 196 M30 519 01:24:39 00:37:24
628 MASIAREK Kinga 17 K20 109 01:24:39 00:37:24
629 KACZANOWSKI Maciej 197 M30 520 01:24:41 00:37:26
630 KOKOT Andrzej KLUB BIEGACZY JYSK 161 M40 521 01:24:43 00:37:28
631 RYDZ Joanna 29 K40 110 01:24:44 00:37:29
632 OBSZYŃSKA Izabela Rykowisko 30 K40 111 01:24:47 00:37:32
633 PALUSZEK Iwona 31 K40 112 01:24:48 00:37:33
634 SÓJKA Radosław 198 M30 522 01:24:51 00:37:36
635 PYTLARCZYK Piotr Klub Biegacza Warta 162 M40 523 01:24:57 00:37:42
636 STRUZIK Małgorzata Bieging Team Zelów 18 K20 113 01:24:58 00:37:43
637 RYDER Edyta O CO BIEGA 32 K40 114 01:25:03 00:37:48
638 GŁOWIŃSKI Damian Bieging Team Zelów 199 M30 524 01:25:10 00:37:55
639 BADZIAK Mateusz Bieging Team Zelów 200 M30 525 01:25:11 00:37:56
640 SOBCZAK Sebastian sebabiega.pl 201 M30 526 01:25:19 00:38:04
641 ANDRZEJCZAK Artur Tempio-piatkowski klub biegacza 202 M30 527 01:25:23 00:38:08
642 KRUSZYŃSKI Andrzej 1959 56 M50 528 01:25:37 00:38:22
643 LIPSKA Daria Retkinia Run 56 K30 115 01:25:38 00:38:23
644 WALENCIK Marek 29 M60 529 01:25:38 00:38:23
645 LIPSKI Paweł Retkinia Run 163 M40 530 01:25:39 00:38:24
646 PAWLAK Joanna 57 K30 116 01:25:39 00:38:24
647 PERYGA Paweł DRUZYNA PIERŚCIENIA 203 M30 531 01:25:40 00:38:25
648 CIEŚLIK Michał DRUŻYNA PIERŚCIENIA 204 M30 532 01:25:45 00:38:30
649 SZEFER Piotr biegam bo lubię 30 M60 533 01:25:48 00:38:33
650 CIESLIK-WOLSKI Bartosz 205 M30 534 01:25:49 00:38:34
651 SEKIETA Dorota mBank 6 K50 117 01:25:52 00:38:37
652 KILAN Piotr 164 M40 535 01:25:54 00:38:39
653 DĘBSKA Katarzyna Rossbiegani 58 K30 118 01:25:56 00:38:41
654 KRUK-KAMIŃSKA Agnieszka 59 K30 119 01:25:56 00:38:41
655 GONCIARZ Marta RetkiniaRun 33 K40 120 01:26:01 00:38:46
656 BELDOWSKA Beata Fudu&Co.Sport.Team 7 K50 121 01:26:04 00:38:49
657 STEFANEK Arkadiusz Brak 165 M40 536 01:26:09 00:38:54
658 MATUSZEWSKI Piotr Tomaszów Run Team 72 M20 537 01:26:13 00:38:58
659 SKŁADANEK Sebastian Tomaszów Run Team 166 M40 538 01:26:13 00:38:58
660 WASIAK Rafał 73 M20 539 01:26:14 00:38:59
661 FIGURA Łukasz Wroclaw Triathlon Team Nokia 206 M30 540 01:26:16 00:39:01
662 KLIMEK Marta 19 K20 122 01:26:16 00:39:01
663 LONT Marcin MSM 167 M40 541 01:26:22 00:39:07
664 POPOWSKI Jarosław UNTS Warszawa 168 M40 542 01:26:31 00:39:16
665 ŻUCHOWSKI Leszek 3 M70 543 01:26:31 00:39:16
666 MACHOŃ Marian WKB META LUBLINIEC 31 M60 544 01:26:31 00:39:16
667 KRAJDA Anna 20 K20 123 01:26:43 00:39:28
668 KLIMCZAK Bronisław Zabiegani-Częstochowa 32 M60 545 01:26:43 00:39:28
669 PISOWŁODZKA Dagmara 1976 34 K40 124 01:26:47 00:39:32
670 BIEGAŃSKI Michał 207 M30 546 01:26:59 00:39:44
671 PALUSZEK Paweł 208 M30 547 01:27:02 00:39:47
672 CIMOCH Sylwia 60 K30 125 01:27:03 00:39:48
673 WAGENKNECHT Radosław 169 M40 548 01:27:07 00:39:52
674 CANDER Maciej 209 M30 549 01:27:10 00:39:55
675 KUBIAK Joanna 35 K40 126 01:27:20 00:40:05
676 PAWELCZYK Bartłomiej 170 M40 550 01:27:20 00:40:05
677 PODLECKA Wioletta 36 K40 127 01:27:21 00:40:06
678 JAROS Michał TomTom Runners 210 M30 551 01:27:32 00:40:17
679 ŚWITAŁA Piotr 74 M20 552 01:27:33 00:40:18
680 SOBCZYŃSKI Paweł Rossbiegani 171 M40 553 01:27:42 00:40:27
681 CERANKA Romek 172 M40 554 01:27:44 00:40:29
682 KIERZEK Ewa #happyrunners 37 K40 128 01:27:45 00:40:30
683 OSTRUSZKA Dariusz 57 M50 555 01:27:46 00:40:31
684 FORMAŃSKI Tadeusz niezrzeszony 4 M70 556 01:27:48 00:40:33
685 DUBIŃSKI Mariusz Bieging Team Zelów 173 M40 557 01:27:48 00:40:33
686 MICHALAK Katarzyna Everrun 21 K20 129 01:27:48 00:40:33
687 SOBOŃ Jacek niezrzeszony 58 M50 558 01:27:54 00:40:39
688 WRÓBEL Marek Niezrzeszony-Łask 33 M60 559 01:27:57 00:40:42
689 SZAFRAŃSKI Arkadiusz Klub Biegaczy Spartakus 174 M40 560 01:27:58 00:40:43
690 WOJEWODA-POKORA Lena 61 K30 130 01:28:11 00:40:56
691 PYTLARCZYK Ewa Klub Biegacza Warta 62 K30 131 01:28:13 00:40:58
692 BRONŻEWSKI Michał 211 M30 561 01:28:16 00:41:01
693 OCHOTA Łukasz 75 M20 562 01:28:20 00:41:05
694 LATER Marta 63 K30 132 01:28:21 00:41:06
695 PILICHOWSKA Katarzyna 64 K30 133 01:28:22 00:41:07
696 DĘBICKI Adam 212 M30 563 01:28:25 00:41:10
697 LUBERDA Tomasz Hahary Team 175 M40 564 01:28:26 00:41:11
698 GULDZIŃSKA Magdalena AQ Wiring Systems Team 38 K40 134 01:28:33 00:41:18
699 LANGE Genowefa KS JUVENA Bełchatów 39 K40 135 01:28:33 00:41:18
700 MILCZAK Marta KB Spartakus 65 K30 136 01:28:35 00:41:20
701 ANTOSIAK Anna KB Spartakus Bełchatów 66 K30 137 01:28:40 00:41:25
702 DĄBROWSKI Przemysław Aktywni Kamieńsk 59 M50 565 01:28:41 00:41:26
703 POPIELARCZYK Monika Przyczajony Tygrys Ukryty Smok 40 K40 138 01:28:41 00:41:26
704 OSIEJA Elżbieta Forma Na Piątkę 8 K50 139 01:28:43 00:41:28
705 STĘPIEŃ Justyna 67 K30 140 01:29:00 00:41:45
706 KOŁODZIEJCZAK Beata Socho Team 41 K40 141 01:29:02 00:41:47
707 WYSZYŃSKI Michał 213 M30 566 01:29:02 00:41:47
708 ADAMUS Dariusz RAZEM TRENUJEMY SPORT 214 M30 567 01:29:05 00:41:50
709 ŻÓŁTEK Piotr 1969 176 M40 568 01:29:10 00:41:55
710 STOLECKA Beata 68 K30 142 01:29:16 00:42:01
711 FOLTYN Daria Bank Pekao SA 9 K50 143 01:29:17 00:42:02
712 CZUPRYŃSKA Anna Warach Rowery 69 K30 144 01:29:22 00:42:07
713 PYTEL Jerzy Warach rowery 60 M50 569 01:29:22 00:42:07
714 ŚMIGIELSKI Wojciech 61 M50 570 01:29:23 00:42:08
715 GAWRON Marek WARACH- ROWERY 62 M50 571 01:29:25 00:42:10
716 SERAFIN Bartosz 76 M20 572 01:29:48 00:42:33
717 GAŁKA Aleksandra 3 K16 145 01:29:50 00:42:35
718 KOŁATEK Iwona 42 K40 146 01:29:52 00:42:37
719 KELLER Tomasz Wieluń Biega 177 M40 573 01:29:53 00:42:38
720 OLCZYK Dorota GOŚka 70 K30 147 01:29:59 00:42:44
721 RYBCZYŃSKI Gabriel 215 M30 574 01:29:59 00:42:44
722 ADAMCZYK Tomasz Zabiegani Częstochowa 63 M50 575 01:30:03 00:42:48
723 RYTEL Izabela 43 K40 148 01:30:06 00:42:51
724 DANIŁOWICZ Dariusz 178 M40 576 01:30:06 00:42:51
725 BORAS Jan 216 M30 577 01:30:08 00:42:53
726 PAWŁOWSKA Agnieszka 71 K30 149 01:30:11 00:42:56
727 GURAZDA Halina 3 K60 150 01:30:15 00:43:00
728 GURAZDA Kamil 217 M30 578 01:30:16 00:43:01
729 KOPROWSKI Tomasz 218 M30 579 01:30:26 00:43:11
730 OWCZAREK Jacek Razem Trenujemy Sport 179 M40 580 01:30:29 00:43:14
731 WIELGUS Jarosław 180 M40 581 01:30:32 00:43:17
732 BIAŁEK Wojciech 64 M50 582 01:30:39 00:43:24
733 JAKÓBCZYK Bożena 72 K30 151 01:30:43 00:43:28
734 BANASIAK Damian EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ 219 M30 583 01:30:45 00:43:30
735 SZTAJNERT Justyna 73 K30 152 01:30:46 00:43:31
736 FOLTAŃSKA Małgorzata Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina 74 K30 153 01:30:46 00:43:31
737 SZAŁWIŃSKA Ewa KB Spartakus Bełchatów 10 K50 154 01:30:53 00:43:38
738 MOSTOWA-MAŁECKA Anna 11 K50 155 01:30:58 00:43:43
739 ŚWIĄTKOWSKA Anna 1971 44 K40 156 01:31:18 00:44:03
740 KURYŁO Agnieszka 75 K30 157 01:31:31 00:44:16
741 JĘDRZEJCZYK Dariusz 65 M50 584 01:31:33 00:44:18
742 ZAREBA Justyna 22 K20 158 01:31:53 00:44:38
743 BORKOWSKA Natalia 4 K16 159 01:32:19 00:45:04
744 SKIBIŃSKI Adrian 77 M20 585 01:32:20 00:45:05
745 STĘPNIAK Paulina 1993 23 K20 160 01:32:27 00:45:12
746 SZYMCZAK Łukasz 220 M30 586 01:32:33 00:45:18
747 SZAFRANSKA-URBAN Kalina URBAN TEAM 76 K30 161 01:32:37 00:45:22
748 ŁUCZAK Gabriela 77 K30 162 01:32:44 00:45:29
749 FOLTYN Mirosław KB Spartakus 66 M50 587 01:33:00 00:45:45
750 BOŃCZYK Małgorzata 45 K40 163 01:33:04 00:45:49
751 BARTOS Sławomir 221 M30 588 01:33:08 00:45:53
752 OLSZEWSKI Wiktor Rajsport Active 78 M20 589 01:33:10 00:45:55
753 WIECZOREK Katarzyna Biegnę,żeby Bartek mógł biegać 78 K30 164 01:33:14 00:45:59
754 AUGUSTOWSKA Monika 79 K30 165 01:33:20 00:46:05
755 DUGACZ Paulina 24 K20 166 01:33:28 00:46:13
756 JANIK Tomasz 181 M40 590 01:33:28 00:46:13
757 KARBOWIAK Michał 222 M30 591 01:33:29 00:46:14
758 WOŻNIAK Agnieszka 80 K30 167 01:33:38 00:46:23
759 ROGOZIŃSKI Bartłomiej Polska 223 M30 592 01:33:39 00:46:24
760 JĘDRZEJCZAK Wiktor 224 M30 593 01:33:44 00:46:29
761 WOŁKANIN Paweł Polpharma Run Team 67 M50 594 01:33:46 00:46:31
762 PABICH Krzysztof Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" 68 M50 595 01:33:47 00:46:32
763 DORUCH Marta 81 K30 168 01:33:54 00:46:39
764 WOŹNIAK Asia Drużyna Szpiku 82 K30 169 01:33:54 00:46:39
765 ZIELIŃSKI Maciej Wesoły Leroy 225 M30 596 01:33:58 00:46:43
766 CZECH Dorota O co biega 46 K40 170 01:33:59 00:46:44
767 BEDNARSKA Joanna Biegnę żeby Bartek mógł biegać 83 K30 171 01:33:59 00:46:44
768 WIECZOREK Piotr Biegnę , Żeby Bartek mógł Biegać 182 M40 597 01:34:04 00:46:49
769 ZDUŃCZYK Sylwia Biosfera 84 K30 172 01:34:07 00:46:52
770 SMODLIBOWSKI Tomasz KB SPARTAKUS 5 M70 598 01:34:18 00:47:03
771 KRUK Małgorzata 47 K40 173 01:34:19 00:47:04
772 BZDAK Alicja 48 K40 174 01:34:44 00:47:29
773 GAZZELLONE Marco 226 M30 599 01:35:12 00:47:57
774 KRÓL Robert "Aquarius" 183 M40 600 01:35:17 00:48:02
775 JANUS Jacek 184 M40 601 01:35:20 00:48:05
776 MICHALAK Grzegorz 1954 34 M60 602 01:35:30 00:48:15
777 MAKLES-KLUBA Magdalena ZRYW Parzymiechy 85 K30 175 01:35:33 00:48:18
778 PŁÓCIENNIK Monika 49 K40 176 01:35:37 00:48:22
779 KOPERTOWSKI Łukasz DELL RUNNING TEAM 227 M30 603 01:36:08 00:48:53
780 PIZON Paweł Sempertrans 228 M30 604 01:36:36 00:49:21
781 WYCISZKIEWICZ Stanisław 35 M60 605 01:36:49 00:49:34
782 MSZYCA Paweł 69 M50 606 01:37:03 00:49:48
783 ŚMICH Krzysztof 70 M50 607 01:37:03 00:49:48
784 SZCZEPANIAK Agnieszka EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ 86 K30 177 01:37:05 00:49:50
785 WOJTASZCZYK Stanisław Żytowice 71 M50 608 01:37:07 00:49:52
786 GRZEGORCZYK Piotr 6 M70 609 01:37:30 00:50:15
787 WAWRZYNIAK Ewa 25 K20 178 01:37:42 00:50:27
788 KOWALIK Adrian 79 M20 610 01:37:44 00:50:29
789 MODRZEJEWSKI Tomasz Staś Team 80 M20 611 01:37:50 00:50:35
790 NASTAROWICZ Emilia Staś Team 26 K20 179 01:37:50 00:50:35
791 DRACH Bartłomiej Biegacz Nowosolna 229 M30 612 01:37:50 00:50:35
792 TERESIŃSKA Jolanta BBL 50 K40 180 01:38:21 00:51:06
793 DUDA-ANDRZEJEWSKA Aleksandra 87 K30 181 01:38:23 00:51:08
794 BYJOCH Katarzyna 51 K40 182 01:38:24 00:51:09
795 PODSTAWKA Radek 185 M40 613 01:38:26 00:51:11
796 RŻANEK Ewa 88 K30 183 01:38:50 00:51:35
797 GAWOR Krzysztof 230 M30 614 01:38:56 00:51:41
798 MICHALCZUK Zenon 36 M60 615 01:39:03 00:51:48
799 WALASZCZYK Marcin Iron Fighters 231 M30 616 01:39:15 00:52:00
800 WALASZCZYK Anna Iron Fighters 89 K30 184 01:39:15 00:52:00
801 SOBOL Józef brak 72 M50 617 01:39:20 00:52:05
802 KRAWCZYK Aleksandra 90 K30 185 01:40:08 00:52:53
803 ZUTEREK Anna Czewarun TiM 91 K30 186 01:40:37 00:53:22
804 MILEWICZ-SUKIENNIK Magdalena 92 K30 187 01:41:18 00:54:03
805 JAROS Adam Dragosfera 186 M40 618 01:41:22 00:54:07
806 RĘBACZ Piotr ReebokRunCrew LDZ 187 M40 619 01:41:26 00:54:11
807 STASIAK Olga Happy Run :D 93 K30 188 01:41:29 00:54:14
808 PASIŃSKA Anna 52 K40 189 01:41:42 00:54:27
809 GAŁKA Anna 53 K40 190 01:42:15 00:55:00
810 CIEŚLIK Agnieszka KS Juvena Bełchatów 54 K40 191 01:42:40 00:55:25
811 KUJAWSKA Kamila 94 K30 192 01:42:59 00:55:44
812 OSIŃSKA Elżbieta E&S 12 K50 193 01:43:32 00:56:17
813 STĘPIEŃ Magda 95 K30 194 01:44:58 00:57:43
814 MAKOWSKI Roman korona pabianice 232 M30 620 01:45:23 00:58:08
815 PRASAL Konrad #blogerzybiegają 8 M16 621 01:46:45 00:59:30
816 MISZCZAK Anna Aflofarm Active Team 27 K20 195 01:47:21 01:00:06
817 KRAKOWIAK Ewelina Aflofarm Active Team 28 K20 196 01:47:23 01:00:08
818 MACIEJEWSKA Monika 1980 96 K30 197 01:47:45 01:00:30
819 IDCZAK Marta 55 K40 198 01:49:07 01:01:52
820 STANGRET Marta 97 K30 199 01:49:18 01:02:03
821 CIEŚLIK Konrad KS Juvena Bełchatów 188 M40 622 01:50:12 01:02:57
822 MORDALSKI Ireneusz Klub biegacza warta 189 M40 623 01:50:34 01:03:19
823 ROŚKOWSKI Tadeusz 37 M60 624 01:53:14 01:05:59
824 ZBIES Lidia ROMEX 4 K60 200 01:55:32 01:08:17
825 CZŁONKA Anna 29 K20 201 01:55:34 01:08:19
826 CIESIÓŁKA Anetta Amatorka 13 K50 202 01:55:42 01:08:27
827 BALCERAK-KOLASA Joanna EPOKA NORDICA ŁÓDŹ 56 K40 203 01:56:30 01:09:15
828 JANCZYK Małgorzata Kolasa Power Walk 98 K30 204 01:56:33 01:09:18
829 MROCZKOWSKI Janusz EPOKA NORDICA 38 M60 625 01:56:33 01:09:18
830 LESIAK Andrzej RYSIOTEAM 39 M60 626 01:56:35 01:09:20
831 TROCIŃSKA Katarzyna Kolasa-Power Walk 57 K40 205 01:56:36 01:09:21
832 CZUBIŃSKI Marek 5 M60 206 01:56:36 01:09:21
833 WITMAN Iwona Kolasa-Power Walk 14 K50 207 01:56:39 01:09:24
834 CIEPLUCHA Dorota Aflofarm Active Team 99 K30 208 01:57:26 01:10:11
835 KACZMAREK Włodzimierz Kolasa - Power Walk 40 M60 627 01:57:31 01:10:16
836 WIELEC Monika Kolasa-Power Walk 100 K30 209 01:59:12 01:11:57
837 KOLASA Wojciech Kolasa-Power Walk 190 M40 628 01:59:14 01:11:59