Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO MTB Energy 2019 - dystans GIGA

2019-06-20
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 REJCH Mateusz Fundacja Jeppesena 1 M30 1 08:10:33 00:00:00
2 BANACH Bartosz Torus - Apteka Gemini 2 M30 2 08:19:35 00:09:02
3 KOŁODZIK Grzegorz 1 M18 3 09:02:14 00:51:41
4 GRUSZECKI Damian Dream Tri Team 3 M30 4 09:13:53 01:03:20
5 SOLARSKI Jakub BST-Banach Sport Team 1 M40 5 09:17:41 01:07:08
6 FELON Michał zdrowyrower 2 M40 6 09:28:06 01:17:33
7 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 3 M40 7 09:40:01 01:29:28
8 BIELOWICZ Marek BST-BanachSportTeam 4 M40 8 09:49:28 01:38:55
9 SAJENKO Adam BST - Banach Sport Team 2 M18 9 09:53:57 01:43:24
10 HOPPE Mateusz Sopocki Klub Żeglarski 3 M18 10 09:56:26 01:45:53
11 KAWAŁKOWSKI Borys 4 M30 11 10:08:04 01:57:31
12 SUŁEK Grzegorz Fundacja Jeppesena 5 M30 12 10:14:48 02:04:15
13 WIŚNIEWSKI Dariusz 1 M50 13 10:18:13 02:07:40
14 SUŚ Arkadiusz Bydzia Power Bike Team 5 M40 14 10:25:25 02:14:52
15 WOLANIN Jakub GK Malbork 6 M30 15 10:33:28 02:22:55
16 GWIZDAŁA Karol ADVA Optical Networking / SPORTEVO 7 M30 16 10:34:12 02:23:39
17 ŻUCHLIŃSKI Adam 2 M50 17 10:34:21 02:23:48
18 BLOCH Roman Cyklo Kwidzyn / IP Kwidzyn Bike Team 8 M30 18 10:39:02 02:28:29
19 MISIASZEK Sławomir GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3 M50 19 10:49:10 02:38:37
20 KULLING Monika 1 K30 1 11:01:56 02:51:23
21 BAZIAK Piotr BIDYICOACH 6 M40 20 11:02:17 02:51:44
22 IMIANOWSKI Michał NDF Team Człuchów 4 M18 21 11:09:54 02:59:21
23 BOBOLA Maciek Rysianka team 7 M40 2 11:14:03 03:03:30
24 ROGOWSKI Leszek Toyota Walder 8 M40 22 11:33:34 03:23:01
25 SZYMKOW Slawek BST - Banach Sport Team 9 M40 23 11:52:58 03:42:25
26 WOJCISZKE Wojciech 9 M30 24 11:53:59 03:43:26
27 TOMASZEWSKI Waldemar BYDZIA POWER BIKE TEAM 10 M40 25 12:10:24 03:59:51
28 LECIEJEWSKI Mateusz NDF TEAM CZŁUCHÓW 5 M18 26 12:32:53 04:22:20
29 KONKEL Łukasz Fundacja Jeppesena 10 M30 27 12:35:53 04:25:20
30 SOLECKI Łukasz Soltrade 4 Runner 11 M40 28 12:50:14 04:39:41
31 STASZCZAK Paweł 12 M40 29 13:03:56 04:53:23
32 SŁOMKA Mateusz 10 M30 30 13:04:24 04:53:51
33 WRZESIŃSKI Karol 11 M30 31 13:16:37 05:06:04
34 MĄDZIELEWSKI Sławek KLUB KOLARSKA WDA ŚWIECIE 13 M40 32 13:49:22 05:38:49
35 TURSKA Katarzyna Fundacja Jeppesena 2 K30 3 15:31:11 07:20:38