Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino 2019 - 1/2 IM

2019-05-26
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 LUFT Mikołaj Luft TRI Team 1 M2 1 00:29:47 02:16:07 01:30:07 04:19:22 00:00:00
2 ZWIERZCHOWSKI Andrzej Triathlon Siedlce Club 2 M2 2 00:37:18 02:32:44 01:31:21 04:46:25 00:27:03
3 GRONDZIEWSKI Dariusz GVT BMC TRIATHLON TEAM 3 M2 3 00:32:42 02:34:39 01:36:34 04:47:59 00:28:37
4 GUDNASON Pétur Breidablik 4 M2 4 00:35:21 02:39:17 01:30:52 04:48:36 00:29:14
5 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 5 M2 5 00:43:55 02:29:03 01:30:01 04:48:56 00:29:34
6 JADACH Michał MEXICANA CHODEL 1 M1 6 00:43:34 02:32:59 01:28:17 04:49:35 00:30:13
7 JANIAK Paweł Triathlon Siedlce Club 6 M2 7 00:37:23 02:39:17 01:31:34 04:52:39 00:33:17
8 SOBOLEWSKI Marcin UKS TRS Susz 1 M3 8 00:38:01 02:42:11 01:27:52 04:52:49 00:33:27
9 WIĘCKOWSKI Dariusz AMS Triathlon 7 M2 9 00:35:08 02:45:29 01:32:42 04:57:17 00:37:55
10 BŁASZCZYK Przemysław PLAY/MYTRI 8 M2 10 00:38:32 02:37:18 01:38:59 05:00:00 00:40:38
11 SOBCZAK Marcin SobczakTeam 2 M3 11 00:40:25 02:37:39 01:37:56 05:01:50 00:42:28
12 ŻYŁA Marcin 9 M2 12 00:38:42 02:44:38 01:33:56 05:02:05 00:42:43
13 SERWIŃSKI Radek Neon Team 10 M2 13 00:44:24 02:43:56 01:27:59 05:03:02 00:43:40
14 SZNAJDER Mariusz 3 M3 14 00:37:22 02:44:19 01:39:50 05:06:13 00:46:51
15 BARAŃSKI Bartosz Smaruj Na Trening Team 4 M3 15 00:38:39 02:50:05 01:38:43 05:12:43 00:53:21
16 SIECIŃSKI Emilian UKS TRS Susz 2 M1 16 00:43:36 02:48:17 01:37:20 05:14:25 00:55:03
17 GELIŃSKI Karol 11 M2 17 00:45:25 02:46:45 01:42:20 05:21:04 01:01:42
18 SOCH Paweł BTH - IMPORT STAL 12 M2 18 00:49:12 02:47:43 01:32:41 05:22:06 01:02:44
19 WIERZBICKI Grzegorz Triathlon Siedlce Club 5 M3 19 00:45:18 02:44:58 01:47:21 05:25:29 01:06:07
20 DOBRZYŃSKI Przemysław Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" 6 M3 20 00:43:43 02:51:36 01:46:40 05:28:23 01:09:01
21 KURNYTA Robert 7 M3 21 00:44:15 02:55:19 01:42:52 05:28:49 01:09:27
22 WILMONT Krzysztof Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce 13 M2 22 00:45:20 02:53:03 01:51:56 05:34:26 01:15:04
23 WAKUŁA Marek Triathlon Siedlce Club 8 M3 23 00:45:40 02:58:39 01:42:37 05:34:39 01:15:17
24 DAJCZER Rafał Endless Pain 9 M3 24 00:42:46 03:05:56 01:39:48 05:36:03 01:16:41
25 ZACHARIASZ Maciej TRISPACE 14 M2 25 00:40:21 02:53:53 01:55:55 05:36:22 01:17:00
26 BUCZEK Robert Triathlon Siedlce Club 10 M3 26 00:44:05 02:52:21 01:52:32 05:37:39 01:18:17
27 FIGEL Michał Miki Team 11 M3 27 00:46:21 03:02:15 01:43:25 05:39:16 01:19:54
28 KRASUSKI Mirosław Triathlon Siedlce Club 1 M4 28 00:48:03 02:51:35 01:56:41 05:44:21 01:24:59
29 LANCKAMER Robert 12 M3 29 00:42:16 02:56:05 01:56:18 05:44:38 01:25:16
30 SOJKOWSKI Piotr Tri NEGU 15 M2 30 00:42:23 02:58:43 01:59:38 05:46:26 01:27:04
31 SKWAREK Grzegorz Tridea Team 2 M4 31 00:43:12 02:58:13 01:57:28 05:47:37 01:28:15
32 JUNGLING Mirosław Hubert Król TEAM 13 M3 32 00:57:53 02:47:00 01:59:07 05:50:36 01:31:14
33 ITTRICH Michał 14 M3 33 00:49:55 02:59:13 01:51:44 05:51:26 01:32:04
34 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG 16 M2 34 00:43:33 03:00:47 01:59:26 05:52:28 01:33:06
35 JUCHNIEWICZ Lidia Trening Czyni Mistrza 1 K2 1 00:45:54 03:05:41 01:54:40 05:53:29 01:34:07
36 JANKOWSKI Damian TriClub 17 M2 35 00:43:25 03:14:26 01:48:14 05:54:50 01:35:28
37 FARAN Grzegorz GTSulmin 15 M3 36 00:41:47 03:04:49 02:02:34 05:56:21 01:36:59
38 KRZEMIŃSKI Maciej MSU S.A. 18 M2 37 00:49:41 02:48:17 02:12:39 05:57:15 01:37:53
39 OSIECKI Ireneusz CompleXsports Triathlon TEAM 3 M4 38 00:47:22 02:51:51 02:13:45 05:58:41 01:39:19
40 SZPUNAR maciej 16 M3 39 00:52:04 03:03:50 01:51:06 06:01:33 01:42:11
41 BIELAWSKI Robert Kancelaria Bielawski 17 M3 40 00:49:40 03:07:17 01:57:50 06:01:55 01:42:33
42 KOPANSKA Kinga Triathlon Siedlce Club 2 K2 2 00:55:17 03:26:04 01:57:36 06:26:48 02:07:26
43 KWAKSZYS Krzysztof Łyna Sępopol 19 M2 41 00:47:40 03:20:56 02:17:32 06:32:15 02:12:53
44 ANDRULEWICZ Piotrek Mewa Gdynia 3 M1 42 00:49:22 03:40:35 02:06:53 06:44:20 02:24:58
45 KOBYLARCZYK Krzysztof Biegałem z Kają 18 M3 43 00:50:45 03:32:37 02:16:24 06:47:24 02:28:02
46 SAULS Clint South London Harriers 19 M3 44 00:48:13 03:13:43 02:39:46 06:51:05 02:31:43