Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino 2019 - 1/4 IM

2019-05-26
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 RUCIŃSKI Jakub Bike U Up- Europell 1 M3 1 00:18:26 01:05:15 00:39:57 02:06:38 00:00:00
2 WĄSOWSKI Rafał Najmowicz Triathlon Team 1 M1 2 00:16:18 01:09:41 00:40:13 02:08:54 00:02:16
3 BIEGAŁA Marek Bike U Up - Europell 1 M2 3 00:20:01 01:07:39 00:40:18 02:10:54 00:04:16
4 KOSMALA Maciej Czaja Training System 2 M1 4 00:16:20 01:09:59 00:40:28 02:11:38 00:05:00
5 RULIŃSKI Przemysław CTS Czaja Training System 2 M2 5 00:19:47 01:09:13 00:40:31 02:12:33 00:05:55
6 RESZKE Paweł UKS Tri-Team Rumia 3 M2 6 00:18:41 01:12:33 00:38:54 02:13:16 00:06:38
7 GORGOŃ Cezary CTS-CzajaTrainingSystem 4 M2 7 00:19:43 01:10:59 00:41:21 02:15:01 00:08:23
8 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System 2 M3 8 00:18:45 01:10:21 00:43:10 02:16:16 00:09:38
9 HERING Mateusz TRI TEAM BYTÓW / Hering_triathlon 3 M1 9 00:18:50 01:14:03 00:41:17 02:16:53 00:10:15
10 MISZEWSKI Krzysztof CTS - Czaja Training System / Dream Tri Team 5 M2 10 00:21:32 01:11:41 00:40:22 02:17:32 00:10:54
11 KULIK Jacek KULIK&KUREK 3 M3 11 00:18:46 01:13:14 00:42:50 02:18:19 00:11:41
12 BUSZAN Radek Niemaniemoge 6 M2 12 00:17:05 01:13:54 00:43:51 02:18:26 00:11:48
13 KUFEL Szymon Endure Team 4 M1 13 00:21:39 01:10:59 00:42:13 02:18:37 00:11:59
14 JUŚKIW Paweł 7 M2 14 00:17:21 01:15:30 00:43:46 02:20:08 00:13:30
15 LIS Paweł CTS / SNT 4 M3 15 00:17:59 01:14:53 00:44:45 02:20:45 00:14:07
16 TWAROWSKI Michal TRISPACE / Jeppesen 5 M3 16 00:19:49 01:14:58 00:42:54 02:20:56 00:14:18
17 ZAWISTOWSKI Michał Smaruj na trening team 6 M3 17 00:18:46 01:14:12 00:46:09 02:22:02 00:15:24
18 DOBOSIK Damian 3athlete 8 M2 18 00:20:16 01:15:22 00:44:00 02:23:11 00:16:33
19 LENZ Magdalena TRI Starogard Gdański 1 K2 1 00:19:43 01:17:18 00:43:17 02:23:30 00:16:52
20 MOWINSKI Filip dreamtriteam 5 M1 19 00:20:23 01:13:08 00:46:21 02:23:35 00:16:57
21 WILANDT Konrad Gdyński Triathlon 9 M2 20 00:20:20 01:15:27 00:44:58 02:23:56 00:17:18
22 MISZEWSKI Mateusz CTS - Czaja Training System 10 M2 21 00:17:38 01:21:58 00:41:53 02:24:58 00:18:20
23 SKRZYCKI Lukasz 11 M2 22 00:20:26 01:14:46 00:47:09 02:25:52 00:19:14
24 GIEDROJĆ Tomasz KTS IRONMAN 12 M2 23 00:19:37 01:18:14 00:44:06 02:26:31 00:19:53
25 TOMASZEWSKI Michał 13 M2 24 00:19:38 01:16:18 00:45:43 02:26:35 00:19:57
26 ZIENKIEWICZ Janusz TRISPACE /Allianz Triathlon Team 7 M3 25 00:19:46 01:18:37 00:44:26 02:26:49 00:20:11
27 CZECH Mariusz UKS TRI-TEAM RUMIA 14 M2 26 00:19:57 01:18:58 00:44:11 02:27:43 00:21:05
28 IGIELSKI Armin Tancia team 8 M3 27 00:19:34 01:19:00 00:46:04 02:28:23 00:21:45
29 GRUSZECKI Damian Dream Tri Team 15 M2 28 00:21:42 01:18:59 00:43:22 02:28:35 00:21:57
30 CIEPIELEWSKI Patryk 6 M1 29 00:21:36 01:19:14 00:42:53 02:28:39 00:22:01
31 FRUKACZ Kamil 7 M1 30 00:16:47 01:20:56 00:46:50 02:28:43 00:22:05
32 BISKUPSKI Mariusz UKS TRS SUSZ 9 M3 31 00:18:49 01:18:21 00:46:45 02:28:55 00:22:17
33 ZASADA Grzegorz UKS TRI-TEAM RUMIA 10 M3 32 00:21:09 01:15:27 00:47:03 02:29:01 00:22:23
34 FAJKS Adam Rada Gminy Kosakowo 11 M3 33 00:18:32 01:17:41 00:49:33 02:29:18 00:22:40
35 TOMASZEWICZ Damian Tomaszewicz Team 8 M1 34 00:19:52 01:16:56 00:49:22 02:29:32 00:22:54
36 ŻURAWICZ Andrzej Dare2Tri 16 M2 35 00:21:38 01:19:01 00:45:01 02:29:41 00:23:03
37 PAŁYSA Marek Tri NEGU 12 M3 36 00:18:43 01:18:30 00:48:37 02:30:01 00:23:23
38 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE 1 M4 37 00:22:30 01:16:48 00:46:45 02:30:44 00:24:06
39 WALKOWIAK Marcin Agros-TJ 13 M3 38 00:21:32 01:18:26 00:46:59 02:31:06 00:24:28
40 MUCHA Robert Sportowe Love 14 M3 39 00:23:00 01:15:51 00:45:12 02:31:07 00:24:29
41 LEMKE Leszek Gdyński Triathlon 15 M3 40 00:23:34 01:18:22 00:45:19 02:31:41 00:25:03
42 PIETRASIK Przemysław 17 M2 41 00:22:02 01:18:07 00:48:38 02:32:34 00:25:56
43 GRYBER Piotr Grybcio Team 16 M3 42 00:22:00 01:19:12 00:46:44 02:32:57 00:26:19
44 SZAPIEL Andrzej SPRING/CTS/TRIATHLONTRÓJMIASTO 9 M1 43 00:21:53 01:21:19 00:44:13 02:33:06 00:26:28
45 PAŹ Michał NeonTeam 17 M3 44 00:19:51 01:18:16 00:50:02 02:33:09 00:26:31
46 BORYCKI Marcin 18 M3 45 00:22:07 01:17:19 00:48:31 02:33:14 00:26:36
47 KACZKOWSKA Katarzyna 2 K2 2 00:24:42 01:18:39 00:45:17 02:33:30 00:26:52
48 MARTYNOWICZ Michał TRISPACE 19 M3 46 00:18:43 01:22:24 00:49:20 02:34:01 00:27:23
49 BOCIAN Łukasz F3Team 18 M2 47 00:19:04 01:20:40 00:49:50 02:34:30 00:27:52
50 ROSIŃSKI Jarosław 20 M3 48 00:21:03 01:19:36 00:48:47 02:34:57 00:28:19
51 MAŃCZAK Jakub DELFIN GDYNIA 21 M3 49 00:17:27 01:21:26 00:51:44 02:35:04 00:28:26
52 HAJDUCKI Jarosław ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 22 M3 50 00:20:27 01:21:44 00:48:16 02:35:21 00:28:43
53 PRĄDZYŃSKI Marcin TRISPACE 23 M3 51 00:20:17 01:24:02 00:46:57 02:35:31 00:28:53
54 KULKA Sergiusz TriNEGU 19 M2 52 00:19:45 01:20:49 00:50:38 02:35:35 00:28:57
55 BISKUPSKI Cezary Trispace 20 M2 53 00:28:57 01:15:48 00:45:03 02:35:56 00:29:18
56 SIŁKOWSKI Radosław Heiztechnik 24 M3 54 00:23:22 01:20:11 00:47:00 02:36:24 00:29:46
57 JAKOBSCHY Łukasz F3Team 25 M3 55 00:20:09 01:19:35 00:52:09 02:36:26 00:29:48
58 ŚCIBIOR Marek Neon Team 26 M3 56 00:21:40 01:22:13 00:49:18 02:36:48 00:30:10
59 BORKOWSKI Tomasz Kujavia3Team 27 M3 57 00:22:23 01:20:57 00:48:46 02:36:58 00:30:20
60 SIKORA Dariusz ETT Elbląg Triathlon Team 28 M3 58 00:24:06 01:21:01 00:48:29 02:37:31 00:30:53
61 PIOTROWSKI Artur Triathlon Siedlce Club 29 M3 59 00:18:36 01:20:10 00:50:30 02:37:40 00:31:02
62 KLIMOWSKI Przemysław ETT - Elbląg Triathlon Team 30 M3 60 00:21:47 01:23:47 00:47:24 02:38:37 00:31:59
63 ANTKOWIAK Bartosz TriSpace 21 M2 61 00:24:03 01:21:35 00:49:11 02:38:54 00:32:16
64 ROKICKI Leszek ETT Elbląg Triathlon Team 31 M3 62 00:24:22 01:23:10 00:46:28 02:38:57 00:32:19
65 WOŹNIAK Jacek PORTA ACTIVE TEAM 22 M2 63 00:21:12 01:21:53 00:49:51 02:39:21 00:32:43
66 IGNACZAK Piotr TriSpace 32 M3 64 00:22:15 01:21:55 00:50:03 02:39:22 00:32:44
67 TROŚNIAK Piotr CTS 33 M3 65 00:19:11 01:25:07 00:50:00 02:39:23 00:32:45
68 WINCZEWSKI Krzysztof F3team 23 M2 66 00:24:11 01:18:54 00:50:41 02:39:26 00:32:48
69 MAZLOUM Amir Kuźnia Triathlonu 24 M2 67 00:20:03 01:24:47 00:50:39 02:39:29 00:32:51
70 MAJEWSKI Roman Toruński Klub Triathlonowy 34 M3 68 00:18:37 01:22:48 00:53:20 02:39:36 00:32:58
71 KRÓLICKI Maciej Tri NEGU 25 M2 69 00:26:34 01:16:53 00:50:15 02:39:42 00:33:04
72 DUBIELLA Adam Rak Team 35 M3 70 00:21:31 01:24:12 00:50:21 02:39:49 00:33:11
73 WALENTYNOWICZ Adam DOMO TEAM 26 M2 71 00:22:57 01:19:08 00:53:15 02:40:08 00:33:30
74 GÓRNY Wojciech TRISPACE 36 M3 72 00:23:01 01:27:11 00:44:44 02:40:36 00:33:58
75 ZAWIEROWSKA Ewelina 3 K2 3 00:24:10 01:20:35 00:51:53 02:40:52 00:34:14
76 CZAUS Adam Turbinki.com.pl 27 M2 73 00:19:50 01:23:14 00:53:41 02:41:00 00:34:22
77 PARACKI Tomasz F3TEAM 10 M1 74 00:20:05 01:27:20 00:46:07 02:41:06 00:34:28
78 PIOTROWSKI Daniel SwimStory 11 M1 75 00:17:48 01:26:43 00:53:07 02:41:18 00:34:40
79 MATEJA Lukasz SONY PICTURES 28 M2 76 00:22:24 01:25:53 00:47:41 02:41:18 00:34:40
80 PRUCHNICKI Rafał 29 M2 77 00:22:29 01:21:41 00:52:00 02:41:20 00:34:42
81 PIĘTA Sylwester Radio Gdańsk 30 M2 78 00:21:35 01:25:54 00:49:18 02:41:42 00:35:04
82 KMIECIK Jacek Complexsports 31 M2 79 00:21:42 01:25:32 00:49:25 02:42:04 00:35:26
83 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 37 M3 80 00:21:29 01:23:34 00:52:31 02:42:15 00:35:37
84 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ BST 4 K2 4 00:19:42 01:23:52 00:55:24 02:42:21 00:35:43
85 JANTA Marek Smaruj Na Trening 32 M2 81 00:23:05 01:23:06 00:51:42 02:42:37 00:35:59
86 BARTKOWSKI Marek EndureTeam 38 M3 82 00:24:22 01:21:20 00:50:20 02:42:49 00:36:11
87 DAWIDOWICZ Maciej Brzoza Biega 39 M3 83 00:20:21 01:22:29 00:55:43 02:43:02 00:36:24
88 PIĄTKOWSKI Andrzej ĄĘ Tri Club 2 M4 84 00:23:14 01:25:42 00:48:42 02:43:22 00:36:44
89 PODGÓRSKI Witold F3Team 40 M3 85 00:20:29 01:23:29 00:50:28 02:43:26 00:36:48
90 DZIOBA Michał TRI Dzioba 41 M3 86 00:20:10 01:27:39 00:49:17 02:43:26 00:36:48
91 OTŁOWSKI Grzegorz ETT - Elbląg Triathlon Team 33 M2 87 00:22:10 01:27:14 00:50:15 02:43:53 00:37:15
92 JANKOWSKI Tomasz TRISPACE 42 M3 88 00:22:47 01:22:43 00:52:43 02:43:57 00:37:19
93 KLUCZYK Artur Tomaszewicz Team 12 M1 89 00:19:54 01:23:33 00:57:49 02:44:23 00:37:45
94 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof SPORTEVO 3 M4 90 00:24:20 01:25:43 00:49:05 02:44:45 00:38:07
95 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna TRISPACE 1 K3 5 00:21:13 01:25:38 00:53:48 02:44:51 00:38:13
96 RUBAJ Adam KTS IRONMAN 43 M3 91 00:22:19 01:22:18 00:55:56 02:45:24 00:38:46
97 CEJKO Wojciech Dead on Arrival 44 M3 92 00:22:52 01:25:24 00:51:16 02:45:33 00:38:55
98 NEUMANN Krzysztof LUFT TRI Team 45 M3 93 00:21:59 01:26:00 00:51:09 02:45:49 00:39:11
99 LIBERKA Tomasz 46 M3 94 00:27:21 01:23:04 00:51:24 02:45:52 00:39:14
100 BEDNARCZYK Arkadiusz JKLA JAWOR 47 M3 95 00:23:54 01:27:38 00:50:20 02:46:38 00:40:00
101 GOSZ Marcin Endure Team 48 M3 96 00:21:19 01:28:24 00:52:52 02:47:06 00:40:28
102 KOSPAŁPAWŁOWSKI Łukasz LOTOS Running Team 34 M2 97 00:24:59 01:25:33 00:51:14 02:47:11 00:40:33
103 ZAKURZEWSKI Tomasz Brzoza biega 49 M3 98 00:22:12 01:28:53 00:52:24 02:47:38 00:41:00
104 STRUMIŃSKI Rafał Dziki Koszalin 35 M2 99 00:27:08 01:24:34 00:50:47 02:47:45 00:41:07
105 PAWELCZYK Marcin 13 M1 100 00:19:39 01:30:53 00:53:13 02:48:02 00:41:24
106 WAJS Anna 1 K1 6 00:26:40 01:27:27 00:49:45 02:48:03 00:41:25
107 TURSKI Krzysztof 36 M2 101 00:21:33 01:27:04 00:54:01 02:48:13 00:41:35
108 KOWALSKI Łukasz Complexsports 37 M2 102 00:24:07 01:24:27 00:53:39 02:48:16 00:41:38
109 FLISIKOWSKI Szymon SPORTEVO 38 M2 103 00:23:16 01:29:34 00:51:23 02:48:18 00:41:40
110 KAMIŃSKA Daniela 2 K1 7 00:18:44 01:31:47 00:54:39 02:48:43 00:42:05
111 KLIMOWSKA Anetta ETT - Elbląg Triathlon Team 2 K3 8 00:21:38 01:31:47 00:50:14 02:48:47 00:42:09
112 KLOMFAS Miron TriSpace 50 M3 104 00:23:52 01:26:07 00:53:32 02:48:57 00:42:19
113 STENKA Tomasz Aktywnie Nakręceni 14 M1 105 00:24:55 01:27:43 00:49:49 02:48:59 00:42:21
114 GÓRSKI Bartosz Toruń Multisport Team 39 M2 106 00:23:56 01:22:38 00:55:52 02:49:26 00:42:48
115 DŁUTKOWSKI Jakub KubuśTeam 15 M1 107 00:20:00 01:32:49 00:52:07 02:49:42 00:43:04
116 JARMOŁOWICZ Beata Dream Tri Team 3 K3 9 00:26:09 01:23:58 00:54:05 02:49:44 00:43:06
117 PAWLICKI Krzysztof Kosmiczne Dziady 40 M2 108 00:22:44 01:26:19 00:53:09 02:50:06 00:43:28
118 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS Czaja Training System 4 K3 10 00:27:17 01:26:21 00:51:59 02:50:17 00:43:39
119 GUTOWSKI Damian 51 M3 109 00:21:35 01:28:15 00:54:53 02:50:49 00:44:11
120 JÓŹWIAK Łukasz 52 M3 110 00:24:06 01:29:55 00:50:16 02:50:54 00:44:16
121 OLSZEWSKI Adam 53 M3 111 00:26:28 01:28:04 00:48:16 02:51:17 00:44:39
122 SADOWSKI Piotr DISINN Club 41 M2 112 00:22:13 01:26:33 00:56:32 02:51:34 00:44:56
123 TELSZEWSKI Maciej Wagabunda Mała Piaśnica 54 M3 113 00:24:10 01:29:52 00:50:39 02:51:43 00:45:05
124 PALMOWSKI Łukasz Kontrolerski Team 55 M3 114 00:22:51 01:28:01 00:56:51 02:51:54 00:45:16
125 BEDNAREK Patrycja TRISPACE 5 K2 11 00:24:09 01:27:08 00:56:51 02:52:18 00:45:40
126 KWIDZIŃSKI Krzysztof Purtki 56 M3 115 00:21:56 01:31:14 00:53:57 02:52:27 00:45:49
127 BEJM Łukasz 42 M2 116 00:26:05 01:30:30 00:50:00 02:52:35 00:45:57
128 USTOWSKI Przemysław USTeam 57 M3 117 00:25:10 01:31:17 00:50:27 02:52:59 00:46:21
129 DRABJEWSKI Paweł Tkkf WODNIK WIĘCBORK 43 M2 118 00:26:23 01:27:21 00:53:22 02:53:05 00:46:27
130 WARSZAWSKI Filip biegamyrazem.pl 58 M3 119 00:24:27 01:27:56 00:55:10 02:53:23 00:46:45
131 LASKOWSKI Leszek ciesz się życiem! 44 M2 120 00:21:40 01:31:26 00:54:41 02:53:25 00:46:47
132 WOJCIECHOWSKI Adam 4 M4 121 00:24:09 01:27:51 00:55:44 02:53:58 00:47:20
133 ŁUSZCZEWSKI Krzysztof Żytnia Team 59 M3 122 00:24:25 01:27:40 00:56:19 02:54:19 00:47:41
134 WASIEK Miroslaw UKS TRI-TEAM RUMIA 5 M4 123 00:22:47 01:28:16 00:58:18 02:54:39 00:48:01
135 MADZIĄG Marcin I-ROMAN 60 M3 124 00:23:49 01:28:04 00:57:19 02:54:57 00:48:19
136 OBRAŁ Jolanta 6 K2 12 00:22:18 01:37:06 00:48:41 02:55:04 00:48:26
137 PIEPER Daniel 45 M2 125 00:24:28 01:31:34 00:52:39 02:55:53 00:49:15
138 ROSA Grzegorz Omega Fitness&Gym Luzino 46 M2 126 00:27:47 01:28:29 00:51:40 02:55:59 00:49:21
139 SZNAZA Tadeusz ETT-Elbląg Triathlon Team 1 M5 127 00:22:09 01:34:04 00:53:46 02:56:31 00:49:53
140 KĘSICKI Sebastian Kwidzyn 61 M3 128 00:24:26 01:30:18 00:53:46 02:56:33 00:49:55
141 HOGA Fryderyk Ave, Caesar, morituri te salutant! 47 M2 129 00:22:45 01:36:51 00:50:54 02:56:50 00:50:12
142 ŻYLEWICZ Mateusz Dream Tri Team 48 M2 130 00:18:22 01:34:02 00:58:55 02:56:58 00:50:20
143 KRAMARZ Agnieszka TriLadies 3 K1 13 00:24:00 01:26:15 01:02:00 02:57:28 00:50:50
144 WRONOWSKI Marcin the recyckings 49 M2 131 00:28:35 01:34:25 00:49:02 02:58:21 00:51:43
145 LISIUS Tomasz 6 M4 132 00:24:18 01:29:48 00:57:26 02:58:27 00:51:49
146 KOPAŃSKA Katarzyna Triathlon Siedlce Club 1 K4 14 00:24:04 01:36:29 00:52:25 02:59:10 00:52:32
147 MOCARSKI Wojciech Arka Gdynia 50 M2 133 00:24:02 01:29:57 00:58:16 02:59:13 00:52:35
148 LACHOWIECKI Wojciech 62 M3 134 00:20:59 01:32:18 00:59:40 02:59:29 00:52:51
149 KRZYŻANOWSKI Piotr 16 M1 135 00:22:27 01:30:43 01:02:02 03:00:03 00:53:25
150 HINC Kamil Tri Starogard Gdański 17 M1 136 00:27:52 01:32:13 00:54:10 03:00:47 00:54:09
151 SZYMCZAK Jakub 51 M2 137 00:21:27 01:34:18 00:58:11 03:00:56 00:54:18
152 CNOTA Janusz UKS Tri-Team Rumia 2 M5 138 00:23:33 01:32:07 00:57:38 03:01:07 00:54:29
153 RUTKOWSKI Adam Olender 18 M1 139 00:22:21 01:39:59 00:53:39 03:01:28 00:54:50
154 ATRASZKIEWICZ Magda 5 K3 15 00:25:53 01:31:55 00:57:07 03:01:31 00:54:53
155 KASPEROWICZ Dariusz Wieczorne Bieganie w Szczecinie 63 M3 140 00:26:38 01:33:11 00:54:36 03:01:56 00:55:18
156 SPŁAWIŃSKI Paweł APATOR Metrix S.A. 64 M3 141 00:24:13 01:33:22 00:57:18 03:01:58 00:55:20
157 KMIEĆ Karolina Trispace 7 K2 16 00:28:12 01:32:10 00:55:28 03:02:04 00:55:26
158 LIANA Jolanta 6 K3 17 00:22:54 01:33:55 00:58:27 03:02:06 00:55:28
159 SZCZUCKI Piotr LOTOS Running Team 52 M2 142 00:27:06 01:30:40 00:57:17 03:02:16 00:55:38
160 KUNKEL Mariusz SMARUJ NA TRENING TEAM 65 M3 143 00:26:08 01:37:32 00:52:41 03:02:31 00:55:53
161 THRUN Mikołaj 53 M2 144 00:24:29 01:30:32 01:01:03 03:02:46 00:56:08
162 ODZIOBA Sebastian The Recyckings 54 M2 145 00:22:09 01:32:06 01:01:06 03:02:48 00:56:10
163 CIESIELSKI Maciej MBC Team 55 M2 146 00:22:35 01:39:17 00:52:12 03:02:58 00:56:20
164 RAPACKI Szymon 56 M2 147 00:27:37 01:31:06 00:57:44 03:03:30 00:56:52
165 JÓŹWIAK Krzysztof Prosecco Team SIEDLCE 66 M3 148 00:28:25 01:37:15 00:50:07 03:04:38 00:58:00
166 LADEMAN-WĘSIERSKA Sylwia SobczakTeam 8 K2 18 00:27:45 01:34:15 00:57:44 03:05:13 00:58:35
167 ZŁOCH Aleksander 19 M1 149 00:22:59 01:30:56 01:06:32 03:06:00 00:59:22
168 DĘBICKI Artur 7 M4 150 00:20:29 01:38:56 01:00:11 03:06:30 00:59:52
169 NALEŻYTY Katarzyna kasia.nalezyty.pro 4 K1 19 00:26:31 01:38:35 00:55:11 03:06:33 00:59:55
170 JÓŹWIAK Barbara YULO RUN TEAM SIEDLCE / Triathlon Siedlce Club 9 K2 20 00:30:43 01:38:05 00:51:08 03:06:47 01:00:09
171 JURAK Krzysztof 20 M1 151 00:25:44 01:38:08 00:58:32 03:06:53 01:00:15
172 TOMCZYK Marcin SPORTEVO 67 M3 152 00:24:31 01:30:37 01:01:26 03:07:40 01:01:02
173 ANDRYSZAK Piotr Andryszak Team 68 M3 153 00:28:28 01:33:21 00:58:17 03:07:59 01:01:21
174 WIELGUS Janusz SportEvo 69 M3 154 00:29:07 01:37:49 00:55:10 03:08:19 01:01:41
175 ORZŁOWSKI Radosław 70 M3 155 00:22:06 01:36:34 01:03:31 03:08:26 01:01:48
176 OSIPOWICZ Pawel 71 M3 156 00:24:34 01:35:29 01:01:55 03:08:57 01:02:19
177 MARTYNOWICZ Maria TRISPACE 7 K3 21 00:28:10 01:33:29 01:01:39 03:09:04 01:02:26
178 SEMSCH Artur Nordea Triathlon Team 8 M4 157 00:25:22 01:37:36 00:57:11 03:09:11 01:02:33
179 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU 72 M3 158 00:22:50 01:40:15 01:00:17 03:10:18 01:03:40
180 SZULC Maciej ETT - Elbląg Triathlon Team 73 M3 159 00:24:23 01:43:48 00:54:26 03:10:19 01:03:41
181 ODZIOBA Daniel The Recyckings 57 M2 160 00:24:15 01:43:05 00:58:34 03:12:05 01:05:27
182 RÓŻALSKI Maciej OKP 74 M3 161 00:22:43 01:31:40 01:09:00 03:12:14 01:05:36
183 LIPIŃSKI Błażej Truck Driving Academy 58 M2 162 00:33:04 01:34:32 01:02:37 03:15:11 01:08:33
184 TAFIŁOWSKI Robert RTeam 75 M3 163 00:30:49 01:33:01 01:03:57 03:15:13 01:08:35
185 RĄCZKOWSKI Dariusz 76 M3 164 00:27:48 01:34:07 01:07:01 03:15:58 01:09:20
186 TRYPUĆ-MAGDZIARZ Aleksandra OLADENTAL 8 K3 22 00:28:36 01:37:06 01:03:54 03:16:02 01:09:24
187 TAMKUN-PAWŁOWSKA Małgorzata ETT Elbląg Triathlon Team 9 K3 23 00:26:16 01:43:49 01:00:10 03:16:10 01:09:32
188 KALUKIN Krzysztof Complexsports Triathlon Team 77 M3 165 00:29:14 01:39:21 01:03:11 03:20:07 01:13:29
189 MAŁKIŃSKI Józef 3 M5 166 00:31:37 01:43:47 00:59:10 03:21:41 01:15:03
190 BARANOWSKI Marek COM-DKM 9 M4 167 00:24:35 01:47:36 01:02:13 03:22:05 01:15:27
191 ADAMCZAK Krzysztof 10 M4 168 00:23:37 01:43:04 01:05:12 03:22:09 01:15:31
192 OKON Michał Parkrun Gdynia 78 M3 169 00:27:49 01:41:00 01:03:51 03:23:14 01:16:36
193 GAJEWSKI Przemek SyberianHamster 79 M3 170 00:28:02 01:47:19 00:58:55 03:23:26 01:16:48
194 HENNIG Tomasz WOPR Wejherowo 80 M3 171 00:27:15 01:48:13 01:01:07 03:23:56 01:17:18
195 SIEDLECKI Artur Morsy Gdyńskie 81 M3 172 00:32:02 01:41:35 01:04:16 03:24:34 01:17:56
196 KWAPISZ Anna TSUNAMI-TRI 10 K3 24 00:27:58 01:48:43 00:58:55 03:24:56 01:18:18
197 GAPINSKI Piotr 82 M3 173 00:27:04 01:36:46 01:15:40 03:25:43 01:19:05
198 KRASUSKA-BŁACHNIO Ewa TSC 10 K2 25 00:30:44 01:43:17 01:03:36 03:25:59 01:19:21
199 STRÓŻYK Leszek 59 M2 174 00:22:56 01:40:07 01:14:00 03:26:15 01:19:37
200 STANIUK Bartosz Toyota Słupsk 60 M2 175 00:26:02 01:41:07 01:11:09 03:26:24 01:19:46
201 CZERNIAK Gracjan 61 M2 176 00:30:51 01:39:02 01:08:02 03:26:24 01:19:46
202 MARSZAŁEK Sebastian BigYellowFoot Adventure Team 21 M1 177 00:29:32 01:57:28 00:55:17 03:26:48 01:20:10
203 OLSZEWSKA Karina 11 K3 26 00:28:05 01:50:19 01:05:34 03:30:29 01:23:51
204 SZMIENDOWSKA-KRÓLAK Paulina MTB Kwidzyn Team 5 K1 27 00:39:59 01:39:07 01:06:54 03:37:37 01:30:59
205 KACZMAREK Sławomir NO RISK NO FUN 83 M3 178 00:31:19 01:50:03 01:15:05 03:44:29 01:37:51
206 KOPCZYŃSKI Maciej 84 M3 179 00:29:04 01:57:51 01:09:37 03:46:25 01:39:47
207 MARCISZEWSKA Aneta Triathlon Siedlce Club 12 K3 28 00:27:03 01:50:43 01:18:29 03:46:26 01:39:48
208 BYSTRAM Aleksandra TRI-SEA MEWA Władysławowo 2 K4 29 00:32:27 02:05:41 01:17:08 04:04:38 01:58:00