Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino - 1/8 IM

2019-05-26
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 MIZIARSKI Paweł FUNDACJA JEPPESENA- TORUS 1 M1 1 00:08:48 00:35:14 00:19:32 01:06:08 00:00:00
2 SZYMONIK Filip Endless Pain 2 M1 2 00:09:12 00:34:53 00:19:53 01:06:42 00:00:34
3 BEREZA Lukasz 3 M1 3 00:09:48 00:35:00 00:19:48 01:06:56 00:00:48
4 CZAPIŃSKI Michał EUROPELL - BIKE U UP 1 M2 4 00:11:15 00:33:56 00:18:00 01:06:57 00:00:49
5 SIEJAKOWSKI Michał NST/KTS IRONMAN 1 M3 5 00:09:37 00:34:35 00:20:27 01:07:12 00:01:04
6 KUBIŃSKI Jakub Enea Bydgoszcz Triathlon Tem 2 M2 6 00:09:35 00:34:58 00:20:14 01:07:29 00:01:21
7 SOSNOWSKI Lukasz Endure Team 3 M2 7 00:10:43 00:34:38 00:19:47 01:07:45 00:01:37
8 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team 4 M2 8 00:10:38 00:35:43 00:19:57 01:08:44 00:02:36
9 PIERNICKI Krzysztof Endure Team 5 M2 9 00:09:06 00:35:47 00:21:37 01:09:22 00:03:14
10 KOŁOSOWSKI Kamil Nadaktywni/Peleton.pl 6 M2 10 00:10:33 00:36:10 00:20:17 01:09:49 00:03:41
11 PACHOLCZYK Krzysztof Nordex Polska 7 M2 11 00:10:54 00:36:34 00:19:55 01:09:57 00:03:49
12 KRZEMIŃSKI Jakub Fundacja Jeppesena 4 M1 12 00:10:22 00:35:42 00:21:08 01:10:28 00:04:20
13 RÓŻALSKI Piotr ETT - Elbląg Triathlon Team 2 M3 13 00:09:58 00:35:54 00:21:25 01:10:33 00:04:25
14 KULIK Kamil CTS 1 M1 14 00:10:48 00:37:36 00:19:22 01:10:49 00:04:41
15 WOŁOSZYK Kamil Fundacja Jeppesena 5 M1 15 00:10:33 00:37:16 00:20:40 01:10:59 00:04:51
16 WRONKA Cezary Bike U Up 8 M2 16 00:10:29 00:37:38 00:20:07 01:11:14 00:05:06
17 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace 3 M3 17 00:10:46 00:35:31 00:22:00 01:11:36 00:05:28
18 KUKULSKI Karol AMW Gdynia 6 M1 18 00:08:45 00:38:00 00:22:47 01:12:28 00:06:20
19 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM 9 M2 19 00:10:41 00:37:31 00:22:20 01:13:18 00:07:10
20 ZAJK Michał 7 M1 20 00:11:08 00:37:44 00:21:06 01:13:36 00:07:28
21 MARZEC Mieszko AquaStacja Gdańsk 4 M3 21 00:10:29 00:36:44 00:23:09 01:14:07 00:07:59
22 SZYTTENHOLM Oliwier Trispace, Zdazyc z Pomocą,Neuron,Centrum 10 M2 22 00:12:15 00:37:10 00:22:04 01:14:29 00:08:21
23 SZCZEPANIAK Bartosz MaruszkaTeam 11 M2 23 00:10:21 00:39:54 00:21:53 01:14:45 00:08:37
24 SZATROWSKI Radosław 12 M2 24 00:08:54 00:39:55 00:23:18 01:15:11 00:09:03
25 SZOT Dawid Tri NEGU // Artneo Team 8 M1 25 00:11:48 00:38:25 00:22:33 01:16:02 00:09:54
26 GOŹDZIEWICZ Paweł COMPLEXSPORTS / BIEGAMYRAZEM.PL 5 M3 26 00:11:55 00:37:46 00:23:04 01:16:04 00:09:56
27 KULESZA Mariusz #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis 6 M3 27 00:11:12 00:40:22 00:21:08 01:16:05 00:09:57
28 JĘDRYCZKA Piotr TopActive 9 M1 28 00:09:26 00:41:03 00:22:33 01:16:11 00:10:03
29 KOŁKOWSKI Karol 10 M1 29 00:11:41 00:38:02 00:22:32 01:16:29 00:10:21
30 RUSAK Łukasz CzemuNie 13 M2 30 00:10:55 00:40:20 00:21:59 01:16:41 00:10:33
31 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia 14 M2 31 00:12:07 00:38:59 00:23:12 01:17:07 00:10:59
32 WRZOCHALSKI Robert TRIDEA TEAM 7 M3 32 00:12:55 00:37:35 00:23:33 01:17:55 00:11:47
33 KRAKOWSKI Jan Invictus 3City 11 M1 33 00:12:26 00:39:26 00:22:33 01:17:56 00:11:48
34 KASZTELAN Radosław Kwidzyn Bike Racing Team 8 M3 34 00:12:31 00:38:06 00:23:21 01:18:03 00:11:55
35 OSTROWSKI Łukasz Invictus 3City 12 M1 35 00:12:05 00:39:47 00:22:32 01:18:03 00:11:55
36 BORKOWY Michał Niezrzeszony 9 M3 36 00:13:27 00:39:00 00:22:00 01:18:06 00:11:58
37 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta BIKE U UP / PZU Sport Team 1 K2 1 00:10:08 00:42:26 00:22:12 01:18:20 00:12:12
38 WILCZĘGA Marcin I-sport 15 M2 37 00:09:54 00:41:10 00:23:17 01:18:43 00:12:35
39 CZUMIEL Maciej JF 16 M2 38 00:11:52 00:40:56 00:22:18 01:18:45 00:12:37
40 PODHORODECKI Arkadiusz ETT - Elbląg Triathlon Team 1 M4 39 00:11:53 00:39:23 00:24:14 01:18:49 00:12:41
41 GÓRSKI Sławomir 10 M3 40 00:10:54 00:00:54 00:22:35 01:19:04 00:12:56
42 GIERASIMIUK Grzegorz Trigger Triathlon 17 M2 41 00:12:37 00:40:40 00:22:30 01:19:25 00:13:17
43 RUSAK Michal OnTheWok Energy Tri Team Gdynia 18 M2 42 00:11:25 00:40:49 00:23:42 01:19:37 00:13:29
44 MAKSYMIUK Marta ETT- Elbląg Triathlon Team 2 K2 2 00:11:03 00:43:24 00:22:27 01:20:07 00:13:59
45 WACHOWSKI Łukasz Shooting Drill Academy 19 M2 43 00:14:38 00:40:15 00:21:43 01:20:37 00:14:29
46 SPRENGEL Grzegorz F3Team / Lufthansa Systems Poland Active! 20 M2 44 00:12:01 00:41:55 00:22:58 01:21:00 00:14:52
47 JAGODZIŃSKI Adrian #nietylkomelo 21 M2 45 00:10:17 00:43:09 00:22:42 01:21:03 00:14:55
48 LUBIŃSKI Kamil Centrum Sportowe u Jezuitów 13 M1 46 00:09:04 00:46:37 00:22:10 01:21:13 00:15:05
49 KWIATKOWSKI Grzegorz F3Team Gdańsk 11 M3 47 00:11:38 00:41:26 00:24:04 01:21:19 00:15:11
50 PALMOWSKI Maciej 12 M3 48 00:11:28 00:40:31 00:24:48 01:21:27 00:15:19
51 NOWAK Ewelina TriAmator 3 K2 3 00:11:57 00:40:27 00:25:33 01:21:34 00:15:26
52 PULCZYŃSKI Robert Tri Sea Mewa Władysławowo 2 M1 49 00:10:26 00:43:44 00:23:25 01:21:43 00:15:35
53 ZAMARRIPA Karolina LKS Zorza Gdynia; NeuroSana 1 K1 4 00:10:49 00:42:37 00:25:07 01:21:44 00:15:36
54 AMBROZIAK Krzysztof Autopay Sports Team 13 M3 50 00:12:33 00:41:13 00:24:30 01:21:47 00:15:39
55 KLOSEK Dominik Endure Team 22 M2 51 00:11:40 00:42:29 00:24:23 01:21:49 00:15:41
56 SOBCZAK Marcin TRISPACE 14 M3 52 00:12:37 00:41:56 00:24:06 01:22:17 00:16:09
57 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI 15 M3 53 00:13:47 00:42:11 00:23:07 01:22:32 00:16:24
58 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 16 M3 54 00:11:59 00:44:05 00:23:15 01:22:34 00:16:26
59 TOMASIUK Karol 17 M3 55 00:12:20 00:40:08 00:25:19 01:22:39 00:16:31
60 WADZIŃSKA Paulina TRISPACE 4 K2 5 00:15:37 00:40:02 00:23:25 01:22:46 00:16:38
61 MALICKI Patryk 14 M1 56 00:09:37 00:42:00 00:27:28 01:23:14 00:17:06
62 KUŁAK Piotr Biskupiec Biega THE BEST 18 M3 57 00:12:38 00:42:57 00:25:18 01:24:04 00:17:56
63 GÓRZYŃSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 19 M3 58 00:11:54 00:39:34 00:27:27 01:24:08 00:18:00
64 PILSKI Wojciech MAMiL 20 M3 59 00:13:11 00:40:10 00:25:23 01:24:13 00:18:05
65 NIKEL Natalia 2 K1 6 00:10:56 00:44:35 00:25:43 01:24:15 00:18:07
66 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA Milena plywanietrojmiasto.pl 5 K2 7 00:11:49 00:43:34 00:24:18 01:24:26 00:18:18
67 MAZIARCZYK Marek SPORTEVO 21 M3 60 00:13:24 00:43:07 00:23:31 01:24:33 00:18:25
68 DOBOSZ Michał CompleXsports Triathlon TEAM 22 M3 61 00:12:17 00:43:53 00:24:56 01:24:59 00:18:51
69 ZAJĄC Maciej Dream Tri Team 23 M2 62 00:11:34 00:42:22 00:25:15 01:25:14 00:19:06
70 MURAWSKI Bartłomiej Fundacja Jeppesena 15 M1 63 00:13:14 00:43:13 00:24:41 01:25:16 00:19:08
71 TRUSKOLAWSKA Ola 1 K3 8 00:14:33 00:41:42 00:25:20 01:25:49 00:19:41
72 BUCHERT Piotr Gdynia Mewa 23 M3 64 00:14:40 00:40:47 00:25:05 01:25:52 00:19:44
73 BŁACH Wojciech MIZOPOL S.C. 24 M2 65 00:14:24 00:43:31 00:23:07 01:25:53 00:19:45
74 KACZMAREK Sławomir 25 M2 66 00:13:44 00:43:32 00:23:20 01:26:19 00:20:11
75 LIZAK Włodzimierz ETT - Elbląg Triathlon Team 2 M4 67 00:13:20 00:42:45 00:24:53 01:26:24 00:20:16
76 JANYGA-KULIK Karolina KULIK&KUREK 2 K3 9 00:12:39 00:42:09 00:26:37 01:26:30 00:20:22
77 FILARECKA Agnieszka Trispace/AthleticoMed 6 K2 10 00:14:59 00:40:08 00:26:37 01:26:34 00:20:26
78 OBIEDZIŃSKA Aleksandra KTS Ironman 3 K3 11 00:11:51 00:42:56 00:27:00 01:26:50 00:20:42
79 BIANKOWSKI Piotr BiankowskiTeam 24 M3 68 00:09:23 00:43:53 00:29:00 01:26:59 00:20:51
80 JOSZ Piotr 3 M4 69 00:10:31 00:43:51 00:27:40 01:27:03 00:20:55
81 BUDZANOWSKI Paweł TRI stg 16 M1 70 00:12:36 00:42:50 00:25:36 01:27:04 00:20:56
82 KOTASIŃSKI Filip plywanietrojmiasto.pl 26 M2 71 00:13:54 00:40:38 00:27:54 01:27:09 00:21:01
83 KURZAWSKI Miłosz Autopay Sports Team 17 M1 72 00:13:55 00:42:17 00:27:05 01:27:12 00:21:04
84 KUCIABA Jacek PG. AQUA 25 M3 73 00:12:42 00:44:17 00:26:18 01:27:38 00:21:30
85 MARSZAŁEK Tomasz Endure team 26 M3 74 00:12:43 00:42:32 00:27:07 01:27:53 00:21:45
86 BOGDAŃSKI Łukasz Refinitiv Triathlon Team 27 M2 75 00:13:02 00:44:57 00:26:11 01:28:27 00:22:19
87 FUKOWSKI Damian ĄĘ TriClub 28 M2 76 00:14:13 00:39:38 00:28:14 01:28:30 00:22:22
88 ŁADNO Arek TriClub 29 M2 77 00:13:15 00:42:47 00:27:21 01:28:31 00:22:23
89 ZIĘBA Dominik Fundacja Jeppesena 18 M1 78 00:13:01 00:43:58 00:25:46 01:28:53 00:22:45
90 JELIŃSKI Natan Tri sea newa władysławowo 3 M1 79 00:10:14 00:00:13 00:27:05 01:29:22 00:23:14
91 PRUSACZYK Dawid Fundacja Jeppesena 30 M2 80 00:10:35 00:47:03 00:27:28 01:29:31 00:23:23
92 MALTCEV Sergei ETT - Elbląg 27 M3 81 00:13:52 00:41:28 00:26:57 01:29:42 00:23:34
93 GORDON Aleksandra Fala 7 K2 12 00:13:23 00:41:03 00:30:06 01:30:00 00:23:52
94 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia 4 K3 13 00:13:18 00:45:54 00:26:39 01:30:04 00:23:56
95 WIŚNIEWSKI Krzysztof Rozbiegani-Żychlin 28 M3 82 00:16:06 00:45:05 00:24:16 01:30:16 00:24:08
96 RONKIEWICZ Anna NST/KTS IRONMAN 8 K2 14 00:11:10 00:46:46 00:27:01 01:30:28 00:24:20
97 STRZELECKA Aleksandra LPP team 3 K1 15 00:13:58 00:45:05 00:27:30 01:30:33 00:24:25
98 MAGNUSKI Michał 19 M1 83 00:12:56 00:45:03 00:27:13 01:30:35 00:24:27
99 ADAMSKI Mateusz Fundacja Jeppesena 31 M2 84 00:14:28 00:43:48 00:26:49 01:30:46 00:24:38
100 HNATYSZYN Mateusz Fundacja Jeppesena 32 M2 85 00:13:05 00:45:35 00:26:55 01:30:52 00:24:44
101 GAJOWNIK Karolina 9 K2 16 00:12:32 00:46:00 00:27:00 01:31:12 00:25:04
102 LABUHN Marta TRIDEA 4 K1 17 00:13:29 00:47:00 00:25:24 01:31:12 00:25:04
103 GRUCHAŁA Agnieszka MEWA Gdynia 5 K3 18 00:14:35 00:46:50 00:24:35 01:31:12 00:25:04
104 KULESZA Jolanta CTS Czaja Training System 10 K2 19 00:15:04 00:47:36 00:23:23 01:31:13 00:25:05
105 DEJNAROWICZ Piotr 3athlete 29 M3 86 00:12:04 00:46:12 00:26:07 01:31:21 00:25:13
106 GŁODOWSKI Adam Żórawski Team 33 M1 87 00:12:18 00:44:55 00:29:02 01:31:27 00:25:19
107 RÓŻALSKA Aleksandra ETT-Elbląg Triathlon Team 6 K3 20 00:12:21 00:47:30 00:27:33 01:31:34 00:25:26
108 BEDNAREK Krzysztof SportEvo 4 M4 88 00:16:11 00:43:54 00:24:46 01:31:35 00:25:27
109 ZUZAŃSKI Patryk SMARUJ NA TRENING TEAM 34 M2 89 00:13:46 00:45:34 00:28:43 01:31:45 00:25:37
110 TOPOROWSKI Mariusz MRKS 5 M4 90 00:14:41 00:45:18 00:25:22 01:31:56 00:25:48
111 JASKUŁKE Irek ACTIVE TEAM PORTA 30 M3 91 00:14:16 00:47:01 00:25:26 01:31:59 00:25:51
112 LESZKOWICZ Krzysztof DOMAX Racing Team 35 M2 92 00:14:37 00:43:34 00:28:46 01:32:06 00:25:58
113 MOCARSKI Michał Fundacja Jeppesena 36 M2 93 00:12:09 00:47:43 00:28:54 01:32:21 00:26:13
114 PECKO Norbert 20 M1 94 00:13:07 00:48:29 00:25:53 01:32:29 00:26:21
115 NIEDŹWIEDŹ Bartosz Trigger Triathlon 37 M2 95 00:12:50 00:42:07 00:33:12 01:32:30 00:26:22
116 KREFFT Maria MLKS Baszta Bytów 5 K1 21 00:16:19 00:44:05 00:28:28 01:32:32 00:26:24
117 ALBECKI Witold AKKUS 31 M3 96 00:16:15 00:45:09 00:23:43 01:32:43 00:26:35
118 NAGELSKI Piotr F3team / GPnS 38 M2 97 00:17:01 00:45:18 00:26:37 01:33:03 00:26:55
119 LASKOWSKI Kamil Fundacja Jeppesena 21 M1 98 00:13:39 00:46:46 00:25:50 01:33:06 00:26:58
120 ZELEWSKA Marta MEWA Gdynia 7 K3 22 00:14:18 00:45:32 00:27:36 01:33:25 00:27:17
121 HAAS Eliasz Fundacja Jeppesena 39 M2 99 00:12:25 00:45:28 00:27:57 01:33:30 00:27:22
122 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 1 M5 100 00:13:35 00:44:50 00:27:37 01:33:30 00:27:22
123 BERENDT Mariusz Toruński Klub Triathlonowy 32 M3 101 00:14:34 00:47:00 00:24:42 01:33:41 00:27:33
124 FRYDRYCH Agata 6 K1 23 00:13:37 00:46:55 00:28:13 01:33:44 00:27:36
125 KALISZ Paweł Fundacja Jeppesena 40 M2 102 00:12:24 00:46:34 00:29:20 01:33:57 00:27:49
126 MARKOWSKI Marcin Fundacja Jeppesena 41 M2 103 00:14:42 00:47:14 00:25:35 01:33:57 00:27:49
127 LESZKOWICZ Kornel PBC BUDOWNICTWO 42 M2 104 00:14:57 00:49:07 00:25:59 01:34:27 00:28:19
128 OSTROWSKI Maciej Invictus 3City 22 M1 105 00:17:40 00:46:57 00:23:05 01:34:29 00:28:21
129 ZIEMIŃSKA Magdalena ETT - Elbląg Triathlon Team 8 K3 24 00:14:58 00:47:02 00:26:08 01:34:50 00:28:42
130 MORAWIAK Krzysztof 23 M1 106 00:12:29 00:49:17 00:26:54 01:34:58 00:28:50
131 URBANIAK Daniel 33 M3 107 00:19:09 00:46:01 00:23:25 01:35:05 00:28:57
132 MAKOWSKI Przemysław Gondor 34 M3 108 00:15:29 00:48:04 00:26:04 01:35:12 00:29:04
133 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło 43 M2 109 00:14:25 00:47:12 00:29:57 01:35:17 00:29:09
134 SZCZEPAŃSKI Michał Fundacja Jeppesena 24 M1 110 00:12:25 00:47:09 00:28:34 01:35:21 00:29:13
135 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica 6 M4 111 00:14:42 00:45:43 00:29:39 01:35:27 00:29:19
136 TULIE Krzysztof Góral Police 35 M3 112 00:13:18 00:46:42 00:28:42 01:35:27 00:29:19
137 JASIŃSKI Piotr NOVO Capoeira 44 M2 113 00:15:51 00:49:26 00:25:06 01:35:28 00:29:20
138 SOCIK Michał 45 M2 114 00:13:36 00:47:18 00:29:06 01:35:46 00:29:38
139 KOWALCZYK Tomasz Słupsk 36 M3 115 00:12:28 00:44:38 00:30:24 01:35:54 00:29:46
140 DALECKI Bartłomiej 37 M3 116 00:16:17 00:44:28 00:30:04 01:36:03 00:29:55
141 MARSZAŁEK Karina ENDURE Team 11 K2 25 00:11:47 00:48:01 00:30:15 01:36:05 00:29:57
142 DEPTULSKI Mateusz TSRS 25 M1 117 00:13:45 00:49:17 00:26:19 01:36:16 00:30:08
143 TOPOREK Joanna Mewa Gdynia 9 K3 26 00:13:50 00:47:27 00:29:57 01:36:19 00:30:11
144 KRIEGEL Artur 38 M3 118 00:13:04 00:45:26 00:31:13 01:36:20 00:30:12
145 MEYER Łukasz LUK-CONNECT Racing Team 46 M2 119 00:16:47 00:42:08 00:30:25 01:36:27 00:30:19
146 GAJOWNIK Marcin 39 M3 120 00:12:46 00:46:07 00:31:06 01:36:32 00:30:24
147 OŻÓG Andrzej Toruński Klub Triathlonowy 7 M4 121 00:18:57 00:43:58 00:27:08 01:36:36 00:30:28
148 PIETRZAK Tomasz Mewa Gdynia 8 M4 122 00:12:54 00:46:23 00:30:09 01:37:18 00:31:10
149 ADAMCZYK Mateusz 26 M1 123 00:15:56 00:48:43 00:26:15 01:37:22 00:31:14
150 KOBAKA Weronika Fundacja Jeppesena 12 K2 27 00:15:15 00:50:31 00:26:48 01:37:23 00:31:15
151 WITKOWSKI Piotr Sescom Sport Team 47 M2 124 00:14:45 00:48:17 00:27:54 01:37:37 00:31:29
152 CECHOWSKA Katarzyna ETT-Elbląg Triathlon Team 10 K3 28 00:16:15 00:47:59 00:27:15 01:37:43 00:31:35
153 FABIANOWICZ Agnieszka Autopay Team 13 K2 29 00:15:42 00:48:55 00:26:26 01:37:43 00:31:35
154 JAROCKI Piotr Fundacja Jeppesena 48 M2 125 00:16:08 00:48:55 00:28:43 01:37:53 00:31:45
155 TRABALA Szymon Jeppesen Poland 49 M2 126 00:14:54 00:48:11 00:28:53 01:37:54 00:31:46
156 KOMOROWSKI Szymon F3Team 27 M1 127 00:16:08 00:45:27 00:28:53 01:38:04 00:31:56
157 SUŁEK Łukasz 50 M2 128 00:15:25 00:49:43 00:28:20 01:38:15 00:32:07
158 KANIA Aleksandra 14 K2 30 00:14:43 00:48:04 00:28:55 01:38:20 00:32:12
159 SŁOWIKOWSKI Kamil Fundacja Jeppesena 28 M1 129 00:17:35 00:45:32 00:28:40 01:38:41 00:32:33
160 KOTWICA Marta FUNDACJA JEPPESENA 7 K1 31 00:15:35 00:49:20 00:27:41 01:38:44 00:32:36
161 TURSKI Mariusz 40 M3 130 00:14:32 00:48:04 00:30:07 01:38:57 00:32:49
162 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM 41 M3 131 00:14:10 00:50:17 00:27:58 01:39:00 00:32:52
163 ORMIANIN Marcin Apator Metrix S.A. 51 M2 132 00:13:13 00:48:11 00:31:20 01:39:08 00:33:00
164 WALCZAK Grzegorz Mizopol S.C. 52 M2 133 00:14:53 00:48:55 00:29:41 01:39:11 00:33:03
165 KIEŁBASA Przemysław Mewa Gdynia 53 M2 134 00:19:12 00:46:30 00:27:03 01:39:12 00:33:04
166 DOMAGALSKI Łukasz Mewa Gdynia 54 M2 135 00:13:47 00:50:58 00:28:28 01:39:33 00:33:25
167 WENCKA Kamila NOVO Capoeira 15 K2 32 00:13:37 00:52:02 00:29:12 01:39:36 00:33:28
168 WROBEL Piotr Fundacja Jeppesena 42 M3 136 00:14:08 00:46:17 00:32:43 01:39:54 00:33:46
169 FABISZAK Jacek Highly Protected Runners 43 M3 137 00:14:49 00:47:22 00:27:58 01:39:54 00:33:46
170 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 2 M5 138 00:16:51 00:44:33 00:31:21 01:40:02 00:33:54
171 GRABIŃSKA Agnieszka Complexsports/TRI Ladies 11 K3 33 00:16:44 00:48:46 00:30:41 01:41:31 00:35:23
172 WILLMA Andrzej DECATHLON RUMIA 9 M4 139 00:16:02 00:48:01 00:31:47 01:41:47 00:35:39
173 PLOCHOCKA Emilia Fundacja Jeppesena 16 K2 34 00:14:45 00:47:41 00:31:58 01:41:48 00:35:40
174 PAWLISZCZE Piotr Fundacja Jeppesena 55 M2 140 00:15:00 00:48:48 00:30:51 01:41:55 00:35:47
175 BRZUCHALSKI Paweł 56 M2 141 00:15:13 00:47:18 00:30:40 01:42:06 00:35:58
176 WALCZAK Daniel 29 M1 142 00:13:07 00:49:46 00:27:54 01:42:22 00:36:14
177 MAKOWSKI Marcin 57 M2 143 00:15:19 00:52:35 00:28:48 01:42:29 00:36:21
178 STANISZEWSKI Jacek ALGECO 10 M4 144 00:16:46 00:45:21 00:32:44 01:42:38 00:36:30
179 KRZYŻANOWSKA Katarzyna 8 K1 35 00:15:28 00:50:06 00:30:00 01:43:02 00:36:54
180 SAPINSKI Dominik SP 40-Gdynia 30 M1 145 00:12:35 00:51:56 00:34:35 01:44:29 00:38:21
181 KOŁASKI Krzysztof 58 M2 146 00:16:13 00:55:38 00:25:35 01:44:32 00:38:24
182 ZESZUTEK Natalia Complexsports/TRI Ladies 17 K2 36 00:16:43 00:50:45 00:30:41 01:45:14 00:39:06
183 KREPS Krzysztof TRIMAMA TEAM 11 K4 147 00:14:56 00:49:12 00:33:56 01:45:33 00:39:25
184 HULEWICZ Małgorzata 18 K2 37 00:13:19 01:01:06 00:26:11 01:46:07 00:39:59
185 BRYTAN Krzysztof TRI-SEA Władysławowo 12 M4 148 00:14:34 00:49:26 00:33:25 01:46:25 00:40:17
186 GŁAZIK Tomasz Redalica 44 M3 149 00:15:44 00:54:09 00:30:43 01:46:47 00:40:39
187 PIEKUT Marcin Wejherowska Akademia Biegania 45 M3 150 00:15:27 00:53:46 00:28:45 01:47:02 00:40:54
188 TUSZYŃSKA Katarzyna 12 K3 38 00:15:44 00:54:45 00:29:30 01:47:30 00:41:22
189 BERDZIK Maciej Fundacja Jeppesena 31 M1 151 00:12:40 00:55:07 00:32:07 01:47:46 00:41:38
190 FARAN Agata GTSulmin 1 K1 39 00:15:11 00:51:50 00:34:01 01:47:55 00:41:47
191 KOWALSKA Marzena Fundacja Jeppesena 9 K1 40 00:16:23 00:55:16 00:29:22 01:48:02 00:41:54
192 PIEPKE Monika 13 K3 41 00:14:51 00:54:26 00:32:35 01:48:04 00:41:56
193 KARNASIEWICZ Pawel Fundacja Jeppesena 32 M1 152 00:14:20 00:48:42 00:38:36 01:48:30 00:42:22
194 DANKOWSKI Marek MAK 46 M3 153 00:14:00 00:54:22 00:31:18 01:48:47 00:42:39
195 KIRYLUK Piotr 13 M4 154 00:17:58 00:47:07 00:34:52 01:49:07 00:42:59
196 MICHALAK Karolina RYSIE 19 K2 42 00:16:48 00:53:36 00:32:33 01:49:29 00:43:21
197 PERCHALUK-MANDAT Joanna Polarny Klub Sportowy Hornsund 20 K2 43 00:14:47 00:52:41 00:36:38 01:49:51 00:43:43
198 JAKUBOWSKI Piotr SCALAR 47 M3 155 00:16:29 00:54:29 00:31:02 01:50:08 00:44:00
199 KOWALSKI Tomasz Ostra Korba Team 59 M2 156 00:12:07 00:54:38 00:32:23 01:50:13 00:44:05
200 GŁAZIK Daniel GNM 60 M2 157 00:15:21 00:55:29 00:33:10 01:50:16 00:44:08
201 MICKIEWICZ-MAKUCH Marcin Młode Wilcy 61 M2 158 00:16:26 00:53:25 00:33:38 01:51:52 00:45:44
202 DMYTRIUK Vladyslav Fundacja Jeppesena 33 M1 159 00:19:17 00:56:36 00:28:26 01:52:46 00:46:38
203 SZYSZŁO Aleksandra Fundacja Jeppesena 21 K2 44 00:12:22 00:54:28 00:39:00 01:53:28 00:47:20
204 PORZEZIŃSKA Małgorzata 22 K2 45 00:15:34 00:55:00 00:30:54 01:53:39 00:47:31
205 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. 14 M4 160 00:17:43 00:51:57 00:37:24 01:54:00 00:47:52
206 SUWIŃSKA Zuzanna Franke Foodservice Systems Poland 10 K1 46 00:19:23 00:52:30 00:33:47 01:54:02 00:47:54
207 CYSEWSKA-BRYTAN Jowita TRI-SEA MEWA Władysławowo 14 K3 47 00:16:22 00:56:59 00:32:22 01:54:47 00:48:39
208 LEWANDROWSKA Magdalena MEWA Gdynia 15 K3 48 00:19:13 00:51:12 00:34:41 01:54:56 00:48:48
209 ZWIERZCHOWSKA Aleksandra 11 K1 49 00:13:41 01:00:50 00:35:33 01:55:02 00:48:54
210 KOWALCZYK Andrzej 62 M2 161 00:19:54 00:56:14 00:31:01 01:55:16 00:49:08
211 LEPA-ROMAN Magdalena Przecinak77 16 K3 50 00:21:06 00:54:01 00:34:11 01:56:15 00:50:07
212 MARKIEWICZ Jarosław TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 48 M3 162 00:15:41 00:53:49 00:38:53 01:56:44 00:50:36
213 BARTCZAK Magda ETT - Elbląg Triathlon Team / Toruń Multisport Team 23 K2 51 00:22:23 00:52:41 00:36:30 01:57:19 00:51:11
214 LISOWSKA Emilia Fundacja Jeppesena 24 K2 52 00:13:43 01:00:15 00:36:06 01:58:41 00:52:33
215 KLAWIKOWSKI Jakub 34 M1 163 00:22:46 00:58:24 00:30:09 01:59:14 00:53:06
216 ADAMEK Małgorzata 25 K2 53 00:21:10 01:00:24 00:31:44 01:59:58 00:53:50
217 GAZARKIEWICZ Antoni BHMW_GDYNIA 3 M5 164 00:17:46 00:51:10 00:30:30 02:03:51 00:57:43
218 KUPTZ Daniel 5 M5 165 00:18:05 00:59:20 00:38:12 02:04:12 00:58:04
219 ORŁOWSKA Agata Fundacja Jeppesena 26 K2 54 00:20:25 01:02:36 00:33:33 02:05:05 00:58:57
220 WALCZUK Katarzyna 12 K1 55 00:22:17 01:08:49 00:30:54 02:11:28 01:05:20
221 KALISZ Paulina Fundacja Jeppesena 13 K1 56 00:19:48 01:05:54 00:38:13 02:12:03 01:05:55