Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Starogard Gd. 2016 - 1/4 IM

2016-06-19
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SPALENIAK Tomasz UKS Tri-Team Rumia 1 M1 1 00:13:49 01:12:35 00:37:04 02:06:26 00:00:00
2 GUŻ Andrzej Hotel 4 Brzozy Gdansk 1 M2 2 00:14:37 01:13:31 00:39:40 02:10:29 00:04:03
3 TOMASZEWICZ Damian CompleXsports Pro Team 2 M1 3 00:13:18 01:12:41 00:43:53 02:12:32 00:06:06
4 KOSMALA Maciej Complexsports PRO TEAM 3 M1 4 00:12:11 01:15:05 00:43:38 02:13:06 00:06:40
5 CZAJKOWSKI Piotr AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM 4 M1 5 00:16:34 01:13:46 00:40:15 02:13:20 00:06:54
6 GORGOŃ Cezary PROLOGISTICS.PL 2 M2 6 00:16:11 01:15:19 00:41:59 02:16:39 00:10:13
7 ZALEWSKI Karol CITYZEN_Poznań 3 M2 7 00:15:35 01:17:01 00:42:49 02:18:59 00:12:33
8 ZAWISTOWSKI Michał GT SULMIN 4 M2 8 00:15:27 01:16:01 00:45:36 02:19:55 00:13:29
9 STUDNIAK Mateusz GDYŃSKI TRIATHLON 5 M2 9 00:15:34 01:17:15 00:42:52 02:20:12 00:13:46
10 MIGOWSKI Ireneusz GK STG 1 M3 10 00:19:08 01:11:53 00:45:58 02:20:37 00:14:11
11 ZAŁUCKA Paulina Complexsports Pro Team 1 K1 1 00:14:18 01:19:25 00:45:00 02:20:50 00:14:24
12 WALKO Krzysztof 5 M2 11 00:14:32 01:17:02 00:46:16 02:21:32 00:15:06
13 GÓRZYŃSKI Krzysztof Complexsports 1 M2 12 00:14:27 01:16:31 00:46:49 02:22:20 00:15:54
14 WRZOCHALSKI Robert Tridea Team 2 M3 13 00:16:55 01:14:56 00:47:02 02:22:28 00:16:02
15 SKRZYNSKI Patryk Waniewski Coaching 6 M2 14 00:15:24 01:16:01 00:48:30 02:23:38 00:17:12
16 SZCZEPANIAK Bartosz 6 M1 15 00:15:37 01:16:57 00:47:31 02:23:48 00:17:22
17 SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra Tridea Team 1 K2 2 00:14:25 01:20:27 00:46:20 02:24:35 00:18:09
18 STOSIK Paweł TriMama 7 M2 16 00:15:18 01:16:01 00:49:35 02:24:41 00:18:15
19 OLEKSIEWICZ Tomasz TICK TEAM 8 M2 17 00:16:39 01:20:35 00:45:04 02:25:48 00:19:22
20 KULESZA Mariusz COMPLEXSPORTS TRÓJMIASTO 9 M2 18 00:16:20 01:21:38 00:44:43 02:26:43 00:20:17
21 DZIK Michał 10 M2 19 00:17:36 01:19:18 00:45:33 02:26:49 00:20:23
22 SIKORSKI Leszek 11 M2 20 00:17:22 01:20:07 00:44:05 02:26:58 00:20:32
23 KLAWITTER Leszek Complexsports Triathlon Team 3 M3 21 00:15:24 01:17:36 00:49:48 02:26:59 00:20:33
24 ŻYCHSKI Wojciech 12 M2 22 00:16:11 01:18:55 00:48:21 02:27:50 00:21:24
25 LIS Paweł Complexsports 13 M2 23 00:14:19 01:21:26 00:49:12 02:28:25 00:21:59
26 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia 14 M2 24 00:18:03 01:22:04 00:45:24 02:28:33 00:22:07
27 JĘDRZEJEWSKI Daniel Polpharma Tri Team 4 M3 25 00:18:55 01:19:30 00:46:28 02:28:36 00:22:10
28 TOMASZEWICZ Marcin CompleXsports Triathlon Team 7 M1 26 00:19:17 01:18:20 00:48:19 02:29:05 00:22:39
29 KARWATOWSKI Robert Polpharma 5 M3 27 00:16:23 01:20:56 00:48:35 02:29:18 00:22:52
30 KARCZEWSKI Jan UKS TRS SUSZ 8 M1 28 00:16:14 01:21:07 00:47:56 02:29:28 00:23:02
31 LENZ Magdalena TRI Starogard Gdański 2 K1 3 00:15:52 01:22:24 00:48:51 02:30:21 00:23:55
32 KUBASIK Arkadiusz LABOSPORT 15 M2 29 00:16:07 01:23:00 00:47:35 02:30:33 00:24:07
33 BACZEWSKI Daniel LOTOS Team 16 M2 30 00:17:21 01:17:52 00:51:39 02:30:39 00:24:13
34 BIANKOWSKI Piotr Complexsports 6 M3 31 00:12:45 01:20:31 00:54:10 02:31:20 00:24:54
35 GACKOWSKI Jarek TRIstyle.pl 7 M3 32 00:17:11 00:00:00 00:00:00 02:31:22 00:24:56
36 KAPUSNIAK TOMASZ TAK DLA TRANSPLANTACJI 8 M3 33 00:18:30 01:17:51 00:50:36 02:31:32 00:25:06
37 GÓRALSKA Aleksandra Pluski 2 K2 4 00:16:01 01:22:08 00:50:21 02:32:17 00:25:51
38 KAMINSKI Sebastian Complexsports triathlon team 17 M2 34 00:17:34 01:20:50 00:50:34 02:32:38 00:26:12
39 KNUT Seweryn TRI Starogard Gdański 9 M3 35 00:19:15 01:21:00 00:49:27 02:33:21 00:26:55
40 ŁAKOMSKI Mateusz O co biega? 18 M2 36 00:15:18 01:20:21 00:52:32 02:33:27 00:27:01
41 ŁAKOMSKI Paweł 19 M2 37 00:15:18 01:24:37 00:50:25 02:34:03 00:27:37
42 SIEKAN Grzegorz Polpharma TriTeam 20 M2 38 00:16:42 01:21:51 00:51:02 02:34:09 00:27:43
43 KORCZAK Krzysztof GKSTG 10 M3 39 00:15:09 01:21:30 00:53:15 02:35:05 00:28:39
44 DĘBIEC Ewa complexsports/TriBabeczki 3 K2 5 00:18:18 01:22:17 00:51:13 02:35:24 00:28:58
45 NEUBAUER Szymon KARTUZY 9 M1 40 00:18:23 01:20:12 00:53:02 02:35:42 00:29:16
46 MICEK Przemysław Polpharma TRI Team 11 M3 41 00:15:48 01:21:06 00:55:15 02:35:50 00:29:24
47 ROST Zbyszek 21 M2 42 00:18:18 01:20:20 00:52:25 02:35:58 00:29:32
48 WODYŃSKI Jan TriMama 10 M1 43 00:15:35 01:22:21 00:53:45 02:35:58 00:29:32
49 BRZUZY Tomasz LOTOS Team 22 M2 44 00:16:45 01:22:45 00:52:49 02:36:26 00:30:00
50 DOPIERAŁA Przemysław Complexsports 23 M2 45 00:19:24 01:23:15 00:49:11 02:36:41 00:30:15
51 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia 4 K2 6 00:15:45 01:20:37 00:56:13 02:36:56 00:30:30
52 KANAWKA Grzegorz 24 M2 46 00:18:38 01:25:25 00:49:03 02:37:06 00:30:40
53 JEZUSEK Jarosław 25 M2 47 00:20:52 01:21:43 00:49:25 02:37:09 00:30:43
54 GOSTOMSKI Mariusz TRI Starogard Gdański 12 M3 48 00:18:58 01:22:01 00:53:28 02:37:16 00:30:50
55 MILEWSKI Robert COMPLEXSPORTS TRÓJMIASTO 13 M3 49 00:17:53 01:26:06 00:49:36 02:37:33 00:31:07
56 KAMIŃSKA Daniela MKS SAMBOR TCZEW 3 K1 7 00:13:37 01:28:02 00:53:07 02:37:33 00:31:07
57 BETCHER PIOTR TRI Starogard Gdański 26 M2 50 00:17:30 01:21:25 00:54:35 02:37:54 00:31:28
58 KACPERSKI olaf 14 M3 51 00:18:17 01:29:09 00:46:44 02:37:59 00:31:33
59 KAŁĘCKI Piotr 27 K2 52 00:15:30 01:27:18 00:49:54 02:38:27 00:32:01
60 DREJER Karol CompleXsports Triathlon Team 28 M2 53 00:16:36 01:26:00 00:51:18 02:38:51 00:32:25
61 KARBOWSKI Grzegorz TRI Polpharma 15 M3 54 00:17:37 01:23:05 00:53:27 02:38:56 00:32:30
62 NAWROCKI Sergiusz 1 M4 55 00:16:03 01:28:32 00:50:51 02:39:10 00:32:44
63 SROKA Jerzy TRI Starogard Gd. 2 M4 56 00:19:01 01:22:08 00:55:44 02:39:33 00:33:07
64 SIŁKOWSKI Radosław Heiztechnik 17 M3 57 00:21:28 01:23:57 00:49:48 02:40:05 00:33:39
65 BRZOSTOWSKI Marek Polpharma TRI Team 29 M2 58 00:17:05 01:18:34 00:57:45 02:40:20 00:33:54
66 GOTOWCZYC Bartosz 11 M1 59 00:18:24 01:22:07 00:53:14 02:40:22 00:33:56
67 MALCZYK Marcin 30 M2 60 00:16:18 01:22:57 00:57:24 02:40:35 00:34:09
68 SAGANOWSKI Maciej 18 M3 61 00:17:15 01:25:00 00:53:58 02:40:45 00:34:19
69 URBAN Marcin 19 M3 62 00:19:46 01:24:28 00:51:59 02:41:10 00:34:44
70 MACHNIKOWSKI Jacek TRI Starogard Gdański 31 M2 63 00:19:14 01:24:10 00:53:47 02:41:33 00:35:07
71 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka ATM GDAŃSK 5 K2 8 00:16:04 01:27:23 00:54:25 02:41:53 00:35:27
72 SZWEDOWSKI Dawid TRI TEAM POLPHARMA 12 M1 64 00:16:22 01:25:13 00:55:54 02:42:21 00:35:55
73 SIWCZUK Aleksandra 6 K2 9 00:16:49 01:27:32 00:54:16 02:42:28 00:36:02
74 AMBROZIAK Krzysztof Blue Media Team 32 M2 65 00:19:33 01:23:08 00:55:00 02:42:30 00:36:04
75 PUŚCIKOWSKI Mariusz Lotos Team 20 M3 66 00:19:25 01:25:01 00:52:24 02:43:03 00:36:37
76 DUBANIEICZ Witold TRI 21 M4 67 00:18:17 01:20:08 01:00:52 02:44:08 00:37:42
77 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof Triathlon Trojmiasto 22 M3 68 00:19:15 01:26:26 00:53:42 02:44:18 00:37:52
78 ZIELIŃSKI Henryk Degest 1 M5 69 00:21:09 01:25:53 00:52:16 02:44:38 00:38:12
79 CIEPIELEWSKI Patryk 13 M1 70 00:18:25 01:26:22 00:54:48 02:45:01 00:38:35
80 DRAWC Mieczysław Sportevo 3 M4 71 00:21:17 01:27:36 00:49:57 02:45:02 00:38:36
81 DOBRZYŃSKI Marek 23 M3 72 00:19:53 01:28:17 00:50:43 02:45:02 00:38:36
82 ŁOPACIŃSKI Tomasz SPORTEVO/KOR 33 M2 73 00:18:52 01:27:31 00:55:42 02:46:01 00:39:35
83 GÓRECKI Rafał 24 M3 74 00:21:36 01:27:55 00:51:04 02:46:53 00:40:27
84 STOSIK Sławomir 25 M3 75 00:24:35 01:22:56 00:52:41 02:46:57 00:40:31
85 CYBULSKI Marek TRI Starogard 26 M3 76 00:20:48 01:28:20 00:53:21 02:46:58 00:40:32
86 KOŚKA Tomasz Kolonia Prabuty 34 M2 77 00:17:46 01:26:50 00:58:45 02:47:34 00:41:08
87 USTOWSKI Przemysław USTeam 35 M2 78 00:21:14 01:28:16 00:53:36 02:47:47 00:41:21
88 MELLER Michał TRI Starogard Gdański 27 M3 79 00:16:00 01:22:25 01:03:36 02:48:01 00:41:35
89 MAJ Marek 36 M2 80 00:19:51 01:27:48 00:56:26 02:48:03 00:41:37
90 PIOTRKOWSKI Tomasz STOPA SŁUPSK 37 M2 81 00:25:13 01:27:04 00:48:32 02:48:06 00:41:40
91 BRAUN Roman TRI Starogard Gdanski 38 M2 82 00:19:13 01:22:01 01:02:10 02:48:40 00:42:14
92 WOJDYŁA Tomasz 39 M2 83 00:18:21 01:31:00 00:55:27 02:48:50 00:42:24
93 KAJETANOWICZ Maciej ATTeam 28 M3 84 00:20:20 01:24:06 00:58:12 02:48:55 00:42:29
94 LANGA Marcin Baltycka Team 40 M2 85 00:19:28 01:28:34 00:57:36 02:49:17 00:42:51
95 GASZKOWSKI Lukasz Klub Aktywnego Człowieka 41 M2 86 00:21:15 01:28:35 00:54:08 02:49:35 00:43:09
96 BOGUSZ Waldemar 4 M4 87 00:18:15 01:31:54 00:53:58 02:50:17 00:43:51
97 SZULC Maciej ELAKTYWNI 29 M3 88 00:19:48 01:30:44 00:54:01 02:50:28 00:44:02
98 PIETRUSZYŃSKA Paulina 4 K1 10 00:21:38 01:30:59 00:53:25 02:50:51 00:44:25
99 SROKA Wiktor TRI STRAROGARD GDAŃSKI 14 M1 89 00:14:38 01:28:13 01:05:01 02:51:02 00:44:36
100 JELONEK mieczysław TRI STAROGARD 5 M4 90 00:18:01 01:29:36 00:57:13 02:51:40 00:45:14
101 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. 2 M3 91 00:19:26 01:27:06 01:01:34 02:51:49 00:45:23
102 DEMBICKI Marcin Complexsports 42 M2 92 00:19:23 01:30:06 00:58:14 02:52:24 00:45:58
103 PRABUCKI Robert TRI Starogard Gdański 43 M1 93 00:19:46 01:36:03 00:52:24 02:52:36 00:46:10
104 BRZOZOWSKI Franciszek Brzozowski Team 15 M1 94 00:17:27 01:37:50 00:54:39 02:53:06 00:46:40
105 BANACH Daniel 44 M2 95 00:22:12 01:27:22 00:57:16 02:53:07 00:46:41
106 GORGOŃ Angelika Food4Motion.com 5 K1 11 00:21:21 01:28:51 00:58:22 02:53:25 00:46:59
107 ZENGTELER Wojciech LOTOS Running Team 45 M2 96 00:17:40 01:33:23 00:56:39 02:54:02 00:47:36
108 TRZCIONKA Dawid 46 M2 97 00:22:44 01:34:00 00:52:36 02:54:38 00:48:12
109 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 6 M4 98 00:20:07 01:27:50 00:59:19 02:54:47 00:48:21
110 GAŁECKI Piotr TRI Starogard Gdański 30 M3 99 00:20:49 01:30:11 00:57:41 02:55:19 00:48:53
111 STUDNIAK Aleksandra FTC 6 K1 12 00:18:22 01:33:29 00:59:03 02:55:34 00:49:08
112 BIEŁOUS Arkadiusz ComplexSports 31 M3 100 00:23:01 01:28:30 00:59:13 02:56:04 00:49:38
113 OBŁUSKI Rafał 32 M3 101 00:20:43 01:32:43 00:56:44 02:56:16 00:49:50
114 KRYGIER Katarzyna CompleXsports/Tri Ladies 7 K2 13 00:18:00 01:34:36 00:58:31 02:56:39 00:50:13
115 TOKARSKI Leszek Sinnet Warszawa 33 M3 102 00:23:21 01:26:14 01:00:39 02:56:51 00:50:25
116 KALINOWSKI Juliusz 47 M2 103 00:24:59 01:32:30 00:54:35 02:57:07 00:50:41
117 WĘGLARZ Marek 34 M3 104 00:21:00 01:27:39 01:01:02 02:57:32 00:51:06
118 OWCZAREK Grzegorz FENESTRAM Team 48 M2 105 00:22:51 01:31:36 00:57:53 02:57:46 00:51:20
119 DULAS Tomasz Hayabysa 35 M3 106 00:15:29 01:21:36 01:18:13 02:58:31 00:52:05
120 SIERADZKI Dawid 16 M1 107 00:19:16 01:40:40 00:52:47 02:58:40 00:52:14
121 JEZIERSKI Sławomir SAAB Team 49 M2 108 00:19:15 01:32:08 01:02:35 02:59:26 00:53:00
122 GINTOWT-DZIEWAŁTOWSKA Magdalena Dziennik Bałtycki 8 K2 14 00:21:55 01:30:13 01:01:37 03:01:00 00:54:34
123 BURSKI Michał Polpharma TRI Team 50 M2 109 00:22:43 01:38:48 00:52:58 03:02:08 00:55:42
124 LACHIEWICZ Sylwester 51 M2 110 00:19:55 01:32:08 01:05:28 03:02:16 00:55:50
125 ZEGARLICKI Zygmunt Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej 36 M3 111 00:17:48 01:41:13 00:56:45 03:02:28 00:56:02
126 MYSZKIEWICZ Monika Tridea Team / Mniam.NET 9 K2 15 00:19:06 01:37:31 01:00:18 03:02:29 00:56:03
127 WOJDA Dorota Complexsports Tri Ladies 1 K3 16 00:21:48 01:32:34 01:03:43 03:03:07 00:56:41
128 SZWEDA Leszek Polpharma 37 M3 112 00:28:13 01:35:14 00:51:54 03:03:52 00:57:26
129 FROLIKÓW Aleksander Complexsports 52 M2 113 00:19:59 01:33:12 01:05:48 03:05:00 00:58:34
130 WIATROWSKA Katarzyna TriWiatraki 7 K1 17 00:17:59 01:40:21 01:02:43 03:05:14 00:58:48
131 ORZOŁ Elżbieta 2 K3 18 00:22:15 01:33:33 01:03:29 03:05:56 00:59:30
132 DĄBROWSKI Paweł Beniaminek 03 17 M1 114 00:29:13 01:40:21 00:51:41 03:06:15 00:59:49
133 KAMINSKA-SZULC Joanna Labosport Team 3 K3 19 00:21:19 01:38:39 01:01:53 03:07:45 01:01:19
134 OLSZTA Marek Polpharma TRI Team 53 M2 115 00:20:02 01:36:46 01:05:23 03:08:10 01:01:44
135 ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 38 M3 116 00:22:18 01:28:30 01:11:35 03:08:22 01:01:56
136 CHYLINSKI Arek Leśne Dziadki / Intel Runners 54 M2 117 00:24:50 01:37:34 00:59:32 03:08:47 01:02:21
137 BUDNIK Maciej Peekaboo Team 18 M1 118 00:22:17 01:40:54 01:00:54 03:09:34 01:03:08
138 SZUBERT KATARZYNA 10 K2 20 00:19:18 01:49:54 00:56:52 03:11:11 01:04:45
139 WIŚNIEWSKI Bartosz Polpharma TRI Team 39 M3 119 00:18:32 01:44:57 00:59:52 03:11:20 01:04:54
140 BARTKOWSKI Marek Polpharma Triathlon Team 40 M3 120 00:29:12 01:37:17 00:59:09 03:11:36 01:05:10
141 PUZYR Jacek EX - Siedlce Gdansk 7 M4 121 00:22:05 01:40:57 01:02:07 03:12:16 01:05:50
142 NIERZWICKA Agnieszka :) 11 K2 21 00:21:53 01:43:51 01:00:32 03:12:48 01:06:22
143 FLISIKOWSKI Łukasz TRI Polpharma 55 M2 122 00:16:49 01:36:05 01:14:34 03:13:10 01:06:44
144 STOSIK Artur 41 M3 123 00:27:31 01:48:45 00:52:07 03:13:21 01:06:55
145 GAZARKIEWICZ Michał Inter Cars 56 M2 124 00:19:12 01:41:41 01:01:39 03:13:21 01:06:55
146 TARAKAN Grzegorz TRI Starogard Gdański 57 M2 125 00:18:57 01:32:57 01:15:22 03:13:35 01:07:09
147 SWIOKŁA Paweł 58 M2 126 00:18:19 01:29:45 01:19:23 03:14:40 01:08:14
148 SKUBICH Mateusz 19 M1 127 00:26:29 01:34:01 01:09:29 03:18:37 01:12:11
149 KUCIK Paulina CompleXsports 12 K2 22 00:21:22 01:37:55 01:13:45 03:18:51 01:12:25
150 BORYS Grzegorz Ex Siedlce Gdansk 42 M3 128 00:22:01 01:36:40 01:15:50 03:21:35 01:15:09
151 SALWIŃSKA Agata 8 K1 23 00:26:01 01:47:59 01:02:26 03:21:41 01:15:15
152 LINDA Roman niezrzeszony 8 M4 129 00:28:32 01:47:33 00:59:05 03:22:14 01:15:48
153 PĘDZIŃSKA Sylwia 13 K2 24 00:23:08 01:46:49 01:07:35 03:23:34 01:17:08
154 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański 4 K3 25 00:20:00 01:49:26 01:09:35 03:23:46 01:17:20
155 KOLINSKI MATEUSZ KKB / NET-COM 59 M2 130 00:38:21 01:43:32 00:59:32 03:31:15 01:24:49
156 TOPOREK Joanna EKOCENKI TEAM 5 K3 26 00:18:43 02:03:48 01:05:02 03:33:01 01:26:35
157 MISZK PAWEŁ TRI TEAM POLPHARMA 9 M4 131 00:21:50 01:58:44 01:09:21 03:38:33 01:32:07