Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark - 1/2 IM

2019-06-30
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 STRÓŻAK Tomasz Java Team 1 M2 1 00:37:42 02:34:22 01:44:55 04:59:33 00:00:00
2 PROTAS Krzysztof Huawei 1 M3 2 00:38:34 02:41:51 01:38:38 05:02:00 00:02:27
3 NIEMCZUK Kamil Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki 2 M2 3 00:35:47 02:40:26 01:45:19 05:03:17 00:03:44
4 FRUKACZ Kamil 1 M1 4 00:30:29 02:40:19 01:52:46 05:06:07 00:06:34
5 BŁAŻOWSKI Paweł 2 M3 5 00:38:37 02:37:13 01:47:48 05:06:40 00:07:07
6 RUZIK Rafał Tripower.pl 3 M3 6 00:43:41 02:40:52 01:41:13 05:09:18 00:09:45
7 CZARNECKI Paweł Warsaw Masters Team 3 M2 7 00:31:15 02:53:48 01:49:36 05:17:28 00:17:55
8 MIZERIA Przemysław Lange Tri Coach 2 M1 8 00:37:07 02:44:37 01:57:27 05:22:19 00:22:46
9 DOBRZYŃSKI Przemysław Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" 4 M3 9 00:37:45 02:43:08 02:03:59 05:27:06 00:27:33
10 KAMIŃSKI Jan Team Karaś 4 M2 10 00:38:22 02:46:45 02:01:06 05:28:53 00:29:20
11 MAREK Andrzej KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM 5 M3 11 00:34:42 02:46:04 02:06:01 05:29:37 00:30:04
12 WILMONT Krzysztof Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce 5 M2 12 00:43:02 02:49:55 02:07:39 05:42:30 00:42:57
13 SZUT Dariusz Go2Tri 6 M3 13 00:42:31 02:56:29 02:01:14 05:44:00 00:44:27
14 NIEMCZUK Waldemar 1 M4 14 00:47:35 03:02:26 01:57:50 05:51:21 00:51:48
15 GABRYSZEWSKI Tomasz 2 M4 15 00:48:58 02:56:22 02:02:52 05:51:46 00:52:13
16 SOJKOWSKI Piotr Tri NEGU 6 M2 16 00:38:43 02:56:20 02:14:38 05:52:41 00:53:08
17 JANKOWSKI Damian TriClub 7 M2 17 00:40:57 02:59:59 02:08:45 05:53:50 00:54:17
18 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG 8 M2 18 00:39:47 03:04:33 02:07:36 05:57:24 00:57:51
19 KAMIŃSKA Daniela 1 K1 1 00:33:59 03:08:00 02:13:27 05:58:02 00:58:29
20 SZYMAŃSKI Marcin Jurand Ciechanów 7 M3 19 00:47:12 03:06:14 02:02:55 05:59:43 01:00:10
21 PACANA Krzysztof 9 M2 20 00:39:57 02:55:07 02:25:37 06:03:59 01:04:26
22 ADAMSKI Sławomir STALEX 3 M4 21 00:53:15 02:51:04 02:19:33 06:09:35 01:10:02
23 KALISZ Arkadiusz Wrota Mazur 8 M3 22 00:46:18 02:58:05 02:25:44 06:14:23 01:14:50
24 DŁUTKOWSKI Jakub KubuśTeam 3 M1 23 00:37:45 03:12:47 02:24:01 06:19:07 01:19:34
25 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo 4 M4 24 00:52:38 02:52:26 02:35:27 06:25:08 01:25:35
26 WERENGOWSKI Krzysztof WERTRANS 9 M3 25 00:49:35 03:08:49 02:31:33 06:35:36 01:36:03
27 BYCHOWSKI Piotr 10 M3 26 00:38:17 03:19:48 02:33:56 06:36:23 01:36:50
28 KĘPIŃSKI Henryk KB Spartakus Bełchatów 1 M5 27 00:54:57 03:07:41 02:30:37 06:36:46 01:37:13
29 LENART Zdzislaw 2 M5 28 00:55:57 03:26:27 02:30:33 06:58:21 01:58:48