Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark 2019 - 1/4 IM

2019-06-30
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SIEJAKOWSKI Michał NST/KTS IRONMAN 1 M3 1 00:17:02 01:08:42 00:40:47 02:07:41 00:00:00
2 STĘPNIAK Robert Triathlon Polska 1 M4 2 00:17:19 01:10:28 00:40:57 02:09:35 00:01:54
3 ZIĘBA Adam TRISPACE 2 M3 3 00:20:48 01:08:40 00:40:38 02:11:11 00:03:30
4 PUNPUR Marcin ALA TEAM 1 M2 4 00:19:35 01:12:11 00:38:55 02:12:17 00:04:36
5 WANIWSKI Marcin Waniewski Coaching 3 M3 5 00:17:22 01:12:10 00:42:41 02:13:16 00:05:35
6 DOBOSIK Damian 3athlete 2 M2 6 00:19:34 01:10:34 00:42:18 02:14:15 00:06:34
7 IGIELSKI Armin Tancia team 4 M3 7 00:18:50 01:10:16 00:45:51 02:16:12 00:08:31
8 MALICKI Michał 1 M1 8 00:17:20 01:12:38 00:45:31 02:17:17 00:09:36
9 PEDRYCZ Hubert Toruński Klub Triathlonowy 2 M1 9 00:20:25 01:14:54 00:41:23 02:18:34 00:10:53
10 GIEDROJĆ Tomasz KTS IRONMAN 3 M2 10 00:18:49 01:12:07 00:46:03 02:18:53 00:11:12
11 LEWANDOWSKI Marcin TRIDEA TEAM 4 M2 11 00:18:20 01:15:03 00:44:50 02:19:36 00:11:55
12 PRUCHNIEWSKI Sławomir ZIELUŃ TRI 5 M3 12 00:20:38 01:11:48 00:46:05 02:20:05 00:12:24
13 TOMASZEWICZ Damian Tomaszewicz Team 3 M1 13 00:17:12 01:12:37 00:49:50 02:20:45 00:13:04
14 SZARMACHER Sebastian Szarmacher 5 M2 14 00:20:10 01:14:03 00:44:31 02:20:48 00:13:07
15 CZERWIAK Robert TRI Starogard Gdański 6 M3 15 00:19:54 01:15:35 00:43:41 02:21:01 00:13:20
16 PTASZEK Tomasz SAILORS 6 M2 16 00:18:54 01:13:46 00:47:34 02:22:04 00:14:23
17 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace 7 M3 17 00:19:50 01:12:29 00:48:57 02:22:47 00:15:06
18 ORŁOWSKI Piotr PERSONALTRIATHLON.PL 8 M3 18 00:21:50 01:14:08 00:45:42 02:22:52 00:15:11
19 BISKUPSKI Cezary Trispace 7 M2 19 00:24:19 01:12:59 00:44:02 02:23:20 00:15:39
20 MURAWSKI Łukasz STOLKAR Team 8 M2 20 00:24:26 01:13:44 00:42:43 02:23:21 00:15:40
21 WYLEGA Lukasz Kaziki 9 M3 21 00:22:21 01:13:15 00:46:36 02:23:51 00:16:10
22 PADUSZYŃSKI Piotr edustacyjka.pl triathlon 10 M3 22 00:22:33 01:15:41 00:44:14 02:23:56 00:16:15
23 SZKLARCZYK Michał 4 M1 23 00:19:39 01:10:58 00:51:58 02:24:16 00:16:35
24 MATEJA Lukasz SONY PICTURES 9 M2 24 00:21:30 01:15:46 00:44:42 02:24:17 00:16:36
25 ZAKRZEWSKI Maciej Warszawa Wilanów 11 M3 25 00:19:59 01:15:45 00:47:35 02:24:52 00:17:11
26 CHOLEWIŃSKI Dariusz Huragan Miedzyń 12 M3 26 00:23:14 01:15:37 00:45:06 02:25:18 00:17:37
27 KOWALSKA Angelika TriSpace 1 K2 1 00:20:39 01:15:56 00:48:36 02:26:33 00:18:52
28 KŁUBA Sławomir Tri NEGU 5 M1 27 00:24:16 01:16:06 00:44:38 02:26:48 00:19:07
29 RUTKOWSKI Paweł Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl 13 M3 28 00:18:52 01:16:53 00:49:48 02:26:57 00:19:16
30 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 10 M2 29 00:21:03 01:15:55 00:48:31 02:27:04 00:19:23
31 KULKA Sergiusz TriNEGU 11 M2 30 00:21:03 01:15:23 00:51:53 02:30:12 00:22:31
32 ZARZYCKI Jakub PERSONAL TRIATHLON 14 M3 31 00:24:53 01:15:21 00:48:26 02:30:24 00:22:43
33 MAJEWSKI Roman Toruński Klub Triathlonowy 15 M3 32 00:18:02 01:17:17 00:53:36 02:31:11 00:23:30
34 NIENARTOWICZ Bartosz Toruński Klub Triathlonowy 16 M3 33 00:19:47 01:17:10 00:54:16 02:32:16 00:24:35
35 BIELEC Adam Maratończyk 12 M2 34 00:21:15 01:23:47 00:46:06 02:32:38 00:24:57
36 TOMASIUK Karol 17 M3 35 00:25:34 01:15:18 00:50:27 02:33:47 00:26:06
37 MARKIEWICZ Maciej TriSpace 13 M2 36 00:24:13 01:17:19 00:50:08 02:34:17 00:26:36
38 NAGÓRSKA Elżbieta TRISPACE 1 K3 2 00:21:00 01:22:04 00:50:10 02:34:45 00:27:04
39 MATACZ Jarosław Biegaj z Dymkiem 18 M3 37 00:23:21 01:15:45 00:52:24 02:35:05 00:27:24
40 MARCINIAK Witold WKB Maratończyk 19 M3 38 00:25:42 01:18:29 00:48:00 02:35:41 00:28:00
41 KLUCZYK Artur Tomaszewicz Team 6 M1 39 00:18:42 01:18:42 00:57:24 02:36:08 00:28:27
42 GAWKOWSKI Robert eSBeeR Nowy Bukowiec 20 M3 40 00:20:36 01:19:16 00:55:12 02:36:40 00:28:59
43 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz 21 M3 41 00:23:33 01:20:03 00:51:41 02:37:10 00:29:29
44 OSOWSKI Adam Rozbiegane Działdowo 14 M2 42 00:24:00 01:16:33 00:54:42 02:37:16 00:29:35
45 CZAJA Leszek TRI STAROGARD 22 M3 43 00:28:55 01:24:08 00:42:21 02:37:32 00:29:51
46 KRAMARCZYK Krzysztof 2 M4 44 00:23:04 01:19:00 00:52:49 02:37:45 00:30:04
47 SZYMBORSKI Adam 23 M3 45 00:21:59 01:20:52 00:52:54 02:37:51 00:30:10
48 SZKLARCZYK Artur 15 M2 46 00:25:44 01:18:32 00:50:14 02:38:03 00:30:22
49 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! 3 M4 47 00:26:42 01:19:06 00:50:36 02:39:35 00:31:54
50 MARUT Radosław TYGODNIK CIECHANOWSKI 16 M2 48 00:22:57 01:24:02 00:51:09 02:40:28 00:32:47
51 DELAFUENTE Enrique 24 M3 49 00:17:35 01:27:07 00:53:55 02:41:36 00:33:55
52 NIGOT Krzysztof CTS AirBike 25 M3 50 00:28:09 01:23:20 00:48:27 02:41:48 00:34:07
53 ŚWIĄTEK Krzysztof 7 M1 51 00:22:56 01:27:17 00:48:56 02:42:34 00:34:53
54 RONKIEWICZ Anna NST/KTS IRONMAN 2 K2 3 00:20:17 01:26:50 00:52:40 02:42:47 00:35:06
55 ROZWADOWSKI Oskar Klimat-Solec 8 M1 52 00:22:47 01:24:47 00:52:21 02:43:29 00:35:48
56 KIEREŚ Arkadiusz WITC 26 M3 53 00:20:12 01:24:43 00:56:24 02:44:01 00:36:20
57 DĄBROWSKI Marcin obozybiegowe.pl 17 M2 54 00:26:31 01:29:43 00:44:00 02:44:19 00:36:38
58 GUMKOWSKI Łukasz 9 M1 55 00:20:03 01:23:19 00:59:29 02:44:40 00:36:59
59 WALESIAK Mikołaj KTS IRONMAN KWIDZYN 27 M3 56 00:25:00 01:21:12 00:56:09 02:44:53 00:37:12
60 STRZELECKI Konrad WKB Maratończyk Włocławek 28 M3 57 00:26:57 01:26:09 00:47:34 02:45:11 00:37:30
61 DOBOSZ Michał CompleXsports Triathlon TEAM 29 M3 58 00:21:07 01:24:08 00:58:09 02:45:20 00:37:39
62 PIOTROWSKI Krzysztof Twister Team / Bike-Sport Działdowo 30 M3 59 00:29:56 01:20:29 00:53:12 02:45:48 00:38:07
63 LISIUS Tomasz 4 M4 60 00:25:43 01:21:46 00:57:58 02:47:54 00:40:13
64 HOGA Fryderyk Ave, Caesar, morituri te salutant! 18 M2 61 00:22:49 01:28:18 00:53:36 02:48:02 00:40:21
65 KASPROWICZ Wioletta Rozbiegane Działdowo 1 K1 4 00:23:47 01:28:02 00:52:40 02:48:11 00:40:30
66 WOJCIECHOWSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 31 M3 62 00:20:58 01:23:54 01:02:32 02:49:51 00:42:10
67 HARTLINSKI Grzegorz 19 M2 63 00:24:15 01:27:41 00:55:33 02:50:10 00:42:29
68 SZAMOTULSKI Tomasz Lechia Gdańsk 32 M3 64 00:21:44 01:24:57 00:59:54 02:50:26 00:42:45
69 AUGUŚCIK Mariusz niezrzeszony 5 M4 65 00:30:16 01:21:38 00:55:34 02:51:39 00:43:58
70 GRESZCZUK Jarosław WOPR LIDZBARK 33 M3 66 00:23:38 01:29:12 00:55:44 02:51:49 00:44:08
71 LACKORZYŃSKI Krzysztof 20 M2 67 00:21:04 01:29:18 00:59:05 02:52:12 00:44:31
72 KUĆ Rafał WOPR PŁOCK 21 M2 68 00:25:48 01:26:14 00:59:58 02:55:11 00:47:30
73 BURŻACKA-TYC Agnieszka PTT DELTA 2 K3 5 00:23:54 01:31:21 00:58:08 02:56:21 00:48:40
74 MASTALERZ Tomasz 34 M3 69 00:35:27 01:26:02 00:52:39 02:56:31 00:48:50
75 JAROSZ Michał 35 M3 70 00:26:36 01:29:33 00:58:21 02:58:22 00:50:41
76 SADOWSKI Piotr DISINN Club 22 M2 71 00:22:09 01:26:46 01:06:14 02:59:18 00:51:37
77 LILIA Bogusz TRI gazele 3 K3 6 00:28:01 01:34:20 00:56:37 03:01:51 00:54:10
78 BURZACKI Wiesław KL 1 M5 72 00:26:36 01:33:27 00:58:02 03:02:45 00:55:04
79 STAŃCZAK Bartosz Mamut Camp 36 M3 73 00:29:00 01:26:29 01:06:26 03:04:27 00:56:46
80 ZIELIŃSKI Marcin EFCL 10 M1 74 00:25:55 01:37:46 00:57:36 03:04:46 00:57:05
81 KEHL Paweł NAFCIARZE Płock 37 M3 75 00:23:10 01:30:45 01:08:49 03:05:54 00:58:13
82 RAPACKI Szymon 23 M2 76 00:29:05 01:26:43 01:07:27 03:06:30 00:58:49
83 PALCZEWSKI Marcin m.inżynieria 38 M3 77 00:29:42 01:35:46 00:56:06 03:07:07 00:59:26
84 TRYPUĆ-MAGDZIARZ Aleksandra OLADENTAL 4 K3 6 00:28:59 01:29:34 01:06:41 03:07:50 01:00:09
85 FURTAK Adam 39 M3 78 00:34:46 01:39:05 00:57:35 03:15:20 01:07:39
86 ZDANOWICZ Anna 3 K2 7 00:31:36 01:37:47 01:06:26 03:19:10 01:11:29
87 Anonymous 40 M3 79 00:29:36 01:53:05 01:11:08 03:39:37 01:31:56
88 BRZOSTOWICZ Ewelina WANDA PANFIL TEAM 5 K3 8 00:29:36 01:40:01 01:27:21 03:41:03 01:33:22