Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark 2019 - 1/8 IM

2019-06-30
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SZYMONIK Filip Endless Pain 1 M1 1 00:08:00 00:36:12 00:19:47 01:05:07 00:00:00
2 OSTRASZ Bartek Viessmann Bike Team 1 M2 2 00:09:00 00:36:34 00:21:54 01:08:53 00:03:46
3 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/KS ANUNNAKI 1 M3 3 00:09:54 00:36:54 00:21:28 01:09:08 00:04:01
4 ZAJK Michał 2 M1 4 00:11:18 00:38:00 00:21:09 01:12:04 00:06:57
5 JASION Robert Only You 3 M1 5 00:11:40 00:38:44 00:20:56 01:12:59 00:07:52
6 PULCZYŃSKI Robert Tri Sea Mewa Władysławowo 1 M1 6 00:09:09 00:38:41 00:24:45 01:13:45 00:08:38
7 LUBIŃSKI Kamil Centrum Sportowe u Jezuitów 4 M1 7 00:08:24 00:43:12 00:22:59 01:15:39 00:10:32
8 SPRENGEL Grzegorz F3Team / Lufthansa Systems Poland Active! 2 M2 8 00:11:44 00:40:18 00:22:46 01:16:06 00:10:59
9 DYBUK Marcin Endure Team 2 M3 9 00:13:04 00:38:55 00:23:01 01:16:42 00:11:35
10 NOWAK Dawid Ruch Kluch 3 M2 10 00:14:04 00:39:25 00:22:00 01:16:43 00:11:36
11 KWIATKOWSKI Grzegorz F3Team Gdańsk 3 M3 11 00:10:59 00:40:47 00:23:26 01:16:55 00:11:48
12 WALASIK Łukasz 4 M2 12 00:11:16 00:42:00 00:22:18 01:16:56 00:11:49
13 SZMIDT Miłosz 2 M1 13 00:11:58 00:40:44 00:23:38 01:17:23 00:12:16
14 BACHORSKI Bogdan KS Przaśnik Przasnysz 4 M3 14 00:14:19 00:37:42 00:24:07 01:17:29 00:12:22
15 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 5 M3 15 00:15:54 00:37:28 00:23:02 01:17:37 00:12:30
16 PIETRUSZKA Magdalena TriPietruszka 1 K2 1 00:11:37 00:42:02 00:22:27 01:17:44 00:12:37
17 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 6 M3 16 00:12:43 00:41:37 00:22:22 01:17:46 00:12:39
18 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI 7 M3 17 00:13:21 00:41:03 00:22:33 01:18:22 00:13:15
19 GRZEBYTA Mateusz MTB START KARTUZY 5 M2 18 00:12:46 00:39:48 00:24:24 01:18:28 00:13:21
20 GAWIN Krzysztof Tri NEGU 5 M1 19 00:11:17 00:41:52 00:23:44 01:18:32 00:13:25
21 MAZIARCZYK Marek SPORTEVO 8 M3 20 00:12:29 00:41:42 00:23:35 01:18:55 00:13:48
22 SZCZEBIOT Karol Rowerowy Lidzbark , Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 6 M2 21 00:10:06 00:41:54 00:25:17 01:19:06 00:13:59
23 AMBROZIAK Krzysztof Autopay Sports Team 9 M3 22 00:12:29 00:41:24 00:24:18 01:19:37 00:14:30
24 NIKEL Natalia 1 K1 2 00:10:08 00:43:11 00:25:06 01:19:42 00:14:35
25 BARTKOWSKI Marek EndureTeam 10 M3 23 00:14:25 00:38:53 00:24:39 01:20:02 00:14:55
26 BURANDT Magdalena Najmowicz triatlon 2 K2 3 00:12:11 00:43:10 00:23:51 01:20:17 00:15:10
27 ZUREL Michał Cykliści Rypin 11 M3 24 00:15:39 00:40:31 00:22:43 01:20:27 00:15:20
28 PIECZKOWSKA Agnieszka TriNEGU 1 K3 4 00:12:11 00:42:45 00:24:36 01:20:42 00:15:35
29 PRUSACZYK Dawid 7 M2 25 00:10:14 00:43:11 00:25:48 01:21:07 00:16:00
30 ŚLEDZIŃSKI Leszek Jednoślad.pl 8 M2 26 00:15:41 00:38:40 00:24:35 01:21:14 00:16:07
31 KUŁAK Piotr Biskupiec Biega THE BEST 12 M3 27 00:12:39 00:42:22 00:25:04 01:21:26 00:16:19
32 WOJCIECHOWSKI Piotr Drużyna Wilka 9 M2 28 00:15:20 00:41:27 00:22:52 01:21:40 00:16:33
33 BIESIEKIERSKI Krzysztof AKM Olsztyn 13 M3 29 00:13:27 00:42:16 00:24:47 01:21:49 00:16:42
34 PAC Arkadiusz 6 M1 30 00:13:28 00:41:37 00:24:56 01:22:26 00:17:19
35 KURZAWSKI Miłosz Autopay Team 7 M1 31 00:12:49 00:42:22 00:25:25 01:22:42 00:17:35
36 KUROWSKI Jacek 14 M3 32 00:12:06 00:42:58 00:25:24 01:22:44 00:17:37
37 KRZYŻANOWSKI Piotr 8 M1 33 00:11:43 00:43:45 00:26:15 01:23:14 00:18:07
38 WESOŁOWSKA Natalia Toruński Klub Triathlonowy 2 K1 5 00:12:42 00:42:50 00:26:05 01:23:52 00:18:45
39 JASIONOWSKI Marek 3T Białystok 15 M0 34 00:15:04 00:43:20 00:23:49 01:24:05 00:18:58
40 KICZOR Damian TRI NEGU 10 M2 35 00:13:50 00:44:05 00:25:07 01:24:30 00:19:23
41 GROCHOWICZ Jakub 3 M1 36 00:09:12 00:45:19 00:25:50 01:24:32 00:19:25
42 PŁUCIENNICZAK Jacek PersonalTriathlon 11 M2 37 00:12:02 00:42:27 00:27:21 01:25:14 00:20:07
43 IGNATOWICZ Jakub Team Karaś 4 M1 38 00:11:45 00:48:18 00:23:43 01:25:25 00:20:18
44 PAWLOWSKI Hubert 9 M1 39 00:13:07 00:46:04 00:24:49 01:25:38 00:20:31
45 SZARMACHER Artur SzarmacherTriathlonTeam 12 M2 40 00:10:28 00:45:05 00:27:33 01:25:48 00:20:41
46 FILARECKA Agnieszka Trispace/AthleticoMed 3 K2 6 00:14:51 00:42:12 00:27:27 01:26:25 00:21:18
47 CZARNECKA Katarzyna WMT 4 K2 7 00:10:13 00:46:01 00:28:38 01:26:40 00:21:33
48 DAGIEL Jacek PERSONALTRIATHLON.PL 13 M2 41 00:16:57 00:42:33 00:25:43 01:27:32 00:22:25
49 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica 1 M4 42 00:13:34 00:43:07 00:29:11 01:28:54 00:23:47
50 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU 16 M3 43 00:11:11 00:46:58 00:28:22 01:29:01 00:23:54
51 WALENTA Katarzyna Toruń Multisport Team 5 K2 8 00:09:11 00:46:39 00:30:52 01:29:13 00:24:06
52 GROTKOWSKI Radoslaw Egger Biskupiec 17 M3 44 00:15:47 00:43:03 00:27:57 01:29:20 00:24:13
53 PAWŁOWSKI Mateusz 10 M1 45 00:12:41 00:46:37 00:28:47 01:29:53 00:24:46
54 BOROS Wojciech DEER HUNTERS 14 M2 46 00:15:19 00:44:27 00:27:11 01:30:15 00:25:08
55 ZIOLKOWSKI Piotr Kuznia 15 M2 47 00:11:38 00:47:14 00:29:51 01:30:57 00:25:50
56 PŁUCIENNICZAK Diana PersonalTriathlon.pl 6 K2 9 00:13:32 00:45:31 00:30:50 01:31:39 00:26:32
57 ROZWADOWSKI Aleksander 5 M1 48 00:13:30 00:44:24 00:30:24 01:31:48 00:26:41
58 LIŚKIEWICZ Maciej TRI-LISKI 18 M3 49 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:32:17 00:27:10
59 RESPONDEK Wojciech Prosave.pl Sport Team 19 M3 50 00:12:40 00:47:46 00:30:19 01:33:06 00:27:59
60 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 1 M5 51 00:16:56 00:42:41 00:31:15 01:34:23 00:29:16
61 NAGELSKI Piotr 16 M2 52 00:14:59 00:45:06 00:31:29 01:34:24 00:29:17
62 FLAGA Piotr 20 M3 53 00:12:35 00:51:18 00:27:42 01:34:28 00:29:21
63 KRZYŻANOWSKA Katarzyna 3 K1 10 00:13:30 00:49:11 00:29:36 01:34:35 00:29:28
64 NOWAK Grzegorz 17 M2 54 00:18:37 00:47:43 00:24:03 01:34:51 00:29:44
65 FISCHER Marcin 21 M3 55 00:15:09 00:46:52 00:31:10 01:35:57 00:30:50
66 DĘBOWSKI Marek beCYKL Sulęcin 18 M2 56 00:14:51 00:49:21 00:29:06 01:36:20 00:31:13
67 KUJAWA Sylwia Warsaw Mastes Team 1 K4 11 00:13:33 00:49:06 00:31:27 01:36:44 00:31:37
68 MICHALSKI Andrzej 19 M2 57 00:14:28 00:46:35 00:32:44 01:38:36 00:33:29
69 SIENKIEWICZ Wiktor Sienkiewicz 11 M1 58 00:15:49 00:47:39 00:32:35 01:38:37 00:33:30
70 WASILEWSKI Marcin TMT Toruń Multisport Team 20 M2 59 00:14:12 00:49:46 00:32:08 01:38:51 00:33:44
71 ROZWADOWSKI Wojciech 2 M4 60 00:13:20 00:50:19 00:32:42 01:40:01 00:34:54
72 WASILEWSKA Luiza TMT Toruń Multisport Team 7 K2 12 00:14:52 00:52:07 00:30:58 01:40:34 00:35:27
73 DUDZIŃSKI Paweł 21 M2 61 00:14:55 00:48:28 00:34:26 01:41:52 00:36:45
74 STOLARSKI Michał 22 M3 62 00:19:01 00:54:26 00:25:30 01:42:17 00:37:10
75 KORDALA-KIDRYCKA Marzena Nadaktywni 8 K2 13 00:13:45 00:50:45 00:36:14 01:42:17 00:37:10
76 KRÓLAK Kacper 23 M3 63 00:15:47 00:51:53 00:32:57 01:42:45 00:37:38
77 GALIŃSKI Tomasz 24 M3 64 00:21:37 00:48:28 00:30:19 01:43:09 00:38:02
78 KĘPIŃSKI Grzegorz Płock 2 M5 65 00:17:03 00:47:38 00:33:54 01:43:26 00:38:19
79 MODZELEWSKI Karol 25 M3 66 00:15:37 00:55:11 00:30:20 01:43:49 00:38:42
80 POTOCKI-RAK Piotr 3 M4 67 00:15:22 00:45:43 00:38:58 01:44:37 00:39:30
81 LIŚKIEWICZ Monika TRI-LISKI 2 K3 14 00:15:16 00:54:07 00:33:18 01:44:41 00:39:34
82 WOJCIECHOWSKI Zbigniew 3 M5 68 00:27:05 00:47:49 00:28:34 01:46:20 00:41:13
83 DĄBROWSKA Anna 12Tri.pl 3 K3 15 00:15:28 00:56:36 00:32:50 01:47:16 00:42:09
84 KIRYLUK Piotr 4 M4 69 00:19:37 00:47:30 00:35:24 01:48:02 00:42:55
85 NOWAK Karolina Java Team 9 K2 16 00:16:11 00:52:42 00:36:48 01:48:14 00:43:07
86 BODYCH Maciej 26 M3 70 00:15:13 00:54:48 00:34:54 01:48:19 00:43:12
87 RESPONDEK Agnieszka Complexsports 4 K3 17 00:19:05 00:54:13 00:35:19 01:52:23 00:47:16
88 BOJEK Piotr 12 M1 71 00:16:41 01:00:50 00:31:08 01:53:40 00:48:33
89 SADOWSKA Emilia Deloitte Adventure Team 4 K1 18 00:16:48 01:02:41 00:33:04 01:55:35 00:50:28
90 KALISZ Agnieszka Wrota Mazur 10 K2 19 00:19:17 00:55:16 00:38:20 01:57:28 00:52:21
91 CZARNECKI Łukasz 22 M2 72 00:15:02 01:09:08 00:44:00 02:11:30 01:06:23
92 LACH Adrian TriClub 27 M3 73 00:23:35 00:52:00 00:50:41 02:11:54 01:06:47
93 MATKOWSKA Ewa Brak 11 K2 20 00:18:22 01:11:39 00:36:20 02:15:33 01:10:26
94 PAŁYSA Joanna Tri NEGU 5 K3 21 00:18:23 01:11:40 00:36:20 02:15:34 01:10:27
95 CZARNECKI Krzysztof 4 M5 74 00:15:53 01:16:07 00:40:36 02:18:51 01:13:44