Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów 2019 - 1/2 IM

2019-07-21
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 MIZIARSKI Paweł TORUS- FUNDACJA JEPPESENA 1 M1 1 00:27:49 02:10:14 01:25:19 04:07:30 00:00:00
3 KIMMER Jakub TTPSC 1 M2 2 00:30:44 02:12:33 01:31:16 04:18:23 00:10:53
4 ŻYDKIEWICZ Sylwester biegacz Nowosolna 1 M3 3 00:32:02 02:18:42 01:26:58 04:22:35 00:15:05
5 PYKA Marek Chop Że Żelaza Tri Team 2 M3 4 00:32:02 02:19:01 01:37:01 04:32:06 00:24:36
6 KUTER Krzysztof Kuźnia Triathlonu 2 M2 5 00:33:18 02:23:05 01:31:56 04:33:42 00:26:12
7 SENKOWSKI Jakub Kubatura - Struktura 2 M1 6 00:27:46 02:24:32 01:37:28 04:34:59 00:27:29
8 WALKOWIAK Dariusz GT RAT 3 M2 7 00:33:20 02:18:23 01:38:19 04:36:28 00:28:58
9 OSTROWSKI Grzegorz 3 M3 8 00:37:33 02:21:16 01:33:26 04:38:24 00:30:54
11 KRZYSZTOFIK Kacper Tri Aktywny Piotrków 4 M3 9 00:39:47 02:26:01 01:35:06 04:45:46 00:38:16
12 KOŁODZIEJSKI Ariel TeamKaraś / KPMG Triathlon Team 4 M2 10 00:32:31 02:22:46 01:45:56 04:45:55 00:38:25
13 ROBIŃSKI Marcin Kuźnia Triathlonu 5 M2 11 00:39:06 02:24:53 01:37:14 04:45:59 00:38:29
14 RYBARCZYK Jacek KS Start Pułaski Warka 5 M3 12 00:39:01 02:20:27 01:42:07 04:48:16 00:40:46
15 WILMONT Krzysztof Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce 6 M2 13 00:37:14 02:30:05 01:36:58 04:48:44 00:41:14
16 GLINKA Michal No Name Praszka 6 M3 14 00:36:46 02:19:48 01:47:29 04:48:59 00:41:29
17 ŚLIŻ Lucyna Kuźnia Triathlonu 1 K3 1 00:38:29 02:29:04 01:38:16 04:52:30 00:45:00
18 BUCHALIK Arkadiusz 7 M3 15 00:35:01 02:32:56 01:40:49 04:55:28 00:47:58
19 TRZASKA Paweł 7 M2 16 00:41:29 02:22:41 01:48:11 04:57:28 00:49:58
20 BLICHARZ Marcin 8 M2 17 00:42:22 02:20:29 01:48:06 04:58:09 00:50:39
21 KRÓL Maciej TRISPACE 1 M4 18 00:39:25 02:28:35 01:46:49 04:59:34 00:52:04
22 ŁOŃSKI Tomasz Mcs Bełchatów 9 M2 19 00:37:15 02:21:35 01:55:50 05:00:44 00:53:14
23 MIKRUT Damian AZS WSL Poznań / Rossmann SDP 3 M1 20 00:33:32 02:35:29 01:48:31 05:02:55 00:55:25
24 PŁÓCIENNIK Dominik 4 M1 21 00:35:51 02:29:24 01:52:22 05:03:24 00:55:54
25 MASŁOWSKI Marcin Celivonman - HTP LUDWIK SIKORSKI 8 M3 22 00:36:22 02:37:25 01:44:07 05:03:30 00:56:00
26 RATAJEK Dawid łódź kocha sport 10 M2 23 00:35:26 02:33:51 01:49:43 05:04:11 00:56:41
27 GRZYBEK Łukasz 11 M2 24 00:39:29 02:37:19 01:43:29 05:05:59 00:58:29
28 CYBULSKI Konrad K.S.Celironman S.A. / AMZ-KUTNO 9 M3 25 00:40:48 02:41:01 01:41:55 05:09:38 01:02:08
29 WELZER Dariusz WELDA BIMARKO GALI Team 10 M3 26 00:37:26 02:28:46 01:57:36 05:10:05 01:02:35
30 GAJEWSKI Sebastian TRINERGY 12 M2 27 00:33:13 02:38:26 01:53:17 05:10:45 01:03:15
32 WILICKI Tomasz Dell Running Team 11 M3 28 00:37:31 02:37:35 01:46:49 05:11:23 01:03:53
33 MIKOŁAJSKI Damian Team Damiko / Triathlon X Team 13 M2 29 00:38:05 02:20:27 02:07:10 05:13:08 01:05:38
34 LESIAK Tomasz LSKK Bełchatów 14 M2 30 00:36:41 02:31:19 01:58:30 05:13:13 01:05:43
36 SIWEK Jacek TriWise Triathlon Team 12 M3 31 00:37:33 02:27:03 02:03:31 05:14:54 01:07:24
37 OLENDER Paweł Car 4 parts Mrągowo 13 M3 32 00:38:54 02:39:23 01:51:43 05:15:04 01:07:34
38 PAWELCZYK Marcin 5 M1 33 00:32:05 02:41:05 01:58:31 05:16:28 01:08:58
39 WIJAS Andrzej 15 M2 34 00:37:43 02:36:46 01:57:34 05:17:40 01:10:10
40 SKOCZ Tomasz 16 M2 35 00:37:26 02:27:41 02:07:22 05:18:18 01:10:48
41 STEPIEN Maciej 14 M3 36 00:40:53 02:33:09 01:57:00 05:19:27 01:11:57
42 KOŁTONIK Marek KUŹNIA TRIATHLONU 15 M3 37 00:39:59 02:35:41 01:56:35 05:20:31 01:13:01
43 WINIARCZYK Jacek KS START Pułaski 16 M3 38 00:34:37 02:42:27 02:02:03 05:25:09 01:17:39
44 PTAK Marcin 17 M2 39 00:40:46 02:49:13 01:48:34 05:25:23 01:17:53
45 SOJKOWSKI Piotr Tri NEGU 18 M2 40 00:34:52 02:40:50 02:03:50 05:25:58 01:18:28
46 ABRAMOWICZ Agata 1 K1 2 00:32:50 02:55:58 01:53:35 05:29:03 01:21:33
47 PANUŚ Marcin Puls TRI Team 17 M3 41 00:45:34 02:36:41 02:02:04 05:30:08 01:22:38
48 LIBUCHA Jacek 18 M3 42 00:39:16 02:44:27 02:04:31 05:35:30 01:28:00
49 KLUZA Dawid 19 M2 43 00:41:33 02:45:43 02:03:36 05:35:58 01:28:28
50 GABRYSZEWSKI Tomasz 2 M4 44 00:44:27 02:41:30 02:01:15 05:36:33 01:29:03
51 PIASECKI Piotr T.G SOKÓŁ ZAKOPANE 19 M3 45 00:45:23 02:38:11 02:06:55 05:37:55 01:30:25
52 CHOBOT Krzysztof Tria Fans 20 M3 46 00:35:13 02:43:17 02:12:02 05:38:24 01:30:54
53 ZIEMIAKOWSKI Sławomir VEOLIA 21 M3 47 00:39:00 02:56:20 01:59:16 05:40:14 01:32:44
54 KRYSIAK Robert biegowarodzina.pl 3 M4 48 00:39:18 02:46:52 02:06:28 05:40:43 01:33:13
55 PACANA Krzysztof 20 M2 49 00:37:20 02:41:12 02:15:50 05:41:00 01:33:30
56 MRÓZ Michał DareDevils Triathlon Team 21 M2 50 00:39:11 02:52:53 02:06:27 05:46:26 01:38:56
57 RZEPECKA Anna M.I.L.A. 2 K3 3 00:39:56 02:59:59 02:02:20 05:50:23 01:42:53
58 WOJDAT Przemysław 6 M1 51 00:37:02 02:49:50 02:16:57 05:52:43 01:45:13
59 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo 4 M4 52 00:47:49 02:37:02 02:24:49 05:57:19 01:49:49
60 PIK Krzysztof 22 M2 53 00:37:52 02:52:49 02:20:11 05:58:39 01:51:09
61 JARECKI Paweł 22 M3 54 00:39:22 02:57:59 02:14:33 05:59:07 01:51:37
62 KĘPIŃSKI Henryk KB Spartakus Bełchatów 1 M5 55 00:44:16 02:49:33 02:18:41 06:01:02 01:53:32
63 MARKOWIAK Rafał HTF Ludwik Sikorski 23 M3 56 00:45:31 02:58:16 02:11:50 06:04:04 01:56:34
64 KAŁUŻNA Aneta Kuźnia Triathlonu 1 K2 4 00:43:54 03:04:15 02:08:47 06:05:27 01:57:57
65 GÓRNIAK Łukasz 24 M3 57 00:40:39 02:54:37 02:24:24 06:11:32 02:04:02
66 JABŁONKA Elżbieta KB Spartakus 3 K3 5 00:56:55 03:24:16 02:25:09 06:52:59 02:45:29