Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów 2019 - 1/4 IM

2019-07-21
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
2 NAWRACAJ Michał GVT 1 M2 1 00:14:28 01:09:39 00:39:37 02:07:40 00:00:00
4 FABISZEWSKI Rafał TriWawa 2 M2 2 22:50:21 01:10:21 00:41:31 02:13:01 00:05:21
5 WOJCIECHOWSKI Norbert Altom Gniezno 3 M2 3 00:16:50 01:10:49 00:42:23 02:14:51 00:07:11
6 MALICKI Michał 1 M1 4 00:15:38 01:12:11 00:45:56 02:18:39 00:10:59
7 PRUCHNIEWSKI Sławomir Asseco Active Team 1 M3 5 00:16:53 01:13:14 00:45:38 02:19:58 00:12:18
8 MAZURKIEWICZ Darek goralka.com.pl 2 M3 6 00:16:19 01:13:37 00:46:00 02:20:39 00:12:59
9 PAWLIN Mateusz TRIZARZA 2 M1 7 00:17:49 01:16:33 00:43:17 02:22:07 00:14:27
10 PAŁYSA Marek Tri NEGU 3 M3 8 00:14:43 01:12:47 00:50:37 02:22:40 00:15:00
11 DEBERT Jarek Trinergy Team 4 M2 9 00:18:40 01:14:24 00:46:01 02:23:12 00:15:32
12 SZKLARCZYK Michał 3 M1 10 00:16:18 01:11:44 00:50:36 02:23:14 00:15:34
13 SOBAŃSKA Izabela trIZAthlon 1 K1 1 00:15:41 01:14:08 00:49:47 02:23:32 00:15:52
14 KULKA Sergiusz TriNEGU 5 M2 11 00:16:30 01:13:46 00:51:00 02:26:13 00:18:33
15 CIEŚLIK Piotr PGE GiE S.A Elektrownia Bełchatów 4 M3 12 00:16:26 01:11:45 00:52:58 02:26:50 00:19:10
16 KOLODZIEJCZYK Lukasz 6 M2 13 00:16:40 01:19:04 00:48:28 02:30:30 00:22:50
17 CUBER Piotr CTS 5 M3 14 00:19:46 01:19:07 00:46:26 02:30:35 00:22:55
18 LATOSZEK Rafał CTS 6 M3 15 00:20:30 01:17:53 00:46:46 02:32:02 00:24:22
19 MICHAŁEK Grzegorz GT RAT 7 M2 16 00:19:50 01:16:23 00:50:15 02:32:23 00:24:43
20 KOWALSKI Jakub TRINERGY TEAM 8 M2 17 00:20:15 01:18:31 00:50:08 02:33:35 00:25:55
21 ROMANOWSKI Piotr Tieto Triathlon Team 9 M2 18 00:20:44 01:21:05 00:46:42 02:33:37 00:25:57
22 KIERUZEL Michał 10 M2 19 00:18:08 01:18:57 00:49:54 02:33:46 00:26:06
23 SOBIERAJ Rafał Never Give up Warszawa-Bemowo 4 M1 20 00:16:36 01:20:33 00:51:16 02:34:03 00:26:23
24 KUCHARSKI Łukasz Celironman / HTF Ludwik Sikorski 11 M2 21 00:18:32 01:16:47 00:54:02 02:34:42 00:27:02
25 RUTKOWSKI Paweł Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl 7 M3 22 00:16:58 01:19:23 00:54:11 02:35:03 00:27:23
26 PTAK Arkadiusz TS Akwedukt Kielce 1 M4 23 00:19:36 01:21:38 00:47:03 02:35:16 00:27:36
27 WĘGRECKI Paweł 12 M2 24 00:20:15 01:21:14 00:49:20 02:35:41 00:28:01
28 JANKOWIAK Marcin 13 M2 25 00:20:14 01:19:52 00:50:24 02:35:58 00:28:18
29 BARGIEŁ Konrad 5 M1 26 00:22:14 01:32:40 00:32:47 02:36:02 00:28:22
30 PAWLIK Michał TKT 14 M2 27 00:17:22 01:19:48 00:52:35 02:36:18 00:28:38
31 ADAMCZYK Jakub 6 M1 28 00:19:13 01:18:27 00:53:00 02:36:54 00:29:14
32 GÓRSKI Łukasz 15 M2 29 00:17:31 01:22:37 00:52:12 02:37:47 00:30:07
33 GRODECKI Przemysław SNS FOOD TRI Team 2 M4 30 00:18:28 01:16:26 00:57:14 02:38:23 00:30:43
34 KONSTAŃCZUK Adam Warach Rowery 8 M3 31 00:17:47 01:18:59 00:55:21 02:38:48 00:31:08
35 SŁOMKA Mateusz 16 M2 32 00:17:16 01:20:45 00:55:35 02:39:29 00:31:49
36 BRZUSKA Lesław 9 M3 33 00:19:30 01:18:53 00:52:59 02:39:31 00:31:51
37 PYTEL Mikołaj 17 M2 34 00:20:32 01:12:24 01:00:39 02:39:59 00:32:19
38 WIECZOREK Rafał Wroclaw Triathlon Team/Tieto Triathlon Team 18 M2 35 00:19:56 01:21:09 00:53:27 02:40:00 00:32:20
39 SZKLARCZYK Artur 19 M2 36 00:21:49 01:21:25 00:51:23 02:41:07 00:33:27
40 MICHALAK Wojtwk 20 M2 37 00:18:45 01:21:06 00:57:01 02:41:19 00:33:39
41 WONKO Ewa CELIRONMAN 1 K2 2 00:20:08 01:23:03 00:52:34 02:41:43 00:34:03
42 LIMAN Krzysztof 21 M2 38 00:17:59 01:24:13 00:53:26 02:41:51 00:34:11
43 WŁÓDARCZAK Agata Team Zoot Europe / Trizarza / TriSpace 2 K1 3 00:17:55 01:24:47 00:53:40 02:41:56 00:34:16
44 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz 10 M3 39 00:20:03 01:20:18 00:56:25 02:41:59 00:34:19
45 MILLER Michał #BIEGACZE 11 M3 40 00:18:50 01:18:02 00:58:22 02:42:12 00:34:32
46 NOWAKOWSKI Jakub SwimminLab 7 M1 41 00:15:43 01:25:47 00:54:12 02:42:12 00:34:32
47 DAJCZ Michał TriAktywny Piotrków 22 M2 42 00:16:30 01:24:01 00:57:33 02:43:16 00:35:36
48 IGNASIAK Jakub 23 M2 43 00:18:47 01:23:52 00:52:57 02:43:26 00:35:46
49 BIELA Tomasz 8 M1 44 00:19:43 01:26:38 00:51:48 02:43:41 00:36:01
52 ZBIERAŃSKI Michał 24 M2 45 00:19:34 01:21:13 00:56:27 02:44:51 00:37:11
53 KOPYTOWSKA Anna 2 K2 4 00:20:34 01:25:55 00:51:44 02:45:01 00:37:21
54 MRÓZ Tomasz JKK Jędrzejów 12 M3 46 00:18:29 01:22:35 00:58:01 02:45:11 00:37:31
55 GRYŚ Piotr 25 M2 47 00:19:32 01:22:51 00:55:04 02:45:42 00:38:02
56 BESZŁEJ Maciej 26 M2 48 00:20:06 01:28:50 00:51:18 02:46:36 00:38:56
57 BIJOŚ Mirosław Dawaj Misiek 27 M2 49 00:21:29 01:21:09 00:58:01 02:47:09 00:39:29
58 RASZCZYNSKI Robert Sidor Team 28 M2 50 00:19:13 01:22:43 01:00:37 02:48:13 00:40:33
59 MALICKI Jacek Hurtap 1 M5 51 00:23:30 01:20:09 00:58:06 02:48:25 00:40:45
60 BARZYK Mateusz Fudu&Co Sport Team 13 M3 52 00:19:39 01:25:03 00:55:25 02:48:26 00:40:46
61 KUŚMIERZ Grzegorz Eskadra Kraków 14 M3 53 00:21:13 01:28:50 00:53:09 02:48:31 00:40:51
62 PRZYBYLSKI Piotr LSKK Lityński Bełchatów 15 M3 54 00:25:42 01:18:44 00:58:10 02:48:35 00:40:55
63 MASTALERZ Tomasz 16 M3 55 00:24:45 01:26:04 00:52:52 02:48:51 00:41:11
64 KLĘKA Marcin LSKK BEŁCHATÓW 17 M3 56 00:17:09 01:22:21 01:02:58 02:48:53 00:41:13
65 ZMACZYŃSKI Andrzej 29 M2 57 00:19:14 01:23:44 01:00:34 02:49:20 00:41:40
66 GROCHOWICZ Marek 9 M1 58 00:20:54 01:29:43 00:54:12 02:49:40 00:42:00
67 OSET Piotr 3 M4 59 00:19:52 01:28:19 00:55:07 02:49:44 00:42:04
68 MICHAŁEK Joanna GT RAT 3 K1 5 00:18:43 01:25:41 00:59:57 02:50:45 00:43:05
69 GRZECH Grzegorz 4 M4 60 00:17:27 01:25:33 01:01:58 02:51:07 00:43:27
70 SOŁTYSIAK Paweł KS polonia warszawa 18 M3 61 00:25:01 01:24:28 00:55:21 02:51:21 00:43:41
71 PLESZEWSKI Rafał MCS Bełchatów 19 M3 62 00:24:36 01:28:30 00:52:40 02:52:49 00:45:09
72 STOLECKI Piotr MCS Bełchatów 20 M3 63 00:24:47 01:20:56 00:58:15 02:52:58 00:45:18
74 SOŚNIERZ Tomasz 30 M2 64 00:22:39 01:29:56 00:56:24 02:54:21 00:46:41
75 MILER-WALCZAK Monika Brak 1 K3 6 00:20:57 01:28:03 00:58:44 02:54:28 00:46:48
76 ZUJKIEWICZ Tomasz TRIWAWA 21 M3 65 00:22:40 01:26:11 00:58:02 02:54:30 00:46:50
77 ANTCZAK Agnieszka Biegacz Nowosolna 2 K3 7 00:19:57 01:32:56 00:53:39 02:54:52 00:47:12
78 LENARCZYK Maciej 31 M2 66 00:20:07 01:27:34 01:00:10 02:55:19 00:47:39
79 CIESIELSKI Maciej MBC Team 32 M2 67 00:20:26 01:31:57 00:55:48 02:56:04 00:48:24
80 SKATULNIK Sławek Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina 5 M4 68 00:24:54 01:23:49 01:00:23 02:56:12 00:48:32
82 LILIA Bogusz TRI gazele 3 K3 8 00:21:33 01:31:15 00:56:56 02:56:18 00:48:38
83 ZAMOYSKI Piotr 33 M2 69 00:23:32 01:28:08 00:59:05 02:56:21 00:48:41
84 STAWOWCZYK Waldemar Waldemar Stawowczyk Team 22 M3 70 00:25:41 01:25:19 00:58:57 02:56:48 00:49:08
85 ROWICKI Tomasz 23 M3 71 00:19:12 01:24:01 01:06:18 02:56:52 00:49:12
86 KLUF Zdzisław Amator 2 M5 72 00:26:18 01:30:34 00:51:49 02:57:36 00:49:56
87 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU 24 M3 73 00:16:52 01:31:27 01:01:16 02:57:37 00:49:57
88 POŚPIESZNY Mateusz 34 M2 74 00:17:21 01:31:19 01:03:02 02:57:57 00:50:17
89 DELAFUENTE Enrique ALDESPEED 25 M3 75 00:16:26 01:38:26 00:59:06 02:58:35 00:50:55
90 KOLASA Piotr 35 M2 76 00:19:12 01:35:23 01:00:58 02:59:14 00:51:34
91 MOHR Christoph Laufen Total 26 M3 77 00:26:58 01:30:47 00:57:29 03:00:52 00:53:12
92 RETKIEWICZ Mariusz COMKAS team 27 M3 78 00:20:53 01:25:56 01:08:35 03:02:16 00:54:36
93 KONOPA Adam Tieto Triathlon Team 28 M3 79 00:18:03 01:29:39 01:09:48 03:04:21 00:56:41
94 SIANOS Katarzyna Triaktywni Piotrków 3 K2 9 00:16:54 01:31:05 01:11:04 03:05:19 00:57:39
95 JEŻ Arkadiusz Grupa Jeż 36 M2 80 00:19:39 01:27:55 01:11:05 03:05:20 00:57:40
96 PALCZEWSKI Marcin m.inżynieria 29 M3 81 00:24:06 01:35:09 00:57:54 03:05:35 00:57:55
97 MIKOŁAJCZYK Mateusz 37 M2 82 00:20:17 01:38:01 01:01:33 03:06:29 00:58:49
98 JAROSZ Michał 30 M3 83 00:22:17 01:31:21 01:04:45 03:06:34 00:58:54
99 ORLICZ Robert Triclub 31 M3 84 00:21:05 01:28:39 01:11:17 03:07:50 01:00:10
100 BUTKIEWICZ Michal 38 M2 85 00:23:33 01:26:12 01:12:30 03:09:00 01:01:20
101 MALIK Jakub 39 M2 86 00:20:51 01:32:11 01:13:57 03:13:37 01:05:57
102 GONTAR Rafal 6 M4 87 00:23:20 01:38:47 01:01:35 03:14:42 01:07:02
103 SPUŁTOWSKA Joanna VEOLIA 4 K3 10 00:27:02 01:44:55 00:56:46 03:16:05 01:08:25
104 PODKAŃSKI Michał 40 M2 88 00:21:18 01:36:28 01:10:22 03:16:39 01:08:59
105 KABZIŃSKA Izabela Tri Aktywny Piotrków 4 K2 11 00:23:12 01:34:55 01:13:36 03:19:24 01:11:44
106 MICHALSKA Marta 4 K1 12 00:21:12 01:35:55 01:17:43 03:23:30 01:15:50
107 DURA Aleksandra 5 K1 13 00:20:12 01:41:36 01:21:13 03:29:46 01:22:06
108 GAWŁOWSKA Magdalena 6 K1 14 00:28:49 01:50:07 01:06:06 03:33:37 01:25:57
109 KMIEĆ Gerard Łódzki Klub Wysokogórski 41 M2 89 00:27:14 01:47:24 01:18:45 03:43:04 01:35:24
110 KONCKA-OLEJNIK Agnieszka TriAktywny Piotrków 5 K3 15 00:22:47 01:47:56 01:25:46 03:45:40 01:38:00