Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża - 1/4 IM

2019-08-04
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 WILKOWIECKI Robert GVT BMC 1 M1 1 00:12:13 01:05:10 00:37:23 01:57:20 00:00:00
2 MAZUR Paweł AGROLOK SPORT TEAM/UKS TRS SUSZ 1 M2 2 00:15:21 01:08:17 00:40:04 02:06:59 00:09:39
3 POTAPCZUK Łukasz Endure Team 2 M1 3 00:14:34 01:11:22 00:41:48 02:11:11 00:13:51
4 KLIMAS Paulina GVT BMC 1 K1 1 00:13:46 01:10:59 00:43:44 02:11:23 00:14:03
5 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia 2 M2 4 00:17:13 01:08:27 00:43:22 02:11:53 00:14:33
6 ZIĘBA Adam TRISPACE 1 M3 5 00:18:24 01:08:53 00:41:59 02:12:22 00:15:02
7 PAŁYSA Marek Tri NEGU 2 M3 6 00:15:11 01:10:11 00:49:06 02:18:15 00:20:55
8 BETHKE Slawek TriSpace 3 M2 7 00:20:06 01:08:22 00:46:16 02:18:37 00:21:17
9 LEWANDOWSKI Marcin TRIDEA TEAM 4 M2 8 00:16:08 01:13:39 00:45:40 02:18:58 00:21:38
10 DOBOSIK Damian 3athlete 5 M2 9 00:18:27 01:12:52 00:44:12 02:19:09 00:21:49
11 PRUCHNIEWSKI Sławomir Asseco Active Team 3 M3 10 00:17:35 01:12:14 00:46:10 02:19:35 00:22:15
12 IGIELSKI Armin Tancia team 4 M3 11 00:16:38 01:10:51 00:48:59 02:19:54 00:22:34
13 GIEDROJĆ Tomasz KTS IRONMAN 6 M2 12 00:17:23 01:13:32 00:45:15 02:20:02 00:22:42
14 PLUTA Gniewomir UKS TRS SUSZ 7 M2 13 00:15:39 01:12:02 00:49:00 02:20:06 00:22:46
15 BISKUPSKI Cezary Trispace 8 M2 14 00:19:44 01:10:39 00:45:31 02:20:08 00:22:48
16 MUCHA Robert Sportowe Love 5 M3 15 00:20:01 01:11:22 00:43:16 02:20:09 00:22:49
17 RZANNY Wojtek 6 M3 16 00:17:20 01:11:36 00:46:19 02:20:18 00:22:58
18 ORŁOWSKI Piotr PERSONALTRIATHLON.PL 7 M3 17 00:20:05 01:13:13 00:45:45 02:22:28 00:25:08
19 PRĄDZYŃSKI Marcin TRISPACE 8 M3 18 00:16:22 01:15:36 00:47:45 02:23:16 00:25:56
20 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE 1 M4 19 00:19:47 01:12:27 00:48:35 02:24:11 00:26:51
21 MASIAK Piotr MKS Triathlon Malbork 3 M1 20 00:15:29 01:20:23 00:45:56 02:24:49 00:27:29
22 KAMINSKI Tomasz Kowalewo Biega 9 M2 21 00:17:26 01:15:30 00:46:22 02:25:20 00:28:00
23 SZKLARCZYK Michał 4 M1 22 00:16:18 01:11:37 00:54:23 02:25:53 00:28:33
24 KIERUZEL Michał 10 M2 23 00:20:15 01:16:17 00:46:03 02:27:03 00:29:43
25 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 11 M2 24 00:19:10 01:14:45 00:49:31 02:27:28 00:30:08
26 KOWALSKA Angelika TRISPACE 1 K2 2 00:18:34 01:16:32 00:50:22 02:29:35 00:32:15
27 AMBROZIAK Artur 12 M2 25 00:18:40 01:12:33 00:53:17 02:29:38 00:32:18
28 ANTKOWIAK Bartosz TriSpace 13 M2 26 00:21:28 01:15:06 00:49:51 02:29:55 00:32:35
29 BOROWSKI Artur Aktywny Kaszczorek 9 M3 27 00:21:59 01:18:40 00:46:04 02:31:38 00:34:18
30 URLICH Tomasz Tri Toruń 10 M3 28 00:20:55 01:16:15 00:48:56 02:31:43 00:34:23
31 KŁUBA Sławomir Tri NEGU 5 M1 29 00:20:59 01:15:45 00:51:07 02:31:51 00:34:31
32 PIC Dawid zawsze na 100% 6 M1 30 00:19:26 01:19:24 00:48:31 02:31:55 00:34:35
33 PERZYNSKI Filip Hello pancake 14 M2 31 00:18:12 01:19:44 00:50:23 02:32:19 00:34:59
34 GÓRSKI Bartosz Toruń Multisport Team 15 M2 32 00:19:35 01:14:46 00:53:47 02:32:39 00:35:19
35 DYLĘGOWSKI Krzysztof Kuźnia Triathlonu 16 M2 33 00:18:29 01:18:46 00:51:48 02:32:48 00:35:28
36 OLESINSKI Artur kondycja 17 M2 34 00:21:15 01:16:45 00:50:11 02:33:51 00:36:31
37 SZMIDT Maria Endure Team 2 K1 3 00:19:52 01:18:57 00:49:59 02:34:08 00:36:48
38 KAŁASKA Krzysztof CHETOR TEAM 11 M3 35 00:19:15 01:25:21 00:45:02 02:34:28 00:37:08
39 SZKLARCZYK Artur 18 M2 36 00:23:02 01:15:49 00:50:08 02:34:37 00:37:17
40 GROCHOWSKA Aleksandra GVT 3 K1 4 00:17:41 01:22:58 00:49:52 02:35:17 00:37:57
41 BEDNAREK Patrycja TRISPACE 2 K2 5 00:19:46 01:17:46 00:54:15 02:35:24 00:38:04
42 KRAMARCZYK Krzysztof 2 M4 37 00:19:48 01:16:35 00:54:35 02:35:37 00:38:17
43 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! 3 M4 38 00:22:03 01:17:20 00:51:18 02:35:52 00:38:32
44 NAGÓRSKA Elżbieta TRISPACE 1 K3 6 00:19:21 01:20:45 00:51:51 02:36:09 00:38:49
45 SKRZYPCZYŃSKI Ernest 19 M2 39 00:19:47 01:20:37 00:50:29 02:36:13 00:38:53
46 BOROS Wojciech SPORT HUNTERS TEAM TORUŃ 20 M2 40 00:21:47 01:20:49 00:48:46 02:36:44 00:39:24
47 KOWALSKA Monika No Limit Fitness 4 K1 7 00:21:34 01:22:51 00:48:23 02:36:44 00:39:24
48 JELONEK mieczysław TRI STAROGARD 4 M4 41 00:20:53 01:19:12 00:52:22 02:38:05 00:40:45
49 KWIDZIŃSKI Krzysztof Purtki 12 M3 42 00:19:25 01:21:02 00:53:25 02:38:50 00:41:30
50 KULESZA Mariusz #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis 13 M3 43 00:18:13 01:21:21 00:52:16 02:39:57 00:42:37
51 WYSOCKI Marcin No Limit Fitness 14 M3 44 00:18:25 01:19:14 00:56:25 02:40:07 00:42:47
52 NIGOT Krzysztof CTS AirBike 15 M3 45 00:20:07 01:21:24 00:53:35 02:40:09 00:42:49
53 SUBKOWSKI Artur 16 M3 46 00:19:53 01:18:26 00:57:23 02:40:58 00:43:38
54 KOLANKOWSKI Waldemar 5 M4 47 00:19:51 01:22:20 00:52:57 02:41:10 00:43:50
55 OLECH Emilia 2 M3 8 00:22:09 01:17:43 00:56:51 02:41:45 00:44:25
56 WRÓBLEWSKI Sławomir SKINLINE 17 M3 48 00:21:23 01:17:17 00:56:54 02:41:58 00:44:38
57 KALISKI Kamil AGROLOK SPORT TEAM 21 M2 49 00:20:43 01:20:26 00:56:11 02:42:18 00:44:58
58 KOMOROWSKA Katarzyna 3 K2 9 00:21:43 01:25:19 00:50:56 02:42:42 00:45:22
59 DUSIŃSKI Mateusz 7 M1 50 00:17:40 01:24:35 00:51:40 02:42:49 00:45:29
60 BRZESKI Sebastian 22 M2 51 00:21:08 01:22:43 00:54:31 02:42:51 00:45:31
61 FIEGEL Wojciech TRISPACE/TREK 18 M3 52 00:19:53 01:16:20 01:02:32 02:42:57 00:45:37
62 MALICKI Jacek Hurtap 1 M5 53 00:24:17 01:15:01 00:59:56 02:44:40 00:47:20
63 TOMASZEWSKI Marcin 19 M3 54 00:20:41 01:22:04 00:58:24 02:46:00 00:48:40
64 KĘSICKI Sebastian Kwidzyn 20 M3 55 00:20:47 01:23:38 00:56:17 02:46:22 00:49:02
65 KMIEĆ Karolina Trispace 4 K2 10 00:21:10 01:21:46 00:58:57 02:46:37 00:49:17
66 RAPACKI Szymon 23 M2 56 00:21:55 01:23:26 00:55:59 02:47:12 00:49:52
67 SIUDA Marek Klinka Triathlonu Bydgoszcz 21 M3 57 00:20:46 01:22:53 00:57:24 02:47:37 00:50:17
68 LISIUS Tomasz 6 M4 58 00:21:14 01:21:17 01:00:08 02:47:57 00:50:37
69 SUBKOWSKA Klaudia Hero Box 5 K2 11 00:21:02 01:25:00 00:56:23 02:48:06 00:50:46
70 PRZEPIERSKI Michał Abler Sport Team 22 M3 59 00:22:52 01:20:41 00:58:48 02:48:07 00:50:47
71 KOWALLEK Marek 24 M2 60 00:23:40 01:23:17 00:56:10 02:48:15 00:50:55
72 BLEW Marcin 8 M1 61 00:20:21 01:26:42 00:56:42 02:48:35 00:51:15
73 SZAFRANEK Paweł Artom Team 23 M3 62 00:23:27 01:22:15 00:57:53 02:49:32 00:52:12
74 LESZKOWICZ Kornel PBC BUDOWNICTWO 25 M2 63 00:23:26 01:22:09 00:59:15 02:49:38 00:52:18
75 ATRASZKIEWICZ Magda 3 K3 12 00:22:47 01:24:20 00:56:48 02:50:08 00:52:48
76 SMOCZYŃSKI Marek MBC Team 26 M2 64 00:20:35 01:19:54 01:06:31 02:53:08 00:55:48
77 CHABASINSKI Grzegorz Biegnij Tata Biegnij! 24 M3 65 00:22:41 01:28:43 00:53:18 02:53:40 00:56:20
78 NIENARTOWICZ Bartosz Toruński Klub Triathlonowy 25 M3 66 00:19:01 01:20:57 01:09:56 02:55:21 00:58:01
79 ZIĘBA Marta TRISPACE 5 K1 13 00:18:21 01:25:20 01:08:55 02:56:54 00:59:34
80 MARTYNOWICZ Maria TRISPACE 4 K3 14 00:24:43 01:28:15 00:59:11 02:56:54 00:59:34
81 KĘDZIERSKI Szymon 27 M2 67 00:21:22 01:29:22 01:01:15 02:57:12 00:59:52
82 WINTOCH Marcin 26 M3 68 00:21:28 01:23:55 01:05:38 02:57:41 01:00:21
83 ZAWADZKI Łukasz Toruński Klub Triathlonowy 28 M2 69 00:26:42 01:27:09 00:58:40 02:57:47 01:00:27
84 NAPORA Zbigniew Sztywniutko 29 M2 70 00:24:03 01:35:28 00:53:47 02:57:58 01:00:38
85 WOJCIECHOWSKI Marcin AAC Auto Styl Włocławek 27 M3 71 00:28:13 01:31:06 00:54:05 02:59:22 01:02:02
86 MAŁKIŃSKI Józef 2 M5 72 00:21:14 01:30:41 01:02:52 03:00:16 01:02:56
87 FISCHER Marcin 28 M3 73 00:24:07 01:26:37 01:03:27 03:00:37 01:03:17
88 GORDON Michelle Canada Plus 6 K1 15 00:26:10 01:29:32 00:58:33 03:01:18 01:03:58
89 BULGAKOVA Dina 5 K3 16 00:25:29 01:35:26 00:55:26 03:02:19 01:04:59
90 PAWELEC Piotr 30 M2 74 00:25:11 01:30:04 01:02:29 03:03:44 01:06:24
91 MYSYK Iza 6 K3 17 00:26:05 01:32:22 01:01:07 03:05:16 01:07:56
92 ROSIAK Adam 31 M2 75 00:20:26 01:36:51 01:01:36 03:05:45 01:08:25
93 KLONOWSKA Agnieszka 7 K3 18 00:29:09 01:29:05 01:02:49 03:07:28 01:10:08
94 WRÓBLEWSKA Joanna SKINLINE 8 K3 19 00:26:45 01:27:14 01:08:05 03:09:24 01:12:04
95 PLEWA Bartosz 29 M3 76 00:23:17 01:30:47 01:08:20 03:09:33 01:12:13
96 FEDAK Bohdan 3PBOT 30 M3 77 00:21:22 01:45:49 00:57:24 03:10:18 01:12:58
97 WASILEWSKI Marcin TMT Toruń Multisport Team 32 M2 78 00:21:03 01:32:17 01:12:28 03:11:38 01:14:18
98 HUZARSKI Kamil 9 M1 79 00:26:31 01:33:52 01:05:26 03:12:18 01:14:58
99 KOPCZYŃSKI Maciej biegamy razem 31 M3 80 00:24:57 01:41:08 01:03:51 03:16:33 01:19:13
100 JURECKA Ewa 1 K4 20 00:27:37 01:32:04 01:11:46 03:17:33 01:20:13
101 BELEWICZ Jarosław 33 M2 81 00:24:18 01:43:42 01:04:21 03:18:18 01:20:58
102 WASILEWSKA Luiza TMT Toruń Multisport Team 6 K2 21 00:26:40 01:38:00 01:12:01 03:22:01 01:24:41