Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #6 - Mrągowo 2019 - 1/4 IM

2019-08-25
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 PIASECKI Patryk Piasecki Concept 1 M2 1 00:14:32 01:06:01 00:38:32 02:00:40 00:00:00
2 OŁOWSKI Jakub Tri Negu/Najmowicztriathlon/Kram Sa 2 M2 2 00:16:52 01:09:38 00:39:40 02:08:02 00:07:22
3 KOZIELSKI Michał Czaja Training System 3 M2 3 00:16:58 01:13:56 00:40:04 02:13:33 00:12:53
4 ZAPALSKI Marek 4 M2 4 00:16:47 01:11:43 00:43:06 02:13:43 00:13:03
5 PIĘTKA Andrzej PTT DELTA 1 M3 5 00:17:39 01:14:14 00:42:17 02:16:28 00:15:48
6 DOBOSIK Damian 3athlete 5 M2 6 00:19:01 01:14:43 00:43:12 02:19:18 00:18:38
7 PRUCHNIEWSKI Sławomir Asseco Active Team 2 M3 7 00:17:50 01:17:31 00:43:28 02:20:53 00:20:13
8 PAŁYSA Marek Tri NEGU 3 M3 8 00:15:20 01:14:04 00:49:13 02:21:04 00:20:24
9 NIEMCZUK Kamil Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki 6 M2 9 00:17:47 01:16:27 00:45:43 02:22:01 00:21:21
10 FRUKACZ Kamil SportLevel Tczew 1 M1 10 00:15:13 01:19:24 00:46:14 02:24:00 00:23:20
11 KOŁODKO Juliusz Nadaktywni 4 M3 11 00:18:41 01:16:10 00:46:48 02:24:11 00:23:31
12 ORŁOWSKI Piotr PERSONALTRIATHLON.PL 5 M3 12 00:20:14 01:16:52 00:45:18 02:24:32 00:23:52
13 KAMIŃSKI Dariusz Team Elektryk / Najmowicz triathlon 6 M3 13 00:19:14 01:19:41 00:44:52 02:26:12 00:25:32
14 ALEKSIEJUK Piotr 7 M2 14 00:19:22 01:14:46 00:48:28 02:26:16 00:25:36
15 TOMASZEWICZ Damian Tomaszewicz Team 2 M1 15 00:17:38 01:20:08 00:49:15 02:29:13 00:28:33
16 SZABELSKA Ewelina GVT BMC 1 K2 1 00:19:03 01:21:56 00:46:09 02:29:48 00:29:08
17 KLUCZYK Artur Tomaszewicz Team 3 M1 16 00:16:22 01:20:24 00:51:03 02:29:49 00:29:09
18 GROCHOWSKI Slawek 7 M3 17 00:16:24 01:20:21 00:49:32 02:30:43 00:30:03
19 WEJKUĆ Grzegorz Piasecki Concept 8 M3 18 00:18:46 01:20:49 00:48:53 02:31:37 00:30:57
20 ZDROJEWSKI Hubert 4 M1 19 00:17:11 01:23:15 00:48:44 02:32:05 00:31:25
21 ZARZYCKI Jakub PERSONAL TRIATHLON 9 M3 20 00:21:29 01:20:43 00:47:56 02:32:59 00:32:19
22 KAJETANOWICZ Krzysztof Triclub / valuepartner.pl 8 M2 21 00:23:59 01:17:03 00:49:31 02:33:07 00:32:27
23 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 9 M2 22 00:19:43 01:19:02 00:52:52 02:34:00 00:33:20
24 PAWLIK Michał TKT 10 M2 23 00:19:06 01:21:23 00:51:07 02:35:07 00:34:27
25 DEPTUŁA Tomasz 11 M2 24 00:21:07 01:23:18 00:48:16 02:35:08 00:34:28
26 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz 10 M3 25 00:21:27 01:21:29 00:49:56 02:35:25 00:34:45
27 KLEJZEROWICZ Roman Egger runs 11 M3 26 00:20:53 01:23:55 00:49:33 02:36:48 00:36:08
28 DĄBROWSKI Marcin obozybiegowe.pl 12 M2 27 00:23:04 01:26:48 00:43:51 02:37:03 00:36:23
29 RUTKOWSKI Paweł Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl 12 M3 28 00:17:42 01:21:08 00:55:56 02:37:28 00:36:48
30 GAŃKO Tomasz 13 M3 29 00:19:31 01:26:43 00:48:23 02:37:32 00:36:52
31 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! 1 M4 30 00:22:14 01:21:49 00:50:15 02:37:43 00:37:03
32 KICZOR Damian TRI NEGU 13 M2 31 00:22:26 01:25:59 00:47:23 02:38:15 00:37:35
33 SZNAZA Tadeusz Elbląg Triathlon Team 1 M5 32 00:19:37 01:24:05 00:51:59 02:39:39 00:38:59
34 SZKLARCZYK Artur 14 M2 33 00:24:26 01:21:49 00:50:05 02:40:44 00:40:04
35 ŁYCZEK Marcin TRI Kętrzyn 14 M3 34 00:19:00 01:22:19 00:55:56 02:40:49 00:40:09
36 LISIUS Tomasz 2 M4 35 00:21:17 01:22:22 00:54:08 02:41:27 00:40:47
37 STRUK Piotr 5 M1 36 00:18:43 01:20:23 00:59:39 02:41:50 00:41:10
38 NIEMCZUK Waldemar 3 M4 37 00:21:14 01:25:49 00:51:41 02:42:13 00:41:33
39 KOPYTOWSKA Anna 2 K2 2 00:21:24 01:26:16 00:50:02 02:42:21 00:41:41
40 GRYMIN Jan 15 M2 38 00:21:39 01:27:52 00:50:41 02:44:02 00:43:22
41 PAC Arkadiusz 6 M1 39 00:23:13 01:22:53 00:54:26 02:44:42 00:44:02
42 TARASIEWICZ Ireneusz BIERNAT RUCH I REHABILITACJA 2 M5 40 00:22:54 01:25:11 00:52:05 02:45:10 00:44:30
43 GUMKOWSKI Łukasz 7 M1 41 00:20:41 01:25:08 00:57:19 02:45:31 00:44:51
44 HARTLINSKI Grzegorz 16 M2 42 00:22:45 01:27:54 00:51:59 02:45:54 00:45:14
45 GŁOWACKI Sebastian Cisowianka Team 17 M2 43 00:19:16 01:29:10 00:55:49 02:46:38 00:45:58
46 BOGORODZ Mateusz 18 M2 44 00:21:30 01:25:14 00:52:51 02:47:09 00:46:29
47 CNOTA Janusz UKS Tri-Team Rumia 3 M5 45 00:21:51 01:25:49 00:56:45 02:48:42 00:48:02
48 ORGANA Konrad Blok Ekipa 19 M2 46 00:21:36 01:24:44 00:59:27 02:48:59 00:48:19
49 KAMINSKI Wojciech 15 M3 47 00:19:03 01:29:10 00:58:25 02:49:13 00:48:33
50 ATRASZKIEWICZ Magda 1 K3 3 00:23:10 01:26:56 00:55:39 02:49:20 00:48:40
51 SADOWSKI Piotr DISINN Club 20 M2 48 00:19:26 01:25:26 00:59:42 02:49:32 00:48:52
52 ARENT Alan Arent Team 21 M2 49 00:19:08 01:25:53 01:00:25 02:50:13 00:49:33
53 KĘDZIERSKI Szymon 22 M2 50 00:20:49 01:29:34 00:56:32 02:50:17 00:49:37
54 ROGULSKI Rafał TRI Kętrzyn 16 M3 51 00:23:00 01:25:41 00:59:13 02:52:07 00:51:27
55 LACHOWIECKI Wojciech 17 M3 52 00:19:09 01:30:05 01:00:10 02:53:28 00:52:48
56 SZCZEPUCHOWSKI Bogdan Nidzica Biega 4 M4 53 00:24:29 01:26:15 01:00:59 02:54:58 00:54:18
57 SUCHCICKI Przemysław IX LO Gdańsk 23 M2 54 00:25:59 01:33:13 00:52:22 02:55:15 00:54:35
58 KACZOR Katarzyna 3 K2 4 00:23:55 01:32:29 00:55:24 02:56:06 00:55:26
59 SKATULNIK Sławek Piotrkowskie Kolarstwo 5 M4 55 00:25:52 01:28:58 00:57:58 02:56:34 00:55:54
60 THRUN Mikołaj 24 M2 56 00:21:01 01:29:50 01:04:08 02:57:34 00:56:54
61 KAWAŁCZEWSKI Jacek 18 M3 57 00:18:37 01:32:30 01:01:58 02:57:47 00:57:07
62 WYSOTA Paweł 25 M2 58 00:21:51 01:30:25 01:02:03 02:58:18 00:57:38
63 FIDLER Marta CTS 4 K2 5 00:22:00 01:35:12 00:58:11 02:58:23 00:57:43
64 KARPIŃSKI Wojciech 26 M2 59 00:21:51 01:27:07 01:05:10 02:58:25 00:57:45
65 CHROMIŃSKI Michał 27 M2 60 00:20:08 01:32:18 01:01:51 02:59:13 00:58:33
66 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU 19 M3 61 00:18:59 01:36:40 00:59:15 02:59:15 00:58:35
67 MOMOT Olga 1 K1 6 00:20:48 01:32:25 01:02:06 02:59:25 00:58:45
68 BŁOCH Marcin 28 M2 62 00:23:43 01:36:42 00:55:11 03:00:12 00:59:32
69 SCHLUETER Bernard PersonalTriathlon 20 M3 63 00:22:25 01:25:07 01:08:29 03:00:43 01:00:03
70 KSENIAK Szymon 21 M3 64 00:20:19 01:31:52 01:04:24 03:01:35 01:00:55
71 STOLARSKI Puncher WM Triself 22 M3 65 00:21:39 01:34:16 01:07:10 03:06:17 01:05:37
72 MAŁKOWSKI Bartłomije 29 M2 66 00:19:02 01:34:56 01:06:37 03:06:28 01:05:48
73 JASIŃSKI Mateusz 30 M2 67 00:27:49 01:34:40 01:01:07 03:06:57 01:06:17
74 JASIULEWICZ Izabela ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5 K2 7 00:27:38 01:37:19 00:58:42 03:07:21 01:06:41
75 PAŁYSA Joanna Tri NEGU 2 K3 8 00:26:37 01:37:25 00:57:37 03:08:17 01:07:37
76 GAŃSKA-KARAMON Monika Biegam 3 K3 9 00:25:44 01:43:00 00:52:33 03:08:48 01:08:08
77 GRALIK Artur ETT - Elbląg Triathlon Team 31 M2 68 00:17:16 01:29:24 01:21:05 03:11:23 01:10:43
78 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski 23 M3 69 00:25:14 01:34:39 01:09:18 03:12:33 01:11:53
79 TRZASKA Marek 32 M2 70 00:29:19 01:33:16 01:07:07 03:12:39 01:11:59
80 BRZEZIN Marcin 33 M2 71 00:29:52 01:39:21 01:02:26 03:16:19 01:15:39
81 DURA Aleksandra 2 K1 10 00:21:09 01:43:04 01:11:55 03:19:35 01:18:55
82 PŁATEK Marcin Elkapitano 24 M3 72 00:25:44 01:43:17 01:06:37 03:20:07 01:19:27
83 KALINOWSKI Łukasz 34 M2 73 00:30:22 01:42:34 01:04:51 03:21:57 01:21:17
84 MARKIEWICZ Paweł 35 M2 74 00:24:05 00:00:00 00:00:00 03:24:59 01:24:19
85 PORZEZIŃSKA Małgorzata 6 K2 11 00:25:08 01:53:15 01:06:47 03:35:49 01:35:09