Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #6 - Mrągowo 2019 - 1/8 IM

2019-08-25
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 KOŁOSOWSKI Kamil Nadaktywni/Peleton.pl 1 M2 1 00:08:47 00:35:57 00:19:06 01:05:25 00:00:00
2 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team 2 M2 2 00:09:02 00:35:45 00:19:46 01:06:05 00:00:40
3 WITKOWSKI Piotr JCh Team 1 M3 3 00:08:56 00:36:10 00:19:55 01:07:10 00:01:45
4 RĘKAWIK Szymon ETT - Elbląg Triathlon Team 1 M1 4 00:09:13 00:37:18 00:21:00 01:09:24 00:03:59
5 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/KS ANUNNAKI 2 M3 5 00:09:29 00:36:51 00:21:49 01:09:37 00:04:12
6 ABRAMCZYK Rafał KrissCoaching.pl 3 M3 6 00:10:10 00:36:26 00:22:24 01:10:39 00:05:14
7 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM 3 M2 7 00:09:10 00:38:44 00:21:17 01:10:48 00:05:23
8 KORD Arkadiusz 2 M1 8 00:08:50 00:38:45 00:22:49 01:12:21 00:06:56
9 PULCZYŃSKI Robert Tri Sea Mewa Władysławowo 1 M0 9 00:08:23 00:39:07 00:23:18 01:12:48 00:07:23
10 MAKSYMIUK Marta ETT- Elbląg Triathlon Team 1 K2 1 00:09:03 00:39:55 00:21:51 01:12:53 00:07:28
11 PODHORODECKI Arkadiusz ETT - Elbląg Triathlon Team 1 M4 10 00:09:33 00:38:19 00:23:21 01:13:19 00:07:54
12 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 4 M3 11 00:12:27 00:36:13 00:22:52 01:13:50 00:08:25
13 CICHOWSKI Janusz ETT Elbląg Triathlon Team 4 M2 12 00:08:37 00:40:02 00:23:14 01:13:56 00:08:31
14 SZOT Dawid Tri NEGU // Artneo Team 3 M1 13 00:10:54 00:38:26 00:22:43 01:14:02 00:08:37
15 GAWIN Krzysztof Tri NEGU 4 M1 14 00:09:35 00:38:52 00:23:33 01:14:05 00:08:40
16 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 5 M3 15 00:09:20 00:39:34 00:23:05 01:14:31 00:09:06
17 KWIATKOWSKI Grzegorz F3Team Gdańsk 6 M3 16 00:09:30 00:39:56 00:23:29 01:15:32 00:10:07
18 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia 5 M2 17 00:09:54 00:39:13 00:24:41 01:15:38 00:10:13
19 ŚMIESZNY Marcin 6 M2 18 00:10:28 00:41:24 00:21:41 01:15:43 00:10:18
20 ABRAMCZYK Marcin Yanushe Triathlon Team 7 M3 19 00:10:39 00:40:33 00:22:31 01:15:53 00:10:28
21 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 8 M3 20 00:09:53 00:41:52 00:22:11 01:15:57 00:10:32
22 DEJNAROWICZ Paweł 7 M2 21 00:08:59 00:39:12 00:24:54 01:16:06 00:10:41
23 OTŁOWSKI Grzegorz ETT - Elbląg Triathlon Team 8 M2 22 00:10:19 00:41:26 00:22:27 01:16:10 00:10:45
24 SZYMAŃSKI Łukasz PersonalTriathlon.pl 9 M3 23 00:11:19 00:37:39 00:25:28 01:16:13 00:10:48
25 NIKEL Natalia 1 K1 2 00:09:03 00:41:43 00:23:47 01:16:17 00:10:52
26 NOWAK Ewelina TriAmator 2 K2 3 00:10:05 00:40:02 00:24:11 01:16:46 00:11:21
27 SADOWSKI Andrzej Bursztynowe Smoki Jubinale 10 M3 24 00:09:13 00:40:59 00:23:25 01:16:49 00:11:24
28 BACHORSKI Bogdan KS Przaśnik Przasnysz 11 M3 25 00:11:35 00:38:52 00:24:19 01:16:57 00:11:32
29 KUROWSKI Jacek 12 M3 26 00:09:06 00:41:04 00:23:55 01:17:07 00:11:42
30 SADOWSKI Tomek Nirwana 5 M1 27 00:09:20 00:40:47 00:24:32 01:17:11 00:11:46
31 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI 13 M3 28 00:12:53 00:40:33 00:22:17 01:17:40 00:12:15
32 HAJDUCKI Jarosław ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 14 M3 29 00:09:34 00:39:40 00:25:28 01:17:43 00:12:18
33 WOJCIECHOWSKI Piotr Drużyna Wilka 9 M2 30 00:11:32 00:40:46 00:22:12 01:17:51 00:12:26
34 TUPALSKI Tomek BROWAR WASZCZUKOWE 10 M2 31 00:11:04 00:40:19 00:24:13 01:18:11 00:12:46
35 SPRENGEL Grzegorz Lufthansa Systems Poland Active! 11 M2 32 00:09:54 00:42:20 00:24:13 01:18:29 00:13:04
36 BIESIEKIERSKI Krzysztof Drużyna Wilka 15 M3 33 00:10:00 00:41:58 00:24:10 01:18:40 00:13:15
37 ROMANOWSKI Radosław KS JELONKI Dobre Miasto 16 M3 34 00:10:50 00:42:09 00:23:32 01:19:00 00:13:35
38 ZALEWSKI Wiesław 2 M4 35 00:12:49 00:41:45 00:22:34 01:19:35 00:14:10
39 PIECZKOWSKA Agnieszka TriNEGU 1 K3 4 00:11:11 00:41:59 00:24:09 01:19:54 00:14:29
40 KAMIŃSKA Daniela SportLevel Tczew 2 K1 5 00:08:35 00:43:31 00:25:48 01:20:06 00:14:41
41 BURANDT Magdalena Najmowicz triatlon 3 K2 6 00:11:05 00:43:43 00:23:57 01:20:23 00:14:58
42 KOPICZKO Sandra 3 K1 7 00:08:50 00:45:51 00:24:32 01:21:00 00:15:35
43 DAGIEL Jacek PERSONALTRIATHLON.PL 12 M2 36 00:12:03 00:41:41 00:24:56 01:21:42 00:16:17
44 CHOMICKI Szymon Yanushe Triathlon Team Olsztyn 17 M3 37 00:12:21 00:42:24 00:24:47 01:21:54 00:16:29
45 GAWKOWSKI Robert DAX Rowery Legionowo 18 M3 38 00:10:35 00:42:51 00:26:50 01:22:12 00:16:47
46 KRZYŻANOWSKI Piotr 6 M1 39 00:10:35 00:43:36 00:26:03 01:22:22 00:16:57
47 LEWOCHA Bartłomiej Celironman 2 M0 40 00:09:22 00:45:48 00:24:16 01:22:28 00:17:03
48 KUŁAK Piotr Biskupiec Biega THE BEST 19 M3 41 00:11:22 00:43:38 00:25:16 01:22:31 00:17:06
49 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia CTS 2 K3 8 00:11:34 00:43:25 00:25:38 01:23:12 00:17:47
50 LIZAK Włodzimierz ETT - Elbląg Triathlon Team 3 M4 42 00:10:03 00:44:07 00:26:01 01:24:02 00:18:37
51 LINKNER Damian Yanushe Triathlon Team 13 M2 43 00:10:56 00:45:40 00:24:07 01:24:14 00:18:49
52 KUJAWA Paweł BISKUPIEC BIEGA 14 M2 44 00:12:58 00:45:19 00:22:37 01:24:39 00:19:14
53 SZYMANIEWSKI Paweł 15GBZ 20 M0 45 00:11:25 00:44:41 00:25:38 01:24:43 00:19:18
54 STYPUŁKOWSKA Dominika 4 K2 9 00:09:24 00:45:44 00:26:29 01:24:44 00:19:19
55 MARKOWSKI Rafał MAZURY MTB 21 M3 46 00:11:45 00:43:36 00:26:29 01:24:57 00:19:32
56 WOJEWÒDZKI Tomasz TRI NEGU 7 M1 47 00:10:04 00:45:34 00:25:51 01:25:02 00:19:37
57 ZIEMIŃSKA Magdalena ETT - Elbląg Triathlon Team 3 K3 10 00:11:19 00:45:08 00:26:05 01:25:08 00:19:43
58 RÓŻALSKA Aleksandra ETT-Elbląg Triathlon Team 4 K3 11 00:10:17 00:46:24 00:25:56 01:25:18 00:19:53
59 LEWOCHA Paweł Celironman 22 M3 48 00:11:59 00:45:05 00:24:56 01:25:46 00:20:21
60 STRZELECKA Aleksandra LPP team 4 K1 12 00:11:37 00:44:49 00:26:59 01:25:55 00:20:30
61 HORSZCZARUK Jacek Jożin z Bażin 4 M4 49 00:11:18 00:46:06 00:25:52 01:25:56 00:20:31
62 BEDNARCZYK Robert diakonowbednarczyk.pl 15 M2 50 00:12:29 00:46:11 00:23:56 01:26:21 00:20:56
63 MICHALAK Anna 5 K3 13 00:11:30 00:46:31 00:26:20 01:26:48 00:21:23
64 KUREK Wojciech ETT Elblag Triathlon Team 16 M2 51 00:11:25 00:45:50 00:26:47 01:27:25 00:22:00
65 ZAMOYSKI Piotr 17 M2 52 00:12:18 00:45:15 00:26:54 01:27:33 00:22:08
66 KAŁUZIŃSKI Tomasz 23 M3 53 00:12:40 00:44:15 00:26:34 01:27:47 00:22:22
67 PIASECKI Andrzej Piasecki Concept 1 M5 54 00:13:45 00:44:05 00:26:19 01:28:02 00:22:37
68 MAKOWSKI Marcin #TRIPARÓWY / #TRISAUSAGE 18 M2 55 00:11:49 00:46:30 00:26:49 01:28:19 00:22:54
69 FALKOWSKA Martyna Nadaktywni 5 K1 14 00:10:23 00:48:57 00:26:27 01:28:23 00:22:58
70 BUBULA Tomasz Yellow Pigs 19 M2 56 00:13:52 00:43:54 00:28:16 01:28:56 00:23:31
71 DEMBEK Michal Bydgoszcz Triathlon Team 20 M2 57 00:15:42 00:45:08 00:25:28 01:28:56 00:23:31
72 LIŚKIEWICZ Maciej TRI-LISKI 24 M3 58 00:12:13 00:45:16 00:27:57 01:29:12 00:23:47
73 ŻYWUSZKO Wioletta ETT- Elbląg Triathlon Team 6 K3 15 00:11:23 00:48:02 00:26:45 01:30:04 00:24:39
74 NABIAŁCZYK Sylwester KrissCoaching.pl Team 21 M2 59 00:12:23 00:47:44 00:27:23 01:30:05 00:24:40
75 BARTOSZEWICZ Łukasz Ostrołęka 22 M2 60 00:10:52 00:48:54 00:27:01 01:30:27 00:25:02
76 CIEŚLA Radek 25 M3 61 00:13:43 00:44:53 00:27:17 01:30:34 00:25:09
77 ŚLEDZIK Daniel Football Academy Szczytno 23 M2 62 00:15:48 00:44:36 00:28:10 01:31:47 00:26:22
78 FYRSTENBERG Darek 4 Frytki 26 M3 63 00:12:31 00:43:32 00:29:17 01:32:10 00:26:45
79 WĘSIERSKI Michal NOMANIE? 24 M2 64 00:13:52 00:49:53 00:25:24 01:32:20 00:26:55
80 MATRACKI Paweł Personal Triathlon 25 M2 65 00:12:42 00:46:29 00:29:43 01:32:44 00:27:19
81 HARTLIŃSKI Maciej TRI Harty 26 M2 66 00:10:39 00:49:15 00:30:51 01:33:30 00:28:05
82 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 2 M5 67 00:14:16 00:44:00 00:30:08 01:34:01 00:28:36
83 KUŁTONIAK Robert MOWI 27 M3 68 00:11:15 00:49:53 00:28:59 01:34:11 00:28:46
84 MAJCHER Natalia 5 K2 16 00:10:55 00:48:51 00:31:34 01:34:21 00:28:56
85 KRYSIŃSKI Andrzej 8 M1 69 00:15:06 00:44:29 00:30:46 01:34:29 00:29:04
86 DARNOWSKA Karolina 6 K1 17 00:11:47 00:47:37 00:33:04 01:35:04 00:29:39
87 KRZYŻANOWSKA Katarzyna 7 K1 18 00:12:38 00:49:38 00:29:00 01:35:04 00:29:39
88 BOGDANIUK Maciej 9 M1 70 00:13:37 00:49:12 00:29:54 01:35:28 00:30:03
89 KADZIEWICZ Kamilla PersonalTriathlon.pl 6 K2 19 00:11:29 00:50:02 00:30:55 01:35:49 00:30:24
90 WIECZOREK Marcin 28 M3 71 00:15:24 00:46:56 00:29:29 01:35:58 00:30:33
91 STOLARSKA Marta 8 K1 20 00:13:21 00:49:02 00:31:13 01:37:03 00:31:38
92 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta Sienkiewicz 7 K3 21 00:13:21 00:48:04 00:33:56 01:38:10 00:32:45
93 KWAŚNIEWSKI Mariusz 10 M1 72 00:18:50 00:47:38 00:28:23 01:39:11 00:33:46
94 LIŚKIEWICZ Monika TRI-LISKI 8 K3 22 00:13:38 00:51:46 00:31:03 01:39:12 00:33:47
95 BIAŁY Aleksander TriathlonClubWrocław 3 M5 73 00:11:59 00:45:08 00:36:09 01:39:44 00:34:19
96 KORDALA-KIDRYCKA Marzena Nadaktywni 7 K2 23 00:12:18 00:51:39 00:33:44 01:39:50 00:34:25
97 GÒRECKI Michał 27 M2 74 00:12:22 00:54:11 00:31:02 01:41:06 00:35:41
98 WÓJCIK Monika 3life team 8 K2 24 00:10:37 00:53:25 00:34:01 01:41:46 00:36:21
99 FARAN Agata GTSulmin 1 K0 25 00:12:28 00:50:40 00:35:37 01:42:44 00:37:19
100 WOJCIECHOWSKI Zbigniew 4 M5 75 00:20:43 00:48:25 00:29:21 01:43:01 00:37:36
101 BARTCZAK Magda ETT - Elbląg Triathlon Team / Toruń Multisport Team 9 K2 26 00:14:28 00:49:12 00:36:58 01:44:37 00:39:12
102 DOBOSZ Aleksandra CompleXspots Triathlon TEAM 2 K0 27 00:10:41 00:57:27 00:32:37 01:44:48 00:39:23
103 MARCINIAK Barbara TriathlonClubWrocław 1 K4 28 00:14:49 00:59:56 00:23:57 01:46:58 00:41:33
104 JARYST Paweł 29 M3 76 00:13:15 00:55:22 00:32:27 01:47:42 00:42:17
105 KIRYLUK Piotr 5 M4 77 00:18:19 00:46:08 00:36:53 01:47:59 00:42:34
106 WASZCZYK Marta ZiajaTeam 9 K3 29 00:12:58 00:52:32 00:37:12 01:48:23 00:42:58
107 ALICKI Paweł 28 M2 78 00:12:12 00:52:13 00:35:11 01:48:24 00:42:59
108 LACHMAN Wojciech 29 M2 79 00:12:24 00:49:44 00:42:04 01:48:41 00:43:16
109 ZWIERZCHOWSKA Aleksandra 9 K1 30 00:10:51 00:58:08 00:38:00 01:51:27 00:46:02
110 WEGLICKA Agnieszka 10 K3 31 00:16:02 00:56:51 00:34:45 01:51:33 00:46:08
111 KOWALSKA Natalia Bydgoszcz Triathlon Team 10 K2 32 00:17:09 00:55:26 00:36:40 01:52:24 00:46:59
112 KOŻAN Ryszard Wataha 5 M5 80 00:15:32 00:54:14 00:36:10 01:53:59 00:48:34
113 WIECZOREK Monika N/A 11 K2 33 00:14:30 01:01:15 00:33:21 01:54:12 00:48:47
114 CZAPRACKA Małgorzata 12 K2 34 00:15:26 00:59:03 00:36:25 01:54:56 00:49:31
115 LUBIŃSKA Mariola 11 K3 35 00:15:44 00:58:40 00:36:15 01:58:47 00:53:22
116 KOTYŃSKA Barbara 13 K2 36 00:15:18 01:00:26 00:42:50 02:02:59 00:57:34
117 TRAWIŃSKI Remigiusz 6 M5 81 00:19:48 01:02:29 00:35:27 02:03:12 00:57:47
118 WOLSKA Katarzyna 14 K2 37 00:20:09 01:02:50 00:37:12 02:04:02 00:58:37
119 RYMKIEWICZ Marta 1 K5 38 00:20:08 01:07:28 00:45:58 02:21:46 01:16:21
120 TRAWIŃSKA Małgorzata 2 K4 39 00:21:26 01:16:47 00:42:30 02:25:50 01:20:25