Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. - 1/4 IM

2019-06-09
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team 1 M1 1 00:15:12 01:13:12 00:37:41 02:09:26 00:00:00
2 BIEGAŁA Marek Bike U Up - Europell 1 M2 2 00:16:00 01:12:34 00:40:14 02:12:25 00:02:59
3 KOSMALA Maciej Czaja Training System 2 M1 3 00:13:21 01:16:02 00:42:39 02:15:54 00:06:28
4 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System 1 M3 4 00:15:24 01:13:31 00:42:53 02:16:31 00:07:05
5 SOSNOWSKI Lukasz Endure Team 2 M2 5 00:16:12 01:15:08 00:43:21 02:18:03 00:08:37
6 SIEJAKOWSKI Michał NST/KTS IRONMAN 2 M3 6 00:14:46 01:17:49 00:42:35 02:18:31 00:09:05
7 TWAROWSKI Michal TRISPACE / Jeppesen 3 M3 7 00:16:19 01:17:16 00:43:04 02:20:33 00:11:07
8 LENZ Magdalena TRI Starogard Gdański 1 K2 1 00:15:52 01:18:48 00:44:19 02:22:33 00:13:07
9 GORGOŃ Cezary CTS-CzajaTrainingSystem 3 M2 8 00:17:17 01:18:02 00:43:47 02:23:28 00:14:02
10 BISKUPSKI Mariusz UKS TRS SUSZ 4 M3 9 00:14:11 01:20:10 00:46:33 02:24:45 00:15:19
11 ZALEWSKI Karol JAtrenuje 5 M3 10 00:15:29 01:20:49 00:47:00 02:27:11 00:17:45
12 DOBOSIK Damian 3athlete 4 M2 11 00:17:30 01:20:52 00:44:24 02:27:19 00:17:53
13 RADCZUK Marcin Endure Team 5 M2 12 00:15:26 01:19:33 00:48:41 02:27:43 00:18:17
14 PRUCHNICKI Rafał 6 M2 13 00:16:58 01:14:33 00:50:37 02:27:43 00:18:17
15 NIEMCZUK Kamil Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki 7 M2 14 00:16:51 01:22:07 00:45:27 02:28:23 00:18:57
16 PIERNICKI Krzysztof Endure Team 8 M2 15 00:14:03 01:17:14 00:54:13 02:29:13 00:19:47
17 PARACKI Tomasz F3TEAM 3 M1 16 00:16:30 01:22:41 00:45:15 02:29:19 00:19:53
18 PEDRYCZ Hubert Toruński Klub Triathlonowy 4 M1 17 00:17:54 01:23:39 00:42:37 02:29:57 00:20:31
19 ŻURAWICZ Andrzej Dare2Tri 9 M2 18 00:19:22 01:22:16 00:44:40 02:30:12 00:20:46
20 LEWANDOWSKI Marcin TRIDEA TEAM 10 M2 19 00:15:27 01:25:04 00:45:51 02:30:22 00:20:56
21 KACPERSKI Wojtek PersonalTriathlon.pl 11 M2 20 00:17:10 01:23:00 00:45:48 02:30:24 00:20:58
22 SIEKAN Grzegorz Polpharma TRI Team 12 M2 21 00:17:59 01:21:12 00:45:47 02:30:28 00:21:02
23 IGIELSKI Armin Tancia team 6 M3 22 00:15:49 01:22:55 00:47:23 02:30:42 00:21:16
24 TOMASZEWICZ Damian Tomaszewicz Team 5 M1 23 00:16:02 01:22:59 00:47:51 02:31:25 00:21:59
25 SZYTTENHOLM Oliwier TRISPACE 13 M2 24 00:18:55 01:20:25 00:48:30 02:31:33 00:22:07
26 CIEPIELEWSKI Patryk Dovista Active Team 6 M1 25 00:18:38 01:24:08 00:44:31 02:32:29 00:23:03
27 ORŁOWSKI Piotr PERSONALTRIATHLON.PL 7 M3 26 00:17:58 01:23:07 00:48:30 02:33:13 00:23:47
28 ZASADA Grzegorz UKS TRI-TEAM RUMIA 8 M3 27 00:16:53 01:19:50 00:51:45 02:33:38 00:24:12
29 SZTAJKOWSKI Łukasz SMARUJ NA TRENING TEAM 9 M3 28 00:18:43 01:22:54 00:47:00 02:33:45 00:24:19
30 GOŹDZIEWICZ Paweł COMPLEXSPORTS / BIEGAMYRAZEM.PL 10 M3 29 00:18:45 01:22:18 00:48:39 02:33:53 00:24:27
31 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE 1 M4 30 00:18:40 01:22:34 00:48:57 02:34:37 00:25:11
32 PATALON Piotr OrkaMasters Iława 2 M4 31 00:17:43 01:24:37 00:47:46 02:34:40 00:25:14
33 GELIŃSKI Karol 14 M2 32 00:18:58 01:22:58 00:46:47 02:34:42 00:25:16
34 SIŁKOWSKI Radosław Heiztechnik 11 M3 33 00:19:54 01:21:54 00:47:11 02:34:45 00:25:19
35 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 15 M2 34 00:18:12 01:24:07 00:48:53 02:35:17 00:25:51
36 KASZTELAN Radosław NST / Kwidzyn Bike Racing Team 12 M3 35 00:18:28 01:23:00 00:49:02 02:35:53 00:26:27
37 KACZKOWSKA Katarzyna 2 K2 2 00:20:24 01:24:34 00:46:01 02:36:04 00:26:38
38 KUC Szymon TRI starogard gdański 16 M2 36 00:19:19 01:23:35 00:48:30 02:36:07 00:26:41
39 BOCIAN Łukasz F3Team 17 M2 37 00:15:46 01:23:10 00:51:43 02:36:23 00:26:57
40 KULESZA Mariusz #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis 13 M3 38 00:17:29 01:27:43 00:47:13 02:36:30 00:27:04
41 RUTKOWSKI Paweł Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl 14 M3 39 00:16:38 01:23:57 00:52:39 02:37:17 00:27:51
42 WACŁAWSKI Krzysztof OrkaMasters Iława 3 M4 40 00:16:04 01:26:08 00:50:40 02:37:34 00:28:08
43 MAMCARZ Jarosław TCSIR 4 M4 41 00:16:23 01:26:50 00:50:18 02:37:45 00:28:19
44 SZCZĘSNA Małgorzata TRI Ladies/ CompleXsports Triathlon Team 3 K2 3 00:17:31 01:25:50 00:49:38 02:37:54 00:28:28
45 KULKA Sergiusz TriNEGU 18 M2 42 00:16:38 01:25:26 00:51:11 02:37:57 00:28:31
46 ZARZYCKI Jakub PERSONAL TRIATHLON 15 M3 43 00:18:49 01:24:35 00:50:12 02:38:03 00:28:37
47 TREDER Wojciech 19 M2 44 00:20:27 01:18:08 00:53:59 02:38:20 00:28:54
48 FREITAG Jacek DREAM TRI TEAM 7 M1 45 00:16:31 01:23:40 00:54:32 02:39:23 00:29:57
49 SZWEDOWSKI Błażej Polpharma TRI Team 20 M2 46 00:15:34 01:25:37 00:54:25 02:39:53 00:30:27
50 SAŁATA Dawid HEIZTECHNIK 16 M3 47 00:17:50 01:23:59 00:52:20 02:40:00 00:30:34
51 JAGIELSKI Łukasz KU AZS UAP 8 M1 48 00:16:16 01:24:55 00:51:27 02:40:09 00:30:43
52 KOWALSKI Jarosław TRI STAROGARD GDAŃSKI 17 M3 49 00:19:33 01:26:35 00:49:45 02:40:31 00:31:05
53 WALENTYNOWICZ Adam DOMO TEAM 21 M2 50 00:18:20 01:22:16 00:55:37 02:41:10 00:31:44
54 SZKLARCZYK Michał 9 M1 51 00:16:41 01:22:39 00:57:20 02:41:18 00:31:52
55 JĘDRZEJEWSKI Daniel Polpharma TRI Team 18 M3 52 00:21:15 01:28:56 00:47:13 02:42:02 00:32:36
56 BURDYN Grzegorz DivineBeauty / F3Team 22 M2 53 00:18:46 01:25:40 00:51:51 02:42:14 00:32:48
57 ŁUKIEWICZ Łukasz Teak Karaś / Mega 23 M2 54 00:17:15 01:24:26 00:55:49 02:42:17 00:32:51
58 STĘPIEŃ Maciej Akademia Triathlonu 19 M3 55 00:20:09 01:25:10 00:51:25 02:42:50 00:33:24
59 WADZIŃSKA Paulina TRISPACE 4 K2 4 00:20:03 01:29:01 00:47:39 02:42:50 00:33:24
60 WODYŃSKI Jan TriMama / Smaruj Na Trening Team 24 M2 56 00:17:59 01:26:02 00:53:36 02:43:28 00:34:02
61 BETCHER Piotr Tri Starogard Gdański 25 M2 57 00:18:18 01:25:22 00:54:37 02:43:33 00:34:07
62 SEROKA Łukasz Pelplin 26 M2 58 00:17:29 01:31:05 00:50:35 02:43:59 00:34:33
63 JĘDRKOWIAK Piotr F3TEAM 27 M2 59 00:19:29 01:31:17 00:48:38 02:44:32 00:35:06
64 DAWIDOWSKI Marek GPEC Runners Team 28 M2 60 00:20:20 01:32:57 00:46:26 02:44:38 00:35:12
65 GÓRSKI Bartosz Toruń Multisport Team 29 M2 61 00:18:39 01:23:22 00:57:11 02:44:45 00:35:19
66 OLSZEWSKI Adam 20 M3 62 00:22:54 01:29:04 00:47:26 02:45:33 00:36:07
67 GŁOWNIAK Julian Polpharma Tri Team 21 M3 63 00:19:33 01:23:00 00:58:45 02:45:39 00:36:13
68 PRABUCKI Robert TRI Starogard Gdański 30 M2 64 00:19:33 01:34:35 00:46:50 02:46:17 00:36:51
69 GOSTOMSKI Mariusz TRI STAROGARD GDAŃSKI 5 M4 65 00:18:20 01:29:50 00:53:57 02:47:03 00:37:37
70 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 22 M3 66 00:17:40 01:28:33 00:55:31 02:47:11 00:37:45
71 JANTA Marek Smaruj Na Trening 31 M2 67 00:19:41 01:30:01 00:52:17 02:47:36 00:38:10
72 BORYNA Jarek 6 M4 68 00:19:25 01:26:06 00:56:24 02:47:39 00:38:13
73 MACHNIO Marek OrkaMasters Iława 23 M3 69 00:19:27 01:26:58 00:55:34 02:47:44 00:38:18
74 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS Czaja Training System 1 K3 5 00:20:59 01:28:50 00:53:05 02:47:52 00:38:26
75 MELLER Michał TRI Starogard Gdański 24 M3 70 00:16:26 01:30:22 00:56:38 02:48:20 00:38:54
76 SKOCKI Bartłomiej OrkaMasters Iława 25 M3 71 00:19:52 01:29:54 00:53:17 02:48:46 00:39:20
77 DOBOSZ Michał CompleXsports Triathlon TEAM 26 M3 72 00:18:50 01:31:52 00:52:49 02:48:57 00:39:31
78 GIZICKI Marek 27 M3 73 00:14:17 01:31:58 00:54:10 02:49:42 00:40:16
79 ORŁOWSKI Artur 28 M3 74 00:19:58 01:30:33 00:52:49 02:49:56 00:40:30
80 BIBIK Łukasz brak 10 M1 75 00:16:55 01:35:56 00:49:50 02:50:02 00:40:36
81 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof Sport-evo 7 M4 76 00:19:43 01:34:05 00:50:12 02:50:06 00:40:40
82 NIEMCZUK Waldemar 8 M4 77 00:20:19 01:32:02 00:52:10 02:50:08 00:40:42
83 BENDIG Michał TRI STAROGARD GDAŃSKI 11 M1 78 00:18:41 01:31:53 00:53:44 02:50:50 00:41:24
84 KNUT Seweryn TRI Starogard Gdański 29 M3 79 00:21:32 01:30:16 00:53:20 02:50:54 00:41:28
85 MIKA Tomasz 30 M3 80 00:19:08 01:35:29 00:51:06 02:51:10 00:41:44
86 GASZKOWSKI Lukasz Tri Satrogard 32 M2 81 00:18:48 01:31:27 00:55:09 02:51:17 00:41:51
87 BOGUSZ Waldemar Tczew 9 M4 82 00:17:37 01:31:54 00:56:14 02:51:24 00:41:58
88 KLUCZYK Artur Tomaszewicz Team 12 M1 83 00:16:53 01:27:48 01:01:44 02:51:27 00:42:01
89 CZAUS Adam Turbinki.com.pl 33 M2 84 00:17:08 01:30:54 00:57:50 02:51:40 00:42:14
90 LAMEK Wojciech Apator Metrix S.A. 34 M2 85 00:18:12 01:32:18 00:56:27 02:51:54 00:42:28
91 BUDZANOWSKI Paweł TRI stg 13 M1 86 00:19:12 01:31:11 00:56:24 02:52:54 00:43:28
92 KARWATOWSKI Robert Polpharma TRI Team 31 M3 87 00:19:21 01:33:02 00:55:41 02:52:55 00:43:29
93 KOWALIK Marcin SMARUJ NA TRENING TEAM 35 M2 88 00:17:23 01:35:21 00:55:25 02:53:10 00:43:44
94 WOJCIECHOWSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 32 M3 89 00:17:32 01:30:06 01:00:30 02:53:56 00:44:30
95 ŁOPACIŃSKI Tomasz SPORTEVO 33 M3 90 00:18:05 01:31:37 00:59:04 02:54:14 00:44:48
96 RUBAJ Adam KTS IRONMAN 34 M3 91 00:18:47 01:27:02 01:02:24 02:54:30 00:45:04
97 KRUPIAK Katarzyna Rowery Małgośka 5 K2 6 00:17:44 01:38:04 00:54:07 02:54:32 00:45:06
98 JEŻAK Konrad Decathlon Team Kartuska 14 M1 92 00:23:08 01:28:45 00:58:18 02:54:44 00:45:18
99 SZTAJKOWSKI Marcin 36 M2 93 00:19:36 01:33:54 00:55:32 02:54:44 00:45:18
100 BASARA Iwona TRI Starogard Gdański 1 K1 7 00:17:23 01:38:06 00:55:04 02:54:51 00:45:25
101 BIANKOWSKI Piotr BiankowskiTeam 35 M3 94 00:14:00 01:34:14 01:01:24 02:55:37 00:46:11
102 BOJANOWSKI Daniel BJORD 36 M3 95 00:17:39 01:33:48 00:56:59 02:56:07 00:46:41
103 KARWOWSKI Jarosław 37 M2 96 00:19:14 01:35:51 00:55:37 02:56:28 00:47:02
104 STOLAREK Weronika ComplexSports/ Tri Ladies 6 K2 8 00:21:46 01:33:40 00:55:12 02:56:43 00:47:17
105 KWIDZIŃSKI Krzysztof Purtki 37 M3 97 00:18:31 01:36:15 00:57:01 02:57:34 00:48:08
106 BASARA Mateusz Tri Starogard Gdański 38 M2 98 00:23:19 01:34:48 00:55:19 02:58:02 00:48:36
107 LIANA Jolanta :) 2 K3 9 00:19:20 01:35:30 00:57:28 02:58:20 00:48:54
108 GORGOŃ Angelika PowerHousePilatesStudio 7 K2 10 00:19:56 01:36:43 00:55:47 02:58:25 00:48:59
109 SZAFRAŃSKI Marek BBL AWF Gdańsk 10 M4 99 00:18:34 01:39:18 00:53:44 02:58:29 00:49:03
110 SCHLUETER Bernard PersonalTriathlon 38 M3 100 00:19:26 01:30:44 01:02:39 02:59:02 00:49:36
111 ZŁOCH Aleksander 15 M1 101 00:19:47 01:31:16 01:03:12 02:59:36 00:50:10
112 SOSNOWSKI Jarosław BIEGAJĄCY TCZEW 39 M3 102 00:20:22 01:40:08 00:51:56 03:00:16 00:50:50
113 LASKOWSKI Leszek ciesz się życiem! 39 M2 103 00:19:22 01:38:36 00:55:36 03:00:30 00:51:04
114 POREDA Piotr F3Team 40 M2 104 00:19:40 01:28:54 01:04:22 03:00:36 00:51:10
115 GIZICKI Paweł 40 M3 105 00:20:54 01:31:37 01:00:37 03:00:43 00:51:17
116 SZYPNIK Maciej OrkaMasters Iława 41 M3 106 00:18:59 01:44:21 00:52:41 03:01:27 00:52:01
117 ATRASZKIEWICZ Magda 3 K3 11 00:22:02 01:35:14 00:58:53 03:03:10 00:53:44
118 PAWLAK Dezyderia CTS 8 K2 12 00:18:48 01:40:15 00:58:49 03:03:42 00:54:16
119 BEDNAREK Krzysztof SportEvo 11 M4 107 00:24:46 01:35:57 00:55:14 03:03:51 00:54:25
120 DĘBICKI Artur 12 M4 108 00:17:03 01:39:38 01:00:25 03:04:58 00:55:32
121 SLISEWSKI Tomasz Polpharma TRI Team 42 M3 109 00:22:09 01:41:01 00:55:24 03:05:12 00:55:46
122 SROKA Jerzy TRI Starogard Gd. 13 M4 110 00:22:55 01:37:11 01:01:21 03:05:56 00:56:30
123 RAKIEL Bartosz Polpharma TRI Team 41 M2 111 00:23:06 01:33:42 01:02:19 03:06:02 00:56:36
124 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU 43 M3 112 00:18:13 01:39:55 01:00:57 03:06:06 00:56:40
125 KASZOREK Martyna Polpharma TRI Team 2 K1 13 00:21:13 01:39:36 00:58:53 03:06:17 00:56:51
126 KRAŚNIEWSKI Piotr 16 M1 113 00:19:45 01:35:39 01:04:34 03:06:26 00:57:00
127 KRZYŻANOWSKI Piotr 17 M1 114 00:19:10 01:41:29 01:01:34 03:06:58 00:57:32
128 SZUBERT KATARZYNA SKL Filippides starograd gdański 9 K2 14 00:22:53 01:40:21 00:57:58 03:07:40 00:58:14
129 MIZIARSKI Paweł TORUS- FUNDACJA JEPPESENA 18 M1 115 00:13:51 02:07:41 00:42:24 03:08:22 00:58:56
130 PULTOWICZ Łukasz 42 M2 116 00:24:56 01:37:21 00:59:53 03:08:39 00:59:13
131 BARANCZYK Piotr 43 M2 117 00:22:27 01:41:24 00:55:52 03:09:31 01:00:05
132 GRACZ Katarzyna 10 K2 15 00:21:10 01:41:33 01:01:00 03:09:38 01:00:12
133 MADZIĄG Marcin I-ROMAN 44 M3 118 00:20:30 01:36:21 01:05:11 03:09:41 01:00:15
134 GACEK Jarosław 45 M3 119 00:24:46 01:35:34 01:02:58 03:09:48 01:00:22
135 MELLER Mariusz Polpharma TRI Team 46 M3 120 00:27:37 01:42:34 00:54:04 03:11:21 01:01:55
136 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 1 M5 121 00:21:23 01:36:57 01:04:44 03:12:46 01:03:20
137 MAŁKIŃSKI Józef 2 M5 122 00:20:35 01:45:12 01:02:35 03:16:04 01:06:38
138 NIERZWICKA Agnieszka TRI STAROGARD GDAŃSKI 11 K2 16 00:22:51 01:46:00 01:03:35 03:18:01 01:08:35
139 JABŁOŃSKA Ewa F3Team 12 K2 17 00:27:17 01:47:19 00:57:07 03:19:45 01:10:19
140 KIEDYK Paweł Teacher 44 M2 123 00:26:16 01:40:00 01:03:48 03:20:32 01:11:06
141 GRALIK Artur ETT - Elbląg Triathlon Team 45 M2 124 00:15:42 01:40:18 01:15:57 03:20:45 01:11:19
142 ZIELIŃSKI Marcin Przystanek Piekuś 19 M1 125 00:25:14 01:48:32 01:01:13 03:20:50 01:11:24
143 LIDKA Maciej Polpharma TRI Team 46 M2 126 00:25:11 01:40:40 01:09:23 03:21:11 01:11:45
144 OLSZEWSKA Karina 4 K3 18 00:22:52 01:43:17 01:10:50 03:23:05 01:13:39
145 DURKIEWICZ Aleksander 47 M3 127 00:18:49 01:53:58 00:59:29 03:24:29 01:15:03
146 JASIULEWICZ Izabela ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 13 K2 19 00:24:50 01:52:22 01:05:02 03:28:34 01:19:08
147 PANKOWSKA Katarzyna OrkaMasters Iława 14 K2 20 00:20:00 01:49:06 01:18:37 03:35:27 01:26:01
148 ZEGARLICKI Zygmunt Orkiestra MW 48 M3 128 00:20:08 01:51:29 01:14:10 03:35:27 01:26:01
149 ORZOŁ Elżbieta CompleXsports Tri Ladies 1 K4 21 00:25:20 01:49:58 01:10:49 03:37:11 01:27:45
150 KUREK Adam Polpharma TRI Team 49 M3 129 00:23:53 01:44:49 01:21:06 03:37:47 01:28:21
151 OSSOWSKI Rafał 47 M2 130 00:23:39 01:58:01 01:11:38 03:37:59 01:28:33
152 ORMIANIN Marcin Apator Metrix S.A. 48 M2 131 00:19:32 01:48:38 01:24:54 03:39:30 01:30:04
153 KARWOWSKI Piotr KARWOWSKY TEAM 50 M3 132 00:24:40 01:47:57 01:19:42 03:40:00 01:30:34
154 KALUKIN Krzysztof Complexsports 51 M3 133 00:24:45 01:48:03 01:19:33 03:41:40 01:32:14
155 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański 2 K4 22 00:24:10 01:57:36 01:13:59 03:43:11 01:33:45
156 ZENGTELER Andrzej Smaruj na trening team 3 M5 134 00:25:13 01:54:19 01:13:46 03:43:50 01:34:24