Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. - 1/8 IM

2019-06-09
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 BRUŹDZIAK Maciej KU AZS Politechnika Gdańska 1 M1 1 00:05:49 00:33:20 00:19:18 01:01:00 00:00:00
2 GORYŃSKI Dawid UKS TRS Susz 2 M1 2 00:06:18 00:34:32 00:20:48 01:04:40 00:03:40
3 KULIK Kamil CTS 1 M0 3 00:07:27 00:35:06 00:19:16 01:04:50 00:03:50
4 KOZAK Karol ETT - Elbląg Triathlon Team 3 M1 4 00:07:06 00:33:08 00:21:05 01:04:57 00:03:57
5 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team 1 M2 5 00:07:53 00:34:34 00:20:40 01:06:17 00:05:17
6 KRZEMIŃSKI Jakub Fundacja Jeppesena 4 M1 6 00:07:27 00:34:12 00:21:35 01:06:50 00:05:50
7 KOŁOSOWSKI Kamil Nadaktywni/Peleton.pl 2 M2 7 00:07:56 00:34:51 00:20:22 01:07:16 00:06:16
8 LIS Paweł CTS / SNT 1 M3 8 00:07:15 00:34:31 00:22:15 01:07:42 00:06:42
9 KRAWCZYK Kacper Miejskie Centrum Sport Bełchatów 5 M1 9 00:07:36 00:35:02 00:21:29 01:08:21 00:07:21
10 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/KS ANUNNAKI 2 M3 10 00:07:58 00:34:25 00:23:00 01:08:46 00:07:46
11 KULIK Jacek KULIK&KUREK 3 M3 11 00:08:23 00:34:30 00:23:05 01:09:40 00:08:40
12 ZAJK Michał 6 M1 12 00:08:28 00:36:01 00:21:38 01:10:19 00:09:19
13 LEMKE Krzysztof Gdyński Triathlon 4 M3 13 00:08:36 00:35:59 00:22:14 01:11:03 00:10:03
14 IGNATOWICZ Andrzej Trucht Tarchomin Team 5 M3 14 00:07:56 00:36:32 00:22:35 01:11:17 00:10:17
15 CZECH Mariusz UKS TRI-TEAM RUMIA 3 M2 15 00:07:48 00:36:04 00:22:49 01:11:20 00:10:20
16 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM 4 M2 16 00:08:18 00:37:06 00:22:43 01:11:26 00:10:26
17 JASION Robert Only You 7 M1 17 00:08:38 00:36:46 00:21:57 01:11:45 00:10:45
18 CZERWIAK Robert TRI Team Polpharma 6 M3 18 00:08:33 00:36:31 00:21:52 01:11:54 00:10:54
19 SOŁTANOWICZ Jacek 7 M3 19 00:07:43 00:37:21 00:23:20 01:12:26 00:11:26
20 SZATROWSKI Radosław 5 M2 20 00:06:24 00:38:04 00:24:41 01:12:37 00:11:37
21 BOGULSKI Piotr TRI STG / KS SOKÓŁ ZBLEWO 6 M2 21 00:08:34 00:38:29 00:21:58 01:12:42 00:11:42
22 ZAJK Radosław 7 M2 22 00:10:48 00:37:38 00:21:11 01:13:32 00:12:32
23 PULCZYŃSKI Robert Tri Sea Mewa Władysławowo 2 M0 23 00:07:48 00:39:01 00:23:50 01:13:43 00:12:43
24 WIERZYŃSKI Damian Eximo Extreme Team 8 M2 24 00:09:30 00:36:30 00:23:09 01:13:54 00:12:54
25 MAŃCZAK Jakub ENDURE TEAM 8 M3 25 00:07:41 00:36:41 00:25:12 01:13:58 00:12:58
26 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 9 M3 26 00:11:15 00:34:54 00:24:14 01:14:04 00:13:04
27 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 10 M3 27 00:09:10 00:38:37 00:23:01 01:14:36 00:13:36
28 PODHORODECKI Arkadiusz ETT - Elbląg Triathlon Team 1 M4 28 00:08:47 00:37:12 00:25:14 01:15:06 00:14:06
29 LEMKE Leszek Gdyński Triathlon 11 M3 29 00:10:15 00:36:45 00:23:11 01:15:18 00:14:18
30 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta BIKE U UP / PZU Sport Team 1 K2 1 00:07:22 00:40:52 00:22:35 01:15:26 00:14:26
31 SPRENGEL Grzegorz Leśne Dziadki / Lufthansa Systems Poland Active! / F3Team 9 M2 30 00:08:32 00:36:36 00:25:48 01:15:35 00:14:35
32 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ BST 2 K2 2 00:08:34 00:37:29 00:27:02 01:16:05 00:15:05
33 GABRYEL Maciej TRI Starogard Gdański 10 M2 31 00:07:25 00:39:32 00:25:02 01:16:20 00:15:20
34 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI 12 M3 32 00:11:27 00:38:23 00:23:12 01:16:27 00:15:27
35 ZAMARRIPA Karolina LKS Zorza Gdynia; NeuroSana 1 K1 3 00:07:43 00:40:08 00:24:35 01:16:28 00:15:28
36 AMBROZIAK Krzysztof Autopay Sports Team 13 M3 33 00:09:03 00:38:16 00:25:01 01:16:35 00:15:35
37 SZOT Dawid Tri NEGU // Artneo Team 8 M1 34 00:09:33 00:37:22 00:25:34 01:16:38 00:15:38
38 BACHORSKI Bogdan KS Przaśnik Przasnysz 14 M3 35 00:10:58 00:35:36 00:25:46 01:16:39 00:15:39
39 WALASIK Łukasz 11 M2 36 00:08:11 00:40:01 00:24:14 01:16:42 00:15:42
40 KLEJNA Waldemar Orka Masters Iława 9 M1 37 00:08:13 00:39:01 00:25:15 01:16:50 00:15:50
41 MAZIARCZYK Marek SPORTEVO 15 M3 38 00:10:09 00:39:10 00:23:41 01:16:54 00:15:54
42 NOWAK Ewelina TriAmator 3 K2 4 00:09:01 00:37:37 00:25:52 01:17:02 00:16:02
43 KWIATKOWSKI Grzegorz F3Team Gdańsk 16 M3 39 00:09:47 00:38:46 00:24:59 01:17:23 00:16:23
44 DYBUK Marcin Endure Team / Radio Gdańsk 17 M3 40 00:10:46 00:37:06 00:24:03 01:17:28 00:16:28
45 KICZOR Damian TRI NEGU 12 M2 41 00:10:28 00:39:48 00:24:06 01:18:18 00:17:18
46 GAŁĄSKA Łukasz 13 M2 42 00:08:42 00:38:26 00:26:32 01:18:26 00:17:26
47 GAWIN Krzysztof Tri NEGU 10 M1 43 00:09:47 00:38:34 00:24:56 01:18:31 00:17:31
48 DĘBIEC Ewa Smaruj Na Trening Team 4 K2 5 00:10:57 00:38:41 00:24:07 01:18:33 00:17:33
49 ŁASKI Marek TRI Starogard Gdański 14 M2 44 00:08:51 00:38:13 00:27:29 01:18:51 00:17:51
50 NIKEL Natalia 2 K1 6 00:08:10 00:40:47 00:26:03 01:19:03 00:18:03
51 PIECZKOWSKA Agnieszka TriNEGU 1 K3 7 00:09:42 00:39:39 00:25:09 01:19:05 00:18:05
52 MIGOWSKI Ireneusz GK STG 18 M3 45 00:10:27 00:36:40 00:26:52 01:19:08 00:18:08
53 GÓRZYŃSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 19 M3 46 00:08:41 00:36:55 00:27:36 01:19:09 00:18:09
54 ŚWITAJSKA Anna MILO TEAM 3 K1 8 00:08:12 00:40:19 00:25:38 01:19:25 00:18:25
55 FARAN Grzegorz GTSulmin 20 M3 47 00:08:30 00:40:41 00:26:17 01:20:04 00:19:04
56 KACZMAREK Sławomir 15 M2 48 00:10:06 00:40:56 00:24:11 01:20:06 00:19:06
57 LIZAK Włodzimierz ETT - Elbląg Triathlon Team 2 M4 49 00:09:04 00:39:13 00:24:47 01:20:07 00:19:07
58 OLLER Grzegorz TRI Starogard Gdański 21 M3 50 00:10:19 00:39:09 00:26:06 01:20:10 00:19:10
59 GRECZYŁO Stasiu Complexsports/ Mewa gdynia 3 M0 51 00:08:17 00:41:14 00:25:39 01:20:11 00:19:11
60 WASIEK Miroslaw UKS-TRI-TEAM RUMIA 3 M4 52 00:08:50 00:39:29 00:26:54 01:20:22 00:19:22
61 PEKRUL Wojciech Między Treningami / AZS Uniwersytet Gdański 11 M1 53 00:09:34 00:40:05 00:25:38 01:20:23 00:19:23
62 JELIŃSKI Natan Tri sea newa władysławowo 4 M0 54 00:07:49 00:42:27 00:27:01 01:20:53 00:19:53
63 KWIDZIŃSKI Oskar Sharks Gdynia 12 M1 55 00:11:01 00:38:19 00:26:33 01:21:06 00:20:06
64 DEMBCZYŃSKI Michał 13 M1 56 00:09:37 00:40:03 00:27:07 01:21:57 00:20:57
65 PAWELLA Anna GK STG 2 K3 9 00:10:51 00:38:47 00:25:23 01:22:09 00:21:09
66 JANYGA-KULIK Karolina KULIK&KUREK 3 K3 10 00:09:25 00:39:37 00:27:42 01:22:20 00:21:20
67 KRAMARZ Agnieszka ComplexSports/TriLadies 4 K1 11 00:10:40 00:39:38 00:28:10 01:22:46 00:21:46
68 JELONEK mieczysław TRI STAROGARD 4 M4 57 00:09:45 00:39:10 00:27:37 01:22:48 00:21:48
69 KULESZA Jolanta CTS Czaja Training System 5 K2 12 00:11:25 00:42:01 00:24:36 01:22:51 00:21:51
70 KURZAWSKI Miłosz Autopay Sports Team 14 M1 58 00:10:30 00:39:52 00:26:51 01:22:52 00:21:52
71 LUBIŃSKI Kamil Centrum Sportowe u Jezuitów 15 M1 59 00:06:17 00:47:22 00:25:44 01:23:29 00:22:29
72 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia 4 K3 13 00:10:55 00:40:34 00:27:31 01:23:50 00:22:50
73 KOPICZKO Sandra 5 K1 14 00:07:54 00:44:38 00:27:51 01:24:13 00:23:13
74 TYBURA Rafał CTS- CZAJA TRAINING SYSTEM 22 M3 60 00:10:05 00:40:11 00:27:32 01:24:20 00:23:20
75 PAUL Krzysztof TRI Starogard Gdański 23 M3 61 00:10:58 00:40:30 00:27:32 01:24:44 00:23:44
76 WRÓBLEWSKI Sławomir SKINLINE 24 M3 62 00:10:22 00:39:27 00:28:27 01:25:05 00:24:05
77 ADAMCZYK Mateusz 16 M1 63 00:10:32 00:41:36 00:27:03 01:25:10 00:24:10
78 WIŚNIEWSKI Krzysztof Rozbiegani-Żychlin 25 M3 64 00:13:01 00:41:16 00:25:51 01:25:19 00:24:19
79 MILEWSKI Robert COMPLEXSPORTS TRÓJMIASTO 26 M3 65 00:09:55 00:43:00 00:27:26 01:25:36 00:24:36
80 AJTEL Jaroslaw LETJA TEAM 27 M3 66 00:09:49 00:39:40 00:30:12 01:25:52 00:24:52
81 SZUSTAK Tomasz CTS / AUTOPAY TEAM 16 M2 67 00:11:56 00:41:40 00:26:06 01:25:58 00:24:58
82 STRZELECKA Aleksandra LPP team 6 K1 15 00:10:40 00:41:38 00:29:04 01:26:05 00:25:05
83 FILARECKA Agnieszka Trispace/AthleticoMed 6 K2 16 00:11:54 00:40:35 00:28:38 01:26:19 00:25:19
84 RÓŻALSKA Aleksandra ETT-Elbląg Triathlon Team 5 K3 17 00:09:27 00:43:40 00:28:04 01:26:38 00:25:38
85 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica 5 M4 68 00:11:23 00:40:47 00:29:33 01:27:46 00:26:46
86 GRAJEK Wojciech Sailors 17 M2 69 00:11:19 00:38:08 00:32:47 01:28:12 00:27:12
87 SZCZĘSNY Radosław ATOS Bydgoszcz 18 M2 70 00:11:36 00:41:55 00:26:42 01:28:13 00:27:13
88 HORSZCZARUK Jacek Jożin z Bażin 6 M4 71 00:11:04 00:43:47 00:28:11 01:28:15 00:27:15
89 JAROSIEWICZ Małgorzata 6 K3 18 00:10:34 00:42:29 00:29:16 01:28:22 00:27:22
90 SZAPAR Radosław Cyberpunks 28 M3 72 00:09:50 00:45:41 00:24:07 01:28:28 00:27:28
91 MARSZAŁEK Karina ENDURE Team 7 K2 19 00:08:37 00:43:39 00:30:41 01:28:44 00:27:44
92 LANDOWSKI Krzysztof TRI STAROGARD GDAŃSKI 29 M3 73 00:10:13 00:41:48 00:31:07 01:29:04 00:28:04
93 OŻAROWSKA Monika SPORTEVO / PROXIT Team 8 K2 20 00:08:07 00:44:38 00:31:14 01:29:17 00:28:17
94 PIOTRZKOWSKI Grzegorz PUMA Klub Fitness 7 M4 74 00:10:51 00:42:36 00:29:48 01:30:01 00:29:01
95 ZARĘBA Beata Niezrzeszona 7 K3 21 00:09:36 00:45:19 00:30:36 01:30:06 00:29:06
96 BORUTA Przemysław Borucik Tri Team 19 M2 75 00:11:33 00:43:48 00:29:22 01:30:13 00:29:13
97 KARABIN Paweł 30 M3 76 00:10:50 00:42:24 00:31:24 01:30:26 00:29:26
98 STASIAK Krzysztof Hellmann Triathlon Team 31 M3 77 00:10:10 00:39:35 00:36:02 01:31:13 00:30:13
99 DUDA Maciej 20 M2 78 00:10:21 00:41:27 00:33:01 01:31:23 00:30:23
100 FABISZAK Jacek Highly Protected Runners 32 M3 79 00:10:59 00:42:41 00:29:55 01:31:35 00:30:35
101 OLLER Jakub TRI STG/Dovista Active Team 17 M1 80 00:11:26 00:44:09 00:30:47 01:31:44 00:30:44
102 RESPONDEK Wojciech Complexsports 33 M3 81 00:10:00 00:44:51 00:31:13 01:31:55 00:30:55
103 BISZEWSKI Andrzej 34 M3 82 00:13:20 00:41:52 00:31:04 01:32:11 00:31:11
104 MAKOWSKI Marcin 21 M2 83 00:00:00 00:45:12 00:29:00 01:32:22 00:31:22
105 LIŚKIEWICZ Maciej TRI-LISKI 35 M3 84 00:12:51 00:44:32 00:29:34 01:32:34 00:31:34
106 WRZÓD Maciej Leśne dziadki 22 M2 85 00:11:57 00:43:20 00:32:44 01:33:40 00:32:40
107 STOSIK Artur 8 M4 86 00:14:37 00:46:48 00:27:05 01:34:02 00:33:02
108 MICHALSKI Przemysław 2 Morski Pułk Strzelców 36 M3 87 00:10:34 00:44:27 00:31:03 01:34:14 00:33:14
109 WRÓBLEWSKA Joanna SKINLINE 8 K3 22 00:14:01 00:44:41 00:29:03 01:35:18 00:34:18
110 PIEKUT Marcin Wejherowska Akademia Biegania 37 M3 88 00:11:59 00:48:43 00:27:50 01:35:21 00:34:21
111 DUNDA Daniel GK STG 38 M3 89 00:10:56 00:45:25 00:31:18 01:35:59 00:34:59
112 CYLKOWSKI Miłosz Polpharma TRI Team 23 M2 90 00:16:06 00:43:01 00:32:19 01:36:44 00:35:44
113 LISTOSZ Aleksandra Complexsports/Tri Ladies 9 K2 23 00:10:48 00:46:18 00:32:11 01:37:57 00:36:57
114 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 1 M5 91 00:13:15 00:42:15 00:33:38 01:38:00 00:37:00
115 KADZIEWICZ Kamilla PersonalTriathlon 10 K2 24 00:10:52 00:47:35 00:33:14 01:38:41 00:37:41
116 MEGIER Maciej Apator Metrix S.A. 18 M1 92 00:10:25 00:50:11 00:30:32 01:38:41 00:37:41
117 MARSZALEC Paulina Polpharma TRI Team 11 K2 25 00:12:15 00:48:47 00:31:43 01:39:05 00:38:05
118 KORDACKA Agnieszka TRI Team Polpharma 12 K2 26 00:15:16 00:47:19 00:29:10 01:39:28 00:38:28
119 TOMKOWICZ Beata Polpharma TRI Team 7 K1 27 00:11:26 00:55:03 00:28:29 01:39:45 00:38:45
120 ZESZUTEK Natalia Complexsports/TRI Ladies 13 K2 28 00:12:24 00:48:05 00:32:29 01:39:48 00:38:48
121 KALUKIN Katarzyna TRI Ladies 9 K3 29 00:14:16 00:32:57 00:44:39 01:40:03 00:39:03
122 KOLINSKI MATEUSZ Leśne Dziadki / KKB 24 M2 93 00:20:28 00:46:37 00:27:04 01:41:00 00:40:00
123 DEMSKI Paweł 25 M2 94 00:10:47 00:48:16 00:35:30 01:41:01 00:40:01
124 ZWOLINSKA Beata BiankowskiTeam 1 K4 30 00:12:37 00:48:57 00:33:19 01:41:07 00:40:07
125 ZAKRZEWSKI Dawid TRI STG 26 M2 95 00:18:33 00:41:35 00:31:38 01:41:17 00:40:17
126 FARAN Agata GTSulmin 1 K0 31 00:12:15 00:47:11 00:35:04 01:41:34 00:40:34
127 PRABUCKI Piotr filippides Starogard Gdański 39 M3 96 00:13:45 00:51:32 00:28:02 01:41:41 00:40:41
128 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta Sienkiewicz 10 K3 32 00:12:29 00:47:04 00:36:28 01:41:44 00:40:44
129 FELSKI Pawel Dovista Activ team 19 M1 97 00:13:08 00:53:07 00:30:11 01:42:11 00:41:11
130 LIŚKIEWICZ Monika TRI-LISKI 11 K3 33 00:12:54 00:47:53 00:36:11 01:42:31 00:41:31
131 PRUSZYŃSKA Lucyna TRI Ladies Complexsport 14 K2 34 00:12:55 00:48:21 00:34:58 01:43:06 00:42:06
132 BOLLIN Michał Biegajacy Tczew 40 M3 98 00:11:32 00:46:46 00:38:52 01:44:21 00:43:21
133 ZWIERZCHOWSKA Aleksandra 8 K1 35 00:10:04 00:50:11 00:38:57 01:44:31 00:43:31
134 JAKUBOWSKA Monika Complexports 2 K4 36 00:10:42 00:48:46 00:38:57 01:45:11 00:44:11
135 POMIRSKI Jakub Decathlon Team Kartuska 20 M1 99 00:12:48 00:48:35 00:38:29 01:45:35 00:44:35
136 FROST Sławomir Frost Meble 9 M4 100 00:11:43 00:47:07 00:38:47 01:46:08 00:45:08
137 CZAPLEWSKA Anna Polpharma TRI Team 12 K3 37 00:12:55 00:50:45 00:33:54 01:48:05 00:47:05
138 LEWINSKA Sylwia 13 K3 38 00:10:31 00:57:38 00:33:56 01:48:37 00:47:37
139 POGORZELSKI Maciej F3Team 41 M3 101 00:11:54 00:51:38 00:36:16 01:49:11 00:48:11
140 BARTCZAK Magda ETT - Elbląg Triathlon Team / Toruń Multisport Team 15 K2 39 00:15:41 00:48:45 00:38:13 01:49:21 00:48:21
141 SPRĘGA Aurelia SKL FILIPPIDES 14 K3 40 00:15:44 00:57:43 00:30:33 01:50:13 00:49:13
142 ZAKRZEWSKA Aneta 9 K1 41 00:16:07 00:52:38 00:35:52 01:50:55 00:49:55
143 JĘDRZEJEWSKA Nela Polpharma TRI Team 2 K0 42 00:09:20 00:54:31 00:43:25 01:53:36 00:52:36
144 MAZUR Michał 42 M3 102 00:16:32 00:53:39 00:38:44 01:57:49 00:56:49
145 JANKOWSKI Michał Leśne Dziadki 27 M2 103 00:13:18 01:02:20 00:37:05 01:58:35 00:57:35
146 SZARMACH Sylwia Szarmach team 16 K2 43 00:18:22 01:12:41 00:37:21 02:17:53 01:16:53
147 SZARMACH Grzegorz Szarmach team 28 M2 104 00:20:00 01:12:44 00:38:23 02:17:53 01:16:53