Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Rumia 2019 - MP Age Group

2019-04-14
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 CZAPIŃSKI Michał EUROPELL - BIKE U UP 1 MAG35-39 1 00:15:59 00:29:43 00:07:52 00:55:53 00:00:00
2 RUCIŃSKI Jakub Bike U Up- Europell 1 MAG40-44 2 00:17:03 00:29:10 00:08:43 00:57:07 00:01:14
3 JAKIMIUK Daniel Twister Team/ Natural EPO 1 MAG25-29 3 00:16:46 00:30:44 00:08:30 00:57:40 00:01:47
4 KOSMALA Maciej Czaja Training System 2 MAG25-29 4 00:17:01 00:30:37 00:08:35 00:57:49 00:01:56
5 WOJNAR Robert PACIFIC TORUŃ 2 MAG40-44 5 00:17:45 00:29:46 00:08:46 00:57:53 00:02:00
6 RULIŃSKI Przemysław CTS Czaja Training System 1 MAG30-34 6 00:17:13 00:30:25 00:08:42 00:58:11 00:02:18
7 BIEGAŁA Marek Bike U Up - Europell 2 MAG35-39 7 00:17:38 00:30:26 00:08:49 00:58:29 00:02:36
8 SWINARSKI Maciej MotoSyberia Bike U Up 3 MAG40-44 8 00:18:40 00:28:34 00:09:15 00:58:30 00:02:37
9 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team 2 MAG30-34 9 00:17:33 00:31:09 00:08:35 00:58:45 00:02:52
10 ADAMCZYK Maciej SKS Oborniki 3 MAG35-39 10 00:17:51 00:30:24 00:08:44 00:58:46 00:02:53
11 NAWRACAJ Michał GVT 3 MAG30-34 11 00:17:25 00:31:21 00:08:31 00:58:55 00:03:02
12 KUBIŃSKI Jakub Enea Bydgoszcz Triathlon Tem 4 MAG30-34 12 00:18:02 00:30:51 00:08:45 00:59:09 00:03:16
13 GORGOŃ Cezary CTS-CzajaTrainingSystem 4 MAG35-39 13 00:17:49 00:31:03 00:08:43 00:59:10 00:03:17
14 MISZEWSKI Krzysztof CTS - Czaja Training System / Dream Tri Team 5 MAG35-39 14 00:18:03 00:30:10 00:09:01 00:59:12 00:03:19
15 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 5 MAG30-34 15 00:17:35 00:31:32 00:08:41 00:59:38 00:03:45
16 PIĘTKA Andrzej PTT DELTA 4 MAG40-44 16 00:17:34 00:31:10 00:08:59 00:59:44 00:03:51
17 ZIĘBA Adam TRISPACE 1 MAG45-49 17 00:18:49 00:30:26 00:08:51 00:59:47 00:03:54
18 WOJTCZAK Grzegorz 6 MAG35-39 18 00:17:02 00:32:33 00:08:26 00:59:53 00:04:00
19 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System 5 MAG40-44 19 00:18:46 00:29:43 00:09:34 00:59:58 00:04:05
20 TRZASKA Przemysław Dream Tri Team 6 MAG30-34 20 00:18:03 00:31:39 00:08:48 01:00:01 00:04:08
21 JURKIEWICZ Mariusz Kobylarnia/BikeBoys 6 MAG40-44 21 00:18:23 00:30:46 00:09:03 01:00:05 00:04:12
22 SOBOTA Krzysztof SKS Oborniki 1 MAG16-19 22 00:17:50 00:31:49 00:09:01 01:00:15 00:04:22
23 KUŚ Adam UKS Cityzen_/BE3 1 MAG20-24 23 00:17:16 00:32:48 00:08:37 01:00:19 00:04:26
24 AMBORSKI Rafał Ratel Tri Team 7 MAG30-34 24 00:17:33 00:31:50 00:08:52 01:00:26 00:04:33
25 KUFEL Szymon 3 MAG25-29 25 00:17:42 00:30:09 00:09:26 01:00:31 00:04:38
26 HERING Mateusz TRI TEAM BYTÓW / Hering_triathlon 4 MAG25-29 26 00:18:06 00:31:57 00:09:03 01:00:49 00:04:56
27 KĘPKA Marcin Dream Tri Team 7 MAG35-39 27 00:18:49 00:30:42 00:09:24 01:00:53 00:05:00
28 DAMPC Karol Bike U Up - Europell 8 MAG30-34 28 00:17:27 00:33:10 00:08:46 01:01:23 00:05:30
29 JANIAK Paweł Triathlon Siedlce Club 8 MAG35-39 29 00:18:22 00:32:27 00:09:03 01:01:24 00:05:31
30 BEDNARCZYK Tomasz 9 MAG30-34 30 00:18:15 00:32:00 00:09:18 01:01:31 00:05:38
31 KRZEMIŃSKI Jakub Fundacja Jeppesena 5 MAG25-29 31 00:18:51 00:31:33 00:09:11 01:01:49 00:05:56
32 STANKIEWICZ Gracjan DT4YOU MTB TEAM 6 MAG25-29 32 00:18:09 00:32:23 00:09:08 01:01:49 00:05:56
33 SWIDERSKI Maksymilian Trinergy Team 2 MAG20-24 33 00:19:37 00:30:49 00:09:38 01:01:59 00:06:06
34 WRONKA Cezary Bike U Up 10 MAG30-34 34 00:17:51 00:33:33 00:08:45 01:02:01 00:06:08
35 GARDENER Jacek LKS Victoria Zabostów 1 MAG55-59 35 00:19:13 00:31:11 00:09:42 01:02:08 00:06:15
36 KOZŁOWSKI Daniel KTS IRONMAN KWIDZYN 7 MAG40-44 36 00:18:43 00:31:54 00:09:39 01:02:09 00:06:16
37 KULIK Jacek KULIK&KUREK 8 MAG40-44 37 00:18:52 00:31:39 00:09:28 01:02:10 00:06:17
38 WOSTAL aleksander GVT 7 MAG25-29 38 00:16:50 00:35:15 00:08:30 01:02:14 00:06:21
39 KRASNODĘBSKI Sebastian TRI DIVISION 9 MAG35-39 39 00:19:28 00:31:09 00:09:21 01:02:18 00:06:25
40 POPŁAWSKI Jakub BIKEUUP//weterynek.pl 11 MAG30-34 40 00:18:06 00:32:35 00:09:09 01:02:26 00:06:33
41 BETHKE Slawek TriSpace 12 MAG30-34 41 00:19:21 00:31:05 00:10:13 01:02:43 00:06:50
42 ZAWISTOWSKI Michał Smaruj na trening team 9 MAG40-44 42 00:19:03 00:32:05 00:09:44 01:02:49 00:06:56
43 KRAWCZYK Kacper Miejskie Centrum Sport Bełchatów 3 MAG20-24 43 00:17:40 00:34:53 00:08:53 01:03:11 00:07:18
44 IGIELSKI Armin Tancia team 10 MAG40-44 44 00:19:43 00:32:00 00:09:32 01:03:21 00:07:28
45 ŁYŚ Daniel Nypel REDA 13 MAG30-34 45 00:19:01 00:32:24 00:09:18 01:03:22 00:07:29
46 KAFARSKA Urszula SKS Oborniki 1 KAG25-29 1 00:19:01 00:33:06 00:09:26 01:03:26 00:07:33
47 SŁUPIK Tomasz 8 MAG25-29 46 00:18:02 00:34:22 00:09:06 01:03:39 00:07:46
48 CHMIELEWSKI Tomasz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1 MAG50-54 47 00:19:06 00:32:54 00:09:53 01:03:45 00:07:52
49 CHIRK Robert 1Liga Tri Team Bytów 2 MAG45-49 48 00:19:11 00:33:08 00:09:29 01:03:46 00:07:53
50 LECH Michał AM Cycling Team 14 MAG30-34 49 00:18:12 00:33:56 00:09:30 01:04:03 00:08:10
51 MISZEWSKI Mateusz CTS - Czaja Training System 15 MAG30-34 50 00:18:38 00:33:56 00:09:17 01:04:05 00:08:12
52 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE 2 MAG50-54 51 00:20:37 00:31:46 00:09:48 01:04:16 00:08:23
53 GNIOT Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. 3 MAG45-49 52 00:19:58 00:31:46 00:10:21 01:04:18 00:08:25
54 IDKOWIAK Łukasz KS IDMAR Traithlon Division 11 MAG40-44 53 00:20:50 00:31:13 00:10:10 01:04:23 00:08:30
55 BIELSKI Adam Integracyjny Klub Sportowy ATAK Elbląg 3 MAG50-54 54 00:19:16 00:32:26 00:09:49 01:04:24 00:08:31
56 KUŚKA Adam 9 MAG25-29 55 00:19:42 00:33:25 00:09:52 01:04:31 00:08:38
57 ZINIEWICZ Łukasz Waniewski Coaching 12 MAG40-44 56 00:18:39 00:33:51 00:09:48 01:04:31 00:08:38
58 CHMIELEWSKI Piotr Warsaw Masters Club 13 MAG40-44 57 00:19:51 00:32:45 00:09:46 01:04:41 00:08:48
59 WILMONT Krzysztof Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce 16 MAG30-34 58 00:19:23 00:33:51 00:09:36 01:04:43 00:08:50
60 ZASADA Grzegorz TRI-TEAM RUMIA 14 MAG40-44 59 00:19:53 00:31:52 00:10:00 01:04:45 00:08:52
61 ZAJK Radosław 10 MAG35-39 60 00:18:23 00:35:02 00:09:21 01:04:51 00:08:58
62 GRUSZCZYŃSKI Artur SCS Osoz Racing Team 15 MAG40-44 61 00:18:22 00:34:36 00:09:12 01:04:53 00:09:00
63 SUSKA Arkadiusz 4YourBike 16 MAG40-44 62 00:19:12 00:34:21 00:09:37 01:04:56 00:09:03
64 GARBIEC Tomasz Varso Warszawa Targówek 17 MAG40-44 63 00:20:05 00:32:45 00:10:09 01:04:56 00:09:03
65 SZYTTENHOLM Oliwier TRISPACE 11 MAG35-39 64 00:19:40 00:32:58 00:09:54 01:04:58 00:09:05
66 SONDEJ Dawid Triathlonowa Akademia Młodzieży 2 MAG16-19 65 00:19:23 00:33:15 00:09:55 01:05:04 00:09:11
67 PIEKARSKI Marek Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace 4 MAG45-49 66 00:19:33 00:34:05 00:09:46 01:05:15 00:09:22
68 ANDRZEJEWSKI Marcin 8brem 17 MAG30-34 67 00:19:01 00:34:02 00:09:14 01:05:20 00:09:27
69 HALSKA Ania 1 Liga Triathlon Team 1 KAG35-39 2 00:19:01 00:34:01 00:09:36 01:05:24 00:09:31
70 SZARMACHER Sebastian Szarmacher 12 MAG35-39 68 00:19:16 00:34:14 00:09:37 01:05:36 00:09:43
71 HOFMAN Dariusz Goggle PAE 13 MAG35-39 69 00:19:29 00:34:26 00:09:27 01:05:42 00:09:49
72 BISKUPSKI Cezary Trispace 18 MAG30-34 70 00:19:16 00:34:06 00:09:40 01:05:44 00:09:51
73 ZDUNEK Maciej TRIATHLON TRÓJMIASTO /LABOSPORT 18 MAG40-44 71 00:20:41 00:33:00 00:10:10 01:05:52 00:09:59
74 WAWRZYNIAK Marek 5 MAG45-49 72 00:21:06 00:32:02 00:10:27 01:05:54 00:10:01
75 DOBOSIK Damian 3athlete 19 MAG30-34 73 00:19:09 00:34:43 00:10:02 01:05:54 00:10:01
76 CZECH Mariusz UKS TRI-TEAM RUMIA 14 MAG35-39 74 00:19:50 00:33:45 00:09:57 01:05:56 00:10:03
77 ŁUGIEWICZ Przemysław 15 MAG35-39 75 00:19:35 00:34:38 00:09:53 01:06:20 00:10:27
78 GÓRA Krzysztof 6 MAG45-49 76 00:18:49 00:36:00 00:09:10 01:06:33 00:10:40
79 KACZKOWSKA Katarzyna 2 KAG35-39 3 00:19:34 00:34:28 00:09:42 01:06:35 00:10:42
80 GRĄŻAWSKI Piotr Grą Biegiem Rowerem 4 MAG50-54 77 00:18:54 00:36:29 00:09:35 01:06:50 00:10:57
81 BOHATER Piotr VERPALIN Triathlon Team 19 MAG40-44 78 00:20:49 00:33:54 00:09:55 01:06:56 00:11:03
82 RUSAK Łukasz CzemuNie Gdynia 16 MAG35-39 79 00:19:51 00:34:56 00:10:05 01:07:05 00:11:12
83 OSTROWSKI Łukasz Invictus 3City 10 MAG25-29 80 00:19:49 00:34:56 00:10:00 01:07:08 00:11:15
84 MACULEWICZ Mateusz Multipower Polska Team 20 MAG40-44 81 00:19:09 00:34:57 00:09:45 01:07:21 00:11:28
85 MARTYNOWICZ Michał TRISPACE 7 MAG45-49 82 00:20:57 00:34:01 00:10:37 01:07:32 00:11:39
86 MUS Sylwester 17 MAG35-39 83 00:21:11 00:33:25 00:10:54 01:07:34 00:11:41
87 GÓRSKI Sławomir UKS TRI-TEAM RUMIA 8 MAG45-49 84 00:20:08 00:35:21 00:09:48 01:07:39 00:11:46
88 FAJKS Adam Rada Gminy Kosakowo 9 MAG45-49 85 00:21:51 00:33:18 00:10:28 01:07:50 00:11:57
89 BARTNIK Łukasz Enzo Team Kołomański Rowery 21 MAG40-44 86 00:21:06 00:34:02 00:10:18 01:07:54 00:12:01
90 JĘDRKOWIAK Piotr 20 MAG30-34 87 00:19:38 00:36:44 00:08:59 01:07:56 00:12:03
91 KRAKOWSKI Jan Invictus 3City 11 MAG25-29 88 00:20:14 00:35:45 00:09:52 01:08:02 00:12:09
92 JANUSZ Izabela 2 KAG25-29 4 00:20:50 00:34:53 00:10:14 01:08:24 00:12:31
93 CHMIELEWSKI Rafał Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz 10 MAG45-49 89 00:22:41 00:32:15 00:10:48 01:08:25 00:12:32
94 HALBRYT Maciej Sescom Sports Team 12 MAG25-29 90 00:21:24 00:34:33 00:10:20 01:08:27 00:12:34
95 REMISZEWSKI Paweł 1 Liga Tri Team Bytów 18 MAG35-39 91 00:20:49 00:34:40 00:10:35 01:08:30 00:12:37
96 GOŹDZIEWICZ Paweł BIEGAMYRAZEM.PL 22 MAG40-44 92 00:21:06 00:00:00 00:00:00 01:08:40 00:12:47
97 DYBUK Marcin Endure Team / Radio Gdańsk 11 MAG45-49 93 00:21:06 00:34:33 00:10:25 01:08:53 00:13:00
98 OŻAROWSKI Paweł 19 MAG35-39 94 00:19:01 00:37:59 00:09:13 01:08:56 00:13:03
99 MAREK Andrzej KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM 23 MAG40-44 95 00:21:09 00:35:00 00:10:39 01:08:58 00:13:05
100 JUNGLING Mirosław Hubert Król TEAM 12 MAG45-49 96 00:21:57 00:33:03 00:10:51 01:09:00 00:13:07
101 MATEJA Januszmichal 1 MAG60+ 97 00:21:03 00:34:43 00:10:29 01:09:02 00:13:09
102 LEMKE Ewa Sportevo 3 KAG25-29 5 00:21:04 00:35:14 00:10:17 01:09:08 00:13:15
103 MAKSYMIUK Piotr 20 MAG35-39 98 00:19:50 00:36:28 00:09:56 01:09:09 00:13:16
104 MAMCARZ Jarosław TCSIR 5 MAG50-54 99 00:20:45 00:35:10 00:10:36 01:09:09 00:13:16
105 MULARCZYK Jacek Run Passion Team 13 MAG45-49 100 00:22:03 00:34:15 00:10:25 01:09:10 00:13:17
106 JANKOWSKI Tomasz TRISPACE 14 MAG45-49 101 00:20:17 00:35:20 00:10:03 01:09:11 00:13:18
107 KĄCKA Małgorzata CTS 4 KAG25-29 6 00:19:53 00:36:47 00:09:58 01:09:19 00:13:26
108 KASZTELAN Radosław Kwidzyn Bike Racing Team 24 MAG40-44 102 00:21:50 00:34:27 00:10:32 01:09:23 00:13:30
109 ZIELIŃSKA Kinga 1 KAG20-24 7 00:21:07 00:35:58 00:09:39 01:09:23 00:13:30
110 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta BIKE U UP / PZU Sport Team 1 KAG30-34 8 00:19:49 00:37:50 00:09:33 01:09:26 00:13:33
111 BUCHERT Piotr Gdynia Mewa 25 MAG40-44 103 00:21:29 00:33:47 00:11:31 01:09:30 00:13:37
112 ŚLEDZIŃSKI Leszek Jednoślad.pl 21 MAG30-34 104 00:22:28 00:33:27 00:10:47 01:09:51 00:13:58
113 KOWALSKA Angelika TriSpace 3 KAG35-39 9 00:21:49 00:35:04 00:10:56 01:10:08 00:14:15
114 BRETT Tomasz MLUKS Triathlon 2 MAG55-59 105 00:20:58 00:37:14 00:10:02 01:10:13 00:14:20
115 SZYMCZAK Arkadiusz system11.pl 13 MAG25-29 106 00:20:04 00:37:26 00:10:30 01:10:18 00:14:25
116 AMBROZIAK Krzysztof Autopay Sports Team 26 MAG40-44 107 00:22:27 00:35:06 00:10:36 01:10:19 00:14:26
117 ZAWIEROWSKA Ewelina 2 KAG30-34 10 00:21:51 00:35:13 00:10:49 01:10:19 00:14:26
118 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS Czaja Training System 1 KAG40-44 11 00:22:11 00:35:09 00:10:37 01:10:21 00:14:28
119 KAC Marek Endure Team 15 MAG45-49 108 00:22:05 00:35:20 00:10:43 01:10:30 00:14:37
120 RUSAK Michal Ja Trenuje 21 MAG35-39 109 00:20:46 00:36:16 00:10:26 01:10:35 00:14:42
121 JARMOŁOWICZ Artur Szymanowski Team 27 MAG40-44 110 00:22:00 00:35:06 00:11:08 01:10:40 00:14:47
122 GIERES Waldemar PTT DELTA 6 MAG50-54 111 00:21:38 00:36:05 00:11:00 01:10:46 00:14:53
123 HOŃKO Przemysław 1 Liga TT 22 MAG35-39 112 00:22:40 00:34:17 00:11:34 01:10:49 00:14:56
124 RYCHTER Wiesław BUCHALTER ELBLĄG 2 MAG60+ 113 00:22:43 00:33:39 00:11:51 01:11:06 00:15:13
125 IWAN Dariusz 14 MAG25-29 114 00:21:52 00:34:56 00:11:26 01:11:16 00:15:23
126 HABAJ Piotr Norda Active Team 23 MAG35-39 115 00:21:22 00:35:33 00:10:43 01:11:19 00:15:26
127 PIETRUSZKA Magdalena Rozbiegane Działdowo 4 KAG35-39 12 00:20:45 00:38:31 00:09:56 01:11:27 00:15:34
128 MATULEWICZ Magdalena 3athlete 3 KAG30-34 13 00:20:39 00:38:15 00:10:19 01:11:28 00:15:35
129 MENDEL Magdalena TRISPACE 5 KAG25-29 14 00:22:06 00:35:59 00:10:53 01:11:36 00:15:43
130 OSTROWSKI Maciej Invictus 3City 4 MAG20-24 116 00:19:52 00:39:01 00:10:03 01:11:46 00:15:53
131 KACZMAREK Sławomir 22 MAG30-34 117 00:20:33 00:38:07 00:10:34 01:11:52 00:15:59
132 DOBOSZ Michał CompleXsports Triathlon TEAM 28 MAG40-44 118 00:21:28 00:37:14 00:11:31 01:12:41 00:16:48
133 PEKRUL Wojciech Miedzy Treningami 15 MAG25-29 119 00:21:31 00:38:22 00:10:34 01:12:44 00:16:51
134 JÓŹWIAK Łukasz 29 MAG40-44 120 00:21:49 00:37:50 00:10:34 01:12:50 00:16:57
135 DABSKI Grzegorz MajBIKE Team 30 MAG40-44 121 00:21:49 00:37:33 00:10:31 01:12:52 00:16:59
136 GOSZ Marcin Endure Team 31 MAG40-44 122 00:22:04 00:36:20 00:11:36 01:12:52 00:16:59
137 NAPIERACZ Marta Endure Team 2 KAG40-44 15 00:22:40 00:36:36 00:11:14 01:12:57 00:17:04
138 DYRO Rafał IDEAL PARAPETY 32 MAG40-44 123 00:21:40 00:37:38 00:10:31 01:13:06 00:17:13
139 WASIEK Miroslaw UKS TRI-TEAM RUMIA 7 MAG50-54 124 00:22:14 00:36:54 00:11:13 01:13:16 00:17:23
140 JARMOŁOWICZ Beata Dream Tri Team 1 KAG45-49 16 00:24:12 00:34:54 00:11:27 01:13:18 00:17:25
141 ZAGOŻDŻON Witold Centrum Rowerowe Olsztyn 3 MAG55-59 125 00:22:44 00:36:15 00:11:18 01:13:44 00:17:51
142 MICHALIK Michał Nowa Huta Team 16 MAG25-29 126 00:20:59 00:39:04 00:11:01 01:13:47 00:17:54
143 KLEPACKI Tomasz KS Triathlon Rawa 3 MAG60+ 127 00:22:42 00:37:25 00:10:39 01:13:50 00:17:57
144 ŻEBROWSKI Jędrzej Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 3 MAG16-19 128 00:23:36 00:36:14 00:10:57 01:13:52 00:17:59
145 SZYMCZAK Krzysztof system11.pl 8 MAG50-54 129 00:22:17 00:37:59 00:11:10 01:14:03 00:18:10
146 TRUSKOLAWSKA Ola LANGE TRI COACH 3 KAG40-44 17 00:22:53 00:37:04 00:11:32 01:14:06 00:18:13
147 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna TRISPACE 4 KAG40-44 18 00:23:11 00:37:22 00:11:17 01:14:10 00:18:17
148 KUBUSZEWSKI Michał KOMANDO FLAKI 24 MAG35-39 130 00:23:38 00:36:22 00:12:28 01:14:58 00:19:05
149 KOPEĆ Konrad 33 MAG40-44 131 00:22:40 00:37:25 00:11:18 01:15:02 00:19:09
150 DOBROLINSKI Daniel Polska Północna 16 MAG45-49 132 00:22:37 00:37:55 00:11:21 01:15:39 00:19:46
151 GOC Julia KTS IRONMAN 2 KAG20-24 19 00:22:07 00:41:41 00:09:30 01:15:40 00:19:47
152 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 4 MAG55-59 133 00:24:20 00:37:03 00:11:57 01:15:57 00:20:04
153 BEDNAREK Patrycja TRISPACE 5 KAG35-39 20 00:24:56 00:36:57 00:12:02 01:16:16 00:20:23
154 RAKOCZY Paweł Jola & Paweł Biegiem Przez Życie 9 MAG50-54 134 00:23:38 00:38:00 00:11:59 01:16:20 00:20:27
155 PARACKI Tomasz F3TEAM 17 MAG25-29 135 00:24:26 00:38:19 00:11:26 01:16:42 00:20:49
156 ZADROGA Piotr Drink Team 17 MAG45-49 136 00:24:31 00:37:31 00:12:01 01:16:46 00:20:53
157 KREFFT Maria MLKS Baszta Bytów 1 KAG16-19 21 00:23:55 00:38:57 00:11:51 01:17:07 00:21:14
158 PILIUKH Marharyta TRISPACE 3 KAG20-24 22 00:25:22 00:37:06 00:12:09 01:17:08 00:21:15
159 JANYGA-KULIK Karolina KULIK&KUREK 5 KAG40-44 23 00:24:31 00:37:25 00:12:05 01:17:27 00:21:34
160 HORSTEN Peter Aspire Power Club 10 MAG50-54 137 00:24:28 00:37:41 00:12:34 01:17:46 00:21:53
161 ŁANIEC Marek 11 MAG50-54 138 00:22:05 00:41:54 00:10:35 01:18:06 00:22:13
162 FIGLER Iwona Trispace 2 KAG45-49 24 00:22:53 00:41:06 00:11:28 01:18:25 00:22:32
163 BOHN Zbigniew Norda Active Team 12 MAG50-54 139 00:22:31 00:40:46 00:11:43 01:18:35 00:22:42
164 MANUSZAK Przemo Mocni Kleczew 25 MAG35-39 140 00:22:47 00:41:00 00:11:39 01:18:35 00:22:42
165 KOPEĆ Kasia In Running Shoes 4 KAG30-34 25 00:23:37 00:39:54 00:11:51 01:18:47 00:22:54
166 POPŁAWSKI Tadeusz weterynek.pl/bikeuup 13 MAG50-54 141 00:24:26 00:37:15 00:12:19 01:18:51 00:22:58
167 CNOTA Janusz UKS Tri-Team Rumia 4 MAG60+ 142 00:24:35 00:38:19 00:11:48 01:18:57 00:23:04
168 STAŃCZYK Wojciech Dovista Active Team / Biegający Tczew 14 MAG50-54 143 00:24:44 00:40:05 00:11:37 01:19:01 00:23:08
169 ZAKRZEWSKI Mariusz DAMA 5 MAG55-59 144 00:24:13 00:39:34 00:12:21 01:19:54 00:24:01
170 WIATROWSKI Krzysztof KPW Gdynia 18 MAG25-29 145 00:21:54 00:45:32 00:10:46 01:20:10 00:24:17
171 MUDŹ Anna Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce 6 KAG25-29 26 00:23:12 00:44:15 00:10:50 01:20:10 00:24:17
172 ŁASZKIEWICZ Tadeusz MLUKS Triathlon Koło 5 MAG60+ 146 00:24:01 00:41:07 00:12:11 01:20:13 00:24:20
173 DOMINIK Wiesław PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO 15 MAG50-54 147 00:25:48 00:38:27 00:12:38 01:20:54 00:25:01
174 JUNGLING Piotr 16 MAG50-54 148 00:25:05 00:41:06 00:12:11 01:21:02 00:25:09
175 MARTYNOWICZ Maria TRISPACE 3 KAG45-49 27 00:25:03 00:40:35 00:12:20 01:21:09 00:25:16
176 DRABIK Marcin Milky Chan Team 18 MAG45-49 149 00:25:35 00:38:30 00:13:34 01:21:18 00:25:25
177 BIANKOWSKI Piotr BiankowskiTeam 34 MAG40-44 150 00:26:52 00:38:30 00:13:24 01:21:42 00:25:49
178 KOWALSKI Krzysztof HRmax Cross Team 17 MAG50-54 151 00:23:36 00:41:41 00:12:13 01:21:53 00:26:00
179 BORCOWSKI Janusz weterynek.pl / Bike U Up 18 MAG50-54 152 00:25:32 00:38:52 00:13:33 01:22:03 00:26:10
180 KREGIELEWSKI Miroslaw 19 MAG50-54 153 00:21:28 00:48:23 00:10:28 01:22:51 00:26:58
181 TOMASIŃSKA Agnieszka Milky chan team 6 KAG35-39 28 00:25:48 00:41:31 00:12:18 01:23:07 00:27:14
182 ADAMCZYK Malgorzata SKS Oborniki 4 KAG45-49 29 00:24:38 00:42:55 00:12:43 01:23:32 00:27:39
183 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 6 MAG60+ 154 00:27:38 00:38:59 00:13:19 01:23:53 00:28:00
184 KOSTRA Magdalena Polska Północna 6 KAG40-44 30 00:22:36 00:44:35 00:14:11 01:24:37 00:28:44
185 MUSIAŁ Michał KOMANDO FLAKI 26 MAG35-39 155 00:24:56 00:44:08 00:12:52 01:24:49 00:28:56
186 ZUBOWICZ Marek Drink Team 6 MAG55-59 156 00:29:02 00:38:04 00:14:38 01:25:44 00:29:51
187 BAKALARZ Jarosław 7 MAG55-59 157 00:27:00 00:40:51 00:14:23 01:26:21 00:30:28
188 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 7 MAG60+ 158 00:26:13 00:41:35 00:14:01 01:26:56 00:31:03
189 WAŚKOWIAK Agnieszka 5 KAG30-34 31 00:26:41 00:45:18 00:12:14 01:26:57 00:31:04
190 JARLIŃSKA Bożena OrkaMasters Iława 5 KAG45-49 32 00:24:49 00:49:21 00:12:08 01:28:52 00:32:59
191 WRÓBLEWSKA Sylwia 7 KAG35-39 33 00:26:06 00:47:10 00:13:07 01:29:54 00:34:01
192 WAŚKOWIAK Wojciech 27 MAG35-39 159 00:28:34 00:42:57 00:15:09 01:29:57 00:34:04
193 BIESZK Julia Uks Tri Team Rumia 2 KAG16-19 34 00:27:29 00:47:45 00:15:42 01:33:55 00:38:02
194 ZWOLINSKA Beata BiankowskiTeam 1 KAG50+ 35 00:28:59 00:49:26 00:14:22 01:36:43 00:40:50