Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Rumia - MP Elita, Młodzieżowcy, Juniorzy

2019-04-14
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 KUSTER Sylwester PROFI Team 1 OPEN M 1 00:15:47 00:32:24 00:07:38 00:57:18 00:00:00
2 KRAWCZYK Jacek TRI-Team Rumia 1 M20 2 00:15:47 00:32:15 00:07:52 00:57:23 00:00:05
3 DAMENTKA Kamil TRI-Team Rumia 2 M20 3 00:15:50 00:32:20 00:07:51 00:57:32 00:00:14
4 SZYMANOWSKI Przemysław SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE 2 OPEN M 4 00:15:46 00:32:18 00:08:03 00:57:40 00:00:22
5 ŁAWICKI Piotr MKS Polkowice 3 OPEN M 5 00:15:45 00:32:22 00:08:13 00:57:52 00:00:34
6 SZALA Tomasz Profi Team 4 OPEN M 6 00:16:11 00:31:55 00:08:21 00:57:59 00:00:41
7 BRUŹDZIAK Maciej UKS Dwójka Morena Gdańsk 3 M20 7 00:16:25 00:31:40 00:09:00 00:58:36 00:01:18
8 GORYŃSKI Dawid UKS TRS Susz 1 M18 8 00:17:13 00:33:10 00:04:02 00:59:38 00:02:20
9 KALASZCZYNSKI Łukasz KM SPORT PRO TEAM 5 OPEN M 9 00:16:15 00:33:27 00:08:16 00:59:40 00:02:22
10 HORSTEN Dorian Tri Talent Team 2 M18 10 00:17:16 00:32:27 00:08:33 00:59:44 00:02:26
11 POPŁAWSKI Jan 6 OPEN M 11 00:16:58 00:32:41 00:08:40 00:59:53 00:02:35
12 KUCZMA Stanisław AZS AWF Poznań 3 M18 12 00:17:17 00:32:27 00:08:49 01:00:00 00:02:42
13 RESZKE Paweł UKS Tri-Team Rumia 7 OPEN M 13 00:17:01 00:33:59 00:08:53 01:01:37 00:04:19
14 WAMKA Mateusz SSP orka Iława 4 M18 14 00:17:40 00:33:24 00:08:56 01:01:51 00:04:33
15 OGRODNIK Maciek triwise 4 M20 15 00:17:20 00:33:45 00:09:10 01:01:53 00:04:35
16 KOZAK Karol ETT - Elbląg Triathlon Team 5 M18 16 00:17:39 00:33:27 00:09:35 01:02:22 00:05:04
17 DZIK Szymon SSP ORKA ILAWA 6 M18 17 00:17:56 00:33:37 00:09:38 01:02:37 00:05:19
18 KLINCEWICZ Adrian KS Ironman Prodmar Szczecin 5 M20 18 00:18:15 00:32:31 00:09:41 01:03:13 00:05:55
19 CHYŁKOWSKI Filip SPORTWISE 7 M18 19 00:17:53 00:33:40 00:09:27 01:03:16 00:05:58
20 CZEŚNIK Maria PROFI Team 1 OPEN K 1 00:18:09 00:35:27 00:09:10 01:04:22 00:07:04
21 SŁOMIŃSKI Sebastian KS GVT 8 M18 20 00:17:52 00:36:02 00:08:56 01:04:34 00:07:16
22 PYTEL Maria SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE 2 OPEN K 2 00:19:08 00:36:19 00:09:39 01:06:36 00:09:18
23 GRZYWACZ Maciej WM Triself 9 M18 21 00:18:44 00:36:12 00:10:16 01:07:34 00:10:16
24 ZYCH Natalia UKS 51 LUBLIN 1 K18 3 00:18:57 00:38:38 00:09:35 01:08:40 00:11:22
25 BUŻYCKA Maja SSP Orka Iława/Twister Team 2 K18 4 00:19:09 00:38:23 00:10:16 01:09:50 00:12:32
26 KWAŚKIEWICZ Oliwia AZS AWF Katowice 1 K20 5 00:20:14 00:37:44 00:10:15 01:09:57 00:12:39
27 PETTERS Klaudia TA Akwedukt Kielce 2 K20 6 00:19:13 00:40:06 00:10:29 01:11:41 00:14:23
28 ZACHWIEJA Agata GTT DIAMENT 3 K18 7 00:20:15 00:40:07 00:09:55 01:11:51 00:14:33
29 JEDNASZEWSKI Mikołaj SSP Orka Iława 10 M18 22 00:19:12 00:40:38 00:10:10 01:11:59 00:14:41
30 BOHATER Paulina SSP ORKA IŁAWA 4 K18 8 00:20:16 00:40:05 00:10:09 01:12:07 00:14:49
31 RUMIŃSKA Katarzyna SSP ORKA Iława 5 K18 9 00:21:30 00:39:05 00:10:56 01:13:18 00:16:00