Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Rumia 2019 - MP Młodzików, Jun. Młodszych

2019-04-14
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 KOPICZKO Maksymilian Orka Iława 1 M16 1 00:08:03 00:17:16 00:04:11 00:30:50 00:00:00
2 BOGUSIEWICZ Jakub SSP ORKA Iława 2 M16 2 00:08:03 00:17:14 00:04:20 00:31:00 00:00:10
3 KULIK Kamil CTS 3 M16 3 00:08:03 00:17:43 00:04:02 00:31:19 00:00:29
4 MIELKE Dawid SportWise 4 M16 4 00:08:08 00:17:47 00:04:27 00:31:43 00:00:53
5 SZUMIEC Dominik SWIM TRI RZESZÓW 5 M16 5 00:08:33 00:17:48 00:04:01 00:31:44 00:00:54
6 CHRZANOWSKI Jan UKS Dwójka Morena Gdańsk 6 M16 6 00:08:22 00:17:55 00:04:17 00:32:02 00:01:12
7 BORYS Antoni Miejski Klub Pływacki Szczecinek 1 M14 7 00:08:33 00:17:40 00:04:21 00:32:05 00:01:15
8 MATUSEWICZ Michał KS GVT 7 M16 8 00:08:22 00:17:57 00:04:19 00:32:06 00:01:16
9 SIEMIANOWSKI Marcel UKS TRS SUSZ 8 M16 9 00:08:32 00:17:46 00:04:22 00:32:11 00:01:21
10 DĄBKOWSKI Maciej MKP SZCZECINEK /7PRO 2 M14 10 00:08:34 00:17:38 00:04:31 00:32:14 00:01:24
11 ŁYZIŃSKI Michał SSP ORKA IŁAWA 9 M16 11 00:08:34 00:18:05 00:04:20 00:32:40 00:01:50
12 MAJORCZYK Bartosz GTT DIAMENT GNIEZNO 3 M14 12 00:08:35 00:17:38 00:04:57 00:32:45 00:01:55
13 SZMIDT Miłosz 10 M16 13 00:08:23 00:18:08 00:04:37 00:32:54 00:02:04
14 GLEBA Jonasz GTT DIAMENT GNIEZNO 11 M16 14 00:08:33 00:18:18 00:04:46 00:33:08 00:02:18
15 KRZYŻYKOWSKI Jakub KS SPRINT GRĘBOCIN 12 M16 15 00:08:43 00:18:30 00:04:37 00:33:21 00:02:31
16 GRUSZCZYŃSKI Filip niezrzeszony 4 M14 16 00:08:34 00:18:20 00:04:41 00:33:36 00:02:46
17 KŁOS Bartłomiej SWIM TRI RZESZÓW 13 M16 17 00:08:49 00:18:52 00:04:37 00:33:53 00:03:03
18 KOZACZKIEWICZ Marcel Triathlonowa Akademia Młodzieży 14 M16 18 00:09:01 00:18:33 00:04:43 00:34:00 00:03:10
19 ZINIEWICZ Leon Waniewski Coaching 5 M14 19 00:09:08 00:18:45 00:05:05 00:34:34 00:03:44
20 ZANIEWSKI Tomasz WMKS Olsztyńska Szkółka triathlonu 15 M16 20 00:09:07 00:19:20 00:04:24 00:34:56 00:04:06
21 KOWALSKI Mateusz UKS Tri-Team Rumia 6 M14 21 00:09:22 00:19:21 00:04:36 00:34:57 00:04:07
22 MŁYNARSKA Józefina SPORTWISE 1 K16 1 00:09:16 00:19:25 00:04:40 00:34:59 00:04:09
23 BIELIŃSKI Adam GTT DIAMENT GNIEZNO 7 M14 22 00:08:59 00:19:09 00:05:08 00:35:01 00:04:11
24 FURMAN Maksym UKS TRS SUSZ 8 M14 23 00:09:15 00:18:55 00:05:21 00:35:38 00:04:48
25 BUGAŁA Martyna UKS 51 Lublin 2 K16 2 00:09:16 00:20:16 00:04:36 00:35:43 00:04:53
26 WĄSIK Maja SPORTWISE 1 K14 3 00:09:18 00:20:18 00:04:45 00:35:55 00:05:05
27 POWAŁKA Mateusz Triathlon Siedlce Club 16 M16 24 00:09:59 00:18:16 00:05:27 00:35:57 00:05:07
28 OBUCHOWICZ Natasza Profi Team 3 K16 4 00:09:17 00:20:17 00:04:41 00:36:23 00:05:33
29 MAZURKIEWICZ Tymon TS Akwedukt Kielce 9 M14 25 00:09:08 00:20:44 00:05:12 00:36:31 00:05:41
30 LISOWSKI Aleksy WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 17 M16 26 00:09:16 00:20:26 00:04:59 00:36:38 00:05:48
31 BIEDRAWA Konrad TRI-Team Rumia 18 M16 27 00:09:14 00:20:10 00:05:26 00:36:57 00:06:07
32 STROIŃSKA Katarzyna SKS OBORNIKI 4 K16 5 00:10:45 00:19:48 00:05:02 00:37:07 00:06:17
33 BRZÓSKA Jan TS AKWEDUKT Kielce 10 M14 28 00:09:35 00:20:50 00:05:08 00:37:14 00:06:24
34 OKUNIEWSKA Julia Triathlonowa Akademia Młodzieży 2 K14 6 00:10:16 00:20:09 00:05:13 00:37:41 00:06:51
35 HORSTEN Tymon Tri Talent Team Gdansk 11 M14 29 00:09:12 00:21:46 00:04:46 00:37:50 00:07:00
36 WRÓBEL Wiktoria KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 3 K14 7 00:09:17 00:22:35 00:04:53 00:38:24 00:07:34
37 BAJ Joanna Triathlonowa Akademia Młodzieży 5 K16 8 00:10:46 00:21:03 00:05:02 00:38:34 00:07:44
38 TOMCZAK Maciej GTT DIAMENT 12 M14 30 00:10:15 00:22:29 00:05:05 00:39:49 00:08:59
39 WIERZBICKA Łucja Triathlon Siedlce Club 4 K14 9 00:11:20 00:21:59 00:05:35 00:40:51 00:10:01
40 ŚWISTERSKA Julia Triathlonowa Akademia Młodzieży 6 K16 10 00:10:58 00:22:26 00:05:27 00:41:11 00:10:21
41 KĄKOLECKA Klaudia PROFI TEAM 7 K16 11 00:10:51 00:22:34 00:05:37 00:41:28 00:10:38
42 KOS Wiktoria TS Akwedukt Kielce 5 K14 12 00:10:45 00:22:51 00:06:10 00:41:33 00:10:43