Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka B15 - Bieg Główny

2019-11-24
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 OCHAL Pawel TEAMOCHAL/ASICS FRONTRUNNER 1 M30 1 00:48:36 00:00:00
2 PAWEŁCZAK Mateusz KB Florian Zajączki Drugie 1 M20 2 00:50:17 00:01:41
3 OWCZAREK Tomasz .. 2 M30 3 00:50:19 00:01:43
4 PIETRZYK Krzysztof Pietrzyk Running Team 1 M40 4 00:52:23 00:03:47
5 RUTA Damian Niezrzeszony 3 M30 5 00:52:43 00:04:07
6 LISOWSKA Aleksandra WOSIEK TEAM 1 K20 1 00:52:48 00:04:12
7 KRAJDA Mateusz Bieging team Zelów 2 M20 6 00:53:15 00:04:39
8 KUŁAK Piotr PASSION LIFE JOY 4 M30 7 00:53:20 00:04:44
9 OCHAL Olga Prefbet Sniadowo Łomża/ Asics Frontrunner 1 K30 2 00:53:34 00:04:58
10 WITKOWSKI Michał AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź 5 M30 8 00:53:45 00:05:09
11 PAC Pawel 6 M30 9 00:53:58 00:05:22
12 DRĄŻEK Michał 3 M20 10 00:54:22 00:05:46
13 KACZMAREK Monika ASICS FrontRunner Poland 2 K30 3 00:54:23 00:05:47
14 GOS Mateusz KS START PUŁASKI WARKA 1 M16 11 00:54:56 00:06:20
15 FRANKOWSKI Maciej Beauty Sport 2 M40 12 00:55:00 00:06:24
16 JASION Robert Only You 4 M20 13 00:55:03 00:06:27
17 STAWOWCZYK Waldemar Waldemar Stawowczyk Team 3 M40 14 00:55:10 00:06:34
18 MICHALSKI Daniel UKS Azymut Pabianice 5 M20 15 00:55:56 00:07:20
19 BĄKOWICZ Kamil Aktywni Kamieńsk 7 M30 16 00:56:24 00:07:48
20 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery 8 M30 17 00:56:35 00:07:59
21 LUTO Bartosz KB Florian Zajączki Drugie 6 M20 18 00:56:44 00:08:08
22 WOJTCZAK Dominik Morena Czołowa 9 M30 19 00:56:51 00:08:15
23 DETKO Artur Belchatow 10 M30 20 00:56:51 00:08:15
24 SZULOWSKI Tomasz WANDA PANFIL TEAM 4 M40 21 00:56:52 00:08:16
25 JASIŃSKI Piotr 11 M30 22 00:57:01 00:08:25
26 OGŁOZA Kamil 12 M30 23 00:57:15 00:08:39
27 FURMAN Tomasz Klub Matiego Jeżowe 5 M40 24 00:57:19 00:08:43
28 WALCZYŃSKI Mariusz Niewybiegani 13 M30 25 00:57:33 00:08:57
29 PAPUGA Krzysztof Bieging Team Zelów 14 M30 26 00:57:37 00:09:01
30 GĘSIAK Arkadiusz Wielun Biega 15 M30 27 00:57:39 00:09:03
31 NOGA Barbara KB Florian Zajączki Drugie 2 K20 4 00:58:02 00:09:26
32 GRZEGORCZYK Natalia Wanda Panfil Team 3 K20 5 00:58:07 00:09:31
33 PAPIERAK Mateusz Morena Czołowa 16 M30 28 00:58:22 00:09:46
34 SONCIŃSKI Tomasz PGE Energetic Running 17 M30 29 00:58:58 00:10:22
35 RĘKOWICZ Paweł 7 M20 30 00:59:10 00:10:34
36 KIMMER Jakub Bieging Team Zelów 18 M30 31 00:59:20 00:10:44
37 JANECKA Artur Active Run Łask 19 M30 32 00:59:44 00:11:08
38 KWIATKOWSKI Paweł RAJSPORT ACTIVE 6 M40 33 00:59:56 00:11:20
39 SVOBODA Mojmir Marathonium Klub Pardubice 1 M50 34 00:59:58 00:11:22
40 SZYMCZAK Jacek 7 M40 35 00:59:59 00:11:23
41 MAJ Dariusz biegacz Nowosolna 2 M50 36 01:00:01 00:11:25
42 BARASIŃSKI Konrad 20 M30 37 01:00:02 00:11:26
43 BUKOWSKA Marta 4 K20 6 01:00:05 00:11:29
44 OJRZYŃSKI Mateusz RUNdomsko 8 M20 38 01:00:09 00:11:33
45 LOTKA Michał Kita Team 8 M40 39 01:00:15 00:11:39
46 SOCHACKI Artur 21 M30 40 01:00:35 00:11:59
47 FELISIAK Marcin 9 M40 41 01:00:52 00:12:16
48 STANIEC Jarosław 10 M40 42 01:00:58 00:12:22
49 HAŁACZKIEWICZ Sylwia 3 K30 7 01:01:00 00:12:24
50 SZATANIAK Jarek 11 M40 43 01:01:07 00:12:31
51 WASILCZYK Tomasz 9 M20 44 01:01:12 00:12:36
52 RADZIK Witold 3 M50 45 01:01:16 00:12:40
53 STĘPIEŃ Grzegorz Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno 12 M40 46 01:01:21 00:12:45
54 POKORSKI Piotr 13 M40 47 01:01:28 00:12:52
55 MICHALSKI Mariusz EVErRUN 22 M30 48 01:01:56 00:13:20
56 KLUF Zdzisław Amator 1 M60 49 01:02:08 00:13:32
57 KĄCKI Paweł Rącze Raciczki 14 M40 50 01:02:09 00:13:33
58 KUZYK Agnieszka WKB Meta Lubliniec 1 K40 8 01:02:27 00:13:51
59 ROŻNOWSKI Dariusz KB Górowo Iławeckie 15 M40 51 01:02:32 00:13:56
60 SOŚNIERZ Tomasz 23 M30 52 01:02:33 00:13:57
61 SZEWCZYK Krzysztof Czewarun TiM 16 M40 53 01:02:37 00:14:01
62 KMIEĆ Tomasz PGE Elektrownia Bełchatów 17 M40 54 01:02:42 00:14:06
63 SYSIO Bolesław 2 M16 55 01:02:44 00:14:08
64 JUKL Lukas Marathonium Klub Pardubice 10 M20 56 01:02:45 00:14:09
65 GAJDA Sławomir OSP WADLEW 18 M40 57 01:02:47 00:14:11
66 KACPERSKI olaf 19 M40 58 01:02:59 00:14:23
67 SKIBIŃSKI Michał BBL Zduńska Wola 24 M30 59 01:03:20 00:14:44
68 BANASZCZYK Mariusz edc.team 20 M40 60 01:03:25 00:14:49
69 POTEMPA Wojciech ZSBA w Tarnowskich Górach 3 M16 61 01:03:31 00:14:55
70 BŁASZCZYK Mariusz SNG Wild Ducks 25 M30 62 01:03:33 00:14:57
71 PYTEL Leszek 26 M30 63 01:03:44 00:15:08
72 OLSZEWSKI Eryk 4 M16 64 01:03:48 00:15:12
73 ŁASKI Łukasz 27 M30 65 01:03:48 00:15:12
74 JANUS Michał 28 M30 66 01:03:51 00:15:15
75 RUTKOWSKI Jakub PGE Energetic Running / KB Spartakus Bełchatów 21 M40 67 01:03:51 00:15:15
76 GŁODEK Marcin Bieging Team Zelów 22 M40 68 01:03:55 00:15:19
77 WOJTECKI Łukasz RAZEM TRENUJEMY SPORT 29 M30 69 01:04:01 00:15:25
78 KORBELA Bartosz mBank 30 M30 70 01:04:01 00:15:25
79 SITEK Krzysztof 23 M40 71 01:04:20 00:15:44
80 LUTO Andrzej 24 M40 72 01:04:25 00:15:49
81 RYŻYKOWSKI Ariel edc.team 31 M30 73 01:04:29 00:15:53
82 BUCZYŃSKI Piotr 32 M30 74 01:04:31 00:15:55
83 BISTUŁA Artur O CO BIEGA PABIANICE 11 M20 75 01:04:31 00:15:55
84 BARASIŃSKI Tomasz KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 25 M40 76 01:04:37 00:16:01
85 KRATA Tomasz KRATA Nieruchomości 33 M30 77 01:04:39 00:16:03
86 ANTCZAK Szymon Tri Aktywny Piotrków 34 M30 78 01:04:41 00:16:05
87 TOBOŁA Grzegorz O co biega 26 M40 79 01:04:43 00:16:07
88 GOLDMAN Łukasz BBL Zduńska Wola 27 M40 80 01:04:45 00:16:09
89 PISZER Michał brak 35 M30 81 01:04:46 00:16:10
90 MAJ Witold Oldboys Truskolasy 4 M50 82 01:04:46 00:16:10
91 GÓŻAŃSKI Jarosław Łódź Kocha Sport 5 M50 83 01:04:48 00:16:12
92 HAVELKA Jan Marathonium Klub Pardubice 28 M40 84 01:04:50 00:16:14
93 JAGIEŁŁO Konrad RUN TEAM MILEJÓW 36 M30 85 01:04:51 00:16:15
94 ZIMNY Sylwester 29 M40 86 01:04:54 00:16:18
95 KRÓL Rafał 37 M30 87 01:04:54 00:16:18
96 DANIEL Piotr Anastazów 30 M40 88 01:04:54 00:16:18
97 WSZELAKI Damian K.B. Spartakus Bełchatów 38 M30 89 01:04:55 00:16:19
98 GŁĄB Szymon 1978 31 M40 90 01:05:00 00:16:24
99 ROMAŃSKI Piotr 32 M40 91 01:05:02 00:16:26
100 KOŁATEK Tomek 6 M50 92 01:05:12 00:16:36
101 SOWAŁA Marek 1.dlot 33 K40 93 01:05:17 00:16:41
102 DRĄŻEK Paweł PGE Elektrownia Bełchatów 7 M50 94 01:05:18 00:16:42
103 KACZMAREK Mateusz PGE Energetic Running 39 M30 95 01:05:21 00:16:45
104 ZALASA Wojciech Łódź Kocha Sport 8 M50 96 01:05:22 00:16:46
105 MALISZAK Tomek Frygaci 40 M30 97 01:05:26 00:16:50
106 SIEMIŃSKI Piotr 41 M30 98 01:05:30 00:16:54
107 SNOCHOWSKI Leszek LESZEK TEAM 2 M60 99 01:05:30 00:16:54
108 PIECZORA Monika Łódź Running Team 2 K40 9 01:05:37 00:17:01
109 PIETRZAK Piotr 9 M50 100 01:05:38 00:17:02
110 ŁUKASIEWICZ Adam BBL Zduńska Wola 42 M30 101 01:05:41 00:17:05
111 STROŃSKI Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy 34 M40 102 01:05:46 00:17:10
112 WALDON Robert Kolarsko Biegowy Radomsko 35 M40 103 01:05:56 00:17:20
113 WUJEK Magdalena 4 K30 10 01:06:00 00:17:24
114 TOKARSKI Przemysław Tri Aktywny Piotrków 36 M40 104 01:06:04 00:17:28
115 PRZYBYŁA Radosław Yerbomaniacy 37 M40 105 01:06:06 00:17:30
116 SOWAŁA Kamil RAJSPORT ACTIVE 43 M30 106 01:06:09 00:17:33
117 GIERAS Mariusz PGE Energetic Running 10 M50 107 01:06:10 00:17:34
118 MAJCZAK Paweł 38 M40 108 01:06:10 00:17:34
119 CANDER Katarzyna Tri Aktywny Piotrków 5 K30 11 01:06:15 00:17:39
120 SZYMANEK Marcin Vinotinto 12 M20 109 01:06:15 00:17:39
121 RYCHLIŃSKI Artur BBL Zdunska Wola 44 M30 110 01:06:16 00:17:40
122 SADOWSKI Mariusz edc.team 45 M30 111 01:06:17 00:17:41
123 DRĄŻEK Monika 5 K20 12 01:06:19 00:17:43
124 WŁODARCZYK Tomasz BBL Zduńska Wola 39 M40 112 01:06:23 00:17:47
125 PIOTROWSKI Wojciech 40 M40 113 01:06:25 00:17:49
126 SZAFER Sylwester ZRYW Parzymiechy 41 M40 114 01:06:27 00:17:51
127 KRUK Grzegorz Press Glass Biegamy i Wspieramy 11 M50 115 01:06:29 00:17:53
128 KRZYSZTOF Kowalski Passion Life Joy 46 M30 116 01:06:30 00:17:54
129 DRÓŻDŻ Tomasz Czewarun TIM 47 M30 117 01:06:40 00:18:04
130 GRUNTKOWSKI Artur 12 M50 118 01:06:43 00:18:07
131 MOTYL Rafał 48 M30 119 01:06:44 00:18:08
132 FREUS Witold brak 42 M40 120 01:06:46 00:18:10
133 KOŁATEK Paulina 6 K20 13 01:06:49 00:18:13
134 KANTORSKI Adam 43 M40 121 01:06:49 00:18:13
135 KRZYKOWSKI Michał KB Spartakus Bełchatów 49 M30 122 01:06:49 00:18:13
136 BACIA Dawid Następny Krok 50 M30 123 01:06:50 00:18:14
137 LESIAK Kamil Team ZabieganeDni 51 M30 124 01:06:51 00:18:15
138 PIELUŻEK Piotr Beauty Sport 44 M40 125 01:06:53 00:18:17
139 RADOMIAK Zofia UKS Czempion Bełchatów 0 K16 14 01:06:55 00:18:19
140 KOSOWSKI Janusz AKM OLSZTYN 3 M60 126 01:06:57 00:18:21
141 WITKOWSKA Marta brak 7 K20 15 01:06:58 00:18:22
142 ZAKRZEWSKI Andrzej Wanda Panfil Team 4 M60 127 01:07:00 00:18:24
143 STOLECKI Piotr Drużyna Szpiku 45 M40 128 01:07:03 00:18:27
144 WRÓBEL Małgorzata 8 K20 16 01:07:04 00:18:28
145 STRZECHOWSKI Dariusz RAJSPORT ACTIVE 52 M30 129 01:07:04 00:18:28
146 MATUSIAK Szczepan K.S. Celironman S.A. 46 M40 130 01:07:05 00:18:29
147 DZIEKOŃSKI Tadeusz JUVENIA BIALYSTOK 5 M60 131 01:07:06 00:18:30
148 GOŹDZIK-ZARĘBA Aneta ŁÓDŹ KOCHA SPORT 6 K30 17 01:07:09 00:18:33
149 PODGRODZKI Grzegorz BBL Zduńska Wola 47 M40 132 01:07:13 00:18:37
150 WIELOCH Andrzej ZRYW PARZYMIECHY 13 M50 133 01:07:14 00:18:38
151 DOLIŃSKI Konrad 13 M20 134 01:07:17 00:18:41
152 KLIK Klaudia 9 K20 18 01:07:17 00:18:41
153 KOLASA Piotr 53 M30 135 01:07:21 00:18:45
154 ŻYDCZYK Paweł 54 M30 136 01:07:25 00:18:49
155 ZATKE Dorota Akademia Biegacza PL SL Salos -Wodna 3 K40 19 01:07:27 00:18:51
156 GOŁDA Karol 55 M30 137 01:07:29 00:18:53
157 FIKS Zbigniew Razem Trenujemy Sport 1 M70 138 01:07:37 00:19:01
158 BARCZAK Tomasz RUN TEAM MILEJÓW 48 M40 139 01:07:46 00:19:10
159 CZEKALSKI Jacek O co biega 14 M50 140 01:07:56 00:19:20
160 BRZEZIŃSKI Krzysztof 49 M40 141 01:08:00 00:19:24
161 NOWAK Marcin Epicom - zaczynamy biegać ! 50 M40 142 01:08:01 00:19:25
162 UCIEKLAK Waldemar Pszczółkowski Team 15 M50 143 01:08:03 00:19:27
163 JASIULAK Maciej 56 M30 144 01:08:05 00:19:29
164 DEC Radosław 51 M40 145 01:08:09 00:19:33
165 STAŃCZYK Paulina 7 K30 20 01:08:10 00:19:34
166 BADOWSKI Krzysztof Bieging Team Zelów 16 M50 146 01:08:14 00:19:38
167 SOBCZYK Grzesiu Wieluń Biega 57 M30 147 01:08:16 00:19:40
168 OZIEMBAŁA Radosław 52 M40 148 01:08:17 00:19:41
169 PASIERB Waldemar Exactly Team 53 M40 149 01:08:18 00:19:42
170 POLUS Grzegorz 54 M40 150 01:08:18 00:19:42
171 DRÓŻDŻ Adam Wanda Panfil Team 55 M40 151 01:08:18 00:19:42
172 KARASIŃSKI Piotr 17 M50 152 01:08:23 00:19:47
173 JURACHNO Edward 18 M50 153 01:08:24 00:19:48
174 SYCHNIAK Maciej Łódź Kocha Sport 58 M30 154 01:08:25 00:19:49
175 ZIENTALA Anna BBL Zduńska Wola 8 K30 21 01:08:26 00:19:50
176 KOCZWARSKI Daniel Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" 59 M30 155 01:08:27 00:19:51
177 JANUS Marcin WIELUŃ BIEGA 14 M20 156 01:08:29 00:19:53
178 ROST Piotr PGE KWB Bełchatów 60 M30 157 01:08:30 00:19:54
179 BEDNARCZYK Arkadiusz Brak 56 M40 158 01:08:37 00:20:01
180 MOSTOWY Marian 19 M50 159 01:08:39 00:20:03
181 MATYŚKIEWICZ Paweł Semperactiv 61 M30 160 01:08:40 00:20:04
182 WARACH Daniel Warach Rowery 57 M40 161 01:08:40 00:20:04
183 GROCHOLSKI Michał KNAUF 58 M40 162 01:08:45 00:20:09
184 KARPIŃSKI Włodzimierz Endorfina 59 M40 163 01:08:53 00:20:17
185 DOMURAD Sebastian 60 M40 164 01:09:02 00:20:26
186 SZAFRAŃSKI Krzysztof crisbike 62 M30 165 01:09:02 00:20:26
187 MALISZEWSKI Piotr 61 M40 166 01:09:02 00:20:26
188 KUCHARCZYK Benedykt Jedność Boronów 6 M60 167 01:09:05 00:20:29
189 FLORCZAK Mirosław KS LENIWIEC 62 M40 168 01:09:05 00:20:29
190 LEWANDOWSKI Paweł 63 M30 169 01:09:08 00:20:32
191 RYCHLEWICZ Tomasz Explain Everything 64 M30 170 01:09:12 00:20:36
192 JAGUSIAK Zbigniew 65 M30 171 01:09:25 00:20:49
193 REDA Sławomir KBP PASJA Warszawa 7 M60 172 01:09:31 00:20:55
194 JAROSZ Michał 63 M40 173 01:09:32 00:20:56
195 JASTRZĄBEK Agnieszka EVErRUN 9 K30 22 01:09:33 00:20:57
196 ŁANDWIJT Marcin EVERRUN 64 M40 174 01:09:34 00:20:58
197 PIECZYKOLAN Kamil Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia 66 M30 175 01:09:34 00:20:58
198 WIECZOREK Anna Klub Biegacza Warta 1 K16 23 01:09:38 00:21:02
199 SZCZAWINSKI Robert ACCENTURE RUNNERS CLUB 65 M40 176 01:09:40 00:21:04
200 PIECYK Łukasz 15 M20 177 01:09:41 00:21:05
201 HETMAN Maciej 67 M30 178 01:09:44 00:21:08
202 JANIAK Radosław Biegacz Nowosolna 20 M50 179 01:09:47 00:21:11
203 ROGOŚ Monika WROCLAW MARATHON TEAM 10 K30 24 01:09:50 00:21:14
204 ZAJĄC Rafał Ślęzak team 66 M40 180 01:09:51 00:21:15
205 ROMEK Andrzej Sieradzbiega.pl 21 M50 181 01:09:53 00:21:17
206 ZIMOWSKI Robert PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW 22 M50 182 01:09:55 00:21:19
207 MASTALERZ Bartłomiej 16 M20 183 01:09:55 00:21:19
208 BLADA Łukasz 68 M30 184 01:09:57 00:21:21
209 SEWERYNEK Michał Aktywni Kamieńsk 67 M40 185 01:09:57 00:21:21
210 MACHERA Rafał TER-SPORT 17 M20 186 01:09:57 00:21:21
211 BŁASZCZYK Marian SPARTAKUS BEŁCHATÓW 8 M60 187 01:10:04 00:21:28
212 SOBOLEWSKI Tomasz Aktywni Kamieńsk 68 M40 188 01:10:07 00:21:31
213 WÓJCIAK Jacek 69 M40 189 01:10:11 00:21:35
214 JAGIEŁŁO Witold Tempio Piątkowski Klub Biegacza 70 M40 190 01:10:14 00:21:38
215 BIELECKI Emil PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, 71 M40 191 01:10:19 00:21:43
216 PŁYWACZEWSKI Emilian 69 M30 192 01:10:20 00:21:44
217 ZATOŃ Kamil Passion Life Joy 70 M30 193 01:10:22 00:21:46
218 KALITA Marek LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 72 M40 194 01:10:23 00:21:47
219 AUGUSTYNIAK Rafał 18 M20 195 01:10:24 00:21:48
220 KNOL Zbigniew 73 M40 196 01:10:28 00:21:52
221 KEMPA Ewelina ASICS Frontrunner Poland 10 K20 25 01:10:28 00:21:52
222 KOWALSKA Kasia TeamZabieganeDni, KB Orange 4 K40 26 01:10:29 00:21:53
223 SENDERECKI Radosław 74 M40 197 01:10:34 00:21:58
224 SZAFRAŃSKI Krzysztof 75 M40 198 01:10:38 00:22:02
225 KLEPCZAREK Czesław 9 M60 199 01:10:40 00:22:04
226 ŁOBODA Jacek 71 M30 200 01:10:40 00:22:04
227 WOJNICKI Grzegorz PASSION LIFE JOY, PKB "Endorfina" 76 M40 201 01:10:41 00:22:05
228 WAWRZYNIAK Damian ROZBIEGAJMY RADOMSKO / AKTYWNI KAMIEŃSK 72 M30 202 01:10:44 00:22:08
229 METRYCKI Dariusz BIEGACZ NOWOSOLNA 73 M30 203 01:10:50 00:22:14
230 GRYŚ Piotr 74 M30 204 01:10:54 00:22:18
231 KALISTA Jacek mBank 77 M40 205 01:10:58 00:22:22
232 MAKOWSKI Arkadiusz 78 M40 206 01:11:00 00:22:24
233 OŚCIK Krzysztof Zaraz Będzie Ciemno :) 75 M30 207 01:11:07 00:22:31
234 JESKE Dominik RUNdomsko 76 M30 208 01:11:13 00:22:37
235 MAJEWSKI Adam Semper Active 77 M30 209 01:11:15 00:22:39
236 OPALA Krzysztof Yerbomaniacy 78 M30 210 01:11:15 00:22:39
237 KALITA Igor LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 5 M16 211 01:11:16 00:22:40
238 KRÓLIKOWSKI Michał 79 M30 212 01:11:17 00:22:41
239 PRZEBIERAŁA Arek WIELUŃ BIEGA 79 M40 213 01:11:18 00:22:42
240 KOZIRÓG Dagmara 5 K40 27 01:11:18 00:22:42
241 OJRZYŃSKI Cezary RUNdomsko 80 M40 214 01:11:20 00:22:44
242 RABENDA Rafał Frygaci 80 M30 215 01:11:22 00:22:46
243 RETKIEWICZ Robert 81 M30 216 01:11:25 00:22:49
244 WOJTECKA Sylwia RAZEM TRENUJEMY SPORT 11 K30 28 01:11:28 00:22:52
245 KASPRZAK Adam Biegam z pasją 19 M20 217 01:11:29 00:22:53
246 BOGACKI Adam RAJSPORT ACTIVE 81 M40 218 01:11:32 00:22:56
247 RAK-SLOMCZYNSKA Magdalena 12 K30 29 01:11:33 00:22:57
248 SEWERYNEK Mariusz AKTYWNI KAMIEŃSK 82 M40 219 01:11:34 00:22:58
249 DUDZIŃSKI Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT 82 M30 220 01:11:37 00:23:01
250 GEMBORYS Jan Medno 23 M50 221 01:11:39 00:23:03
251 SWĘDRAK Zbigniew 24 M50 222 01:11:43 00:23:07
252 URBAŃSKI Michał Whirlpool Running Team 83 M30 223 01:11:46 00:23:10
253 SOWIŃSKI Mariusz Active Run Łask 83 M40 224 01:11:48 00:23:12
254 WONKO Ewa HTF Ludwik Sikorski 13 K30 30 01:11:53 00:23:17
255 CHABOWSKA Karolina KB Wygan 14 K30 31 01:11:53 00:23:17
256 ZIELIŃSKI Sylwek 84 M30 225 01:11:56 00:23:20
257 WIONCZYK Piotr KB Spartakus Bełchatów 84 M40 226 01:11:58 00:23:22
258 DWORNICKI Olek 25 M50 227 01:12:00 00:23:24
259 JAGIEŁŁO Joanna RUN TEAM MILEJÓW 15 K30 32 01:12:02 00:23:26
260 SAŁADAJCZYK Radosław AQ Wiring Systems Team 85 M40 228 01:12:02 00:23:26
261 SEKIETA Marek AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA 26 M50 229 01:12:09 00:23:33
262 SZAFRAŃSKI Jacek Knauf 86 M40 230 01:12:12 00:23:36
263 CIEŚLIK Jacek ReebokRunCrew LDZ 87 M40 231 01:12:16 00:23:40
264 BARAN Zenon RĄCZE RACICZKI 27 M50 232 01:12:22 00:23:46
265 FRACH Andrzej 88 M40 233 01:12:23 00:23:47
266 KALINOWSKI Cezary 85 M30 234 01:12:24 00:23:48
267 PABINIAK Andrzej Złoczew TEAM 89 M40 235 01:12:24 00:23:48
268 ADAMSKI Marcin 86 M30 236 01:12:26 00:23:50
269 ROKITA Przemysław 90 M40 237 01:12:26 00:23:50
270 WERNER Tomasz Semper Active 20 M20 238 01:12:26 00:23:50
271 FELIŃSKI Jarosław 28 M50 239 01:12:27 00:23:51
272 SPOCIŃSKI Witold 91 M40 240 01:12:27 00:23:51
273 DOMAŃSKI Damian 87 M30 241 01:12:28 00:23:52
274 MARCZAK Marcin Nie 88 M30 242 01:12:34 00:23:58
275 PUŁKOWNIK Maciej Nice Jura Bike Częstochowa 92 M40 243 01:12:36 00:24:00
276 PIPIA Piotr 21 M20 244 01:12:39 00:24:03
277 KOTALA Ewa Wieluń Biega 6 K40 33 01:12:39 00:24:03
278 PIORUN Paweł Parkrun Skierniewice 93 M40 245 01:12:39 00:24:03
279 BAGNOWSKI Leszek niezrzeszony 89 M30 246 01:12:44 00:24:08
280 OLCZYK Agnieszka 7 K40 34 01:12:44 00:24:08
281 SŁOK Jarosław 94 M40 247 01:12:44 00:24:08
282 SZCZYPKA Sabina 16 K30 35 01:12:46 00:24:10
283 ZBIERAŃSKI Michał 90 M30 248 01:12:47 00:24:11
284 CUDAK Andrzej Rozbiegajmy Radomsko RR 95 M40 249 01:12:58 00:24:22
285 WELM Grzegorz Zabiegani Częstochowa 96 M40 250 01:13:01 00:24:25
286 KOZUBEK Seweryn Rajsport Active 22 M20 251 01:13:03 00:24:27
287 KOZUBEK Sebastian RAJSPORT ACTIVE 91 M30 252 01:13:04 00:24:28
288 ŁOŃSKI Tomasz Warach Rowery 92 M30 253 01:13:06 00:24:30
289 MAZUR Krzysztof 23 M20 254 01:13:06 00:24:30
290 GONTARZ Lars PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW 97 M40 255 01:13:08 00:24:32
291 JABŁOŃSKI Mateusz Press Glass Biegamy i wspieramy 24 M20 256 01:13:10 00:24:34
292 ANDRZEJCZAK Rafał 98 M40 257 01:13:13 00:24:37
293 NOWACKI Roman 99 M40 258 01:13:16 00:24:40
294 MŁOTKIEWICZ Wiktor 25 M20 259 01:13:20 00:24:44
295 HOFFMANN Robert Semper Active 100 M40 260 01:13:29 00:24:53
296 LEMIESZEWSKA Izabela ReebokRunCrew LDZ 8 K40 36 01:13:30 00:24:54
297 KORCZYŃSKI Stanisław Pietrzyk Runing Team 10 M60 261 01:13:31 00:24:55
298 KAWKA Rafał ULTRATRIK Radomsko 93 M30 262 01:13:31 00:24:55
299 GABRYELCZYK Dariusz 1 dywizjon lotniczy 101 M40 263 01:13:34 00:24:58
300 KUCZ Stefan KB Strzelec Strzebiń 11 M60 264 01:13:35 00:24:59
301 DYGUDA Dariusz Ninjago 94 M30 265 01:13:36 00:25:00
302 GUSZCZAR Marcin 26 M20 266 01:13:39 00:25:03
303 PYTEL Radosław 95 M30 267 01:13:41 00:25:05
304 ANDRZEJEWSKI Tomasz Gillette Run 29 M50 268 01:13:44 00:25:08
305 ŁUBIŃSKI Krzysztof 102 M40 269 01:13:44 00:25:08
306 WRONA Michał 96 M30 270 01:13:44 00:25:08
307 ZIÓŁKOWSKI Marek EVErRUN 97 M30 271 01:13:44 00:25:08
308 KECSKES Aron Csongrád Városi Önkormányzat 98 M30 272 01:13:49 00:25:13
309 CIESIELSKI Rafał 99 M30 273 01:13:49 00:25:13
310 BERESKA Artur Ja sam 100 M30 274 01:13:53 00:25:17
311 KARASIŃSKI Robert MZK PIOTRKÓW TRYB 30 M50 275 01:13:53 00:25:17
312 WINTER Roman 103 M40 276 01:13:54 00:25:18
313 SZCZEPANIK Jarosław 104 M40 277 01:13:55 00:25:19
314 KILANOWSKA Agnieszka Rozbiegajmy Radomsko 17 K30 37 01:13:56 00:25:20
315 SOWIŃSKI Sebastian Whirlpool Running Team 105 M40 278 01:14:04 00:25:28
316 SKRZYPIŃSKI Piotr 101 M30 279 01:14:05 00:25:29
317 HENDRYKOWSKI Krzysztof Warach Rowery 31 M50 280 01:14:07 00:25:31
318 KROMER Grzegorz 102 M30 281 01:14:08 00:25:32
319 KAŁUŻNY Rafał Retkinia Run 103 M30 282 01:14:11 00:25:35
320 BRAUN Paweł Epicom - Zaczynamy Biegać 27 M20 283 01:14:11 00:25:35
321 MOTYLSKI Witold 32 M50 284 01:14:13 00:25:37
322 KISIEL Tomasz Cooper Standard 33 M50 285 01:14:15 00:25:39
323 DĄBROWSKI Marcin Bez faulu 104 M30 286 01:14:17 00:25:41
324 KAMINSKI Marek LUKS SZCZERCÓW 34 M50 287 01:14:17 00:25:41
325 PRZYBYLSKI Piotr LSKK Lityński Bełchatów 106 M40 288 01:14:18 00:25:42
326 SZMIGIELSKI Jarosław Vexus 107 M40 289 01:14:21 00:25:45
327 KACPERSKI Ryszard 108 M40 290 01:14:26 00:25:50
328 WOLAK Jarosław mBank 35 M50 291 01:14:29 00:25:53
329 STACHERA Dawid PSP 105 M30 292 01:14:30 00:25:54
330 KRATA Adam Bieging Team Zelów 106 M30 293 01:14:33 00:25:57
331 SZMAŃSKI Piotr 107 M30 294 01:14:34 00:25:58
332 KORCZAK Krzysztof 109 M40 295 01:14:35 00:25:59
333 SZYMCZYK Bogdan amator 12 M60 296 01:14:37 00:26:01
334 STĘPIEŃ Mariusz 110 M40 297 01:14:40 00:26:04
335 KĘPIŃSKI Henryk KB Spartakus Bełchatów 13 M60 298 01:14:40 00:26:04
336 PIETRACHO Tomasz 108 M30 299 01:14:48 00:26:12
337 BISKUPSKI Michał 111 M40 300 01:14:49 00:26:13
338 ŚLĘZAK Ewelina BBL Zduńska Wola 11 K20 38 01:14:53 00:26:17
339 RAJEWSKA Malwina RAJSPORT ACTIVE 18 K30 39 01:14:53 00:26:17
340 BOMAN Justyna 12 K20 40 01:14:57 00:26:21
341 GERASCH Piotr CZĘSTO CHOWA 112 M40 301 01:14:58 00:26:22
342 SKIBIŃSKI Tomasz BBL Zduńska Wola 109 M30 302 01:14:58 00:26:22
343 KABAŁA Konrad Beauty Sport 36 M50 303 01:15:03 00:26:27
344 OLSZEWSKI Marcin 110 M30 304 01:15:03 00:26:27
345 FOGIEL Aleksandra 9 K40 41 01:15:04 00:26:28
346 PASIKOWSKI Seweryn Active Run Łask 37 M50 305 01:15:06 00:26:30
347 BARAN Paulina Rącze Raciczki 13 K20 42 01:15:11 00:26:35
348 ROSIŃSKI Michał PARKRUN PABIANICE 111 M30 306 01:15:14 00:26:38
349 JAŹWIEC Adam 28 M20 307 01:15:17 00:26:41
350 GŁOWACKI Rafał 112 M30 308 01:15:20 00:26:44
351 SOWA-OKRASA Sylwia DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 K40 43 01:15:20 00:26:44
352 WALAC Jacek DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 113 M30 309 01:15:20 00:26:44
353 PARADECKI Sylwester 113 M40 310 01:15:21 00:26:45
354 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo 38 M50 311 01:15:24 00:26:48
355 GAJDA Iwona 19 K30 44 01:15:24 00:26:48
356 POSTRACH Bogusław Zabiegani Częstochowa 39 M50 312 01:15:27 00:26:51
357 POLEK Jacek 114 M40 313 01:15:28 00:26:52
358 WIKTOROWICZ Anna Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina 11 K40 45 01:15:31 00:26:55
359 KOZAK Marek RAP Radomsko 115 M40 314 01:15:31 00:26:55
360 SOLAREK Mariusz 114 M30 315 01:15:38 00:27:02
361 BOROWIECKI Cezary 115 M30 316 01:15:47 00:27:11
362 LUTOMIRSKA Blanka XXV LO 12 K40 46 01:15:50 00:27:14
363 BARZYK Mateusz 116 M40 317 01:15:50 00:27:14
364 WIŚNIEWSKI Slawek KS LENIWIEC 116 M30 318 01:15:56 00:27:20
365 KOPERTOWSKI Michał 117 M30 319 01:15:57 00:27:21
366 MUSIAŁ Paweł 118 M30 320 01:15:58 00:27:22
367 BAGIŃSKI Ryszard Tri Aktywny Piotrków 117 M40 321 01:15:59 00:27:23
368 CUPIAŁ Mariusz 119 M30 322 01:15:59 00:27:23
369 KRZYCZMANIK Przemysław GKS CZARNI STARCZA 120 M30 323 01:16:00 00:27:24
370 BIEGAŃSKI Maciej 40 M50 324 01:16:02 00:27:26
371 SOBCZYK Ryszard KB Spartakus 41 M50 325 01:16:03 00:27:27
372 KAŁUŻA Radek Warach Rowery 121 M30 326 01:16:03 00:27:27
373 BIEGAŃSKA Malwina 13 K40 47 01:16:03 00:27:27
374 SIESS Jarosław 42 M50 327 01:16:04 00:27:28
375 PIOTROWSKI Krzysztof Sieradzbiega.pl 43 M50 328 01:16:06 00:27:30
376 FIGLUS Jerzy niezrzeszony 14 M60 329 01:16:08 00:27:32
377 GIL Wojciech Warszawa 118 M40 330 01:16:10 00:27:34
378 KARDAS Marta 20 K30 48 01:16:13 00:27:37
379 BRYŁA Elżbieta Wieluń Biega 14 K40 49 01:16:16 00:27:40
380 JUSTYNA Andrzej 44 M50 331 01:16:19 00:27:43
381 PABINIAK Aneta Złoczew TEAM 15 K40 50 01:16:20 00:27:44
382 BARANOWSKI Bogumił 45 M50 332 01:16:22 00:27:46
383 ZAREMBA Piotr BBL Częstochowa 122 M30 333 01:16:23 00:27:47
384 GĄSIOROWSKI Dariusz Rajsport Active 123 M30 334 01:16:26 00:27:50
385 STROJKOWSKI Mariusz Tenis Bełchatów 119 M40 335 01:16:27 00:27:51
386 ANDRZEJCZAK Artur Tempio-piatkowski klub biegacza 124 M30 336 01:16:27 00:27:51
387 ZIĘBACZEWSKI Arkadiusz 125 M30 337 01:16:30 00:27:54
388 BIGOS Grzegorz GRAMMI 120 M40 338 01:16:31 00:27:55
389 STAWCZYK Szczepan Biegacze w Radomsku 15 M60 339 01:16:32 00:27:56
390 SOBIESZEK Rafał 121 M40 340 01:16:37 00:28:01
391 GRENDA Wojciech 122 M40 341 01:16:40 00:28:04
392 MASŁOWSKI Marcin KB Spartakus Bełchatów 126 M30 342 01:16:42 00:28:06
393 MAKOWSKI Roman korona pabianice 123 M40 343 01:16:47 00:28:11
394 BALWIERZ Adam ReebokRunCrew LDZ 124 M40 344 01:16:47 00:28:11
395 KISIELEWSKA Katarzyna ActivRun Łask 16 K40 51 01:16:53 00:28:17
396 CHRUŚCIEL Piotr 125 M40 345 01:16:57 00:28:21
397 KAŹMIERCZAK Krzysztof 126 M40 346 01:16:58 00:28:22
398 ZIĘBA Andrzej AKTYWNI KAMIEŃSK 46 M50 347 01:17:11 00:28:35
399 SZATKOWSKI Dawid Drużyna Szpiku 127 M30 348 01:17:12 00:28:36
400 PRZYGODZKI Tadeusz Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina 2 M70 349 01:17:16 00:28:40
401 WÓJCIK Magdalena Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów 2 K16 52 01:17:16 00:28:40
402 SICIŃSKI Paweł 127 M40 350 01:17:17 00:28:41
403 BRYKOWSKA Teresa Ada Team 1 K50 53 01:17:20 00:28:44
404 KLEPACZ Rafał 128 M40 351 01:17:31 00:28:55
405 BIAŁEK Tomasz Semper Active 29 M20 352 01:17:38 00:29:02
406 RYCHLIŃSKA Małgorzata BBL Zduńska Wola 21 K30 54 01:17:39 00:29:03
407 FOGIEL Dominika 22 K30 55 01:17:39 00:29:03
408 ZAWADZKI Andrzej 129 M40 353 01:17:52 00:29:16
409 ZIELIŃSKI Tomasz Tetrycy Schrodingera 130 M40 354 01:18:02 00:29:26
410 RATAJCZAK Mateusz 30 M20 355 01:18:03 00:29:27
411 TURLEJ Krystian 128 M30 356 01:18:05 00:29:29
412 ZAWADZKI Damian #HappyRunners Łowicz 129 M30 357 01:18:07 00:29:31
413 KOZA Andrzej Andrzej Koza 16 M60 358 01:18:09 00:29:33
414 MEKSA Patrycja Puls TRI Team 17 K40 56 01:18:20 00:29:44
415 FERENSZTAJN Krzysztof 130 M30 359 01:18:23 00:29:47
416 KOWALSKA Urszula Brak 18 K40 57 01:18:24 00:29:48
417 PIOTROWSKI Mariusz 131 M40 360 01:18:25 00:29:49
418 MULARCZYK Piotr 131 M30 361 01:18:29 00:29:53
419 MAKUCH Marcin 132 M40 362 01:18:31 00:29:55
420 KULA Paweł DRUŻYNA PIERŚCIENIA 132 M30 363 01:18:33 00:29:57
421 DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia Tri Aktywny Piotrków 19 K40 58 01:18:33 00:29:57
422 BERĘC Piotr 133 M40 364 01:18:34 00:29:58
423 KOZIELSKI Ryszard ReebokRunCrew LDZ 17 M60 365 01:18:43 00:30:07
424 WITKOWSKI Łukasz 133 M30 366 01:18:43 00:30:07
425 OSIŃSKI Stanisław E&S 47 M50 367 01:18:48 00:30:12
426 ŁUKASIAK Klaudia Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy 14 K20 59 01:18:50 00:30:14
427 RASZCZYNSKI Robert Sidor Team 134 M30 368 01:18:51 00:30:15
428 SAJDUDA Łukasz 135 M30 369 01:18:55 00:30:19
429 ODOLCZYK Joanna Rącze Raciczki 2 K50 60 01:18:55 00:30:19
430 SIEWIERSKI Miroslaw MIREWA TEAM 18 M60 370 01:18:55 00:30:19
431 JURCZYK Lucyna 3 K50 61 01:19:00 00:30:24
432 PILECKA-WILMAŃSKA Sylwia K.S. Celironman S.A. 20 K40 62 01:19:01 00:30:25
433 NOWICKI Tomasz 136 M30 371 01:19:06 00:30:30
434 MACHTAŁOWICZ Szymon 137 M30 372 01:19:07 00:30:31
435 KOWALCZYK Piotr 31 M20 373 01:19:08 00:30:32
436 KOCHANOWSKA Anna Czewarun TIM 23 K30 63 01:19:25 00:30:49
437 LEWIŃSKA Agata Biegiem przez Polskę 3 K16 64 01:19:28 00:30:52
438 LEWIŃSKI Krzysztof Biegiem przez Polskę 48 M50 374 01:19:28 00:30:52
439 SZPAK Marcin 134 M40 375 01:19:31 00:30:55
440 SIANOS Katarzyna Triaktywni Piotrków 24 K30 65 01:19:33 00:30:57
441 KRAJEWSKA Natalia K.S. Celironman S.A. 25 K30 66 01:19:34 00:30:58
442 PIETRZAK Marcin Drużyna Pierścienia 138 M30 376 01:19:34 00:30:58
443 PIORUN Ewelina Parkrun Skierniewice 21 K40 67 01:19:35 00:30:59
444 SIEWIERA Grzegorz FILMAT 135 M40 377 01:19:35 00:30:59
445 PRZEGALIŃSKI Maciej Beauty Sport 136 M40 378 01:19:36 00:31:00
446 PRAŁAT Dawid PZU Sport Team 137 M40 379 01:19:37 00:31:01
447 NARUSZEWICZ Anna 26 K30 68 01:19:42 00:31:06
448 PAW Marek KB Spartakus Bełchatów 138 M40 380 01:19:50 00:31:14
449 JANISZEWSKI Sylweriusz 139 M40 381 01:19:51 00:31:15
450 KRAWCZYK Jacek Team Crisbike 32 M20 382 01:19:52 00:31:16
451 PRZYTARSKI Michał ADA TEAM 139 M30 383 01:19:52 00:31:16
452 KULESZA Paweł KULESZKA 140 M40 384 01:20:01 00:31:25
453 PIWOWARSKI Jacek Knauf 141 M40 385 01:20:05 00:31:29
454 GŁĄBICKI Dawid 33 M20 386 01:20:13 00:31:37
455 BOMAN Anna 4 K50 69 01:20:15 00:31:39
456 STEFANEK Arkadiusz 142 M40 387 01:20:16 00:31:40
457 KĘPIŃSKI Dariusz 143 M40 388 01:20:19 00:31:43
458 MARCZAK Krzysztof NWPL/NW Bełchatów 19 M60 389 01:20:21 00:31:45
459 PILICHOWSKA Katarzyna Grupa Biegowa "ZdroWarcianka" 27 K30 70 01:20:23 00:31:47
460 JABŁOŃSKI Piotr Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów 144 M40 390 01:20:24 00:31:48
461 SZCZĘSNY Wojciech Pozytywnie zabiegani 49 M50 391 01:20:24 00:31:48
462 WRĘCZYCKI Łukasz 5 Pułk Chemiczny 140 M30 392 01:20:29 00:31:53
463 BARCZAK Katarzyna RUN TEAM MILEJÓW 22 K40 71 01:20:29 00:31:53
464 WLAŹLAK Wiesław 20 M60 393 01:20:40 00:32:04
465 CUPIAŁ Zenon 21 M60 394 01:20:47 00:32:11
466 WYPYCH Sebastian 34 K20 395 01:20:55 00:32:19
467 KĘDZIA Kamil Ślęzak Team 141 M30 396 01:21:03 00:32:27
468 SZARF Tomasz 142 M30 397 01:21:05 00:32:29
469 ŚWIERCZYŃSKI Adam 145 M40 398 01:21:08 00:32:32
470 KRUSZYŃSKI Andrzej niezrzeszony 22 M60 399 01:21:08 00:32:32
471 BEDNARZ Agnieszka 23 K40 72 01:21:17 00:32:41
472 PAŁUBSKI Radosław 146 M40 400 01:21:27 00:32:51
473 FELCZAK Magdalena 28 K30 73 01:21:29 00:32:53
474 AUGUSTYNIAK Natalia 15 K20 74 01:21:34 00:32:58
475 KWIATKOWSKI Arkadiusz MBANK 147 M40 401 01:21:36 00:33:00
476 WERECKI Dariusz GKS CZARNI STARCZA 50 M50 402 01:21:36 00:33:00
477 BŁASZCZYK Anna Czewarun TIM 24 K40 75 01:21:41 00:33:05
478 FELCZAK Romuald 23 M60 403 01:21:41 00:33:05
479 LISKE Dorota 25 K40 76 01:21:41 00:33:05
480 DĄBROWSKI Przemysław Passion Life Joy 51 M50 404 01:21:43 00:33:07
481 BROŻYNA Kasia Frygaci 16 K20 77 01:21:44 00:33:08
482 RETKIEWICZ Dorota COMKAS team 26 K40 78 01:21:44 00:33:08
483 RZESZOWSKI Jakub 35 M20 405 01:21:48 00:33:12
484 RETKIEWICZ Mariusz COMKAS team 148 M40 406 01:21:51 00:33:15
485 FIDYK Piotr Semper Active 143 M30 407 01:21:57 00:33:21
486 ORZECHOWSKA Paulina LZS Potękalice 17 K20 79 01:22:05 00:33:29
487 AUGUSTOWSKA Monika 29 K30 80 01:22:08 00:33:32
488 PECYNA Dariusz 52 M50 408 01:22:10 00:33:34
489 GULDZIŃSKA Magdalena AQ Wiring Systems Team 27 K40 81 01:22:10 00:33:34
490 ARABAS Krzysztof Zabiegani Częstochowa 24 M60 409 01:22:12 00:33:36
491 DYBAŁA Marcin Endorfina 149 M40 410 01:22:13 00:33:37
492 WRZESIAK Marcin Bieging Team Zelów 144 M30 411 01:22:13 00:33:37
493 DUDAS Wiesław ATLAS RUNNING TEAM 53 M50 412 01:22:20 00:33:44
494 ŚWITAŁA Marcin KB Spartakus Bełchatów 150 M40 413 01:22:29 00:33:53
495 ZDYBOWICZ Cezary 36 M20 414 01:22:29 00:33:53
496 SZMIDT-PAWŁOWSKA Anna 28 K40 82 01:22:32 00:33:56
497 DUDZIC Joanna KB Spartakus Bełchatów 30 K30 83 01:22:33 00:33:57
498 DĄBEK Ryszard Aflofarm Active Team 25 M60 415 01:22:34 00:33:58
499 KUCHAREK Krystyna Korona pabianice 1 K60 84 01:22:34 00:33:58
500 ROŻENTALSKI Piotr Drużyna Pierścienia 151 M40 416 01:22:36 00:34:00
501 JEŻ Arkadiusz Grupa Jeż 145 M30 417 01:22:39 00:34:03
502 JEŻ Kamil KS Saska Warszawa 146 M30 418 01:22:42 00:34:06
503 MĘCINA Marcin Nordea Runners 37 M20 419 01:22:44 00:34:08
504 SKATULNIK Sławek Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina 54 M50 420 01:22:48 00:34:12
505 ROBAK Tomasz 38 M20 421 01:22:49 00:34:13
506 KRYSTEK Ewa Tona sprzętu zero talentu 5 K50 85 01:22:55 00:34:19
507 CISZEWSKA Karolina Turbo Team 31 K30 86 01:22:59 00:34:23
508 MILLER Edyta Forma Fitness Klub /BBl Cz-wa 29 K40 87 01:23:00 00:34:24
509 LENART Sylwia SL 32 K30 88 01:23:01 00:34:25
510 SZYMCZAK Anna KB Spartakus Bełchatów 33 K30 89 01:23:04 00:34:28
511 GRĘDA Józef Syców 3 M70 422 01:23:06 00:34:30
512 SIDORCZUK Katarzyna KB Spartakus Bełchatów 30 K40 90 01:23:07 00:34:31
513 WOJEWODA-POKORA Lena 34 K30 91 01:23:14 00:34:38
514 STĘPIEŃ Justyna 35 K30 92 01:23:16 00:34:40
515 GAWŁOWSKA Teresa 6 K50 93 01:23:24 00:34:48
516 ZGODA Tomasz 3:33 TEAM 152 M40 423 01:23:26 00:34:50
517 JAGIELUK Jacek #HappyRunners Łowicz 147 M30 424 01:23:34 00:34:58
518 KUSZYŃSKI Piotr Goń się! Running Team 148 M30 425 01:23:34 00:34:58
519 TRZECIAK Mariusz Lzs Justynów 149 M30 426 01:23:44 00:35:08
520 PIEROŃSKI Zbigniew Dębowiec Biega 26 M60 427 01:23:47 00:35:11
521 SOBCZAK Sebastian sebabiega.pl 150 M30 428 01:23:49 00:35:13
522 KRAJTL Svatopluk Marathonium Klub Pardubice 4 M70 429 01:23:56 00:35:20
523 CIEŚLIK Michał DRUŻYNA PIERŚCIENIA 151 M30 430 01:24:02 00:35:26
524 SZYMAŃSKI Sławomir TURBO TEAM 55 M50 431 01:24:03 00:35:27
525 ZAREMBA Maciej 152 M30 432 01:24:11 00:35:35
526 HAŁADAJ Kamil 153 M30 433 01:24:12 00:35:36
527 SOBCZYŃSKI Paweł Rossbiegani 153 M40 434 01:24:14 00:35:38
528 KŁOS Ewelina Bieging Team Zelów 36 K30 94 01:24:14 00:35:38
529 KŁOS Filip Bieging Team Zelów 154 M30 435 01:24:15 00:35:39
530 STRUZIK Adam Bieging Team Zelów 39 M20 436 01:24:15 00:35:39
531 STRUZIK Małgorzata Bieging Team Zelów 18 K20 95 01:24:15 00:35:39
532 SZAFRAŃSKI Arkadiusz Klub Biegaczy Spartakus 154 M40 437 01:24:15 00:35:39
533 WÓJCIAK Jakub 6 M16 438 01:24:15 00:35:39
534 NAWROCKI Marek 155 M30 439 01:24:16 00:35:40
535 BUJKO Wojciech 156 M30 440 01:24:17 00:35:41
536 PAKUŁA-MILNER Lidia 37 K30 96 01:24:22 00:35:46
537 BIŃKOWSKA-BOCIAN Iwona 31 K40 97 01:24:24 00:35:48
538 MICHALAK Jacek RAZEM TRENUJEMY SPORT 157 M30 441 01:24:30 00:35:54
539 BIAŁEK Wojciech Semper active 56 M50 442 01:24:31 00:35:55
540 BANASIK Paweł Enduhub.com 57 M50 443 01:24:47 00:36:11
541 ŁAWNICZEK Marek 58 M50 444 01:24:49 00:36:13
542 ZABŁOCKI Mateusz 40 M20 445 01:24:57 00:36:21
543 OLESIAK Marta 38 K30 98 01:24:57 00:36:21
544 TOKAJ Krzysztof BBL Zduńska Wola 158 M30 446 01:25:02 00:36:26
545 STRAWA Jan 159 M30 447 01:25:02 00:36:26
546 NOWAK-KABZIŃSKA Joanna 39 K30 99 01:25:06 00:36:30
547 MATUSIAK Katarzyna 40 K30 100 01:25:07 00:36:31
548 GIL Artur 155 M40 448 01:25:09 00:36:33
549 MILCZAK Marta KB Spartakus Bełchatów 41 K30 101 01:25:10 00:36:34
550 CZECH Dorota 32 K40 102 01:25:17 00:36:41
551 OWCZAREK Jacek O co biega Pabianice 156 M40 449 01:25:18 00:36:42
552 ORLIKOWSKI Łukasz Klin 41 M20 450 01:25:20 00:36:44
553 MĘDREK Joanna Pietrzyk Running Team 7 K50 103 01:25:22 00:36:46
554 PARADOWSKI Marcin 160 M30 451 01:25:30 00:36:54
555 KOWALCZYK Wojciech KB Spartakus Bełchatów 59 M50 452 01:25:34 00:36:58
556 STROJNY Joanna Aktywni Kamieńsk 42 K30 104 01:25:40 00:37:04
557 RAJCZYK Wlodzimierz LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO 27 M60 453 01:25:45 00:37:09
558 MAJDECKI Paweł Active Run Łask 157 M40 454 01:25:46 00:37:10
559 ZIELIŃSKI Filip PT Bulls 7 M16 455 01:25:49 00:37:13
560 KOPCIŃSKI Bartosz 42 M20 456 01:25:52 00:37:16
561 DELIPACY Karol Piotrkowska Grupa Rowerowa 43 M20 457 01:25:54 00:37:18
562 KĘSY Sylwester 161 M30 458 01:25:59 00:37:23
563 PALUSZEK Paweł 162 M30 459 01:26:04 00:37:28
564 GORZYCKI Jarosław niezrzeszony 28 M60 460 01:26:13 00:37:37
565 KLIMEK Marta 19 K20 105 01:26:14 00:37:38
566 SKIBIŃSKA Katarzyna BBL Zduńska Wola 43 K30 106 01:26:17 00:37:41
567 SEKIETA Dorota mBank 8 K50 107 01:26:29 00:37:53
568 MAKOWSKI Kazimierz 29 M60 461 01:26:34 00:37:58
569 BOGUS Agnieszka 9 K50 108 01:26:36 00:38:00
570 FLIS Marek 163 M30 462 01:26:40 00:38:04
571 RAJKOWSKI Andrzej FUDU&CO Sport Team 158 M40 463 01:26:40 00:38:04
572 RAJKOWSKI Przemysław Fudu&Co Sport team 159 M40 464 01:26:40 00:38:04
573 RAJKOWSKI Sławomir FUDU&CO Sport Team 164 M30 465 01:26:40 00:38:04
574 OLCZYK Dorota GOŚka 44 K30 109 01:26:41 00:38:05
575 RYBCZYŃSKI Gabriel 165 M30 466 01:26:41 00:38:05
576 BANASIAK Damian Epicom - Zaczynamy Biegać 166 M30 467 01:26:45 00:38:09
577 PLUTA Jacek 60 M50 468 01:26:48 00:38:12
578 KARBOWIAK Michał WLB 160 M40 469 01:26:49 00:38:13
579 KAŹMIERCZAK Patryk 44 M20 470 01:26:52 00:38:16
580 KOZIOROWICZ Ireneusz No Pain, No Gain 161 M40 471 01:26:56 00:38:20
581 GŁOWIŃSKI Damian Bieging Team Zelów 167 M30 472 01:27:02 00:38:26
582 PALUSZEK Iwona 33 K40 110 01:27:04 00:38:28
583 RYTEL Izabela 34 K40 111 01:27:05 00:38:29
584 OLEKSIAK Kasia Czewarun TiM 35 K40 112 01:27:14 00:38:38
585 PYTEL Jerzy Warach rowery 61 M50 473 01:27:15 00:38:39
586 STELMACH Paweł 168 M30 474 01:27:17 00:38:41
587 WALENCIK Marek 30 M60 475 01:27:21 00:38:45
588 GRZELĄZKA Piotr 169 M30 476 01:27:22 00:38:46
589 BAGNOWSKI Adam Brak 170 M30 477 01:27:27 00:38:51
590 KLECHA Gabriel GKS Czarni Starcza 62 M50 478 01:27:31 00:38:55
591 JAROS Michał TomTom Runners 171 M30 479 01:27:33 00:38:57
592 SKALSKI Zbigniew KB Spartakus Bełchatów 5 M70 480 01:27:33 00:38:57
593 NAWROT Michal 45 M20 481 01:27:34 00:38:58
594 MIKODA Stanisław brak 162 M40 482 01:27:42 00:39:06
595 MAĆKÓW Agnieszka 36 K40 113 01:27:43 00:39:07
596 KOKOT Andrzej KLUB BIEGACZY JYSK 163 M40 483 01:27:43 00:39:07
597 MROCZEK Marta 45 K30 114 01:27:44 00:39:08
598 RATALEWSKI Piotr 46 M20 484 01:27:46 00:39:10
599 FORMAŃSKI Tadeusz niezrzeszony 6 M70 485 01:27:47 00:39:11
600 ARAŚKIEWICZ Stanisław Drużyna Pierścienia 31 M60 486 01:27:51 00:39:15
601 LESIAK Andrzej RYSIOTEAM 32 M60 487 01:27:57 00:39:21
602 KRAKOWIAK Adam 172 M30 488 01:27:58 00:39:22
603 TURLEJ Damian 0 M16 489 01:27:58 00:39:22
604 WAWRZYNIAK Ilona Clariant 46 K30 115 01:27:59 00:39:23
605 WALCZAK Łukasz Semperactive 47 M20 490 01:27:59 00:39:23
606 KOŁATEK Iwona 37 K40 116 01:28:05 00:39:29
607 PRZEMYSŁAW Zambrowicz 173 M30 491 01:28:08 00:39:32
608 PATEK Kasia 20 K20 117 01:28:15 00:39:39
609 GRODZKI Michał Frygaci 48 M20 492 01:28:17 00:39:41
610 WIEJACZKA Justyna Frygaci 21 K20 118 01:28:17 00:39:41
611 PIĄTKIEWICZ Piotr 49 M20 493 01:28:31 00:39:55
612 KURZAWSKI Jerzy KB GAPA 7 M70 494 01:28:34 00:39:58
613 STOLECKA Beata 47 K30 119 01:28:45 00:40:09
614 GURAZDA Halina 2 K60 120 01:28:53 00:40:17
615 RADZIEJOWSKI Bogusław Nordic Team Częstochowa 63 M50 495 01:28:55 00:40:19
616 WOJCIECHOWSKA Dorota 48 K30 121 01:28:56 00:40:20
617 GROBELNY Marcin 174 M30 496 01:28:56 00:40:20
618 KRAWCZYK Andrzej 175 M30 497 01:29:07 00:40:31
619 KUBICKA Sylwia 38 K40 122 01:29:09 00:40:33
620 SIEWIERA Anna Frygaci 22 K20 123 01:29:11 00:40:35
621 KRZYSZTOF Czerski EPOKA NORDICA ŁÓDŹ KOLASA POWER WALK 176 M30 498 01:29:11 00:40:35
622 PRZYBYSZ Rafał 33 M60 499 01:29:15 00:40:39
623 KAWKA Emil ULTRATRIK Radomsko 177 M30 500 01:29:20 00:40:44
624 POPIELARCZYK Monika RYSIOTEAM 39 K40 124 01:29:22 00:40:46
625 KOŁODZIEJCZYK Damian 50 M20 501 01:29:23 00:40:47
626 MICHALOWSKI Jakub Belchatow 178 M30 502 01:29:24 00:40:48
627 NOWIK Tatiana Nakręceni Bieganiem 40 K40 125 01:29:36 00:41:00
628 CZUBIŃSKI Marek 34 M60 503 01:29:42 00:41:06
629 BUDNA-SZYMCZAK Anita 49 K30 126 01:29:53 00:41:17
630 DOBRAKOWSKA Monika 23 K20 127 01:29:55 00:41:19
631 KIERZEK Ewa #takijestplan 41 K40 128 01:29:58 00:41:22
632 KRAWCZYK Piotr Gillette RUN 164 M40 504 01:30:05 00:41:29
633 KOPACKA Kamilla 50 K30 129 01:30:11 00:41:35
634 CICHAL Agata HappyRunners 51 K30 130 01:30:25 00:41:49
635 ZIÓŁKOWSKA Kinga #HappyRunners Łowicz 42 K40 131 01:30:25 00:41:49
636 BUKALSKI Józef Zryw Parzymiechy 64 M50 505 01:30:29 00:41:53
637 DRYGAŁA Małgorzata 52 K30 132 01:30:38 00:42:02
638 BUGAJSKI Jarosław 179 M30 506 01:30:39 00:42:03
639 PACZUSZKA Anna Klub Biegacza Warta 53 K30 133 01:30:44 00:42:08
640 TRAWCZYNSKA- Agnieszka Klub Biegacza Warta 54 K30 134 01:30:44 00:42:08
641 SAKTURA Kamil 51 M20 507 01:30:52 00:42:16
642 BORAS Jan DECATHLON LOGISTIC 180 M30 508 01:31:10 00:42:34
643 GOCAŁEK Anna 43 K40 135 01:31:20 00:42:44
644 ZIELIŃSKI Maciej Wesoły Leroy 181 M30 509 01:31:22 00:42:46
645 KŁUCJASZ Katarzyna 55 K30 136 01:31:22 00:42:46
646 KLUSEK Anna 56 K30 137 01:31:34 00:42:58
647 ZAKASZEWSKA Ewa 44 K40 138 01:31:39 00:43:03
648 SZCZEPANIAK Agnieszka Epicom - zaczynamy biegać 57 K30 139 01:31:43 00:43:07
649 KLIMCZAK Bronisław Zabiegani-Częstochowa 35 M60 510 01:31:52 00:43:16
650 ZIELIŃSKI Kacper 182 M30 511 01:31:55 00:43:19
651 MICHALCZUK Zenon Semper Active 36 M60 512 01:32:13 00:43:37
652 BINIECKA Sandra 58 K30 140 01:32:17 00:43:41
653 JANUSZ Tadeusz Piotrkowski klub biegacza Endorfina 37 M60 513 01:32:19 00:43:43
654 SIMIŃSKI Ryszard 38 M60 514 01:32:30 00:43:54
655 GAWOR Krzysztof 183 M30 515 01:32:40 00:44:04
656 JĘDRZEJCZYK Dariusz 65 M50 516 01:32:48 00:44:12
657 SZYMCZAK Łukasz 184 M30 517 01:33:01 00:44:25
658 HAŁKA Jan JACHU 165 M40 518 01:33:01 00:44:25
659 WALASZCZYK Marcin Iron Fighters 185 M30 519 01:33:03 00:44:27
660 JĘDRZEJCZAK Wiktor 186 M30 520 01:33:06 00:44:30
661 MACHTAŁOWICZ Beata 59 K30 141 01:33:16 00:44:40
662 JAMROZY Anna -- 60 K30 142 01:33:26 00:44:50
663 MACHOŃ Marian WKB META LUBLINIEC 39 M60 521 01:33:43 00:45:07
664 DUDA Aleksandra 61 K30 143 01:33:59 00:45:23
665 JAROS Adam Dragosfera 166 M40 522 01:34:26 00:45:50
666 LANGIER Joanna 62 K30 144 01:34:32 00:45:56
667 MACIEJEWSKI Maciej 187 M30 523 01:34:32 00:45:56
668 BANASZKIEWICZ Magdalena 63 K30 145 01:34:33 00:45:57
669 GADZINOWSKI Ignacy 40 M60 524 01:34:53 00:46:17
670 PERYGA Paweł DRUZYNA PIERŚCIENIA 188 M30 525 01:34:58 00:46:22
671 KULA Ewa DRUŻYNA PIERŚCIENIA 64 K30 146 01:35:00 00:46:24
672 KASTELNIK Paweł 41 M60 526 01:35:08 00:46:32
673 PRZYPIS Kamila 65 K30 147 01:35:10 00:46:34
674 ZALEWSKI Piotr 52 M20 527 01:35:23 00:46:47
675 MAKULSKI Paweł Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA 189 M30 528 01:35:40 00:47:04
676 OWCZAREK Anna 66 K30 148 01:35:42 00:47:06
677 ANTOSIAK Anna KB Spartakus Bełchatów 67 K30 149 01:35:44 00:47:08
678 WOŹNIAK Asia Drużyna Szpiku 68 K30 150 01:37:04 00:48:28
679 DOBROWOLSKA Anastazja Semper Active 69 K30 151 01:38:53 00:50:17
680 GRZEGORCZYK Piotr 8 M70 529 01:39:43 00:51:07
681 MAKLES-KLUBA Magdalena ZRYW Parzymiechy 70 K30 152 01:39:49 00:51:13
682 KUPIS Marian KB Arturówek 9 M70 530 01:40:19 00:51:43
683 STASZEWSKA Karolina 71 K30 153 01:40:41 00:52:05
684 HARTWIK Ewa 45 K40 154 01:40:47 00:52:11
685 PASIŃSKA Anna 46 K40 155 01:41:06 00:52:30
686 KUŚMIEREK Tomasz 167 M40 531 01:41:27 00:52:51
687 MARKIEWICZ Mariusz 190 M30 532 01:41:33 00:52:57
688 KOPERTOWSKI Łukasz DELL RUNNING TEAM 191 M30 533 01:41:43 00:53:07
689 KWIATKOWSKI Szymon 168 M40 534 01:41:44 00:53:08
690 DORUCH Marta 72 K30 156 01:41:45 00:53:09
691 TURKIEWICZ Marta Goń się! 73 K30 157 01:42:06 00:53:30
692 PERKA Agnieszka 74 K30 158 01:42:06 00:53:30
693 OWCZAREK Iga Semper Active 24 K20 159 01:42:13 00:53:37
694 KURZAWSKA Renata KB GAPA 3 K60 160 01:42:17 00:53:41
695 SAKOWICZ Paulina Semper Active 75 K30 161 01:42:28 00:53:52
696 CIEŚLIK Agnieszka Juvena Bełchatów 47 K40 162 01:42:42 00:54:06
697 BEDNARCZYK Karina NW PL/NW Bełchatów 76 K30 163 01:42:47 00:54:11
698 SOBOL Józef brak 42 M60 535 01:43:29 00:54:53
699 STASIAK Olga Happy Run :D 77 K30 164 01:43:39 00:55:03
700 WOŹNIAK Robert Bieging Team Zelów 53 M20 536 01:44:16 00:55:40
701 KOZIOROWSKI Adam HERKTTEAM 169 M40 537 01:44:28 00:55:52
702 STASIAK Magdalena 48 K40 165 01:44:40 00:56:04
703 ZYRKA Katarzyna Turbo Team 49 K40 166 01:44:41 00:56:05
704 STASIAK Małgorzata Velicante Sport Team 50 K40 167 01:44:41 00:56:05
705 KUCHARSKI Damian Turbo Team 192 M30 538 01:44:41 00:56:05
706 BRYKOWSKA Paulina Ada Team 78 K30 168 01:44:56 00:56:20
707 WALASZCZYK Anna Iron Fighters 79 K30 169 01:45:00 00:56:24
708 CIEŚLIK Konrad Biegaj z Juveną 66 M50 539 01:45:04 00:56:28
709 POTONIEC Martyna 25 K20 170 01:45:41 00:57:05
710 MEJOR Barbara 26 K20 171 01:45:41 00:57:05
711 ZBIES Lidia 4 K60 172 01:45:57 00:57:21
712 MEKLER Alina Frigo Radomsko Team 27 K20 173 01:45:57 00:57:21
713 KAMIŃSKA Paulina 80 K30 174 01:45:58 00:57:22
714 WROTNIAK Sylwia 51 K40 175 01:46:00 00:57:24
715 DRACH Bartłomiej Biegacz Nowosolna 193 M30 540 01:46:19 00:57:43
716 HAŁKA Małgorzata JACHU 52 K40 176 01:46:45 00:58:09
717 FILIPEK Adrian 54 M20 541 01:47:00 00:58:24
718 KOPKA Piotr Korona pabianice 194 M30 542 01:47:22 00:58:46
719 SMODLIBOWSKI Tomasz KB SPARTAKUS 10 M70 543 01:48:34 00:59:58
720 BYJOCH Katarzyna 53 K40 177 01:49:49 01:01:13
721 ROŚKOWSKI Tadeusz 43 M60 544 01:52:51 01:04:15
722 PŁÓCIENNIK Monika Brak 54 K40 178 01:53:57 01:05:21
723 WYCISZKIEWICZ Stanisław 11 M70 545 01:59:58 01:11:22